Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

 Możliwa dostawa na sobotę kurierierem DPD +20zł

KLOCKI HAM CHEVROLET CAPTIVA P 10 003 BREMBO

{{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_new}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_custom1}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_sale}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
  • {{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articledetailOptions.translates.parameters.articledetail_return_info}}
{{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Client.Gross | number: 2 }} {{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Currency }}
Ilość:
{{articledetailOptions.translates.parameters.dangerous_articles_info}}
Ma towary zależne
Kod produktu:

{{articleDetail.WebShopArticleDTO.Code}}

{{articledetailOptions.translates.parameters.print_page_label}}
Numer WVA: 24512
Numer WVA: 24511
Numer WVA: 24510
System hamulcowy: Mando
Styk ostrzegawczy o zużyciu: z akustycznym czujnikiem zużycia
Ilość wskaźników zużycia okładzin [na oś]: 2
Wysokość [mm]: 62
Szerokość [mm]: 149,4
Grubość [mm]: 16,9
Kody handlowe
24510, 24511, 24512, D1264 8381, D1678 8907
Kod EAN
8020584060025
Producent Kod OE
A.B.S. 37582
A.B.S. 38435
ADVICS AD1264
AKEBONO ACT1264
AKEBONO AN8143WK
AKEBONO AN8143WKE
APEC braking PAD1574
APEC braking PD3226
ASHIKA 500WW10
ASIMCO KD6212
ASIMCO KD6547
ATE 13046057852
ATE 605785
BENDIX 510548
BENDIX 572570B
BENDIX-AU DB1850
BLUE PRINT ADG04285
BOSCH 0986494250
BOSCH 0986AB1469
BOSCH 0986TB3017
CHAMPION 572570CH
CHEVROLET 19168899
CHEVROLET 19176876
CHEVROLET 22850989
CHEVROLET 96626069
CIFAM 8227780
COBREQ N371
COMLINE ADB31582
COMLINE CBP31582
DELPHI LP1987
DON PCP1177
FEBI BILSTEIN 16632
FERODO FDB1934
FERODO FSL1934
FREMAX FBP1500
fri.tech. 7940
GALFER B1G10209792
GENERAL MOTORS 19149903
GIRLING 6117159
GIRLING 6119785
HELLA PAGID 8DB355013121
HELLA PAGID 8DB355023551
HELLA PAGID 8DB355028581
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3600915
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3600920
ICER 181798
JAPANPARTS PAW10AF
JURATEK JCP1934
JURID 572570J
KAISHIN FK11242
KAWE 126112
LPR 05P1322
MAGNETI MARELLI 363700201676
MAGNETI MARELLI 363702161496
MAGNETI MARELLI T1676MM
MAPCO 6644
METELLI 2207780
METELLI 2207880
METZGER 1170358
METZGER 126112
MEYLE 0252451016W
MINTEX MDB2872
MINTEX MDB82872
NECTO FD7577A
NiBK PN0068
NISSHINBO NP6075
NK 223638
NK 223659
OPEL 20789468
OPEL 4808861
OPEL 4810774
OPEL 4817764
OPEL 95459512
OPEL 95599732
OPEL 96626070
OPTIMAL 12362
PAGID T1676
QUINTON HAZELL BP1579
RAICAM RA04250
REMSA 126112
RHIAG 103626
ROADHOUSE 2126112
sbs 1501223638
sbs 1501223659
STOP 572570S
SUZUKI 5520078J00
SUZUKI 5520078J01
SWAG 89916632
TEXTAR 2451001
TEXTAR 2451003
TRISCAN 811024031
TRUSTING 7940
TRW GDB1715
TRW GDB1978
VALEO 301942
VALEO 598942
VALEO 606453
VAUXHALL 20789468
VAUXHALL 4810774
VAUXHALL 4817764
VAUXHALL 95459512
VAUXHALL 95599732
VAUXHALL 96626070
VILLAR 6261322
WAGNER WBP24510A
WOKING P1361312
ZIMMERMANN 245101701
MarkaModelKod silnikaTyp pojazduPojemność [cm3]Moc silnika [kW]Moc silnika [KM]Lata produkcjiInfo
CHEVROLETCAPTIVA (C100, C140)LFS2.0 D19561251702016.01 - Informacje o CHEVROLET CAPTIVA (C100, C140) 2.0 D 2016.01 -
CHEVROLETCAPTIVA (C100, C140)LLW2.0 D 4WD1991931262006.10 - Informacje o CHEVROLET CAPTIVA (C100, C140) 2.0 D 4WD 2006.10 -
CHEVROLETCAPTIVA (C100, C140)LLW2.0 D 4WD19911101502006.10 - Informacje o CHEVROLET CAPTIVA (C100, C140) 2.0 D 4WD 2006.10 -
CHEVROLETCAPTIVA (C100, C140)LLW2.0 D1991931262006.10 - Informacje o CHEVROLET CAPTIVA (C100, C140) 2.0 D 2006.10 -
CHEVROLETCAPTIVA (C100, C140)LLW2.0 D19911101502007.09 - Informacje o CHEVROLET CAPTIVA (C100, C140) 2.0 D 2007.09 -
CHEVROLETCAPTIVA (C100, C140)LNP2.0 D 4WD19981201632011.01 - Informacje o CHEVROLET CAPTIVA (C100, C140) 2.0 D 4WD 2011.01 -
CHEVROLETCAPTIVA (C100, C140)LNP2.0 D19981201632011.01 - Informacje o CHEVROLET CAPTIVA (C100, C140) 2.0 D 2011.01 -
CHEVROLETCAPTIVA (C100, C140)LNQ2.2 D22311201632011.03 - Informacje o CHEVROLET CAPTIVA (C100, C140) 2.2 D 2011.03 -
CHEVROLETCAPTIVA (C100, C140)LNQ2.2 D 4WD22311201632011.03 - Informacje o CHEVROLET CAPTIVA (C100, C140) 2.2 D 4WD 2011.03 -
CHEVROLETCAPTIVA (C100, C140)LNQ2.2 D 4WD22311351842011.03 - Informacje o CHEVROLET CAPTIVA (C100, C140) 2.2 D 4WD 2011.03 -
CHEVROLETCAPTIVA (C100, C140)LNQ2.2 D22311351842014.07 - Informacje o CHEVROLET CAPTIVA (C100, C140) 2.2 D 2014.07 -
CHEVROLETCAPTIVA (C100, C140)LE9(145CUL4)2.423841241692011.01 - Informacje o CHEVROLET CAPTIVA (C100, C140) 2.4 2011.01 -
CHEVROLETCAPTIVA (C100, C140)LE52.4 4WD23841231672011.03 - Informacje o CHEVROLET CAPTIVA (C100, C140) 2.4 4WD 2011.03 -
CHEVROLETCAPTIVA (C100, C140)LE9(145CUL4)2.4 4WD23841241692011.03 - Informacje o CHEVROLET CAPTIVA (C100, C140) 2.4 4WD 2011.03 -
CHEVROLETCAPTIVA (C100, C140)LE52.423841231672011.03 - Informacje o CHEVROLET CAPTIVA (C100, C140) 2.4 2011.03 -
CHEVROLETCAPTIVA (C100, C140)LE9(145CUL4)2.423841261712012.11 - Informacje o CHEVROLET CAPTIVA (C100, C140) 2.4 2012.11 -
CHEVROLETCAPTIVA (C100, C140)LE9(145CUL4)2.4 4WD23841261712012.11 - Informacje o CHEVROLET CAPTIVA (C100, C140) 2.4 4WD 2012.11 -
CHEVROLETCAPTIVA (C100, C140)LD9(147CUL4)2.4 4WD24051001362006.06 - Informacje o CHEVROLET CAPTIVA (C100, C140) 2.4 4WD 2006.06 -
CHEVROLETCAPTIVA (C100, C140)LD9(147CUL4)2.424051001362006.06 - Informacje o CHEVROLET CAPTIVA (C100, C140) 2.4 2006.06 -
CHEVROLETCAPTIVA (C100, C140)LD9(147CUL4)2.4 4WD24051031402006.12 - Informacje o CHEVROLET CAPTIVA (C100, C140) 2.4 4WD 2006.12 -
CHEVROLETCAPTIVA (C100, C140)LD9(147CUL4)2.424051031402006.12 - Informacje o CHEVROLET CAPTIVA (C100, C140) 2.4 2006.12 -
CHEVROLETCAPTIVA (C100, C140)LD9(147CUL4)2.4 16V 4WD24051051432006.12 - 2011.02Informacje o CHEVROLET CAPTIVA (C100, C140) 2.4 16V 4WD 2006.12 - 2011.02
CHEVROLETCAPTIVA (C100, C140)LD9(147CUL4)2.4 LPG24051001362007.01 - Informacje o CHEVROLET CAPTIVA (C100, C140) 2.4 LPG 2007.01 -
CHEVROLETCAPTIVA (C100, C140)LD9(147CUL4)2.4 LPG 4WD24051001362007.01 - Informacje o CHEVROLET CAPTIVA (C100, C140) 2.4 LPG 4WD 2007.01 -
CHEVROLETCAPTIVA (C100, C140)LF1, LFW3.0 4WD29971902582010.11 - 2018.09Informacje o CHEVROLET CAPTIVA (C100, C140) 3.0 4WD 2010.11 - 2018.09
CHEVROLETCAPTIVA (C100, C140)LFW3.0 Flexfuel29971972682011.01 - Informacje o CHEVROLET CAPTIVA (C100, C140) 3.0 Flexfuel 2011.01 -
CHEVROLETCAPTIVA (C100, C140)LFW3.0 Flexfuel 4WD29971972682011.01 - Informacje o CHEVROLET CAPTIVA (C100, C140) 3.0 Flexfuel 4WD 2011.01 -
CHEVROLETCAPTIVA (C100, C140)LFW3.0 4WD29971942642011.09 - 2013.10Informacje o CHEVROLET CAPTIVA (C100, C140) 3.0 4WD 2011.09 - 2013.10
CHEVROLETCAPTIVA (C100, C140)LFW3.0 4WD29971972682012.01 - Informacje o CHEVROLET CAPTIVA (C100, C140) 3.0 4WD 2012.01 -
CHEVROLETCAPTIVA (C100, C140)LU13.2 4WD31951692302006.06 - Informacje o CHEVROLET CAPTIVA (C100, C140) 3.2 4WD 2006.06 -
CHEVROLETCAPTIVA (C100, C140)LY73.6 4WD35641892572008.01 - Informacje o CHEVROLET CAPTIVA (C100, C140) 3.6 4WD 2008.01 -
CHEVROLETCAPTIVA SPORTLE5, LE9(145CUL4)2.4 VVT23841261712009.12 - Informacje o CHEVROLET CAPTIVA SPORT 2.4 VVT 2009.12 -
CHEVROLETCAPTIVA SPORTLEA2.423841341822012.01 - Informacje o CHEVROLET CAPTIVA SPORT 2.4 2012.01 -
CHEVROLETCAPTIVA SPORTLF13.029971942642012.01 - Informacje o CHEVROLET CAPTIVA SPORT 3.0 2012.01 -
CHEVROLETEQUINOXLNJ3.4 AWD33501381882003.04 - 2009.09Informacje o CHEVROLET EQUINOX 3.4 AWD 2003.04 - 2009.09
CHEVROLETEQUINOXLNJ3.433501381882003.04 - 2009.09Informacje o CHEVROLET EQUINOX 3.4 2003.04 - 2009.09
CHEVROLET (SGM)CAPTIVA (S7L)LE5, LE92.423841231672011.12 - Informacje o CHEVROLET (SGM) CAPTIVA (S7L) 2.4 2011.12 -
CHEVROLET (SGM)CAPTIVA (S7L)LE5, LE92.4 4x423841231672012.03 - Informacje o CHEVROLET (SGM) CAPTIVA (S7L) 2.4 4x4 2012.03 -
DAEWOOWINSTORMZ 24 XED2.4 4x424051041412006.12 - Informacje o DAEWOO WINSTORM 2.4 4x4 2006.12 -
DAEWOOWINSTORMZ 24 XED2.424051041412006.12 - Informacje o DAEWOO WINSTORM 2.4 2006.12 -
DAEWOOWINSTORMZ 24 XED2.4 LT 4x424051031402006.12 - Informacje o DAEWOO WINSTORM 2.4 LT 4x4 2006.12 -
DAEWOOWINSTORMZ 24 XED2.4 LS24051031402006.12 - Informacje o DAEWOO WINSTORM 2.4 LS 2006.12 -
DAEWOOWINSTORMZ 32 SEE3.2 Executive 4x431951672272006.12 - Informacje o DAEWOO WINSTORM 3.2 Executive 4x4 2006.12 -
HOLDENCAPTIVA 5 Gen. I (CG)Z 24 XED2.4 i AWD24051031402009.12 - 2011.12Informacje o HOLDEN CAPTIVA 5 Gen. I (CG) 2.4 i AWD 2009.12 - 2011.12
HOLDENCAPTIVA 5 Gen. I (CG)Z 24 XED2.4 i24051031402009.12 - 2011.12Informacje o HOLDEN CAPTIVA 5 Gen. I (CG) 2.4 i 2009.12 - 2011.12
HOLDENCAPTIVA 5 Gen. I (CG)Z 32 SEE, LU13.2 i AWD31951672272006.12 - 2008.09Informacje o HOLDEN CAPTIVA 5 Gen. I (CG) 3.2 i AWD 2006.12 - 2008.09
HOLDENCAPTIVA 5 Gen. II (CG)Z 22 D12.2 TD AWD22311351842011.03 - 2015.12Informacje o HOLDEN CAPTIVA 5 Gen. II (CG) 2.2 TD AWD 2011.03 - 2015.12
HOLDENCAPTIVA 5 Gen. II (CG)A 24 XE, LE52.4 i23841231672011.03 - 2015.12Informacje o HOLDEN CAPTIVA 5 Gen. II (CG) 2.4 i 2011.03 - 2015.12
HOLDENCAPTIVA 7 Gen. I (CG)Z 20 S1, LLW2.0 TD AWD19911101502007.03 - 2011.12Informacje o HOLDEN CAPTIVA 7 Gen. I (CG) 2.0 TD AWD 2007.03 - 2011.12
HOLDENCAPTIVA 7 Gen. I (CG)Z 20 S1, LLW2.0 TD19911101502008.08 - 2011.12Informacje o HOLDEN CAPTIVA 7 Gen. I (CG) 2.0 TD 2008.08 - 2011.12
HOLDENCAPTIVA 7 Gen. I (CG)Z 32 SEE, LU13.2 i AWD31951692302008.12 - 2011.12Informacje o HOLDEN CAPTIVA 7 Gen. I (CG) 3.2 i AWD 2008.12 - 2011.12
HOLDENCAPTIVA 7 Gen. II (CG)Z 22 D12.2 TD AWD22311351842011.03 - 2018.12Informacje o HOLDEN CAPTIVA 7 Gen. II (CG) 2.2 TD AWD 2011.03 - 2018.12
HOLDENCAPTIVA 7 Gen. II (CG)Z 22 D12.2 TD22311351842011.03 - 2018.12Informacje o HOLDEN CAPTIVA 7 Gen. II (CG) 2.2 TD 2011.03 - 2018.12
HOLDENCAPTIVA 7 Gen. II (CG)A 24 XE, LE92.4 i AWD23841231672011.03 - 2018.12Informacje o HOLDEN CAPTIVA 7 Gen. II (CG) 2.4 i AWD 2011.03 - 2018.12
HOLDENCAPTIVA 7 Gen. II (CG)A 24 XE, LE52.4 i23841231672011.03 - 2018.12Informacje o HOLDEN CAPTIVA 7 Gen. II (CG) 2.4 i 2011.03 - 2018.12
HOLDENCAPTIVA 7 Gen. II (CG)LF13.0 i AWD29971902582011.03 - 2018.12Informacje o HOLDEN CAPTIVA 7 Gen. II (CG) 3.0 i AWD 2011.03 - 2018.12
OPELANTARA (L07)B 20 DTH2.0 CDTI 4x419561251702016.01 - Informacje o OPEL ANTARA (L07) 2.0 CDTI 4x4 2016.01 -
OPELANTARA (L07)B 20 DTH2.0 CDTI19561251702016.01 - Informacje o OPEL ANTARA (L07) 2.0 CDTI 2016.01 -
OPELANTARA (L07)Z 20 DMH2.0 CDTI 4x419911101502006.07 - 2011.12Informacje o OPEL ANTARA (L07) 2.0 CDTI 4x4 2006.07 - 2011.12
OPELANTARA (L07)Z 20 DMH2.0 CDTI19911101502006.08 - 2011.12Informacje o OPEL ANTARA (L07) 2.0 CDTI 2006.08 - 2011.12
OPELANTARA (L07)Z 20 S2.0 CDTI1991931272007.03 - 2011.12Informacje o OPEL ANTARA (L07) 2.0 CDTI 2007.03 - 2011.12
OPELANTARA (L07)Z 20 DM2.0 CDTI1991931272008.09 - 2011.12Informacje o OPEL ANTARA (L07) 2.0 CDTI 2008.09 - 2011.12
OPELANTARA (L07)A 22 DMH2.2 CDTi 4x422311351842010.12 - 2015.12Informacje o OPEL ANTARA (L07) 2.2 CDTi 4x4 2010.12 - 2015.12
OPELANTARA (L07)A 22 DM2.2 CDTi 4x422311201632010.12 - 2015.12Informacje o OPEL ANTARA (L07) 2.2 CDTi 4x4 2010.12 - 2015.12
OPELANTARA (L07)A 22 DM2.2 CDTi22311201632010.12 - 2015.12Informacje o OPEL ANTARA (L07) 2.2 CDTi 2010.12 - 2015.12
OPELANTARA (L07)A 24 XE, A 24 XF2.4 4x423841231672010.12 - Informacje o OPEL ANTARA (L07) 2.4 4x4 2010.12 -
OPELANTARA (L07)A 24 XE, A 24 XF2.423841231672010.12 - Informacje o OPEL ANTARA (L07) 2.4 2010.12 -
OPELANTARA (L07)Z 24 XE2.424051041412006.07 - 2011.12Informacje o OPEL ANTARA (L07) 2.4 2006.07 - 2011.12
OPELANTARA (L07)Z 24 XE2.4 LPG 4x424051031402006.08 - 2010.12Informacje o OPEL ANTARA (L07) 2.4 LPG 4x4 2006.08 - 2010.12
OPELANTARA (L07)Z 24 XE2.4 4x424051031402006.08 - 2011.12Informacje o OPEL ANTARA (L07) 2.4 4x4 2006.08 - 2011.12
OPELANTARA (L07)Z 24 XE2.424051031402008.09 - 2011.12Informacje o OPEL ANTARA (L07) 2.4 2008.09 - 2011.12
OPELANTARA (L07)Z 24 XE2.4 LPG24051031402008.10 - Informacje o OPEL ANTARA (L07) 2.4 LPG 2008.10 -
OPELANTARA (L07)A 30 XH, A 30 XF3.029971902582010.11 - 2015.12Informacje o OPEL ANTARA (L07) 3.0 2010.11 - 2015.12
OPELANTARA (L07)Z 32 SEE3.2 V631951672272006.07 - 2011.12Informacje o OPEL ANTARA (L07) 3.2 V6 2006.07 - 2011.12
PONTIACTORRENTLNJ3.4 Napęd na wszystkie koła33501381882004.08 - 2009.12Informacje o PONTIAC TORRENT 3.4 Napęd na wszystkie koła 2004.08 - 2009.12
PONTIACTORRENTLNJ3.433501381882004.08 - 2009.12Informacje o PONTIAC TORRENT 3.4 2004.08 - 2009.12
VAUXHALLANTARA (L07)Z 20 DMH2.0 CDTI19911101502006.08 - 2015.04Informacje o VAUXHALL ANTARA (L07) 2.0 CDTI 2006.08 - 2015.04
VAUXHALLANTARA (L07)Z 20 DMH2.0 CDTI 4x419911101502006.08 - 2015.04Informacje o VAUXHALL ANTARA (L07) 2.0 CDTI 4x4 2006.08 - 2015.04
VAUXHALLANTARA (L07)Z 20 DM2.0 CDTi1991931262006.08 - 2015.04Informacje o VAUXHALL ANTARA (L07) 2.0 CDTi 2006.08 - 2015.04
VAUXHALLANTARA (L07)A 22 DMH2.2 CDTi 4x422311351842010.12 - Informacje o VAUXHALL ANTARA (L07) 2.2 CDTi 4x4 2010.12 -
VAUXHALLANTARA (L07)A 22 DM2.2 CDTi 4x422311201632010.12 - Informacje o VAUXHALL ANTARA (L07) 2.2 CDTi 4x4 2010.12 -
VAUXHALLANTARA (L07)A 22 DM2.2 CDTi FWD22311201632010.12 - Informacje o VAUXHALL ANTARA (L07) 2.2 CDTi FWD 2010.12 -
VAUXHALLANTARA (L07)A 24 XE, A 24 XF2.4 4x423841231672010.12 - 2015.04Informacje o VAUXHALL ANTARA (L07) 2.4 4x4 2010.12 - 2015.04
VAUXHALLANTARA (L07)A 24 XE, A 24 XF2.423841231672010.12 - 2015.04Informacje o VAUXHALL ANTARA (L07) 2.4 2010.12 - 2015.04
VAUXHALLANTARA (L07)Z 24 XE2.4 LPG 4x424051031402006.08 - Informacje o VAUXHALL ANTARA (L07) 2.4 LPG 4x4 2006.08 -
VAUXHALLANTARA (L07)Z 24 XE2.4 4x424051031402006.08 - 2015.04Informacje o VAUXHALL ANTARA (L07) 2.4 4x4 2006.08 - 2015.04
VAUXHALLANTARA (L07)Z 24 XE2.424051031402006.08 - 2015.04Informacje o VAUXHALL ANTARA (L07) 2.4 2006.08 - 2015.04
Kod towaru Nazwa towaru Producent Cena brutto Dostępność
KLOCKI HAM.PRZOD OPEL ANTARA 06- 13.0460-5785.2/ATE KLOCKI HAM.PRZOD OPEL ANTARA 06- ATE 177,97 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. 16632/FEB KLOCKI HAM. FEBI BILSTEIN 110,17 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. CHEVROLET CAPTIVA 2.2 D 50-0W-W10/ASH KLOCKI HAM. CHEVROLET CAPTIVA 2.2 D ASHIKA 48,24 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.PRZOD OPEL ANTARA 07- CAPTIVA B111139/DEC KLOCKI HAM.PRZOD OPEL ANTARA 07- CAPTIVA DENCKERMANN 67,87 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.OPEL ANTARA LP1987/DEL KLOCKI HAM.OPEL ANTARA DELPHI 109,85 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. CHEVROLET CAPTIVA 06- 0986494250/BOH KLOCKI HAM. CHEVROLET CAPTIVA 06- BOSCH 139,95 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. CHEVROLE CAPTIVA OPEL ANTARA 2451001/TEX KLOCKI HAM. CHEVROLE CAPTIVA OPEL ANTARA TEXTAR 138,02 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. 22-0778-0/MET KLOCKI HAM. METELLI 90,64 PLN Dostępność: 4 sztuki
KLOCKI HAMULCOWE PRZED. JQ1018616/KAO KLOCKI HAMULCOWE PRZED. KAMOKA 71,30 PLN Dostępność: 1 sztuka
KLOCKI HAM. CHEVROLET CAPTIVA 06- GDB1715/TRW KLOCKI HAM. CHEVROLET CAPTIVA 06- TRW 134,50 PLN Dostępność: Brak
Strona z 1
Lista opinii

 


Przesyłka Kurier Polska - Za pobraniem

  • Kurier DPD ( czas dostawy 1-2 dni robocze ) - 20 pln - 1 paczka do 30kg

Przesyłka Kurier Polska - Przelew na konto bankowe

  • Kurier INPOST (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 14 pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier INPOST (paczkomat max.wym.38x41x64 1-2 dni robocze)     - 14pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier DPD      (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 17pln - 1 paczka do 30kg
  • Transport bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kG - Kurier Inpost

Płatność

  • Płatność online (przelewy24.pl)
  • Gotówka
  • Przelew tradycyjny na konto: 

Transport Bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kg ( Kurier Inpost ) - Przelew na konto bankowe PKO Bank Polski SA 31 1020 4900 0000 8402 3258 8440


Odbiór osobisty - AUTO-PROFIL Monika Karłaszewska ul. Kwiatowa 4 62-800 Kalisz tel. 518 601 501 NIP: 6181995885 Regon: 251630577 - płatność gotówka, karta platnicza lub przelew bankowy

Zestawy Rozrządu w sklepie Motoszef.pl

Układ rozrządu jest jednym z najistotniejszych elementów w konstrukcjach silników spalinowych, zarówno tych współczesnych jak i tych o wiele bardziej wiekowych. Elementarnym zadaniem układu rozrządu jest zapewnienie dopływu mieszanki paliwowo-powietrznej do cylindrów w określonych interwałach oraz późniejsze odprowadzanie z nich zbędnych produktów spalania tej mieszanki. Sprawny układ rozrządu zapewnia stabilną pracę silnika oraz umożliwia takie wykorzystanie potencjału i osiągów każdej jednostki jakie przewidzieli dla niej konstruktorzy. Obecnie stosowane rozwiązania dotyczące konstrukcji poszczególnych elementów rozrządu zamykają się generalnie w ich dwóch podstawowych typach. Główną różnicą pomiędzy współcześnie stosowanymi rozwiązaniami jest sposób przenoszenia napędu z wału korbowego silnika na wałek lub wałki rozrządu odpowiedzialne za prawidłowe działanie zaworów. Z tego powodu wyróżniamy dwa rodzaje rozrządu. Jednym z nich jest układ oparty o pasek rozrządu, który jest najtańszą...


Czytaj więcej o Zestawach Rozrządu

Kilka informacji o Brembo

Brembo to włoska firma kojarzona głównie z produkcją wysokiej jakości elementów układu hamulcowego. Dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa pozwala na prowadzenie zaawansowanych badań nad udoskonalaniem części samochodowych. Zakłady produkcyjne zlokalizowane są w 12 krajach całego świata, a główne oddziały handlowe można znaleźć we Francji, Szwecji oraz w Niemczech. Części produkowane przez firmę Brembo można nabyć w ponad 70 krajach. Zatrudnienie firmy w 2011 roku wynosiło ponad 6 tysięcy pracowników, z czego około 10% stanowią inżynierzy i specjaliści pracujący nad działaniami badawczo-rozwojowymi. Rok 2011 był niezwykle ważny dla...


Czytaj więcej o producencie Brembo