Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

 Możliwa dostawa na sobotę kurierierem DPD +20zł

KLOCKI HAM.PRZOD OPEL ASTRA G ZAFIRA A B111002 DENCKERMANN

{{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_new}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_custom1}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_sale}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
  • {{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articledetailOptions.translates.parameters.articledetail_return_info}}
{{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Client.Gross | number: 2 }} {{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Currency }}
Ilość:
{{articledetailOptions.translates.parameters.dangerous_articles_info}}
Ma towary zależne
Kod produktu:

{{articleDetail.WebShopArticleDTO.Code}}

{{articledetailOptions.translates.parameters.print_page_label}}
Strona zabudowy: Oś przednia
Wysokość [mm]: 76
System hamulcowy: Teves
Szerokość 1 [mm]: 155,1
Wysokość 1 [mm]: 69,7
Kod EAN
5901225754448
Producent Kod OE
A.B.S. 37361OE
ACDelco AC666681D
ACDelco AC694281D
APEC braking PAD1348
ATE 13 0460 7179 2
ATE 13.0470-7179.2
ATE 13046071792
ATE 13047071792
ATE 607179
AUTOMEGA 1016050080
AUTOMEGA 1116050992
AUTOMEGA 3016050252
AUTOMEGA 3016050997
AUTOMEGA 3016050998
BARUM BA2255
BENDIX 571975B
BENDIX 573153B
BENDIX DB1808
BLUE PRINT ADZ94240
BOSCH 0 986 424 707
BOSCH 0986424457
BOSCH 0986424707
BOSCH 0986494513
BOSCH 0986TB2459
Brake ENGINEERING PA1593
BREMBO DP59014
BREMBO P59045
CHEVROLET 95 514 416
DELPHI LP1309
DELPHI LP1731
DELPHI LP1861
E.T.F. 121093
FEBI BILSTEIN 16491
FEBI BILSTEIN 16603
FERODO FDB1640
FERODO FQT1640
FERODO FSL1640
fri.tech. 5550
FTE BL1833A2
GIRLING 6116682
HELLA 8DB 355 009-221
HELLA 8DB355009221
HERZOG GERMANY 887076
HOLDEN 93 176 429
ICER 181592
JURID 571975J
JURID 573089D
JURID 573089J
JURID 573089JC
JURID 573153J
KAWE 81253
KAWE 81645
LPR 05P1197
MAGNETI MARELLI 363702161172
MAGNETI MARELLI 363702161320
MAPCO 6710
METELLI 2205390
MEYLE 0252311619W
MEYLE 0252833219PD
MEYLE 0252833219W
MINTEX MDB2633
MINTEX MDK0218
NECTO FD7120A
NECTO FD7120N
OPEL 09192157
OPEL 16 05 080
OPEL 16 05 252
OPEL 16 05 996
OPEL 16 05 997
OPEL 16 05 998
OPEL 1605080
OPEL 1605099
OPEL 1605177
OPEL 1605252
OPEL 1605456
OPEL 1605992
OPEL 1605998
OPEL 93176115
PAGID T1225
PEX 7.681
PEX 7681
PEX 7681S
QH Benelux 7110
QH Benelux 7584
QUINTON HAZELL BP1435
REMSA 1036.02
REMSA 103602
REMSA 103622
ROADHOUSE 21036.02
ROULUNDS RUBBER 666681
ROULUNDS RUBBER 694281
SAAB 16 05 099
SAAB 16 05 177
SAAB 16 05 456
SAAB 16 05 992
SATURN 93191893
sbs 223617
sbs 223633
SWAG 40916491
SWAG 40916603
TEXTAR 13.0460-7179.2
TEXTAR 23832 196 0 5
TEXTAR 23832 204 0 5
TEXTAR 2383201
TEXTAR 2383220405
TOPRAN 206509
TRISCAN 811024025
TRUSTING 555.0
TRW GDB1562
TRW GDB1668
TRW GDB1668DTE
VAICO V408030
VAICO V4080301
VALEO 301860
VALEO 597277
VALEO 598454
VALEO 598749
VALEO 598860
VALEO 601106
VALEO 872832
VAUXHALL 93176429
VAUXHALL 93181189
VAUXHALL 93186713
VAUXHALL 93189698
VAUXHALL 93192578
VAUXHALL 95514416
WOKING P1136302
ZIMMERMANN 23832.200.1
ZIMMERMANN 238322001
ZIMMERMANN 238322002
MarkaModelKod silnikaTyp pojazduPojemność [cm3]Moc silnika [kW]Moc silnika [KM]Lata produkcjiInfo
OPELADAM (M13)B 10 XFT, D 10 XFT1.0999851152014.07 - 2018.11Informacje o OPEL ADAM (M13) 1.0 2014.07 - 2018.11
OPELADAM (M13)B 10 XFL, D 10 XFL1.099966902014.07 - 2018.11Informacje o OPEL ADAM (M13) 1.0 2014.07 - 2018.11
OPELADAM (M13)A 12 XEL, B 12 XEL, D 12 XEL1.2122951692012.10 - 2019.02Informacje o OPEL ADAM (M13) 1.2 2012.10 - 2019.02
OPELADAM (M13)B 14 NEH, D 14 NEH1.4 S13641101502014.11 - 2019.01Informacje o OPEL ADAM (M13) 1.4 S 2014.11 - 2019.01
OPELADAM (M13)A 14 XEL, B 14 XEL, D 14 XEL1.4139864872012.10 - 2019.02Informacje o OPEL ADAM (M13) 1.4 2012.10 - 2019.02
OPELADAM (M13)A 14 XER, B 14 XER, D 14 XER1.41398741012012.10 - 2019.02Informacje o OPEL ADAM (M13) 1.4 2012.10 - 2019.02
OPELADAM (M13)A 14 XEL, B 14 XEL, D 14 XEL1.4 LPG139864872013.07 - 2018.11Informacje o OPEL ADAM (M13) 1.4 LPG 2013.07 - 2018.11
OPELASTRA H (A04)Z 12 XEP1.2 (L48)122959802005.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.2 (L48) 2005.08 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 13 DTH1.3 CDTI (L48)124866902005.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.3 CDTI (L48) 2005.08 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 14 XEP1.4 (L48)136466902004.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.4 (L48) 2004.03 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 14 XEL1.4 (L48)136455752004.04 - 2004.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.4 (L48) 2004.04 - 2004.10
OPELASTRA H (A04)Z 14 XEP1.4 LPG (L48)136466902009.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.4 LPG (L48) 2009.08 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 16 XEP, Z 16 XE11.6 (L48)1598771052004.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.6 (L48) 2004.03 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 16 XER, A 16 XER1.6 (L48)1598851162006.12 - 2014.05Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.6 (L48) 2006.12 - 2014.05
OPELASTRA H (A04)Z 16 LET, A 16 LET1.6 Turbo (L48)15981321802007.02 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.6 Turbo (L48) 2007.02 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 17 DTH1.7 CDTI (L48)1686741002004.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.7 CDTI (L48) 2004.03 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 17 DTL1.7 CDTI (L48)168659802004.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.7 CDTI (L48) 2004.03 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)A 17 DTJ, Z 17 DTJ1.7 CDTI (L48)1686811102007.02 - 2014.05Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.7 CDTI (L48) 2007.02 - 2014.05
OPELASTRA H (A04)Z 17 DTR, A 17 DTR1.7 CDTI (L48)1686921252007.02 - 2014.05Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.7 CDTI (L48) 2007.02 - 2014.05
OPELASTRA H (A04)Z 18 XE1.8 (L48)1796921252004.01 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.8 (L48) 2004.01 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 18 XER, A 18 XER1.8 (L48)17961031402006.01 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.8 (L48) 2006.01 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 19 DTJ1.9 CDTI 16V (L48)1910881202004.04 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.9 CDTI 16V (L48) 2004.04 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 19 DT1.9 CDTI (L48)1910881202004.06 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.9 CDTI (L48) 2004.06 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 19 DTH1.9 CDTI (L48)19101101502004.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.9 CDTI (L48) 2004.09 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 19 DTL1.9 CDTI (L48)1910741002005.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.9 CDTI (L48) 2005.09 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 20 LEL2.0 Turbo (L48)19981251702004.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 2.0 Turbo (L48) 2004.03 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 20 LER2.0 Turbo (L48)19981472002004.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 2.0 Turbo (L48) 2004.09 - 2010.10
OPELASTRA H CLASSIC liftback (A04)Z 16 XER1.6 (L48)1598851162009.01 - Informacje o OPEL ASTRA H CLASSIC liftback (A04) 1.6 (L48) 2009.01 -
OPELASTRA H GTC (A04)Z 13 DTH1.3 CDTI (L08)124866902005.04 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.3 CDTI (L08) 2005.04 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 14 XEP1.4 (L08)136466902005.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.4 (L08) 2005.03 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 14 XEL1.4 (L08)136455752005.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.4 (L08) 2005.03 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 16 XEP, Z 16 XE11.6 (L08)1598771052005.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.6 (L08) 2005.03 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 16 XER1.6 (L08)1598851162006.12 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.6 (L08) 2006.12 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 16 LET, A 16 LET1.6 Turbo (L08)15981321802007.02 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.6 Turbo (L08) 2007.02 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 17 DTH1.7 CDTi (L08)1686741012005.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.7 CDTi (L08) 2005.03 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 17 DTL1.7 CDTI (L08)168659802005.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.7 CDTI (L08) 2005.03 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 17 DTR, A 17 DTR1.7 CDTI (L08)1686921252007.02 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.7 CDTI (L08) 2007.02 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)A 17 DTJ, Z 17 DTJ1.7 CDTI (L08)1686811102007.02 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.7 CDTI (L08) 2007.02 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 18 XE1.8 (L08)1796921252005.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.8 (L08) 2005.03 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 18 XER1.8 (L08)17961031402006.01 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.8 (L08) 2006.01 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 19 DTH1.9 CDTi (L08)19101101502005.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.9 CDTi (L08) 2005.03 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 19 DTJ1.9 CDTi 16V (L08)1910881202005.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.9 CDTi 16V (L08) 2005.03 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 19 DT1.9 CDTI (L08)1910881202005.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.9 CDTI (L08) 2005.09 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 19 DTL1.9 CDTI (L08)1910741012006.01 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.9 CDTI (L08) 2006.01 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 20 LER2.0 Turbo (L08)19981472002005.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 2.0 Turbo (L08) 2005.03 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 20 LEL2.0 Turbo (L08)19981251702005.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 2.0 Turbo (L08) 2005.03 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 13 DTH1.3 CDTI (L35)124866902005.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.3 CDTI (L35) 2005.08 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 14 XEP1.4 (L35)136466902004.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.4 (L35) 2004.08 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 14 XEL1.4 (L35)136455752004.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.4 (L35) 2004.08 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 14 XEP1.4 LPG (L35)136466902009.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.4 LPG (L35) 2009.08 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 16 XEP, Z 16 XE11.6 (L35)1598771052004.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.6 (L35) 2004.08 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 16 XER, A 16 XER1.6 (L35)1598851162006.12 - 2014.05Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.6 (L35) 2006.12 - 2014.05
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 16 LET, A 16 LET1.6 Turbo (L35)15981321802007.02 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.6 Turbo (L35) 2007.02 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 16 XER1.6 LPG (L35)1598851162009.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.6 LPG (L35) 2009.08 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 17 DTH1.7 CDTI (L35)1686741012004.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.7 CDTI (L35) 2004.08 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 17 DTL1.7 CDTI (L35)168659802004.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.7 CDTI (L35) 2004.08 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)A 17 DTJ, Z 17 DTJ1.7 CDTI (L35)1686811102007.02 - 2014.05Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.7 CDTI (L35) 2007.02 - 2014.05
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 17 DTR, A 17 DTR1.7 CDTI (L35)1686921252007.02 - 2014.05Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.7 CDTI (L35) 2007.02 - 2014.05
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 18 XE1.8 (L35)1796921252004.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.8 (L35) 2004.08 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 18 XER, A 18 XER1.8 (L35)17961031402005.08 - 2014.05Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.8 (L35) 2005.08 - 2014.05
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 19 DTJ1.9 CDTI 16V (L35)1910881202004.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.9 CDTI 16V (L35) 2004.08 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 19 DTH1.9 CDTI (L35)19101101502004.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.9 CDTI (L35) 2004.09 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 19 DT1.9 CDTI (L35)1910881202005.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.9 CDTI (L35) 2005.09 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 19 DTL1.9 CDTI (L35)1910741002005.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.9 CDTI (L35) 2005.09 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 20 LEL2.0 Turbo (L35)19981251702004.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 2.0 Turbo (L35) 2004.08 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 20 LER2.0 Turbo (L35)19981472002004.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 2.0 Turbo (L35) 2004.09 - 2010.10
OPELASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70)Z 13 DTH1.3 CDTI (L70)124866902005.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70) 1.3 CDTI (L70) 2005.08 - 2010.10
OPELASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70)Z 17 DTH1.7 CDTI (L70)1686741012004.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70) 1.7 CDTI (L70) 2004.03 - 2010.10
OPELASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70)Z 17 DTR, A 17 DTR1.7 CDTI (L70)1686921252007.02 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70) 1.7 CDTI (L70) 2007.02 - 2010.10
OPELASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70)A 17 DTJ, Z 17 DTJ1.7 CDTI (L70)1686811102007.02 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70) 1.7 CDTI (L70) 2007.02 - 2010.10
OPELASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70)Z 19 DTJ1.9 CDTI 16V (L70)1910881202004.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70) 1.9 CDTI 16V (L70) 2004.08 - 2010.10
OPELASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70)Z 19 DTH1.9 CDTI (L70)19101101502004.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70) 1.9 CDTI (L70) 2004.09 - 2010.10
OPELASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70)Z 19 DT1.9 CDTI (L70)1910881202005.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70) 1.9 CDTI (L70) 2005.09 - 2010.10
OPELASTRA H sedan (A04)Z 13 DTH1.3 CDTi (L69)124866902007.02 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H sedan (A04) 1.3 CDTi (L69) 2007.02 - 2010.10
OPELASTRA H sedan (A04)Z 16 XER1.6 (L69)1598851162007.02 - 2014.05Informacje o OPEL ASTRA H sedan (A04) 1.6 (L69) 2007.02 - 2014.05
OPELASTRA H sedan (A04)Z 17 DTH1.7 CDTi (L69)1686741012007.02 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H sedan (A04) 1.7 CDTi (L69) 2007.02 - 2010.10
OPELASTRA H sedan (A04)Z 17 DTJ1.7 CDTi (L69)1686811102007.02 - 2014.05Informacje o OPEL ASTRA H sedan (A04) 1.7 CDTi (L69) 2007.02 - 2014.05
OPELASTRA H sedan (A04)Z 18 XER, A 18 XER1.8 (L69)17961031402007.02 - 2012.09Informacje o OPEL ASTRA H sedan (A04) 1.8 (L69) 2007.02 - 2012.09
OPELASTRA H TwinTop (A04)Z 16 XEP, Z 16 XE11.6 (L67)1598771052005.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H TwinTop (A04) 1.6 (L67) 2005.09 - 2010.10
OPELASTRA H TwinTop (A04)Z 16 XER1.6 (L67)1598851162006.12 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H TwinTop (A04) 1.6 (L67) 2006.12 - 2010.10
OPELASTRA H TwinTop (A04)Z 16 LET, A 16 LET1.6 Turbo (L67)15981321802007.02 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H TwinTop (A04) 1.6 Turbo (L67) 2007.02 - 2010.10
OPELASTRA H TwinTop (A04)Z 18 XE1.8 (L67)1796921252005.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H TwinTop (A04) 1.8 (L67) 2005.09 - 2010.10
OPELASTRA H TwinTop (A04)Z 18 XER, A 18 XER1.8 (L67)17961031402005.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H TwinTop (A04) 1.8 (L67) 2005.09 - 2010.10
OPELASTRA H TwinTop (A04)Z 19 DTH1.9 CDTi (L67)19101101502005.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H TwinTop (A04) 1.9 CDTi (L67) 2005.09 - 2010.10
OPELASTRA H TwinTop (A04)Z 20 LER2.0 Turbo (L67)19981472002005.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H TwinTop (A04) 2.0 Turbo (L67) 2005.09 - 2010.10
OPELASTRA H TwinTop (A04)Z 20 LEL2.0 Turbo (L67)19981251702005.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H TwinTop (A04) 2.0 Turbo (L67) 2005.09 - 2010.10
OPELCOMBO Nadwozie pełne/minivanZ 13 DT1.3 CDTI 16V124851692005.08 - Informacje o OPEL COMBO Nadwozie pełne/minivan 1.3 CDTI 16V 2005.08 -
OPELCOMBO Nadwozie pełne/minivanZ 13 DTJ1.3 CDTI 16V124855752005.10 - 2012.12Informacje o OPEL COMBO Nadwozie pełne/minivan 1.3 CDTI 16V 2005.10 - 2012.12
OPELCOMBO Nadwozie pełne/minivanZ 14 XEP1.4 16V136466902005.08 - Informacje o OPEL COMBO Nadwozie pełne/minivan 1.4 16V 2005.08 -
OPELCOMBO Nadwozie pełne/minivanZ 16 SE1.6159864872001.10 - Informacje o OPEL COMBO Nadwozie pełne/minivan 1.6 2001.10 -
OPELCOMBO Nadwozie pełne/minivanZ 16 YNG1.6 CNG 16V159871972005.04 - Informacje o OPEL COMBO Nadwozie pełne/minivan 1.6 CNG 16V 2005.04 -
OPELCOMBO Nadwozie pełne/minivanZ 16 YNG1.6 CNG 16V159869942006.06 - Informacje o OPEL COMBO Nadwozie pełne/minivan 1.6 CNG 16V 2006.06 -
OPELCOMBO Nadwozie pełne/minivanY 17 DT1.7 DTI 16V168655752001.10 - Informacje o OPEL COMBO Nadwozie pełne/minivan 1.7 DTI 16V 2001.10 -
OPELCOMBO Nadwozie pełne/minivanY 17 DTL1.7 DI 16V168648652001.10 - Informacje o OPEL COMBO Nadwozie pełne/minivan 1.7 DI 16V 2001.10 -
OPELCOMBO Nadwozie pełne/minivanZ 17 DTH1.7 CDTI 16V1686741012004.12 - Informacje o OPEL COMBO Nadwozie pełne/minivan 1.7 CDTI 16V 2004.12 -
OPELCOMBO TourZ 13 DT, Y 13 DT1.3 CDTI 16V124851692004.06 - 2011.01Informacje o OPEL COMBO Tour 1.3 CDTI 16V 2004.06 - 2011.01
OPELCOMBO TourZ 13 DTJ1.3 CDTI 16V124855752005.10 - 2011.12Informacje o OPEL COMBO Tour 1.3 CDTI 16V 2005.10 - 2011.12
OPELCOMBO TourZ 14 XEP1.4136466902004.10 - 2011.12Informacje o OPEL COMBO Tour 1.4 2004.10 - 2011.12
OPELCOMBO TourZ 16 SE1.6159864872001.10 - 2006.09Informacje o OPEL COMBO Tour 1.6 2001.10 - 2006.09
OPELCOMBO TourZ 16 YNG1.6 CNG159871972005.04 - 2011.01Informacje o OPEL COMBO Tour 1.6 CNG 2005.04 - 2011.01
OPELCOMBO TourZ 16 YNG1.6 CNG159869942006.06 - 2011.12Informacje o OPEL COMBO Tour 1.6 CNG 2006.06 - 2011.12
OPELCOMBO TourY 17 DT1.7 DTI 16V168655752001.10 - 2004.06Informacje o OPEL COMBO Tour 1.7 DTI 16V 2001.10 - 2004.06
OPELCOMBO TourY 17 DTL1.7 DI 16V168648652001.10 - 2004.06Informacje o OPEL COMBO Tour 1.7 DI 16V 2001.10 - 2004.06
OPELCOMBO TourZ 17 DTH1.7 CDTI 16V1686741012004.07 - 2011.12Informacje o OPEL COMBO Tour 1.7 CDTI 16V 2004.07 - 2011.12
OPELCORSA C (X01)Z 17 DTH1.7 CDTI (F08, F68)1686741002003.06 - 2009.12Informacje o OPEL CORSA C (X01) 1.7 CDTI (F08, F68) 2003.06 - 2009.12
OPELCORSA C Nadwozie pełne / liftback (X01)Z 17 DTH1.7 CDTi (F08, W5L)1686741012003.08 - 2012.12Informacje o OPEL CORSA C Nadwozie pełne / liftback (X01) 1.7 CDTi (F08, W5L) 2003.08 - 2012.12
OPELCORSA D (S07)Z 16 LER, A 16 LER, B 16 LER1.6 Turbo (L08, L68)15981411922006.11 - 2014.08Informacje o OPEL CORSA D (S07) 1.6 Turbo (L08, L68) 2006.11 - 2014.08
OPELCORSA D (S07)Z 16 LEL, A 16 LEL1.6 Turbo (L08, L68)15981101502007.05 - 2014.08Informacje o OPEL CORSA D (S07) 1.6 Turbo (L08, L68) 2007.05 - 2014.08
OPELCORSA E (X15)B 10 XFT, D 10 XFT1.0 (08, 68)999851152014.09 - Informacje o OPEL CORSA E (X15) 1.0 (08, 68) 2014.09 -
OPELCORSA E (X15)B 10 XFL, D 10 XFL, F 10 XFL1.0 (08, 68)99966902014.09 - Informacje o OPEL CORSA E (X15) 1.0 (08, 68) 2014.09 -
OPELCORSA E (X15)B 12 XEL1.2 (08, 68)122951692014.09 - Informacje o OPEL CORSA E (X15) 1.2 (08, 68) 2014.09 -
OPELCORSA E (X15)B 13 DTC, B 13 DTN1.3 CDTI (08, 68)124855752014.09 - Informacje o OPEL CORSA E (X15) 1.3 CDTI (08, 68) 2014.09 -
OPELCORSA E (X15)B 13 DTE, B 13 DTR1.3 CDTI (08, 68)124870952014.09 - Informacje o OPEL CORSA E (X15) 1.3 CDTI (08, 68) 2014.09 -
OPELCORSA E (X15)B 14 NEJ, D 14 NEJ1.4 Turbo (08, 68)1364741012014.09 - 2019.06Informacje o OPEL CORSA E (X15) 1.4 Turbo (08, 68) 2014.09 - 2019.06
OPELCORSA E (X15)B 14 NEH, D 14 NEH1.4 Turbo (08, 68)13641101502015.03 - Informacje o OPEL CORSA E (X15) 1.4 Turbo (08, 68) 2015.03 -
OPELCORSA E (X15)B 14 XEL1.4 (08, 68)139866902014.09 - Informacje o OPEL CORSA E (X15) 1.4 (08, 68) 2014.09 -
OPELCORSA E (X15)B 14 XEJ1.4 (08, 68)139855752014.09 - Informacje o OPEL CORSA E (X15) 1.4 (08, 68) 2014.09 -
OPELCORSA E (X15)B 14 XEL1.4 LPG (08, 68)139866902015.03 - Informacje o OPEL CORSA E (X15) 1.4 LPG (08, 68) 2015.03 -
OPELCORSA E Nadwozie pełne / liftback (X15)B 12 XEL1.2 (08)122951692015.01 - Informacje o OPEL CORSA E Nadwozie pełne / liftback (X15) 1.2 (08) 2015.01 -
OPELCORSA E Nadwozie pełne / liftback (X15)B 13 DTE, B 13 DTR1.3 CDTI (08)124870952014.09 - Informacje o OPEL CORSA E Nadwozie pełne / liftback (X15) 1.3 CDTI (08) 2014.09 -
OPELCORSA E Nadwozie pełne / liftback (X15)B 13 DTC, B 13 DTN1.3 CDTI (08)124855752015.01 - Informacje o OPEL CORSA E Nadwozie pełne / liftback (X15) 1.3 CDTI (08) 2015.01 -
OPELCORSA E Nadwozie pełne / liftback (X15)B 14 XEJ1.4 (08)139855752014.09 - Informacje o OPEL CORSA E Nadwozie pełne / liftback (X15) 1.4 (08) 2014.09 -
OPELCORSA E Nadwozie pełne / liftback (X15)B 14 XEL1.4 (08)139866902014.09 - Informacje o OPEL CORSA E Nadwozie pełne / liftback (X15) 1.4 (08) 2014.09 -
OPELMERIVA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (X03)Z 13 DTJ1.3 CDTI (E75)124855752003.09 - 2010.05Informacje o OPEL MERIVA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (X03) 1.3 CDTI (E75) 2003.09 - 2010.05
OPELMERIVA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (X03)Z 13 DT, Y 13 DT1.3 CDTI (E75)124851692005.04 - 2010.05Informacje o OPEL MERIVA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (X03) 1.3 CDTI (E75) 2005.04 - 2010.05
OPELMERIVA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (X03)Z 14 XEP1.4 16V Twinport (E75)136466902004.07 - 2010.05Informacje o OPEL MERIVA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (X03) 1.4 16V Twinport (E75) 2004.07 - 2010.05
OPELMERIVA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (X03)Z 14 XEP1.4 16V Twinport LPG (E75)136466902004.07 - 2010.05Informacje o OPEL MERIVA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (X03) 1.4 16V Twinport LPG (E75) 2004.07 - 2010.05
OPELMERIVA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (X03)Z 16 XE1.6 16V (E75)1598741002003.05 - 2006.01Informacje o OPEL MERIVA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (X03) 1.6 16V (E75) 2003.05 - 2006.01
OPELMERIVA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (X03)Z 16 LET1.6 Turbo (E75)15981321802005.09 - 2010.05Informacje o OPEL MERIVA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (X03) 1.6 Turbo (E75) 2005.09 - 2010.05
OPELMERIVA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (X03)Z 16 XEP1.6 (E75)1598771052006.01 - 2010.05Informacje o OPEL MERIVA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (X03) 1.6 (E75) 2006.01 - 2010.05
OPELMERIVA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (X03)Z 17 DTH, Z 17 DT1.7 CDTI (E75)1686741002003.09 - 2010.05Informacje o OPEL MERIVA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (X03) 1.7 CDTI (E75) 2003.09 - 2010.05
OPELMERIVA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (X03)Y 17 DT1.7 DTI (E75)168655752003.09 - 2010.05Informacje o OPEL MERIVA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (X03) 1.7 DTI (E75) 2003.09 - 2010.05
OPELMERIVA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (X03)Z 17 DTR1.7 CDTI (E75)1686921252006.09 - 2010.05Informacje o OPEL MERIVA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (X03) 1.7 CDTI (E75) 2006.09 - 2010.05
OPELMERIVA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (X03)Z 18 XE1.8 (E75)1796921252003.05 - 2010.05Informacje o OPEL MERIVA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (X03) 1.8 (E75) 2003.05 - 2010.05
OPELMERIVA B nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (S10)A 13 DTE1.3 CDTI (75)124870952010.06 - 2014.11Informacje o OPEL MERIVA B nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (S10) 1.3 CDTI (75) 2010.06 - 2014.11
OPELMERIVA B nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (S10)A 14 NET, B 14 NET1.4 (75)13641031402010.06 - 2017.03Informacje o OPEL MERIVA B nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (S10) 1.4 (75) 2010.06 - 2017.03
OPELMERIVA B nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (S10)A 14 NEL, B 14 NEL1.4 (75)1364881202010.06 - 2017.03Informacje o OPEL MERIVA B nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (S10) 1.4 (75) 2010.06 - 2017.03
OPELMERIVA B nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (S10)A 14 NEL, B 14 NEL1.4 LPG (75)1364881202011.06 - 2017.03Informacje o OPEL MERIVA B nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (S10) 1.4 LPG (75) 2011.06 - 2017.03
OPELMERIVA B nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (S10)A 14 XER, B 14 XER1.4 (75)1398741002010.06 - 2017.03Informacje o OPEL MERIVA B nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (S10) 1.4 (75) 2010.06 - 2017.03
OPELMERIVA B nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (S10)B 16 DTH1.6 CDTi (75)15981001362013.08 - 2017.01Informacje o OPEL MERIVA B nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (S10) 1.6 CDTi (75) 2013.08 - 2017.01
OPELMERIVA B nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (S10)B 16 DTC1.6 CDTI (75)159870952014.01 - 2017.01Informacje o OPEL MERIVA B nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (S10) 1.6 CDTI (75) 2014.01 - 2017.01
OPELMERIVA B nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (S10)B 16 DTL, B 16 DTE, B 16 DTN1.6 CDTI (75)1598811102014.03 - 2017.03Informacje o OPEL MERIVA B nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (S10) 1.6 CDTI (75) 2014.03 - 2017.03
OPELMERIVA B nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (S10)A 17 DTS1.7 CDTI (75)1686961312010.06 - 2013.10Informacje o OPEL MERIVA B nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (S10) 1.7 CDTI (75) 2010.06 - 2013.10
OPELMERIVA B nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (S10)A 17 DTC, A 17 DTI1.7 CDTI (75)1686811102010.06 - 2015.06Informacje o OPEL MERIVA B nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (S10) 1.7 CDTI (75) 2010.06 - 2015.06
OPELMERIVA B nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (S10)A 17 DT1.7 CDTI (75)1686741002010.06 - 2017.01Informacje o OPEL MERIVA B nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (S10) 1.7 CDTI (75) 2010.06 - 2017.01
OPELZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05)Z 16 XEP, Z 16 XE11.6 (M75)1598771052005.07 - 2012.09Informacje o OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.6 (M75) 2005.07 - 2012.09
OPELZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05)Z 16 YNG1.6 CNG (M75)159869942005.07 - 2015.04Informacje o OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.6 CNG (M75) 2005.07 - 2015.04
OPELZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05)Z 16 XER, A 16 XER1.6 (M75)1598851152008.01 - 2015.04Informacje o OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.6 (M75) 2008.01 - 2015.04
OPELZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05)Z 16 XNT, A 16 XNT1.6 CNG Turbo (M75)15981101502010.04 - 2015.04Informacje o OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.6 CNG Turbo (M75) 2010.04 - 2015.04
OPELZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05)A 17 DTR1.7 CDTI (M75)1686921252008.01 - 2015.04Informacje o OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.7 CDTI (M75) 2008.01 - 2015.04
OPELZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05)A 17 DTJ, Z 17 DTJ1.7 CDTI (M75)1686811102008.01 - 2015.04Informacje o OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.7 CDTI (M75) 2008.01 - 2015.04
OPELZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05)Z 18 XER, A 18 XER1.8 (M75)17961031402005.07 - 2015.04Informacje o OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.8 (M75) 2005.07 - 2015.04
OPELZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05)A 18 XEL1.8 (M75)1796881202013.06 - 2015.04Informacje o OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.8 (M75) 2013.06 - 2015.04
OPELZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05)Z 19 DTL1.9 CDTI (M75)1910741002005.07 - 2010.12Informacje o OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.9 CDTI (M75) 2005.07 - 2010.12
OPELZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05)Z 19 DTH1.9 CDTI (M75)19101101502005.07 - 2015.04Informacje o OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.9 CDTI (M75) 2005.07 - 2015.04
OPELZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05)Z 19 DT1.9 CDTI (M75)1910881202005.07 - 2015.04Informacje o OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.9 CDTI (M75) 2005.07 - 2015.04
OPELZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05)Z 20 LER2.0 (M75)19981472002005.07 - 2010.12Informacje o OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 2.0 (M75) 2005.07 - 2010.12
OPELZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05)Z 22 YH2.2 (M75)21981101502005.07 - 2012.12Informacje o OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 2.2 (M75) 2005.07 - 2012.12
OPELZAFIRA B Nadwozie pełne/minivan (A05)Z 16 XNT, A 16 XNT1.6 CNG Turbo VAN (M75)15981101502009.02 - 2015.04Informacje o OPEL ZAFIRA B Nadwozie pełne/minivan (A05) 1.6 CNG Turbo VAN (M75) 2009.02 - 2015.04
OPELZAFIRA B Nadwozie pełne/minivan (A05)A 17 DTR1.7 CDTI VAN (M75)1686921252008.01 - 2015.04Informacje o OPEL ZAFIRA B Nadwozie pełne/minivan (A05) 1.7 CDTI VAN (M75) 2008.01 - 2015.04
OPELZAFIRA B Nadwozie pełne/minivan (A05)A 17 DTJ, Z 17 DTJ1.7 CDTI VAN (M75)1686811102008.01 - 2015.04Informacje o OPEL ZAFIRA B Nadwozie pełne/minivan (A05) 1.7 CDTI VAN (M75) 2008.01 - 2015.04
OPELZAFIRA B Nadwozie pełne/minivan (A05)Z 18 XER, A 18 XER1.8 VAN (M75)17961031402005.07 - 2015.04Informacje o OPEL ZAFIRA B Nadwozie pełne/minivan (A05) 1.8 VAN (M75) 2005.07 - 2015.04
Kod towaru Nazwa towaru Producent Cena brutto Dostępność
KLOCKI HAM. OPEL ASTRA H 04- GDB1668/TRW KLOCKI HAM. OPEL ASTRA H 04- TRW 89,32 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.PRZOD OPEL ASTRA H 04-10 13.0460-7179.2/ATE KLOCKI HAM.PRZOD OPEL ASTRA H 04-10 ATE 153,23 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. OPEL ASTRA/CORSA/ZAFIRA 2383201/TEX KLOCKI HAM. OPEL ASTRA/CORSA/ZAFIRA TEXTAR 110,59 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.PRZOD 0986424707/BOH KLOCKI HAM.PRZOD BOSCH 123,25 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.CERAMIC PRZOD OPEL ASTRA H 13.0470-7179.2/ATE KLOCKI HAM.CERAMIC PRZOD OPEL ASTRA H ATE 199,28 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.OPEL ASTRA H 13-00/TOM KLOCKI HAM.OPEL ASTRA H TOMEX 79,96 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.OPEL ASTRA H 04- 22-0539-0/MET KLOCKI HAM.OPEL ASTRA H 04- METELLI 72,04 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAMULCOWE PRZED.OPEL ASTRA H JQ1013280/KAO KLOCKI HAMULCOWE PRZED.OPEL ASTRA H KAMOKA 77,07 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.OPEL ASTRA H LP1861/DEL KLOCKI HAM.OPEL ASTRA H DELPHI 109,96 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.OPEL ASTRA H 04- MA.0816.0/MAF KLOCKI HAM.OPEL ASTRA H 04- MAFF 77,22 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. OPEL ASTRA H P 59 045 KLOCKI HAM. OPEL ASTRA H BREMBO 101,57 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAMULCOWE XTRA PRZOD P 59 045X/BRE KLOCKI HAMULCOWE XTRA PRZOD BREMBO 181,14 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.  DTE GDB1668DTE KLOCKI HAM. DTE TRW 109,22 PLN Dostępność: 5 sztuk
KLOCKI HAM.PRZOD 0986494513/BOH KLOCKI HAM.PRZOD BOSCH 182,43 PLN Dostępność: 4 sztuki
KLOCKI HAM. 16603/FEB KLOCKI HAM. FEBI BILSTEIN 101,24 PLN Dostępność: Brak
KLOCKI HAM. ASTRA H MDB2633/MIN KLOCKI HAM. ASTRA H MINTEX KLOCKI 96,32 PLN Dostępność: Brak
Strona z 1
Lista opinii

 


Przesyłka Kurier Polska - Za pobraniem

  • Kurier DPD ( czas dostawy 1-2 dni robocze ) - 20 pln - 1 paczka do 30kg

Przesyłka Kurier Polska - Przelew na konto bankowe

  • Kurier INPOST (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 14 pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier INPOST (paczkomat max.wym.38x41x64 1-2 dni robocze)     - 14pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier DPD      (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 17pln - 1 paczka do 30kg
  • Transport bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kG - Kurier Inpost

Płatność

  • Płatność online (przelewy24.pl)
  • Gotówka
  • Przelew tradycyjny na konto: 

Transport Bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kg ( Kurier Inpost ) - Przelew na konto bankowe PKO Bank Polski SA 31 1020 4900 0000 8402 3258 8440


Odbiór osobisty - AUTO-PROFIL Monika Karłaszewska ul. Kwiatowa 4 62-800 Kalisz tel. 518 601 501 NIP: 6181995885 Regon: 251630577 - płatność gotówka, karta platnicza lub przelew bankowy

Zestawy Rozrządu w sklepie Motoszef.pl

Układ rozrządu jest jednym z najistotniejszych elementów w konstrukcjach silników spalinowych, zarówno tych współczesnych jak i tych o wiele bardziej wiekowych. Elementarnym zadaniem układu rozrządu jest zapewnienie dopływu mieszanki paliwowo-powietrznej do cylindrów w określonych interwałach oraz późniejsze odprowadzanie z nich zbędnych produktów spalania tej mieszanki. Sprawny układ rozrządu zapewnia stabilną pracę silnika oraz umożliwia takie wykorzystanie potencjału i osiągów każdej jednostki jakie przewidzieli dla niej konstruktorzy. Obecnie stosowane rozwiązania dotyczące konstrukcji poszczególnych elementów rozrządu zamykają się generalnie w ich dwóch podstawowych typach. Główną różnicą pomiędzy współcześnie stosowanymi rozwiązaniami jest sposób przenoszenia napędu z wału korbowego silnika na wałek lub wałki rozrządu odpowiedzialne za prawidłowe działanie zaworów. Z tego powodu wyróżniamy dwa rodzaje rozrządu. Jednym z nich jest układ oparty o pasek rozrządu, który jest najtańszą...


Czytaj więcej o Zestawach Rozrządu