Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

 Możliwa dostawa na sobotę kurierierem DPD +20zł

KLOCKI HAM. FORD FOCUS II P 24 061 BREMBO

{{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_new}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_custom1}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_sale}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
  • {{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articledetailOptions.translates.parameters.articledetail_return_info}}
{{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Client.Gross | number: 2 }} {{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Currency }}
Ilość:
{{articledetailOptions.translates.parameters.dangerous_articles_info}}
Ma towary zależne
Kod produktu:

{{articleDetail.WebShopArticleDTO.Code}}

{{articledetailOptions.translates.parameters.print_page_label}}
Numer WVA: 23724
Numer WVA: 23723
Szerokość 2 [mm]: 156,3
Szerokość 1 [mm]: 155,1
System hamulcowy: Teves
Styk ostrzegawczy o zużyciu: bez styku zużycia
Wysokość 2 [mm]: 67
Wysokość 1 [mm]: 62,4
Grubość [mm]: 18,2
Kody handlowe
23723, 23724, D1044 7947, D1230 7947, D1563 7947
Kod EAN
8020584052334
Producent Kod OE
A.B.S. 35087
A.B.S. 37422
ADVICS AD1044
ADVICS ADE1044
ADVICS SN918
AISIN BPFO1004
AISIN BPFO1016
AKEBONO ACT1044
AKEBONO ACT970
AKEBONO AN717K
AKEBONO AN717KE
AKEBONO AN8092K
AKEBONO AN8092KE
APEC braking PAD1415
APEC braking PAD1638
APEC braking PAD1821
APEC braking PD3082
APEC braking PD3300
ASHIKA 5003300
ASIMCO KD3726
ASIMCO KD6798
ASIMCO KD6798W
ATE 13046071932
ATE 13047071932
ATE 607193
BARUM BA2234
BENDIX 510237
BENDIX 511107
BENDIX 573209
BENDIX 573209B
BENDIX-AU DB1679
BLUE PRINT ADM54282
BOSCH 0986424794
BOSCH 0986495023
BOSCH 0986495215
BOSCH 0986495450
BOSCH 0986AB1005
BOSCH 0986AB2163
BOSCH 0986AB2395
BOSCH 0986AB4580
BOSCH 0986AB9231
BOSCH 0986TB2877
BRECK 237230070100
CHAMPION 573209CH
CHAMPION 573460CH
CHAMPION 573753CH
CIFAM 8225340
CIFAM 8225341
COBREQ N190
COBREQ N192
COMLINE ADB01323
COMLINE CBP01323
DELPHI LP1869
DON PCP1008
FEBI BILSTEIN 16479
FEBI BILSTEIN 16871
FERODO FDB1594
FERODO FDB1594W
FERODO FDB4319
FERODO FQT1594
FERODO FSL1594
FORD 1223682
FORD 1321517
FORD 1360305
FORD 1508074
FORD 1519528
FORD 1566093
FORD 1695810
FORD 1712024
FORD 1753844
FORD 1759370
FORD 1765766
FORD 1809256
FORD 1816524
FORD 1820037
FORD 1826241
FORD 2188058
FORD 2253406
FORD 2271968
FORD 2390587
FORD 3M512K021AA
FORD 3M512K021AB
FORD 3M5J2K021A1A
FORD 3M5J2K021AA
FORD 4S4Z2001AA
FORD 5S4Z2001AA
FORD 8V412K021AA
FORD 8V412K021AB
FORD AV612K021BA
FORD AV612K021BB
FORD BV612001B3A
FORD BV612001C3B
FORD BV612001CB
FORD CN152K021AA
FORD CV612001BC
FORD CV6Z2001A
FORD GN152K021AC
FORD KTKV6C2K021AA
FORD KTKV6C2K021AB
FORD KTKV6C2K021AC
FORD MCN152K021AA
FORD ME3M5J2K021AA
FORD MEAV6J2K021AA
FORD MEAV6J2K021BA
FORD (CHANGAN) 1430934
FORD (CHANGAN) 1517765
FORD (CHANGAN) 1782890
FORD (CHANGAN) 1865326
FORD (CHANGAN) 5134102
FORD (CHANGAN) 6M512K021AA
FORD (CHANGAN) 7M512K021AA
FORD (CHANGAN) 7M512K021AALC
FORD (CHANGAN) BV612001BA
FORD (CHANGAN) CN152K021CA
FORD (CHANGAN) CV6Z2001C
FORD ASIA & OCEANIA BRF14
FREMAX FBP1362
GALFER B1G10206222
GIRLING 6115832
GIRLING 6119392
GIRLING 6120112
GIRLING 6120592
HELLA PAGID 8DB355011191
HELLA PAGID 8DB355023851
HELLA PAGID 8DB355027881
HELLA PAGID 8DB355031231
HELLA PAGID 8DB355034731
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3603063
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3603064
ICER 181617
ICER 181617202
ICER 181617203
ICER 181617399
JAPANPARTS PA300AF
JURATEK JCP1594
JURID 573209D
JURID 573209J
JURID 573209JC
JURID 573753J
KAISHIN FK3128
KAWE 108200
KAWE 108212
KAWE 108230
KAWE 810087
LPR 05P1190
LPR 05P1627
MAGNETI MARELLI 363700201436
MAGNETI MARELLI 363702161410
MAGNETI MARELLI T1436MM
MAPCO 6709
MAZDA B3YH3323Z
MAZDA B3YH3323ZA
MAZDA B4YB3323Z
MAZDA BPYK3323Z
MAZDA BPYK3323ZA
MAZDA BPYK3323ZA9C
MAZDA BPYK3323ZC
MAZDA C2Y33323Z
MAZDA C2Y33323ZA
MAZDA C2Y33323ZB
METELLI 2205340
METELLI 2205341
METZGER 108200
METZGER 108230
METZGER 1170008
MEYLE 0252372318
MEYLE 5155216126PD
MEYLE 5155216127PD
MINTEX MDB2634
MINTEX MDB82634
MITSUBISHI BPYK3323ZA9C
MITSUBISHI BPYK3323ZB9C
NECTO FD7078A
NiBK PN0365
NiBK PN0365S
NiBK PN51011
NIPPARTS J3603063
NISSAN 41060HA00A
NISSAN 41060HA00B
NISSAN AY040MA031
NISSHINBO NP5006
NISSHINBO PF5507
NK 222561
NPS M360A12
OPTIMAL 12192
PAGID T1436
QUINTON HAZELL 7636
QUINTON HAZELL BP1427
QUINTON HAZELL BP1720
RAICAM RA08200
REMSA 108200
REMSA 108212
REMSA 108230
RHIAG 87995
ROADHOUSE 2108200
ROADHOUSE 2108212
ROADHOUSE 2108230
sbs 1501222561
sbs 1501222580
STOP 573209S
TEXTAR 2372301
TEXTAR 2372304
TEXTAR 2372381
TRISCAN 811050023
TRUSTING 5500
TRUSTING 5501
TRW GDB1583
TRW GDB1939
TRW GDB2011
TRW GDB2059
VAICO V258112
VALEO 301649
VALEO 598649
VALEO 601171
VALEO 601367
VALEO 601368
VALEO 601373
VALEO 606435
VILLAR 6261190
VILLAR 6261627
VILLAR 6382231
VILLAR 6382232
VOLVO 30681739
VOLVO 30683554
VOLVO 30715023
VOLVO 30736923
VOLVO 30742030
VOLVO 30793618
VOLVO 307936180
VOLVO 31341301
WAGNER WBP23723A
WOKING P1182300
WOKING P1182312
WOKING P1182315
WOKING P1182330
ZIMMERMANN 237231801
ZIMMERMANN 237239801
MarkaModelKod silnikaTyp pojazduPojemność [cm3]Moc silnika [kW]Moc silnika [KM]Lata produkcjiInfo
FORDC-MAX (DM2)G8DA, G8DB, G8DD1.6 TDCi1560801092007.02 - 2010.09Informacje o FORD C-MAX (DM2) 1.6 TDCi 2007.02 - 2010.09
FORDC-MAX (DM2)G8DC, MTDA1.6 TDCi1560741012007.02 - 2010.09Informacje o FORD C-MAX (DM2) 1.6 TDCi 2007.02 - 2010.09
FORDC-MAX (DM2)HHDA, HHDB, GPDA1.6 TDCi156066902007.02 - 2010.09Informacje o FORD C-MAX (DM2) 1.6 TDCi 2007.02 - 2010.09
FORDC-MAX (DM2)HWDA, HWDB, SHDA, SHDB, SHDC1.61596741002007.02 - 2010.09Informacje o FORD C-MAX (DM2) 1.6 2007.02 - 2010.09
FORDC-MAX (DM2)HXDA, HXDB, SIDA1.61596851162007.04 - 2010.09Informacje o FORD C-MAX (DM2) 1.6 2007.04 - 2010.09
FORDC-MAX (DM2)KKDA, KKDB1.8 TDCi1753851152007.02 - 2010.09Informacje o FORD C-MAX (DM2) 1.8 TDCi 2007.02 - 2010.09
FORDC-MAX (DM2)QQDC1.81798901222007.02 - 2010.09Informacje o FORD C-MAX (DM2) 1.8 2007.02 - 2010.09
FORDC-MAX (DM2)Q7DA1.8 Flexifuel1798921252007.02 - 2010.09Informacje o FORD C-MAX (DM2) 1.8 Flexifuel 2007.02 - 2010.09
FORDC-MAX (DM2)QQDB, QQDA1.81798921252007.02 - 2010.09Informacje o FORD C-MAX (DM2) 1.8 2007.02 - 2010.09
FORDC-MAX (DM2)G6DC, G6DE, G6DF2.0 TDCi1997981332007.02 - 2010.09Informacje o FORD C-MAX (DM2) 2.0 TDCi 2007.02 - 2010.09
FORDC-MAX (DM2)G6DA, G6DB, G6DD, G6DG2.0 TDCi19971001362007.02 - 2010.09Informacje o FORD C-MAX (DM2) 2.0 TDCi 2007.02 - 2010.09
FORDC-MAX (DM2)IXDA2.0 TDCi1997811102008.02 - 2010.09Informacje o FORD C-MAX (DM2) 2.0 TDCi 2008.02 - 2010.09
FORDC-MAX (DM2)AODA, AODB, SYDA, AODE2.019991071452007.02 - 2010.09Informacje o FORD C-MAX (DM2) 2.0 2007.02 - 2010.09
FORDC-MAX (DM2)SYDA2.0 LPG19991071452008.06 - 2010.09Informacje o FORD C-MAX (DM2) 2.0 LPG 2008.06 - 2010.09
FORDC-MAX (DM2)SYDA2.0 CNG19991071452009.04 - 2010.09Informacje o FORD C-MAX (DM2) 2.0 CNG 2009.04 - 2010.09
FORDC-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)M1DA, M1DD1.0 EcoBoost998921252012.10 - Informacje o FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.0 EcoBoost 2012.10 -
FORDC-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)M2DA, M2DC1.0 EcoBoost998741002012.10 - Informacje o FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.0 EcoBoost 2012.10 -
FORDC-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)M9DB1.5 EcoBoost14981341822015.03 - Informacje o FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.5 EcoBoost 2015.03 -
FORDC-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)M8DB1.5 EcoBoost14981101502015.03 - Informacje o FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.5 EcoBoost 2015.03 -
FORDC-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)XXDA, XXDC, XXDD1.5 TDCi149970952015.03 - Informacje o FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.5 TDCi 2015.03 -
FORDC-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)XWDA, XWDB, XWDC, XWDD, XWDE1.5 TDCi1499881202015.03 - Informacje o FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.5 TDCi 2015.03 -
FORDC-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)AEDA1.5 TDCi ECOnetic1499771052015.03 - Informacje o FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.5 TDCi ECOnetic 2015.03 -
FORDC-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)T1DA, T1DB1.6 TDCi1560851152010.12 - Informacje o FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 TDCi 2010.12 -
FORDC-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)T3DA, T3DB1.6 TDCi156070952010.12 - Informacje o FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 TDCi 2010.12 -
FORDC-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)JQDA, JQDB1.6 EcoBoost15961101502010.12 - Informacje o FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 EcoBoost 2010.12 -
FORDC-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)XTDA, XTDB1.6 Ti159663852010.12 - Informacje o FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti 2010.12 -
FORDC-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)IQDA, IQDB1.6 Ti1596771052010.12 - Informacje o FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti 2010.12 -
FORDC-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)PNDA, PNDD1.6 Ti1596921252010.12 - Informacje o FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti 2010.12 -
FORDC-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)JTDA, JTDB1.6 EcoBoost15961341822010.12 - Informacje o FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 EcoBoost 2010.12 -
FORDC-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)MUDA, MUDD1.6 Flexifuel1596881202011.02 - Informacje o FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Flexifuel 2011.02 -
FORDC-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)MUDA, MUDD1.6 Ti1596881202012.02 - Informacje o FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti 2012.02 -
FORDC-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)MUDA, MUDD1.6 LPG1596881202012.02 - Informacje o FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 LPG 2012.02 -
FORDC-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)MUDA, MUDD1.6 LPG1596861172012.02 - Informacje o FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 LPG 2012.02 -
FORDC-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)MUDA1.6 CNG1596861172013.01 - 2014.12Informacje o FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 CNG 2013.01 - 2014.12
FORDC-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)UFDB2.0 TDCi19971031402010.04 - Informacje o FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 TDCi 2010.04 -
FORDC-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)TXDB2.0 TDCi19971201632010.12 - Informacje o FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 TDCi 2010.12 -
FORDC-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)TYDA2.0 TDCi1997851152011.02 - Informacje o FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 TDCi 2011.02 -
FORDC-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)UKDB2.0 TDCi19971001362011.02 - Informacje o FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 TDCi 2011.02 -
FORDC-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)T8DE2.0 TDCi19971251702015.03 - Informacje o FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 TDCi 2015.03 -
FORDC-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)T7DB, T7DC, T7DD2.0 TDCi19971101502015.03 - Informacje o FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 TDCi 2015.03 -
FORDC-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)UADA2.0 Energi19991361852015.01 - Informacje o FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 Energi 2015.01 -
FORDC-MAX II VanM1DA, M1DD, B7DA1.0 EcoBoost998921252012.10 - Informacje o FORD C-MAX II Van 1.0 EcoBoost 2012.10 -
FORDC-MAX II VanM2DA, M2DC1.0 EcoBoost998741002012.10 - Informacje o FORD C-MAX II Van 1.0 EcoBoost 2012.10 -
FORDC-MAX II VanM9DB1.5 EcoBoost14981341822015.03 - Informacje o FORD C-MAX II Van 1.5 EcoBoost 2015.03 -
FORDC-MAX II VanM8DB1.5 EcoBoost14981101502015.03 - Informacje o FORD C-MAX II Van 1.5 EcoBoost 2015.03 -
FORDC-MAX II VanAEDA1.5 TDCi ECOnetic1499771052015.03 - Informacje o FORD C-MAX II Van 1.5 TDCi ECOnetic 2015.03 -
FORDC-MAX II VanXWDA, XWDB, XWDC, XWDD, XWDE1.5 TDCi1499881202015.03 - Informacje o FORD C-MAX II Van 1.5 TDCi 2015.03 -
FORDC-MAX II VanT1DA, T1DB1.6 TDCi1560851152010.12 - Informacje o FORD C-MAX II Van 1.6 TDCi 2010.12 -
FORDC-MAX II VanT3DA, T3DB1.6 TDCi156070952010.12 - Informacje o FORD C-MAX II Van 1.6 TDCi 2010.12 -
FORDC-MAX II VanJQDA, JQDB1.6 EcoBoost15961101502010.12 - Informacje o FORD C-MAX II Van 1.6 EcoBoost 2010.12 -
FORDC-MAX II VanTXDB2.0 TDCi19971201632010.12 - Informacje o FORD C-MAX II Van 2.0 TDCi 2010.12 -
FORDC-MAX II VanTYDA2.0 TDCi1997851152011.02 - Informacje o FORD C-MAX II Van 2.0 TDCi 2011.02 -
FORDC-MAX II VanUFDB2.0 TDCi19971031402011.02 - Informacje o FORD C-MAX II Van 2.0 TDCi 2011.02 -
FORDC-MAX II VanT8DE2.0 TDCi19971251702015.03 - Informacje o FORD C-MAX II Van 2.0 TDCi 2015.03 -
FORDC-MAX II VanT7DB, T7DC2.0 TDCi19971101502015.03 - Informacje o FORD C-MAX II Van 2.0 TDCi 2015.03 -
FORDECOSPORTM1JC, M1JJ, M1JU1.0 EcoBoost998921252013.10 - Informacje o FORD ECOSPORT 1.0 EcoBoost 2013.10 -
FORDECOSPORTYYJD1.0 EcoBoost9981031402016.03 - Informacje o FORD ECOSPORT 1.0 EcoBoost 2016.03 -
FORDECOSPORTSFJL1.0 EcoBoost998741002018.04 - Informacje o FORD ECOSPORT 1.0 EcoBoost 2018.04 -
FORDECOSPORTUEJB, UEJE1.5 Ti1499821122013.10 - Informacje o FORD ECOSPORT 1.5 Ti 2013.10 -
FORDECOSPORTUGJE1.5 TDCi149966902013.10 - Informacje o FORD ECOSPORT 1.5 TDCi 2013.10 -
FORDECOSPORTXVJD1.5 EcoBlue TDCi149970952015.05 - Informacje o FORD ECOSPORT 1.5 EcoBlue TDCi 2015.05 -
FORDECOSPORTUGJM, XUJH1.5 TDCi1499741002015.05 - Informacje o FORD ECOSPORT 1.5 TDCi 2015.05 -
FORDECOSPORTZTJA, ZTJB, ZTJC1.5 TDCi EcoBlue 4x41499921252017.11 - Informacje o FORD ECOSPORT 1.5 TDCi EcoBlue 4x4 2017.11 -
FORDECOSPORTZ2JA1.5 EcoBlue TDCi1499741002017.11 - Informacje o FORD ECOSPORT 1.5 EcoBlue TDCi 2017.11 -
FORDECOSPORT 1.5 TDCi EcoBlue1499881202019.11 - Informacje o FORD ECOSPORT 1.5 TDCi EcoBlue 2019.11 -
FORDECOSPORTHXJD, IQJB1.6 Ti-VCT1596901222012.08 - Informacje o FORD ECOSPORT 1.6 Ti-VCT 2012.08 -
FORDECOSPORT 2.0 4x419991031402012.08 - Informacje o FORD ECOSPORT 2.0 4x4 2012.08 -
FORDECOSPORT 2.019991081472012.09 - Informacje o FORD ECOSPORT 2.0 2012.09 -
FORDFOCUS C-MAX (DM2)G8DA, G8DB, G8DD, G8DE, G8DF1.6 TDCi1560801092003.10 - 2007.03Informacje o FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.6 TDCi 2003.10 - 2007.03
FORDFOCUS C-MAX (DM2)HHDA, HHDB1.6 TDCi156066902005.02 - 2007.03Informacje o FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.6 TDCi 2005.02 - 2007.03
FORDFOCUS C-MAX (DM2)HWDA, HWDB, SHDA, SHDB, SHDC1.61596741002003.10 - 2007.03Informacje o FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.6 2003.10 - 2007.03
FORDFOCUS C-MAX (DM2)HXDA, SIDA1.6 Ti1596851152004.08 - 2007.03Informacje o FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.6 Ti 2004.08 - 2007.03
FORDFOCUS C-MAX (DM2)KKDA, KKDB1.8 TDCi1753851152005.01 - 2007.03Informacje o FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 TDCi 2005.01 - 2007.03
FORDFOCUS C-MAX (DM2)CSDA, CSDB1.81798881202003.10 - 2007.03Informacje o FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 2003.10 - 2007.03
FORDFOCUS C-MAX (DM2)QQDB, QQDA, Q7DA1.81798921252004.04 - 2007.03Informacje o FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 2004.04 - 2007.03
FORDFOCUS C-MAX (DM2)QQDC1.81798901222005.09 - 2007.03Informacje o FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 2005.09 - 2007.03
FORDFOCUS C-MAX (DM2)Q7DA1.8 Flexifuel1798921252006.01 - 2007.03Informacje o FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 Flexifuel 2006.01 - 2007.03
FORDFOCUS C-MAX (DM2)G6DA, G6DB, G6DD, G6DG2.0 TDCi19971001362003.10 - 2007.03Informacje o FORD FOCUS C-MAX (DM2) 2.0 TDCi 2003.10 - 2007.03
FORDFOCUS C-MAX (DM2)G6DC, G6DE, G6DF2.0 TDCi1997981332003.10 - 2007.03Informacje o FORD FOCUS C-MAX (DM2) 2.0 TDCi 2003.10 - 2007.03
FORDFOCUS C-MAX (DM2)AODA, AODB, SYDA, AODE2.019991071452004.03 - 2007.03Informacje o FORD FOCUS C-MAX (DM2) 2.0 2004.03 - 2007.03
FORDFOCUS II (DA_, HCP, DP)ASDA, ASDB1.4138859802004.07 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.4 2004.07 - 2012.09
FORDFOCUS II (DA_, HCP, DP)G8DA, G8DB, G8DD, G8DE, G8DF1.6 TDCi1560801092004.07 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 TDCi 2004.07 - 2012.09
FORDFOCUS II (DA_, HCP, DP)G8DC, MTDA1.6 TDCi1560741002004.07 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 TDCi 2004.07 - 2012.09
FORDFOCUS II (DA_, HCP, DP)HHDA, HHDB, GPDA, GPDC, GPDB1.6 TDCi156066902005.01 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 TDCi 2005.01 - 2012.09
FORDFOCUS II (DA_, HCP, DP)HWDA, HWDB, SHDA, SHDB, SHDC1.61596741002004.07 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 2004.07 - 2012.09
FORDFOCUS II (DA_, HCP, DP)HXDA, HXDB, SIDA1.6 Ti1596851152004.07 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 Ti 2004.07 - 2012.09
FORDFOCUS II (DA_, HCP, DP)SIDA1.6 LPG1596851152009.10 - 2011.07Informacje o FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 LPG 2009.10 - 2011.07
FORDFOCUS II (DA_, HCP, DP)KKDA1.8 TDCi1753851152005.01 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.8 TDCi 2005.01 - 2012.09
FORDFOCUS II (DA_, HCP, DP)QQDB, QQDA, Q7DA1.8 Flexifuel1798921252006.01 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.8 Flexifuel 2006.01 - 2012.09
FORDFOCUS II (DA_, HCP, DP)QQDB, QQDA, Q7DA1.81798921252006.03 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.8 2006.03 - 2012.09
FORDFOCUS II (DA_, HCP, DP)G6DE, G6DF2.0 TDCi1997981332004.07 - 2008.01Informacje o FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 TDCi 2004.07 - 2008.01
FORDFOCUS II (DA_, HCP, DP)G6DA, G6DB, G6DD, G6DG2.0 TDCi19971001362004.07 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 TDCi 2004.07 - 2012.09
FORDFOCUS II (DA_, HCP, DP)IXDA2.0 TDCi1997811102008.02 - 2011.07Informacje o FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 TDCi 2008.02 - 2011.07
FORDFOCUS II (DA_, HCP, DP)AODA, AODB, AODE2.019991071452004.07 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 2004.07 - 2012.09
FORDFOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.019991041402005.06 - 2008.09Informacje o FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 2005.06 - 2008.09
FORDFOCUS II (DA_, HCP, DP)SYDA2.0 LPG19991071452008.06 - 2011.07Informacje o FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 LPG 2008.06 - 2011.07
FORDFOCUS II (DA_, HCP, DP)SYDA2.0 Flex19991071452008.10 - 2010.03Informacje o FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 Flex 2008.10 - 2010.03
FORDFOCUS II (DA_, HCP, DP)SYDA2.0 CNG19991071452009.04 - 2011.07Informacje o FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 CNG 2009.04 - 2011.07
FORDFOCUS II (DA_, HCP, DP)SYDA2.019991051432010.04 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 2010.04 - 2012.09
FORDFOCUS II kabrioletHWDA, HWDB, SHDA, SHDB, SHDC1.61596741002006.10 - 2010.09Informacje o FORD FOCUS II kabriolet 1.6 2006.10 - 2010.09
FORDFOCUS II kabrioletG6DA, G6DB, G6DD, G6DG2.0 TDCi19971001362006.10 - 2010.09Informacje o FORD FOCUS II kabriolet 2.0 TDCi 2006.10 - 2010.09
FORDFOCUS II kabrioletAODA, AODB, SYDA, AODE2.019991071452006.10 - 2010.09Informacje o FORD FOCUS II kabriolet 2.0 2006.10 - 2010.09
FORDFOCUS II nadwozie zamknięte / kombiHHDA1.6 TDCi156066902005.09 - 2011.07Informacje o FORD FOCUS II nadwozie zamknięte / kombi 1.6 TDCi 2005.09 - 2011.07
FORDFOCUS II nadwozie zamknięte / kombiHXDA, HXDB, SIDA1.6 Ti-VCT1596851162005.09 - 2011.07Informacje o FORD FOCUS II nadwozie zamknięte / kombi 1.6 Ti-VCT 2005.09 - 2011.07
FORDFOCUS II nadwozie zamknięte / kombiIXDA2.0 TDCi1997811102009.06 - 2011.07Informacje o FORD FOCUS II nadwozie zamknięte / kombi 2.0 TDCi 2009.06 - 2011.07
FORDFOCUS II sedan (DB_, FCH, DH)ASDA, ASDB1.4138859802005.04 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH) 1.4 2005.04 - 2012.09
FORDFOCUS II sedan (DB_, FCH, DH)G8DA, G8DB, G8DD, G8DE, G8DF1.6 TDCi1560801092005.04 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH) 1.6 TDCi 2005.04 - 2012.09
FORDFOCUS II sedan (DB_, FCH, DH)HHDA, HHDB, GPDA, GPDC, GPDB1.6 TDCi156066902005.04 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH) 1.6 TDCi 2005.04 - 2012.09
FORDFOCUS II sedan (DB_, FCH, DH)G8DC, MTDA1.6 TDCi1560741002005.04 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH) 1.6 TDCi 2005.04 - 2012.09
FORDFOCUS II sedan (DB_, FCH, DH)HWDA, HWDB, SHDA, SHDB, SHDC1.61596741002005.04 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH) 1.6 2005.04 - 2012.09
FORDFOCUS II sedan (DB_, FCH, DH)HXDA, HXDB, SIDA1.6 Ti1596851152005.04 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH) 1.6 Ti 2005.04 - 2012.09
FORDFOCUS II sedan (DB_, FCH, DH)KKDA1.8 TDCi1753851152005.04 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH) 1.8 TDCi 2005.04 - 2012.09
FORDFOCUS II sedan (DB_, FCH, DH) 1.8 Flexifuel1798961312005.12 - 2008.01Informacje o FORD FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH) 1.8 Flexifuel 2005.12 - 2008.01
FORDFOCUS II sedan (DB_, FCH, DH)QQDB, QQDA, Q7DA1.81798921252006.03 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH) 1.8 2006.03 - 2012.09
FORDFOCUS II sedan (DB_, FCH, DH)QQDB, QQDA, Q7DA1.8 Flexifuel1798921252006.06 - 2011.07Informacje o FORD FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH) 1.8 Flexifuel 2006.06 - 2011.07
FORDFOCUS II sedan (DB_, FCH, DH)G6DA, G6DB, G6DD, G6DG2.0 TDCi19971001362005.04 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH) 2.0 TDCi 2005.04 - 2012.09
FORDFOCUS II sedan (DB_, FCH, DH)IXDA2.0 TDCi1997811102008.02 - 2011.07Informacje o FORD FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH) 2.0 TDCi 2008.02 - 2011.07
FORDFOCUS II sedan (DB_, FCH, DH)AODA, AODB, SYDA, AODE2.019991071452005.04 - 2011.07Informacje o FORD FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH) 2.0 2005.04 - 2011.07
FORDFOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)ASDA, ASDB1.4138859802004.07 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.4 2004.07 - 2012.09
FORDFOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)G8DA, G8DB, G8DD, G8DE, G8DF1.6 TDCi1560801092004.07 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 TDCi 2004.07 - 2012.09
FORDFOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)HHDA, HHDB, GPDA, GPDC, GPDB1.6 TDCi156066902004.07 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 TDCi 2004.07 - 2012.09
FORDFOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)G8DC, MTDA1.6 TDCi1560741002004.07 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 TDCi 2004.07 - 2012.09
FORDFOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)G8DA1.6 TDCi1560811102007.12 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 TDCi 2007.12 - 2012.09
FORDFOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)HWDA, HWDB, SHDA, SHDB, SHDC1.61596741002004.07 - 2011.07Informacje o FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 2004.07 - 2011.07
FORDFOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)HXDA, HXDB, SIDA1.6 Ti1596851152004.07 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 Ti 2004.07 - 2012.09
FORDFOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)SIDA1.6 LPG1596851152009.10 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 LPG 2009.10 - 2012.09
FORDFOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)KKDA1.8 TDCi1753851152004.07 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.8 TDCi 2004.07 - 2012.09
FORDFOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.8 Flexifuel1798971322005.12 - 2008.01Informacje o FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.8 Flexifuel 2005.12 - 2008.01
FORDFOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)QQDB, QQDA, Q7DA1.8 Flexifuel1798921252006.01 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.8 Flexifuel 2006.01 - 2012.09
FORDFOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)QQDB, QQDA, Q7DA1.81798921252006.03 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.8 2006.03 - 2012.09
FORDFOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)G6DE, G6DF2.0 TDCi1997981332004.07 - 2008.01Informacje o FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 2.0 TDCi 2004.07 - 2008.01
FORDFOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)G6DA, G6DB, G6DD, G6DG2.0 TDCi19971001362004.07 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 2.0 TDCi 2004.07 - 2012.09
FORDFOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)IXDA2.0 TDCi1997811102008.02 - 2011.07Informacje o FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 2.0 TDCi 2008.02 - 2011.07
FORDFOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)AODA, AODB, SYDA, AODE2.019991071452004.07 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 2.0 2004.07 - 2012.09
FORDFOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)SYDA2.0 LPG19991071452008.06 - 2011.07Informacje o FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 2.0 LPG 2008.06 - 2011.07
FORDFOCUS IIIKDDAElectric 1071452013.07 - Informacje o FORD FOCUS III Electric 2013.07 -
FORDFOCUS IIIM1DA, M1DC, M1DD1.0 EcoBoost998921252012.02 - Informacje o FORD FOCUS III 1.0 EcoBoost 2012.02 -
FORDFOCUS IIIM2DA, SFDA, SFDB, M2DB, M2DC1.0 EcoBoost998741002012.02 - Informacje o FORD FOCUS III 1.0 EcoBoost 2012.02 -
FORDFOCUS IIIM1DH1.0 EcoBoost9981031402017.10 - Informacje o FORD FOCUS III 1.0 EcoBoost 2017.10 -
FORDFOCUS IIIM9DA, M9DB1.5 EcoBoost14981341822014.09 - Informacje o FORD FOCUS III 1.5 EcoBoost 2014.09 -
FORDFOCUS IIIM8DA, M8DB1.5 EcoBoost14981101502014.09 - Informacje o FORD FOCUS III 1.5 EcoBoost 2014.09 -
FORDFOCUS IIIXXDB, AEDA1.5 TDCi ECOnetic1499771052014.09 - Informacje o FORD FOCUS III 1.5 TDCi ECOnetic 2014.09 -
FORDFOCUS IIIXXDA, XXDC, XXDD1.5 TDCi149970952014.09 - Informacje o FORD FOCUS III 1.5 TDCi 2014.09 -
FORDFOCUS IIIXWDA, XWDB, XWDC, XWDD, XWDE1.5 TDCi1499881202014.09 - Informacje o FORD FOCUS III 1.5 TDCi 2014.09 -
FORDFOCUS IIIM9DA, M9DB1.5 EcoBoost14991321792015.05 - Informacje o FORD FOCUS III 1.5 EcoBoost 2015.05 -
FORDFOCUS IIIT1DA, T1DB1.6 TDCi1560851152010.07 - Informacje o FORD FOCUS III 1.6 TDCi 2010.07 -
FORDFOCUS IIIT3DA, T3DB1.6 TDCi156070952010.07 - Informacje o FORD FOCUS III 1.6 TDCi 2010.07 -
FORDFOCUS IIINGDA, NGDB1.6 TDCi ECOnetic1560771052012.05 - Informacje o FORD FOCUS III 1.6 TDCi ECOnetic 2012.05 -
FORDFOCUS IIIJQDA, JQDB, YUDA1.6 EcoBoost15961101502010.07 - Informacje o FORD FOCUS III 1.6 EcoBoost 2010.07 -
FORDFOCUS IIIMUDA, MUDD1.6 Flexifuel1596881202010.07 - Informacje o FORD FOCUS III 1.6 Flexifuel 2010.07 -
FORDFOCUS IIIPNDA, PNDD1.6 Ti1596921252010.07 - Informacje o FORD FOCUS III 1.6 Ti 2010.07 -
FORDFOCUS IIIIQDA, IQDB, IQDC1.6 Ti1596771052010.07 - Informacje o FORD FOCUS III 1.6 Ti 2010.07 -
FORDFOCUS IIIJTDA, JTDB1.6 EcoBoost15961341822010.07 - Informacje o FORD FOCUS III 1.6 EcoBoost 2010.07 -
FORDFOCUS IIIXTDA, XTDB1.6 Ti159663852011.08 - Informacje o FORD FOCUS III 1.6 Ti 2011.08 -
FORDFOCUS IIIMUDA, MUDD1.6 Ti1596881202012.02 - Informacje o FORD FOCUS III 1.6 Ti 2012.02 -
FORDFOCUS IIIMUDA, MUDD1.6 LPG1596881202012.02 - Informacje o FORD FOCUS III 1.6 LPG 2012.02 -
FORDFOCUS IIIMUDA1.6 LPG1596861172012.02 - Informacje o FORD FOCUS III 1.6 LPG 2012.02 -
FORDFOCUS IIIYUDA1.6 Flexifuel15961101502013.07 - Informacje o FORD FOCUS III 1.6 Flexifuel 2013.07 -
FORDFOCUS IIITYDA2.0 TDCi1997851152010.07 - Informacje o FORD FOCUS III 2.0 TDCi 2010.07 -
FORDFOCUS IIITXDB2.0 TDCi19971201632010.07 - Informacje o FORD FOCUS III 2.0 TDCi 2010.07 -
FORDFOCUS IIIUKDB2.0 TDCi19971001362010.07 - Informacje o FORD FOCUS III 2.0 TDCi 2010.07 -
FORDFOCUS IIIUFDB2.0 TDCi19971031402010.07 - Informacje o FORD FOCUS III 2.0 TDCi 2010.07 -
FORDFOCUS IIIT8DA2.0 TDCi ST19971361852014.11 - Informacje o FORD FOCUS III 2.0 TDCi ST 2014.11 -
FORDFOCUS IIIT7DB, T7DA2.0 TDCi19971101502014.11 - Informacje o FORD FOCUS III 2.0 TDCi 2014.11 -
FORDFOCUS IIIMGDA2.0 Ti-GDi19991251702011.08 - Informacje o FORD FOCUS III 2.0 Ti-GDi 2011.08 -
FORDFOCUS III 2.019991191622011.09 - Informacje o FORD FOCUS III 2.0 2011.09 -
FORDFOCUS IIIR9DA, R9DB, R9DC, R9DD2.0 ST19991842502012.07 - Informacje o FORD FOCUS III 2.0 ST 2012.07 -
FORDFOCUS IIIXQDA2.019991101502013.10 - Informacje o FORD FOCUS III 2.0 2013.10 -
FORDFOCUS III Nadwozie pełne / liftbackM1DA, M1DC, M1DD1.0 EcoBoost998921252012.02 - Informacje o FORD FOCUS III Nadwozie pełne / liftback 1.0 EcoBoost 2012.02 -
FORDFOCUS III Nadwozie pełne / liftbackM2DA, SFDA, SFDB, M2DB, M2DC1.0 EcoBoost998741002012.02 - Informacje o FORD FOCUS III Nadwozie pełne / liftback 1.0 EcoBoost 2012.02 -
FORDFOCUS III Nadwozie pełne / liftbackM9DA, M9DB1.5 EcoBoost14981341822014.09 - Informacje o FORD FOCUS III Nadwozie pełne / liftback 1.5 EcoBoost 2014.09 -
FORDFOCUS III Nadwozie pełne / liftbackM8DA, M8DB1.5 EcoBoost14981101502014.09 - Informacje o FORD FOCUS III Nadwozie pełne / liftback 1.5 EcoBoost 2014.09 -
FORDFOCUS III Nadwozie pełne / liftbackXXDB, AEDA1.5 TDCi ECOnetic1499771052014.09 - Informacje o FORD FOCUS III Nadwozie pełne / liftback 1.5 TDCi ECOnetic 2014.09 -
FORDFOCUS III Nadwozie pełne / liftbackXXDA, XXDC, XXDD1.5 TDCi149970952014.09 - Informacje o FORD FOCUS III Nadwozie pełne / liftback 1.5 TDCi 2014.09 -
FORDFOCUS III Nadwozie pełne / liftbackXWDA, XWDB, XWDC, XWDD, XWDE1.5 TDCi1499881202014.09 - Informacje o FORD FOCUS III Nadwozie pełne / liftback 1.5 TDCi 2014.09 -
FORDFOCUS III Nadwozie pełne / liftbackT3DA, T3DB1.6 TDCi156070952011.01 - Informacje o FORD FOCUS III Nadwozie pełne / liftback 1.6 TDCi 2011.01 -
FORDFOCUS III Nadwozie pełne / liftbackT1DA, T1DB1.6 TDCi1560851152012.02 - Informacje o FORD FOCUS III Nadwozie pełne / liftback 1.6 TDCi 2012.02 -
FORDFOCUS III Nadwozie pełne / liftbackIQDA, IQDB1.6 Ti1596771052011.01 - Informacje o FORD FOCUS III Nadwozie pełne / liftback 1.6 Ti 2011.01 -
FORDFOCUS III Nadwozie pełne / liftbackJQDA, JQDB, YUDA1.6 EcoBoost15961101502011.11 - 2014.06Informacje o FORD FOCUS III Nadwozie pełne / liftback 1.6 EcoBoost 2011.11 - 2014.06
FORDFOCUS III Nadwozie pełne / liftbackJTDA, JTDB1.6 EcoBoost15961341822011.11 - 2014.06Informacje o FORD FOCUS III Nadwozie pełne / liftback 1.6 EcoBoost 2011.11 - 2014.06
FORDFOCUS III Nadwozie pełne / liftbackUFDB2.0 TDCi19971031402011.01 - 2014.06Informacje o FORD FOCUS III Nadwozie pełne / liftback 2.0 TDCi 2011.01 - 2014.06
FORDFOCUS III Nadwozie pełne / liftbackTYDA2.0 TDCi1997851152011.01 - 2014.06Informacje o FORD FOCUS III Nadwozie pełne / liftback 2.0 TDCi 2011.01 - 2014.06
FORDFOCUS III Nadwozie pełne / liftbackT7DB, T7DA2.0 TDCi19971101502014.11 - Informacje o FORD FOCUS III Nadwozie pełne / liftback 2.0 TDCi 2014.11 -
FORDFOCUS III nadwozie zamknięte / kombiM1DA, M1DC, M1DD1.0 EcoBoost998921252012.02 - Informacje o FORD FOCUS III nadwozie zamknięte / kombi 1.0 EcoBoost 2012.02 -
FORDFOCUS III nadwozie zamknięte / kombiM2DA, SFDA, SFDB, M2DB, M2DC1.0 EcoBoost998741002012.02 - Informacje o FORD FOCUS III nadwozie zamknięte / kombi 1.0 EcoBoost 2012.02 -
FORDFOCUS III nadwozie zamknięte / kombiM9DA, M9DB1.5 EcoBoost14981341822014.09 - Informacje o FORD FOCUS III nadwozie zamknięte / kombi 1.5 EcoBoost 2014.09 -
FORDFOCUS III nadwozie zamknięte / kombiM8DA, M8DB, M8DD, M8DE1.5 EcoBoost14981101502014.09 - Informacje o FORD FOCUS III nadwozie zamknięte / kombi 1.5 EcoBoost 2014.09 -
FORDFOCUS III nadwozie zamknięte / kombiXXDB1.5 TDCi ECOnetic1499771052014.09 - Informacje o FORD FOCUS III nadwozie zamknięte / kombi 1.5 TDCi ECOnetic 2014.09 -
FORDFOCUS III nadwozie zamknięte / kombiXXDA, XXDC1.5 TDCi149970952014.09 - Informacje o FORD FOCUS III nadwozie zamknięte / kombi 1.5 TDCi 2014.09 -
FORDFOCUS III nadwozie zamknięte / kombiXWDA, XWDB, XWDC, XWDD1.5 TDCi1499881202014.09 - Informacje o FORD FOCUS III nadwozie zamknięte / kombi 1.5 TDCi 2014.09 -
FORDFOCUS III nadwozie zamknięte / kombiT7DB, T7DA2.0 TDCi19971101502014.11 - Informacje o FORD FOCUS III nadwozie zamknięte / kombi 2.0 TDCi 2014.11 -
FORDFOCUS III sedanM2DA, SFDA, SFDB, M2DB, M2DC1.0 EcoBoost998741002012.02 - Informacje o FORD FOCUS III sedan 1.0 EcoBoost 2012.02 -
FORDFOCUS III sedanM1DA, M1DC, M1DD1.0 EcoBoost998921252012.02 - Informacje o FORD FOCUS III sedan 1.0 EcoBoost 2012.02 -
FORDFOCUS III sedanM1DH1.0 EcoBoost9981031402017.10 - Informacje o FORD FOCUS III sedan 1.0 EcoBoost 2017.10 -
FORDFOCUS III sedanM9DA, M9DB1.5 EcoBoost14981341822014.11 - Informacje o FORD FOCUS III sedan 1.5 EcoBoost 2014.11 -
FORDFOCUS III sedanM8DA, M8DB1.5 EcoBoost14981101502014.11 - Informacje o FORD FOCUS III sedan 1.5 EcoBoost 2014.11 -
FORDFOCUS III sedanXWDA, XWDB, XWDC, XWDD, XWDE1.5 TDCi1499881202014.11 - Informacje o FORD FOCUS III sedan 1.5 TDCi 2014.11 -
FORDFOCUS III sedanXXDB, AEDA1.5 TDCi ECOnetic1499771052014.11 - Informacje o FORD FOCUS III sedan 1.5 TDCi ECOnetic 2014.11 -
FORDFOCUS III sedanXXDA, XXDC, XXDD1.5 TDCi149970952014.11 - Informacje o FORD FOCUS III sedan 1.5 TDCi 2014.11 -
FORDFOCUS III sedanT3DA, T3DB1.6 TDCi156070952010.07 - Informacje o FORD FOCUS III sedan 1.6 TDCi 2010.07 -
FORDFOCUS III sedanT1DA, T1DB1.6 TDCi1560851152010.07 - Informacje o FORD FOCUS III sedan 1.6 TDCi 2010.07 -
FORDFOCUS III sedanNGDA, NGDB1.6 TDCi1560771052012.05 - Informacje o FORD FOCUS III sedan 1.6 TDCi 2012.05 -
FORDFOCUS III sedanPNDA, PNDD1.6 Ti1596921252010.07 - Informacje o FORD FOCUS III sedan 1.6 Ti 2010.07 -
FORDFOCUS III sedanIQDA, IQDB, IQDC1.6 Ti1596771052010.07 - Informacje o FORD FOCUS III sedan 1.6 Ti 2010.07 -
FORDFOCUS III sedanJTDA, JTDB1.6 EcoBoost15961341822010.07 - Informacje o FORD FOCUS III sedan 1.6 EcoBoost 2010.07 -
FORDFOCUS III sedanJQDA, JQDB, YUDA1.6 EcoBoost15961101502010.07 - Informacje o FORD FOCUS III sedan 1.6 EcoBoost 2010.07 -
FORDFOCUS III sedanMUDA, MUDD1.6 Flexifuel1596881202010.07 - Informacje o FORD FOCUS III sedan 1.6 Flexifuel 2010.07 -
FORDFOCUS III sedanXTDA, XTDB1.6 Ti159663852011.08 - Informacje o FORD FOCUS III sedan 1.6 Ti 2011.08 -
FORDFOCUS III sedanYUDA1.6 Flexifuel15961101502013.07 - Informacje o FORD FOCUS III sedan 1.6 Flexifuel 2013.07 -
FORDFOCUS III sedanTXDB2.0 TDCi19971201632010.07 - Informacje o FORD FOCUS III sedan 2.0 TDCi 2010.07 -
FORDFOCUS III sedanUFDB2.0 TDCi19971031402010.07 - Informacje o FORD FOCUS III sedan 2.0 TDCi 2010.07 -
FORDFOCUS III sedanTYDA2.0 TDCi1997851152010.07 - Informacje o FORD FOCUS III sedan 2.0 TDCi 2010.07 -
FORDFOCUS III sedanUKDB2.0 TDCi19971001362010.07 - Informacje o FORD FOCUS III sedan 2.0 TDCi 2010.07 -
FORDFOCUS III sedanT7DB, T7DA2.0 TDCi19971101502014.11 - Informacje o FORD FOCUS III sedan 2.0 TDCi 2014.11 -
FORDFOCUS III sedanMGDA2.0 GDi19991251702011.08 - Informacje o FORD FOCUS III sedan 2.0 GDi 2011.08 -
FORDFOCUS III sedan 2.019991191622011.08 - Informacje o FORD FOCUS III sedan 2.0 2011.08 -
FORDFOCUS III sedanXQDA2.019991101502013.10 - Informacje o FORD FOCUS III sedan 2.0 2013.10 -
FORDFOCUS III TurnierM1DA, M1DC, M1DD1.0 EcoBoost998921252012.02 - Informacje o FORD FOCUS III Turnier 1.0 EcoBoost 2012.02 -
FORDFOCUS III TurnierM2DA, SFDA, SFDB, M2DB, M2DC1.0 EcoBoost998741002012.02 - Informacje o FORD FOCUS III Turnier 1.0 EcoBoost 2012.02 -
FORDFOCUS III TurnierM1DH1.0 EcoBoost9981031402017.10 - Informacje o FORD FOCUS III Turnier 1.0 EcoBoost 2017.10 -
FORDFOCUS III TurnierM9DA, M9DB1.5 EcoBoost14981341822014.09 - Informacje o FORD FOCUS III Turnier 1.5 EcoBoost 2014.09 -
FORDFOCUS III TurnierM8DA, M8DB1.5 EcoBoost14981101502014.09 - Informacje o FORD FOCUS III Turnier 1.5 EcoBoost 2014.09 -
FORDFOCUS III TurnierXXDA, XXDC1.5 TDCi149970952014.09 - Informacje o FORD FOCUS III Turnier 1.5 TDCi 2014.09 -
FORDFOCUS III TurnierXWDA, XWDB, XWDC, XWDD, XWDE1.5 TDCi1499881202014.09 - Informacje o FORD FOCUS III Turnier 1.5 TDCi 2014.09 -
FORDFOCUS III TurnierXXDB1.5 TDCi ECOnetic1499771052014.09 - Informacje o FORD FOCUS III Turnier 1.5 TDCi ECOnetic 2014.09 -
FORDFOCUS III TurnierT3DA, T3DB1.6 TDCi156070952010.07 - Informacje o FORD FOCUS III Turnier 1.6 TDCi 2010.07 -
FORDFOCUS III TurnierT1DA, T1DB1.6 TDCi1560851152010.07 - Informacje o FORD FOCUS III Turnier 1.6 TDCi 2010.07 -
FORDFOCUS III TurnierNGDA, NGDB1.6 TDCi ECOnetic1560771052012.05 - Informacje o FORD FOCUS III Turnier 1.6 TDCi ECOnetic 2012.05 -
FORDFOCUS III TurnierPNDA, PNDD1.6 Ti1596921252010.07 - Informacje o FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti 2010.07 -
FORDFOCUS III TurnierIQDB1.6 Ti1596771052010.07 - Informacje o FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti 2010.07 -
FORDFOCUS III TurnierJTDA, JTDB1.6 EcoBoost15961341822010.07 - Informacje o FORD FOCUS III Turnier 1.6 EcoBoost 2010.07 -
FORDFOCUS III TurnierJQDA, JQDB, YUDA1.6 EcoBoost15961101502010.07 - Informacje o FORD FOCUS III Turnier 1.6 EcoBoost 2010.07 -
FORDFOCUS III TurnierMUDA, MUDD1.6 Flexifuel1596881202010.07 - Informacje o FORD FOCUS III Turnier 1.6 Flexifuel 2010.07 -
FORDFOCUS III TurnierXTDA, XTDB1.6 Ti159663852011.08 - Informacje o FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti 2011.08 -
FORDFOCUS III TurnierMUDA, MUDD1.6 LPG1596881202012.02 - Informacje o FORD FOCUS III Turnier 1.6 LPG 2012.02 -
FORDFOCUS III TurnierMUDA1.6 LPG1596861172012.02 - Informacje o FORD FOCUS III Turnier 1.6 LPG 2012.02 -
FORDFOCUS III TurnierMUDA, MUDD1.6 Ti1596881202012.02 - Informacje o FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti 2012.02 -
FORDFOCUS III TurnierYUDA1.6 Flexifuel15961101502013.07 - Informacje o FORD FOCUS III Turnier 1.6 Flexifuel 2013.07 -
FORDFOCUS III TurnierTXDB2.0 TDCi19971201632010.07 - Informacje o FORD FOCUS III Turnier 2.0 TDCi 2010.07 -
FORDFOCUS III TurnierUFDB2.0 TDCi19971031402010.07 - Informacje o FORD FOCUS III Turnier 2.0 TDCi 2010.07 -
FORDFOCUS III TurnierTYDA2.0 TDCi1997851152010.07 - Informacje o FORD FOCUS III Turnier 2.0 TDCi 2010.07 -
FORDFOCUS III TurnierUKDB2.0 TDCi19971001362010.07 - Informacje o FORD FOCUS III Turnier 2.0 TDCi 2010.07 -
FORDFOCUS III TurnierT8DA2.0 TDCi ST19971361852014.11 - Informacje o FORD FOCUS III Turnier 2.0 TDCi ST 2014.11 -
FORDFOCUS III TurnierT7DB, T7DA2.0 TDCi19971101502014.11 - Informacje o FORD FOCUS III Turnier 2.0 TDCi 2014.11 -
FORDFOCUS III TurnierMGDA2.0 Ti-GDi19991251702010.07 - Informacje o FORD FOCUS III Turnier 2.0 Ti-GDi 2010.07 -
FORDFOCUS III TurnierXQDA2.019991101502013.10 - Informacje o FORD FOCUS III Turnier 2.0 2013.10 -
FORDGRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU)M1DA, M1DD, B7DA1.0 EcoBoost998921252012.10 - Informacje o FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.0 EcoBoost 2012.10 -
FORDGRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU)M2DA, M2DC, B3DA1.0 EcoBoost998741002012.10 - Informacje o FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.0 EcoBoost 2012.10 -
FORDGRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU)M9DB1.5 EcoBoost14981341822015.03 - Informacje o FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.5 EcoBoost 2015.03 -
FORDGRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU)M8DB1.5 EcoBoost14981101502015.03 - Informacje o FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.5 EcoBoost 2015.03 -
FORDGRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU)XWDA, XWDB, XWDC, XWDD, XWDE1.5 TDCi1499881202015.03 - Informacje o FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.5 TDCi 2015.03 -
FORDGRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU)XXDA, XXDC1.5 TDCi149970952015.03 - Informacje o FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.5 TDCi 2015.03 -
FORDGRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU)T3DA, T3DB1.6 TDCi156070952010.12 - Informacje o FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 TDCi 2010.12 -
FORDGRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU)T1DA, T1DB1.6 TDCi1560851152010.12 - Informacje o FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 TDCi 2010.12 -
FORDGRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU)IQDA, IQDB1.6 Ti1596771052010.12 - Informacje o FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti 2010.12 -
FORDGRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU)JTDA, JTDB1.6 EcoBoost15961341822010.12 - Informacje o FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 EcoBoost 2010.12 -
FORDGRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU)XTDA1.6 Ti159663862010.12 - Informacje o FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti 2010.12 -
FORDGRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU)JQDA, JQDB1.6 EcoBoost15961101502010.12 - Informacje o FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 EcoBoost 2010.12 -
FORDGRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU)PNDA, PNDD1.6 Ti1596921252010.12 - Informacje o FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti 2010.12 -
FORDGRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU)TXDB2.0 TDCi19971201632010.12 - Informacje o FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 TDCi 2010.12 -
FORDGRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU)UKDB2.0 TDCi19971001362011.02 - Informacje o FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 TDCi 2011.02 -
FORDGRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU)UFDB2.0 TDCi19971031402011.02 - Informacje o FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 TDCi 2011.02 -
FORDGRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU)TYDA2.0 TDCi1997851152011.02 - Informacje o FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 TDCi 2011.02 -
FORDGRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU)T8DE2.0 TDCi19971251702015.03 - Informacje o FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 TDCi 2015.03 -
FORDGRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU)T7DB, T7DC2.0 TDCi19971101502015.03 - Informacje o FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 TDCi 2015.03 -
FORDGRAND C-MAX VanM1DA, M1DD, B7DA1.0 EcoBoost998921252012.10 - Informacje o FORD GRAND C-MAX Van 1.0 EcoBoost 2012.10 -
FORDGRAND C-MAX VanM2DA, M2DC, B3DA1.0 EcoBoost998741002012.10 - Informacje o FORD GRAND C-MAX Van 1.0 EcoBoost 2012.10 -
FORDGRAND C-MAX VanM8DB1.5 EcoBoost14981101502015.03 - Informacje o FORD GRAND C-MAX Van 1.5 EcoBoost 2015.03 -
FORDGRAND C-MAX VanXWDA, XWDB, XWDC, XWDD, XWDE1.5 TDCi1499881202015.03 - Informacje o FORD GRAND C-MAX Van 1.5 TDCi 2015.03 -
FORDGRAND C-MAX VanT1DA, T1DB1.6 TDCi1560851152010.12 - Informacje o FORD GRAND C-MAX Van 1.6 TDCi 2010.12 -
FORDGRAND C-MAX VanT3DA, T3DB1.6 TDCi156070952010.12 - Informacje o FORD GRAND C-MAX Van 1.6 TDCi 2010.12 -
FORDGRAND C-MAX VanJQDA, JQDB1.6 EcoBoost15961101502010.12 - Informacje o FORD GRAND C-MAX Van 1.6 EcoBoost 2010.12 -
FORDGRAND C-MAX VanUFDB2.0 TDCi19971031402010.12 - Informacje o FORD GRAND C-MAX Van 2.0 TDCi 2010.12 -
FORDGRAND C-MAX VanTXDB2.0 TDCi19971201632010.12 - Informacje o FORD GRAND C-MAX Van 2.0 TDCi 2010.12 -
FORDGRAND C-MAX VanTYDA2.0 TDCI1997851152011.02 - Informacje o FORD GRAND C-MAX Van 2.0 TDCI 2011.02 -
FORDGRAND C-MAX VanT8DE2.0 TDCi19971251702015.03 - Informacje o FORD GRAND C-MAX Van 2.0 TDCi 2015.03 -
FORDGRAND C-MAX VanT7DB, T7DC2.0 TDCi19971101502015.03 - Informacje o FORD GRAND C-MAX Van 2.0 TDCi 2015.03 -
FORDKUGA IG6DG, UKDA2.0 TDCi 4x419971001362008.03 - 2012.11Informacje o FORD KUGA I 2.0 TDCi 4x4 2008.03 - 2012.11
FORDKUGA IG6DG, UKDA2.0 TDCi19971001362008.03 - 2012.11Informacje o FORD KUGA I 2.0 TDCi 2008.03 - 2012.11
FORDKUGA ITXDA2.0 TDCi 4x419971201632010.03 - 2012.11Informacje o FORD KUGA I 2.0 TDCi 4x4 2010.03 - 2012.11
FORDKUGA IUFDA2.0 TDCi 4x419971031402010.03 - 2012.11Informacje o FORD KUGA I 2.0 TDCi 4x4 2010.03 - 2012.11
FORDKUGA IUFDA2.0 TDCi19971031402010.03 - 2012.11Informacje o FORD KUGA I 2.0 TDCi 2010.03 - 2012.11
FORDKUGA IHYDB, HYDC2.5 4x425221472002008.02 - 2012.11Informacje o FORD KUGA I 2.5 4x4 2008.02 - 2012.11
FORDKUGA IHYDB, HYDC2.525221472002009.03 - 2012.11Informacje o FORD KUGA I 2.5 2009.03 - 2012.11
FORDKUGA II VANM9MA1.5 EcoBoost 4x414991341822014.09 - Informacje o FORD KUGA II VAN 1.5 EcoBoost 4x4 2014.09 -
FORDTOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 nadwozie wielkoZTGA1.5 EcoBlue1499881202018.05 - Informacje o FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 nadwozie wielko 1.5 EcoBlue 2018.05 -
FORDTRANSIT CONNECT nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV)BEGA1.5 EcoBlue149955752018.05 - Informacje o FORD TRANSIT CONNECT nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) 1.5 EcoBlue 2018.05 -
FORD (CHANGAN)ECOSPORTGTDIQ31.0998921252013.01 - Informacje o FORD (CHANGAN) ECOSPORT 1.0 2013.01 -
FORD (CHANGAN)ECOSPORTGTDIQ3, CAF372WQ01.0999921252017.09 - Informacje o FORD (CHANGAN) ECOSPORT 1.0 2017.09 -
FORD (CHANGAN)ECOSPORTCAF384Q01.51497881202017.09 - Informacje o FORD (CHANGAN) ECOSPORT 1.5 2017.09 -
FORD (CHANGAN)ECOSPORTCT, CAF479Q01.51499811102013.01 - 2017.09Informacje o FORD (CHANGAN) ECOSPORT 1.5 2013.01 - 2017.09
FORD (CHANGAN)ECOSPORTGDIQ12.0 S 4WD19991251702017.09 - Informacje o FORD (CHANGAN) ECOSPORT 2.0 S 4WD 2017.09 -
FORD (CHANGAN)ESCORTCAF372WQ351.0999941282018.10 - Informacje o FORD (CHANGAN) ESCORT 1.0 2018.10 -
FORD (CHANGAN)ESCORTCAF384Q25, CAF384Q261.51497901222018.10 - Informacje o FORD (CHANGAN) ESCORT 1.5 2018.10 -
FORD (CHANGAN)ESCORTCAF479Q11.51498831132014.12 - Informacje o FORD (CHANGAN) ESCORT 1.5 2014.12 -
FORD (CHANGAN)FOCUS liftbackCAF372WQ11.0 GTDi999921252015.07 - Informacje o FORD (CHANGAN) FOCUS liftback 1.0 GTDi 2015.07 -
FORD (CHANGAN)FOCUS liftbackCAF372WQ25, CAF372WQ261.0999941282018.11 - Informacje o FORD (CHANGAN) FOCUS liftback 1.0 2018.11 -
FORD (CHANGAN)FOCUS liftbackCAF479WQ21.5 GTDi14991351842015.07 - Informacje o FORD (CHANGAN) FOCUS liftback 1.5 GTDi 2015.07 -
FORD (CHANGAN)FOCUS liftbackC61.61596921252012.04 - Informacje o FORD (CHANGAN) FOCUS liftback 1.6 2012.04 -
FORD (CHANGAN)FOCUS liftbackCAF483Q01.81798911242012.05 - 2017.12Informacje o FORD (CHANGAN) FOCUS liftback 1.8 2012.05 - 2017.12
FORD (CHANGAN)FOCUS liftbackGDIQ02.019991251702012.04 - 2015.12Informacje o FORD (CHANGAN) FOCUS liftback 2.0 2012.04 - 2015.12
FORD (CHANGAN)FOCUS liftback (CD5)CAF483Q1.81798911222006.08 - 2011.12Informacje o FORD (CHANGAN) FOCUS liftback (CD5) 1.8 2006.08 - 2011.12
FORD (CHANGAN)FOCUS liftback (CD5)LF-DE, CAF488Q2.019991041402006.08 - 2011.12Informacje o FORD (CHANGAN) FOCUS liftback (CD5) 2.0 2006.08 - 2011.12
FORD (CHANGAN)FOCUS sedanCAF372WQ11.0 GTDi999921252015.07 - Informacje o FORD (CHANGAN) FOCUS sedan 1.0 GTDi 2015.07 -
FORD (CHANGAN)FOCUS sedanCAF372WQ25, CAF372WQ261.0999941282018.11 - Informacje o FORD (CHANGAN) FOCUS sedan 1.0 2018.11 -
FORD (CHANGAN)FOCUS sedanCAF479WQ21.5 GTDi14991351842015.07 - Informacje o FORD (CHANGAN) FOCUS sedan 1.5 GTDi 2015.07 -
FORD (CHANGAN)FOCUS sedanC61.61596921252012.04 - 2018.12Informacje o FORD (CHANGAN) FOCUS sedan 1.6 2012.04 - 2018.12
FORD (CHANGAN)FOCUS sedanCAF483Q01.81798911242012.04 - 2014.12Informacje o FORD (CHANGAN) FOCUS sedan 1.8 2012.04 - 2014.12
FORD (CHANGAN)FOCUS sedanGDIQ02.019991251702012.04 - 2015.12Informacje o FORD (CHANGAN) FOCUS sedan 2.0 2012.04 - 2015.12
FORD (CHANGAN)FOCUS sedan (CD4)CAF483Q01.81798911242005.09 - 2011.12Informacje o FORD (CHANGAN) FOCUS sedan (CD4) 1.8 2005.09 - 2011.12
FORD (CHANGAN)FOCUS sedan (CD4)LF-DE, CAF488Q2.019991041402005.09 - 2011.12Informacje o FORD (CHANGAN) FOCUS sedan (CD4) 2.0 2005.09 - 2011.12
FORD (CHANGAN)KUGACAF6450A54, CAF479WQ11.5 GTDi AWD14991331812015.01 - Informacje o FORD (CHANGAN) KUGA 1.5 GTDi AWD 2015.01 -
FORD (CHANGAN)KUGACAF479WQ11.5 GTDi14991331812015.01 - Informacje o FORD (CHANGAN) KUGA 1.5 GTDi 2015.01 -
FORD (CHANGAN)KUGAGTDIQ21.6 GTDi AWD15961301772013.01 - Informacje o FORD (CHANGAN) KUGA 1.6 GTDi AWD 2013.01 -
FORD (CHANGAN)KUGAGTDIQ21.6 GTDi15961301772013.01 - Informacje o FORD (CHANGAN) KUGA 1.6 GTDi 2013.01 -
FORD (CHANGAN)KUGACAF488WQ22.0 GTDi AWD19981782422013.01 - Informacje o FORD (CHANGAN) KUGA 2.0 GTDi AWD 2013.01 -
FORD (CHANGAN)KUGACAF488WQ92.0 AWD19991802452016.09 - Informacje o FORD (CHANGAN) KUGA 2.0 AWD 2016.09 -
FORD AUSTRALIAECOSPORT (BK, BL)M1JC1.0 EcoBoost998921252013.12 - Informacje o FORD AUSTRALIA ECOSPORT (BK, BL) 1.0 EcoBoost 2013.12 -
FORD AUSTRALIAECOSPORT (BK, BL)UEJB1.51498821122013.12 - 2017.09Informacje o FORD AUSTRALIA ECOSPORT (BK, BL) 1.5 2013.12 - 2017.09
FORD AUSTRALIAFOCUS kabriolet (LT)AODB, AODE2.0 i19991071452007.12 - 2009.03Informacje o FORD AUSTRALIA FOCUS kabriolet (LT) 2.0 i 2007.12 - 2009.03
FORD AUSTRALIAFOCUS liftback (LT)G6DA2.0 TDCi19971001362007.07 - 2009.03Informacje o FORD AUSTRALIA FOCUS liftback (LT) 2.0 TDCi 2007.07 - 2009.03
FORD AUSTRALIAFOCUS liftback (LT)AODB, AODE2.0 i19991071452007.07 - 2009.03Informacje o FORD AUSTRALIA FOCUS liftback (LT) 2.0 i 2007.07 - 2009.03
FORD AUSTRALIAFOCUS liftback (LV)G6DA2.0 TDCi19971001362009.03 - 2011.08Informacje o FORD AUSTRALIA FOCUS liftback (LV) 2.0 TDCi 2009.03 - 2011.08
FORD AUSTRALIAFOCUS liftback (LV)AODB, AODE2.0 i19991071462009.03 - 2011.08Informacje o FORD AUSTRALIA FOCUS liftback (LV) 2.0 i 2009.03 - 2011.08
FORD AUSTRALIAFOCUS liftback (LW)PNDA1.6 i1596921252011.08 - 2015.07Informacje o FORD AUSTRALIA FOCUS liftback (LW) 1.6 i 2011.08 - 2015.07
FORD AUSTRALIAFOCUS liftback (LW)TXDB2.0 TDCi19971201632011.08 - 2015.07Informacje o FORD AUSTRALIA FOCUS liftback (LW) 2.0 TDCi 2011.08 - 2015.07
FORD AUSTRALIAFOCUS liftback (LW)MGDA2.0 GDI19991251702011.08 - 2015.07Informacje o FORD AUSTRALIA FOCUS liftback (LW) 2.0 GDI 2011.08 - 2015.07
FORD AUSTRALIAFOCUS liftback (LZ) 1.5 i14981321802015.05 - Informacje o FORD AUSTRALIA FOCUS liftback (LZ) 1.5 i 2015.05 -
FORD AUSTRALIAFOCUS liftback (LZ)R9DA2.0 ST19991842502015.05 - Informacje o FORD AUSTRALIA FOCUS liftback (LZ) 2.0 ST 2015.05 -
FORD AUSTRALIAFOCUS sedan (LS, LT)AODB, AODE2.0 i19991071452005.05 - 2009.03Informacje o FORD AUSTRALIA FOCUS sedan (LS, LT) 2.0 i 2005.05 - 2009.03
FORD AUSTRALIAFOCUS sedan (LV)G6DA2.0 TDCi19971001362009.03 - 2011.08Informacje o FORD AUSTRALIA FOCUS sedan (LV) 2.0 TDCi 2009.03 - 2011.08
FORD AUSTRALIAFOCUS sedan (LV)AODB, AODE2.0 i19991071462009.03 - 2011.08Informacje o FORD AUSTRALIA FOCUS sedan (LV) 2.0 i 2009.03 - 2011.08
FORD AUSTRALIAFOCUS sedan (LW)PNDA1.6 i1596921252011.08 - 2015.07Informacje o FORD AUSTRALIA FOCUS sedan (LW) 1.6 i 2011.08 - 2015.07
FORD AUSTRALIAFOCUS sedan (LW)TXDB2.0 TDCi19971201632011.08 - 2015.07Informacje o FORD AUSTRALIA FOCUS sedan (LW) 2.0 TDCi 2011.08 - 2015.07
FORD AUSTRALIAFOCUS sedan (LW)MGDA2.0 GDI19991251702011.08 - 2015.07Informacje o FORD AUSTRALIA FOCUS sedan (LW) 2.0 GDI 2011.08 - 2015.07
FORD AUSTRALIAFOCUS sedan (LZ) 1.5 i14981321802015.05 - 2018.12Informacje o FORD AUSTRALIA FOCUS sedan (LZ) 1.5 i 2015.05 - 2018.12
FORD AUSTRALIAKUGA (TE)HYDB2.5 AWD25221472002011.01 - 2014.11Informacje o FORD AUSTRALIA KUGA (TE) 2.5 AWD 2011.01 - 2014.11
FORD AUSTRALIAKUGA (TF)JTMA1.6 EcoBoost AWD15961341822013.04 - 2014.11Informacje o FORD AUSTRALIA KUGA (TF) 1.6 EcoBoost AWD 2013.04 - 2014.11
FORD AUSTRALIAKUGA (TF)JQMA, JQMB1.6 EcoBoost15961101502013.04 - 2014.11Informacje o FORD AUSTRALIA KUGA (TF) 1.6 EcoBoost 2013.04 - 2014.11
FORD AUSTRALIAKUGA (TF)TXMA2.0 D AWD (BK)19981201632013.04 - 2014.11Informacje o FORD AUSTRALIA KUGA (TF) 2.0 D AWD (BK) 2013.04 - 2014.11
FORD AUSTRALIAKUGA (TF)R9MA, R9MB2.0 EcoBoost AWD19991782422014.11 - 2016.08Informacje o FORD AUSTRALIA KUGA (TF) 2.0 EcoBoost AWD 2014.11 - 2016.08
FORD USAFOCUS 2.019991051432007.09 - 2011.12Informacje o FORD USA FOCUS 2.0 2007.09 - 2011.12
HONGQICENTURY STAR 2.01998921252000.02 - 2010.01Informacje o HONGQI CENTURY STAR 2.0 2000.02 - 2010.01
MAZDA3 (BK)ZJ32, ZJ07, ZJ301.3 (BK14)134962842003.10 - 2009.06Informacje o MAZDA 3 (BK) 1.3 (BK14) 2003.10 - 2009.06
MAZDA3 (BK)ZY-VE1.5 (BK5P)1498841142003.10 - 2009.03Informacje o MAZDA 3 (BK) 1.5 (BK5P) 2003.10 - 2009.03
MAZDA3 (BK)Y601, Y642, Y603, Y6051.6 DI Turbo1560801092004.06 - 2009.06Informacje o MAZDA 3 (BK) 1.6 DI Turbo 2004.06 - 2009.06
MAZDA3 (BK)Y4061.6 MZ-CD156066902006.06 - 2009.12Informacje o MAZDA 3 (BK) 1.6 MZ-CD 2006.06 - 2009.12
MAZDA3 (BK)Z601, Z6271.6 (BK14)1598771052003.10 - 2009.06Informacje o MAZDA 3 (BK) 1.6 (BK14) 2003.10 - 2009.06
MAZDA3 (BK)LF722.019991041412003.10 - 2006.06Informacje o MAZDA 3 (BK) 2.0 2003.10 - 2006.06
MAZDA3 (BK)LFVE, LFDE, LF50, LF72, LFN7, LFN82.019991101502003.10 - 2009.12Informacje o MAZDA 3 (BK) 2.0 2003.10 - 2009.12
MAZDA3 (BK)L3-VE2.3 MZR22611151562003.10 - 2009.03Informacje o MAZDA 3 (BK) 2.3 MZR 2003.10 - 2009.03
MAZDA3 (BK)L3YS, L3YT2.3 MZR Sport22611261712003.10 - 2009.06Informacje o MAZDA 3 (BK) 2.3 MZR Sport 2003.10 - 2009.06
MAZDA3 (BK)L3YH2.3 DiSi Turbo MPS22611842502006.06 - 2009.06Informacje o MAZDA 3 (BK) 2.3 DiSi Turbo MPS 2006.06 - 2009.06
MAZDA3 (BL)ZY-VE1.51498821122012.10 - 2013.05Informacje o MAZDA 3 (BL) 1.5 2012.10 - 2013.05
MAZDA3 (BL)Y6421.6 MZ-CD1560801092008.12 - 2013.05Informacje o MAZDA 3 (BL) 1.6 MZ-CD 2008.12 - 2013.05
MAZDA3 (BL)Y655, Y6501.6 MZR CD1560851162010.09 - 2013.05Informacje o MAZDA 3 (BL) 1.6 MZR CD 2010.09 - 2013.05
MAZDA3 (BL)Z668, Z682, Z6831.6 MZR (BL14)1598771052008.12 - 2014.09Informacje o MAZDA 3 (BL) 1.6 MZR (BL14) 2008.12 - 2014.09
MAZDA3 (BL)Z61.6 MZR1598791072010.01 - 2013.12Informacje o MAZDA 3 (BL) 1.6 MZR 2010.01 - 2013.12
MAZDA3 (BL)LF-VDS2.0 DISI (BLEFP)19981101502009.05 - 2012.02Informacje o MAZDA 3 (BL) 2.0 DISI (BLEFP) 2009.05 - 2012.02
MAZDA3 (BL)LFVE2.0 4WD (BLEAP)19981051432009.05 - 2012.02Informacje o MAZDA 3 (BL) 2.0 4WD (BLEAP) 2009.05 - 2012.02
MAZDA3 (BL)PEY72.019981131542011.09 - 2013.10Informacje o MAZDA 3 (BL) 2.0 2011.09 - 2013.10
MAZDA3 (BL)LFZ22.0 MZR DISI19991111512008.12 - 2013.05Informacje o MAZDA 3 (BL) 2.0 MZR DISI 2008.12 - 2013.05
MAZDA3 (BL)LF5W, LF5H2.0 MZR19991101502009.01 - 2014.09Informacje o MAZDA 3 (BL) 2.0 MZR 2009.01 - 2014.09
MAZDA3 (BL)LF5W, LF5H2.0 MZR19991081472009.04 - 2014.09Informacje o MAZDA 3 (BL) 2.0 MZR 2009.04 - 2014.09
MAZDA3 (BL)R2AA2.2 MZR CD21841361852009.01 - 2013.05Informacje o MAZDA 3 (BL) 2.2 MZR CD 2009.01 - 2013.05
MAZDA3 (BL)R2AA2.2 MZR CD21841101502009.01 - 2013.10Informacje o MAZDA 3 (BL) 2.2 MZR CD 2009.01 - 2013.10
MAZDA3 (BL)L5-VE2.524881221662009.03 - 2014.09Informacje o MAZDA 3 (BL) 2.5 2009.03 - 2014.09
MAZDA3 sedan (BK)Y601, Y642, Y603, Y6051.6 DI Turbo (BK12Y)1560801092004.06 - 2009.06Informacje o MAZDA 3 sedan (BK) 1.6 DI Turbo (BK12Y) 2004.06 - 2009.06
MAZDA3 sedan (BK)Z601, Z6271.61598771052004.02 - 2009.06Informacje o MAZDA 3 sedan (BK) 1.6 2004.02 - 2009.06
MAZDA3 sedan (BK)LF722.019991041412003.10 - 2006.06Informacje o MAZDA 3 sedan (BK) 2.0 2003.10 - 2006.06
MAZDA3 sedan (BK)LFVE, LFDE, LF50, LF72, LFN7, LFN82.019991101502003.10 - 2009.12Informacje o MAZDA 3 sedan (BK) 2.0 2003.10 - 2009.12
MAZDA3 sedan (BK)L3-VE2.322611181602004.03 - 2009.03Informacje o MAZDA 3 sedan (BK) 2.3 2004.03 - 2009.03
MAZDA3 sedan (BK)L3-VE2.322611261712004.04 - 2009.03Informacje o MAZDA 3 sedan (BK) 2.3 2004.04 - 2009.03
MAZDA3 sedan (BL)ZY-VE1.51498821122012.10 - 2013.05Informacje o MAZDA 3 sedan (BL) 1.5 2012.10 - 2013.05
MAZDA3 sedan (BL)Y6421.6 MZR CD (BL12)1560801092008.12 - 2013.05Informacje o MAZDA 3 sedan (BL) 1.6 MZR CD (BL12) 2008.12 - 2013.05
MAZDA3 sedan (BL)Y655, Y6501.6 MZR CD1560851162010.09 - 2013.05Informacje o MAZDA 3 sedan (BL) 1.6 MZR CD 2010.09 - 2013.05
MAZDA3 sedan (BL)Z668, Z682, Z6831.6 MZR (BL12)1598771052008.12 - 2014.09Informacje o MAZDA 3 sedan (BL) 1.6 MZR (BL12) 2008.12 - 2014.09
MAZDA3 sedan (BL)PEY22.019981131542011.09 - 2014.09Informacje o MAZDA 3 sedan (BL) 2.0 2011.09 - 2014.09
MAZDA3 sedan (BL)LFVE2.0 4WD19981051432012.10 - 2013.05Informacje o MAZDA 3 sedan (BL) 2.0 4WD 2012.10 - 2013.05
MAZDA3 sedan (BL)LFZ22.0 MZR DISI (BL12)19991111512009.02 - 2013.05Informacje o MAZDA 3 sedan (BL) 2.0 MZR DISI (BL12) 2009.02 - 2013.05
MAZDA3 sedan (BL)LF5W, LF5H2.0 MZR (BL12)19991101502009.03 - 2014.09Informacje o MAZDA 3 sedan (BL) 2.0 MZR (BL12) 2009.03 - 2014.09
MAZDA3 sedan (BL)LF5W, LF5H2.0 MZR19991081472009.04 - 2014.09Informacje o MAZDA 3 sedan (BL) 2.0 MZR 2009.04 - 2014.09
MAZDA3 sedan (BL)R2AA2.2 MZR CD21841101502009.01 - 2014.09Informacje o MAZDA 3 sedan (BL) 2.2 MZR CD 2009.01 - 2014.09
MAZDA3 sedan (BL)R2AA2.2 MZR CD21841361852009.06 - 2013.05Informacje o MAZDA 3 sedan (BL) 2.2 MZR CD 2009.06 - 2013.05
MAZDA3 sedan (BL)L5-VE2.524881221662009.04 - 2014.09Informacje o MAZDA 3 sedan (BL) 2.5 2009.04 - 2014.09
MAZDA5 (CR19)L8231.81798851162005.02 - 2010.05Informacje o MAZDA 5 (CR19) 1.8 2005.02 - 2010.05
MAZDA5 (CR19)RF7J2.0 CD19981051432005.02 - 2010.05Informacje o MAZDA 5 (CR19) 2.0 CD 2005.02 - 2010.05
MAZDA5 (CR19)RF7J2.0 CD1998811102005.02 - 2010.05Informacje o MAZDA 5 (CR19) 2.0 CD 2005.02 - 2010.05
MAZDA5 (CR19)LFF72.019991071462005.02 - 2010.05Informacje o MAZDA 5 (CR19) 2.0 2005.02 - 2010.05
MAZDA5 (CR19) 2.322611221662005.02 - 2008.09Informacje o MAZDA 5 (CR19) 2.3 2005.02 - 2008.09
MAZDA5 (CR19)L3-V, L3X2.322611141552006.09 - 2010.12Informacje o MAZDA 5 (CR19) 2.3 2006.09 - 2010.12
MAZDA5 (CW)Y655, Y650, Y6Y11.6 CD1560851162010.07 - Informacje o MAZDA 5 (CW) 1.6 CD 2010.07 -
MAZDA5 (CW)L8501.8 MZR1798851162010.09 - Informacje o MAZDA 5 (CW) 1.8 MZR 2010.09 -
MAZDA5 (CW)LFVE2.0 4WD19981021392014.08 - Informacje o MAZDA 5 (CW) 2.0 4WD 2014.08 -
MAZDA5 (CW)PE-VPS2.019981111512014.08 - Informacje o MAZDA 5 (CW) 2.0 2014.08 -
MAZDA5 (CW)LF-ZB2.019991061442010.06 - Informacje o MAZDA 5 (CW) 2.0 2010.06 -
MAZDA5 (CW)LF-ZB2.019991101502010.09 - Informacje o MAZDA 5 (CW) 2.0 2010.09 -
MAZDA5 (CW)LF-ZB2.019991081472011.01 - Informacje o MAZDA 5 (CW) 2.0 2011.01 -
MAZDA5 (CW)L5-VE2.524881171592011.09 - Informacje o MAZDA 5 (CW) 2.5 2011.09 -
MAZDABIANTE (CC_)PE-VPS2.0 (CCFFW)19981111512013.05 - Informacje o MAZDA BIANTE (CC_) 2.0 (CCFFW) 2013.05 -
MAZDABIANTE (CC_)LF-VD2.0 (CCEFW)19991101502008.07 - Informacje o MAZDA BIANTE (CC_) 2.0 (CCEFW) 2008.07 -
MAZDABIANTE (CC_)LF-VD2.0 4WD (CCEAW)19991061442008.07 - Informacje o MAZDA BIANTE (CC_) 2.0 4WD (CCEAW) 2008.07 -
MAZDABIANTE (CC_)L3-VE2.3 (CC3FW)22611211652008.06 - Informacje o MAZDA BIANTE (CC_) 2.3 (CC3FW) 2008.06 -
MAZDAPREMACY (CP)L3332.3 SVT22611221662005.02 - 2005.03Informacje o MAZDA PREMACY (CP) 2.3 SVT 2005.02 - 2005.03
MAZDA (CHANGAN)3 liftbackZ61.61598791072011.09 - 2017.12Informacje o MAZDA (CHANGAN) 3 liftback 1.6 2011.09 - 2017.12
MAZDA (CHANGAN)3 liftbackLF2.019991101502011.09 - 2017.12Informacje o MAZDA (CHANGAN) 3 liftback 2.0 2011.09 - 2017.12
MAZDA (CHANGAN)3 sedanZ61.61598791072007.07 - 2014.12Informacje o MAZDA (CHANGAN) 3 sedan 1.6 2007.07 - 2014.12
MAZDA (CHANGAN)3 sedanZ61.61598791072011.09 - 2017.12Informacje o MAZDA (CHANGAN) 3 sedan 1.6 2011.09 - 2017.12
MAZDA (CHANGAN)3 sedanLF-DE2.019991101482006.02 - 2011.12Informacje o MAZDA (CHANGAN) 3 sedan 2.0 2006.02 - 2011.12
MAZDA (CHANGAN)3 sedanLF2.019991101502011.09 - 2017.12Informacje o MAZDA (CHANGAN) 3 sedan 2.0 2011.09 - 2017.12
NISSANLAFESTA (B35)PE-VPS2.0 (CWFFWN)19981111512011.06 - Informacje o NISSAN LAFESTA (B35) 2.0 (CWFFWN) 2011.06 -
NISSANLAFESTA (B35)LF-VE2.0 4WD (CWEAWN)19981021392011.06 - Informacje o NISSAN LAFESTA (B35) 2.0 4WD (CWEAWN) 2011.06 -
NISSANLAFESTA (B35)LF-VDS2.0 (CWEFWN)19991101502011.06 - Informacje o NISSAN LAFESTA (B35) 2.0 (CWEFWN) 2011.06 -
VOLVOC30 (533)E400V1Electric 821122010.12 - 2012.12Informacje o VOLVO C30 (533) Electric 2010.12 - 2012.12
VOLVOC30 (533)E400V1Electric 891202010.12 - 2012.12Informacje o VOLVO C30 (533) Electric 2010.12 - 2012.12
VOLVOC30 (533)D 4164 T1.6 D1560801092006.10 - 2012.12Informacje o VOLVO C30 (533) 1.6 D 2006.10 - 2012.12
VOLVOC30 (533)D 4162 T1.6 D21560841152010.10 - 2012.12Informacje o VOLVO C30 (533) 1.6 D2 2010.10 - 2012.12
VOLVOC30 (533)B 4164 S31.61596741002006.10 - 2012.12Informacje o VOLVO C30 (533) 1.6 2006.10 - 2012.12
VOLVOC30 (533)B 4184 S111.81798921252006.10 - 2012.12Informacje o VOLVO C30 (533) 1.8 2006.10 - 2012.12
VOLVOC30 (533)B 4184 S81.8 FlexFuel1798921252007.01 - 2012.12Informacje o VOLVO C30 (533) 1.8 FlexFuel 2007.01 - 2012.12
VOLVOC30 (533)D 5204 TD419841301772010.10 - 2012.12Informacje o VOLVO C30 (533) D4 2010.10 - 2012.12
VOLVOC30 (533)D 5204 T5D319841101502010.10 - 2012.12Informacje o VOLVO C30 (533) D3 2010.10 - 2012.12
VOLVOC30 (533)D 4204 T2.0 D19981001362006.10 - 2012.12Informacje o VOLVO C30 (533) 2.0 D 2006.10 - 2012.12
VOLVOC30 (533)B 4204 S32.019991071452006.10 - 2012.12Informacje o VOLVO C30 (533) 2.0 2006.10 - 2012.12
VOLVOC30 (533)B 4204 S42.0 FlexFuel19991071462010.01 - 2012.12Informacje o VOLVO C30 (533) 2.0 FlexFuel 2010.01 - 2012.12
VOLVOC30 (533)D 5244 T9D524001201632006.10 - 2012.12Informacje o VOLVO C30 (533) D5 2006.10 - 2012.12
VOLVOC30 (533)D 5244 T8, D 5244 T13D524001321802006.10 - 2012.12Informacje o VOLVO C30 (533) D5 2006.10 - 2012.12
VOLVOC30 (533)B 5244 S42.4 i24351251702006.10 - 2012.12Informacje o VOLVO C30 (533) 2.4 i 2006.10 - 2012.12
VOLVOC30 (533) T524351842502007.10 - 2013.12Informacje o VOLVO C30 (533) T5 2007.10 - 2013.12
VOLVOC30 (533)B 5254 T3T525211622202006.10 - 2012.12Informacje o VOLVO C30 (533) T5 2006.10 - 2012.12
VOLVOC30 (533)B 5254 T7T525211692302007.03 - 2012.12Informacje o VOLVO C30 (533) T5 2007.03 - 2012.12
VOLVOC70 II kabriolet (542)D 5204 TD419841301772010.10 - 2013.06Informacje o VOLVO C70 II kabriolet (542) D4 2010.10 - 2013.06
VOLVOC70 II kabriolet (542)D 5204 T5D319841101502010.10 - 2013.06Informacje o VOLVO C70 II kabriolet (542) D3 2010.10 - 2013.06
VOLVOC70 II kabriolet (542)D 4204 T2.0 D19981001362008.01 - 2009.10Informacje o VOLVO C70 II kabriolet (542) 2.0 D 2008.01 - 2009.10
VOLVOC70 II kabriolet (542)D 5244 T8, D 5244 T13D524001321802006.03 - 2013.06Informacje o VOLVO C70 II kabriolet (542) D5 2006.03 - 2013.06
VOLVOC70 II kabriolet (542)D 5244 T92.4 D24001201632007.03 - 2013.06Informacje o VOLVO C70 II kabriolet (542) 2.4 D 2007.03 - 2013.06
VOLVOC70 II kabriolet (542)B 5244 S42.4 i24351251702006.03 - 2009.10Informacje o VOLVO C70 II kabriolet (542) 2.4 i 2006.03 - 2009.10
VOLVOC70 II kabriolet (542)B 5244 S52.424351031402006.03 - 2009.10Informacje o VOLVO C70 II kabriolet (542) 2.4 2006.03 - 2009.10
VOLVOC70 II kabriolet (542)B 5254 T3T525211622202006.03 - 2007.02Informacje o VOLVO C70 II kabriolet (542) T5 2006.03 - 2007.02
VOLVOC70 II kabriolet (542)B 5254 T7T525211692302007.03 - 2013.06Informacje o VOLVO C70 II kabriolet (542) T5 2007.03 - 2013.06
VOLVOS40 II (544)D 4164 T1.6 D1560811102005.01 - 2012.12Informacje o VOLVO S40 II (544) 1.6 D 2005.01 - 2012.12
VOLVOS40 II (544)D 4162 T1.6 D21560841152010.10 - 2012.12Informacje o VOLVO S40 II (544) 1.6 D2 2010.10 - 2012.12
VOLVOS40 II (544)B 4164 S31.61596741012005.01 - 2012.12Informacje o VOLVO S40 II (544) 1.6 2005.01 - 2012.12
VOLVOS40 II (544)B 4184 S111.81798921252004.04 - 2010.12Informacje o VOLVO S40 II (544) 1.8 2004.04 - 2010.12
VOLVOS40 II (544)B 4184 S81.8 FlexFuel1798921252006.01 - 2010.12Informacje o VOLVO S40 II (544) 1.8 FlexFuel 2006.01 - 2010.12
VOLVOS40 II (544)D 5204 TD419841301772010.10 - 2012.12Informacje o VOLVO S40 II (544) D4 2010.10 - 2012.12
VOLVOS40 II (544)D 5204 T5D319841101502010.10 - 2012.12Informacje o VOLVO S40 II (544) D3 2010.10 - 2012.12
VOLVOS40 II (544)D 4204 T2.0 D19981001362004.01 - 2010.12Informacje o VOLVO S40 II (544) 2.0 D 2004.01 - 2010.12
VOLVOS40 II (544)D 4204 T22.0 CDI1998981332005.07 - 2006.12Informacje o VOLVO S40 II (544) 2.0 CDI 2005.07 - 2006.12
VOLVOS40 II (544)B 4204 S32.019991071462006.10 - 2012.12Informacje o VOLVO S40 II (544) 2.0 2006.10 - 2012.12
VOLVOS40 II (544)B 4204 S42.0 F19991071462009.10 - 2012.12Informacje o VOLVO S40 II (544) 2.0 F 2009.10 - 2012.12
VOLVOS40 II (544)D 5244 T8, D 5244 T132.4 D524001321792006.03 - 2010.12Informacje o VOLVO S40 II (544) 2.4 D5 2006.03 - 2010.12
VOLVOS40 II (544)D 5244 T92.4 CDI24001201632007.03 - 2010.12Informacje o VOLVO S40 II (544) 2.4 CDI 2007.03 - 2010.12
VOLVOS40 II (544)B 5244 S52.424351031402004.01 - 2010.12Informacje o VOLVO S40 II (544) 2.4 2004.01 - 2010.12
VOLVOS40 II (544)B 5244 S42.424351251702004.01 - 2012.12Informacje o VOLVO S40 II (544) 2.4 2004.01 - 2012.12
VOLVOS40 II (544)B 5254 T3T525211622202004.01 - 2007.12Informacje o VOLVO S40 II (544) T5 2004.01 - 2007.12
VOLVOS40 II (544)B 5254 T3T5 AWD25211622202004.04 - 2007.12Informacje o VOLVO S40 II (544) T5 AWD 2004.04 - 2007.12
VOLVOS40 II (544)B 5254 T7T5 AWD25211692302007.03 - 2010.12Informacje o VOLVO S40 II (544) T5 AWD 2007.03 - 2010.12
VOLVOS40 II (544)B 5254 T7T525211692302007.03 - 2012.12Informacje o VOLVO S40 II (544) T5 2007.03 - 2012.12
VOLVOV40 liftback (525, 526)B 4154 T5, B 4154 T3T21498901222015.02 - Informacje o VOLVO V40 liftback (525, 526) T2 2015.02 -
VOLVOV40 liftback (525, 526)B 4154 T4, B 4154 T2T314981121522015.02 - Informacje o VOLVO V40 liftback (525, 526) T3 2015.02 -
VOLVOV40 liftback (525, 526)D 4162 TD21560841142012.03 - Informacje o VOLVO V40 liftback (525, 526) D2 2012.03 -
VOLVOV40 liftback (525, 526)B 4164 T3T3 GTDi15961101502012.03 - Informacje o VOLVO V40 liftback (525, 526) T3 GTDi 2012.03 -
VOLVOV40 liftback (525, 526)B 4164 TT4 GTDi15961321802012.03 - Informacje o VOLVO V40 liftback (525, 526) T4 GTDi 2012.03 -
VOLVOV40 liftback (525, 526)B 4164 T4T2 GTDi1596881202013.03 - 2015.12Informacje o VOLVO V40 liftback (525, 526) T2 GTDi 2013.03 - 2015.12
VOLVOV40 liftback (525, 526)B 4164 TT415961472002014.04 - Informacje o VOLVO V40 liftback (525, 526) T4 2014.04 -
VOLVOV40 liftback (525, 526)B 4204 T21T4 AWD19691401902014.05 - Informacje o VOLVO V40 liftback (525, 526) T4 AWD 2014.05 -
VOLVOV40 liftback (525, 526)B 4204 T11, B 4204 T41T519691802452014.05 - Informacje o VOLVO V40 liftback (525, 526) T5 2014.05 -
VOLVOV40 liftback (525, 526)D 4204 T14D419691401902014.05 - Informacje o VOLVO V40 liftback (525, 526) D4 2014.05 -
VOLVOV40 liftback (525, 526)B 4204 T11, B 4204 T41T5 AWD19691802452014.05 - Informacje o VOLVO V40 liftback (525, 526) T5 AWD 2014.05 -
VOLVOV40 liftback (525, 526)B 4204 T37, B 4204 T33T319691121522015.02 - Informacje o VOLVO V40 liftback (525, 526) T3 2015.02 -
VOLVOV40 liftback (525, 526)B 4204 T38, B 4204 T17T21969901222015.02 - Informacje o VOLVO V40 liftback (525, 526) T2 2015.02 -
VOLVOV40 liftback (525, 526)D 4204 T8, D 4204 T13D21969881202015.02 - Informacje o VOLVO V40 liftback (525, 526) D2 2015.02 -
VOLVOV40 liftback (525, 526)D 4204 T9, D 4204 T16D319691101502015.04 - Informacje o VOLVO V40 liftback (525, 526) D3 2015.04 -
VOLVOV40 liftback (525, 526)B 4204 T19T419691401902015.08 - Informacje o VOLVO V40 liftback (525, 526) T4 2015.08 -
VOLVOV40 liftback (525, 526)D 5204 T4D419841301772012.03 - Informacje o VOLVO V40 liftback (525, 526) D4 2012.03 -
VOLVOV40 liftback (525, 526)D 5204 T6D319841101502012.03 - 2015.03Informacje o VOLVO V40 liftback (525, 526) D3 2012.03 - 2015.03
VOLVOV40 liftback (525, 526)B 5204 T9T5 AWD19841572142013.03 - Informacje o VOLVO V40 liftback (525, 526) T5 AWD 2013.03 -
VOLVOV40 liftback (525, 526)B 5204 T9T519841572142013.03 - 2015.12Informacje o VOLVO V40 liftback (525, 526) T5 2013.03 - 2015.12
VOLVOV40 liftback (525, 526)B 5204 T8T4 AWD19841321802013.07 - Informacje o VOLVO V40 liftback (525, 526) T4 AWD 2013.07 -
VOLVOV40 liftback (525, 526)B 5204 T8T419841321802013.07 - 2015.12Informacje o VOLVO V40 liftback (525, 526) T4 2013.07 - 2015.12
VOLVOV40 liftback (525, 526)B 5254 T12T524971872542012.12 - Informacje o VOLVO V40 liftback (525, 526) T5 2012.12 -
VOLVOV40 liftback (525, 526)B 5254 T12T5 AWD24971872542013.01 - Informacje o VOLVO V40 liftback (525, 526) T5 AWD 2013.01 -
VOLVOV40 liftback (525, 526)B 5254 T14T524971832492014.01 - Informacje o VOLVO V40 liftback (525, 526) T5 2014.01 -
VOLVOV40 Nadwozie pełne / liftback (525, 526)D 4162 T1.6 D2/ DRIVe1560841142013.09 - 2015.12Informacje o VOLVO V40 Nadwozie pełne / liftback (525, 526) 1.6 D2/ DRIVe 2013.09 - 2015.12
VOLVOV50 (545)D 4164 T1.6 D1560811102005.01 - 2011.12Informacje o VOLVO V50 (545) 1.6 D 2005.01 - 2011.12
VOLVOV50 (545)D 4164 T1.6 D1560801092005.03 - 2012.12Informacje o VOLVO V50 (545) 1.6 D 2005.03 - 2012.12
VOLVOV50 (545)D 4162 T1.6 D21560841142010.01 - 2012.12Informacje o VOLVO V50 (545) 1.6 D2 2010.01 - 2012.12
VOLVOV50 (545)B 4164 S31.61596741012005.01 - 2012.12Informacje o VOLVO V50 (545) 1.6 2005.01 - 2012.12
VOLVOV50 (545)B 4184 S111.81798921252004.04 - 2010.12Informacje o VOLVO V50 (545) 1.8 2004.04 - 2010.12
VOLVOV50 (545)B 4184 S81.8 FlexFuel1798921252005.01 - 2010.12Informacje o VOLVO V50 (545) 1.8 FlexFuel 2005.01 - 2010.12
VOLVOV50 (545) 1.8 BiFuel1798931262009.01 - 2010.09Informacje o VOLVO V50 (545) 1.8 BiFuel 2009.01 - 2010.09
VOLVOV50 (545)D 5204 T5D319841101502010.10 - 2012.12Informacje o VOLVO V50 (545) D3 2010.10 - 2012.12
VOLVOV50 (545)D 5204 TD419841301772010.10 - 2012.12Informacje o VOLVO V50 (545) D4 2010.10 - 2012.12
VOLVOV50 (545)D 4204 T22.0 CDI1998981332003.12 - 2006.12Informacje o VOLVO V50 (545) 2.0 CDI 2003.12 - 2006.12
VOLVOV50 (545)D 4204 T2.0 D19981001362004.04 - 2010.12Informacje o VOLVO V50 (545) 2.0 D 2004.04 - 2010.12
VOLVOV50 (545)D 4204 T22.0 D41998961312005.07 - 2006.12Informacje o VOLVO V50 (545) 2.0 D4 2005.07 - 2006.12
VOLVOV50 (545)B 4204 S32.019991071462006.10 - 2012.12Informacje o VOLVO V50 (545) 2.0 2006.10 - 2012.12
VOLVOV50 (545)B 4204 S42.0 FlexFuel19991071462010.01 - 2012.12Informacje o VOLVO V50 (545) 2.0 FlexFuel 2010.01 - 2012.12
VOLVOV50 (545)D 5244 T8, D 5244 T132.4 D524001321792006.03 - 2010.12Informacje o VOLVO V50 (545) 2.4 D5 2006.03 - 2010.12
VOLVOV50 (545)D 5244 T92.4 Tdi24001201632007.05 - 2010.12Informacje o VOLVO V50 (545) 2.4 Tdi 2007.05 - 2010.12
VOLVOV50 (545)B 5244 S42.424351251702004.04 - 2010.12Informacje o VOLVO V50 (545) 2.4 2004.04 - 2010.12
VOLVOV50 (545)B 5244 S52.424351031402004.04 - 2010.12Informacje o VOLVO V50 (545) 2.4 2004.04 - 2010.12
VOLVOV50 (545)B 5244 S42.4 AWD24351251702006.08 - 2009.12Informacje o VOLVO V50 (545) 2.4 AWD 2006.08 - 2009.12
VOLVOV50 (545)B 5254 T3T525211622202004.04 - 2007.12Informacje o VOLVO V50 (545) T5 2004.04 - 2007.12
VOLVOV50 (545)B 5254 T3T5 AWD25211622202004.04 - 2007.12Informacje o VOLVO V50 (545) T5 AWD 2004.04 - 2007.12
VOLVOV50 (545)B 5254 T7T5 AWD25211692302007.03 - 2010.12Informacje o VOLVO V50 (545) T5 AWD 2007.03 - 2010.12
VOLVOV50 (545)B 5254 T7T525211692302007.03 - 2012.12Informacje o VOLVO V50 (545) T5 2007.03 - 2012.12
VOLVO (CHANGAN)S40CAF488Q1, CAF488Q32.019991071462009.01 - 2011.12Informacje o VOLVO (CHANGAN) S40 2.0 2009.01 - 2011.12
VOLVO (CHANGAN)S40B 5244 S42.424351251702006.06 - 2011.12Informacje o VOLVO (CHANGAN) S40 2.4 2006.06 - 2011.12
VOLVO (CHANGAN)S40B 5254 T32.525211622202006.06 - 2010.12Informacje o VOLVO (CHANGAN) S40 2.5 2006.06 - 2010.12
Kod towaru Nazwa towaru Producent Cena brutto Dostępność
KLOCKI HAM. FORD FOCUS II GDB1583/TRW KLOCKI HAM. FORD FOCUS II TRW 110,91 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. FORD C-MAX MAZDA 3 2372301/TEX KLOCKI HAM. FORD C-MAX MAZDA 3 TEXTAR 106,59 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.PRZOD 0986424794/BOH KLOCKI HAM.PRZOD BOSCH 126,15 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.PRZOD FORD FOCUS II 04- 13.0460-7193.2 KLOCKI HAM.PRZOD FORD FOCUS II 04- ATE 169,88 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.CERAMIC PRZOD FORD FOCUS II 13.0470-7193.2/ATE KLOCKI HAM.CERAMIC PRZOD FORD FOCUS II ATE 212,99 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. 16479/FEB KLOCKI HAM. FEBI BILSTEIN 77,63 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.PRZOD 22-0534-0/MET KLOCKI HAM.PRZOD METELLI 65,82 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.FORD FOCUS II 04- 22-0534-1/MET KLOCKI HAM.FORD FOCUS II 04- METELLI 97,60 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. FORD C-MAX/MAZDA 04-> 50-03-300 KLOCKI HAM. FORD C-MAX/MAZDA 04-> ASHIKA 52,80 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.PRZOD FORD FOCUS III 12- KUGA B110855/DEC KLOCKI HAM.PRZOD FORD FOCUS III 12- KUGA DENCKERMANN 58,06 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAMULCOWE PRZED. JQ1013188/KAO KLOCKI HAMULCOWE PRZED. KAMOKA 70,15 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. LP1869/DEL KLOCKI HAM. DELPHI 83,54 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAMULCOWE XTRA PRZOD P 24 061X/BRE KLOCKI HAMULCOWE XTRA PRZOD BREMBO 175,98 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. FORD MOTORCRAFT 1809256/OEM KLOCKI HAM. FORD MOTORCRAFT OE 158,78 PLN Dostępność: 5 sztuk
KLOCKI HAM.FORD FOCUS II 13-05/TOM KLOCKI HAM.FORD FOCUS II TOMEX 78,09 PLN Dostępność: 1 sztuka
KLOCKI HAM.FOCUS II MA.0820.0/MAF KLOCKI HAM.FOCUS II MAFF 73,47 PLN Dostępność: Brak
KLOCKI HAM. FORD FOCUS II MDB2634/MIN KLOCKI HAM. FORD FOCUS II MINTEX KLOCKI 99,00 PLN Dostępność: Brak
KLOCKI HAM. MDB2749/MIN KLOCKI HAM. MINTEX KLOCKI 129,99 PLN Dostępność: Brak
Strona z 1
Lista opinii

 


Przesyłka Kurier Polska - Za pobraniem

  • Kurier DPD ( czas dostawy 1-2 dni robocze ) - 20 pln - 1 paczka do 30kg

Przesyłka Kurier Polska - Przelew na konto bankowe

  • Kurier INPOST (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 14 pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier INPOST (paczkomat max.wym.38x41x64 1-2 dni robocze)     - 14pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier DPD      (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 17pln - 1 paczka do 30kg
  • Transport bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kG - Kurier Inpost

Płatność

  • Płatność online (przelewy24.pl)
  • Gotówka
  • Przelew tradycyjny na konto: 

Transport Bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kg ( Kurier Inpost ) - Przelew na konto bankowe PKO Bank Polski SA 31 1020 4900 0000 8402 3258 8440


Odbiór osobisty - AUTO-PROFIL Monika Karłaszewska ul. Kwiatowa 4 62-800 Kalisz tel. 518 601 501 NIP: 6181995885 Regon: 251630577 - płatność gotówka, karta platnicza lub przelew bankowy

Zestawy Rozrządu w sklepie Motoszef.pl

Układ rozrządu jest jednym z najistotniejszych elementów w konstrukcjach silników spalinowych, zarówno tych współczesnych jak i tych o wiele bardziej wiekowych. Elementarnym zadaniem układu rozrządu jest zapewnienie dopływu mieszanki paliwowo-powietrznej do cylindrów w określonych interwałach oraz późniejsze odprowadzanie z nich zbędnych produktów spalania tej mieszanki. Sprawny układ rozrządu zapewnia stabilną pracę silnika oraz umożliwia takie wykorzystanie potencjału i osiągów każdej jednostki jakie przewidzieli dla niej konstruktorzy. Obecnie stosowane rozwiązania dotyczące konstrukcji poszczególnych elementów rozrządu zamykają się generalnie w ich dwóch podstawowych typach. Główną różnicą pomiędzy współcześnie stosowanymi rozwiązaniami jest sposób przenoszenia napędu z wału korbowego silnika na wałek lub wałki rozrządu odpowiedzialne za prawidłowe działanie zaworów. Z tego powodu wyróżniamy dwa rodzaje rozrządu. Jednym z nich jest układ oparty o pasek rozrządu, który jest najtańszą...


Czytaj więcej o Zestawach Rozrządu

Kilka informacji o Brembo

Brembo to włoska firma kojarzona głównie z produkcją wysokiej jakości elementów układu hamulcowego. Dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa pozwala na prowadzenie zaawansowanych badań nad udoskonalaniem części samochodowych. Zakłady produkcyjne zlokalizowane są w 12 krajach całego świata, a główne oddziały handlowe można znaleźć we Francji, Szwecji oraz w Niemczech. Części produkowane przez firmę Brembo można nabyć w ponad 70 krajach. Zatrudnienie firmy w 2011 roku wynosiło ponad 6 tysięcy pracowników, z czego około 10% stanowią inżynierzy i specjaliści pracujący nad działaniami badawczo-rozwojowymi. Rok 2011 był niezwykle ważny dla...


Czytaj więcej o producencie Brembo