Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

 Możliwa dostawa na sobotę kurierierem DPD +20zł

KLOCKI HAM. KIA SPORTAGE GDB3284 TRW

{{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_new}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_custom1}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_sale}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
  • {{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articledetailOptions.translates.parameters.articledetail_return_info}}
{{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Client.Gross | number: 2 }} {{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Currency }}
Ilość:
{{articledetailOptions.translates.parameters.dangerous_articles_info}}
Ma towary zależne
Kod produktu:

{{articleDetail.WebShopArticleDTO.Code}}

{{articledetailOptions.translates.parameters.print_page_label}}
Ograniczenia producenta: MANDO
Styk ostrzegawczy o zużyciu: z akustycznym czujnikiem zużycia
Oznaczenie kontrolne: E9 90R 01120/221
Wysokość [mm]: 41
Długość [mm]: 98,8
Grubość [mm]: 16
Kody handlowe
23543
Kod EAN
3322937287932
Zastępuje artykuły
Informacje dodatkowe producenta
pdf
Producent Kod OE
A.B.S. 37247
ACDelco AC696581D
APEC braking PAD1121
ASHIKA 510HH04
ATE 13046058332
BENDIX 572557B
BLUE PRINT ADG04249
BORG & BECK BBP1787
BORG & BECK BBP2163
BOSCH 0 986 424 728
BOSCH 0 986 494 417
BOSCH 0 986 494 635
BOSCH 0 986 495 022
BOSCH 0 986 AB1 020
BOSCH 0 986 AB1 247
BOSCH 0 986 AB2 959
BOSCH 0 986 AB3 066
BOSCH 0 986 AB3 801
BOSCH 0 986 AB9 150
BOSCH 0 986 TB2 369
BOSCH 0 986 TB2 804
BOSCH F 03B 150 070
Brake ENGINEERING PA1348
BREMBO P30014
DELPHI LP1539
FEBI BILSTEIN 16675
FERODO FDB1606
FERODO FDB4247
FERODO FQT1606
FERODO FSL1606
FERODO FSL4247
FIRST LINE FBP3418
fri.tech. 3740
FTE BL1930A2
GIRLING 6132849
HELLA 8DB 355 009-971
HELLA 8DB 355 016-131
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3610311
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3610313
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3610507
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3610518
HYUNDAI 58302-1FA50
HYUNDAI 58302-26A20
HYUNDAI 58302-26A30
HYUNDAI 58302-2EA00
HYUNDAI 58302-2EA30
HYUNDAI 58302-2HA00
HYUNDAI 58302-34A10
HYUNDAI 58302-38A10
HYUNDAI 58302-38A30
HYUNDAI 58302-39A40
HYUNDAI 58302-3CA10
HYUNDAI 58302-3FA00
HYUNDAI 58302-3FA10
HYUNDAI 58302-3KA10
HYUNDAI 58302-3KA30
HYUNDAI 58302-3KA40
HYUNDAI 58302-3KA50
HYUNDAI 58302-3KA51
HYUNDAI 58302-3KA60
HYUNDAI 58302-3KA70
HYUNDAI (BEIJING) 5830238A10
ICER 181645
JAPANPARTS PPH04AF
JURID 572557J
KAWE 81334
KAWE 81684
KAWE 81761
KBP BP3013
KIA 58302-1FA50
KIA 58302-1FE00
KIA 58302-26A20
KIA 58302-2EA00
KIA 58302-2GA00
KIA 58302-2HA00
KIA 58302-34A10
KIA 58302-38A10
KIA 58302-39A40
KIA 58302-3CA10
KIA 58302-3FA00
KIA 58302-3FA10
KIA 58302-3KA10
KIA 58302-3KA50
KIA 58302-3KA51
KIA 58302-3KA60
KIA 58302-3KA70
LEMFÖRDER 26249
LPR 05P848
MAPCO 6736
METELLI 2203650
MEYLE 025 235 4314/PD
MEYLE 025 235 4314/W
MGA 770
MINTEX MDB2036
MK Kashiyama D11118M
NIPPARTS J3610509
NK 223421
PAGID T1305
PAGID T2106
PEX 7571
QH Benelux 7206
QH Benelux 7490
QH Benelux 7634
QH Benelux 7720
QUINTON HAZELL BP1218
REMSA 074602
REMSA 074632
REMSA 74602
REMSA 74632
REMSA 74672
ROULUNDS RUBBER 696581
SPIDAN 32942
SWAG 90916675
TEXTAR 2354301
TEXTAR 2354304
TEXTAR 2354305
TEXTAR 2354306
TRISCAN 811043011
TRISCAN 811043022
TRUSTING 3740
VALEO 301748
VALEO 598748
WAGNER WBP23543A
ZIMMERMANN 235431551
ZIMMERMANN 235431552
MarkaModelKod silnikaTyp pojazduPojemność [cm3]Moc silnika [kW]Moc silnika [KM]Lata produkcjiInfo
HAFEISAIBAO IIIDA4G181.61584741012005.04 - Informacje o HAFEI SAIBAO III 1.6 2005.04 -
HAFEISAIBAO V4 G 931.81834981332007.01 - 2009.10Informacje o HAFEI SAIBAO V 1.8 2007.01 - 2009.10
HAWTAIBOLIGER18 K4G1.8 T17961181602011.12 - Informacje o HAWTAI BOLIGER 1.8 T 2011.12 -
HYUNDAIELANTRA III sedan (XD)G4GC2.019751041412000.06 - 2006.07Informacje o HYUNDAI ELANTRA III sedan (XD) 2.0 2000.06 - 2006.07
HYUNDAIELANTRA IV sedan (HD)D4FB1.6 CRDi1582851162005.11 - 2011.12Informacje o HYUNDAI ELANTRA IV sedan (HD) 1.6 CRDi 2005.11 - 2011.12
HYUNDAIELANTRA IV sedan (HD)G4FC1.6 CVVT1591901222006.06 - 2011.06Informacje o HYUNDAI ELANTRA IV sedan (HD) 1.6 CVVT 2006.06 - 2011.06
HYUNDAIELANTRA IV sedan (HD)G4FC1.6 CVVT1591891212016.01 - Informacje o HYUNDAI ELANTRA IV sedan (HD) 1.6 CVVT 2016.01 -
HYUNDAIELANTRA IV sedan (HD)G4GC2.0 CVVT19751031402006.06 - 2010.05Informacje o HYUNDAI ELANTRA IV sedan (HD) 2.0 CVVT 2006.06 - 2010.05
HYUNDAIELANTRA IV sedan (HD)G4GC2.0 CVVT19751051432006.06 - 2011.06Informacje o HYUNDAI ELANTRA IV sedan (HD) 2.0 CVVT 2006.06 - 2011.06
HYUNDAIGETZ (TB)G4EE1.4 i139971972005.08 - 2010.12Informacje o HYUNDAI GETZ (TB) 1.4 i 2005.08 - 2010.12
HYUNDAIGETZ (TB)G4EC1.5 i149573992003.03 - 2005.09Informacje o HYUNDAI GETZ (TB) 1.5 i 2003.03 - 2005.09
HYUNDAIGETZ (TB)G4ED1.61599781062005.06 - 2009.06Informacje o HYUNDAI GETZ (TB) 1.6 2005.06 - 2009.06
HYUNDAIGRANDEUR (TG)D4EB2.2 CRDi21881141552006.06 - 2010.10Informacje o HYUNDAI GRANDEUR (TG) 2.2 CRDi 2006.06 - 2010.10
HYUNDAIGRANDEUR (TG)D4EB2.2 CRDi21881101502006.06 - 2011.12Informacje o HYUNDAI GRANDEUR (TG) 2.2 CRDi 2006.06 - 2011.12
HYUNDAIGRANDEUR (TG)G6BA2.726561411922006.05 - 2010.10Informacje o HYUNDAI GRANDEUR (TG) 2.7 2006.05 - 2010.10
HYUNDAIGRANDEUR (TG)G6EA2.726561431942009.01 - 2010.12Informacje o HYUNDAI GRANDEUR (TG) 2.7 2009.01 - 2010.12
HYUNDAIGRANDEUR (TG)G6DB3.333421732352005.04 - 2010.12Informacje o HYUNDAI GRANDEUR (TG) 3.3 2005.04 - 2010.12
HYUNDAIGRANDEUR (TG)G6DB3.333421802452007.01 - 2011.06Informacje o HYUNDAI GRANDEUR (TG) 3.3 2007.01 - 2011.06
HYUNDAIGRANDEUR (TG)G6DB3.333421982692007.02 - 2011.12Informacje o HYUNDAI GRANDEUR (TG) 3.3 2007.02 - 2011.12
HYUNDAIGRANDEUR (TG)G6DB3.333421912602010.11 - 2011.12Informacje o HYUNDAI GRANDEUR (TG) 3.3 2010.11 - 2011.12
HYUNDAIGRANDEUR (TG)G6DA3.837781952652005.06 - 2011.12Informacje o HYUNDAI GRANDEUR (TG) 3.8 2005.06 - 2011.12
HYUNDAIMATRIX (FC)G4GB1.81795901222001.06 - 2010.08Informacje o HYUNDAI MATRIX (FC) 1.8 2001.06 - 2010.08
HYUNDAISANTA FÉ I (SM)D4EA2.0 CRDi 4x41991831132001.04 - 2006.03Informacje o HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 2.0 CRDi 4x4 2001.04 - 2006.03
HYUNDAISANTA FÉ I (SM)D4EA2.0 CRDi1991831132001.08 - 2006.03Informacje o HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 2.0 CRDi 2001.08 - 2006.03
HYUNDAISANTA FÉ I (SM)D4EA2.0 CRDi 4x41991921252003.08 - 2006.03Informacje o HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 2.0 CRDi 4x4 2003.08 - 2006.03
HYUNDAISANTA FÉ I (SM)D4EA2.0 CRDi Napęd na wszystkie koła19911071452003.11 - 2006.02Informacje o HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 2.0 CRDi Napęd na wszystkie koła 2003.11 - 2006.02
HYUNDAISANTA FÉ I (SM)G4JP2.01997991352001.08 - 2006.03Informacje o HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 2.0 2001.08 - 2006.03
HYUNDAISANTA FÉ I (SM)G4JS2.4 16V23511001362001.02 - 2006.03Informacje o HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 2.4 16V 2001.02 - 2006.03
HYUNDAISANTA FÉ I (SM)G4JS2.4 16V 4x423511071462001.02 - 2006.03Informacje o HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 2.4 16V 4x4 2001.02 - 2006.03
HYUNDAISANTA FÉ I (SM)G4JS2.4 16V 4x423511001362001.02 - 2006.03Informacje o HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 2.4 16V 4x4 2001.02 - 2006.03
HYUNDAISANTA FÉ I (SM)G4JS2.4 16V23511071462001.02 - 2006.03Informacje o HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 2.4 16V 2001.02 - 2006.03
HYUNDAISANTA FÉ I (SM)G6EA2.7 4x426561321802000.11 - 2006.03Informacje o HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 2.7 4x4 2000.11 - 2006.03
HYUNDAISANTA FÉ I (SM)G6BA2.7 V6 4x426561271732001.02 - 2006.03Informacje o HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 2.7 V6 4x4 2001.02 - 2006.03
HYUNDAISONATA IV (EF)G4JP2.0 16V19971001361998.06 - 2001.10Informacje o HYUNDAI SONATA IV (EF) 2.0 16V 1998.06 - 2001.10
HYUNDAISONATA IV (EF)G4BP2.0 16V19971061442001.10 - 2004.11Informacje o HYUNDAI SONATA IV (EF) 2.0 16V 2001.10 - 2004.11
HYUNDAISONATA IV (EF)G4JP2.0 16V1997961312001.10 - 2004.11Informacje o HYUNDAI SONATA IV (EF) 2.0 16V 2001.10 - 2004.11
HYUNDAISONATA IV (EF)G4BS2.4 16V23511051431998.03 - 2001.10Informacje o HYUNDAI SONATA IV (EF) 2.4 16V 1998.03 - 2001.10
HYUNDAISONATA IV (EF)G4JS2.423511041412001.10 - 2005.05Informacje o HYUNDAI SONATA IV (EF) 2.4 2001.10 - 2005.05
HYUNDAISONATA IV (EF)G6BV2.5 V6 24V24931181601998.06 - 2001.10Informacje o HYUNDAI SONATA IV (EF) 2.5 V6 24V 1998.06 - 2001.10
HYUNDAISONATA IV (EF)G6BV2.5 i V624931271731998.08 - 2001.09Informacje o HYUNDAI SONATA IV (EF) 2.5 i V6 1998.08 - 2001.09
HYUNDAISONATA IV (EF)G6BA2.7 V626561271732001.10 - 2004.11Informacje o HYUNDAI SONATA IV (EF) 2.7 V6 2001.10 - 2004.11
HYUNDAISONATA IV (EF)G6BA-Y2.7 i V626561321802001.10 - 2005.05Informacje o HYUNDAI SONATA IV (EF) 2.7 i V6 2001.10 - 2005.05
HYUNDAISONATA IV (EF)G6BA2.7 V626561291752002.11 - 2004.11Informacje o HYUNDAI SONATA IV (EF) 2.7 V6 2002.11 - 2004.11
HYUNDAISONATA V (NF)D4EA2.0 CRDi19911031402006.02 - 2010.12Informacje o HYUNDAI SONATA V (NF) 2.0 CRDi 2006.02 - 2010.12
HYUNDAISONATA V (NF)D4EA2.0 CRDi19911001362006.02 - 2010.12Informacje o HYUNDAI SONATA V (NF) 2.0 CRDi 2006.02 - 2010.12
HYUNDAISONATA V (NF)G4KA2.0 VVTi GLS19981061442005.05 - 2010.12Informacje o HYUNDAI SONATA V (NF) 2.0 VVTi GLS 2005.05 - 2010.12
HYUNDAISONATA V (NF)G4KD2.0 VVTi GLS19981211652008.01 - 2010.12Informacje o HYUNDAI SONATA V (NF) 2.0 VVTi GLS 2008.01 - 2010.12
HYUNDAISONATA V (NF)G4KC2.423591191622005.01 - 2010.12Informacje o HYUNDAI SONATA V (NF) 2.4 2005.01 - 2010.12
HYUNDAISONATA V (NF)G4KC2.423591281742008.06 - 2010.12Informacje o HYUNDAI SONATA V (NF) 2.4 2008.06 - 2010.12
HYUNDAISONATA V (NF)G6DB3.333421712332005.01 - 2010.12Informacje o HYUNDAI SONATA V (NF) 3.3 2005.01 - 2010.12
HYUNDAISONATA V (NF)G6DB3.333421732352005.06 - 2010.12Informacje o HYUNDAI SONATA V (NF) 3.3 2005.06 - 2010.12
HYUNDAISONATA VI (YF)G4KD2.0 i19981211652011.01 - 2014.06Informacje o HYUNDAI SONATA VI (YF) 2.0 i 2011.01 - 2014.06
HYUNDAISONATA VI (YF)G4KC2.423591331812012.10 - 2015.12Informacje o HYUNDAI SONATA VI (YF) 2.4 2012.10 - 2015.12
HYUNDAITUCSON (JM)G4GC2.0 LPG19751041412004.06 - 2010.03Informacje o HYUNDAI TUCSON (JM) 2.0 LPG 2004.06 - 2010.03
HYUNDAITUCSON (JM)G4GC2.019751041412004.08 - Informacje o HYUNDAI TUCSON (JM) 2.0 2004.08 -
HYUNDAITUCSON (JM)G4GC2.0 Napęd na wszystkie koła19751041412004.08 - 2010.03Informacje o HYUNDAI TUCSON (JM) 2.0 Napęd na wszystkie koła 2004.08 - 2010.03
HYUNDAITUCSON (JM)G4GC2.019751051432007.01 - 2012.01Informacje o HYUNDAI TUCSON (JM) 2.0 2007.01 - 2012.01
HYUNDAITUCSON (JM)D4EA2.0 CRDi Napęd na wszystkie koła1991831132004.08 - 2010.03Informacje o HYUNDAI TUCSON (JM) 2.0 CRDi Napęd na wszystkie koła 2004.08 - 2010.03
HYUNDAITUCSON (JM)D4EA2.0 CRDi1991831132004.08 - 2010.03Informacje o HYUNDAI TUCSON (JM) 2.0 CRDi 2004.08 - 2010.03
HYUNDAITUCSON (JM)D4EA2.0 CRDi Napęd na wszystkie koła19911001362006.01 - 2010.03Informacje o HYUNDAI TUCSON (JM) 2.0 CRDi Napęd na wszystkie koła 2006.01 - 2010.03
HYUNDAITUCSON (JM)D4EA2.0 CRDi19911001362006.01 - 2010.03Informacje o HYUNDAI TUCSON (JM) 2.0 CRDi 2006.01 - 2010.03
HYUNDAITUCSON (JM)D4EA2.0 CRDi Napęd na wszystkie koła19911031402006.01 - 2010.03Informacje o HYUNDAI TUCSON (JM) 2.0 CRDi Napęd na wszystkie koła 2006.01 - 2010.03
HYUNDAITUCSON (JM)D4EA2.0 CRDi19911031402006.01 - 2010.03Informacje o HYUNDAI TUCSON (JM) 2.0 CRDi 2006.01 - 2010.03
HYUNDAITUCSON (JM)D4EA2.0 CRDi Napęd na wszystkie koła1991881202007.01 - 2010.03Informacje o HYUNDAI TUCSON (JM) 2.0 CRDi Napęd na wszystkie koła 2007.01 - 2010.03
HYUNDAITUCSON (JM)D4EA2.0 CRDi1991881202007.01 - 2010.03Informacje o HYUNDAI TUCSON (JM) 2.0 CRDi 2007.01 - 2010.03
HYUNDAITUCSON (JM)D4EA2.0 CRDi19911101502009.01 - 2010.03Informacje o HYUNDAI TUCSON (JM) 2.0 CRDi 2009.01 - 2010.03
HYUNDAITUCSON (JM)G6BA2.7 Napęd na wszystkie koła26561291752004.08 - 2010.11Informacje o HYUNDAI TUCSON (JM) 2.7 Napęd na wszystkie koła 2004.08 - 2010.11
HYUNDAIXG (XG)G6BV25024931201631998.12 - 2005.12Informacje o HYUNDAI XG (XG) 250 1998.12 - 2005.12
HYUNDAIXG (XG)G6CT3029721381881998.12 - 2005.12Informacje o HYUNDAI XG (XG) 30 1998.12 - 2005.12
HYUNDAIXG (XG)G6CT30029721451971999.09 - 2003.09Informacje o HYUNDAI XG (XG) 300 1999.09 - 2003.09
HYUNDAIXG (XG)G6CT3.029721532082001.10 - 2005.05Informacje o HYUNDAI XG (XG) 3.0 2001.10 - 2005.05
HYUNDAIXG (XG)G6CU35034971451972002.10 - 2005.12Informacje o HYUNDAI XG (XG) 350 2002.10 - 2005.12
HYUNDAIXG sedanG6BV25024931231672003.10 - 2005.09Informacje o HYUNDAI XG sedan 250 2003.10 - 2005.09
HYUNDAI (BEIJING)MOINCA (EF) 1.81795951292009.08 - 2016.12Informacje o HYUNDAI (BEIJING) MOINCA (EF) 1.8 2009.08 - 2016.12
HYUNDAI (BEIJING)MOINCA (EF)G4GC2.019751011372008.08 - 2014.12Informacje o HYUNDAI (BEIJING) MOINCA (EF) 2.0 2008.08 - 2014.12
HYUNDAI (BEIJING)SONATA (EF)G4GC2.019751011372002.12 - 2010.12Informacje o HYUNDAI (BEIJING) SONATA (EF) 2.0 2002.12 - 2010.12
HYUNDAI (BEIJING)SONATA (EF)G6BV2.524931211652002.12 - 2007.07Informacje o HYUNDAI (BEIJING) SONATA (EF) 2.5 2002.12 - 2007.07
HYUNDAI (BEIJING)SONATA (EF)G6BA2.726561311782002.12 - 2007.07Informacje o HYUNDAI (BEIJING) SONATA (EF) 2.7 2002.12 - 2007.07
HYUNDAI (BEIJING)SONATA (NF)G4KA2.019981071462005.09 - 2010.12Informacje o HYUNDAI (BEIJING) SONATA (NF) 2.0 2005.09 - 2010.12
HYUNDAI (BEIJING)SONATA (NF)G4KC2.423591211652005.09 - 2010.12Informacje o HYUNDAI (BEIJING) SONATA (NF) 2.4 2005.09 - 2010.12
HYUNDAI (BEIJING)TUCSON (JM)G4GC2.0 Napęd na wszystkie koła19751041402005.05 - 2015.12Informacje o HYUNDAI (BEIJING) TUCSON (JM) 2.0 Napęd na wszystkie koła 2005.05 - 2015.12
HYUNDAI (BEIJING)TUCSON (JM)G4GC2.019751041402005.05 - 2015.12Informacje o HYUNDAI (BEIJING) TUCSON (JM) 2.0 2005.05 - 2015.12
HYUNDAI (BEIJING)TUCSON (JM)G6BA2.7 Napęd na wszystkie koła26561271732005.05 - Informacje o HYUNDAI (BEIJING) TUCSON (JM) 2.7 Napęd na wszystkie koła 2005.05 -
KIAMAGENTIS (GD, MS)G4JP2.019971001362001.05 - 2005.09Informacje o KIA MAGENTIS (GD, MS) 2.0 2001.05 - 2005.09
KIAMAGENTIS (GD, MS)G6BV2.5 V624931241692001.05 - Informacje o KIA MAGENTIS (GD, MS) 2.5 V6 2001.05 -
KIAMAGENTIS (GD, MS)G6BA2.7 V626561321802004.04 - Informacje o KIA MAGENTIS (GD, MS) 2.7 V6 2004.04 -
KIAMAGENTIS (MG)D4EA2.0 CRDi19911001362005.11 - 2008.12Informacje o KIA MAGENTIS (MG) 2.0 CRDi 2005.11 - 2008.12
KIAMAGENTIS (MG)D4EA2.0 CRDi19911101502006.04 - Informacje o KIA MAGENTIS (MG) 2.0 CRDi 2006.04 -
KIAMAGENTIS (MG)D4EA2.0 CRDi19911031402006.04 - Informacje o KIA MAGENTIS (MG) 2.0 CRDi 2006.04 -
KIAMAGENTIS (MG)G4KA2.0 BiFuel19981031402005.10 - 2008.12Informacje o KIA MAGENTIS (MG) 2.0 BiFuel 2005.10 - 2008.12
KIAMAGENTIS (MG)G4KA2.019981061442005.11 - Informacje o KIA MAGENTIS (MG) 2.0 2005.11 -
KIAMAGENTIS (MG)L4KA2.0 CVVT BiFuel19981041412009.01 - 2010.11Informacje o KIA MAGENTIS (MG) 2.0 CVVT BiFuel 2009.01 - 2010.11
KIAMAGENTIS (MG)G4KD2.019981211652009.09 - Informacje o KIA MAGENTIS (MG) 2.0 2009.09 -
KIAMAGENTIS (MG)G4KC2.423591191622006.08 - 2009.12Informacje o KIA MAGENTIS (MG) 2.4 2006.08 - 2009.12
KIAMAGENTIS (MG)G6EA2.726561381882005.11 - Informacje o KIA MAGENTIS (MG) 2.7 2005.11 -
KIAMAGENTIS (MG)G6EA2.7 V626561421932009.07 - Informacje o KIA MAGENTIS (MG) 2.7 V6 2009.07 -
KIAOPIRUS (GH)G6CT3.0 GH30029721381882003.09 - Informacje o KIA OPIRUS (GH) 3.0 GH300 2003.09 -
KIAOPIRUS (GH)G6CU3.534971492032003.09 - Informacje o KIA OPIRUS (GH) 3.5 2003.09 -
KIAOPIRUS (GH)G6DA3.8 V637781962672006.10 - Informacje o KIA OPIRUS (GH) 3.8 V6 2006.10 -
KIAOPTIMA (FSGDS6B)G4KH2.019982042772010.09 - Informacje o KIA OPTIMA (FSGDS6B) 2.0 2010.09 -
KIAOPTIMA (FSGDS6B)G4KJ2.423591492032010.09 - Informacje o KIA OPTIMA (FSGDS6B) 2.4 2010.09 -
KIASPORTAGE II (JE_, KM)G4GC2.0 16V 4WD19751041412004.09 - Informacje o KIA SPORTAGE II (JE_, KM) 2.0 16V 4WD 2004.09 -
KIASPORTAGE II (JE_, KM)G4GC2.0 i 16V19751041412004.09 - Informacje o KIA SPORTAGE II (JE_, KM) 2.0 i 16V 2004.09 -
KIASPORTAGE II (JE_, KM)D4EA2.0 CRDi 4WD1991831132004.09 - Informacje o KIA SPORTAGE II (JE_, KM) 2.0 CRDi 4WD 2004.09 -
KIASPORTAGE II (JE_, KM)D4EA2.0 CRDi1991831132005.02 - Informacje o KIA SPORTAGE II (JE_, KM) 2.0 CRDi 2005.02 -
KIASPORTAGE II (JE_, KM)D4EA2.0 CRDi19911031402006.01 - Informacje o KIA SPORTAGE II (JE_, KM) 2.0 CRDi 2006.01 -
KIASPORTAGE II (JE_, KM)D4EA2.0 CRDi 4WD19911031402006.01 - Informacje o KIA SPORTAGE II (JE_, KM) 2.0 CRDi 4WD 2006.01 -
KIASPORTAGE II (JE_, KM)D4EA2.0 CRDi19911001362006.01 - 2010.05Informacje o KIA SPORTAGE II (JE_, KM) 2.0 CRDi 2006.01 - 2010.05
KIASPORTAGE II (JE_, KM)D4EA2.0 CRDi 4WD19911001362006.01 - 2010.05Informacje o KIA SPORTAGE II (JE_, KM) 2.0 CRDi 4WD 2006.01 - 2010.05
KIASPORTAGE II (JE_, KM)D4EA2.0 CRDi19911101502007.09 - Informacje o KIA SPORTAGE II (JE_, KM) 2.0 CRDi 2007.09 -
KIASPORTAGE II (JE_, KM)D4EA2.0 CRDi 4WD19911101502008.09 - 2010.05Informacje o KIA SPORTAGE II (JE_, KM) 2.0 CRDi 4WD 2008.09 - 2010.05
KIASPORTAGE II (JE_, KM)G6BA2.7 V6 4WD26561291752004.09 - Informacje o KIA SPORTAGE II (JE_, KM) 2.7 V6 4WD 2004.09 -
KIA (DYK)OPTIMA 1.81795941282005.08 - 2012.12Informacje o KIA (DYK) OPTIMA 1.8 2005.08 - 2012.12
KIA (DYK)OPTIMAG4GC2.019751011372004.09 - 2013.12Informacje o KIA (DYK) OPTIMA 2.0 2004.09 - 2013.12
KIA (DYK)SPORTAGE II (JE)G4GC2.0 Napęd na wszystkie koła19751041412007.10 - 2017.12Informacje o KIA (DYK) SPORTAGE II (JE) 2.0 Napęd na wszystkie koła 2007.10 - 2017.12
KIA (DYK)SPORTAGE II (JE)G4GC2.019751011372007.11 - 2017.12Informacje o KIA (DYK) SPORTAGE II (JE) 2.0 2007.11 - 2017.12
KIA (DYK)SPORTAGE II (JE)G4GC2.019751041412009.01 - 2017.12Informacje o KIA (DYK) SPORTAGE II (JE) 2.0 2009.01 - 2017.12
KIA (DYK)SPORTAGE II (JE) 2.7 Napęd na wszystkie koła26561271732007.11 - 2011.12Informacje o KIA (DYK) SPORTAGE II (JE) 2.7 Napęd na wszystkie koła 2007.11 - 2011.12
SSANGYONGKYRONG32D3.2 M320 4x431991622202008.03 - Informacje o SSANGYONG KYRON 3.2 M320 4x4 2008.03 -
SSANGYONGSTAVICD27DT2.7 270 sXDi26961211652005.02 - Informacje o SSANGYONG STAVIC 2.7 270 sXDi 2005.02 -
SSANGYONGSTAVICM162E323.2 4x431991622202005.02 - Informacje o SSANGYONG STAVIC 3.2 4x4 2005.02 -
Kod towaru Nazwa towaru Producent Cena brutto Dostępność
KLOCKI HAM. 16675/FEB KLOCKI HAM. FEBI BILSTEIN 67,72 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.HYUNDAI SONATA LP1539/DEL KLOCKI HAM.HYUNDAI SONATA DELPHI 69,99 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. HYUNDAI SANTA FE GDB3298/TRW KLOCKI HAM. HYUNDAI SANTA FE TRW 109,03 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. + AKCESORIA DO MONTAZU 0986494635/BOH KLOCKI HAM. + AKCESORIA DO MONTAZU BOSCH 105,47 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.KIA SPORTAGE 04- TYL 22-0365-0/MET KLOCKI HAM.KIA SPORTAGE 04- TYL METELLI 43,25 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. HYUNDAI ELANTRA XD CRDI 51-0H-H04/ASH KLOCKI HAM. HYUNDAI ELANTRA XD CRDI ASHIKA 37,08 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAMULCOWE TYL. JQ1013212/KAO KLOCKI HAMULCOWE TYL. KAMOKA 55,87 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.RANGE ROVER LP2175/DEL KLOCKI HAM.RANGE ROVER DELPHI 99,54 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. HYUNDAI TRAJET 00- T P 30 014/BRE KLOCKI HAM. HYUNDAI TRAJET 00- T BREMBO 76,58 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. RANGE ROVER III GDB1824/TRW KLOCKI HAM. RANGE ROVER III TRW 189,25 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. HYUNDAI GETZ 03- GDB3432/TRW KLOCKI HAM. HYUNDAI GETZ 03- TRW 75,23 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. HYUNDAI SANTA FE/TUCSON 2354301/TEX KLOCKI HAM. HYUNDAI SANTA FE/TUCSON TEXTAR 100,95 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.TYL RANGE ROVER SPORT III 09- B111364/DEC KLOCKI HAM.TYL RANGE ROVER SPORT III 09- DENCKERMANN 64,43 PLN Dostępność: 5 sztuk
KLOCKI HAM.RANGE ROVER III 09- 5,0 TYL 22-0837-0/MET KLOCKI HAM.RANGE ROVER III 09- 5,0 TYL METELLI 90,43 PLN Dostępność: 4 sztuki
-> 0986494635 0986494409/BOH -> 0986494635 BOSCH 177,83 PLN Dostępność: 3 sztuki
-> 0986494635 0986424728/BOH -> 0986494635 BOSCH 112,07 PLN Dostępność: Brak
-> 0986494635 0986494417/BOH -> 0986494635 BOSCH 102,43 PLN Dostępność: Brak
KLOCKI HAM. 16674/FEB KLOCKI HAM. FEBI BILSTEIN 49,38 PLN Dostępność: Brak
KLOCKI HAM. 16678/FEB KLOCKI HAM. FEBI BILSTEIN 94,37 PLN Dostępność: Brak
KLOCKI HAM.HYUNDAI/KIA MA.0833.0/MAF KLOCKI HAM.HYUNDAI/KIA MAFF 47,34 PLN Dostępność: Brak
KLOCKI HAM. MDB2036/MIN KLOCKI HAM. MINTEX KLOCKI 63,70 PLN Dostępność: Brak
Strona z 1
Lista opinii

 


Przesyłka Kurier Polska - Za pobraniem

  • Kurier DPD ( czas dostawy 1-2 dni robocze ) - 20 pln - 1 paczka do 30kg

Przesyłka Kurier Polska - Przelew na konto bankowe

  • Kurier INPOST (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 14 pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier INPOST (paczkomat max.wym.38x41x64 1-2 dni robocze)     - 14pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier DPD      (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 17pln - 1 paczka do 30kg
  • Transport bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kG - Kurier Inpost

Płatność

  • Płatność online (przelewy24.pl)
  • Gotówka
  • Przelew tradycyjny na konto: 

Transport Bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kg ( Kurier Inpost ) - Przelew na konto bankowe PKO Bank Polski SA 31 1020 4900 0000 8402 3258 8440


Odbiór osobisty - AUTO-PROFIL Monika Karłaszewska ul. Kwiatowa 4 62-800 Kalisz tel. 518 601 501 NIP: 6181995885 Regon: 251630577 - płatność gotówka, karta platnicza lub przelew bankowy

Zestawy Rozrządu w sklepie Motoszef.pl

Układ rozrządu jest jednym z najistotniejszych elementów w konstrukcjach silników spalinowych, zarówno tych współczesnych jak i tych o wiele bardziej wiekowych. Elementarnym zadaniem układu rozrządu jest zapewnienie dopływu mieszanki paliwowo-powietrznej do cylindrów w określonych interwałach oraz późniejsze odprowadzanie z nich zbędnych produktów spalania tej mieszanki. Sprawny układ rozrządu zapewnia stabilną pracę silnika oraz umożliwia takie wykorzystanie potencjału i osiągów każdej jednostki jakie przewidzieli dla niej konstruktorzy. Obecnie stosowane rozwiązania dotyczące konstrukcji poszczególnych elementów rozrządu zamykają się generalnie w ich dwóch podstawowych typach. Główną różnicą pomiędzy współcześnie stosowanymi rozwiązaniami jest sposób przenoszenia napędu z wału korbowego silnika na wałek lub wałki rozrządu odpowiedzialne za prawidłowe działanie zaworów. Z tego powodu wyróżniamy dwa rodzaje rozrządu. Jednym z nich jest układ oparty o pasek rozrządu, który jest najtańszą...


Czytaj więcej o Zestawach Rozrządu

Kilka informacji o TRW

Firma TRW posiada 110-letni staż pracy i wielkie doświadczenie w branży motoryzacyjnej. Powstała w amerykańskim mieście Cleveland. Na początku firma TRW opracowała szeroką gamę produktów dla nowo powstającej branży motoryzacyjnej. Już w 1904 roku wyprodukowano pierwszy dwu-częściowy zawór silnikowy dla Wint0n Motors Company, a także drewniane koła dla Modelu T, samochodu Henriego Forda w Ameryce Północnej. W ciągu 110 lat jakie upłynęły od powstania firmy TRW jej misją jest projektowanie i rozwijanie gamy systemów bezpieczeństwa, które są dostępne dla każdego kierowcy. Klientami TRW są wszyscy czołowi producenci samochodów...


Czytaj więcej o producencie TRW