Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

 Możliwa dostawa na sobotę kurierierem DPD +20zł

KLOCKI HAM. OPEL ASTRA H P 59 045 BREMBO

{{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_new}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_custom1}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_sale}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
  • {{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articledetailOptions.translates.parameters.articledetail_return_info}}
{{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Client.Gross | number: 2 }} {{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Currency }}
Ilość:
{{articledetailOptions.translates.parameters.dangerous_articles_info}}
Ma towary zależne
Kod produktu:

{{articleDetail.WebShopArticleDTO.Code}}

{{articledetailOptions.translates.parameters.print_page_label}}
Numer WVA: 23844
Numer WVA: 23833
Numer WVA: 23832
Szerokość 2 [mm]: 156,3
Szerokość 1 [mm]: 155,1
System hamulcowy: Teves
Styk ostrzegawczy o zużyciu: z akustycznym czujnikiem zużycia
Grubość [mm]: 19,6
Ilość wskaźników zużycia okładzin [na oś]: 2
Wysokość 1 [mm]: 69,6
Wysokość 2 [mm]: 76
Styk ostrzegawczy o zużyciu: przygotowany dla wskaźnika zużycia
Kody handlowe
23832, 23833, 23844, D1141 8252, D1361 8470
Kod EAN
8020584055762
Zastępuje artykuły
Producent Kod OE
A.B.S. 37076
A.B.S. 37361
A.B.S. 37484
AC AC694281D
AKEBONO AN4000WK
AKEBONO AN4000WKE
APEC braking PAD1023
APEC braking PAD1348
APEC braking PD3078
ATE 13046071162
ATE 13046071792
ATE 13047071162
ATE 13047071792
ATE 607116
ATE 607179
BARUM BA2211
BARUM BA2255
BENDIX 510336
BENDIX 510412
BENDIX 571975
BENDIX 571975B
BENDIX 571975X
BENDIX 573153B
BENDIX-AU DB1808
BLUE PRINT ADZ94240
BOSCH 0986424457
BOSCH 0986424479
BOSCH 0986424707
BOSCH 0986494513
BOSCH 0986TB2335
BOSCH 0986TB2459
BRECK 230570070110
BRECK 238320070210
CHAMPION 571975CH
CHAMPION 573153CH
COBREQ N373
COMLINE ADB31307
COMLINE ADB3583
COMLINE CBP31307
COMLINE CBP3583
DELPHI LP1309
DELPHI LP1861
DON PCP1015
FEBI BILSTEIN 16232
FEBI BILSTEIN 16491
FEBI BILSTEIN 16603
FERODO FDB1295
FERODO FDB1295B
FERODO FDB1640
FERODO FDB1640W
FERODO FDS1295
FERODO FQT1640
FERODO FSL1295
FERODO FSL1640
GALFER B1G10205502
GALFER B1G10207652
GENERAL MOTORS 9195157
GENERAL MOTORS 93176115
GENERAL MOTORS 93176429
GENERAL MOTORS 93179707
GENERAL MOTORS 93179708
GENERAL MOTORS 93181189
GENERAL MOTORS 93186713
GENERAL MOTORS 93189697
GIRLING 6115622
GIRLING 6116682
HELLA PAGID 8DB355008361
HELLA PAGID 8DB355009221
HELLA PAGID 8DB355032601
ICER 181248
ICER 181592
JURATEK JCP1640
JURID 571975
JURID 571975D
JURID 571975J
JURID 573153D
JURID 573153J
KAWE 068302
KAWE 103602
KAWE 810039
KAWE 810085
LPR 05P1197
LPR 05P690
MAGNETI MARELLI 363700201225
MAGNETI MARELLI 363702161046
MAGNETI MARELLI 363702161172
MAGNETI MARELLI T1225MM
MAPCO 6478
METELLI 2205390
METZGER 103602
METZGER 1170010
MINTEX MDB1907
MINTEX MDB2633
MINTEX MDB82633
NK 223617
NK 223633
OPEL 1605009
OPEL 1605035
OPEL 1605080
OPEL 1605177
OPEL 1605252
OPEL 1605456
OPEL 1605957
OPEL 1605992
OPEL 1605996
OPEL 1605997
OPEL 1605998
OPEL 90544001
OPEL 9192157
OPEL 9195145
OPEL 93181189
OPEL 93192578
OPEL 95514416
OPTIMAL 10288
OPTIMAL 12174
PAGID T1145
PAGID T1225
QUINTON HAZELL 7110
QUINTON HAZELL 7111
QUINTON HAZELL BP1435
QUINTON HAZELL BP984
REMSA 068302
REMSA 103602
REMSA 68302
RHIAG 35247
RHIAG 82234
ROADHOUSE 2103602
ROADHOUSE 2103612
ROADHOUSE 268302
SATURN 93191893
STOP 571975S
TEXTAR 2383201
TEXTAR 2383202
TEXTAR 2383281
TRISCAN 811024006
TRISCAN 811024025
TRW GDB1562
TRW GDB1668
VALEO 301454
VALEO 301860
VALEO 598321
VALEO 598454
VALEO 598749
VALEO 598860
VALEO 601106
VAUXHALL 1605456
VAUXHALL 193192578
VAUXHALL 9195145
VAUXHALL 93192578
WAGNER WBP21991A
WAGNER WBP23832A
WOKING P1136302
ZIMMERMANN 230571951
ZIMMERMANN 238322001
ZIMMERMANN 238322002
ZIMMERMANN 238329002
MarkaModelKod silnikaTyp pojazduPojemność [cm3]Moc silnika [kW]Moc silnika [KM]Lata produkcjiInfo
CHEVROLETMERIVA 1.81796821112003.03 - 2012.07Informacje o CHEVROLET MERIVA 1.8 2003.03 - 2012.07
CHEVROLETMERIVA2H91.81796921252003.05 - 2008.05Informacje o CHEVROLET MERIVA 1.8 2003.05 - 2008.05
CHEVROLETMERIVA 1.81796781062004.01 - 2012.07Informacje o CHEVROLET MERIVA 1.8 2004.01 - 2012.07
CHEVROLETVIVA2H91.81796901222003.09 - 2008.03Informacje o CHEVROLET VIVA 1.8 2003.09 - 2008.03
CHEVROLETVIVA2H91.81796921252003.09 - 2008.03Informacje o CHEVROLET VIVA 1.8 2003.09 - 2008.03
CHEVROLETZAFIRAZ 22 YH2.221981101502005.07 - Informacje o CHEVROLET ZAFIRA 2.2 2005.07 -
CHEVROLETZAFIRA (F75)C 18 YE1.81796811101999.02 - 2001.07Informacje o CHEVROLET ZAFIRA (F75) 1.8 1999.02 - 2001.07
CHEVROLETZAFIRA (F75)2H91.81796921252000.07 - 2005.06Informacje o CHEVROLET ZAFIRA (F75) 1.8 2000.07 - 2005.06
CHEVROLETZAFIRA (F75)LE4(122CUL4)2.01998851162001.04 - 2004.07Informacje o CHEVROLET ZAFIRA (F75) 2.0 2001.04 - 2004.07
CHEVROLETZAFIRA (F75)C 20 SEL, L34(122CUL4)2.019981001362001.04 - 2012.07Informacje o CHEVROLET ZAFIRA (F75) 2.0 2001.04 - 2012.07
CHEVROLETZAFIRA (F75)X 20 XE2.01998891212004.08 - 2012.12Informacje o CHEVROLET ZAFIRA (F75) 2.0 2004.08 - 2012.12
CHEVROLETZAFIRA (F75) 2.22198911242001.04 - 2004.07Informacje o CHEVROLET ZAFIRA (F75) 2.2 2001.04 - 2004.07
CHEVROLETZAFIRA (F75)Z 22 YH2.221981101502005.09 - 2006.12Informacje o CHEVROLET ZAFIRA (F75) 2.2 2005.09 - 2006.12
HOLDENASTRA (AH)Z 18 XE1.8 i1796901222005.07 - 2007.03Informacje o HOLDEN ASTRA (AH) 1.8 i 2005.07 - 2007.03
HOLDENASTRA (AH)Z 18 XER1.8 i17961031402007.04 - 2010.03Informacje o HOLDEN ASTRA (AH) 1.8 i 2007.04 - 2010.03
HOLDENASTRA (AH)Z 19 DT1.9 CDTI1910881202006.06 - 2010.03Informacje o HOLDEN ASTRA (AH) 1.9 CDTI 2006.06 - 2010.03
HOLDENASTRA (AH)Z 19 DTH1.9 CDTI19101101502006.06 - 2010.03Informacje o HOLDEN ASTRA (AH) 1.9 CDTI 2006.06 - 2010.03
HOLDENASTRA (AH)Z 22 YH2.2 i21981101502006.12 - 2008.03Informacje o HOLDEN ASTRA (AH) 2.2 i 2006.12 - 2008.03
HOLDENASTRA kabriolet (TS)Z 22 SE2.2 i21981081472002.06 - 2006.12Informacje o HOLDEN ASTRA kabriolet (TS) 2.2 i 2002.06 - 2006.12
HOLDENASTRA Kombi (AH)Z 18 XE1.8 i1796901222005.07 - 2007.03Informacje o HOLDEN ASTRA Kombi (AH) 1.8 i 2005.07 - 2007.03
HOLDENASTRA Kombi (AH)Z 18 XER1.8 i17961031402007.04 - 2010.03Informacje o HOLDEN ASTRA Kombi (AH) 1.8 i 2007.04 - 2010.03
HOLDENASTRA Kombi (AH)Z 19 DT1.9 CDTI1910881202008.08 - 2010.03Informacje o HOLDEN ASTRA Kombi (AH) 1.9 CDTI 2008.08 - 2010.03
HOLDENASTRA liftback (TS)X 18 XE11.8 i1796851161998.02 - 2000.08Informacje o HOLDEN ASTRA liftback (TS) 1.8 i 1998.02 - 2000.08
HOLDENASTRA liftback (TS)Z 18 XE1.8 i1796901222000.09 - 2005.10Informacje o HOLDEN ASTRA liftback (TS) 1.8 i 2000.09 - 2005.10
HOLDENASTRA liftback (TS)Z 22 SE2.2 i21981081472000.09 - 2004.07Informacje o HOLDEN ASTRA liftback (TS) 2.2 i 2000.09 - 2004.07
HOLDENASTRA sedan (TS)Z 18 XE1.8 i1796901222000.09 - 2005.10Informacje o HOLDEN ASTRA sedan (TS) 1.8 i 2000.09 - 2005.10
HOLDENASTRA SPORTSBACK (AH)Z 18 XE1.8 i1796901222005.07 - 2008.03Informacje o HOLDEN ASTRA SPORTSBACK (AH) 1.8 i 2005.07 - 2008.03
HOLDENASTRA SPORTSBACK (AH)Z 18 XER1.8 i17961031402007.04 - 2010.03Informacje o HOLDEN ASTRA SPORTSBACK (AH) 1.8 i 2007.04 - 2010.03
HOLDENASTRA SPORTSBACK (AH)Z 20 LER2.0 i Turbo19981472002006.06 - 2010.03Informacje o HOLDEN ASTRA SPORTSBACK (AH) 2.0 i Turbo 2006.06 - 2010.03
HOLDENASTRA SPORTSBACK (AH)Z 22 YH2.221981101502006.12 - 2008.03Informacje o HOLDEN ASTRA SPORTSBACK (AH) 2.2 2006.12 - 2008.03
HOLDENASTRA SPORTSBACK (AH)Z 22 YH2.2 i21981101502006.12 - 2010.03Informacje o HOLDEN ASTRA SPORTSBACK (AH) 2.2 i 2006.12 - 2010.03
HOLDENASTRA TWINTOP (AH)Z 22 YH2.2 i21981101502008.03 - 2010.03Informacje o HOLDEN ASTRA TWINTOP (AH) 2.2 i 2008.03 - 2010.03
HOLDENCOMBO Skrzynia (XC)Z 14 XEP1.4 i136466902005.04 - 2012.12Informacje o HOLDEN COMBO Skrzynia (XC) 1.4 i 2005.04 - 2012.12
HOLDENCOMBO Skrzynia (XC)Z 16 SE1.6 i159862842002.09 - 2005.04Informacje o HOLDEN COMBO Skrzynia (XC) 1.6 i 2002.09 - 2005.04
HOLDENZAFIRA (TT)Z 22 SE2.2 i21981081472001.06 - 2006.02Informacje o HOLDEN ZAFIRA (TT) 2.2 i 2001.06 - 2006.02
OPELADAM (M13)B 14 NEH, D 14 NEH1.4 S13641101502014.11 - 2019.01Informacje o OPEL ADAM (M13) 1.4 S 2014.11 - 2019.01
OPELASTRA G coupe (T98)Z 16 XE1.6 16V (F07)1598741012000.03 - 2005.05Informacje o OPEL ASTRA G coupe (T98) 1.6 16V (F07) 2000.03 - 2005.05
OPELASTRA G coupe (T98)Z 16 XEP1.6 16V (F07)1598761032000.03 - 2005.05Informacje o OPEL ASTRA G coupe (T98) 1.6 16V (F07) 2000.03 - 2005.05
OPELASTRA G coupe (T98)X 18 XE11.8 16V (F07)1796851162000.03 - 2000.10Informacje o OPEL ASTRA G coupe (T98) 1.8 16V (F07) 2000.03 - 2000.10
OPELASTRA G coupe (T98)Z 18 XE1.8 16V (F07)1796921252000.09 - 2005.05Informacje o OPEL ASTRA G coupe (T98) 1.8 16V (F07) 2000.09 - 2005.05
OPELASTRA G coupe (T98)Y 22 DTR2.2 DTI (F07)2172921252002.09 - 2005.05Informacje o OPEL ASTRA G coupe (T98) 2.2 DTI (F07) 2002.09 - 2005.05
OPELASTRA G coupe (T98)Z 22 SE2.2 16V (F07)21981081472000.09 - 2005.05Informacje o OPEL ASTRA G coupe (T98) 2.2 16V (F07) 2000.09 - 2005.05
OPELASTRA G kabriolet (T98)Z 18 XE1.8 16V (F67)1796921252001.03 - 2005.10Informacje o OPEL ASTRA G kabriolet (T98) 1.8 16V (F67) 2001.03 - 2005.10
OPELASTRA G kabriolet (T98)Y 22 DTR2.2 DTI (F67)2172921252002.09 - 2005.10Informacje o OPEL ASTRA G kabriolet (T98) 2.2 DTI (F67) 2002.09 - 2005.10
OPELASTRA G kabriolet (T98)Z 22 SE2.2 16V (F67)21981081472001.03 - 2005.10Informacje o OPEL ASTRA G kabriolet (T98) 2.2 16V (F67) 2001.03 - 2005.10
OPELASTRA G Kombi (T98)Z 16 YNG1.6 CNG (F35)159871972003.03 - 2004.07Informacje o OPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.6 CNG (F35) 2003.03 - 2004.07
OPELASTRA G Kombi (T98)X 18 XE11.8 16V (F35)1796851161998.02 - 2000.09Informacje o OPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.8 16V (F35) 1998.02 - 2000.09
OPELASTRA G Kombi (T98)Z 18 XE1.8 16V (F35)1796921252000.09 - 2004.07Informacje o OPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.8 16V (F35) 2000.09 - 2004.07
OPELASTRA G Kombi (T98)X 20 DTL, Y 20 DTL2.0 DI (F35)199560821998.02 - 2004.07Informacje o OPEL ASTRA G Kombi (T98) 2.0 DI (F35) 1998.02 - 2004.07
OPELASTRA G Kombi (T98)Y 20 DTH2.0 DTI 16V (F35)1995741011999.08 - 2004.07Informacje o OPEL ASTRA G Kombi (T98) 2.0 DTI 16V (F35) 1999.08 - 2004.07
OPELASTRA G Kombi (T98)X 20 XEV2.0 16V (F35)19981001361998.02 - 2004.07Informacje o OPEL ASTRA G Kombi (T98) 2.0 16V (F35) 1998.02 - 2004.07
OPELASTRA G Kombi (T98)Y 22 DTR2.2 DTI (F35)2172861172002.09 - 2004.07Informacje o OPEL ASTRA G Kombi (T98) 2.2 DTI (F35) 2002.09 - 2004.07
OPELASTRA G Kombi (T98)Y 22 DTR2.2 DTI (F35)2172921252002.09 - 2004.07Informacje o OPEL ASTRA G Kombi (T98) 2.2 DTI (F35) 2002.09 - 2004.07
OPELASTRA G Kombi (T98)Z 22 SE2.2 16V (F35)21981081472001.03 - 2004.07Informacje o OPEL ASTRA G Kombi (T98) 2.2 16V (F35) 2001.03 - 2004.07
OPELASTRA G liftback (T98)X 18 XE11.8 16V (F08, F48)1796851161998.02 - 2000.09Informacje o OPEL ASTRA G liftback (T98) 1.8 16V (F08, F48) 1998.02 - 2000.09
OPELASTRA G liftback (T98)Z 18 XE1.8 16V (F08, F48)1796921252000.09 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G liftback (T98) 1.8 16V (F08, F48) 2000.09 - 2005.01
OPELASTRA G liftback (T98)X 20 DTL, Y 20 DTL2.0 DI (F08, F48)199560821998.02 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G liftback (T98) 2.0 DI (F08, F48) 1998.02 - 2005.01
OPELASTRA G liftback (T98)Y 20 DTH2.0 DTI 16V (F08, F48)1995741011999.08 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G liftback (T98) 2.0 DTI 16V (F08, F48) 1999.08 - 2005.01
OPELASTRA G liftback (T98)X 20 XEV2.0 16V (F08, F48)19981001361998.02 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G liftback (T98) 2.0 16V (F08, F48) 1998.02 - 2005.01
OPELASTRA G liftback (T98)Y 22 DTR2.2 DTI (F08, F48)2172921252002.09 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G liftback (T98) 2.2 DTI (F08, F48) 2002.09 - 2005.01
OPELASTRA G liftback (T98)Y 22 DTR2.2 DTI (F08, F48)2172861172002.09 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G liftback (T98) 2.2 DTI (F08, F48) 2002.09 - 2005.01
OPELASTRA G liftback (T98)Z 22 SE2.2 16V (F08, F48)21981081472000.06 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G liftback (T98) 2.2 16V (F08, F48) 2000.06 - 2005.01
OPELASTRA G nadwozie zamknięte / kombi (F70)X 20 DTL, Y 20 DTL2.0 DI (F70)199560821999.01 - 2005.04Informacje o OPEL ASTRA G nadwozie zamknięte / kombi (F70) 2.0 DI (F70) 1999.01 - 2005.04
OPELASTRA G nadwozie zamknięte / kombi (F70)Y 20 DTH2.0 DTI (F70)1995741012000.09 - 2005.04Informacje o OPEL ASTRA G nadwozie zamknięte / kombi (F70) 2.0 DTI (F70) 2000.09 - 2005.04
OPELASTRA G sedan (T98)X 18 XE11.8 16V (F69)1796851161998.09 - 2000.09Informacje o OPEL ASTRA G sedan (T98) 1.8 16V (F69) 1998.09 - 2000.09
OPELASTRA G sedan (T98)Z 18 XE1.8 16V (F69)1796921252000.06 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G sedan (T98) 1.8 16V (F69) 2000.06 - 2005.01
OPELASTRA G sedan (T98)X 20 DTL, Y 20 DTL2.0 DI (F69)199560821998.09 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G sedan (T98) 2.0 DI (F69) 1998.09 - 2005.01
OPELASTRA G sedan (T98)Y 20 DTH2.0 DTI 16V (F69)1995741011999.08 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G sedan (T98) 2.0 DTI 16V (F69) 1999.08 - 2005.01
OPELASTRA G sedan (T98)X 20 XEV2.0 16V (F69)19981001361998.09 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G sedan (T98) 2.0 16V (F69) 1998.09 - 2005.01
OPELASTRA G sedan (T98)Y 22 DTR2.2 DTI (F69)2172861172002.09 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G sedan (T98) 2.2 DTI (F69) 2002.09 - 2005.01
OPELASTRA G sedan (T98)Y 22 DTR2.2 DTI (F69)2172921252002.09 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G sedan (T98) 2.2 DTI (F69) 2002.09 - 2005.01
OPELASTRA G sedan (T98)Z 22 SE2.2 16V (F69)21981081472001.03 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G sedan (T98) 2.2 16V (F69) 2001.03 - 2005.01
OPELASTRA H (A04)Z 12 XEP1.2 (L48)122959802005.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.2 (L48) 2005.08 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 13 DTH1.3 CDTI (L48)124866902005.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.3 CDTI (L48) 2005.08 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 14 XEP1.4 (L48)136466902004.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.4 (L48) 2004.03 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 14 XEL1.4 (L48)136455752004.04 - 2004.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.4 (L48) 2004.04 - 2004.10
OPELASTRA H (A04)Z 14 XEL1.4 (L48)136459802004.04 - 2004.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.4 (L48) 2004.04 - 2004.10
OPELASTRA H (A04)Z 14 XEP1.4 LPG (L48)136466902009.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.4 LPG (L48) 2009.08 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 16 XEP, Z 16 XE11.6 (L48)1598771052004.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.6 (L48) 2004.03 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 16 XER, A 16 XER1.6 (L48)1598851162006.12 - 2014.05Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.6 (L48) 2006.12 - 2014.05
OPELASTRA H (A04)Z 16 LET, A 16 LET1.6 Turbo (L48)15981321802007.02 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.6 Turbo (L48) 2007.02 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 17 DTH1.7 CDTI (L48)1686741002004.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.7 CDTI (L48) 2004.03 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 17 DTL1.7 CDTI (L48)168659802004.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.7 CDTI (L48) 2004.03 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)A 17 DTJ, Z 17 DTJ1.7 CDTI (L48)1686811102007.02 - 2014.05Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.7 CDTI (L48) 2007.02 - 2014.05
OPELASTRA H (A04)Z 17 DTR, A 17 DTR1.7 CDTI (L48)1686921252007.02 - 2014.05Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.7 CDTI (L48) 2007.02 - 2014.05
OPELASTRA H (A04)Z 18 XE1.8 (L48)1796921252004.01 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.8 (L48) 2004.01 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 18 XER, A 18 XER1.8 (L48)17961031402006.01 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.8 (L48) 2006.01 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 19 DTJ1.9 CDTI 16V (L48)1910881202004.04 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.9 CDTI 16V (L48) 2004.04 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 19 DT1.9 CDTI (L48)1910881202004.06 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.9 CDTI (L48) 2004.06 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 19 DTH1.9 CDTI (L48)19101101502004.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.9 CDTI (L48) 2004.09 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 19 DTL1.9 CDTI (L48)1910741002005.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.9 CDTI (L48) 2005.09 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 20 LEL2.0 Turbo (L48)19981251702004.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 2.0 Turbo (L48) 2004.03 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 20 LER2.0 Turbo (L48)19981472002004.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 2.0 Turbo (L48) 2004.09 - 2010.10
OPELASTRA H CLASSIC Kombi (A04)Z 14 XEP1.4 (L35)136466902009.01 - Informacje o OPEL ASTRA H CLASSIC Kombi (A04) 1.4 (L35) 2009.01 -
OPELASTRA H CLASSIC Kombi (A04)Z 16 XER1.6 (L35)1598851162006.12 - 2014.05Informacje o OPEL ASTRA H CLASSIC Kombi (A04) 1.6 (L35) 2006.12 - 2014.05
OPELASTRA H CLASSIC Kombi (A04)Z 17 DTJ1.7 CDTi (L35)1686811102009.01 - Informacje o OPEL ASTRA H CLASSIC Kombi (A04) 1.7 CDTi (L35) 2009.01 -
OPELASTRA H CLASSIC liftback (A04)Z 13 DTH1.3 CDTI (L48)124866902009.01 - Informacje o OPEL ASTRA H CLASSIC liftback (A04) 1.3 CDTI (L48) 2009.01 -
OPELASTRA H CLASSIC liftback (A04)Z 14 XEP1.4 (L48)136466902009.01 - Informacje o OPEL ASTRA H CLASSIC liftback (A04) 1.4 (L48) 2009.01 -
OPELASTRA H CLASSIC liftback (A04)Z 16 XER1.6 (L48)1598851162009.01 - Informacje o OPEL ASTRA H CLASSIC liftback (A04) 1.6 (L48) 2009.01 -
OPELASTRA H CLASSIC liftback (A04)A 17 DTJ, Z 17 DTJ1.7 CDTI (L48)1686811102009.01 - Informacje o OPEL ASTRA H CLASSIC liftback (A04) 1.7 CDTI (L48) 2009.01 -
OPELASTRA H CLASSIC sedan (A04)Z 16 XER1.6 (L69)1598851162009.01 - 2014.05Informacje o OPEL ASTRA H CLASSIC sedan (A04) 1.6 (L69) 2009.01 - 2014.05
OPELASTRA H CLASSIC sedan (A04)Z 17 DTR, A 17 DTR1.7 CDTI (L69)1686921252009.01 - Informacje o OPEL ASTRA H CLASSIC sedan (A04) 1.7 CDTI (L69) 2009.01 -
OPELASTRA H CLASSIC sedan (A04)Z 17 DTJ1.7 CDTi (L69)1686811102009.01 - Informacje o OPEL ASTRA H CLASSIC sedan (A04) 1.7 CDTi (L69) 2009.01 -
OPELASTRA H CLASSIC sedan (A04)Z 18 XER1.8 (L69)17961031402007.02 - 2012.09Informacje o OPEL ASTRA H CLASSIC sedan (A04) 1.8 (L69) 2007.02 - 2012.09
OPELASTRA H GTC (A04)Z 13 DTH1.3 CDTI (L08)124866902005.04 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.3 CDTI (L08) 2005.04 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 14 XEL1.4 (L08)136455752005.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.4 (L08) 2005.03 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 14 XEP1.4 (L08)136466902005.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.4 (L08) 2005.03 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 16 XEP, Z 16 XE11.6 (L08)1598771052005.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.6 (L08) 2005.03 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 16 XER1.6 (L08)1598851162006.12 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.6 (L08) 2006.12 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 16 LET, A 16 LET1.6 Turbo (L08)15981321802007.02 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.6 Turbo (L08) 2007.02 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 17 DTL1.7 CDTI (L08)168659802005.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.7 CDTI (L08) 2005.03 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 17 DTH1.7 CDTi (L08)1686741012005.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.7 CDTi (L08) 2005.03 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)A 17 DTJ, Z 17 DTJ1.7 CDTI (L08)1686811102007.02 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.7 CDTI (L08) 2007.02 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 17 DTR, A 17 DTR1.7 CDTI (L08)1686921252007.02 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.7 CDTI (L08) 2007.02 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 18 XE1.8 (L08)1796921252005.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.8 (L08) 2005.03 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 18 XER1.8 (L08)17961031402006.01 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.8 (L08) 2006.01 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 19 DTH1.9 CDTi (L08)19101101502005.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.9 CDTi (L08) 2005.03 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 19 DTJ1.9 CDTi 16V (L08)1910881202005.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.9 CDTi 16V (L08) 2005.03 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 19 DT1.9 CDTI (L08)1910881202005.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.9 CDTI (L08) 2005.09 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 19 DTL1.9 CDTI (L08)1910741012006.01 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.9 CDTI (L08) 2006.01 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 20 LER2.0 Turbo (L08)19981472002005.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 2.0 Turbo (L08) 2005.03 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 20 LEL2.0 Turbo (L08)19981251702005.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 2.0 Turbo (L08) 2005.03 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 13 DTH1.3 CDTI (L35)124866902005.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.3 CDTI (L35) 2005.08 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 14 XEL1.4 (L35)136455752004.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.4 (L35) 2004.08 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 14 XEP1.4 (L35)136466902004.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.4 (L35) 2004.08 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 14 XEP1.4 LPG (L35)136466902009.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.4 LPG (L35) 2009.08 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 16 XEP, Z 16 XE11.6 (L35)1598771052004.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.6 (L35) 2004.08 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 16 XER, A 16 XER1.6 (L35)1598851162006.12 - 2014.05Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.6 (L35) 2006.12 - 2014.05
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 16 LET, A 16 LET1.6 Turbo (L35)15981321802007.02 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.6 Turbo (L35) 2007.02 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 16 XER1.6 LPG (L35)1598851162009.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.6 LPG (L35) 2009.08 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 17 DTH1.7 CDTI (L35)1686741012004.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.7 CDTI (L35) 2004.08 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 17 DTL1.7 CDTI (L35)168659802004.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.7 CDTI (L35) 2004.08 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)A 17 DTJ, Z 17 DTJ1.7 CDTI (L35)1686811102007.02 - 2014.05Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.7 CDTI (L35) 2007.02 - 2014.05
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 17 DTR, A 17 DTR1.7 CDTI (L35)1686921252007.02 - 2014.05Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.7 CDTI (L35) 2007.02 - 2014.05
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 18 XE1.8 (L35)1796921252004.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.8 (L35) 2004.08 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 18 XER, A 18 XER1.8 (L35)17961031402005.08 - 2014.05Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.8 (L35) 2005.08 - 2014.05
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 19 DTJ1.9 CDTI 16V (L35)1910881202004.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.9 CDTI 16V (L35) 2004.08 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 19 DTH1.9 CDTI (L35)19101101502004.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.9 CDTI (L35) 2004.09 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 19 DT1.9 CDTI (L35)1910881202005.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.9 CDTI (L35) 2005.09 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 19 DTL1.9 CDTI (L35)1910741002005.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.9 CDTI (L35) 2005.09 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 20 LEL2.0 Turbo (L35)19981251702004.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 2.0 Turbo (L35) 2004.08 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 20 LER2.0 Turbo (L35)19981472002004.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 2.0 Turbo (L35) 2004.09 - 2010.10
OPELASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70)Z 13 DTH1.3 CDTI (L70)124866902005.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70) 1.3 CDTI (L70) 2005.08 - 2010.10
OPELASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70)Z 14 XEP1.4 EcoTec (L70)136466902004.12 - 2012.12Informacje o OPEL ASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70) 1.4 EcoTec (L70) 2004.12 - 2012.12
OPELASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70)Z 16 XEP1.6 EcoTec (L70)1598761032004.02 - 2004.11Informacje o OPEL ASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70) 1.6 EcoTec (L70) 2004.02 - 2004.11
OPELASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70)Z 16 XER1.6 EcoTec (L70)1598851162006.10 - 2010.12Informacje o OPEL ASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70) 1.6 EcoTec (L70) 2006.10 - 2010.12
OPELASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70)Z 17 DTH1.7 CDTI (L70)1686741012004.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70) 1.7 CDTI (L70) 2004.03 - 2010.10
OPELASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70)Z 17 DTL1.7 CDTI (L70)168659802004.12 - 2007.07Informacje o OPEL ASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70) 1.7 CDTI (L70) 2004.12 - 2007.07
OPELASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70)Z 17 DTR, A 17 DTR1.7 CDTI (L70)1686921252007.02 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70) 1.7 CDTI (L70) 2007.02 - 2010.10
OPELASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70)A 17 DTJ, Z 17 DTJ1.7 CDTI (L70)1686811102007.02 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70) 1.7 CDTI (L70) 2007.02 - 2010.10
OPELASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70)Z 19 DTJ1.9 CDTI 16V (L70)1910881202004.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70) 1.9 CDTI 16V (L70) 2004.08 - 2010.10
OPELASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70)Z 19 DTH1.9 CDTI (L70)19101101502004.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70) 1.9 CDTI (L70) 2004.09 - 2010.10
OPELASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70)Z 19 DT1.9 CDTI (L70)1910881202005.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70) 1.9 CDTI (L70) 2005.09 - 2010.10
OPELASTRA H sedan (A04)Z 13 DTH1.3 CDTi (L69)124866902007.02 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H sedan (A04) 1.3 CDTi (L69) 2007.02 - 2010.10
OPELASTRA H sedan (A04)Z 14 XEP1.4 (L69)136466902007.02 - 2010.06Informacje o OPEL ASTRA H sedan (A04) 1.4 (L69) 2007.02 - 2010.06
OPELASTRA H sedan (A04)Z 16 XER1.6 (L69)1598851162007.02 - 2014.05Informacje o OPEL ASTRA H sedan (A04) 1.6 (L69) 2007.02 - 2014.05
OPELASTRA H sedan (A04)Z 17 DTH1.7 CDTi (L69)1686741012007.02 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H sedan (A04) 1.7 CDTi (L69) 2007.02 - 2010.10
OPELASTRA H sedan (A04)Z 17 DTJ1.7 CDTi (L69)1686811102007.02 - 2014.05Informacje o OPEL ASTRA H sedan (A04) 1.7 CDTi (L69) 2007.02 - 2014.05
OPELASTRA H sedan (A04)Z 18 XER, A 18 XER1.8 (L69)17961031402007.02 - 2012.09Informacje o OPEL ASTRA H sedan (A04) 1.8 (L69) 2007.02 - 2012.09
OPELASTRA H TwinTop (A04)Z 14 XEP1.4 (L67)136466902005.10 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H TwinTop (A04) 1.4 (L67) 2005.10 - 2010.10
OPELASTRA H TwinTop (A04)Z 16 XEP, Z 16 XE11.6 (L67)1598771052005.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H TwinTop (A04) 1.6 (L67) 2005.09 - 2010.10
OPELASTRA H TwinTop (A04)Z 16 XER1.6 (L67)1598851162006.12 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H TwinTop (A04) 1.6 (L67) 2006.12 - 2010.10
OPELASTRA H TwinTop (A04)Z 16 LET, A 16 LET1.6 Turbo (L67)15981321802007.02 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H TwinTop (A04) 1.6 Turbo (L67) 2007.02 - 2010.10
OPELASTRA H TwinTop (A04)Z 18 XE1.8 (L67)1796921252005.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H TwinTop (A04) 1.8 (L67) 2005.09 - 2010.10
OPELASTRA H TwinTop (A04)Z 18 XER, A 18 XER1.8 (L67)17961031402005.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H TwinTop (A04) 1.8 (L67) 2005.09 - 2010.10
OPELASTRA H TwinTop (A04)Z 19 DTH1.9 CDTi (L67)19101101502005.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H TwinTop (A04) 1.9 CDTi (L67) 2005.09 - 2010.10
OPELASTRA H TwinTop (A04)Z 20 LER2.0 Turbo (L67)19981472002005.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H TwinTop (A04) 2.0 Turbo (L67) 2005.09 - 2010.10
OPELASTRA H TwinTop (A04)Z 20 LEL2.0 Turbo (L67)19981251702005.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H TwinTop (A04) 2.0 Turbo (L67) 2005.09 - 2010.10
OPELCOMBO Nadwozie pełne/minivanZ 13 DT1.3 CDTI 16V124851692005.08 - Informacje o OPEL COMBO Nadwozie pełne/minivan 1.3 CDTI 16V 2005.08 -
OPELCOMBO Nadwozie pełne/minivanZ 13 DTJ1.3 CDTI 16V124855752005.10 - 2012.12Informacje o OPEL COMBO Nadwozie pełne/minivan 1.3 CDTI 16V 2005.10 - 2012.12
OPELCOMBO Nadwozie pełne/minivanZ 14 XEP1.4 16V136466902005.08 - Informacje o OPEL COMBO Nadwozie pełne/minivan 1.4 16V 2005.08 -
OPELCOMBO Nadwozie pełne/minivanZ 16 SE1.6159864872001.10 - Informacje o OPEL COMBO Nadwozie pełne/minivan 1.6 2001.10 -
OPELCOMBO Nadwozie pełne/minivanZ 16 YNG1.6 CNG 16V159871972005.04 - Informacje o OPEL COMBO Nadwozie pełne/minivan 1.6 CNG 16V 2005.04 -
OPELCOMBO Nadwozie pełne/minivanZ 16 YNG1.6 CNG 16V159869942006.06 - Informacje o OPEL COMBO Nadwozie pełne/minivan 1.6 CNG 16V 2006.06 -
OPELCOMBO Nadwozie pełne/minivanY 17 DT1.7 DTI 16V168655752001.10 - Informacje o OPEL COMBO Nadwozie pełne/minivan 1.7 DTI 16V 2001.10 -
OPELCOMBO Nadwozie pełne/minivanY 17 DTL1.7 DI 16V168648652001.10 - Informacje o OPEL COMBO Nadwozie pełne/minivan 1.7 DI 16V 2001.10 -
OPELCOMBO Nadwozie pełne/minivanZ 17 DTH1.7 CDTI 16V1686741012004.12 - Informacje o OPEL COMBO Nadwozie pełne/minivan 1.7 CDTI 16V 2004.12 -
OPELCOMBO TourZ 13 DT, Y 13 DT1.3 CDTI 16V124851692004.06 - 2011.01Informacje o OPEL COMBO Tour 1.3 CDTI 16V 2004.06 - 2011.01
OPELCOMBO TourZ 13 DTJ1.3 CDTI 16V124855752005.10 - 2011.12Informacje o OPEL COMBO Tour 1.3 CDTI 16V 2005.10 - 2011.12
OPELCOMBO TourZ 14 XEP1.4136466902004.10 - 2011.12Informacje o OPEL COMBO Tour 1.4 2004.10 - 2011.12
OPELCOMBO TourZ 16 SE1.6159864872001.10 - 2006.09Informacje o OPEL COMBO Tour 1.6 2001.10 - 2006.09
OPELCOMBO TourZ 16 YNG1.6 CNG159871972005.04 - 2011.01Informacje o OPEL COMBO Tour 1.6 CNG 2005.04 - 2011.01
OPELCOMBO TourZ 16 YNG1.6 CNG159869942006.06 - 2011.12Informacje o OPEL COMBO Tour 1.6 CNG 2006.06 - 2011.12
OPELCOMBO TourY 17 DTL1.7 DI 16V168648652001.10 - 2004.06Informacje o OPEL COMBO Tour 1.7 DI 16V 2001.10 - 2004.06
OPELCOMBO TourY 17 DT1.7 DTI 16V168655752001.10 - 2004.06Informacje o OPEL COMBO Tour 1.7 DTI 16V 2001.10 - 2004.06
OPELCOMBO TourZ 17 DTH1.7 CDTI 16V1686741012004.07 - 2011.12Informacje o OPEL COMBO Tour 1.7 CDTI 16V 2004.07 - 2011.12
OPELCORSA C (X01)Z 17 DTH1.7 CDTI (F08, F68)1686741002003.06 - 2009.12Informacje o OPEL CORSA C (X01) 1.7 CDTI (F08, F68) 2003.06 - 2009.12
OPELCORSA D (S07)Z 16 LER, A 16 LER, B 16 LER1.6 Turbo (L08, L68)15981411922006.11 - 2014.08Informacje o OPEL CORSA D (S07) 1.6 Turbo (L08, L68) 2006.11 - 2014.08
OPELCORSA E (X15)B 10 XFT, D 10 XFT1.0 (08, 68)999851152014.09 - Informacje o OPEL CORSA E (X15) 1.0 (08, 68) 2014.09 -
OPELCORSA E (X15)B 10 XFL, D 10 XFL, F 10 XFL1.0 (08, 68)99966902014.09 - Informacje o OPEL CORSA E (X15) 1.0 (08, 68) 2014.09 -
OPELCORSA E (X15)B 12 XEL1.2 (08, 68)122951692014.09 - Informacje o OPEL CORSA E (X15) 1.2 (08, 68) 2014.09 -
OPELCORSA E (X15)B 13 DTE, B 13 DTR1.3 CDTI (08, 68)124870952014.09 - Informacje o OPEL CORSA E (X15) 1.3 CDTI (08, 68) 2014.09 -
OPELCORSA E (X15)B 13 DTC, B 13 DTN1.3 CDTI (08, 68)124855752014.09 - Informacje o OPEL CORSA E (X15) 1.3 CDTI (08, 68) 2014.09 -
OPELCORSA E (X15)B 14 NEJ, D 14 NEJ1.4 Turbo (08, 68)1364741012014.09 - 2019.06Informacje o OPEL CORSA E (X15) 1.4 Turbo (08, 68) 2014.09 - 2019.06
OPELCORSA E (X15)B 14 XEJ1.4 (08, 68)139855752014.09 - Informacje o OPEL CORSA E (X15) 1.4 (08, 68) 2014.09 -
OPELCORSA E (X15)B 14 XEL, D 14 XEL1.4 (08, 68)139866902014.09 - Informacje o OPEL CORSA E (X15) 1.4 (08, 68) 2014.09 -
OPELCORSA E Nadwozie pełne / liftback (X15)B 13 DTE, B 13 DTR1.3 CDTI (08)124870952014.09 - Informacje o OPEL CORSA E Nadwozie pełne / liftback (X15) 1.3 CDTI (08) 2014.09 -
OPELCORSA E Nadwozie pełne / liftback (X15)B 14 XEJ1.4 (08)139855752014.09 - Informacje o OPEL CORSA E Nadwozie pełne / liftback (X15) 1.4 (08) 2014.09 -
OPELCORSA E Nadwozie pełne / liftback (X15)B 14 XEL1.4 (08)139866902014.09 - Informacje o OPEL CORSA E Nadwozie pełne / liftback (X15) 1.4 (08) 2014.09 -
OPELMERIVA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (X03)Z 13 DTJ1.3 CDTI (E75)124855752003.09 - 2010.05Informacje o OPEL MERIVA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (X03) 1.3 CDTI (E75) 2003.09 - 2010.05
OPELMERIVA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (X03)Z 13 DT, Y 13 DT1.3 CDTI (E75)124851692005.04 - 2010.05Informacje o OPEL MERIVA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (X03) 1.3 CDTI (E75) 2005.04 - 2010.05
OPELMERIVA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (X03)Z 14 XEP1.4 16V Twinport LPG (E75)136466902004.07 - 2010.05Informacje o OPEL MERIVA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (X03) 1.4 16V Twinport LPG (E75) 2004.07 - 2010.05
OPELMERIVA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (X03)Z 14 XEP1.4 16V Twinport (E75)136466902004.07 - 2010.05Informacje o OPEL MERIVA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (X03) 1.4 16V Twinport (E75) 2004.07 - 2010.05
OPELMERIVA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (X03)Z 16 XE1.6 16V (E75)1598741002003.05 - 2006.01Informacje o OPEL MERIVA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (X03) 1.6 16V (E75) 2003.05 - 2006.01
OPELMERIVA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (X03)Z 16 SE1.6 (E75)159864872003.05 - 2010.05Informacje o OPEL MERIVA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (X03) 1.6 (E75) 2003.05 - 2010.05
OPELMERIVA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (X03)Z 16 LET1.6 Turbo (E75)15981321802005.09 - 2010.05Informacje o OPEL MERIVA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (X03) 1.6 Turbo (E75) 2005.09 - 2010.05
OPELMERIVA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (X03)Z 16 XEP1.6 (E75)1598771052006.01 - 2010.05Informacje o OPEL MERIVA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (X03) 1.6 (E75) 2006.01 - 2010.05
OPELMERIVA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (X03)Z 17 DTH, Z 17 DT1.7 CDTI (E75)1686741002003.09 - 2010.05Informacje o OPEL MERIVA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (X03) 1.7 CDTI (E75) 2003.09 - 2010.05
OPELMERIVA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (X03)Y 17 DT1.7 DTI (E75)168655752003.09 - 2010.05Informacje o OPEL MERIVA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (X03) 1.7 DTI (E75) 2003.09 - 2010.05
OPELMERIVA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (X03)Z 17 DTR1.7 CDTI (E75)1686921252006.09 - 2010.05Informacje o OPEL MERIVA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (X03) 1.7 CDTI (E75) 2006.09 - 2010.05
OPELMERIVA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (X03)Z 18 XE1.8 (E75)1796921252003.05 - 2010.05Informacje o OPEL MERIVA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (X03) 1.8 (E75) 2003.05 - 2010.05
OPELMERIVA B nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (S10)A 13 DTC1.3 CDTI (75)124855752010.06 - 2013.10Informacje o OPEL MERIVA B nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (S10) 1.3 CDTI (75) 2010.06 - 2013.10
OPELMERIVA B nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (S10)A 13 DTE1.3 CDTI (75)124870952010.06 - 2014.11Informacje o OPEL MERIVA B nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (S10) 1.3 CDTI (75) 2010.06 - 2014.11
OPELMERIVA B nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (S10)A 14 NET, B 14 NET1.4 (75)13641031402010.06 - 2017.03Informacje o OPEL MERIVA B nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (S10) 1.4 (75) 2010.06 - 2017.03
OPELMERIVA B nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (S10)A 14 NEL, B 14 NEL1.4 (75)1364881202010.06 - 2017.03Informacje o OPEL MERIVA B nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (S10) 1.4 (75) 2010.06 - 2017.03
OPELMERIVA B nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (S10)A 14 NEL, B 14 NEL1.4 LPG (75)1364881202011.06 - 2017.03Informacje o OPEL MERIVA B nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (S10) 1.4 LPG (75) 2011.06 - 2017.03
OPELMERIVA B nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (S10)A 14 XER, B 14 XER1.4 (75)1398741002010.06 - 2017.03Informacje o OPEL MERIVA B nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (S10) 1.4 (75) 2010.06 - 2017.03
OPELMERIVA B nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (S10)B 16 DTH1.6 CDTi (75)15981001362013.08 - 2017.01Informacje o OPEL MERIVA B nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (S10) 1.6 CDTi (75) 2013.08 - 2017.01
OPELMERIVA B nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (S10)B 16 DTC1.6 CDTI (75)159870952014.01 - 2017.01Informacje o OPEL MERIVA B nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (S10) 1.6 CDTI (75) 2014.01 - 2017.01
OPELMERIVA B nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (S10)B 16 DTL, B 16 DTE, B 16 DTN1.6 CDTI (75)1598811102014.03 - 2017.03Informacje o OPEL MERIVA B nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (S10) 1.6 CDTI (75) 2014.03 - 2017.03
OPELMERIVA B nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (S10)A 17 DTS1.7 CDTI (75)1686961312010.06 - 2013.10Informacje o OPEL MERIVA B nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (S10) 1.7 CDTI (75) 2010.06 - 2013.10
OPELMERIVA B nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (S10)A 17 DTC, A 17 DTI1.7 CDTI (75)1686811102010.06 - 2015.06Informacje o OPEL MERIVA B nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (S10) 1.7 CDTI (75) 2010.06 - 2015.06
OPELMERIVA B nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (S10)A 17 DT1.7 CDTI (75)1686741002010.06 - 2017.01Informacje o OPEL MERIVA B nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (S10) 1.7 CDTI (75) 2010.06 - 2017.01
OPELZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05)Z 16 XEP, Z 16 XE11.6 (M75)1598771052005.07 - 2012.09Informacje o OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.6 (M75) 2005.07 - 2012.09
OPELZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05)Z 16 YNG1.6 CNG (M75)159869942005.07 - 2015.04Informacje o OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.6 CNG (M75) 2005.07 - 2015.04
OPELZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05)Z 16 XER, A 16 XER1.6 (M75)1598851152008.01 - 2015.04Informacje o OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.6 (M75) 2008.01 - 2015.04
OPELZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05)Z 16 XER1.6 FlexFuel (M75)1598851162008.08 - 2012.12Informacje o OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.6 FlexFuel (M75) 2008.08 - 2012.12
OPELZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05)Z 16 XNT, A 16 XNT1.6 CNG Turbo (M75)15981101502010.04 - 2015.04Informacje o OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.6 CNG Turbo (M75) 2010.04 - 2015.04
OPELZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05)A 17 DTR1.7 CDTI (M75)1686921252008.01 - 2015.04Informacje o OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.7 CDTI (M75) 2008.01 - 2015.04
OPELZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05)A 17 DTJ, Z 17 DTJ1.7 CDTI (M75)1686811102008.01 - 2015.04Informacje o OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.7 CDTI (M75) 2008.01 - 2015.04
OPELZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05)Z 18 XER, A 18 XER1.8 (M75)17961031402005.07 - 2015.04Informacje o OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.8 (M75) 2005.07 - 2015.04
OPELZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05)Z 18 XER1.8 LPG (M75)17961031402009.07 - 2015.04Informacje o OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.8 LPG (M75) 2009.07 - 2015.04
OPELZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05)A 18 XEL1.8 (M75)1796881202013.06 - 2015.04Informacje o OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.8 (M75) 2013.06 - 2015.04
OPELZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05)Z 19 DTL1.9 CDTI (M75)1910741002005.07 - 2010.12Informacje o OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.9 CDTI (M75) 2005.07 - 2010.12
OPELZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05)Z 19 DT1.9 CDTI (M75)1910881202005.07 - 2015.04Informacje o OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.9 CDTI (M75) 2005.07 - 2015.04
OPELZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05)Z 19 DTH1.9 CDTI (M75)19101101502005.07 - 2015.04Informacje o OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.9 CDTI (M75) 2005.07 - 2015.04
OPELZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05)Z 20 LER2.0 (M75)19981472002005.07 - 2010.12Informacje o OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 2.0 (M75) 2005.07 - 2010.12
OPELZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05)Z 22 YH2.2 (M75)21981101502005.07 - 2012.12Informacje o OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 2.2 (M75) 2005.07 - 2012.12
OPELZAFIRA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (T98)X 16 XEL, Z 16 XE1.6 16V (F75)1598741011999.04 - 2005.06Informacje o OPEL ZAFIRA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (T98) 1.6 16V (F75) 1999.04 - 2005.06
OPELZAFIRA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (T98)Z 16 YNG1.6 CNG (F75)159871972001.09 - 2005.06Informacje o OPEL ZAFIRA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (T98) 1.6 CNG (F75) 2001.09 - 2005.06
OPELZAFIRA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (T98)X 18 XE11.8 16V (F75)1796851161999.04 - 2000.09Informacje o OPEL ZAFIRA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (T98) 1.8 16V (F75) 1999.04 - 2000.09
OPELZAFIRA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (T98)Z 18 XE1.8 16V (F75)1796921252000.09 - 2005.06Informacje o OPEL ZAFIRA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (T98) 1.8 16V (F75) 2000.09 - 2005.06
OPELZAFIRA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (T98)X 20 DTL, Y 20 DTL2.0 DI 16V (F75)199560821999.07 - 2005.06Informacje o OPEL ZAFIRA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (T98) 2.0 DI 16V (F75) 1999.07 - 2005.06
OPELZAFIRA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (T98)Y 20 DTH2.0 DTI 16V (F75)1995741012000.09 - 2005.06Informacje o OPEL ZAFIRA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (T98) 2.0 DTI 16V (F75) 2000.09 - 2005.06
OPELZAFIRA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (T98)Y 22 DTR2.2 DTI 16V (F75)2172861172002.01 - 2005.06Informacje o OPEL ZAFIRA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (T98) 2.2 DTI 16V (F75) 2002.01 - 2005.06
OPELZAFIRA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (T98)Y 22 DTR2.2 DTI 16V (F75)2172921252002.01 - 2005.06Informacje o OPEL ZAFIRA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (T98) 2.2 DTI 16V (F75) 2002.01 - 2005.06
OPELZAFIRA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (T98)Z 22 SE2.2 16V (F75)21981081472000.09 - 2005.06Informacje o OPEL ZAFIRA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (T98) 2.2 16V (F75) 2000.09 - 2005.06
OPELZAFIRA B Nadwozie pełne/minivan (A05)Z 16 YNG1.6 CNG VAN (M75)159869942005.07 - 2015.04Informacje o OPEL ZAFIRA B Nadwozie pełne/minivan (A05) 1.6 CNG VAN (M75) 2005.07 - 2015.04
OPELZAFIRA B Nadwozie pełne/minivan (A05)Z 16 XNT, A 16 XNT1.6 CNG Turbo VAN (M75)15981101502009.02 - 2015.04Informacje o OPEL ZAFIRA B Nadwozie pełne/minivan (A05) 1.6 CNG Turbo VAN (M75) 2009.02 - 2015.04
OPELZAFIRA B Nadwozie pełne/minivan (A05)A 17 DTJ, Z 17 DTJ1.7 CDTI VAN (M75)1686811102008.01 - 2015.04Informacje o OPEL ZAFIRA B Nadwozie pełne/minivan (A05) 1.7 CDTI VAN (M75) 2008.01 - 2015.04
OPELZAFIRA B Nadwozie pełne/minivan (A05)A 17 DTR1.7 CDTI VAN (M75)1686921252008.01 - 2015.04Informacje o OPEL ZAFIRA B Nadwozie pełne/minivan (A05) 1.7 CDTI VAN (M75) 2008.01 - 2015.04
OPELZAFIRA B Nadwozie pełne/minivan (A05)Z 18 XER, A 18 XER1.8 VAN (M75)17961031402005.07 - 2015.04Informacje o OPEL ZAFIRA B Nadwozie pełne/minivan (A05) 1.8 VAN (M75) 2005.07 - 2015.04
OPELZAFIRA B Nadwozie pełne/minivan (A05)Z 19 DT1.9 CDTI VAN (M75)1910881202005.07 - 2015.04Informacje o OPEL ZAFIRA B Nadwozie pełne/minivan (A05) 1.9 CDTI VAN (M75) 2005.07 - 2015.04
OPELZAFIRA B Nadwozie pełne/minivan (A05)Z 19 DTH1.9 CDTI VAN (M75)19101101502005.07 - 2015.04Informacje o OPEL ZAFIRA B Nadwozie pełne/minivan (A05) 1.9 CDTI VAN (M75) 2005.07 - 2015.04
OPELZAFIRA B Nadwozie pełne/minivan (A05)Z 20 LER2.0 VAN (M75)19981472002005.07 - 2010.12Informacje o OPEL ZAFIRA B Nadwozie pełne/minivan (A05) 2.0 VAN (M75) 2005.07 - 2010.12
VAUXHALLADAM (M13)B 14 NEH1.4 S13641101502014.11 - 2019.01Informacje o VAUXHALL ADAM (M13) 1.4 S 2014.11 - 2019.01
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) coupe (T98)Z 16 XEP1.6 16V1598761032000.03 - 2005.08Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) coupe (T98) 1.6 16V 2000.03 - 2005.08
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) coupe (T98)X 18 XE11.8 16V1796851152000.03 - 2005.08Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) coupe (T98) 1.8 16V 2000.03 - 2005.08
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) coupe (T98)Z 18 XE1.8 16V1796921252000.09 - 2005.08Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) coupe (T98) 1.8 16V 2000.09 - 2005.08
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) coupe (T98)Z 18 XE1.8 16V Dualfuel1796921252002.07 - 2004.08Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) coupe (T98) 1.8 16V Dualfuel 2002.07 - 2004.08
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) coupe (T98)Z 18 XE1.8 16V Dualfuel1796871182002.09 - 2005.08Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) coupe (T98) 1.8 16V Dualfuel 2002.09 - 2005.08
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) coupe (T98)Z 22 SE2.2 16V21981081472000.03 - 2005.08Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) coupe (T98) 2.2 16V 2000.03 - 2005.08
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) kabriolet (T98)Z 18 XE1.8 16V1796921252001.03 - 2005.10Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) kabriolet (T98) 1.8 16V 2001.03 - 2005.10
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) kabriolet (T98)Z 22 SE2.2 16V21981081472001.03 - 2005.10Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) kabriolet (T98) 2.2 16V 2001.03 - 2005.10
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) Kombi (T98)X 18 XE11.8 16V1796851161998.02 - 2000.08Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Kombi (T98) 1.8 16V 1998.02 - 2000.08
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) Kombi (T98)Z 18 XE1.8 16V1796921252000.09 - 2005.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Kombi (T98) 1.8 16V 2000.09 - 2005.05
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) Kombi (T98)Z 18 XE1.8 16V Dualfuel1796871182002.09 - 2005.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Kombi (T98) 1.8 16V Dualfuel 2002.09 - 2005.05
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) Kombi (T98)X 20 DTL, Y 20 DTL2.0 DI199560821998.03 - 2004.04Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Kombi (T98) 2.0 DI 1998.03 - 2004.04
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) Kombi (T98)Y 20 DTH2.0 DTI 16V1995741011998.03 - 2004.04Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Kombi (T98) 2.0 DTI 16V 1998.03 - 2004.04
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) Kombi (T98)Z 22 SE2.2 16V21981081472001.03 - 2005.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Kombi (T98) 2.2 16V 2001.03 - 2005.05
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) liftback (T98)X 18 XE11.8 16V (F08, F48)1796851161998.02 - 2000.09Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) liftback (T98) 1.8 16V (F08, F48) 1998.02 - 2000.09
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) liftback (T98)Z 18 XE1.8 16V (F08, F48)1796921252000.09 - 2005.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) liftback (T98) 1.8 16V (F08, F48) 2000.09 - 2005.05
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) liftback (T98)Z 18 XE1.8 16V Dualfuel (F08, F48)1796871182002.09 - 2005.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) liftback (T98) 1.8 16V Dualfuel (F08, F48) 2002.09 - 2005.05
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) liftback (T98)X 20 DTL, Y 20 DTL2.0 DI (F48)199560821998.02 - 2005.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) liftback (T98) 2.0 DI (F48) 1998.02 - 2005.05
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) liftback (T98)Y 20 DTH2.0 DTI 16V (F48)1995741011999.08 - 2005.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) liftback (T98) 2.0 DTI 16V (F48) 1999.08 - 2005.05
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) liftback (T98)X 20 XEV2.0 16V (F08)19981001361998.02 - 2005.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) liftback (T98) 2.0 16V (F08) 1998.02 - 2005.05
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) liftback (T98)Z 22 SE2.2 16V (F08, F48)21981081472001.03 - 2005.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) liftback (T98) 2.2 16V (F08, F48) 2001.03 - 2005.05
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) sedan (T98)Z 18 XE1.8 16V1796921251998.02 - 2004.07Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) sedan (T98) 1.8 16V 1998.02 - 2004.07
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) sedan (T98)X 18 XE11.8 16V1796851161998.02 - 2004.07Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) sedan (T98) 1.8 16V 1998.02 - 2004.07
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) sedan (T98)Z 18 XE1.8 16V Dualfuel1796871181998.02 - 2004.07Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) sedan (T98) 1.8 16V Dualfuel 1998.02 - 2004.07
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) sedan (T98)Y 20 DTH2.0 DTI 16V1995741011998.02 - 2004.07Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) sedan (T98) 2.0 DTI 16V 1998.02 - 2004.07
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) sedan (T98)X 20 DTL, Y 20 DTL2.0 DI199560821998.02 - 2004.07Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) sedan (T98) 2.0 DI 1998.02 - 2004.07
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) sedan (T98)X 20 XEV2.0 16V19981001361998.09 - 2005.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) sedan (T98) 2.0 16V 1998.09 - 2005.05
VAUXHALLASTRA Mk V (H) (A04)Z 13 DTH1.3 CDTI (L48)124866902004.01 - 2009.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) (A04) 1.3 CDTI (L48) 2004.01 - 2009.05
VAUXHALLASTRA Mk V (H) (A04)Z 14 XEP1.4 (L48)136466902004.01 - 2009.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) (A04) 1.4 (L48) 2004.01 - 2009.05
VAUXHALLASTRA Mk V (H) (A04)Z 16 XER, A 16 XER1.6 (L48)1598851152004.01 - 2009.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) (A04) 1.6 (L48) 2004.01 - 2009.05
VAUXHALLASTRA Mk V (H) (A04)Z 16 XEP, Z 16 XE11.6 (L48)1598771052004.01 - 2009.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) (A04) 1.6 (L48) 2004.01 - 2009.05
VAUXHALLASTRA Mk V (H) (A04)Z 16 LET, A 16 LET1.6 Turbo (L48)15981321802006.09 - 2009.09Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) (A04) 1.6 Turbo (L48) 2006.09 - 2009.09
VAUXHALLASTRA Mk V (H) (A04)Z 17 DTH1.7 CDTI (L48)1686741002004.01 - 2009.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) (A04) 1.7 CDTI (L48) 2004.01 - 2009.05
VAUXHALLASTRA Mk V (H) (A04)Z 17 DTL1.7 CDTI (L48)168659802004.01 - 2009.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) (A04) 1.7 CDTI (L48) 2004.01 - 2009.05
VAUXHALLASTRA Mk V (H) (A04)Z 17 DTJ, A 17 DTJ1.7 CDTi (L48)1686811102004.01 - 2009.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) (A04) 1.7 CDTi (L48) 2004.01 - 2009.05
VAUXHALLASTRA Mk V (H) (A04)Z 18 XER, A 18 XER1.8 (L48)17961031402004.01 - 2009.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) (A04) 1.8 (L48) 2004.01 - 2009.05
VAUXHALLASTRA Mk V (H) (A04)Z 18 XE1.8 (L48)1796921252004.01 - 2009.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) (A04) 1.8 (L48) 2004.01 - 2009.05
VAUXHALLASTRA Mk V (H) (A04)Z 19 DT1.9 CDTI (L48)1910881202004.01 - 2009.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) (A04) 1.9 CDTI (L48) 2004.01 - 2009.05
VAUXHALLASTRA Mk V (H) (A04)Z 19 DTH1.9 CDTI (L48)19101101502004.01 - 2009.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) (A04) 1.9 CDTI (L48) 2004.01 - 2009.05
VAUXHALLASTRA Mk V (H) (A04)Z 19 DTJ1.9 CDTI 16V (L48)1910881202004.01 - 2009.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) (A04) 1.9 CDTI 16V (L48) 2004.01 - 2009.05
VAUXHALLASTRA Mk V (H) (A04)Z 20 LER2.0 Turbo (L48)19981472002004.01 - 2009.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) (A04) 2.0 Turbo (L48) 2004.01 - 2009.05
VAUXHALLASTRA Mk V (H) (A04)Z 20 LEL2.0 Turbo (L48)19981251702004.01 - 2009.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) (A04) 2.0 Turbo (L48) 2004.01 - 2009.05
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Kombi (A04)Z 13 DTH1.3 CDTi (L35)124866902004.08 - 2009.03Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Kombi (A04) 1.3 CDTi (L35) 2004.08 - 2009.03
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Kombi (A04)Z 14 XEP1.4 (L35)136466902004.08 - 2009.03Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Kombi (A04) 1.4 (L35) 2004.08 - 2009.03
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Kombi (A04)Z 16 XEP, Z 16 XE11.6 (L35)1598771052004.08 - 2009.03Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Kombi (A04) 1.6 (L35) 2004.08 - 2009.03
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Kombi (A04)Z 16 LET, A 16 LET1.6 (L35)15981321802004.08 - 2009.03Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Kombi (A04) 1.6 (L35) 2004.08 - 2009.03
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Kombi (A04)Z 16 XER1.6 (L35)1598851152004.08 - 2011.03Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Kombi (A04) 1.6 (L35) 2004.08 - 2011.03
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Kombi (A04)Z 17 DTH1.7 CDTi (L35)1686741002004.08 - 2009.03Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Kombi (A04) 1.7 CDTi (L35) 2004.08 - 2009.03
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Kombi (A04)Z 17 DTL1.7 CDTI (L35)168659802004.08 - 2009.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Kombi (A04) 1.7 CDTI (L35) 2004.08 - 2009.05
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Kombi (A04)Z 17 DTJ, A 17 DTJ1.7 CDTi (L35)1686811102004.08 - 2012.10Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Kombi (A04) 1.7 CDTi (L35) 2004.08 - 2012.10
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Kombi (A04)Z 18 XE1.8 (L35)1796921252004.10 - 2009.03Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Kombi (A04) 1.8 (L35) 2004.10 - 2009.03
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Kombi (A04)Z 18 XER, A 18 XER1.8 (L35)17961031402005.12 - 2010.10Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Kombi (A04) 1.8 (L35) 2005.12 - 2010.10
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Kombi (A04)Z 19 DTJ1.9 CDTi 16V (L35)1910881202004.08 - 2009.03Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Kombi (A04) 1.9 CDTi 16V (L35) 2004.08 - 2009.03
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Kombi (A04)Z 19 DTH1.9 CDTi (L35)19101101502004.08 - 2009.03Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Kombi (A04) 1.9 CDTi (L35) 2004.08 - 2009.03
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Kombi (A04)Z 19 DT1.9 CDTi (L35)1910881202004.08 - 2009.03Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Kombi (A04) 1.9 CDTi (L35) 2004.08 - 2009.03
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Kombi (A04)Z 20 LER2.0 Turbo (L35)19981472002004.08 - 2010.10Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Kombi (A04) 2.0 Turbo (L35) 2004.08 - 2010.10
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Kombi (A04)Z 20 LEL2.0 Turbo (L35)19981251702004.08 - 2010.10Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Kombi (A04) 2.0 Turbo (L35) 2004.08 - 2010.10
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04)Z 13 DTH1.3 CDTi (L08)124866902005.04 - 2010.11Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04) 1.3 CDTi (L08) 2005.04 - 2010.11
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04)Z 14 XEP1.4 i 16V (L08)136466902005.03 - 2010.11Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04) 1.4 i 16V (L08) 2005.03 - 2010.11
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04)Z 16 XEP1.6 (L08)1598771052005.02 - 2010.11Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04) 1.6 (L08) 2005.02 - 2010.11
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04)Z 16 LET, A 16 LET1.6 (L08)15981321792006.10 - 2010.11Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04) 1.6 (L08) 2006.10 - 2010.11
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04)Z 16 XER, A 16 XER1.6 i 16V (L08)1598851162006.12 - 2010.11Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04) 1.6 i 16V (L08) 2006.12 - 2010.11
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04)Z 17 DTH1.7 CDTi (L08)1686741002005.02 - 2010.11Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04) 1.7 CDTi (L08) 2005.02 - 2010.11
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04)Z 17 DTJ, A 17 DTJ1.7 CDTi (L08)1686811102007.02 - 2009.11Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04) 1.7 CDTi (L08) 2007.02 - 2009.11
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04)Z 18 XE1.8 (L08)1796921252005.02 - 2010.11Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04) 1.8 (L08) 2005.02 - 2010.11
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04)Z 18 XER, A 18 XER1.8 i 16V (L08)17961031402007.03 - 2010.11Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04) 1.8 i 16V (L08) 2007.03 - 2010.11
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04)Z 19 DTH1.9 CDTi (L08)19101101502005.02 - 2010.11Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04) 1.9 CDTi (L08) 2005.02 - 2010.11
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04)Z 19 DT1.9 CDTi (L08)1910881202005.02 - 2010.11Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04) 1.9 CDTi (L08) 2005.02 - 2010.11
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04)Z 19 DTL1.9 CDTi (L08)1910741012005.08 - 2010.11Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04) 1.9 CDTi (L08) 2005.08 - 2010.11
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04)Z 20 LEL2.0 Turbo (L08)19981251702005.02 - 2010.11Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04) 2.0 Turbo (L08) 2005.02 - 2010.11
VAUXHALLASTRA Mk V (H) TwinTop (A04)Z 16 XEP1.6 (L67)1598771052005.09 - 2010.11Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) TwinTop (A04) 1.6 (L67) 2005.09 - 2010.11
VAUXHALLASTRA Mk V (H) TwinTop (A04)Z 16 XER, A 16 XER1.6 i 16V (L67)1598851162006.10 - 2011.08Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) TwinTop (A04) 1.6 i 16V (L67) 2006.10 - 2011.08
VAUXHALLASTRA Mk V (H) TwinTop (A04)Z 18 XER, A 18 XER1.8 (L67)17961031402008.05 - 2010.11Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) TwinTop (A04) 1.8 (L67) 2008.05 - 2010.11
VAUXHALLASTRA Mk V (H) TwinTop (A04)Z 19 DTH1.9 CDTi (L67)19101101502006.01 - 2010.11Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) TwinTop (A04) 1.9 CDTi (L67) 2006.01 - 2010.11
VAUXHALLASTRA Mk V (H) TwinTop (A04)Z 20 LER2.0 Turbo (L67)19981472002006.01 - 2010.11Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) TwinTop (A04) 2.0 Turbo (L67) 2006.01 - 2010.11
VAUXHALLASTRA Mk V (H) TwinTop (A04)Z 20 LEL2.0 (L67)19981251702006.02 - 2010.11Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) TwinTop (A04) 2.0 (L67) 2006.02 - 2010.11
VAUXHALLASTRAVAN Mk IV (G) nadwozie zamknięte / kombi (T98)Y 17 DT1.7 DTI 16V168655752001.04 - 2006.08Informacje o VAUXHALL ASTRAVAN Mk IV (G) nadwozie zamknięte / kombi (T98) 1.7 DTI 16V 2001.04 - 2006.08
VAUXHALLASTRAVAN Mk IV (G) nadwozie zamknięte / kombi (T98)Z 17 DTL1.7 CDTI168659802003.07 - 2006.08Informacje o VAUXHALL ASTRAVAN Mk IV (G) nadwozie zamknięte / kombi (T98) 1.7 CDTI 2003.07 - 2006.08
VAUXHALLASTRAVAN Mk IV (G) nadwozie zamknięte / kombi (T98)X 17 DTL1.7 TD170050681998.08 - 2006.08Informacje o VAUXHALL ASTRAVAN Mk IV (G) nadwozie zamknięte / kombi (T98) 1.7 TD 1998.08 - 2006.08
VAUXHALLASTRAVAN Mk IV (G) nadwozie zamknięte / kombi (T98)X 20 DTL, Y 20 DTL2.0 DI199560821998.08 - 2006.08Informacje o VAUXHALL ASTRAVAN Mk IV (G) nadwozie zamknięte / kombi (T98) 2.0 DI 1998.08 - 2006.08
VAUXHALLASTRAVAN Mk IV (G) nadwozie zamknięte / kombi (T98)Y 20 DTH2.0 DTI1995741002004.04 - 2006.08Informacje o VAUXHALL ASTRAVAN Mk IV (G) nadwozie zamknięte / kombi (T98) 2.0 DTI 2004.04 - 2006.08
VAUXHALLASTRAVAN Mk V (H) nadwozie zamknięte / kombi (A04)Z 13 DTH1.3 CDTi124866902005.08 - Informacje o VAUXHALL ASTRAVAN Mk V (H) nadwozie zamknięte / kombi (A04) 1.3 CDTi 2005.08 -
VAUXHALLASTRAVAN Mk V (H) nadwozie zamknięte / kombi (A04)Z 14 XEP1.4 i136466902005.03 - Informacje o VAUXHALL ASTRAVAN Mk V (H) nadwozie zamknięte / kombi (A04) 1.4 i 2005.03 -
VAUXHALLASTRAVAN Mk V (H) nadwozie zamknięte / kombi (A04)Z 16 XEP, Z 16 XE11.61598761032005.03 - Informacje o VAUXHALL ASTRAVAN Mk V (H) nadwozie zamknięte / kombi (A04) 1.6 2005.03 -
VAUXHALLASTRAVAN Mk V (H) nadwozie zamknięte / kombi (A04)Z 17 DTL1.7 CDTi168659802005.03 - 2006.07Informacje o VAUXHALL ASTRAVAN Mk V (H) nadwozie zamknięte / kombi (A04) 1.7 CDTi 2005.03 - 2006.07
VAUXHALLASTRAVAN Mk V (H) nadwozie zamknięte / kombi (A04)Z 17 DTH1.7 CDTI1686741012005.03 - 2011.11Informacje o VAUXHALL ASTRAVAN Mk V (H) nadwozie zamknięte / kombi (A04) 1.7 CDTI 2005.03 - 2011.11
VAUXHALLASTRAVAN Mk V (H) nadwozie zamknięte / kombi (A04)Z 17 DTJ, A 17 DTJ1.7 CDTi1686811102011.06 - 2013.12Informacje o VAUXHALL ASTRAVAN Mk V (H) nadwozie zamknięte / kombi (A04) 1.7 CDTi 2011.06 - 2013.12
VAUXHALLASTRAVAN Mk V (H) nadwozie zamknięte / kombi (A04)A 17 DTR, Z 17 DTR1.7 CDTi1686921252011.11 - Informacje o VAUXHALL ASTRAVAN Mk V (H) nadwozie zamknięte / kombi (A04) 1.7 CDTi 2011.11 -
VAUXHALLASTRAVAN Mk V (H) nadwozie zamknięte / kombi (A04)Z 19 DT1.9 CDTi1910881202005.03 - 2011.11Informacje o VAUXHALL ASTRAVAN Mk V (H) nadwozie zamknięte / kombi (A04) 1.9 CDTi 2005.03 - 2011.11
VAUXHALLASTRAVAN Mk V (H) nadwozie zamknięte / kombi (A04)Z 19 DTH1.9 CDTi19101101502005.03 - 2011.11Informacje o VAUXHALL ASTRAVAN Mk V (H) nadwozie zamknięte / kombi (A04) 1.9 CDTi 2005.03 - 2011.11
VAUXHALLCOMBO Mk II (C) Nadwozie pełne/minivan (F25)Z 13 DT, Y 13 DT1.3 CDTI 16V124851692004.09 - 2012.02Informacje o VAUXHALL COMBO Mk II (C) Nadwozie pełne/minivan (F25) 1.3 CDTI 16V 2004.09 - 2012.02
VAUXHALLCOMBO Mk II (C) Nadwozie pełne/minivan (F25)Z 13 DTJ1.3 CDTI 16V124855752005.10 - 2011.11Informacje o VAUXHALL COMBO Mk II (C) Nadwozie pełne/minivan (F25) 1.3 CDTI 16V 2005.10 - 2011.11
VAUXHALLCOMBO Mk II (C) Nadwozie pełne/minivan (F25)Z 14 XEP1.4 i 16V136466902004.01 - 2011.11Informacje o VAUXHALL COMBO Mk II (C) Nadwozie pełne/minivan (F25) 1.4 i 16V 2004.01 - 2011.11
VAUXHALLCOMBO Mk II (C) Nadwozie pełne/minivan (F25)Z 14 XE1.4 16V138966902001.10 - 2007.05Informacje o VAUXHALL COMBO Mk II (C) Nadwozie pełne/minivan (F25) 1.4 16V 2001.10 - 2007.05
VAUXHALLCOMBO Mk II (C) Nadwozie pełne/minivan (F25)Z 16 SE1.6159862842001.09 - 2004.10Informacje o VAUXHALL COMBO Mk II (C) Nadwozie pełne/minivan (F25) 1.6 2001.09 - 2004.10
VAUXHALLCOMBO Mk II (C) Nadwozie pełne/minivan (F25)Z 16 SE1.6159864872001.10 - 2011.11Informacje o VAUXHALL COMBO Mk II (C) Nadwozie pełne/minivan (F25) 1.6 2001.10 - 2011.11
VAUXHALLCOMBO Mk II (C) Nadwozie pełne/minivan (F25)Z 16 YNG1.6 CNG 16V159871972005.04 - 2012.02Informacje o VAUXHALL COMBO Mk II (C) Nadwozie pełne/minivan (F25) 1.6 CNG 16V 2005.04 - 2012.02
VAUXHALLCOMBO Mk II (C) Nadwozie pełne/minivan (F25)Z 16 YNG, Y 16 YNG1.6 CNG 16V159869942006.06 - 2012.02Informacje o VAUXHALL COMBO Mk II (C) Nadwozie pełne/minivan (F25) 1.6 CNG 16V 2006.06 - 2012.02
VAUXHALLCOMBO Mk II (C) Nadwozie pełne/minivan (F25)Y 17 DTL1.7 DI 16V168648652001.09 - 2011.11Informacje o VAUXHALL COMBO Mk II (C) Nadwozie pełne/minivan (F25) 1.7 DI 16V 2001.09 - 2011.11
VAUXHALLCOMBO Mk II (C) Nadwozie pełne/minivan (F25)Y 17 DT1.7 DTI 16V168655752001.10 - 2011.11Informacje o VAUXHALL COMBO Mk II (C) Nadwozie pełne/minivan (F25) 1.7 DTI 16V 2001.10 - 2011.11
VAUXHALLCOMBO Mk II (C) Nadwozie pełne/minivan (F25)Z 17 DTH1.7 CDTI 16V1686741012004.12 - 2011.11Informacje o VAUXHALL COMBO Mk II (C) Nadwozie pełne/minivan (F25) 1.7 CDTI 16V 2004.12 - 2011.11
VAUXHALLCOMBO TOUR Mk II (C) (F25)Z 13 DT1.3 CDTI 16V124851692004.09 - 2006.09Informacje o VAUXHALL COMBO TOUR Mk II (C) (F25) 1.3 CDTI 16V 2004.09 - 2006.09
VAUXHALLCOMBO TOUR Mk II (C) (F25)Z 13 DTJ1.3 CDTI 16V124855752006.07 - 2012.02Informacje o VAUXHALL COMBO TOUR Mk II (C) (F25) 1.3 CDTI 16V 2006.07 - 2012.02
VAUXHALLCOMBO TOUR Mk II (C) (F25)Z 14 XEP1.4136466902004.10 - 2010.09Informacje o VAUXHALL COMBO TOUR Mk II (C) (F25) 1.4 2004.10 - 2010.09
VAUXHALLCOMBO TOUR Mk II (C) (F25)Z 16 SE1.6159864872001.10 - 2004.06Informacje o VAUXHALL COMBO TOUR Mk II (C) (F25) 1.6 2001.10 - 2004.06
VAUXHALLCOMBO TOUR Mk II (C) (F25)Z 16 YNG1.6 CNG159871972005.04 - 2012.02Informacje o VAUXHALL COMBO TOUR Mk II (C) (F25) 1.6 CNG 2005.04 - 2012.02
VAUXHALLCOMBO TOUR Mk II (C) (F25)Z 16 YNG1.6 CNG159869942006.06 - 2010.09Informacje o VAUXHALL COMBO TOUR Mk II (C) (F25) 1.6 CNG 2006.06 - 2010.09
VAUXHALLCOMBO TOUR Mk II (C) (F25)Y 17 DTL1.7 DI 16V168648652001.09 - 2004.06Informacje o VAUXHALL COMBO TOUR Mk II (C) (F25) 1.7 DI 16V 2001.09 - 2004.06
VAUXHALLCOMBO TOUR Mk II (C) (F25)Y 17 DT1.7 DTI 16V168655752001.10 - 2012.02Informacje o VAUXHALL COMBO TOUR Mk II (C) (F25) 1.7 DTI 16V 2001.10 - 2012.02
VAUXHALLCOMBO TOUR Mk II (C) (F25)Z 17 DTH1.7 CDTI 16V1686741012004.12 - 2010.09Informacje o VAUXHALL COMBO TOUR Mk II (C) (F25) 1.7 CDTI 16V 2004.12 - 2010.09
VAUXHALLCORSA Mk II (C) (X01)Z 17 DTH1.7 CDTI 16V (F08, F68)1686741002000.08 - 2006.09Informacje o VAUXHALL CORSA Mk II (C) (X01) 1.7 CDTI 16V (F08, F68) 2000.08 - 2006.09
VAUXHALLCORSA Mk II (C) (X01)Z 18 XE1.8 16V (F08, F68)1796921252000.08 - 2006.09Informacje o VAUXHALL CORSA Mk II (C) (X01) 1.8 16V (F08, F68) 2000.08 - 2006.09
VAUXHALLCORSA Mk III (D) (S07)Z 16 LER, A 16 LER, B 16 LER1.6 VXR (L08)15981411922006.11 - 2014.08Informacje o VAUXHALL CORSA Mk III (D) (S07) 1.6 VXR (L08) 2006.11 - 2014.08
VAUXHALLCORSA Mk III (D) (S07)A 16 LEL, Z 16 LEL1.6 SRi (L08)15981101502007.05 - 2014.08Informacje o VAUXHALL CORSA Mk III (D) (S07) 1.6 SRi (L08) 2007.05 - 2014.08
VAUXHALLCORSAVAN Mk II (C) Nadwozie pełne / liftback (X01)Y 17 DT1.7 DTI 16V (F08)168655752000.09 - 2006.06Informacje o VAUXHALL CORSAVAN Mk II (C) Nadwozie pełne / liftback (X01) 1.7 DTI 16V (F08) 2000.09 - 2006.06
VAUXHALLMERIVA A (X03)Z 13 DTJ1.3 CDTI124855752003.01 - 2009.10Informacje o VAUXHALL MERIVA A (X03) 1.3 CDTI 2003.01 - 2009.10
VAUXHALLMERIVA A (X03)Z 13 DT, Y 13 DT1.3 CDTI124851692005.04 - 2010.06Informacje o VAUXHALL MERIVA A (X03) 1.3 CDTI 2005.04 - 2010.06
VAUXHALLMERIVA A (X03)Z 14 XEP1.4 16V Twinport136466902003.01 - 2010.06Informacje o VAUXHALL MERIVA A (X03) 1.4 16V Twinport 2003.01 - 2010.06
VAUXHALLMERIVA A (X03)Z 16 XE1.6 i 16V1598741002003.01 - 2005.09Informacje o VAUXHALL MERIVA A (X03) 1.6 i 16V 2003.01 - 2005.09
VAUXHALLMERIVA A (X03)Z 16 SE1.6 i159864872003.01 - 2010.06Informacje o VAUXHALL MERIVA A (X03) 1.6 i 2003.01 - 2010.06
VAUXHALLMERIVA A (X03)Z 16 XEP1.6 i 16V Twinport1598771052003.05 - 2010.06Informacje o VAUXHALL MERIVA A (X03) 1.6 i 16V Twinport 2003.05 - 2010.06
VAUXHALLMERIVA A (X03)Z 16 LET1.6 Turbo15981321802006.05 - 2010.06Informacje o VAUXHALL MERIVA A (X03) 1.6 Turbo 2006.05 - 2010.06
VAUXHALLMERIVA A (X03)Y 17 DT1.7 DTI168655752003.06 - 2010.06Informacje o VAUXHALL MERIVA A (X03) 1.7 DTI 2003.06 - 2010.06
VAUXHALLMERIVA A (X03)Z 17 DTH1.7 CDTi1686741002003.09 - 2005.08Informacje o VAUXHALL MERIVA A (X03) 1.7 CDTi 2003.09 - 2005.08
VAUXHALLMERIVA A (X03)Z 18 XE1.8 i 16V1796921252003.05 - 2010.06Informacje o VAUXHALL MERIVA A (X03) 1.8 i 16V 2003.05 - 2010.06
VAUXHALLMERIVA Mk II (B) (S10)A 13 DTC1.3 CDTI124855752010.06 - Informacje o VAUXHALL MERIVA Mk II (B) (S10) 1.3 CDTI 2010.06 -
VAUXHALLMERIVA Mk II (B) (S10)A 13 DTE1.3 CDTi124870952010.06 - Informacje o VAUXHALL MERIVA Mk II (B) (S10) 1.3 CDTi 2010.06 -
VAUXHALLMERIVA Mk II (B) (S10)A 14 NEL, B 14 NEL1.41364881202010.06 - Informacje o VAUXHALL MERIVA Mk II (B) (S10) 1.4 2010.06 -
VAUXHALLMERIVA Mk II (B) (S10)A 14 NET, B 14 NET1.413641031402010.06 - Informacje o VAUXHALL MERIVA Mk II (B) (S10) 1.4 2010.06 -
VAUXHALLMERIVA Mk II (B) (S10)A 14 NEL1.4 LPG1364881202011.06 - Informacje o VAUXHALL MERIVA Mk II (B) (S10) 1.4 LPG 2011.06 -
VAUXHALLMERIVA Mk II (B) (S10)A 14 XER, B 14 XER1.41398741012010.06 - Informacje o VAUXHALL MERIVA Mk II (B) (S10) 1.4 2010.06 -
VAUXHALLMERIVA Mk II (B) (S10)B 16 DTH1.6 CDTi15981001362013.08 - Informacje o VAUXHALL MERIVA Mk II (B) (S10) 1.6 CDTi 2013.08 -
VAUXHALLMERIVA Mk II (B) (S10)B 16 DTC1.6 CDTI159870952014.01 - Informacje o VAUXHALL MERIVA Mk II (B) (S10) 1.6 CDTI 2014.01 -
VAUXHALLMERIVA Mk II (B) (S10)B 16 DTL, B 16 DTE, B 16 DTN1.6 CDTi1598811102014.07 - Informacje o VAUXHALL MERIVA Mk II (B) (S10) 1.6 CDTi 2014.07 -
VAUXHALLMERIVA Mk II (B) (S10)A 17 DTS1.7 CDTi1686961312010.06 - Informacje o VAUXHALL MERIVA Mk II (B) (S10) 1.7 CDTi 2010.06 -
VAUXHALLMERIVA Mk II (B) (S10)A 17 DTC, A 17 DTI1.7 CDTi1686811102010.06 - Informacje o VAUXHALL MERIVA Mk II (B) (S10) 1.7 CDTi 2010.06 -
VAUXHALLMERIVA Mk II (B) (S10)A 17 DT1.7 CDTI1686741012010.06 - Informacje o VAUXHALL MERIVA Mk II (B) (S10) 1.7 CDTI 2010.06 -
VAUXHALLZAFIRA A (T98)X 16 XEL1.6 Dualfuel1598741011998.11 - 2005.08Informacje o VAUXHALL ZAFIRA A (T98) 1.6 Dualfuel 1998.11 - 2005.08
VAUXHALLZAFIRA A (T98)X 16 XEL, Z 16 XE1.6 16V1598741011999.04 - 2005.08Informacje o VAUXHALL ZAFIRA A (T98) 1.6 16V 1999.04 - 2005.08
VAUXHALLZAFIRA A (T98)Z 16 YNG1.6 CNG159871972001.09 - 2005.06Informacje o VAUXHALL ZAFIRA A (T98) 1.6 CNG 2001.09 - 2005.06
VAUXHALLZAFIRA A (T98)X 18 XE11.8 16V1796851161999.05 - 2000.08Informacje o VAUXHALL ZAFIRA A (T98) 1.8 16V 1999.05 - 2000.08
VAUXHALLZAFIRA A (T98)Z 18 XE1.8 Dualfuel1796921252000.09 - 2005.08Informacje o VAUXHALL ZAFIRA A (T98) 1.8 Dualfuel 2000.09 - 2005.08
VAUXHALLZAFIRA A (T98)Z 18 XE1.8 16V1796921252000.09 - 2005.08Informacje o VAUXHALL ZAFIRA A (T98) 1.8 16V 2000.09 - 2005.08
VAUXHALLZAFIRA A (T98)Y 20 DTH2.0 DTI 16V1995741011999.04 - 2005.08Informacje o VAUXHALL ZAFIRA A (T98) 2.0 DTI 16V 1999.04 - 2005.08
VAUXHALLZAFIRA A (T98)X 20 DTL2.0 DI 16V199560821999.10 - 2005.08Informacje o VAUXHALL ZAFIRA A (T98) 2.0 DI 16V 1999.10 - 2005.08
VAUXHALLZAFIRA A (T98)Z 22 SE2.2 16V21981081471998.11 - 2004.08Informacje o VAUXHALL ZAFIRA A (T98) 2.2 16V 1998.11 - 2004.08
VAUXHALLZAFIRA Mk II (B) (A05)Z 16 XEP, Z 16 XE11.61598771052005.07 - 2014.11Informacje o VAUXHALL ZAFIRA Mk II (B) (A05) 1.6 2005.07 - 2014.11
VAUXHALLZAFIRA Mk II (B) (A05)Z 16 XER, A 16 XER1.61598851152007.12 - 2014.11Informacje o VAUXHALL ZAFIRA Mk II (B) (A05) 1.6 2007.12 - 2014.11
VAUXHALLZAFIRA Mk II (B) (A05)A 17 DTR1.7 CDTI1686921252008.01 - 2014.11Informacje o VAUXHALL ZAFIRA Mk II (B) (A05) 1.7 CDTI 2008.01 - 2014.11
VAUXHALLZAFIRA Mk II (B) (A05)Z 17 DTJ, A 17 DTJ1.7 CDTI1686811102009.04 - 2014.11Informacje o VAUXHALL ZAFIRA Mk II (B) (A05) 1.7 CDTI 2009.04 - 2014.11
VAUXHALLZAFIRA Mk II (B) (A05)Z 18 XER, A 18 XER1.817961031402005.04 - 2014.11Informacje o VAUXHALL ZAFIRA Mk II (B) (A05) 1.8 2005.04 - 2014.11
VAUXHALLZAFIRA Mk II (B) (A05)A 18 XEL1.81796881202013.04 - 2014.11Informacje o VAUXHALL ZAFIRA Mk II (B) (A05) 1.8 2013.04 - 2014.11
VAUXHALLZAFIRA Mk II (B) (A05)Z 19 DT1.9 CDTI1910881202005.07 - 2014.11Informacje o VAUXHALL ZAFIRA Mk II (B) (A05) 1.9 CDTI 2005.07 - 2014.11
VAUXHALLZAFIRA Mk II (B) (A05)Z 19 DTH1.9 CDTI19101101502005.07 - 2014.11Informacje o VAUXHALL ZAFIRA Mk II (B) (A05) 1.9 CDTI 2005.07 - 2014.11
VAUXHALLZAFIRA Mk II (B) (A05)Z 20 LER2.019981472002005.07 - 2014.11Informacje o VAUXHALL ZAFIRA Mk II (B) (A05) 2.0 2005.07 - 2014.11
VAUXHALLZAFIRA Mk II (B) (A05)Z 22 YH2.221981101502005.07 - 2014.11Informacje o VAUXHALL ZAFIRA Mk II (B) (A05) 2.2 2005.07 - 2014.11
Kod towaru Nazwa towaru Producent Cena brutto Dostępność
KLOCKI HAM. OPEL ASTRA/CORSA/ZAFIRA 2383201/TEX KLOCKI HAM. OPEL ASTRA/CORSA/ZAFIRA TEXTAR 111,82 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.PRZOD OPEL ASTRA H 04-10 13.0460-7179.2/ATE KLOCKI HAM.PRZOD OPEL ASTRA H 04-10 ATE 153,42 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.PRZOD 0986424707/BOH KLOCKI HAM.PRZOD BOSCH 108,55 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.CERAMIC PRZOD OPEL ASTRA H 13.0470-7179.2/ATE KLOCKI HAM.CERAMIC PRZOD OPEL ASTRA H ATE 199,53 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.OPEL ASTRA H 13-00/TOM KLOCKI HAM.OPEL ASTRA H TOMEX 81,22 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.OPEL ASTRA H 04- 22-0539-0/MET KLOCKI HAM.OPEL ASTRA H 04- METELLI 72,87 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.PRZOD OPEL ASTRA G  ZAFIRA A B111002 KLOCKI HAM.PRZOD OPEL ASTRA G ZAFIRA A DENCKERMANN 63,05 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAMULCOWE PRZED.OPEL ASTRA H JQ1013280/KAO KLOCKI HAMULCOWE PRZED.OPEL ASTRA H KAMOKA 77,39 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.OPEL ASTRA H LP1861/DEL KLOCKI HAM.OPEL ASTRA H DELPHI 111,20 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.OPEL ASTRA H 04- MA.0816.0/MAF KLOCKI HAM.OPEL ASTRA H 04- MAFF 78,11 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAMULCOWE XTRA PRZOD P 59 045X/BRE KLOCKI HAMULCOWE XTRA PRZOD BREMBO 183,18 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. OPEL ASTRA H 04- GDB1668/TRW KLOCKI HAM. OPEL ASTRA H 04- TRW 89,27 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.  DTE GDB1668DTE KLOCKI HAM. DTE TRW 109,17 PLN Dostępność: 1 sztuka
KLOCKI HAM.PRZOD 0986494513/BOH KLOCKI HAM.PRZOD BOSCH 178,85 PLN Dostępność: Brak
KLOCKI HAM. 16603/FEB KLOCKI HAM. FEBI BILSTEIN 101,19 PLN Dostępność: Brak
KLOCKI HAM. ASTRA H MDB2633/MIN KLOCKI HAM. ASTRA H MINTEX KLOCKI 96,32 PLN Dostępność: Brak
Strona z 1
Lista opinii

 


Przesyłka Kurier Polska - Za pobraniem

  • Kurier DPD ( czas dostawy 1-2 dni robocze ) - 20 pln - 1 paczka do 30kg

Przesyłka Kurier Polska - Przelew na konto bankowe

  • Kurier INPOST (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 14 pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier INPOST (paczkomat max.wym.38x41x64 1-2 dni robocze)     - 14pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier DPD      (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 17pln - 1 paczka do 30kg
  • Transport bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kG - Kurier Inpost

Płatność

  • Płatność online (przelewy24.pl)
  • Gotówka
  • Przelew tradycyjny na konto: 

Transport Bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kg ( Kurier Inpost ) - Przelew na konto bankowe PKO Bank Polski SA 31 1020 4900 0000 8402 3258 8440


Odbiór osobisty - AUTO-PROFIL Monika Karłaszewska ul. Kwiatowa 4 62-800 Kalisz tel. 518 601 501 NIP: 6181995885 Regon: 251630577 - płatność gotówka, karta platnicza lub przelew bankowy

Zestawy Rozrządu w sklepie Motoszef.pl

Układ rozrządu jest jednym z najistotniejszych elementów w konstrukcjach silników spalinowych, zarówno tych współczesnych jak i tych o wiele bardziej wiekowych. Elementarnym zadaniem układu rozrządu jest zapewnienie dopływu mieszanki paliwowo-powietrznej do cylindrów w określonych interwałach oraz późniejsze odprowadzanie z nich zbędnych produktów spalania tej mieszanki. Sprawny układ rozrządu zapewnia stabilną pracę silnika oraz umożliwia takie wykorzystanie potencjału i osiągów każdej jednostki jakie przewidzieli dla niej konstruktorzy. Obecnie stosowane rozwiązania dotyczące konstrukcji poszczególnych elementów rozrządu zamykają się generalnie w ich dwóch podstawowych typach. Główną różnicą pomiędzy współcześnie stosowanymi rozwiązaniami jest sposób przenoszenia napędu z wału korbowego silnika na wałek lub wałki rozrządu odpowiedzialne za prawidłowe działanie zaworów. Z tego powodu wyróżniamy dwa rodzaje rozrządu. Jednym z nich jest układ oparty o pasek rozrządu, który jest najtańszą...


Czytaj więcej o Zestawach Rozrządu

Kilka informacji o Brembo

Brembo to włoska firma kojarzona głównie z produkcją wysokiej jakości elementów układu hamulcowego. Dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa pozwala na prowadzenie zaawansowanych badań nad udoskonalaniem części samochodowych. Zakłady produkcyjne zlokalizowane są w 12 krajach całego świata, a główne oddziały handlowe można znaleźć we Francji, Szwecji oraz w Niemczech. Części produkowane przez firmę Brembo można nabyć w ponad 70 krajach. Zatrudnienie firmy w 2011 roku wynosiło ponad 6 tysięcy pracowników, z czego około 10% stanowią inżynierzy i specjaliści pracujący nad działaniami badawczo-rozwojowymi. Rok 2011 był niezwykle ważny dla...


Czytaj więcej o producencie Brembo