Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

 Możliwa dostawa na sobotę kurierierem DPD +20zł

KLOCKI HAM. MAZDA 2 P 24 072 BREMBO

{{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_new}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_custom1}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_sale}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
  • {{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articledetailOptions.translates.parameters.articledetail_return_info}}
{{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Client.Gross | number: 2 }} {{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Currency }}
Ilość:
{{articledetailOptions.translates.parameters.dangerous_articles_info}}
Ma towary zależne
Kod produktu:

{{articleDetail.WebShopArticleDTO.Code}}

{{articledetailOptions.translates.parameters.print_page_label}}
Numer WVA: 24283
System hamulcowy: Lucas
Styk ostrzegawczy o zużyciu: bez styku zużycia
Wysokość [mm]: 51,7
Szerokość [mm]: 125,6
Grubość [mm]: 17,6
Kody handlowe
24283, D1454 8653, D1454 8738, D1961 8653
Kod EAN
8020584060452
Producent Kod OE
A.B.S. 37656
ADVICS AD1454
ADVICS SN503P
AISIN BPFO1002
AISIN BPMZ1002
AKEBONO ACT1454
AKEBONO AN8160WK
AKEBONO AN8160WKE
AKEBONO AN992K
APEC braking PAD1706
APEC braking PAD1835
APEC braking PAD1841
APEC braking PD3284
ASHIKA 50000089
ASHIKA 5003343
ASIMCO KD3748
ATE 13046026052
ATE 13046057942
ATE 602605
BARUM BA2340
BENDIX 510630
BENDIX 573249B
BLUE PRINT ADM54294
BLUE PRINT ADM54295
BOSCH 0986494195
BOSCH 0986494320
BOSCH 0986494652
BOSCH 0986494904
BOSCH 0986495108
BOSCH 0986AB2502
BOSCH 0986TB3083
BRECK 242830070210
CHAMPION 573747CH
CIFAM 8227930
CIFAM 8227931
CIFAM 8227932
COBREQ N1465
COMLINE ADB01618
COMLINE ADB31620
COMLINE CBP01618
DAIHATSU 04465B1310
DAIHATSU 04491B1030
DAIHATSU 04491B1031
DAIHATSU 04491B1032
DELPHI LP2069
DON PCP1091
FEBI BILSTEIN 116068
FEBI BILSTEIN 16820
FERODO FDB4179
FERODO FDB4179W
FERODO FSL4179
FORD 1550219
FORD 1676630
FORD 1719275
FORD 1749322
FORD 1788734
FORD 1848518
FORD 1855307
FORD 8V512K021AA
FORD 8V512K021AB
FORD 8V512K021BA
FORD 8V512K021BB
FORD 8V512K021CA
FORD AE8Z2001A
FORD AE8Z2001B
FORD AE8Z2001C
FORD MAE8Z2001C
FORD ME8V5J2K021AA
FORD ASIA & OCEANIA DNY03328Z
FORD AUSTRALIA DNY03328Z
FREMAX FBP1651
FREMAX FBP1892
fri.tech. 8090
GALFER B1G12010532
GALFER B1G12013292
GIRLING 6118939
GIRLING 6134379
HELLA PAGID 8DB355013211
HELLA PAGID 8DB355033041
HELLA PAGID 8DB355036561
ICER 181881
ICER 181881208
JAPANPARTS PA0089AF
JURATEK JCP025
JURID 573249D
JURID 573249J
JURID 573747J
KAWE 128102
KAWE 810099
LPR 05P1464
LPR 05P2045
MAGNETI MARELLI 363700201687
MAGNETI MARELLI T1676MM
MAGNETI MARELLI T1687MM
MAPCO 6881
MAPCO 6881HPS
MAZDA D0YN3328Z
MAZDA DNY03328Z
METELLI 2207930
METELLI 2207932
METZGER 1170017
MINTEX MDB2875
NECTO FD7466A
NiBK PN5544
NISSHINBO PF5562
NK 222573
NK 223259
OPTIMAL 12447
PAGID T1676
PAGID T1687
RAICAM RA09400
RAICAM RA09400K1
REMSA 128102
RHIAG 112968
ROADHOUSE 2128102
sbs 1501222573
SUZUKI 5581071L50
TEXTAR 2428302
TOYOTA 04491B1030
TOYOTA 04491B1031
TRUSTING 8091
TRUSTING 8092
TRW GDB1893
TRW GDB3437
VALEO 301999
VALEO 302220
VALEO 598999
VALEO 606443
VILLAR 6261464
WAGNER WBP24283A
WOKING P1381302
ZIMMERMANN 242831651
MarkaModelKod silnikaTyp pojazduPojemność [cm3]Moc silnika [kW]Moc silnika [KM]Lata produkcjiInfo
FORDFIESTA sedanHXJA, HXJB1.61596891212010.10 - Informacje o FORD FIESTA sedan 1.6 2010.10 -
FORDFIESTA VI (CB1, CCN)M1JE, M1JH1.0 EcoBoost998921252012.09 - Informacje o FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.0 EcoBoost 2012.09 -
FORDFIESTA VI (CB1, CCN)P4JA, P4JB, P4JC, P4JD1.099859802012.10 - Informacje o FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.0 2012.10 -
FORDFIESTA VI (CB1, CCN)SFJA, SFJB, SFJC, SFJD1.0 EcoBoost998741002013.01 - Informacje o FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.0 EcoBoost 2013.01 -
FORDFIESTA VI (CB1, CCN)XMJA, XMJB, XMJC, XMJD1.099848652013.01 - Informacje o FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.0 2013.01 -
FORDFIESTA VI (CB1, CCN)YYJA, YYJB1.0 Sport9981031402014.05 - Informacje o FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.0 Sport 2014.05 -
FORDFIESTA VI (CB1, CCN)STJA, STJB, STJC, STJD1.25124244602008.06 - Informacje o FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.25 2008.06 -
FORDFIESTA VI (CB1, CCN)SNJA, SNJB, SNJC, SNJD1.25124260822008.06 - Informacje o FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.25 2008.06 -
FORDFIESTA VI (CB1, CCN)SPJA, SPJC, RTJA, RTJB, SPJE1.4138871972008.10 - Informacje o FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.4 2008.10 -
FORDFIESTA VI (CB1, CCN)SPJA, SPJC, RTJA, RTJB, SPJE, RTJD1.4 LPG138871972009.01 - Informacje o FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.4 LPG 2009.01 -
FORDFIESTA VI (CB1, CCN)RTJA, RTJB, RTJD1.4 LPG138868922009.01 - Informacje o FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.4 LPG 2009.01 -
FORDFIESTA VI (CB1, CCN)F6JB, F6JD1.4 TDCi139950682009.01 - Informacje o FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.4 TDCi 2009.01 -
FORDFIESTA VI (CB1, CCN)F6JD, KVJA1.4 TDCi139951702010.07 - Informacje o FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.4 TDCi 2010.07 -
FORDFIESTA VI (CB1, CCN)UGJC, XUJA, XUJB1.5 TDCi149955752012.09 - Informacje o FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.5 TDCi 2012.09 -
FORDFIESTA VI (CB1, CCN)C154CSG1.5 Flex1499821112013.05 - Informacje o FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.5 Flex 2013.05 -
FORDFIESTA VI (CB1, CCN)XVJC, XVJB1.5 TDCi149970952015.05 - Informacje o FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.5 TDCi 2015.05 -
FORDFIESTA VI (CB1, CCN)HHJF, UBJA1.6 TDCi156055752008.06 - Informacje o FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.6 TDCi 2008.06 -
FORDFIESTA VI (CB1, CCN)HHJD, HHJC, HHJE1.6 TDCi156066902008.06 - Informacje o FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.6 TDCi 2008.06 -
FORDFIESTA VI (CB1, CCN)TZJA, TZJB, T3JA1.6 TDCi156070952010.02 - Informacje o FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.6 TDCi 2010.02 -
FORDFIESTA VI (CB1, CCN)HXJA, HXJB, HXJE1.6 Ti1596881202008.06 - Informacje o FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.6 Ti 2008.06 -
FORDFIESTA VI (CB1, CCN)HXJA1.61596891212010.10 - Informacje o FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.6 2010.10 -
FORDFIESTA VI (CB1, CCN)U5JA1.6 Ti1596991342010.12 - Informacje o FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.6 Ti 2010.12 -
FORDFIESTA VI (CB1, CCN)IQJA, IQJC, IQJE1.6 Ti1596771052012.09 - Informacje o FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.6 Ti 2012.09 -
FORDFIESTA VI (CB1, CCN)JTJA, JTJB1.6 ST15961341822013.03 - Informacje o FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.6 ST 2013.03 -
FORDFIESTA VI (CB1, CCN)XTJA1.6159662852015.03 - Informacje o FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.6 2015.03 -
FORDFIESTA VI (CB1, CCN)JTJC1.6 ST20015961472002016.04 - Informacje o FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.6 ST200 2016.04 -
FORDFIESTA VI (CB1, CCN) 1.61597901222011.01 - Informacje o FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.6 2011.01 -
FORDFIESTA VI VanM1JE, M1JH1.0 EcoBoost998921252012.09 - Informacje o FORD FIESTA VI Van 1.0 EcoBoost 2012.09 -
FORDFIESTA VI VanP4JA, P4JB, P4JC, P4JD1.099859802012.10 - Informacje o FORD FIESTA VI Van 1.0 2012.10 -
FORDFIESTA VI VanSFJA, SFJB, SFJC, SFJD1.0 EcoBoost998741002013.01 - Informacje o FORD FIESTA VI Van 1.0 EcoBoost 2013.01 -
FORDFIESTA VI VanXMJA, XMJB, XMJC, XMJD1.099848652013.01 - Informacje o FORD FIESTA VI Van 1.0 2013.01 -
FORDFIESTA VI VanYYJA, YYJB1.0 EcoBoost9981031402014.05 - Informacje o FORD FIESTA VI Van 1.0 EcoBoost 2014.05 -
FORDFIESTA VI VanSNJA, SNJB, SNJC, SNJD1.25124260822009.01 - Informacje o FORD FIESTA VI Van 1.25 2009.01 -
FORDFIESTA VI VanF6JB, F6JD1.4 TDCi139950682009.01 - Informacje o FORD FIESTA VI Van 1.4 TDCi 2009.01 -
FORDFIESTA VI VanF6JD, KVJA1.4 TDCi139951702010.07 - Informacje o FORD FIESTA VI Van 1.4 TDCi 2010.07 -
FORDFIESTA VI VanUGJC, XUJA, XUJB1.5 TDCi149955752012.10 - Informacje o FORD FIESTA VI Van 1.5 TDCi 2012.10 -
FORDFIESTA VI VanXVJC, XVJB1.5 TDCi149970952015.05 - Informacje o FORD FIESTA VI Van 1.5 TDCi 2015.05 -
FORDFIESTA VI VanHHJD, HHJC, HHJE1.6 TDCi156066902009.01 - Informacje o FORD FIESTA VI Van 1.6 TDCi 2009.01 -
FORDFIESTA VI VanTZJA, TZJB, T3JA1.6 TDCi156070952010.02 - Informacje o FORD FIESTA VI Van 1.6 TDCi 2010.02 -
FORDFIESTA VI VanJTJA, JTJB1.6 ST15961341822013.03 - Informacje o FORD FIESTA VI Van 1.6 ST 2013.03 -
FORD AUSTRALIAFIESTA liftback (WS)SPJA1.4 i138871972009.10 - 2010.12Informacje o FORD AUSTRALIA FIESTA liftback (WS) 1.4 i 2009.10 - 2010.12
FORD AUSTRALIAFIESTA liftback (WS)HHJD1.6 TDCi156066902009.01 - 2010.12Informacje o FORD AUSTRALIA FIESTA liftback (WS) 1.6 TDCi 2009.01 - 2010.12
FORD AUSTRALIAFIESTA liftback (WS)HXJA1.6 i1596881202008.10 - 2010.12Informacje o FORD AUSTRALIA FIESTA liftback (WS) 1.6 i 2008.10 - 2010.12
FORD AUSTRALIAFIESTA liftback (WT)HHJC1.6 TD156066902010.10 - 2012.12Informacje o FORD AUSTRALIA FIESTA liftback (WT) 1.6 TD 2010.10 - 2012.12
FORD AUSTRALIAFIESTA liftback (WT)HXJA1.6 i1596891212010.10 - 2012.12Informacje o FORD AUSTRALIA FIESTA liftback (WT) 1.6 i 2010.10 - 2012.12
FORD AUSTRALIAFIESTA liftback (WZ)M1JE1.0 EcoBoost998921252013.09 - Informacje o FORD AUSTRALIA FIESTA liftback (WZ) 1.0 EcoBoost 2013.09 -
FORD AUSTRALIAFIESTA liftback (WZ) 1.51499821122013.05 - Informacje o FORD AUSTRALIA FIESTA liftback (WZ) 1.5 2013.05 -
FORD AUSTRALIAFIESTA liftback (WZ)JTJA, JTJB1.6 ST15961341822013.09 - Informacje o FORD AUSTRALIA FIESTA liftback (WZ) 1.6 ST 2013.09 -
FORD AUSTRALIAFIESTA sedan (WT)HHJC1.6 TD156066902010.10 - 2012.12Informacje o FORD AUSTRALIA FIESTA sedan (WT) 1.6 TD 2010.10 - 2012.12
FORD AUSTRALIAFIESTA sedan (WT)HXJA1.6 i1596891212010.10 - 2012.12Informacje o FORD AUSTRALIA FIESTA sedan (WT) 1.6 i 2010.10 - 2012.12
MAZDA2 (DE_, DH_)ZY66, ZY841.51498761032007.07 - 2015.06Informacje o MAZDA 2 (DE_, DH_) 1.5 2007.07 - 2015.06
MAZDA2 (DE_, DH_)Y646, Y4061.6 MZ-CD156066902008.10 - 2015.06Informacje o MAZDA 2 (DE_, DH_) 1.6 MZ-CD 2008.10 - 2015.06
TOYOTATANK / ROOMY (M9_)1KR-FE1.0 4WD (M910A_)99851692016.11 - Informacje o TOYOTA TANK / ROOMY (M9_) 1.0 4WD (M910A_) 2016.11 -
TOYOTATANK / ROOMY (M9_)1KR-FE1.0 (M900A_)99851692016.11 - Informacje o TOYOTA TANK / ROOMY (M9_) 1.0 (M900A_) 2016.11 -
TOYOTATANK / ROOMY (M9_)1KR-VET1.0 (M900A_)99872982016.11 - Informacje o TOYOTA TANK / ROOMY (M9_) 1.0 (M900A_) 2016.11 -
TOYOTATANK / ROOMY (M9_)1KR-VET1.0 4WD (M910A_)99872982016.11 - Informacje o TOYOTA TANK / ROOMY (M9_) 1.0 4WD (M910A_) 2016.11 -
Kod towaru Nazwa towaru Producent Cena brutto Dostępność
KLOCKI HAM.PRZOD MAZDA 2 07- 13.0460-5794.2/ATE KLOCKI HAM.PRZOD MAZDA 2 07- ATE 157,13 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. MAZDA 2 07- SUZUKI SWIFT 10- 2428303/TEX KLOCKI HAM. MAZDA 2 07- SUZUKI SWIFT 10- TEXTAR 134,18 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.FIESTA VI LP2069/DEL KLOCKI HAM.FIESTA VI DELPHI 92,21 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. FORD FIESTA 08- 2428302/TEX KLOCKI HAM. FORD FIESTA 08- TEXTAR 138,02 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. FORD FIESTA 08- GDB1893/TRW KLOCKI HAM. FORD FIESTA 08- TRW 95,73 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.PRZOD + AKCESORIA DO MONTAZU 0986494652/BOH KLOCKI HAM.PRZOD + AKCESORIA DO MONTAZU BOSCH 122,34 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. MAZDA 2 GDB3437/TRW KLOCKI HAM. MAZDA 2 TRW 110,33 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.PRZOD 0986494321/BOH KLOCKI HAM.PRZOD BOSCH 121,86 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.PRZOD 0986494574/BOH KLOCKI HAM.PRZOD BOSCH 116,05 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. 16771/FEB KLOCKI HAM. FEBI BILSTEIN 75,23 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. 16820/FEB KLOCKI HAM. FEBI BILSTEIN 81,57 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.FORD FIESTA 07-10 22-0793-1/MET KLOCKI HAM.FORD FIESTA 07-10 METELLI 92,67 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. PRZOD P 16 013/BRE KLOCKI HAM. PRZOD BREMBO 106,91 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAMULCOWE XTRA PRZOD P 24 072X/BRE KLOCKI HAMULCOWE XTRA PRZOD BREMBO 209,17 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.PRZOD FIESTA VI 08- MAZDA 2 B111011/DEC KLOCKI HAM.PRZOD FIESTA VI 08- MAZDA 2 DENCKERMANN 64,46 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.FORD FIESTA VI 08- 17-95/TOM KLOCKI HAM.FORD FIESTA VI 08- TOMEX 62,57 PLN Dostępność: 4 sztuki
KLOCKI HAM.FORD FIESTA 09- LP2306/DEL KLOCKI HAM.FORD FIESTA 09- DELPHI 82,52 PLN Dostępność: 2 sztuki
KLOCKI HAM.SWIFT IV 10-FIESTA MA.0940.1/MAF KLOCKI HAM.SWIFT IV 10-FIESTA MAFF 85,30 PLN Dostępność: 1 sztuka
KLOCKI HAM.PRZOD SWIFT IV 10- MA.0940.2/MAF KLOCKI HAM.PRZOD SWIFT IV 10- MAFF 74,59 PLN Dostępność: 1 sztuka
-> 0986494652 0986494195/BOH -> 0986494652 BOSCH 118,04 PLN Dostępność: Brak
KLOCKI HAM. 116068/FEB KLOCKI HAM. FEBI BILSTEIN 79,38 PLN Dostępność: Brak
KLOCKI HAM. FORD FIESTA 08- 1848518/OEM KLOCKI HAM. FORD FIESTA 08- OE 169,65 PLN Dostępność: Brak
KLOCKI HAM.FORD FIESTA VI 08- 22-0793-0/MET KLOCKI HAM.FORD FIESTA VI 08- METELLI 57,05 PLN Dostępność: Brak
KLOCKI HAM.FORD FIESTA 08->/DAIHATSU MA 50-03-343/ASH KLOCKI HAM.FORD FIESTA 08->/DAIHATSU MA ASHIKA 43,96 PLN Dostępność: Brak
KLOCKI HAMULCOWE PRZED. JQ1018454/KAO KLOCKI HAMULCOWE PRZED. KAMOKA 67,83 PLN Dostępność: Brak
Strona z 1
Lista opinii

 


Przesyłka Kurier Polska - Za pobraniem

  • Kurier DPD ( czas dostawy 1-2 dni robocze ) - 20 pln - 1 paczka do 30kg

Przesyłka Kurier Polska - Przelew na konto bankowe

  • Kurier INPOST (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 14 pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier INPOST (paczkomat max.wym.38x41x64 1-2 dni robocze)     - 14pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier DPD      (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 17pln - 1 paczka do 30kg
  • Transport bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kG - Kurier Inpost

Płatność

  • Płatność online (przelewy24.pl)
  • Gotówka
  • Przelew tradycyjny na konto: 

Transport Bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kg ( Kurier Inpost ) - Przelew na konto bankowe PKO Bank Polski SA 31 1020 4900 0000 8402 3258 8440


Odbiór osobisty - AUTO-PROFIL Monika Karłaszewska ul. Kwiatowa 4 62-800 Kalisz tel. 518 601 501 NIP: 6181995885 Regon: 251630577 - płatność gotówka, karta platnicza lub przelew bankowy

Zestawy Rozrządu w sklepie Motoszef.pl

Układ rozrządu jest jednym z najistotniejszych elementów w konstrukcjach silników spalinowych, zarówno tych współczesnych jak i tych o wiele bardziej wiekowych. Elementarnym zadaniem układu rozrządu jest zapewnienie dopływu mieszanki paliwowo-powietrznej do cylindrów w określonych interwałach oraz późniejsze odprowadzanie z nich zbędnych produktów spalania tej mieszanki. Sprawny układ rozrządu zapewnia stabilną pracę silnika oraz umożliwia takie wykorzystanie potencjału i osiągów każdej jednostki jakie przewidzieli dla niej konstruktorzy. Obecnie stosowane rozwiązania dotyczące konstrukcji poszczególnych elementów rozrządu zamykają się generalnie w ich dwóch podstawowych typach. Główną różnicą pomiędzy współcześnie stosowanymi rozwiązaniami jest sposób przenoszenia napędu z wału korbowego silnika na wałek lub wałki rozrządu odpowiedzialne za prawidłowe działanie zaworów. Z tego powodu wyróżniamy dwa rodzaje rozrządu. Jednym z nich jest układ oparty o pasek rozrządu, który jest najtańszą...


Czytaj więcej o Zestawach Rozrządu

Kilka informacji o Brembo

Brembo to włoska firma kojarzona głównie z produkcją wysokiej jakości elementów układu hamulcowego. Dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa pozwala na prowadzenie zaawansowanych badań nad udoskonalaniem części samochodowych. Zakłady produkcyjne zlokalizowane są w 12 krajach całego świata, a główne oddziały handlowe można znaleźć we Francji, Szwecji oraz w Niemczech. Części produkowane przez firmę Brembo można nabyć w ponad 70 krajach. Zatrudnienie firmy w 2011 roku wynosiło ponad 6 tysięcy pracowników, z czego około 10% stanowią inżynierzy i specjaliści pracujący nad działaniami badawczo-rozwojowymi. Rok 2011 był niezwykle ważny dla...


Czytaj więcej o producencie Brembo