Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

zamówienia w czwartek do godz.17:00 możliwa dostawa w sobotę kurierem DPD +20zł

KLOCKI HAM.FORD FIESTA LP1469 DELPHI

{{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_new}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_custom1}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_sale}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
  • {{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articledetailOptions.translates.parameters.articledetail_return_info}}
{{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Client.Gross | number: 2 }} {{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Currency }}
Ilość:
{{articledetailOptions.translates.parameters.dangerous_articles_info}}
Ma towary zależne
Kod produktu:

{{articleDetail.WebShopArticleDTO.Code}}

{{articledetailOptions.translates.parameters.print_page_label}}
Numer WVA: 23202 23203
System hamulcowy: Continental
Styk ostrzegawczy o zużyciu: bez zintegrowanego czujnika zużycia
Styk ostrzegawczy o zużyciu: nieprzygotowany dla wskaźnika zużycia
Długość [mm]: 150
Długość 2 [mm]: 150
Wysokość [mm]: 58
Wysokość 2 [mm]: 61
Grubość 1 [mm]: 18
Grubość 2 [mm]: 18
Kod EAN
5012759099339
Producent Kod OE
A.B.S. 37195
A.B.S. 37195OE
ACDelco AC685181D
AD AD701
AKEBONO AN-8060K
APEC braking PAD1117
APEC braking PD3048
ASHIKA 50-03-302
ATE-CN 13-0460-7142-2-02
ATE-CN 13.0460-7142.2
ATE-CN 23202
ATE-CN 607142
BARUM BA2199
BENDIX 573041
BENDIX 573041B
BENDIX 573041X
BLUE PRINT ADM54281
BORG & BECK BBP1615
BOSCH 0 986 424 558
BOSCH 0 986 424 558
BOSCH 0 986 494 511
BOSCH 0 986 494 511
BOSCH 0 986 494 512
BOSCH 0 986 494 512
BOSCH 0 986 495 017
BOSCH 0 986 495 017
BOSCH 0 986 495 220
BOSCH BP306
BOSCH F 026 000 086
BOSCH F 026 000 086
BREMBO 07.B314.43
BREMBO P 24 055
CIFAM 822-316-0
COMLINE ADB0891
COMLINE CBP0891
DON PCP1007
EURO CAR PARTS 101 59 0218
FERODO FDB1394
FERODO FQT1394
FERODO FSL1394
FERODO TAR1394
FMSI-VERBAND 23202
FMSI-VERBAND 23203
FMSI-VERBAND 23604
FORD 1101462
FORD 1101463
FORD 1101464
FORD 1128463
FORD 1145299
FORD 1206064
FORD 1236880
FORD 1521328
FORD 1783839
FORD 1911169
FORD DDY23328Z
FORD MEY96J2K021DD
FORD MEYS6J2K021DD
FORD MEYS6J2K021DE
FORD MEYS6J2K021DF
FORD YS612K021CA
FORD YS612K021DA
FORD YS612K021FA
FORD YS6J2K021DB
FORD YS6J2K021DC
fri.tech. 325.0
FTE BL1777A1
GALFER 20519
GIRLING 6114192
HP (ZEBRA) 7328
ICER 181343
JAPANPARTS PA-302AF
JURATEK JCP1394
JURID 573041J
KAGER 35-0481
KAVO PARTS BP-4554
KAVO PARTS BP-4567
KAVO PARTS KBP-4545
KAVO PARTS KBP-4562
LPR 05P1088
LPR 05P949
MAGNETI MARELLI 363702161215
MAZDA 1E073323Z
MAZDA 1E073323ZA
MAZDA 1E073323ZB
MAZDA 1E10-33-23Z
MAZDA DDY23328Z
METELLI 22-0316-0
MEYLE 025 236 0418
MGA 546
MINTEX MDB2060
MINTEX MDB2314
NECTO FD6909A
NIPPARTS J3603065
NK 222557
OPTIMAL 10462
PAGID T1193
PEX 7.540
PEX 7.540S
QUINTON HAZELL BP1261
REMSA 766.00
ROADHOUSE 2766.00
ROULUNDS BRAKING 685181
ROULUNDS BRAKING 685186
TEXTAR 23604 188 0 5 T403
TEXTAR 2360406
TOPRAN 301 889
TRUSTING 325.0
TRW GDB1419
UNIPART GBP1279AF
VAICO V25-8107
VALEO 597009
VALEO 598564
WOKING P6663.00
MarkaModelKod silnikaTyp pojazduPojemność [cm3]Moc silnika [kW]Moc silnika [KM]Lata produkcjiInfo
FORDCOURIER pick-upRTK1.8 D175344601999.06 - 2002.02Informacje o FORD COURIER pick-up 1.8 D 1999.06 - 2002.02
FORDFIESTA IV (JA_, JB_)C4E1.0 i99948651999.09 - 2002.01Informacje o FORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.0 i 1999.09 - 2002.01
FORDFIESTA IV (JA_, JB_)DHA, DHB, DHC, DHD, DHE, DHF, DHG1.25 i 16V124255751995.08 - 2002.01Informacje o FORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.25 i 16V 1995.08 - 2002.01
FORDFIESTA IV (JA_, JB_)JBC, J4C, J4J, J4L, J4Q, J4R, J4T1.3 i129944601995.08 - 2002.01Informacje o FORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.3 i 1995.08 - 2002.01
FORDFIESTA IV (JA_, JB_)JJA, JJC, JJE, JJJ, JJK, JJM1.3 i129937501995.08 - 2002.01Informacje o FORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.3 i 1995.08 - 2002.01
FORDFIESTA IV (JA_, JB_)FHA, FHE1.4 i 16V138866901996.04 - 2002.01Informacje o FORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.4 i 16V 1996.04 - 2002.01
FORDFIESTA IV (JA_, JB_)L1T, L1V1.6 16V Sport1596761032000.02 - 2002.01Informacje o FORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.6 16V Sport 2000.02 - 2002.01
FORDFIESTA IV (JA_, JB_)RTN, RTP, RTQ1.8 DI175355752000.04 - 2002.01Informacje o FORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.8 DI 2000.04 - 2002.01
FORDFIESTA Nadwozie pełne/minivan (JV_)FHA1.4138866901998.08 - 2002.04Informacje o FORD FIESTA Nadwozie pełne/minivan (JV_) 1.4 1998.08 - 2002.04
FORDFIESTA V (JH_, JD_)FUJA, FUJB1.25 16V124255752002.05 - 2008.06Informacje o FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.25 16V 2002.05 - 2008.06
FORDFIESTA V (JH_, JD_)M7JA, M7JB1.25 16V124251702003.03 - 2008.06Informacje o FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.25 16V 2003.03 - 2008.06
FORDFIESTA V (JH_, JD_)A9JA, A9JB1.3129951692001.11 - 2008.06Informacje o FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.3 2001.11 - 2008.06
FORDFIESTA V (JH_, JD_)BAJA1.3129944602001.11 - 2008.06Informacje o FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.3 2001.11 - 2008.06
FORDFIESTA V (JH_, JD_)FXJA, FXJB1.4 16V138859802001.11 - 2008.06Informacje o FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.4 16V 2001.11 - 2008.06
FORDFIESTA V (JH_, JD_)F6JA, F6JB1.4 TDCi139950682001.11 - 2008.06Informacje o FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.4 TDCi 2001.11 - 2008.06
FORDFIESTA V (JH_, JD_)HHJA, HHJB1.6 TDCi156066902004.11 - 2008.06Informacje o FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.6 TDCi 2004.11 - 2008.06
FORDFIESTA V (JH_, JD_)FYJA, FYJB1.6 16V1596741002001.11 - 2008.06Informacje o FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.6 16V 2001.11 - 2008.06
FORDFIESTA V (JH_, JD_)N4JBST15019991101502005.03 - 2008.06Informacje o FORD FIESTA V (JH_, JD_) ST150 2005.03 - 2008.06
FORDFIESTA V VanBAJA1.3129944602002.05 - 2008.08Informacje o FORD FIESTA V Van 1.3 2002.05 - 2008.08
FORDFIESTA V VanFXJA1.4138859802002.05 - 2005.09Informacje o FORD FIESTA V Van 1.4 2002.05 - 2005.09
FORDFIESTA V VanF6JA, F6JB1.4 TDCi139950682003.10 - 2010.12Informacje o FORD FIESTA V Van 1.4 TDCi 2003.10 - 2010.12
FORDFIESTA V VanHHJA, HHJB, HHJD1.6 TDCi156066902007.04 - 2009.09Informacje o FORD FIESTA V Van 1.6 TDCi 2007.04 - 2009.09
FORDFUSION (JU_)FUJA, FUJB1.25124255752004.08 - 2012.12Informacje o FORD FUSION (JU_) 1.25 2004.08 - 2012.12
FORDFUSION (JU_)BAJA1.3129944602002.11 - 2005.07Informacje o FORD FUSION (JU_) 1.3 2002.11 - 2005.07
FORDFUSION (JU_)FXJA, FXJB, FXJC1.4138859802002.08 - 2012.12Informacje o FORD FUSION (JU_) 1.4 2002.08 - 2012.12
FORDFUSION (JU_)UTJA1.4 LPG138859802010.01 - 2012.12Informacje o FORD FUSION (JU_) 1.4 LPG 2010.01 - 2012.12
FORDFUSION (JU_)F6JA, F6JB1.4 TDCi139950682002.08 - 2012.12Informacje o FORD FUSION (JU_) 1.4 TDCi 2002.08 - 2012.12
FORDFUSION (JU_)HHJA, HHJB1.6 TDCi156066902004.11 - 2012.12Informacje o FORD FUSION (JU_) 1.6 TDCi 2004.11 - 2012.12
FORDFUSION (JU_)FYJA, FYJB, FYJC1.61596741002002.08 - 2009.11Informacje o FORD FUSION (JU_) 1.6 2002.08 - 2009.11
FORDKA (RB_)CDB, CDC1.6 i159770952001.02 - 2008.11Informacje o FORD KA (RB_) 1.6 i 2001.02 - 2008.11
FORDKA (RB_)HL16SL9B1.6 i159771962005.11 - 2008.09Informacje o FORD KA (RB_) 1.6 i 2005.11 - 2008.09
FORDPUMA (EC_)FHD, FHF1.4 16V138866901997.11 - 2000.10Informacje o FORD PUMA (EC_) 1.4 16V 1997.11 - 2000.10
FORDPUMA (EC_)L1W1.6 16V1596761032000.08 - 2002.06Informacje o FORD PUMA (EC_) 1.6 16V 2000.08 - 2002.06
FORDPUMA (EC_)MHA, MHB1.7 16V1679921251997.03 - 2002.06Informacje o FORD PUMA (EC_) 1.7 16V 1997.03 - 2002.06
FORDPUMA (EC_)MHARacing ST 16016791141551999.06 - 2002.06Informacje o FORD PUMA (EC_) Racing ST 160 1999.06 - 2002.06
FORDSTREET KA (RL2)CDRA, CDRB1.6159970952003.05 - 2005.07Informacje o FORD STREET KA (RL2) 1.6 2003.05 - 2005.07
MAZDA121 III (JASM, JBSM)1E101.8 TD175355752000.02 - 2002.10Informacje o MAZDA 121 III (JASM, JBSM) 1.8 TD 2000.02 - 2002.10
MAZDA2 (DY)FUJA1.2124255752003.02 - 2007.06Informacje o MAZDA 2 (DY) 1.2 2003.02 - 2007.06
MAZDA2 (DY)FUJA1.25124255752003.04 - 2007.06Informacje o MAZDA 2 (DY) 1.25 2003.04 - 2007.06
MAZDA2 (DY)ZJ-041.3 L134867912003.04 - 2007.06Informacje o MAZDA 2 (DY) 1.3 L 2003.04 - 2007.06
MAZDA2 (DY)FXJA1.4138859802003.02 - 2007.06Informacje o MAZDA 2 (DY) 1.4 2003.02 - 2007.06
MAZDA2 (DY)FXJA1.4138859802003.04 - 2007.06Informacje o MAZDA 2 (DY) 1.4 2003.04 - 2007.06
MAZDA2 (DY)F6JA, F6JB1.4 CD139950682003.04 - 2007.06Informacje o MAZDA 2 (DY) 1.4 CD 2003.04 - 2007.06
MAZDA2 (DY)ZY-VE1.51498821112003.04 - 2007.06Informacje o MAZDA 2 (DY) 1.5 2003.04 - 2007.06
MAZDA2 (DY)FYJA1.61596741012003.02 - 2007.06Informacje o MAZDA 2 (DY) 1.6 2003.02 - 2007.06
MAZDA2 (DY)FYJA1.61596741002003.04 - 2007.06Informacje o MAZDA 2 (DY) 1.6 2003.04 - 2007.06
Kod towaru Nazwa towaru Producent Cena brutto Dostępność
KLOCKI HAM. FORD FUSION/FIESTA 0986424558/BOH KLOCKI HAM. FORD FUSION/FIESTA BOSCH 88,07 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. FORD FIESTA IV/V/FUSION 2360406/TEX KLOCKI HAM. FORD FIESTA IV/V/FUSION TEXTAR 92,64 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.PRZOD FORD FIESTA 00- +ABS 13.0460-7142.2/ATE KLOCKI HAM.PRZOD FORD FIESTA 00- +ABS ATE 96,28 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. FORD FUSION/FIESTA GDB1419/TRW KLOCKI HAM. FORD FUSION/FIESTA TRW 82,30 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. FORD TRANSIT CONNECT 02- GDB1532/TRW KLOCKI HAM. FORD TRANSIT CONNECT 02- TRW 106,51 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. FORD TRANSIT CONNECT 02- 0986424701/BOH KLOCKI HAM. FORD TRANSIT CONNECT 02- BOSCH 92,84 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.FORD FIESTA 02- 12-55/TOM KLOCKI HAM.FORD FIESTA 02- TOMEX 54,56 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. 16401/FEB KLOCKI HAM. FEBI BILSTEIN 68,72 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. 16570/FEB KLOCKI HAM. FEBI BILSTEIN 72,73 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.FORD FIESTA 00- +ABS 22-0316-0/MET KLOCKI HAM.FORD FIESTA 00- +ABS METELLI 63,20 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.FORD TRANSIT CONNECT 02- 22-0533-0/MET KLOCKI HAM.FORD TRANSIT CONNECT 02- METELLI 74,14 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. MAZDA 2 1.25 50-03-302/ASH KLOCKI HAM. MAZDA 2 1.25 ASHIKA 55,18 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.PRZOD FORD FUSION MAZDA 2 03- B110198/DEC KLOCKI HAM.PRZOD FORD FUSION MAZDA 2 03- DENCKERMANN 68,61 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.FORD TRANSIT CONNECT 02- LP1724 KLOCKI HAM.FORD TRANSIT CONNECT 02- DELPHI 90,82 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.FORD FIESTA 02-07 MA.0708.0/MAF KLOCKI HAM.FORD FIESTA 02-07 MAFF 82,42 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAMULCOWE XTRA PRZOD P 24 055X/BRE KLOCKI HAMULCOWE XTRA PRZOD BREMBO 165,03 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. FORD FUSION/FIESTA P 24 071/BRE KLOCKI HAM. FORD FUSION/FIESTA BREMBO 112,68 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. FORD FOCUS/TOURNEO/TRANSIT 2344004/TEX KLOCKI HAM. FORD FOCUS/TOURNEO/TRANSIT TEXTAR 129,08 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.PRZOD FORD CONNECT 02- 13.0460-7186.2 KLOCKI HAM.PRZOD FORD CONNECT 02- ATE 168,46 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. FORD FUSION/FIESTA P 24 055/BRE KLOCKI HAM. FORD FUSION/FIESTA BREMBO 85,84 PLN Dostępność: 5 sztuk
KLOCKI HAM. FORD TRANSIT CONNECT P 24 058/BRE KLOCKI HAM. FORD TRANSIT CONNECT BREMBO 117,59 PLN Dostępność: 5 sztuk
KLOCKI HAMULCOWE PRZED.FORD JQ1013136/KAO KLOCKI HAMULCOWE PRZED.FORD KAMOKA 78,35 PLN Dostępność: 4 sztuki
KLOCKI HAM.FORD CONNECT 02- MA.0785.0/MAF KLOCKI HAM.FORD CONNECT 02- MAFF 115,56 PLN Dostępność: 3 sztuki
KLOCKI HAMULCOWE PRZED. JQ1012788/KAO KLOCKI HAMULCOWE PRZED. KAMOKA 65,39 PLN Dostępność: 2 sztuki
KLOCKI HAM.PRZOD FORD FIESTA V FOCUS II B111218/DEC KLOCKI HAM.PRZOD FORD FIESTA V FOCUS II DENCKERMANN 70,25 PLN Dostępność: 1 sztuka
KLOCKI HAM. 0986494511/BOH KLOCKI HAM. BOSCH 81,82 PLN Dostępność: Brak
KLOCKI HAM. = TRW1419 0986494512/BOH KLOCKI HAM. = TRW1419 BOSCH 81,82 PLN Dostępność: Brak
KLOCKI HAM. FORD TRANSIT CONNECT 02- 83.785.0/RAI KLOCKI HAM. FORD TRANSIT CONNECT 02- RAICAM KLOCKI 79,72 PLN Dostępność: Brak
KLOCKI HAM. FORD FUSION MDB2314/MIN KLOCKI HAM. FORD FUSION MINTEX KLOCKI 68,44 PLN Dostępność: Brak
KLOCKI HAM. FORD FUSION MDB2793/MIN KLOCKI HAM. FORD FUSION MINTEX KLOCKI 68,27 PLN Dostępność: Brak
Strona z 1
Lista opinii

 


Przesyłka Kurier Polska - Za pobraniem

  • Kurier DPD ( czas dostawy 1-2 dni robocze ) - 25 pln - 1 paczka do 30kg

Przesyłka Kurier Polska - Przelew na konto bankowe

  • Kurier INPOST        (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 14 pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier INPOST        (paczkomat max.wym.38x41x64 1-2 dni robocze)     - 14pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier DPD             (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 17pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier DPD gabaryt (czas dostawy 1-2 dni robocze) -  55pln przedpłata 1 paczka 30kg
  • Transport bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kG - Kurier Inpost

Płatność

  • Płatność online (przelewy24.pl)
  • Gotówka
  • Przelew tradycyjny na konto: 

Transport Bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kg ( Kurier Inpost, paczkomat ) - Przelew na konto bankowe PKO Bank Polski SA 31 1020 4900 0000 8402 3258 8440


Odbiór osobisty - AUTO-PROFIL Monika Karłaszewska ul. Kwiatowa 4 62-800 Kalisz tel. 518 601 501 NIP: 6181995885 Regon: 251630577 - płatność gotówka, karta platnicza lub przelew bankowy

Zestawy Rozrządu w sklepie Motoszef.pl

Układ rozrządu jest jednym z najistotniejszych elementów w konstrukcjach silników spalinowych, zarówno tych współczesnych jak i tych o wiele bardziej wiekowych. Elementarnym zadaniem układu rozrządu jest zapewnienie dopływu mieszanki paliwowo-powietrznej do cylindrów w określonych interwałach oraz późniejsze odprowadzanie z nich zbędnych produktów spalania tej mieszanki. Sprawny układ rozrządu zapewnia stabilną pracę silnika oraz umożliwia takie wykorzystanie potencjału i osiągów każdej jednostki jakie przewidzieli dla niej konstruktorzy. Obecnie stosowane rozwiązania dotyczące konstrukcji poszczególnych elementów rozrządu zamykają się generalnie w ich dwóch podstawowych typach. Główną różnicą pomiędzy współcześnie stosowanymi rozwiązaniami jest sposób przenoszenia napędu z wału korbowego silnika na wałek lub wałki rozrządu odpowiedzialne za prawidłowe działanie zaworów. Z tego powodu wyróżniamy dwa rodzaje rozrządu. Jednym z nich jest układ oparty o pasek rozrządu, który jest najtańszą...


Czytaj więcej o Zestawach Rozrządu

Kilka informacji o Delphi

Delphi od ponad stu lat opracowuje części samochodowe przeznaczone do seryjnej produkcji pojazdów oraz na rynek części zamiennych. Firma jest stałym partnerem 25 czołowych producentów samochodowych, wykorzystujących części Delphi na tzw. "pierwszy montaż". Zatrudnienie w koncernie znajduje ponad 100 tysięcy pracowników w 270 ośrodkach i 24 centrach konstrukcyjnych ulokowanych w 32 krajach całego świata. Firma Delphi jest jednym z liderów w zakresie dostarczania urządzeń elektronicznych i technologii dla branży motoryzacyjnej. W przeciągu stu lat działalności firma zasłużyła się dla rynku motoryzacyjnego wprowadzając...


Czytaj więcej o producencie Delphi