Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

 Możliwa dostawa na sobotę kurierierem DPD +20zł

KLOCKI HAM.CERAMIC TYL VW PASSAT 05- 13.0470-2880.2 ATE

{{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_new}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_custom1}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_sale}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
  • {{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articledetailOptions.translates.parameters.articledetail_return_info}}
{{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Client.Gross | number: 2 }} {{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Currency }}
Ilość:
{{articledetailOptions.translates.parameters.dangerous_articles_info}}
Ma towary zależne
Kod produktu:

{{articleDetail.WebShopArticleDTO.Code}}

{{articledetailOptions.translates.parameters.print_page_label}}
Wyposażenie pojazdu: do pojazdów bez elektrycznego hamulca postojowego
Szerokość [mm]: 105,3
Wysokość [mm]: 55,9
Grubość [mm]: 17,1
Styk ostrzegawczy o zużyciu: przygotowany dla wskaźnika zużycia
Styk ostrzegawczy o zużyciu: bez styku zużycia
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca: z dodatkami
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: ze śrubami prowadzącymi zacisku hamulcowego
Liczba śrub: 4
System hamulcowy: Lucas / TRW
Oznaczenie kontrolne: E1 90R-02A0258/0350
Numer artykułu zalecanego dodatku: 13.0460-0035.2
Numer artykułu zalecanego dodatku: 13.0460-0259.2
Kody handlowe
23914, LD2880
Kod EAN
4006633339544
Informacje dodatkowe producenta
pdf
Producent Kod OE
ATE 13.0460-2880.2
BENDIX 573158B
BOSCH 0 986 424 796
BOSCH 0 986 424 824
BOSCH 0 986 494 053
BOSCH 0 986 494 062
BOSCH 0 986 494 344
BREMBO P 85 073
BREMBO P 85 073X
BREMBO P 85 095
BREMBO P 85 108
BREMBO P 85 109
BREMBO P 85 109X
BREMBO P85073N
CIFAM 822-806-0
DELPHI LP1824
FEBI BILSTEIN 16476
FEBI BILSTEIN 16540
FEBI BILSTEIN 16795
FERODO FDB1636
FERODO FDB4058
FERODO FSL1636
FERODO FSL4058
FMSI-VERBAND 8213-D1108
FMSI-VERBAND D1108
FTE BL1896A4
HELLA 8DB 355 010-601
HELLA 8DB 355 011-771
HELLA 8DB 355 013-331
HELLA PAGID 8DB 355 010-601
HELLA PAGID 8DB 355 011-771
HELLA PAGID 8DB 355 013-331
ICER 181600
ICER 181600-703
ICER 181857
JURID 571906JC
JURID 573158J
JURID 573667J
METELLI 22-0806-0
MGA 903
MINTEX MDB2888
NECTO FD7115A
NECTO FD7115N
NK 224775
PAGID T1377
PAGID T1492
PAGID T1699
PEX 7.698
ROULUNDS BRAKING 605281
SEAT 1K0 698 451 G
SEAT 1K0 698 451 P
SEAT 3AA 698 451
SEAT 3C0 698 451 D
SEAT 3C0 698 451 E
SEAT 3C0 698 451 F
SEAT 5N0 698 451
SEAT 8E0 698 451 J
SKODA 1K0 698 451 D
SKODA 1K0 698 451 F
SKODA 1K0 698 451 G
SKODA 1K0 698 451 H
SKODA 1K0 698 451 P
TEXTAR 2391481
TEXTAR 2391482
TEXTAR 2391491
TEXTAR 2391492
TEXTAR 2448381
TEXTAR 2448382
TEXTAR 2448391
TEXTAR 2448392
TRW GDB1551
TRW GDB1622
TRW GDB1622DTE
TRW GDB1763
TRW GDB1763DTE
VAG 1K0 698 451
VAG 1K0 698 451 D
VAG 1K0 698 451 F
VAG 1K0 698 451 G
VAG 1K0 698 451 H
VAG 1K0 698 451 L
VAG 1K0 698 451 P
VAG 3AA 698 451
VAG 3C0 698 451
VAG 3C0 698 451 B
VAG 3C0 698 451 D
VAG 3C0 698 451 E
VAG 3C0 698 451 F
VAG 4F0 698 451 A
VAG 4F0 698 451 B
VAG 4F0 698 451 D
VAG 4F0 698 451 E
VAG 5N0 698 451
VAG 8E0 698 451 F
VAG 8E0 698 451 J
VAG 8E0 698 451 M
VAG JZW 698 451 D
ZIMMERMANN 23914.170.1
ZIMMERMANN 23914.170.2
ZIMMERMANN 24483.170.1
MarkaModelKod silnikaTyp pojazduPojemność [cm3]Moc silnika [kW]Moc silnika [KM]Lata produkcjiInfo
AUDIA3 (8P1)CBZB1.2 TSI1197771052010.04 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) 1.2 TSI 2010.04 - 2012.08
AUDIA3 (8P1)CAXC, CMSA1.4 TFSI1390921252007.09 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) 1.4 TFSI 2007.09 - 2012.08
AUDIA3 (8P1)BGU, BSE, BSF1.61595751022003.05 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) 1.6 2003.05 - 2012.08
AUDIA3 (8P1)CCSA, CMXA1.6 E-Power1595751022011.01 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) 1.6 E-Power 2011.01 - 2012.08
AUDIA3 (8P1)BAG, BLP, BLF1.6 FSI1598851152003.08 - 2007.09Informacje o AUDI A3 (8P1) 1.6 FSI 2003.08 - 2007.09
AUDIA3 (8P1)CAYC1.6 TDI1598771052009.05 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) 1.6 TDI 2009.05 - 2012.08
AUDIA3 (8P1)CAYB1.6 TDI159866902009.05 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) 1.6 TDI 2009.05 - 2012.08
AUDIA3 (8P1)BPU1.8 T17811101502006.08 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) 1.8 T 2006.08 - 2012.08
AUDIA3 (8P1)BYT, BZB, CDAA1.8 TFSI17981181602006.11 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) 1.8 TFSI 2006.11 - 2012.08
AUDIA3 (8P1)CDAA1.8 TFSI quattro17981181602008.07 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) 1.8 TFSI quattro 2008.07 - 2012.08
AUDIA3 (8P1)BKC, BLS, BXE1.9 TDI1896771052003.05 - 2010.05Informacje o AUDI A3 (8P1) 1.9 TDI 2003.05 - 2010.05
AUDIA3 (8P1)AZV2.0 TDI quattro19681001362003.05 - 2008.06Informacje o AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI quattro 2003.05 - 2008.06
AUDIA3 (8P1)AZV, CBAA, CFFA2.0 TDI19681001362003.05 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI 2003.05 - 2012.08
AUDIA3 (8P1)BKD, CBAB, CFFB, CLJA, CBEA2.0 TDI 16V19681031402003.05 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI 16V 2003.05 - 2012.08
AUDIA3 (8P1)BKD, CBAB, CFFB2.0 TDI 16V quattro19681031402004.08 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI 16V quattro 2004.08 - 2012.08
AUDIA3 (8P1)BMM2.0 TDI19681031402005.06 - 2008.06Informacje o AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI 2005.06 - 2008.06
AUDIA3 (8P1)BMM2.0 TDI quattro19681031402006.01 - 2008.06Informacje o AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI quattro 2006.01 - 2008.06
AUDIA3 (8P1)BMN, CBBB, CFGB2.0 TDI quattro19681251702006.03 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI quattro 2006.03 - 2012.08
AUDIA3 (8P1)BMN, CBBB, CFGB2.0 TDI19681251702006.03 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI 2006.03 - 2012.08
AUDIA3 (8P1)BUY2.0 TDI19681201632006.06 - 2008.06Informacje o AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI 2006.06 - 2008.06
AUDIA3 (8P1)AXW, BLX, BLY, BMB, BLR, BVY, BVZ2.0 FSI19841101502003.05 - 2008.06Informacje o AUDI A3 (8P1) 2.0 FSI 2003.05 - 2008.06
AUDIA3 (8P1)AXX, BWA, CAWB, CCZA2.0 TFSI19841472002004.09 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) 2.0 TFSI 2004.09 - 2012.08
AUDIA3 (8P1)AXX, BWA, CCZA, CBFA, CCTA2.0 TFSI quattro19841472002004.09 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) 2.0 TFSI quattro 2004.09 - 2012.08
AUDIA3 (8P1)BHZ, CDLAS3 quattro19841952652006.11 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) S3 quattro 2006.11 - 2012.08
AUDIA3 (8P1)BZC, CDLCS3 quattro19841882562007.02 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) S3 quattro 2007.02 - 2012.08
AUDIA3 (8P1)BDB, BMJ, BUB3.2 V6 quattro31891842502003.07 - 2009.05Informacje o AUDI A3 (8P1) 3.2 V6 quattro 2003.07 - 2009.05
AUDIA3 kabriolet (8P7)CBZB1.2 TFSI1197771052010.03 - 2013.05Informacje o AUDI A3 kabriolet (8P7) 1.2 TFSI 2010.03 - 2013.05
AUDIA3 kabriolet (8P7)CAXC1.4 TFSI1390921252011.02 - 2013.05Informacje o AUDI A3 kabriolet (8P7) 1.4 TFSI 2011.02 - 2013.05
AUDIA3 kabriolet (8P7)BSE1.61595751022008.09 - 2010.05Informacje o AUDI A3 kabriolet (8P7) 1.6 2008.09 - 2010.05
AUDIA3 kabriolet (8P7)CAYC1.6 TDI1598771052009.05 - 2013.05Informacje o AUDI A3 kabriolet (8P7) 1.6 TDI 2009.05 - 2013.05
AUDIA3 kabriolet (8P7)BZB, CDAA1.8 TFSI17981181602008.04 - 2013.05Informacje o AUDI A3 kabriolet (8P7) 1.8 TFSI 2008.04 - 2013.05
AUDIA3 kabriolet (8P7)BLS1.9 TDI1896771052008.04 - 2009.10Informacje o AUDI A3 kabriolet (8P7) 1.9 TDI 2008.04 - 2009.10
AUDIA3 kabriolet (8P7)CBAB, CFFB2.0 TDI19681031402008.04 - 2013.05Informacje o AUDI A3 kabriolet (8P7) 2.0 TDI 2008.04 - 2013.05
AUDIA3 kabriolet (8P7)CBAA, CFFA2.0 TDI19681001362008.04 - 2013.05Informacje o AUDI A3 kabriolet (8P7) 2.0 TDI 2008.04 - 2013.05
AUDIA3 kabriolet (8P7)CAWB, CCZA2.0 TFSI19841472002008.04 - 2013.05Informacje o AUDI A3 kabriolet (8P7) 2.0 TFSI 2008.04 - 2013.05
AUDIA3 Sportback (8PA)CBZB1.2 TSI1197771052010.04 - 2013.03Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 1.2 TSI 2010.04 - 2013.03
AUDIA3 Sportback (8PA)CAXC, CMSA1.4 TFSI1390921252007.09 - 2013.03Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 1.4 TFSI 2007.09 - 2013.03
AUDIA3 Sportback (8PA)BGU, BSE, BSF1.61595751022004.09 - 2013.03Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 1.6 2004.09 - 2013.03
AUDIA3 Sportback (8PA)CCSA, CMXA1.6 E-Power1595751022011.01 - 2013.03Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 1.6 E-Power 2011.01 - 2013.03
AUDIA3 Sportback (8PA)BLP, BLF1.6 FSI1598851152004.09 - 2007.09Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 1.6 FSI 2004.09 - 2007.09
AUDIA3 Sportback (8PA)CAYC1.6 TDI1598771052009.05 - 2013.03Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 1.6 TDI 2009.05 - 2013.03
AUDIA3 Sportback (8PA)CAYB1.6 TDI159866902009.05 - 2013.03Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 1.6 TDI 2009.05 - 2013.03
AUDIA3 Sportback (8PA)BYT, BZB, CDAA1.8 TFSI17981181602006.11 - 2013.03Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 1.8 TFSI 2006.11 - 2013.03
AUDIA3 Sportback (8PA)CDAA1.8 TFSI quattro17981181602008.07 - 2013.03Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 1.8 TFSI quattro 2008.07 - 2013.03
AUDIA3 Sportback (8PA)BKC, BLS, BXE1.9 TDI1896771052004.09 - 2010.05Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 1.9 TDI 2004.09 - 2010.05
AUDIA3 Sportback (8PA)BKD, CBAB, CFFB, CLJA, CBEA2.0 TDI 16V19681031402004.09 - 2013.03Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI 16V 2004.09 - 2013.03
AUDIA3 Sportback (8PA)AZV, CBAA, CFFA2.0 TDI19681001362004.09 - 2013.03Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI 2004.09 - 2013.03
AUDIA3 Sportback (8PA)BMM2.0 TDI19681031402005.06 - 2008.06Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI 2005.06 - 2008.06
AUDIA3 Sportback (8PA)BKD, CBAB, CFFB2.0 TDI 16V quattro19681031402005.11 - 2013.03Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI 16V quattro 2005.11 - 2013.03
AUDIA3 Sportback (8PA)BMM2.0 TDI quattro19681031402006.01 - 2008.06Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI quattro 2006.01 - 2008.06
AUDIA3 Sportback (8PA)BMN, CBBB, CFGB2.0 TDI19681251702006.03 - 2013.03Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI 2006.03 - 2013.03
AUDIA3 Sportback (8PA)BMN, CBBB, CFGB2.0 TDI quattro19681251702006.03 - 2013.03Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI quattro 2006.03 - 2013.03
AUDIA3 Sportback (8PA)BUY2.0 TDI19681201632006.06 - 2008.06Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI 2006.06 - 2008.06
AUDIA3 Sportback (8PA)AXW, BLX, BLY, BMB, BLR, BVY, BVZ2.0 FSI19841101502004.09 - 2008.06Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 FSI 2004.09 - 2008.06
AUDIA3 Sportback (8PA)AXX, BWA, BPY, CCZA, CBFA, CCTA2.0 TFSI quattro19841472002004.09 - 2013.03Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TFSI quattro 2004.09 - 2013.03
AUDIA3 Sportback (8PA)AXX, BWA, BPY, CAWB, CCZA, CBFA, CCTA2.0 TFSI19841472002004.09 - 2013.03Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TFSI 2004.09 - 2013.03
AUDIA3 Sportback (8PA)BHZ, CDLAS3 quattro19841952652008.06 - 2013.03Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) S3 quattro 2008.06 - 2013.03
AUDIA3 Sportback (8PA)CDLCS3 quattro19841882562008.07 - 2013.03Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) S3 quattro 2008.07 - 2013.03
AUDIA3 Sportback (8PA)CEPARS3 quattro24802503402011.01 - 2012.12Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) RS3 quattro 2011.01 - 2012.12
AUDIA3 Sportback (8PA)BDB, BMJ, BUB3.2 V6 quattro31891842502004.09 - 2009.05Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 3.2 V6 quattro 2004.09 - 2009.05
AUDIA4 B6 (8E2)ALZ1.61595751022000.11 - 2004.12Informacje o AUDI A4 B6 (8E2) 1.6 2000.11 - 2004.12
AUDIA4 B6 (8E2)AVJ1.8 T17811101502000.11 - 2002.07Informacje o AUDI A4 B6 (8E2) 1.8 T 2000.11 - 2002.07
AUDIA4 B6 (8E2)AVJ1.8 T quattro17811101502000.11 - 2002.07Informacje o AUDI A4 B6 (8E2) 1.8 T quattro 2000.11 - 2002.07
AUDIA4 B6 (8E2)AMB, AWM1.8 T quattro17811251702001.07 - 2004.12Informacje o AUDI A4 B6 (8E2) 1.8 T quattro 2001.07 - 2004.12
AUDIA4 B6 (8E2)AMB1.8 T17811251702001.07 - 2004.12Informacje o AUDI A4 B6 (8E2) 1.8 T 2001.07 - 2004.12
AUDIA4 B6 (8E2)BFB1.8 T17811201632002.07 - 2004.12Informacje o AUDI A4 B6 (8E2) 1.8 T 2002.07 - 2004.12
AUDIA4 B6 (8E2)BFB1.8 T quattro17811201632002.07 - 2004.12Informacje o AUDI A4 B6 (8E2) 1.8 T quattro 2002.07 - 2004.12
AUDIA4 B6 (8E2)BEX1.8 T quattro17811401902002.11 - 2004.12Informacje o AUDI A4 B6 (8E2) 1.8 T quattro 2002.11 - 2004.12
AUDIA4 B6 (8E2)BEX1.8 T17811401902002.11 - 2004.12Informacje o AUDI A4 B6 (8E2) 1.8 T 2002.11 - 2004.12
AUDIA4 B6 (8E2)AVF, AWX1.9 TDI1896961302000.11 - 2004.12Informacje o AUDI A4 B6 (8E2) 1.9 TDI 2000.11 - 2004.12
AUDIA4 B6 (8E2)AVB1.9 TDI1896741012001.05 - 2004.12Informacje o AUDI A4 B6 (8E2) 1.9 TDI 2001.05 - 2004.12
AUDIA4 B6 (8E2)AVF1.9 TDI quattro1896961302001.11 - 2004.12Informacje o AUDI A4 B6 (8E2) 1.9 TDI quattro 2001.11 - 2004.12
AUDIA4 B6 (8E2)BKE1.9 TDI1896851162004.06 - 2004.12Informacje o AUDI A4 B6 (8E2) 1.9 TDI 2004.06 - 2004.12
AUDIA4 B6 (8E2)ALT2.01984961302000.11 - 2004.12Informacje o AUDI A4 B6 (8E2) 2.0 2000.11 - 2004.12
AUDIA4 B6 (8E2)AWA2.0 FSI19841101502002.07 - 2004.12Informacje o AUDI A4 B6 (8E2) 2.0 FSI 2002.07 - 2004.12
AUDIA4 B6 (8E2)AMM2.423931201632001.09 - 2004.12Informacje o AUDI A4 B6 (8E2) 2.4 2001.09 - 2004.12
AUDIA4 B6 (8E2)BDV2.423931251702001.09 - 2004.12Informacje o AUDI A4 B6 (8E2) 2.4 2001.09 - 2004.12
AUDIA4 B6 (8E2)AKE, BAU, BDH2.5 TDI quattro24961321802000.11 - 2004.12Informacje o AUDI A4 B6 (8E2) 2.5 TDI quattro 2000.11 - 2004.12
AUDIA4 B6 (8E2)AYM2.5 TDI24961141552001.08 - 2002.07Informacje o AUDI A4 B6 (8E2) 2.5 TDI 2001.08 - 2002.07
AUDIA4 B6 (8E2)BFC, BCZ, BDG2.5 TDI24961201632002.07 - 2004.12Informacje o AUDI A4 B6 (8E2) 2.5 TDI 2002.07 - 2004.12
AUDIA4 B6 (8E2)ASN, AVK3.0 quattro29761622202000.11 - 2004.12Informacje o AUDI A4 B6 (8E2) 3.0 quattro 2000.11 - 2004.12
AUDIA4 B6 (8E2)ASN, AVK3.029761622202000.11 - 2004.12Informacje o AUDI A4 B6 (8E2) 3.0 2000.11 - 2004.12
AUDIA4 B6 (8E2)BBJ3.0 quattro29761602182001.04 - 2004.12Informacje o AUDI A4 B6 (8E2) 3.0 quattro 2001.04 - 2004.12
AUDIA4 B6 (8E2)BBJ3.029761602182001.04 - 2004.12Informacje o AUDI A4 B6 (8E2) 3.0 2001.04 - 2004.12
AUDIA4 B6 Avant (8E5)ALZ1.61595751022001.09 - 2004.12Informacje o AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.6 2001.09 - 2004.12
AUDIA4 B6 Avant (8E5)AVJ1.8 T17811101502001.09 - 2002.07Informacje o AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.8 T 2001.09 - 2002.07
AUDIA4 B6 Avant (8E5)AVJ1.8 T quattro17811101502001.09 - 2002.07Informacje o AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.8 T quattro 2001.09 - 2002.07
AUDIA4 B6 Avant (8E5)AMB1.8 T quattro17811251702001.09 - 2004.12Informacje o AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.8 T quattro 2001.09 - 2004.12
AUDIA4 B6 Avant (8E5)BFB1.8 T quattro17811201632002.07 - 2004.12Informacje o AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.8 T quattro 2002.07 - 2004.12
AUDIA4 B6 Avant (8E5)BFB1.8 T17811201632002.07 - 2004.12Informacje o AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.8 T 2002.07 - 2004.12
AUDIA4 B6 Avant (8E5)BEX1.8 T quattro17811401902002.11 - 2004.12Informacje o AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.8 T quattro 2002.11 - 2004.12
AUDIA4 B6 Avant (8E5)BEX1.8 T17811401902002.11 - 2004.12Informacje o AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.8 T 2002.11 - 2004.12
AUDIA4 B6 Avant (8E5)AVF, AWX1.9 TDI1896961302001.09 - 2004.12Informacje o AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.9 TDI 2001.09 - 2004.12
AUDIA4 B6 Avant (8E5)AVB1.9 TDI1896741012001.11 - 2004.12Informacje o AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.9 TDI 2001.11 - 2004.12
AUDIA4 B6 Avant (8E5)AVF1.9 TDI quattro1896961302001.11 - 2004.12Informacje o AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.9 TDI quattro 2001.11 - 2004.12
AUDIA4 B6 Avant (8E5)BKE1.9 TDI1896851162004.06 - 2004.12Informacje o AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.9 TDI 2004.06 - 2004.12
AUDIA4 B6 Avant (8E5)ALT2.01984961302001.09 - 2004.12Informacje o AUDI A4 B6 Avant (8E5) 2.0 2001.09 - 2004.12
AUDIA4 B6 Avant (8E5)AWA2.0 FSI19841101502002.07 - 2004.12Informacje o AUDI A4 B6 Avant (8E5) 2.0 FSI 2002.07 - 2004.12
AUDIA4 B6 Avant (8E5)BDV2.423931251702001.09 - 2004.12Informacje o AUDI A4 B6 Avant (8E5) 2.4 2001.09 - 2004.12
AUDIA4 B6 Avant (8E5)AMM2.423931201632001.09 - 2004.12Informacje o AUDI A4 B6 Avant (8E5) 2.4 2001.09 - 2004.12
AUDIA4 B6 Avant (8E5)AYM2.5 TDI24961141552001.09 - 2002.07Informacje o AUDI A4 B6 Avant (8E5) 2.5 TDI 2001.09 - 2002.07
AUDIA4 B6 Avant (8E5)AKE, BAU, BDH2.5 TDI quattro24961321802001.09 - 2004.12Informacje o AUDI A4 B6 Avant (8E5) 2.5 TDI quattro 2001.09 - 2004.12
AUDIA4 B6 Avant (8E5)BFC, BCZ, BDG2.5 TDI24961201632002.07 - 2004.12Informacje o AUDI A4 B6 Avant (8E5) 2.5 TDI 2002.07 - 2004.12
AUDIA4 B6 Avant (8E5)BBJ3.029761602182001.04 - 2004.12Informacje o AUDI A4 B6 Avant (8E5) 3.0 2001.04 - 2004.12
AUDIA4 B6 Avant (8E5)BBJ3.0 quattro29761602182001.04 - 2004.12Informacje o AUDI A4 B6 Avant (8E5) 3.0 quattro 2001.04 - 2004.12
AUDIA4 B6 Avant (8E5)ASN3.029761622202001.09 - 2004.12Informacje o AUDI A4 B6 Avant (8E5) 3.0 2001.09 - 2004.12
AUDIA4 B6 Avant (8E5)ASN, AVK3.0 quattro29761622202001.09 - 2004.12Informacje o AUDI A4 B6 Avant (8E5) 3.0 quattro 2001.09 - 2004.12
AUDIA4 B6 kabriolet (8H7)BFB1.8 T17811201632002.07 - 2005.12Informacje o AUDI A4 B6 kabriolet (8H7) 1.8 T 2002.07 - 2005.12
AUDIA4 B6 kabriolet (8H7)AMB1.8 T17811251702002.10 - 2005.10Informacje o AUDI A4 B6 kabriolet (8H7) 1.8 T 2002.10 - 2005.10
AUDIA4 B6 kabriolet (8H7)BFB1.8 T quattro17811201632003.05 - 2005.12Informacje o AUDI A4 B6 kabriolet (8H7) 1.8 T quattro 2003.05 - 2005.12
AUDIA4 B6 kabriolet (8H7)ALT2.01984961302004.09 - 2005.12Informacje o AUDI A4 B6 kabriolet (8H7) 2.0 2004.09 - 2005.12
AUDIA4 B6 kabriolet (8H7)BDV2.423931251702002.04 - 2005.12Informacje o AUDI A4 B6 kabriolet (8H7) 2.4 2002.04 - 2005.12
AUDIA4 B6 kabriolet (8H7)AMM2.423931201632002.04 - 2005.12Informacje o AUDI A4 B6 kabriolet (8H7) 2.4 2002.04 - 2005.12
AUDIA4 B6 kabriolet (8H7)BFC, BCZ, BDG2.5 TDI24961201632002.08 - 2005.12Informacje o AUDI A4 B6 kabriolet (8H7) 2.5 TDI 2002.08 - 2005.12
AUDIA4 B6 kabriolet (8H7)BBJ3.029761602182002.04 - 2005.12Informacje o AUDI A4 B6 kabriolet (8H7) 3.0 2002.04 - 2005.12
AUDIA4 B6 kabriolet (8H7)ASN, AVK, BGN3.029761622202002.04 - 2005.12Informacje o AUDI A4 B6 kabriolet (8H7) 3.0 2002.04 - 2005.12
AUDIA4 B6 kabriolet (8H7)ASN, AVK, BGN3.0 quattro29761622202003.05 - 2005.12Informacje o AUDI A4 B6 kabriolet (8H7) 3.0 quattro 2003.05 - 2005.12
AUDIA4 B7 (8EC)ALZ1.61595751022004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 (8EC) 1.6 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 B7 (8EC)BFB1.8 T quattro17811201632004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 (8EC) 1.8 T quattro 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 B7 (8EC)BFB1.8 T17811201632004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 (8EC) 1.8 T 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 B7 (8EC)BKE, BRB1.9 TDI1896851162004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 (8EC) 1.9 TDI 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 B7 (8EC)BPW2.0 TDI19681031402004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 B7 (8EC)BLB, BRE2.0 TDI 16V19681031402004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI 16V 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 B7 (8EC)BNA, BRF2.0 TDI19681001362004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 B7 (8EC)BVG2.0 TDI1968891212005.09 - 2006.09Informacje o AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI 2005.09 - 2006.09
AUDIA4 B7 (8EC)BVF2.0 TDI1968931262005.11 - 2006.11Informacje o AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI 2005.11 - 2006.11
AUDIA4 B7 (8EC)BPW2.0 TDI quattro19681031402006.01 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI quattro 2006.01 - 2008.06
AUDIA4 B7 (8EC)BVA2.0 TDI19681201632006.06 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI 2006.06 - 2008.06
AUDIA4 B7 (8EC)BRD2.0 TDI quattro19681251702006.06 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI quattro 2006.06 - 2008.06
AUDIA4 B7 (8EC)BRD2.0 TDI19681251702006.06 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI 2006.06 - 2008.06
AUDIA4 B7 (8EC)BVA2.0 TDI quattro19681201632006.06 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI quattro 2006.06 - 2008.06
AUDIA4 B7 (8EC)BGB, BWE, BWT, BPG2.0 TFSI quattro19841472002004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TFSI quattro 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 B7 (8EC)ALT2.01984961302004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 B7 (8EC)BGB, BWE, BWT, BPG2.0 TFSI19841472002004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TFSI 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 B7 (8EC)BUL2.0 TFSI quattro19841622202005.06 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TFSI quattro 2005.06 - 2008.06
AUDIA4 B7 (8EC)BUL2.0 TFSI19841622202005.06 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TFSI 2005.06 - 2008.06
AUDIA4 B7 (8EC)BPJ, BYK2.0 TFSI19841251702006.10 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TFSI 2006.10 - 2008.06
AUDIA4 B7 (8EC)BDG2.5 TDI24961201632004.11 - 2006.05Informacje o AUDI A4 B7 (8EC) 2.5 TDI 2004.11 - 2006.05
AUDIA4 B7 (8EC)BSG2.7 TDI26981201632005.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 (8EC) 2.7 TDI 2005.11 - 2008.06
AUDIA4 B7 (8EC)BPP2.7 TDI26981321802006.01 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 (8EC) 2.7 TDI 2006.01 - 2008.06
AUDIA4 B7 (8EC)BKN3.0 TDI quattro29671502042004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 (8EC) 3.0 TDI quattro 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 B7 (8EC)ASB3.0 TDI quattro29671712332006.01 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 (8EC) 3.0 TDI quattro 2006.01 - 2008.06
AUDIA4 B7 (8EC)BBJ3.029761602182004.11 - 2006.05Informacje o AUDI A4 B7 (8EC) 3.0 2004.11 - 2006.05
AUDIA4 B7 (8EC)BBJ3.0 quattro29761602182004.11 - 2006.07Informacje o AUDI A4 B7 (8EC) 3.0 quattro 2004.11 - 2006.07
AUDIA4 B7 (8EC)AUK3.2 FSI31231882552005.01 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 (8EC) 3.2 FSI 2005.01 - 2008.06
AUDIA4 B7 (8EC)AUK, BKH3.2 FSI quattro31231882552005.01 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 (8EC) 3.2 FSI quattro 2005.01 - 2008.06
AUDIA4 B7 Avant (8ED)ALZ1.61595751022004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 Avant (8ED) 1.6 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 B7 Avant (8ED)BFB1.8 T quattro17811201632004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 Avant (8ED) 1.8 T quattro 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 B7 Avant (8ED)BFB1.8 T17811201632004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 Avant (8ED) 1.8 T 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 B7 Avant (8ED)BKE, BRB1.9 TDI1896851162004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 Avant (8ED) 1.9 TDI 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 B7 Avant (8ED)BNA, BRF2.0 TDI19681001362004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 B7 Avant (8ED)BLB, BRE2.0 TDI 16V19681031402004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI 16V 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 B7 Avant (8ED)BPW2.0 TDI19681031402004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 B7 Avant (8ED)BVG2.0 TDI1968891212005.09 - 2006.09Informacje o AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI 2005.09 - 2006.09
AUDIA4 B7 Avant (8ED)BVF2.0 TDI1968931262005.11 - 2006.11Informacje o AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI 2005.11 - 2006.11
AUDIA4 B7 Avant (8ED)BPW2.0 TDI quattro19681031402006.01 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI quattro 2006.01 - 2008.06
AUDIA4 B7 Avant (8ED)BRD2.0 TDI quattro19681251702006.06 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI quattro 2006.06 - 2008.06
AUDIA4 B7 Avant (8ED)BRD2.0 TDI19681251702006.06 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI 2006.06 - 2008.06
AUDIA4 B7 Avant (8ED)BVA2.0 TDI quattro19681201632006.06 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI quattro 2006.06 - 2008.06
AUDIA4 B7 Avant (8ED)BVA2.0 TDI19681201632006.06 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI 2006.06 - 2008.06
AUDIA4 B7 Avant (8ED)ALT2.01984961302004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 B7 Avant (8ED)BGB, BWE, BWT, BPG2.0 TFSI quattro19841472002004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TFSI quattro 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 B7 Avant (8ED)BGB, BWE, BPG2.0 TFSI19841472002004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TFSI 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 B7 Avant (8ED)BUL2.0 TFSI quattro19841622202005.06 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TFSI quattro 2005.06 - 2008.06
AUDIA4 B7 Avant (8ED)BUL2.0 TFSI19841622202005.06 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TFSI 2005.06 - 2008.06
AUDIA4 B7 Avant (8ED)BPJ, BYK2.0 TFSI19841251702006.10 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TFSI 2006.10 - 2008.06
AUDIA4 B7 Avant (8ED)BDG2.5 TDI24961201632004.11 - 2006.05Informacje o AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.5 TDI 2004.11 - 2006.05
AUDIA4 B7 Avant (8ED)BSG2.7 TDi26981201632005.11 - 2008.03Informacje o AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.7 TDi 2005.11 - 2008.03
AUDIA4 B7 Avant (8ED)BPP2.7 TDI26981321802006.01 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.7 TDI 2006.01 - 2008.06
AUDIA4 B7 Avant (8ED)BKN3.0 TDI quattro29671502042004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 Avant (8ED) 3.0 TDI quattro 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 B7 Avant (8ED)ASB3.0 TDI quattro29671712332006.01 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 Avant (8ED) 3.0 TDI quattro 2006.01 - 2008.06
AUDIA4 B7 Avant (8ED)BBJ3.029761602182004.11 - 2006.05Informacje o AUDI A4 B7 Avant (8ED) 3.0 2004.11 - 2006.05
AUDIA4 B7 Avant (8ED)BBJ3.0 quattro29761602182004.11 - 2006.07Informacje o AUDI A4 B7 Avant (8ED) 3.0 quattro 2004.11 - 2006.07
AUDIA4 B7 Avant (8ED)AUK, BKH3.2 FSI quattro31231882552005.01 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 Avant (8ED) 3.2 FSI quattro 2005.01 - 2008.06
AUDIA4 B7 Avant (8ED)AUK3.2 FSI31231882552005.01 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 Avant (8ED) 3.2 FSI 2005.01 - 2008.06
AUDIA4 B7 kabriolet (8HE)BPW2.0 TDI19681031402006.01 - 2009.03Informacje o AUDI A4 B7 kabriolet (8HE) 2.0 TDI 2006.01 - 2009.03
AUDIA4 B7 kabriolet (8HE)BRC2.0 TDI19681001362006.01 - 2009.03Informacje o AUDI A4 B7 kabriolet (8HE) 2.0 TDI 2006.01 - 2009.03
AUDIA4 B7 kabriolet (8HE)BWE, BWT2.0 TFSI 16V19841472002006.01 - 2009.03Informacje o AUDI A4 B7 kabriolet (8HE) 2.0 TFSI 16V 2006.01 - 2009.03
AUDIA4 B7 kabriolet (8HE)BPP2.7 TDI26981321802006.06 - 2009.03Informacje o AUDI A4 B7 kabriolet (8HE) 2.7 TDI 2006.06 - 2009.03
AUDIA4 B7 kabriolet (8HE)ASB3.0 TDI quattro29671712332006.01 - 2009.03Informacje o AUDI A4 B7 kabriolet (8HE) 3.0 TDI quattro 2006.01 - 2009.03
AUDIA4 B7 kabriolet (8HE)BKN3.0 TDI quattro29671502042006.01 - 2009.03Informacje o AUDI A4 B7 kabriolet (8HE) 3.0 TDI quattro 2006.01 - 2009.03
AUDIA4 B7 kabriolet (8HE)AUK, BKH3.2 FSI quattro31231882552006.01 - 2009.03Informacje o AUDI A4 B7 kabriolet (8HE) 3.2 FSI quattro 2006.01 - 2009.03
AUDIA4 B7 kabriolet (8HE)AUK3.2 FSI31231882552006.01 - 2009.03Informacje o AUDI A4 B7 kabriolet (8HE) 3.2 FSI 2006.01 - 2009.03
AUDIA6 Allroad C6 (4FH)BPP2.7 TDI quattro26981321802006.03 - 2008.10Informacje o AUDI A6 Allroad C6 (4FH) 2.7 TDI quattro 2006.03 - 2008.10
AUDIA6 Allroad C6 (4FH)BSG, CAND2.7 TDI quattro26981201632006.05 - 2011.08Informacje o AUDI A6 Allroad C6 (4FH) 2.7 TDI quattro 2006.05 - 2011.08
AUDIA6 Allroad C6 (4FH)CANC2.7 TDI quattro26981401902008.10 - 2011.08Informacje o AUDI A6 Allroad C6 (4FH) 2.7 TDI quattro 2008.10 - 2011.08
AUDIA6 Allroad C6 (4FH)ASB3.0 TDI quattro29671712332006.05 - 2008.10Informacje o AUDI A6 Allroad C6 (4FH) 3.0 TDI quattro 2006.05 - 2008.10
AUDIA6 Allroad C6 (4FH)BNG, CDYB3.0 TDI quattro29671552112006.05 - 2011.08Informacje o AUDI A6 Allroad C6 (4FH) 3.0 TDI quattro 2006.05 - 2011.08
AUDIA6 Allroad C6 (4FH)CDYA, CDYC3.0 TDI quattro29671762402008.10 - 2011.08Informacje o AUDI A6 Allroad C6 (4FH) 3.0 TDI quattro 2008.10 - 2011.08
AUDIA6 Allroad C6 (4FH)CAJA3.0 TFSI quattro29952132902008.10 - 2011.08Informacje o AUDI A6 Allroad C6 (4FH) 3.0 TFSI quattro 2008.10 - 2011.08
AUDIA6 Allroad C6 (4FH)AUK3.2 FSI quattro31231882552006.05 - 2008.10Informacje o AUDI A6 Allroad C6 (4FH) 3.2 FSI quattro 2006.05 - 2008.10
AUDIA6 Allroad C6 (4FH)BVJ4.2 FSI quattro41632573502006.05 - 2010.12Informacje o AUDI A6 Allroad C6 (4FH) 4.2 FSI quattro 2006.05 - 2010.12
AUDIA6 C6 (4F2)BLB, BRE2.0 TDI19681031402004.07 - 2008.10Informacje o AUDI A6 C6 (4F2) 2.0 TDI 2004.07 - 2008.10
AUDIA6 C6 (4F2)BNA, BRF, CAGB2.0 TDI19681001362004.07 - 2011.03Informacje o AUDI A6 C6 (4F2) 2.0 TDI 2004.07 - 2011.03
AUDIA6 C6 (4F2)BVG2.0 TDI1968891212005.09 - 2006.06Informacje o AUDI A6 C6 (4F2) 2.0 TDI 2005.09 - 2006.06
AUDIA6 C6 (4F2)CAHA2.0 TDI19681251702008.11 - 2011.03Informacje o AUDI A6 C6 (4F2) 2.0 TDI 2008.11 - 2011.03
AUDIA6 C6 (4F2)CAHB2.0 TDI19681201632009.04 - 2011.03Informacje o AUDI A6 C6 (4F2) 2.0 TDI 2009.04 - 2011.03
AUDIA6 C6 (4F2)BPJ, BYK2.0 TFSI19841251702005.06 - 2011.03Informacje o AUDI A6 C6 (4F2) 2.0 TFSI 2005.06 - 2011.03
AUDIA6 C6 (4F2)BDW2.423931301772004.05 - 2008.10Informacje o AUDI A6 C6 (4F2) 2.4 2004.05 - 2008.10
AUDIA6 C6 (4F2)BDW2.4 quattro23931301772005.01 - 2008.10Informacje o AUDI A6 C6 (4F2) 2.4 quattro 2005.01 - 2008.10
AUDIA6 C6 (4F2)BPP2.7 TDI26981321802004.11 - 2008.10Informacje o AUDI A6 C6 (4F2) 2.7 TDI 2004.11 - 2008.10
AUDIA6 C6 (4F2)BPP2.7 TDI quattro26981321802004.11 - 2008.10Informacje o AUDI A6 C6 (4F2) 2.7 TDI quattro 2004.11 - 2008.10
AUDIA6 C6 (4F2)BSG, CANB2.7 TDI26981201632004.11 - 2011.03Informacje o AUDI A6 C6 (4F2) 2.7 TDI 2004.11 - 2011.03
AUDIA6 C6 (4F2)BSG, CAND2.7 TDI quattro26981201632005.06 - 2011.03Informacje o AUDI A6 C6 (4F2) 2.7 TDI quattro 2005.06 - 2011.03
AUDIA6 C6 (4F2)CANA2.7 TDI26981401902008.10 - 2011.03Informacje o AUDI A6 C6 (4F2) 2.7 TDI 2008.10 - 2011.03
AUDIA6 C6 (4F2)CANC2.7 TDI quattro26981401902008.10 - 2011.03Informacje o AUDI A6 C6 (4F2) 2.7 TDI quattro 2008.10 - 2011.03
AUDIA6 C6 (4F2)BDX2.8 FSI27731542102006.11 - 2008.10Informacje o AUDI A6 C6 (4F2) 2.8 FSI 2006.11 - 2008.10
AUDIA6 C6 (4F2)BDX2.8 FSI quattro27731542102007.06 - 2008.10Informacje o AUDI A6 C6 (4F2) 2.8 FSI quattro 2007.06 - 2008.10
AUDIA6 C6 (4F2)CCEA2.8 FSI quattro27731622202008.10 - 2011.03Informacje o AUDI A6 C6 (4F2) 2.8 FSI quattro 2008.10 - 2011.03
AUDIA6 C6 (4F2)CCDA2.8 FSI quattro27731401902008.10 - 2011.03Informacje o AUDI A6 C6 (4F2) 2.8 FSI quattro 2008.10 - 2011.03
AUDIA6 C6 (4F2)CCDA2.8 FSI27731401902008.10 - 2011.03Informacje o AUDI A6 C6 (4F2) 2.8 FSI 2008.10 - 2011.03
AUDIA6 C6 (4F2)CCEA2.8 FSI27731622202008.10 - 2011.03Informacje o AUDI A6 C6 (4F2) 2.8 FSI 2008.10 - 2011.03
AUDIA6 C6 (4F2)BMK3.0 TDI quattro29671652252004.05 - 2006.05Informacje o AUDI A6 C6 (4F2) 3.0 TDI quattro 2004.05 - 2006.05
AUDIA6 C6 (4F2)BNG, CDYB3.0 TDI quattro29671552112004.05 - 2011.03Informacje o AUDI A6 C6 (4F2) 3.0 TDI quattro 2004.05 - 2011.03
AUDIA6 C6 (4F2)ASB3.0 TDI quattro29671712332006.06 - 2008.10Informacje o AUDI A6 C6 (4F2) 3.0 TDI quattro 2006.06 - 2008.10
AUDIA6 C6 (4F2)CDYA, CDYC3.0 TDI quattro29671762402008.10 - 2011.03Informacje o AUDI A6 C6 (4F2) 3.0 TDI quattro 2008.10 - 2011.03
AUDIA6 C6 (4F2)BBJ3.0 quattro29761602182004.05 - 2006.05Informacje o AUDI A6 C6 (4F2) 3.0 quattro 2004.05 - 2006.05
AUDIA6 C6 (4F2)BBJ3.029761602182004.08 - 2006.05Informacje o AUDI A6 C6 (4F2) 3.0 2004.08 - 2006.05
AUDIA6 C6 (4F2)CAJA3.0 TFSI quattro29952132902008.10 - 2011.03Informacje o AUDI A6 C6 (4F2) 3.0 TFSI quattro 2008.10 - 2011.03
AUDIA6 C6 (4F2)CCAA3.0 TFSI quattro29952202992008.10 - 2011.03Informacje o AUDI A6 C6 (4F2) 3.0 TFSI quattro 2008.10 - 2011.03
AUDIA6 C6 (4F2)AUK, BKH3.2 FSI quattro31231882552004.05 - 2008.10Informacje o AUDI A6 C6 (4F2) 3.2 FSI quattro 2004.05 - 2008.10
AUDIA6 C6 (4F2)AUK, BKH3.2 FSI31231882552004.05 - 2009.05Informacje o AUDI A6 C6 (4F2) 3.2 FSI 2004.05 - 2009.05
AUDIA6 C6 (4F2)BYU3.2 FSI quattro31231832492006.09 - 2008.10Informacje o AUDI A6 C6 (4F2) 3.2 FSI quattro 2006.09 - 2008.10
AUDIA6 C6 (4F2)CALA3.2 FSI31971952652009.05 - 2011.03Informacje o AUDI A6 C6 (4F2) 3.2 FSI 2009.05 - 2011.03
AUDIA6 C6 (4F2)BAT, BNK4.2 quattro41632463352004.05 - 2006.05Informacje o AUDI A6 C6 (4F2) 4.2 quattro 2004.05 - 2006.05
AUDIA6 C6 (4F2)BVJ4.2 FSI quattro41632573502006.06 - 2011.03Informacje o AUDI A6 C6 (4F2) 4.2 FSI quattro 2006.06 - 2011.03
AUDIA6 C6 Avant (4F5)BLB, BRE2.0 TDI19681031402005.06 - 2008.10Informacje o AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.0 TDI 2005.06 - 2008.10
AUDIA6 C6 Avant (4F5)BNA, BRF, CAGB2.0 TDI19681001362005.06 - 2011.08Informacje o AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.0 TDI 2005.06 - 2011.08
AUDIA6 C6 Avant (4F5)BVG2.0 TDI1968891212005.09 - 2006.06Informacje o AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.0 TDI 2005.09 - 2006.06
AUDIA6 C6 Avant (4F5)CAHA2.0 TDI19681251702008.10 - 2011.08Informacje o AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.0 TDI 2008.10 - 2011.08
AUDIA6 C6 Avant (4F5)CAHB2.0 TDI19681201632009.04 - 2011.08Informacje o AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.0 TDI 2009.04 - 2011.08
AUDIA6 C6 Avant (4F5)BPJ2.0 TFSI19841251702005.06 - 2011.08Informacje o AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.0 TFSI 2005.06 - 2011.08
AUDIA6 C6 Avant (4F5)BDW2.423931301772005.03 - 2008.10Informacje o AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.4 2005.03 - 2008.10
AUDIA6 C6 Avant (4F5)BDW2.4 quattro23931301772005.03 - 2008.10Informacje o AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.4 quattro 2005.03 - 2008.10
AUDIA6 C6 Avant (4F5)BPP2.7 TDI quattro26981321802004.11 - 2008.10Informacje o AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.7 TDI quattro 2004.11 - 2008.10
AUDIA6 C6 Avant (4F5)BPP2.7 TDI26981321802005.03 - 2008.10Informacje o AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.7 TDI 2005.03 - 2008.10
AUDIA6 C6 Avant (4F5)BSG, CANB2.7 TDI26981201632005.03 - 2011.08Informacje o AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.7 TDI 2005.03 - 2011.08
AUDIA6 C6 Avant (4F5)BSG, CAND2.7 TDI quattro26981201632005.06 - 2011.08Informacje o AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.7 TDI quattro 2005.06 - 2011.08
AUDIA6 C6 Avant (4F5)CANC2.7 TDI quattro26981401902008.10 - 2011.08Informacje o AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.7 TDI quattro 2008.10 - 2011.08
AUDIA6 C6 Avant (4F5)CANA2.7 TDI26981401902008.10 - 2011.08Informacje o AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.7 TDI 2008.10 - 2011.08
AUDIA6 C6 Avant (4F5)BDX2.8 FSI27731542102006.11 - 2008.10Informacje o AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.8 FSI 2006.11 - 2008.10
AUDIA6 C6 Avant (4F5)BDX2.8 FSI quattro27731542102007.06 - 2008.10Informacje o AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.8 FSI quattro 2007.06 - 2008.10
AUDIA6 C6 Avant (4F5)CCEA2.8 FSI27731622202008.10 - 2011.08Informacje o AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.8 FSI 2008.10 - 2011.08
AUDIA6 C6 Avant (4F5)CCDA2.8 FSI27731401902008.10 - 2011.08Informacje o AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.8 FSI 2008.10 - 2011.08
AUDIA6 C6 Avant (4F5)CCEA2.8 FSI quattro27731622202008.10 - 2011.08Informacje o AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.8 FSI quattro 2008.10 - 2011.08
AUDIA6 C6 Avant (4F5)CCDA2.8 FSI quattro27731401902008.10 - 2011.08Informacje o AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.8 FSI quattro 2008.10 - 2011.08
AUDIA6 C6 Avant (4F5)BMK3.0 TDI quattro29671652252005.03 - 2006.05Informacje o AUDI A6 C6 Avant (4F5) 3.0 TDI quattro 2005.03 - 2006.05
AUDIA6 C6 Avant (4F5)BNG, CDYB3.0 TDI quattro29671552112005.03 - 2011.08Informacje o AUDI A6 C6 Avant (4F5) 3.0 TDI quattro 2005.03 - 2011.08
AUDIA6 C6 Avant (4F5)ASB3.0 TDI quattro29671712332006.06 - 2008.10Informacje o AUDI A6 C6 Avant (4F5) 3.0 TDI quattro 2006.06 - 2008.10
AUDIA6 C6 Avant (4F5)CDYA, CDYC3.0 TDI quattro29671762402008.10 - 2011.08Informacje o AUDI A6 C6 Avant (4F5) 3.0 TDI quattro 2008.10 - 2011.08
AUDIA6 C6 Avant (4F5)BBJ3.0 quattro29761602182005.03 - 2006.05Informacje o AUDI A6 C6 Avant (4F5) 3.0 quattro 2005.03 - 2006.05
AUDIA6 C6 Avant (4F5)BBJ3.029761602182005.03 - 2006.05Informacje o AUDI A6 C6 Avant (4F5) 3.0 2005.03 - 2006.05
AUDIA6 C6 Avant (4F5)CAJA3.0 TFSI quattro29952132902008.10 - 2011.08Informacje o AUDI A6 C6 Avant (4F5) 3.0 TFSI quattro 2008.10 - 2011.08
AUDIA6 C6 Avant (4F5)CCAA3.0 TFSI quattro29952202992008.10 - 2011.08Informacje o AUDI A6 C6 Avant (4F5) 3.0 TFSI quattro 2008.10 - 2011.08
AUDIA6 C6 Avant (4F5)AUK, BKH3.2 FSI quattro31231882552005.03 - 2008.10Informacje o AUDI A6 C6 Avant (4F5) 3.2 FSI quattro 2005.03 - 2008.10
AUDIA6 C6 Avant (4F5)AUK3.2 FSI31231882552005.03 - 2008.10Informacje o AUDI A6 C6 Avant (4F5) 3.2 FSI 2005.03 - 2008.10
AUDIA6 C6 Avant (4F5)BAT4.2 quattro41632463352005.03 - 2006.05Informacje o AUDI A6 C6 Avant (4F5) 4.2 quattro 2005.03 - 2006.05
AUDIA6 C6 Avant (4F5)BVJ4.2 FSI quattro41632573502006.06 - 2011.08Informacje o AUDI A6 C6 Avant (4F5) 4.2 FSI quattro 2006.06 - 2011.08
AUDIQ3 (8UB, 8UG)CHPB, CZEA, CZDA1.4 TSI13951101502013.10 - 2018.10Informacje o AUDI Q3 (8UB, 8UG) 1.4 TSI 2013.10 - 2018.10
AUDIQ3 (8UB, 8UG)CFGD2.0 TDI quattro19681201632011.06 - 2015.04Informacje o AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI quattro 2011.06 - 2015.04
AUDIQ3 (8UB, 8UG)CFGC2.0 TDI19681301772011.06 - 2015.04Informacje o AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI 2011.06 - 2015.04
AUDIQ3 (8UB, 8UG)CFGC, CLLB2.0 TDI quattro19681301772011.06 - 2018.10Informacje o AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI quattro 2011.06 - 2018.10
AUDIQ3 (8UB, 8UG)CFFA, DFTB, CUVB2.0 TDI19681001362011.09 - 2018.10Informacje o AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI 2011.09 - 2018.10
AUDIQ3 (8UB, 8UG)CFFB, CLJA2.0 TDI19681031402011.09 - 2018.10Informacje o AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI 2011.09 - 2018.10
AUDIQ3 (8UB, 8UG)CFFB2.0 TDI quattro19681031402012.01 - 2018.10Informacje o AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI quattro 2012.01 - 2018.10
AUDIQ3 (8UB, 8UG)CCZC2.0 TFSI quattro19841251702011.06 - 2015.04Informacje o AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TFSI quattro 2011.06 - 2015.04
AUDIQ3 (8UB, 8UG)CPSA2.0 TFSI quattro19841552112011.06 - 2015.04Informacje o AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TFSI quattro 2011.06 - 2015.04
AUDIQ3 (8UB, 8UG)CCTA2.0 TFSI quattro19841472002014.09 - 2018.10Informacje o AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TFSI quattro 2014.09 - 2018.10
AUDITT (8J3)CDAA1.8 TFSI17981181602008.06 - 2014.06Informacje o AUDI TT (8J3) 1.8 TFSI 2008.06 - 2014.06
AUDITT (8J3)CBBB, CFGB2.0 TDI quattro19681251702008.06 - 2014.06Informacje o AUDI TT (8J3) 2.0 TDI quattro 2008.06 - 2014.06
AUDITT (8J3)BWA, BPY, CCTA2.0 TFSI19841472002006.08 - 2010.06Informacje o AUDI TT (8J3) 2.0 TFSI 2006.08 - 2010.06
AUDITT (8J3)CDLA, CDMA2.0 TTS quattro19841952652008.05 - 2014.06Informacje o AUDI TT (8J3) 2.0 TTS quattro 2008.05 - 2014.06
AUDITT (8J3)CCZA, CCTA2.0 TFSI quattro19841472002008.06 - 2010.06Informacje o AUDI TT (8J3) 2.0 TFSI quattro 2008.06 - 2010.06
AUDITT (8J3)CESA, CETA2.0 TFSI quattro19841552112010.05 - 2014.06Informacje o AUDI TT (8J3) 2.0 TFSI quattro 2010.05 - 2014.06
AUDITT (8J3)CESA2.0 TFSI19841552112010.05 - 2014.06Informacje o AUDI TT (8J3) 2.0 TFSI 2010.05 - 2014.06
AUDITT (8J3)BUB, CBRA3.2 V6 quattro31891842502006.08 - 2010.06Informacje o AUDI TT (8J3) 3.2 V6 quattro 2006.08 - 2010.06
AUDITT Roadster (8J9)CDAA1.8 TFSI17981181602008.06 - 2014.06Informacje o AUDI TT Roadster (8J9) 1.8 TFSI 2008.06 - 2014.06
AUDITT Roadster (8J9)CBBB, CFGB2.0 TDI quattro19681251702008.06 - 2014.06Informacje o AUDI TT Roadster (8J9) 2.0 TDI quattro 2008.06 - 2014.06
AUDITT Roadster (8J9)BWA, BPY, CCTA2.0 TFSI19841472002007.03 - 2010.06Informacje o AUDI TT Roadster (8J9) 2.0 TFSI 2007.03 - 2010.06
AUDITT Roadster (8J9)CDLA, CDMA2.0 TTS quattro19841952652008.05 - 2014.06Informacje o AUDI TT Roadster (8J9) 2.0 TTS quattro 2008.05 - 2014.06
AUDITT Roadster (8J9)CCZA, CCTA2.0 TFSI quattro19841472002008.06 - 2010.06Informacje o AUDI TT Roadster (8J9) 2.0 TFSI quattro 2008.06 - 2010.06
AUDITT Roadster (8J9)CESA2.0 TFSI19841552112010.05 - 2014.06Informacje o AUDI TT Roadster (8J9) 2.0 TFSI 2010.05 - 2014.06
AUDITT Roadster (8J9)CESA, CETA2.0 TFSI quattro19841552112010.05 - 2014.06Informacje o AUDI TT Roadster (8J9) 2.0 TFSI quattro 2010.05 - 2014.06
AUDITT Roadster (8J9)BUB, CBRA3.2 V6 quattro31891842502007.03 - 2010.06Informacje o AUDI TT Roadster (8J9) 3.2 V6 quattro 2007.03 - 2010.06
SEATALHAMBRA (710, 711)CAVA, CNWB, CTHA1.4 TSI13901101502010.06 - Informacje o SEAT ALHAMBRA (710, 711) 1.4 TSI 2010.06 -
SEATALHAMBRA (710, 711)CDAA1.8 TSI17981181602012.11 - Informacje o SEAT ALHAMBRA (710, 711) 1.8 TSI 2012.11 -
SEATALHAMBRA (710, 711)CFFB2.0 TDI19681031402010.06 - Informacje o SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI 2010.06 -
SEATALHAMBRA (710, 711)CFFA2.0 TDI19681001362010.06 - 2011.05Informacje o SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI 2010.06 - 2011.05
SEATALHAMBRA (710, 711)CFGB2.0 TDI19681251702010.06 - 2013.02Informacje o SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI 2010.06 - 2013.02
SEATALHAMBRA (710, 711)CFFB2.0 TDI 4Drive19681031402011.05 - Informacje o SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI 4Drive 2011.05 -
SEATALHAMBRA (710, 711)CFFE, CUVA, DFLD, DLTC2.0 TDI1968851152011.05 - Informacje o SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI 2011.05 -
SEATALHAMBRA (710, 711)CFGC, DLUB2.0 TDI19681301772012.11 - Informacje o SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI 2012.11 -
SEATALHAMBRA (710, 711)CCZA2.0 TSI19841472002010.11 - 2012.05Informacje o SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TSI 2010.11 - 2012.05
SEATALTEA (5P1)CBZB1.2 TSI1197771052010.04 - Informacje o SEAT ALTEA (5P1) 1.2 TSI 2010.04 -
SEATALTEA (5P1)BXW, CGGB1.4 16V139063862006.05 - Informacje o SEAT ALTEA (5P1) 1.4 16V 2006.05 -
SEATALTEA (5P1)CAXC1.4 TSI1390921252007.11 - Informacje o SEAT ALTEA (5P1) 1.4 TSI 2007.11 -
SEATALTEA (5P1)BGU, BSE, BSF, CCSA1.61595751022004.03 - Informacje o SEAT ALTEA (5P1) 1.6 2004.03 -
SEATALTEA (5P1)CHGA1.6 LPG1595751022009.09 - Informacje o SEAT ALTEA (5P1) 1.6 LPG 2009.09 -
SEATALTEA (5P1)CAYC1.6 TDI1598771052009.10 - Informacje o SEAT ALTEA (5P1) 1.6 TDI 2009.10 -
SEATALTEA (5P1)CAYB1.6 TDI159866902010.11 - Informacje o SEAT ALTEA (5P1) 1.6 TDI 2010.11 -
SEATALTEA (5P1)BYT, BZB, CDAA1.8 TFSI17981181602007.01 - Informacje o SEAT ALTEA (5P1) 1.8 TFSI 2007.01 -
SEATALTEA (5P1)BKC, BJB, BLS, BXE1.9 TDI1896771052004.04 - Informacje o SEAT ALTEA (5P1) 1.9 TDI 2004.04 -
SEATALTEA (5P1)BXF1.9 TDI189666902009.08 - Informacje o SEAT ALTEA (5P1) 1.9 TDI 2009.08 -
SEATALTEA (5P1)BKD, CFHC2.0 TDI 16V19681031402004.03 - Informacje o SEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI 16V 2004.03 -
SEATALTEA (5P1)AZV2.0 TDI19681001362004.03 - 2009.05Informacje o SEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI 2004.03 - 2009.05
SEATALTEA (5P1)BMM2.0 TDI19681031402005.11 - Informacje o SEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI 2005.11 -
SEATALTEA (5P1)BMN, CEGA2.0 TDI19681251702006.03 - Informacje o SEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI 2006.03 -
SEATALTEA (5P1)CFHC2.0 TDI 16V 4WD19681031402010.10 - Informacje o SEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI 16V 4WD 2010.10 -
SEATALTEA (5P1)BLR, BLY, BVY, BVZ2.0 FSI19841101502004.05 - 2009.03Informacje o SEAT ALTEA (5P1) 2.0 FSI 2004.05 - 2009.03
SEATALTEA (5P1)BWA2.0 TFSI19841472002006.04 - 2009.05Informacje o SEAT ALTEA (5P1) 2.0 TFSI 2006.04 - 2009.05
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)CBZB1.2 TSI1197771052010.04 - Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.2 TSI 2010.04 -
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)BXW, CGGB1.4 16V139063862006.10 - Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.4 16V 2006.10 -
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)CAXC1.4 TSI1390921252007.11 - Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.4 TSI 2007.11 -
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)BGU, BSE, BSF, CCSA1.61595751022006.10 - Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.6 2006.10 -
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)BSE, BSF, CCSA, CMXA1.6 Multifuel1595751022006.10 - 2010.11Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.6 Multifuel 2006.10 - 2010.11
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)CHGA1.6 LPG1595751022009.09 - Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.6 LPG 2009.09 -
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)CAYC1.6 TDI1598771052009.10 - Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.6 TDI 2009.10 -
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)CAYB1.6 TDI159866902010.11 - Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.6 TDI 2010.11 -
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)BYT, BZB, CDAA1.8 TFSI17981181602007.01 - Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.8 TFSI 2007.01 -
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)BKC, BLS, BXE1.9 TDI1896771052006.10 - 2010.12Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.9 TDI 2006.10 - 2010.12
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)BLS1.9 TDI 4x41896771052009.06 - 2010.12Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.9 TDI 4x4 2009.06 - 2010.12
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)BXF1.9 TDI189666902009.08 - 2010.12Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.9 TDI 2009.08 - 2010.12
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)BMM2.0 TDI19681031402006.10 - Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 2006.10 -
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)BKD, CFHC2.0 TDI 16V19681031402006.10 - Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 16V 2006.10 -
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)AZV2.0 TDI19681001362006.11 - 2009.03Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 2006.11 - 2009.03
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)BMM2.0 TDI 4x419681031402007.06 - Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 4x4 2007.06 -
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)BMN, CEGA2.0 TDI19681251702007.06 - 2009.05Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 2007.06 - 2009.05
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)BMN, CEGA, CFJA2.0 TDI 4x419681251702007.06 - 2009.05Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 4x4 2007.06 - 2009.05
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)CFHC2.0 TDI 16V 4x419681031402010.10 - Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 16V 4x4 2010.10 -
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)BVY, BVZ2.0 FSI19841101502006.10 - 2009.03Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 FSI 2006.10 - 2009.03
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)BWA2.0 TFSI19841472002006.10 - 2009.05Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TFSI 2006.10 - 2009.05
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)BWA2.0 TFSI 4x419841472002007.06 - 2009.05Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TFSI 4x4 2007.06 - 2009.05
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)CCZB2.0 TFSI 4x419841552112009.05 - Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TFSI 4x4 2009.05 -
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)CCZB2.0 TFSI19841552112009.05 - Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TFSI 2009.05 -
SEATEXEO (3R2)ALZ1.61595751022009.03 - 2010.09Informacje o SEAT EXEO (3R2) 1.6 2009.03 - 2010.09
SEATEXEO (3R2)CFMA1.8 T17811101502008.12 - 2010.05Informacje o SEAT EXEO (3R2) 1.8 T 2008.12 - 2010.05
SEATEXEO (3R2)CDHB1.8 TSI17981181602010.05 - 2013.05Informacje o SEAT EXEO (3R2) 1.8 TSI 2010.05 - 2013.05
SEATEXEO (3R2)CDHA1.8 TSI1798881202010.09 - 2013.05Informacje o SEAT EXEO (3R2) 1.8 TSI 2010.09 - 2013.05
SEATEXEO (3R2)CAGA, CJCA2.0 TDI19681051432008.12 - 2013.05Informacje o SEAT EXEO (3R2) 2.0 TDI 2008.12 - 2013.05
SEATEXEO (3R2)CAGC, CJCC2.0 TDI1968881202008.12 - 2013.05Informacje o SEAT EXEO (3R2) 2.0 TDI 2008.12 - 2013.05
SEATEXEO (3R2)CAHA, CGLB2.0 TDI19681251702009.02 - 2013.05Informacje o SEAT EXEO (3R2) 2.0 TDI 2009.02 - 2013.05
SEATEXEO (3R2)BWE2.0 TFSI19841472002009.03 - 2013.05Informacje o SEAT EXEO (3R2) 2.0 TFSI 2009.03 - 2013.05
SEATEXEO (3R2)CDND2.0 TFSI19841552112010.05 - 2013.05Informacje o SEAT EXEO (3R2) 2.0 TFSI 2010.05 - 2013.05
SEATEXEO ST (3R5)ALZ1.61595751022009.06 - 2010.09Informacje o SEAT EXEO ST (3R5) 1.6 2009.06 - 2010.09
SEATEXEO ST (3R5)CFMA1.8 T17811101502009.06 - 2010.05Informacje o SEAT EXEO ST (3R5) 1.8 T 2009.06 - 2010.05
SEATEXEO ST (3R5)CDHB1.8 TSI17981181602010.05 - 2013.05Informacje o SEAT EXEO ST (3R5) 1.8 TSI 2010.05 - 2013.05
SEATEXEO ST (3R5)CDHA1.8 TSI1798881202010.09 - 2013.05Informacje o SEAT EXEO ST (3R5) 1.8 TSI 2010.09 - 2013.05
SEATEXEO ST (3R5)CAHA, CGLB2.0 TDI19681251702009.05 - 2013.05Informacje o SEAT EXEO ST (3R5) 2.0 TDI 2009.05 - 2013.05
SEATEXEO ST (3R5)CAGA, CJCA2.0 TDI19681051432009.05 - 2013.05Informacje o SEAT EXEO ST (3R5) 2.0 TDI 2009.05 - 2013.05
SEATEXEO ST (3R5)CAGC, CJCC2.0 TDI1968881202009.07 - 2013.05Informacje o SEAT EXEO ST (3R5) 2.0 TDI 2009.07 - 2013.05
SEATEXEO ST (3R5)BWE2.0 TFSI19841472002009.06 - 2013.05Informacje o SEAT EXEO ST (3R5) 2.0 TFSI 2009.06 - 2013.05
SEATEXEO ST (3R5)CDND2.0 TFSI19841552112010.05 - 2013.05Informacje o SEAT EXEO ST (3R5) 2.0 TFSI 2010.05 - 2013.05
SEATLEON (1P1)CBZB1.2 TSI1197771052010.02 - 2012.12Informacje o SEAT LEON (1P1) 1.2 TSI 2010.02 - 2012.12
SEATLEON (1P1)BXW, CGGB1.4 16V139063862006.06 - 2012.12Informacje o SEAT LEON (1P1) 1.4 16V 2006.06 - 2012.12
SEATLEON (1P1)CAXC1.4 TSI1390921252007.11 - 2012.12Informacje o SEAT LEON (1P1) 1.4 TSI 2007.11 - 2012.12
SEATLEON (1P1)BSE, BSF, CCSA1.61595751022005.07 - 2012.12Informacje o SEAT LEON (1P1) 1.6 2005.07 - 2012.12
SEATLEON (1P1)BSE, CCSA, CMXA1.6 MultiFuel1595751022005.07 - 2013.08Informacje o SEAT LEON (1P1) 1.6 MultiFuel 2005.07 - 2013.08
SEATLEON (1P1)CHGA1.6 LPG1595751022009.12 - 2012.12Informacje o SEAT LEON (1P1) 1.6 LPG 2009.12 - 2012.12
SEATLEON (1P1)CAYC1.6 TDI1598771052010.02 - 2012.12Informacje o SEAT LEON (1P1) 1.6 TDI 2010.02 - 2012.12
SEATLEON (1P1)CAYB1.6 TDI159866902010.11 - 2012.12Informacje o SEAT LEON (1P1) 1.6 TDI 2010.11 - 2012.12
SEATLEON (1P1)BZB, CDAA1.8 TSI17981181602007.06 - 2012.12Informacje o SEAT LEON (1P1) 1.8 TSI 2007.06 - 2012.12
SEATLEON (1P1)BKC, BLS, BXE1.9 TDI1896771052005.07 - 2010.12Informacje o SEAT LEON (1P1) 1.9 TDI 2005.07 - 2010.12
SEATLEON (1P1)BXF1.9 TDI189666902007.06 - 2010.12Informacje o SEAT LEON (1P1) 1.9 TDI 2007.06 - 2010.12
SEATLEON (1P1)AZV2.0 TDI19681001362005.07 - 2010.05Informacje o SEAT LEON (1P1) 2.0 TDI 2005.07 - 2010.05
SEATLEON (1P1)BKD, CFHC, CLCB2.0 TDI 16V19681031402005.07 - 2012.12Informacje o SEAT LEON (1P1) 2.0 TDI 16V 2005.07 - 2012.12
SEATLEON (1P1)BMM2.0 TDI19681031402005.10 - 2010.10Informacje o SEAT LEON (1P1) 2.0 TDI 2005.10 - 2010.10
SEATLEON (1P1)BMN, CEGA, CFJA2.0 TDI19681251702006.05 - 2012.12Informacje o SEAT LEON (1P1) 2.0 TDI 2006.05 - 2012.12
SEATLEON (1P1)BWA2.0 TFSI19841472002005.05 - 2009.03Informacje o SEAT LEON (1P1) 2.0 TFSI 2005.05 - 2009.03
SEATLEON (1P1)BLR, BLY, BVY, BVZ2.0 FSI19841101502005.07 - 2010.05Informacje o SEAT LEON (1P1) 2.0 FSI 2005.07 - 2010.05
SEATLEON (1P1)BWA12.0 TFSI19841361852005.09 - 2006.05Informacje o SEAT LEON (1P1) 2.0 TFSI 2005.09 - 2006.05
SEATLEON (1P1)BWJ, CDLD2.0 TFSI19841772402006.11 - 2011.05Informacje o SEAT LEON (1P1) 2.0 TFSI 2006.11 - 2011.05
SEATLEON (1P1)CCZB2.0 TFSI19841552112009.06 - 2012.12Informacje o SEAT LEON (1P1) 2.0 TFSI 2009.06 - 2012.12
SEATLEON (1P1)CDLA2.0 Cupra R19841952652009.09 - 2012.12Informacje o SEAT LEON (1P1) 2.0 Cupra R 2009.09 - 2012.12
SEATLEON (5F1)CHZD, DKRF1.0 TSI999851152015.05 - Informacje o SEAT LEON (5F1) 1.0 TSI 2015.05 -
SEATLEON (5F1)CJZB, CYVA1.2 TSI119763862012.12 - Informacje o SEAT LEON (5F1) 1.2 TSI 2012.12 -
SEATLEON (5F1)CJZA1.2 TSI1197771052013.01 - Informacje o SEAT LEON (5F1) 1.2 TSI 2013.01 -
SEATLEON (5F1)CYVB1.2 TSI1197811102014.04 - Informacje o SEAT LEON (5F1) 1.2 TSI 2014.04 -
SEATLEON (5F1)CHPA, CPTA1.4 TSI13951031402012.09 - Informacje o SEAT LEON (5F1) 1.4 TSI 2012.09 -
SEATLEON (5F1)CMBA, CXSA1.4 TSI1395901222012.11 - Informacje o SEAT LEON (5F1) 1.4 TSI 2012.11 -
SEATLEON (5F1)CPWA1.4 TGI1395811102013.02 - Informacje o SEAT LEON (5F1) 1.4 TGI 2013.02 -
SEATLEON (5F1)CZEA, CZDA1.4 TSI13951101502014.05 - Informacje o SEAT LEON (5F1) 1.4 TSI 2014.05 -
SEATLEON (5F1)CZCA1.4 TSI1395921252014.05 - Informacje o SEAT LEON (5F1) 1.4 TSI 2014.05 -
SEATLEON (5F1)CLHB, DDYB, CXXA1.6 TDI159866902012.11 - Informacje o SEAT LEON (5F1) 1.6 TDI 2012.11 -
SEATLEON (5F1)CLHA1.6 TDI1598771052012.11 - Informacje o SEAT LEON (5F1) 1.6 TDI 2012.11 -
SEATLEON (5F1)CRKB, CXXB, DBKA1.6 TDI1598811102013.09 - Informacje o SEAT LEON (5F1) 1.6 TDI 2013.09 -
SEATLEON (5F1)CJSA1.8 TSI17981321802013.02 - Informacje o SEAT LEON (5F1) 1.8 TSI 2013.02 -
SEATLEON (5F1)CUPA, CUNA, DJGA2.0 TDI19681351842012.09 - Informacje o SEAT LEON (5F1) 2.0 TDI 2012.09 -
SEATLEON (5F1)CKFC, CRMB, DFFA2.0 TDI19681101502012.10 - Informacje o SEAT LEON (5F1) 2.0 TDI 2012.10 -
SEATLEON (5F1)CRVC2.0 TDI19681051432013.05 - Informacje o SEAT LEON (5F1) 2.0 TDI 2013.05 -
SEATLEON (5F1)CRVA, CRLD2.0 TDI1968811102013.05 - Informacje o SEAT LEON (5F1) 2.0 TDI 2013.05 -
SEATLEON (5F1)CJXE2.0 Cupra19841952652013.10 - Informacje o SEAT LEON (5F1) 2.0 Cupra 2013.10 -
SEATLEON (5F1)CJXA2.0 Cupra19842062802013.10 - Informacje o SEAT LEON (5F1) 2.0 Cupra 2013.10 -
SEATLEON (5F1)CJXH, DNUC2.0 Cupra19842132902015.10 - Informacje o SEAT LEON (5F1) 2.0 Cupra 2015.10 -
SEATLEON Nadwozie pełne / liftback (5F1)CHZD1.0 TSI999851152015.05 - Informacje o SEAT LEON Nadwozie pełne / liftback (5F1) 1.0 TSI 2015.05 -
SEATLEON Nadwozie pełne / liftback (5F1)CJZB, CYVA1.2 TSI119763862013.01 - Informacje o SEAT LEON Nadwozie pełne / liftback (5F1) 1.2 TSI 2013.01 -
SEATLEON Nadwozie pełne / liftback (5F1)CYVB1.2 TSI1197811102014.04 - Informacje o SEAT LEON Nadwozie pełne / liftback (5F1) 1.2 TSI 2014.04 -
SEATLEON Nadwozie pełne / liftback (5F1)CHPA, CPTA1.4 TSI13951031402012.09 - 2016.10Informacje o SEAT LEON Nadwozie pełne / liftback (5F1) 1.4 TSI 2012.09 - 2016.10
SEATLEON Nadwozie pełne / liftback (5F1)CMBA, CXSA1.4 TSI1395901222012.09 - 2016.10Informacje o SEAT LEON Nadwozie pełne / liftback (5F1) 1.4 TSI 2012.09 - 2016.10
SEATLEON Nadwozie pełne / liftback (5F1)CZEA1.4 TSI13951101502014.05 - Informacje o SEAT LEON Nadwozie pełne / liftback (5F1) 1.4 TSI 2014.05 -
SEATLEON Nadwozie pełne / liftback (5F1)CLHA1.6 TDI1598771052012.09 - 2016.10Informacje o SEAT LEON Nadwozie pełne / liftback (5F1) 1.6 TDI 2012.09 - 2016.10
SEATLEON Nadwozie pełne / liftback (5F1)CLHB1.6 TDI159866902012.11 - 2016.10Informacje o SEAT LEON Nadwozie pełne / liftback (5F1) 1.6 TDI 2012.11 - 2016.10
SEATLEON Nadwozie pełne / liftback (5F1)CRKB, CXXB, DBKA1.6 TDI1598811102013.09 - 2016.10Informacje o SEAT LEON Nadwozie pełne / liftback (5F1) 1.6 TDI 2013.09 - 2016.10
SEATLEON Nadwozie pełne / liftback (5F1)CJSA1.8 TFSI17981321802013.02 - Informacje o SEAT LEON Nadwozie pełne / liftback (5F1) 1.8 TFSI 2013.02 -
SEATLEON Nadwozie pełne / liftback (5F1)CKFC, CRMB2.0 TDI19681101502012.10 - Informacje o SEAT LEON Nadwozie pełne / liftback (5F1) 2.0 TDI 2012.10 -
SEATLEON Nadwozie pełne / liftback (5F1)CUPA, CUNA2.0 TDI19681351842013.02 - Informacje o SEAT LEON Nadwozie pełne / liftback (5F1) 2.0 TDI 2013.02 -
SEATLEON Nadwozie pełne / liftback (5F1)CJXH2.0 Cupra19842132902015.09 - 2016.10Informacje o SEAT LEON Nadwozie pełne / liftback (5F1) 2.0 Cupra 2015.09 - 2016.10
SEATLEON Nadwozie pełne / liftback (5F1)CJXC2.0 Cupra19842213002017.01 - Informacje o SEAT LEON Nadwozie pełne / liftback (5F1) 2.0 Cupra 2017.01 -
SEATLEON SC (5F5)CHZD1.0 TSI999851152015.05 - 2018.08Informacje o SEAT LEON SC (5F5) 1.0 TSI 2015.05 - 2018.08
SEATLEON SC (5F5)CJZB, CYVA1.2 TSI119763862013.01 - 2018.08Informacje o SEAT LEON SC (5F5) 1.2 TSI 2013.01 - 2018.08
SEATLEON SC (5F5)CJZA1.2 TSI1197771052013.02 - 2014.04Informacje o SEAT LEON SC (5F5) 1.2 TSI 2013.02 - 2014.04
SEATLEON SC (5F5)CYVB1.2 TSI1197811102014.05 - 2018.08Informacje o SEAT LEON SC (5F5) 1.2 TSI 2014.05 - 2018.08
SEATLEON SC (5F5)CMBA, CXSA1.4 TSI1395901222013.02 - 2015.06Informacje o SEAT LEON SC (5F5) 1.4 TSI 2013.02 - 2015.06
SEATLEON SC (5F5)CHPA, CPTA1.4 TSI13951031402013.02 - 2016.11Informacje o SEAT LEON SC (5F5) 1.4 TSI 2013.02 - 2016.11
SEATLEON SC (5F5)CZEA1.4 TSI13951101502014.05 - 2018.08Informacje o SEAT LEON SC (5F5) 1.4 TSI 2014.05 - 2018.08
SEATLEON SC (5F5)CZCA1.4 TSI1395921252014.05 - 2018.08Informacje o SEAT LEON SC (5F5) 1.4 TSI 2014.05 - 2018.08
SEATLEON SC (5F5)CLHA1.6 TDI1598771052013.02 - 2018.08Informacje o SEAT LEON SC (5F5) 1.6 TDI 2013.02 - 2018.08
SEATLEON SC (5F5)CLHB, DDYB, CXXA1.6 TDI159866902013.02 - 2018.08Informacje o SEAT LEON SC (5F5) 1.6 TDI 2013.02 - 2018.08
SEATLEON SC (5F5)CRKB, CXXB1.6 TDI1598811102013.09 - 2016.11Informacje o SEAT LEON SC (5F5) 1.6 TDI 2013.09 - 2016.11
SEATLEON SC (5F5)CJSA1.8 TSI17981321802013.02 - 2018.08Informacje o SEAT LEON SC (5F5) 1.8 TSI 2013.02 - 2018.08
SEATLEON SC (5F5)CRVA2.0 TDI1968811102013.02 - Informacje o SEAT LEON SC (5F5) 2.0 TDI 2013.02 -
SEATLEON SC (5F5)CKFC, CRMB2.0 TDI19681101502013.02 - Informacje o SEAT LEON SC (5F5) 2.0 TDI 2013.02 -
SEATLEON SC (5F5)CUPA, CUNA2.0 TDI19681351842013.03 - Informacje o SEAT LEON SC (5F5) 2.0 TDI 2013.03 -
SEATLEON SC (5F5)CRVC2.0 TDI19681051432013.05 - Informacje o SEAT LEON SC (5F5) 2.0 TDI 2013.05 -
SEATLEON SC (5F5)CJXE2.0 Cupra19841952652013.10 - 2016.11Informacje o SEAT LEON SC (5F5) 2.0 Cupra 2013.10 - 2016.11
SEATLEON SC (5F5)CJXA2.0 Cupra19842062802013.10 - 2016.11Informacje o SEAT LEON SC (5F5) 2.0 Cupra 2013.10 - 2016.11
SEATLEON SC (5F5)CJXH2.0 Cupra19842132902015.10 - 2016.11Informacje o SEAT LEON SC (5F5) 2.0 Cupra 2015.10 - 2016.11
SEATLEON ST (5F8)CHZD, DKRF1.0 TSI999851152015.05 - Informacje o SEAT LEON ST (5F8) 1.0 TSI 2015.05 -
SEATLEON ST (5F8)CJZA1.2 TSI1197771052013.08 - Informacje o SEAT LEON ST (5F8) 1.2 TSI 2013.08 -
SEATLEON ST (5F8)CJZB, CYVA1.2 TSI119763862013.11 - Informacje o SEAT LEON ST (5F8) 1.2 TSI 2013.11 -
SEATLEON ST (5F8)CYVB1.2 TSI1197811102014.05 - Informacje o SEAT LEON ST (5F8) 1.2 TSI 2014.05 -
SEATLEON ST (5F8)CMBA, CXSA1.4 TSI1395901222012.09 - Informacje o SEAT LEON ST (5F8) 1.4 TSI 2012.09 -
SEATLEON ST (5F8)CHPA, CPTA1.4 TSI13951031402013.10 - Informacje o SEAT LEON ST (5F8) 1.4 TSI 2013.10 -
SEATLEON ST (5F8)CPWA1.4 TGI1395811102013.10 - Informacje o SEAT LEON ST (5F8) 1.4 TGI 2013.10 -
SEATLEON ST (5F8)CZEA1.4 TSI13951101502014.05 - Informacje o SEAT LEON ST (5F8) 1.4 TSI 2014.05 -
SEATLEON ST (5F8)CZCA1.4 TSI1395921252014.05 - Informacje o SEAT LEON ST (5F8) 1.4 TSI 2014.05 -
SEATLEON ST (5F8)CRKB, CXXB, DBKA1.6 TDI1598811102013.09 - Informacje o SEAT LEON ST (5F8) 1.6 TDI 2013.09 -
SEATLEON ST (5F8)CLHA1.6 TDI1598771052013.10 - Informacje o SEAT LEON ST (5F8) 1.6 TDI 2013.10 -
SEATLEON ST (5F8)CLHB, DDYB, CXXA1.6 TDI159866902013.11 - Informacje o SEAT LEON ST (5F8) 1.6 TDI 2013.11 -
SEATLEON ST (5F8)CLHA1.6 TDI 4Drive1598771052014.04 - Informacje o SEAT LEON ST (5F8) 1.6 TDI 4Drive 2014.04 -
SEATLEON ST (5F8)CXXB1.6 TDI 4Drive1598811102014.11 - Informacje o SEAT LEON ST (5F8) 1.6 TDI 4Drive 2014.11 -
SEATLEON ST (5F8)CJSA1.8 TSI17981321802013.10 - Informacje o SEAT LEON ST (5F8) 1.8 TSI 2013.10 -
SEATLEON ST (5F8)CJSA, CJSB1.8 TSI 4Drive17981321802014.11 - Informacje o SEAT LEON ST (5F8) 1.8 TSI 4Drive 2014.11 -
SEATLEON ST (5F8)CUPA, CUNA, DJGA2.0 TDI19681351842013.08 - Informacje o SEAT LEON ST (5F8) 2.0 TDI 2013.08 -
SEATLEON ST (5F8)CKFC, CRMB, CRLB, CRBC, DFFA, DFGA2.0 TDI19681101502013.10 - Informacje o SEAT LEON ST (5F8) 2.0 TDI 2013.10 -
SEATLEON ST (5F8)CRVC2.0 TDI19681051432013.10 - Informacje o SEAT LEON ST (5F8) 2.0 TDI 2013.10 -
SEATLEON ST (5F8)CRVA2.0 TDI1968811102013.11 - Informacje o SEAT LEON ST (5F8) 2.0 TDI 2013.11 -
SEATLEON ST (5F8)CRMB, CRLB, CRBC, DFGA, DCYA2.0 TDI 4Drive19681101502014.04 - Informacje o SEAT LEON ST (5F8) 2.0 TDI 4Drive 2014.04 -
SEATLEON ST (5F8)CUNA, DJGA2.0 TDI 4Drive19681351842014.11 - Informacje o SEAT LEON ST (5F8) 2.0 TDI 4Drive 2014.11 -
SEATLEON ST (5F8)CJXA2.0 Cupra19842062802013.10 - Informacje o SEAT LEON ST (5F8) 2.0 Cupra 2013.10 -
SEATLEON ST (5F8)CJXE2.0 Cupra19841952652013.10 - Informacje o SEAT LEON ST (5F8) 2.0 Cupra 2013.10 -
SEATLEON ST (5F8)CJXH, DNUC2.0 Cupra19842132902015.10 - Informacje o SEAT LEON ST (5F8) 2.0 Cupra 2015.10 -
SEATLEON ST nadwozie zamknięte / kombi (5F8)CHZD1.0 TSI999851152015.05 - Informacje o SEAT LEON ST nadwozie zamknięte / kombi (5F8) 1.0 TSI 2015.05 -
SEATLEON ST nadwozie zamknięte / kombi (5F8)CJZB, CYVA1.2 TSI119763862013.01 - Informacje o SEAT LEON ST nadwozie zamknięte / kombi (5F8) 1.2 TSI 2013.01 -
SEATLEON ST nadwozie zamknięte / kombi (5F8)CYVB1.2 TSI1197811102014.05 - Informacje o SEAT LEON ST nadwozie zamknięte / kombi (5F8) 1.2 TSI 2014.05 -
SEATLEON ST nadwozie zamknięte / kombi (5F8)CZEA, CZDA1.4 TSI13951101502014.05 - Informacje o SEAT LEON ST nadwozie zamknięte / kombi (5F8) 1.4 TSI 2014.05 -
SEATLEON ST nadwozie zamknięte / kombi (5F8)CRKB, CXXB, DBKA1.6 TDI1598811102013.09 - Informacje o SEAT LEON ST nadwozie zamknięte / kombi (5F8) 1.6 TDI 2013.09 -
SEATLEON ST nadwozie zamknięte / kombi (5F8)CJSA1.8 TFSI17981321802013.10 - Informacje o SEAT LEON ST nadwozie zamknięte / kombi (5F8) 1.8 TFSI 2013.10 -
SEATLEON ST nadwozie zamknięte / kombi (5F8)CKFC, CRMB, CRLB, CRBC2.0 TDI19681101502013.04 - Informacje o SEAT LEON ST nadwozie zamknięte / kombi (5F8) 2.0 TDI 2013.04 -
SEATLEON ST nadwozie zamknięte / kombi (5F8)CUPA, CUNA2.0 TDI19681351842013.08 - Informacje o SEAT LEON ST nadwozie zamknięte / kombi (5F8) 2.0 TDI 2013.08 -
SEATLEON ST nadwozie zamknięte / kombi (5F8)CRLB, CRBC2.0 TDI 4Drive19681101502014.09 - Informacje o SEAT LEON ST nadwozie zamknięte / kombi (5F8) 2.0 TDI 4Drive 2014.09 -
SEATLEON ST nadwozie zamknięte / kombi (5F8)CUNA2.0 TDI 4Drive19681351842014.10 - Informacje o SEAT LEON ST nadwozie zamknięte / kombi (5F8) 2.0 TDI 4Drive 2014.10 -
SEATLEON ST nadwozie zamknięte / kombi (5F8)CJXA2.0 Cupra19842062802013.10 - Informacje o SEAT LEON ST nadwozie zamknięte / kombi (5F8) 2.0 Cupra 2013.10 -
SEATTOLEDO III (5P2)BXW1.4 16V139063862006.05 - 2009.05Informacje o SEAT TOLEDO III (5P2) 1.4 16V 2006.05 - 2009.05
SEATTOLEDO III (5P2)CAXC1.4 TSI1390921252007.11 - 2009.05Informacje o SEAT TOLEDO III (5P2) 1.4 TSI 2007.11 - 2009.05
SEATTOLEDO III (5P2)BGU, BSE, BSF, CCSA1.61595751022004.10 - 2009.05Informacje o SEAT TOLEDO III (5P2) 1.6 2004.10 - 2009.05
SEATTOLEDO III (5P2)BYT, BZB, CDAA1.8 TFSI17981181602007.01 - 2009.05Informacje o SEAT TOLEDO III (5P2) 1.8 TFSI 2007.01 - 2009.05
SEATTOLEDO III (5P2)BKC, BJB, BLS, BXE1.9 TDI1896771052004.10 - 2009.05Informacje o SEAT TOLEDO III (5P2) 1.9 TDI 2004.10 - 2009.05
SEATTOLEDO III (5P2)BKD2.0 TDI 16V19681031402004.04 - 2009.05Informacje o SEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 TDI 16V 2004.04 - 2009.05
SEATTOLEDO III (5P2)AZV2.0 TDI19681001362004.09 - 2009.05Informacje o SEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 TDI 2004.09 - 2009.05
SEATTOLEDO III (5P2)BMM2.0 TDI19681031402005.11 - 2009.05Informacje o SEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 TDI 2005.11 - 2009.05
SEATTOLEDO III (5P2)BMN, CEGA2.0 TDI19681251702006.01 - 2009.05Informacje o SEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 TDI 2006.01 - 2009.05
SEATTOLEDO III (5P2)BLR, BLY, BVY, BVZ2.0 FSI19841101502004.10 - 2009.05Informacje o SEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 FSI 2004.10 - 2009.05
SEATTOLEDO III (5P2)BWA2.0 TFSI19841472002005.11 - 2009.05Informacje o SEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 TFSI 2005.11 - 2009.05
SKODAOCTAVIA II (1Z3)CBZB1.2 TSI1197771052010.02 - 2013.06Informacje o SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.2 TSI 2010.02 - 2013.06
SKODAOCTAVIA II (1Z3)BCA1.4139055752004.05 - 2006.05Informacje o SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.4 2004.05 - 2006.05
SKODAOCTAVIA II (1Z3)BUD, CGGA1.4139059802004.06 - 2013.04Informacje o SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.4 2004.06 - 2013.04
SKODAOCTAVIA II (1Z3)CAXA1.4 TSI1390901222008.11 - 2013.06Informacje o SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.4 TSI 2008.11 - 2013.06
SKODAOCTAVIA II (1Z3)BGU, BSE, BSF, CCSA, CMXA1.61595751022004.06 - 2013.06Informacje o SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.6 2004.06 - 2013.06
SKODAOCTAVIA II (1Z3)CCSA, CMXA1.6 MultiFuel1595751022008.01 - 2013.06Informacje o SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.6 MultiFuel 2008.01 - 2013.06
SKODAOCTAVIA II (1Z3)BSE, CHGA1.6 LPG1595751022009.08 - 2012.11Informacje o SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.6 LPG 2009.08 - 2012.11
SKODAOCTAVIA II (1Z3)BLF1.6 FSI1598851152004.02 - 2008.10Informacje o SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.6 FSI 2004.02 - 2008.10
SKODAOCTAVIA II (1Z3)CAYC1.6 TDI1598771052009.06 - 2013.04Informacje o SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.6 TDI 2009.06 - 2013.04
SKODAOCTAVIA II (1Z3)BZB, CDAA1.8 TSI17981181602007.06 - 2013.04Informacje o SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.8 TSI 2007.06 - 2013.04
SKODAOCTAVIA II (1Z3)CDAB1.8 TSI17981121522009.03 - 2013.06Informacje o SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.8 TSI 2009.03 - 2013.06
SKODAOCTAVIA II (1Z3)BKC, BJB, BLS, BXE1.9 TDI1896771052004.06 - 2010.12Informacje o SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.9 TDI 2004.06 - 2010.12
SKODAOCTAVIA II (1Z3)AZV2.0 TDI19681001362004.02 - 2010.05Informacje o SKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 TDI 2004.02 - 2010.05
SKODAOCTAVIA II (1Z3)BKD, CFHC, CLCB2.0 TDI 16V19681031402004.02 - 2013.04Informacje o SKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 TDI 16V 2004.02 - 2013.04
SKODAOCTAVIA II (1Z3)BMM2.0 TDI19681031402005.11 - 2010.05Informacje o SKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 TDI 2005.11 - 2010.05
SKODAOCTAVIA II (1Z3)BMN, CEGA2.0 TDI RS19681251702006.04 - 2013.02Informacje o SKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 TDI RS 2006.04 - 2013.02
SKODAOCTAVIA II (1Z3)CFHF, CLCA2.0 TDI1968811102010.03 - 2013.06Informacje o SKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 TDI 2010.03 - 2013.06
SKODAOCTAVIA II (1Z3)BLY, BLR, BVY, BVZ2.0 FSI19841101502004.11 - 2008.10Informacje o SKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 FSI 2004.11 - 2008.10
SKODAOCTAVIA II (1Z3)BWA, CCZA2.0 RS19841472002005.10 - 2013.02Informacje o SKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 RS 2005.10 - 2013.02
SKODAOCTAVIA II Combi (1Z5)CBZB1.2 TSI1197771052010.02 - 2013.04Informacje o SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.2 TSI 2010.02 - 2013.04
SKODAOCTAVIA II Combi (1Z5)BCA1.4139055752004.05 - 2006.05Informacje o SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.4 2004.05 - 2006.05
SKODAOCTAVIA II Combi (1Z5)BUD, CGGA1.4139059802006.05 - 2013.06Informacje o SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.4 2006.05 - 2013.06
SKODAOCTAVIA II Combi (1Z5)CAXA1.4 TSI1390901222008.11 - 2013.06Informacje o SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.4 TSI 2008.11 - 2013.06
SKODAOCTAVIA II Combi (1Z5)BGU, BSE, BSF, CCSA, CMXA1.61595751022004.09 - 2013.06Informacje o SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.6 2004.09 - 2013.06
SKODAOCTAVIA II Combi (1Z5)CCSA, CMXA1.6 MultiFuel1595751022008.01 - 2013.06Informacje o SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.6 MultiFuel 2008.01 - 2013.06
SKODAOCTAVIA II Combi (1Z5)CHGA1.6 LPG1595751022009.08 - 2012.11Informacje o SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.6 LPG 2009.08 - 2012.11
SKODAOCTAVIA II Combi (1Z5)BLF1.6 FSI1598851152004.02 - 2008.10Informacje o SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.6 FSI 2004.02 - 2008.10
SKODAOCTAVIA II Combi (1Z5)CAYC1.6 TDI 4x41598771052009.06 - 2013.02Informacje o SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.6 TDI 4x4 2009.06 - 2013.02
SKODAOCTAVIA II Combi (1Z5)CAYC1.6 TDI1598771052009.06 - 2013.04Informacje o SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.6 TDI 2009.06 - 2013.04
SKODAOCTAVIA II Combi (1Z5)BZB, CDAA1.8 TSI17981181602007.06 - 2013.04Informacje o SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.8 TSI 2007.06 - 2013.04
SKODAOCTAVIA II Combi (1Z5)CDAA1.8 TSI 4x417981181602008.11 - 2013.02Informacje o SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.8 TSI 4x4 2008.11 - 2013.02
SKODAOCTAVIA II Combi (1Z5)CDAB1.8 TSI 4x417981121522009.03 - 2013.02Informacje o SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.8 TSI 4x4 2009.03 - 2013.02
SKODAOCTAVIA II Combi (1Z5)CDAB1.8 TSI17981121522009.03 - 2013.06Informacje o SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.8 TSI 2009.03 - 2013.06
SKODAOCTAVIA II Combi (1Z5)BKC, BJB, BLS, BXE1.9 TDI1896771052004.09 - 2010.12Informacje o SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.9 TDI 2004.09 - 2010.12
SKODAOCTAVIA II Combi (1Z5)BKC, BLS, BXE1.9 TDI 4x41896771052004.11 - 2010.12Informacje o SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.9 TDI 4x4 2004.11 - 2010.12
SKODAOCTAVIA II Combi (1Z5)AZV2.0 TDI 16V19681001362004.02 - 2010.05Informacje o SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI 16V 2004.02 - 2010.05
SKODAOCTAVIA II Combi (1Z5)BKD, CFHC, CLCB2.0 TDI 16V19681031402004.02 - 2013.05Informacje o SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI 16V 2004.02 - 2013.05
SKODAOCTAVIA II Combi (1Z5)BMM2.0 TDI19681031402005.11 - 2010.05Informacje o SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI 2005.11 - 2010.05
SKODAOCTAVIA II Combi (1Z5)BMN, CEGA2.0 TDI RS19681251702006.04 - 2013.02Informacje o SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI RS 2006.04 - 2013.02
SKODAOCTAVIA II Combi (1Z5)BMM2.0 TDI 4x419681031402006.07 - 2010.05Informacje o SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI 4x4 2006.07 - 2010.05
SKODAOCTAVIA II Combi (1Z5)CFHF, CLCA2.0 TDI1968811102010.03 - 2013.06Informacje o SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI 2010.03 - 2013.06
SKODAOCTAVIA II Combi (1Z5)BKD, CFHC, CLCB2.0 TDI 16V 4x419681031402010.05 - 2013.02Informacje o SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI 16V 4x4 2010.05 - 2013.02
SKODAOCTAVIA II Combi (1Z5)CFHF2.0 TDI 4x41968811102011.05 - 2013.02Informacje o SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI 4x4 2011.05 - 2013.02
SKODAOCTAVIA II Combi (1Z5)BLY, BLR, BVY, BVZ2.0 FSI19841101502004.11 - 2008.10Informacje o SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 FSI 2004.11 - 2008.10
SKODAOCTAVIA II Combi (1Z5)BLY, BLX, BVX2.0 FSI 4x419841101502004.11 - 2009.04Informacje o SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 FSI 4x4 2004.11 - 2009.04
SKODAOCTAVIA II Combi (1Z5)BWA, CCZA2.0 RS19841472002005.10 - 2013.02Informacje o SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 RS 2005.10 - 2013.02
SKODASUPERB II (3T4)CAXC1.4 TSI1390921252008.07 - 2015.05Informacje o SKODA SUPERB II (3T4) 1.4 TSI 2008.07 - 2015.05
SKODASUPERB II (3T4)CAYC1.6 TDI1598771052010.09 - 2015.05Informacje o SKODA SUPERB II (3T4) 1.6 TDI 2010.09 - 2015.05
SKODASUPERB II (3T4)BZB, CDAA1.8 TSI17981181602008.03 - 2015.05Informacje o SKODA SUPERB II (3T4) 1.8 TSI 2008.03 - 2015.05
SKODASUPERB II (3T4)CDAA1.8 TSI 4x417981181602008.11 - 2015.05Informacje o SKODA SUPERB II (3T4) 1.8 TSI 4x4 2008.11 - 2015.05
SKODASUPERB II (3T4)CDAB1.8 TSI 4x417981121522009.03 - 2015.05Informacje o SKODA SUPERB II (3T4) 1.8 TSI 4x4 2009.03 - 2015.05
SKODASUPERB II (3T4)CDAB1.8 TSI17981121522009.03 - 2015.05Informacje o SKODA SUPERB II (3T4) 1.8 TSI 2009.03 - 2015.05
SKODASUPERB II (3T4)BLS, BXE1.9 TDI1896771052008.03 - 2010.11Informacje o SKODA SUPERB II (3T4) 1.9 TDI 2008.03 - 2010.11
SKODASUPERB II (3T4)BMP2.0 TDI19681031402008.03 - 2010.05Informacje o SKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TDI 2008.03 - 2010.05
SKODASUPERB II (3T4)CBBB, CFGB2.0 TDI19681251702008.07 - 2015.05Informacje o SKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TDI 2008.07 - 2015.05
SKODASUPERB II (3T4)CBBB, CFGB2.0 TDI 4x419681251702008.09 - 2015.05Informacje o SKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TDI 4x4 2008.09 - 2015.05
SKODASUPERB II (3T4)BKD, CFFB, CLJA2.0 TDI 16V19681031402009.01 - 2015.05Informacje o SKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TDI 16V 2009.01 - 2015.05
SKODASUPERB II (3T4)CFFB2.0 TDI 16V 4x419681031402010.11 - 2015.05Informacje o SKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TDI 16V 4x4 2010.11 - 2015.05
SKODASUPERB II (3T4)CCZA2.0 TSI19841472002010.05 - 2015.05Informacje o SKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TSI 2010.05 - 2015.05
SKODASUPERB II (3T4)CDVA3.6 FSI 4x435971912602008.11 - 2015.05Informacje o SKODA SUPERB II (3T4) 3.6 FSI 4x4 2008.11 - 2015.05
SKODASUPERB II Kombi (3T5)CAXC1.4 TSI1390921252009.10 - 2015.05Informacje o SKODA SUPERB II Kombi (3T5) 1.4 TSI 2009.10 - 2015.05
SKODASUPERB II Kombi (3T5)CAYC1.6 TDI1598771052010.09 - 2015.05Informacje o SKODA SUPERB II Kombi (3T5) 1.6 TDI 2010.09 - 2015.05
SKODASUPERB II Kombi (3T5)CDAA1.8 TSI 4x417981181602009.10 - 2015.05Informacje o SKODA SUPERB II Kombi (3T5) 1.8 TSI 4x4 2009.10 - 2015.05
SKODASUPERB II Kombi (3T5)CDAA1.8 TSI17981181602009.10 - 2015.05Informacje o SKODA SUPERB II Kombi (3T5) 1.8 TSI 2009.10 - 2015.05
SKODASUPERB II Kombi (3T5)CDAB1.8 TSI 4x417981121522009.10 - 2015.05Informacje o SKODA SUPERB II Kombi (3T5) 1.8 TSI 4x4 2009.10 - 2015.05
SKODASUPERB II Kombi (3T5)CDAB1.8 TSI17981121522009.10 - 2015.05Informacje o SKODA SUPERB II Kombi (3T5) 1.8 TSI 2009.10 - 2015.05
SKODASUPERB II Kombi (3T5)BLS, BXE1.9 TDI1896771052009.10 - 2010.11Informacje o SKODA SUPERB II Kombi (3T5) 1.9 TDI 2009.10 - 2010.11
SKODASUPERB II Kombi (3T5)BMP2.0 TDI19681031402009.10 - 2010.03Informacje o SKODA SUPERB II Kombi (3T5) 2.0 TDI 2009.10 - 2010.03
SKODASUPERB II Kombi (3T5)CBBB, CFGB2.0 TDI 4x419681251702009.10 - 2015.05Informacje o SKODA SUPERB II Kombi (3T5) 2.0 TDI 4x4 2009.10 - 2015.05
SKODASUPERB II Kombi (3T5)CBBB, CFGB2.0 TDI19681251702009.10 - 2015.05Informacje o SKODA SUPERB II Kombi (3T5) 2.0 TDI 2009.10 - 2015.05
SKODASUPERB II Kombi (3T5)BKD, CFFB, CLJA2.0 TDI 16V19681031402009.10 - 2015.05Informacje o SKODA SUPERB II Kombi (3T5) 2.0 TDI 16V 2009.10 - 2015.05
SKODASUPERB II Kombi (3T5)CFFB2.0 TDI 16V 4x419681031402010.11 - 2015.05Informacje o SKODA SUPERB II Kombi (3T5) 2.0 TDI 16V 4x4 2010.11 - 2015.05
SKODASUPERB II Kombi (3T5)CCZA2.0 TSI19841472002010.05 - 2015.05Informacje o SKODA SUPERB II Kombi (3T5) 2.0 TSI 2010.05 - 2015.05
SKODASUPERB II Kombi (3T5)CDVA3.6 V6 4x435971912602009.10 - 2015.05Informacje o SKODA SUPERB II Kombi (3T5) 3.6 V6 4x4 2009.10 - 2015.05
SKODAYETI (5L)CBZB1.2 TSI1197771052009.09 - 2015.05Informacje o SKODA YETI (5L) 1.2 TSI 2009.09 - 2015.05
SKODAYETI (5L)CAXA1.4 TSI1390901222010.06 - 2015.05Informacje o SKODA YETI (5L) 1.4 TSI 2010.06 - 2015.05
SKODAYETI (5L)CAYC1.6 TDI1598771052010.11 - 2015.05Informacje o SKODA YETI (5L) 1.6 TDI 2010.11 - 2015.05
SKODAYETI (5L)CDAA1.8 TSI 4x417981181602009.05 - 2017.12Informacje o SKODA YETI (5L) 1.8 TSI 4x4 2009.05 - 2017.12
SKODAYETI (5L)CDAB1.8 TSI 4x417981121522009.11 - 2017.12Informacje o SKODA YETI (5L) 1.8 TSI 4x4 2009.11 - 2017.12
SKODAYETI (5L)CBDB, CFHC, CLCB2.0 TDI 4x419681031402009.05 - 2017.12Informacje o SKODA YETI (5L) 2.0 TDI 4x4 2009.05 - 2017.12
SKODAYETI (5L)CEGA, CFJA2.0 TDI 4x419681251702009.11 - 2015.05Informacje o SKODA YETI (5L) 2.0 TDI 4x4 2009.11 - 2015.05
SKODAYETI (5L)CFHF, DFSA, CUUA2.0 TDI 4x41968811102009.11 - 2017.12Informacje o SKODA YETI (5L) 2.0 TDI 4x4 2009.11 - 2017.12
SKODAYETI (5L)CFHA, CLCA, DFSA, CUUA2.0 TDI1968811102009.11 - 2017.12Informacje o SKODA YETI (5L) 2.0 TDI 2009.11 - 2017.12
VWCADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)CBZA1.2 TSI119763862010.09 - 2015.05Informacje o VW CADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.2 TSI 2010.09 - 2015.05
VWCADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)CBZB1.2 TSI1197771052010.09 - 2015.05Informacje o VW CADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.2 TSI 2010.09 - 2015.05
VWCADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)BCA1.4139055752004.03 - 2006.05Informacje o VW CADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.4 2004.03 - 2006.05
VWCADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)BUD1.4139059802006.05 - 2010.08Informacje o VW CADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.4 2006.05 - 2010.08
VWCADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)BGU, BSE, BSF1.61595751022004.04 - 2015.05Informacje o VW CADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.6 2004.04 - 2015.05
VWCADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)CHGA1.6 BiFuel1595751022011.05 - 2015.05Informacje o VW CADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.6 BiFuel 2011.05 - 2015.05
VWCADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)CAYD1.6 TDI1598751022010.08 - 2015.05Informacje o VW CADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.6 TDI 2010.08 - 2015.05
VWCADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)CAYE1.6 TDI159855752010.08 - 2015.05Informacje o VW CADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.6 TDI 2010.08 - 2015.05
VWCADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)BJB, BLS1.9 TDI1896771052004.04 - 2010.08Informacje o VW CADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.9 TDI 2004.04 - 2010.08
VWCADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)BSU1.9 TDI189655752005.09 - 2010.08Informacje o VW CADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.9 TDI 2005.09 - 2010.08
VWCADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)BLS1.9 TDI 4motion1896771052008.11 - 2010.08Informacje o VW CADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.9 TDI 4motion 2008.11 - 2010.08
VWCADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)BDJ, BST2.0 SDI196851702004.03 - 2010.08Informacje o VW CADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 2.0 SDI 2004.03 - 2010.08
VWCADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)BMM2.0 TDI19681031402007.09 - 2010.08Informacje o VW CADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 2.0 TDI 2007.09 - 2010.08
VWCADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)CLCA2.0 TDI1968811102010.08 - 2015.05Informacje o VW CADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 2.0 TDI 2010.08 - 2015.05
VWCADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)CFHF2.0 TDI 4motion1968811102010.08 - 2015.05Informacje o VW CADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 2.0 TDI 4motion 2010.08 - 2015.05
VWCADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)CFHC2.0 TDI 16V 4motion19681031402010.11 - 2015.05Informacje o VW CADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 2.0 TDI 16V 4motion 2010.11 - 2015.05
VWCADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)CFHE2.0 TDI196862852010.11 - 2015.05Informacje o VW CADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 2.0 TDI 2010.11 - 2015.05
VWCADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)CFHC, CLCB2.0 TDI 16V19681031402010.11 - 2015.05Informacje o VW CADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 2.0 TDI 16V 2010.11 - 2015.05
VWCADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)CFHE2.0 TDI 4motion196862852010.12 - 2015.05Informacje o VW CADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 2.0 TDI 4motion 2010.12 - 2015.05
VWCADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)BSX2.0 EcoFuel1984801092006.04 - 2015.05Informacje o VW CADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 2.0 EcoFuel 2006.04 - 2015.05
VWCADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB,CBZB1.2 TSI1197771052010.09 - 2015.05Informacje o VW CADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB, 1.2 TSI 2010.09 - 2015.05
VWCADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB,CBZA1.2 TSI119763862010.09 - 2015.05Informacje o VW CADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB, 1.2 TSI 2010.09 - 2015.05
VWCADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB,BCA1.4139055752004.03 - 2006.05Informacje o VW CADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB, 1.4 2004.03 - 2006.05
VWCADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB,BUD1.4139059802006.05 - 2010.08Informacje o VW CADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB, 1.4 2006.05 - 2010.08
VWCADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB,BGU, BSE, BSF1.61595751022004.04 - 2015.05Informacje o VW CADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB, 1.6 2004.04 - 2015.05
VWCADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB,CHGA1.6 BiFuel1595751022011.05 - 2015.05Informacje o VW CADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB, 1.6 BiFuel 2011.05 - 2015.05
VWCADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB,CAYD1.6 TDI1598751022010.08 - 2015.05Informacje o VW CADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB, 1.6 TDI 2010.08 - 2015.05
VWCADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB,CAYE1.6 TDI159855752010.08 - 2015.05Informacje o VW CADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB, 1.6 TDI 2010.08 - 2015.05
VWCADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB,BJB, BLS1.9 TDI1896771052004.04 - 2010.08Informacje o VW CADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB, 1.9 TDI 2004.04 - 2010.08
VWCADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB,BSU1.9 TDI189655752005.09 - 2010.08Informacje o VW CADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB, 1.9 TDI 2005.09 - 2010.08
VWCADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB,BLS1.9 TDI 4motion1896771052008.05 - 2010.08Informacje o VW CADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB, 1.9 TDI 4motion 2008.05 - 2010.08
VWCADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB,BDJ, BST2.0 SDI196851702004.03 - 2010.08Informacje o VW CADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB, 2.0 SDI 2004.03 - 2010.08
VWCADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB,BMM2.0 TDI19681031402007.09 - 2010.08Informacje o VW CADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB, 2.0 TDI 2007.09 - 2010.08
VWCADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB,CFHF2.0 TDI 4motion1968811102010.08 - 2015.05Informacje o VW CADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB, 2.0 TDI 4motion 2010.08 - 2015.05
VWCADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB,CLCA2.0 TDI1968811102010.08 - 2015.05Informacje o VW CADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB, 2.0 TDI 2010.08 - 2015.05
VWCADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB,CFHC, CLCB2.0 TDI 16V19681031402010.11 - 2015.05Informacje o VW CADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB, 2.0 TDI 16V 2010.11 - 2015.05
VWCADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB,CFHC2.0 TDI 16V 4motion19681031402010.11 - 2015.05Informacje o VW CADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB, 2.0 TDI 16V 4motion 2010.11 - 2015.05
VWCADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB,BSX2.0 EcoFuel1984801092006.04 - 2015.05Informacje o VW CADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB, 2.0 EcoFuel 2006.04 - 2015.05
VWCC B7 (358)CTHD1.4 TSI13901181602011.11 - 2016.12Informacje o VW CC B7 (358) 1.4 TSI 2011.11 - 2016.12
VWCC B7 (358)CKMA1.4 TSI MultiFuel13901181602011.11 - 2016.12Informacje o VW CC B7 (358) 1.4 TSI MultiFuel 2011.11 - 2016.12
VWCC B7 (358)CZDA1.4 TSI13951101502015.05 - 2016.12Informacje o VW CC B7 (358) 1.4 TSI 2015.05 - 2016.12
VWCC B7 (358)CDAB1.8 TSI17981121522011.11 - 2016.12Informacje o VW CC B7 (358) 1.8 TSI 2011.11 - 2016.12
VWCC B7 (358)CDAA1.8 TSI17981181602011.11 - 2016.12Informacje o VW CC B7 (358) 1.8 TSI 2011.11 - 2016.12
VWCC B7 (358)CFGB2.0 TDI 4motion19681251702011.11 - 2013.01Informacje o VW CC B7 (358) 2.0 TDI 4motion 2011.11 - 2013.01
VWCC B7 (358)CFFA2.0 TDI19681001362011.11 - 2016.12Informacje o VW CC B7 (358) 2.0 TDI 2011.11 - 2016.12
VWCC B7 (358)CFGB, CLLA2.0 TDI19681251702011.11 - 2016.12Informacje o VW CC B7 (358) 2.0 TDI 2011.11 - 2016.12
VWCC B7 (358)CFFB2.0 TDI 4motion19681031402011.11 - 2016.12Informacje o VW CC B7 (358) 2.0 TDI 4motion 2011.11 - 2016.12
VWCC B7 (358)CFFB2.0 TDI19681031402011.11 - 2016.12Informacje o VW CC B7 (358) 2.0 TDI 2011.11 - 2016.12
VWCC B7 (358)CFGC2.0 TDI19681301772012.12 - 2016.12Informacje o VW CC B7 (358) 2.0 TDI 2012.12 - 2016.12
VWCC B7 (358)CFGC2.0 TDI 4motion19681301772012.12 - 2016.12Informacje o VW CC B7 (358) 2.0 TDI 4motion 2012.12 - 2016.12
VWCC B7 (358)CUWA2.0 TDI19681351842015.05 - 2016.12Informacje o VW CC B7 (358) 2.0 TDI 2015.05 - 2016.12
VWCC B7 (358)CUVC2.0 TDI19681101502015.05 - 2016.12Informacje o VW CC B7 (358) 2.0 TDI 2015.05 - 2016.12
VWCC B7 (358)CCTA, CBFA2.0 TSI19841472002011.11 - 2016.12Informacje o VW CC B7 (358) 2.0 TSI 2011.11 - 2016.12
VWCC B7 (358)CCZB2.0 TSI19841552102011.11 - 2016.12Informacje o VW CC B7 (358) 2.0 TSI 2011.11 - 2016.12
VWCC B7 (358)BWS3.6 FSI 4motion35972203002011.11 - 2016.12Informacje o VW CC B7 (358) 3.6 FSI 4motion 2011.11 - 2016.12
VWEOS (1F7, 1F8)CAXA1.4 TSI1390901222007.11 - 2015.08Informacje o VW EOS (1F7, 1F8) 1.4 TSI 2007.11 - 2015.08
VWEOS (1F7, 1F8)CAVD, CTHD1.4 TSI13901181602008.05 - 2015.08Informacje o VW EOS (1F7, 1F8) 1.4 TSI 2008.05 - 2015.08
VWEOS (1F7, 1F8)BLF1.6 FSI1598851152006.06 - 2008.05Informacje o VW EOS (1F7, 1F8) 1.6 FSI 2006.06 - 2008.05
VWEOS (1F7, 1F8)BMM2.0 TDI19681031402006.06 - 2008.05Informacje o VW EOS (1F7, 1F8) 2.0 TDI 2006.06 - 2008.05
VWEOS (1F7, 1F8)CBAB, CFFB2.0 TDI 16V19681031402008.05 - 2015.08Informacje o VW EOS (1F7, 1F8) 2.0 TDI 16V 2008.05 - 2015.08
VWEOS (1F7, 1F8)CFFA2.0 TDI19681001362010.11 - 2015.08Informacje o VW EOS (1F7, 1F8) 2.0 TDI 2010.11 - 2015.08
VWEOS (1F7, 1F8)BVY, BVZ2.0 FSI19841101502006.03 - 2008.05Informacje o VW EOS (1F7, 1F8) 2.0 FSI 2006.03 - 2008.05
VWEOS (1F7, 1F8)BWA, BPY, CAWB, CCTA, CBFA, CCZA2.0 TFSI19841472002006.03 - 2015.08Informacje o VW EOS (1F7, 1F8) 2.0 TFSI 2006.03 - 2015.08
VWEOS (1F7, 1F8)CCZB2.0 TSI19841552102009.11 - 2015.08Informacje o VW EOS (1F7, 1F8) 2.0 TSI 2009.11 - 2015.08
VWEOS (1F7, 1F8)BUB, CBRA3.2 V631891842502006.06 - 2009.05Informacje o VW EOS (1F7, 1F8) 3.2 V6 2006.06 - 2009.05
VWEOS (1F7, 1F8)CDVA3.6 V635971912602009.05 - 2010.11Informacje o VW EOS (1F7, 1F8) 3.6 V6 2009.05 - 2010.11
VWGOLF IV (9B3)BAH, CCRA, CFZA1.61598741012007.03 - 2010.12Informacje o VW GOLF IV (9B3) 1.6 2007.03 - 2010.12
VWGOLF IV (9B3)BAH, BPA1.6 Total Flex1598741012007.03 - 2014.03Informacje o VW GOLF IV (9B3) 1.6 Total Flex 2007.03 - 2014.03
VWGOLF IV (9B3)AUQ1.8 GTI17811321792007.01 - 2010.12Informacje o VW GOLF IV (9B3) 1.8 GTI 2007.01 - 2010.12
VWGOLF IV (9B3)BER, BEV, BHP, CBPA2.01984851162007.01 - 2010.12Informacje o VW GOLF IV (9B3) 2.0 2007.01 - 2010.12
VWGOLF PLUS V (5M1, 521)CBZB1.2 TSI1197771052009.11 - 2013.12Informacje o VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.2 TSI 2009.11 - 2013.12
VWGOLF PLUS V (5M1, 521)CBZA1.2 TSI119763862010.05 - 2013.12Informacje o VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.2 TSI 2010.05 - 2013.12
VWGOLF PLUS V (5M1, 521)BCA1.4 16V139055752005.01 - 2006.11Informacje o VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.4 16V 2005.01 - 2006.11
VWGOLF PLUS V (5M1, 521)BLN1.4 FSI139066902005.07 - 2006.11Informacje o VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.4 FSI 2005.07 - 2006.11
VWGOLF PLUS V (5M1, 521)BLG1.4 TSI13901251702006.05 - 2008.06Informacje o VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.4 TSI 2006.05 - 2008.06
VWGOLF PLUS V (5M1, 521)BMY1.4 TSI13901031402006.05 - 2008.06Informacje o VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.4 TSI 2006.05 - 2008.06
VWGOLF PLUS V (5M1, 521)BUD, CGGA1.4 16V139059802006.05 - 2013.12Informacje o VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.4 16V 2006.05 - 2013.12
VWGOLF PLUS V (5M1, 521)CAXA1.4 TSI1390901222007.06 - 2013.12Informacje o VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.4 TSI 2007.06 - 2013.12
VWGOLF PLUS V (5M1, 521)CAVD, CNWA, CTHD1.4 TSI13901181602008.06 - 2013.12Informacje o VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.4 TSI 2008.06 - 2013.12
VWGOLF PLUS V (5M1, 521)BSE, BSF, CCSA, CMXA1.61595751022005.05 - 2013.12Informacje o VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.6 2005.05 - 2013.12
VWGOLF PLUS V (5M1, 521)CCSA, CMXA1.6 MultiFuel1595751022007.11 - 2013.12Informacje o VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.6 MultiFuel 2007.11 - 2013.12
VWGOLF PLUS V (5M1, 521)CHGA1.6 BiFuel1595751022009.05 - 2013.12Informacje o VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.6 BiFuel 2009.05 - 2013.12
VWGOLF PLUS V (5M1, 521)BLF1.6 FSI1598851152004.12 - 2008.05Informacje o VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.6 FSI 2004.12 - 2008.05
VWGOLF PLUS V (5M1, 521)CAYB1.6 TDI159866902009.02 - 2013.12Informacje o VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.6 TDI 2009.02 - 2013.12
VWGOLF PLUS V (5M1, 521)CAYC1.6 TDI1598771052009.03 - 2013.12Informacje o VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.6 TDI 2009.03 - 2013.12
VWGOLF PLUS V (5M1, 521)BKC, BLS, BXE1.9 TDI1896771052005.01 - 2009.01Informacje o VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.9 TDI 2005.01 - 2009.01
VWGOLF PLUS V (5M1, 521)BRU, BXF, BXJ1.9 TDI189666902005.05 - 2008.12Informacje o VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.9 TDI 2005.05 - 2008.12
VWGOLF PLUS V (5M1, 521)BKD, CBDB, CFHC2.0 TDI 16V19681031402005.01 - 2013.12Informacje o VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 TDI 16V 2005.01 - 2013.12
VWGOLF PLUS V (5M1, 521)BEE2.0 TDI1968961312005.05 - 2007.05Informacje o VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 TDI 2005.05 - 2007.05
VWGOLF PLUS V (5M1, 521)AZV, CBDA, CFHB2.0 TDI19681001362005.05 - 2013.12Informacje o VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 TDI 2005.05 - 2013.12
VWGOLF PLUS V (5M1, 521)BMM2.0 TDI19681031402005.12 - 2011.05Informacje o VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 TDI 2005.12 - 2011.05
VWGOLF PLUS V (5M1, 521)CBDC, CLCA2.0 TDI1968811102009.01 - 2013.12Informacje o VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 TDI 2009.01 - 2013.12
VWGOLF PLUS V (5M1, 521)BLY, BLR, BVY, BVZ2.0 FSI19841101502005.05 - 2008.06Informacje o VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 FSI 2005.05 - 2008.06
VWGOLF PLUS Van (521)CBZB1.2 TSi1197771052009.11 - 2014.08Informacje o VW GOLF PLUS Van (521) 1.2 TSi 2009.11 - 2014.08
VWGOLF PLUS Van (521)CAVD1.4 TSi13901181602009.01 - 2012.09Informacje o VW GOLF PLUS Van (521) 1.4 TSi 2009.01 - 2012.09
VWGOLF PLUS Van (521)CAXA1.4 TSi1390901222009.01 - 2014.08Informacje o VW GOLF PLUS Van (521) 1.4 TSi 2009.01 - 2014.08
VWGOLF PLUS Van (521)CAYB1.6 TDi159866902009.02 - 2014.08Informacje o VW GOLF PLUS Van (521) 1.6 TDi 2009.02 - 2014.08
VWGOLF PLUS Van (521)CAYC1.6 TDi1598771052009.02 - 2014.08Informacje o VW GOLF PLUS Van (521) 1.6 TDi 2009.02 - 2014.08
VWGOLF PLUS Van (521)CFHC2.0 TDi19681031402009.11 - 2014.08Informacje o VW GOLF PLUS Van (521) 2.0 TDi 2009.11 - 2014.08
VWGOLF V (1K1)BCA1.4 16V139055752003.10 - 2006.05Informacje o VW GOLF V (1K1) 1.4 16V 2003.10 - 2006.05
VWGOLF V (1K1)BKG, BLN1.4 FSI139066902003.10 - 2006.07Informacje o VW GOLF V (1K1) 1.4 FSI 2003.10 - 2006.07
VWGOLF V (1K1)BLG1.4 TSI13901251702005.11 - 2008.11Informacje o VW GOLF V (1K1) 1.4 TSI 2005.11 - 2008.11
VWGOLF V (1K1)BMY1.4 TSI13901031402006.05 - 2008.11Informacje o VW GOLF V (1K1) 1.4 TSI 2006.05 - 2008.11
VWGOLF V (1K1)BUD1.4 16V139059802006.05 - 2008.11Informacje o VW GOLF V (1K1) 1.4 16V 2006.05 - 2008.11
VWGOLF V (1K1)CAXA1.4 TSI1390901222007.05 - 2008.11Informacje o VW GOLF V (1K1) 1.4 TSI 2007.05 - 2008.11
VWGOLF V (1K1)BGU, BSE, BSF, CCSA1.61595751022004.01 - 2008.11Informacje o VW GOLF V (1K1) 1.6 2004.01 - 2008.11
VWGOLF V (1K1)CCSA1.6 MultiFuel1595751022007.10 - 2008.11Informacje o VW GOLF V (1K1) 1.6 MultiFuel 2007.10 - 2008.11
VWGOLF V (1K1)BAG, BLF, BLP1.6 FSI1598851152003.10 - 2008.07Informacje o VW GOLF V (1K1) 1.6 FSI 2003.10 - 2008.07
VWGOLF V (1K1)BKC, BLS, BXE1.9 TDI1896771052003.10 - 2008.11Informacje o VW GOLF V (1K1) 1.9 TDI 2003.10 - 2008.11
VWGOLF V (1K1)BRU, BXF, BXJ1.9 TDI189666902004.05 - 2008.11Informacje o VW GOLF V (1K1) 1.9 TDI 2004.05 - 2008.11
VWGOLF V (1K1)BKC, BLS, BXE1.9 TDI 4motion1896771052004.08 - 2008.11Informacje o VW GOLF V (1K1) 1.9 TDI 4motion 2004.08 - 2008.11
VWGOLF V (1K1)AZV2.0 TDI19681001362003.10 - 2008.11Informacje o VW GOLF V (1K1) 2.0 TDI 2003.10 - 2008.11
VWGOLF V (1K1)BKD2.0 TDI 16V19681031402003.10 - 2008.11Informacje o VW GOLF V (1K1) 2.0 TDI 16V 2003.10 - 2008.11
VWGOLF V (1K1)BDK2.0 SDI196855752004.01 - 2008.11Informacje o VW GOLF V (1K1) 2.0 SDI 2004.01 - 2008.11
VWGOLF V (1K1)BKD2.0 TDI 16V 4motion19681031402004.08 - 2008.11Informacje o VW GOLF V (1K1) 2.0 TDI 16V 4motion 2004.08 - 2008.11
VWGOLF V (1K1)BMM2.0 TDI19681031402004.12 - 2008.11Informacje o VW GOLF V (1K1) 2.0 TDI 2004.12 - 2008.11
VWGOLF V (1K1)BMM2.0 TDI 4motion19681031402007.01 - 2008.11Informacje o VW GOLF V (1K1) 2.0 TDI 4motion 2007.01 - 2008.11
VWGOLF V (1K1)AXW, BLX, BLY, BLR, BVY, BVZ, BVX2.0 FSI19841101502004.01 - 2008.11Informacje o VW GOLF V (1K1) 2.0 FSI 2004.01 - 2008.11
VWGOLF V (1K1)BLX, BVX2.0 FSI 4motion19841101502004.08 - 2008.11Informacje o VW GOLF V (1K1) 2.0 FSI 4motion 2004.08 - 2008.11
VWGOLF V (1K1)AXX, BWA, BPY, CAWB, CCTA, CBFA2.0 GTI19841472002004.10 - 2009.02Informacje o VW GOLF V (1K1) 2.0 GTI 2004.10 - 2009.02
VWGOLF V (1K1)BEV, BHY2.01984851162005.01 - 2008.11Informacje o VW GOLF V (1K1) 2.0 2005.01 - 2008.11
VWGOLF V (1K1)BYD2.0 GTI19841692302006.09 - 2008.12Informacje o VW GOLF V (1K1) 2.0 GTI 2006.09 - 2008.12
VWGOLF V (1K1)BUB, CBRA3.2 R32 4motion31891842502005.11 - 2008.11Informacje o VW GOLF V (1K1) 3.2 R32 4motion 2005.11 - 2008.11
VWGOLF V Variant (1K5)BMY1.4 TSI13901031402007.06 - 2009.07Informacje o VW GOLF V Variant (1K5) 1.4 TSI 2007.06 - 2009.07
VWGOLF V Variant (1K5)CAXA1.4 TSI1390901222007.06 - 2009.07Informacje o VW GOLF V Variant (1K5) 1.4 TSI 2007.06 - 2009.07
VWGOLF V Variant (1K5)BUD1.4139059802007.06 - 2009.07Informacje o VW GOLF V Variant (1K5) 1.4 2007.06 - 2009.07
VWGOLF V Variant (1K5)BLG1.4 TSI13901251702007.06 - 2009.07Informacje o VW GOLF V Variant (1K5) 1.4 TSI 2007.06 - 2009.07
VWGOLF V Variant (1K5)CAVD1.4 TSI13901181602008.07 - 2009.07Informacje o VW GOLF V Variant (1K5) 1.4 TSI 2008.07 - 2009.07
VWGOLF V Variant (1K5)BSE, BSF, CCSA1.61595751022007.06 - 2009.07Informacje o VW GOLF V Variant (1K5) 1.6 2007.06 - 2009.07
VWGOLF V Variant (1K5)CCSA1.6 MultiFuel1595751022007.11 - 2009.07Informacje o VW GOLF V Variant (1K5) 1.6 MultiFuel 2007.11 - 2009.07
VWGOLF V Variant (1K5)BLS, BXE1.9 TDI1896771052007.06 - 2009.07Informacje o VW GOLF V Variant (1K5) 1.9 TDI 2007.06 - 2009.07
VWGOLF V Variant (1K5)BLS1.9 TDI 4motion1896771052008.01 - 2009.07Informacje o VW GOLF V Variant (1K5) 1.9 TDI 4motion 2008.01 - 2009.07
VWGOLF V Variant (1K5)AZV2.0 TDI19681001362007.06 - 2009.07Informacje o VW GOLF V Variant (1K5) 2.0 TDI 2007.06 - 2009.07
VWGOLF V Variant (1K5)BKD, CBDB2.0 TDI 16V19681031402007.06 - 2009.07Informacje o VW GOLF V Variant (1K5) 2.0 TDI 16V 2007.06 - 2009.07
VWGOLF V Variant (1K5)BMM2.0 TDI19681031402007.06 - 2009.07Informacje o VW GOLF V Variant (1K5) 2.0 TDI 2007.06 - 2009.07
VWGOLF V Variant (1K5)BWA, CAWB, CCTA, CBFA2.019841472002007.06 - 2009.07Informacje o VW GOLF V Variant (1K5) 2.0 2007.06 - 2009.07
VWGOLF VAN VI Variant (AJ5)CBZB1.2 TSi1197771052009.09 - 2014.05Informacje o VW GOLF VAN VI Variant (AJ5) 1.2 TSi 2009.09 - 2014.05
VWGOLF VAN VI Variant (AJ5)CAVD1.4 TSi13901181602009.07 - 2012.10Informacje o VW GOLF VAN VI Variant (AJ5) 1.4 TSi 2009.07 - 2012.10
VWGOLF VAN VI Variant (AJ5)CAXA1.4 TSi1390901222009.07 - 2014.05Informacje o VW GOLF VAN VI Variant (AJ5) 1.4 TSi 2009.07 - 2014.05
VWGOLF VAN VI Variant (AJ5)CAYC1.6 TDi BlueMotion1598771052009.07 - 2014.05Informacje o VW GOLF VAN VI Variant (AJ5) 1.6 TDi BlueMotion 2009.07 - 2014.05
VWGOLF VAN VI Variant (AJ5)CAYB1.6 TDi159866902009.12 - 2012.10Informacje o VW GOLF VAN VI Variant (AJ5) 1.6 TDi 2009.12 - 2012.10
VWGOLF VAN VI Variant (AJ5)CBDB, CFHC2.0 TDi19681031402009.07 - 2014.05Informacje o VW GOLF VAN VI Variant (AJ5) 2.0 TDi 2009.07 - 2014.05
VWGOLF VI (5K1)CBZB1.2 TSI1197771052008.11 - 2012.11Informacje o VW GOLF VI (5K1) 1.2 TSI 2008.11 - 2012.11
VWGOLF VI (5K1)CBZA1.2 TSI119763862010.05 - 2012.11Informacje o VW GOLF VI (5K1) 1.2 TSI 2010.05 - 2012.11
VWGOLF VI (5K1)CAXA1.4 TSI1390901222008.10 - 2012.11Informacje o VW GOLF VI (5K1) 1.4 TSI 2008.10 - 2012.11
VWGOLF VI (5K1)CGGA1.4139059802008.10 - 2012.11Informacje o VW GOLF VI (5K1) 1.4 2008.10 - 2012.11
VWGOLF VI (5K1)CAVD, CNWA, CTHD1.4 TSI13901181602008.10 - 2012.11Informacje o VW GOLF VI (5K1) 1.4 TSI 2008.10 - 2012.11
VWGOLF VI (5K1)BSE, BSF, CCSA, CMXA1.61595751022008.10 - 2012.11Informacje o VW GOLF VI (5K1) 1.6 2008.10 - 2012.11
VWGOLF VI (5K1)CCSA, CMXA1.6 MultiFuel1595751022008.10 - 2012.11Informacje o VW GOLF VI (5K1) 1.6 MultiFuel 2008.10 - 2012.11
VWGOLF VI (5K1)CHGA1.6 BiFuel1595751022009.03 - 2012.11Informacje o VW GOLF VI (5K1) 1.6 BiFuel 2009.03 - 2012.11
VWGOLF VI (5K1)CAYB1.6 TDI159866902009.02 - 2012.11Informacje o VW GOLF VI (5K1) 1.6 TDI 2009.02 - 2012.11
VWGOLF VI (5K1)CAYC1.6 TDI1598771052009.02 - 2012.11Informacje o VW GOLF VI (5K1) 1.6 TDI 2009.02 - 2012.11
VWGOLF VI (5K1)CDAA1.8 TSI17981181602009.06 - 2011.01Informacje o VW GOLF VI (5K1) 1.8 TSI 2009.06 - 2011.01
VWGOLF VI (5K1)CBAA, CFFA2.0 TDI19681001362008.10 - 2012.11Informacje o VW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI 2008.10 - 2012.11
VWGOLF VI (5K1)CBDC, CLCA2.0 TDI1968811102008.10 - 2012.11Informacje o VW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI 2008.10 - 2012.11
VWGOLF VI (5K1)CBAB, CFFB, CJAA2.0 TDI19681031402008.10 - 2013.05Informacje o VW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI 2008.10 - 2013.05
VWGOLF VI (5K1)CBBB, CFGB2.0 TDI19681251702009.04 - 2012.11Informacje o VW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI 2009.04 - 2012.11
VWGOLF VI (5K1)CBAB, CFFB2.0 TDI 4motion19681031402009.05 - 2012.11Informacje o VW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI 4motion 2009.05 - 2012.11
VWGOLF VI (5K1)CCZB2.0 GTi19841552102009.04 - 2012.11Informacje o VW GOLF VI (5K1) 2.0 GTi 2009.04 - 2012.11
VWGOLF VI (5K1)CCTA, CBFA, CCZA2.0 GTi19841472002009.06 - 2013.11Informacje o VW GOLF VI (5K1) 2.0 GTi 2009.06 - 2013.11
VWGOLF VI (5K1)CDLA2.0 R 4motion19841952652009.11 - 2011.05Informacje o VW GOLF VI (5K1) 2.0 R 4motion 2009.11 - 2011.05
VWGOLF VI (5K1)CDLF2.0 R 4motion19841992702009.11 - 2012.11Informacje o VW GOLF VI (5K1) 2.0 R 4motion 2009.11 - 2012.11
VWGOLF VI (5K1)CDLC, CRZA2.0 R 4motion19841882562009.11 - 2013.11Informacje o VW GOLF VI (5K1) 2.0 R 4motion 2009.11 - 2013.11
VWGOLF VI (5K1)CDLG2.0 GTi19841732352011.05 - 2012.11Informacje o VW GOLF VI (5K1) 2.0 GTi 2011.05 - 2012.11
VWGOLF VI (5K1)CBTA, CBUA2.524801251702009.07 - 2013.05Informacje o VW GOLF VI (5K1) 2.5 2009.07 - 2013.05
VWGOLF VI kabriolet (517)CBZB1.2 TSI1197771052011.03 - 2016.05Informacje o VW GOLF VI kabriolet (517) 1.2 TSI 2011.03 - 2016.05
VWGOLF VI kabriolet (517)CJZA, CYVD1.2 TSI 16V1197771052013.11 - 2016.05Informacje o VW GOLF VI kabriolet (517) 1.2 TSI 16V 2013.11 - 2016.05
VWGOLF VI kabriolet (517)CAVD, CNWA, CTHD, CTKA1.4 TSI13901181602011.03 - 2016.05Informacje o VW GOLF VI kabriolet (517) 1.4 TSI 2011.03 - 2016.05
VWGOLF VI kabriolet (517)CAXA1.4 TSI1390901222011.11 - 2016.05Informacje o VW GOLF VI kabriolet (517) 1.4 TSI 2011.11 - 2016.05
VWGOLF VI kabriolet (517)CHPB, CZDA1.4 TSI13951101502013.11 - 2016.05Informacje o VW GOLF VI kabriolet (517) 1.4 TSI 2013.11 - 2016.05
VWGOLF VI kabriolet (517)CXSB, CZCA1.4 TSI1395921252013.11 - 2016.05Informacje o VW GOLF VI kabriolet (517) 1.4 TSI 2013.11 - 2016.05
VWGOLF VI kabriolet (517)CAYC1.6 TDI1598771052011.03 - 2016.05Informacje o VW GOLF VI kabriolet (517) 1.6 TDI 2011.03 - 2016.05
VWGOLF VI kabriolet (517)CFHC2.0 TDI19681031402011.11 - 2016.05Informacje o VW GOLF VI kabriolet (517) 2.0 TDI 2011.11 - 2016.05
VWGOLF VI kabriolet (517)CUUB2.0 TDI19681101502013.11 - 2016.05Informacje o VW GOLF VI kabriolet (517) 2.0 TDI 2013.11 - 2016.05
VWGOLF VI kabriolet (517)CUUA2.0 TDI1968811102013.11 - 2016.05Informacje o VW GOLF VI kabriolet (517) 2.0 TDI 2013.11 - 2016.05
VWGOLF VI kabriolet (517)CCZB2.0 GTI19841552112012.05 - 2016.05Informacje o VW GOLF VI kabriolet (517) 2.0 GTI 2012.05 - 2016.05
VWGOLF VI kabriolet (517)CDLA2.0 R19841952652013.01 - 2016.05Informacje o VW GOLF VI kabriolet (517) 2.0 R 2013.01 - 2016.05
VWGOLF VI kabriolet (517)CULC2.0 TSI19841622202013.11 - 2016.05Informacje o VW GOLF VI kabriolet (517) 2.0 TSI 2013.11 - 2016.05
VWGOLF VI Van (5K1_)CBZB1.2 TSi BlueMotion1197771052009.05 - 2012.11Informacje o VW GOLF VI Van (5K1_) 1.2 TSi BlueMotion 2009.05 - 2012.11
VWGOLF VI Van (5K1_)CBZA1.2 TSi119763862010.05 - 2012.11Informacje o VW GOLF VI Van (5K1_) 1.2 TSi 2010.05 - 2012.11
VWGOLF VI Van (5K1_)CAVD1.4 TSi13901181602008.10 - 2012.11Informacje o VW GOLF VI Van (5K1_) 1.4 TSi 2008.10 - 2012.11
VWGOLF VI Van (5K1_)CAXATSi1390901222008.10 - 2012.11Informacje o VW GOLF VI Van (5K1_) TSi 2008.10 - 2012.11
VWGOLF VI Van (5K1_)CAYB1.6 TDi159866902009.02 - 2012.11Informacje o VW GOLF VI Van (5K1_) 1.6 TDi 2009.02 - 2012.11
VWGOLF VI Van (5K1_)CAYC1.6 TDi BlueMotion1598771052009.05 - 2012.11Informacje o VW GOLF VI Van (5K1_) 1.6 TDi BlueMotion 2009.05 - 2012.11
VWGOLF VI Van (5K1_)CFFB, CJAA2.0 TDi19681031402009.09 - 2012.11Informacje o VW GOLF VI Van (5K1_) 2.0 TDi 2009.09 - 2012.11
VWGOLF VI Van (5K1_)CFGB2.0 TDi19681251702010.05 - 2012.11Informacje o VW GOLF VI Van (5K1_) 2.0 TDi 2010.05 - 2012.11
VWGOLF VI Van (5K1_)CCZB2.0 GTi19841552112009.02 - 2012.11Informacje o VW GOLF VI Van (5K1_) 2.0 GTi 2009.02 - 2012.11
VWGOLF VI Van (5K1_)CDLF2.0 TSi R 4motion19841992712009.11 - 2012.11Informacje o VW GOLF VI Van (5K1_) 2.0 TSi R 4motion 2009.11 - 2012.11
VWGOLF VI Variant (AJ5)CBZB1.2 TSI1197771052009.07 - 2013.07Informacje o VW GOLF VI Variant (AJ5) 1.2 TSI 2009.07 - 2013.07
VWGOLF VI Variant (AJ5)CBZA1.2 TSI119763862010.07 - 2013.07Informacje o VW GOLF VI Variant (AJ5) 1.2 TSI 2010.07 - 2013.07
VWGOLF VI Variant (AJ5)BUD, CGGA1.4139059802009.07 - 2013.07Informacje o VW GOLF VI Variant (AJ5) 1.4 2009.07 - 2013.07
VWGOLF VI Variant (AJ5)CAVD, CNWA, CTHD, CTKA1.4 TSI13901181602009.07 - 2013.07Informacje o VW GOLF VI Variant (AJ5) 1.4 TSI 2009.07 - 2013.07
VWGOLF VI Variant (AJ5)CAXA1.4 TSI1390901222009.07 - 2013.07Informacje o VW GOLF VI Variant (AJ5) 1.4 TSI 2009.07 - 2013.07
VWGOLF VI Variant (AJ5)BSF1.6 BiFuel1595751022009.07 - 2010.12Informacje o VW GOLF VI Variant (AJ5) 1.6 BiFuel 2009.07 - 2010.12
VWGOLF VI Variant (AJ5)BSE, BSF, CCSA1.61595751022009.07 - 2013.07Informacje o VW GOLF VI Variant (AJ5) 1.6 2009.07 - 2013.07
VWGOLF VI Variant (AJ5)CMXA1.6 MultiFuel1595751022010.07 - 2013.07Informacje o VW GOLF VI Variant (AJ5) 1.6 MultiFuel 2010.07 - 2013.07
VWGOLF VI Variant (AJ5)CAYC1.6 TDI 4motion1598771052009.07 - 2013.07Informacje o VW GOLF VI Variant (AJ5) 1.6 TDI 4motion 2009.07 - 2013.07
VWGOLF VI Variant (AJ5)CAYC1.6 TDI1598771052009.07 - 2013.07Informacje o VW GOLF VI Variant (AJ5) 1.6 TDI 2009.07 - 2013.07
VWGOLF VI Variant (AJ5)CAYB1.6 TDI159866902009.12 - 2013.07Informacje o VW GOLF VI Variant (AJ5) 1.6 TDI 2009.12 - 2013.07
VWGOLF VI Variant (AJ5)CBDA, CFHB2.0 TDI19681001362009.07 - 2013.07Informacje o VW GOLF VI Variant (AJ5) 2.0 TDI 2009.07 - 2013.07
VWGOLF VI Variant (AJ5)CBDB, CJAA, CFHC2.0 TDI19681031402009.07 - 2013.07Informacje o VW GOLF VI Variant (AJ5) 2.0 TDI 2009.07 - 2013.07
VWGOLF VI Variant (AJ5)CLCA2.0 TDI1968811102010.01 - 2013.07Informacje o VW GOLF VI Variant (AJ5) 2.0 TDI 2010.01 - 2013.07
VWGOLF VI Variant (AJ5)CCZA2.0 TSI19841472002009.07 - 2013.07Informacje o VW GOLF VI Variant (AJ5) 2.0 TSI 2009.07 - 2013.07
VWJETTA III (1K2)BLG1.4 TSI13901251702006.07 - 2010.10Informacje o VW JETTA III (1K2) 1.4 TSI 2006.07 - 2010.10
VWJETTA III (1K2)BMY1.4 TSI13901031402006.07 - 2010.10Informacje o VW JETTA III (1K2) 1.4 TSI 2006.07 - 2010.10
VWJETTA III (1K2)CAXA1.4 TSI1390901222007.05 - 2010.10Informacje o VW JETTA III (1K2) 1.4 TSI 2007.05 - 2010.10
VWJETTA III (1K2)CAVD1.4 TSI13901181602008.07 - 2010.10Informacje o VW JETTA III (1K2) 1.4 TSI 2008.07 - 2010.10
VWJETTA III (1K2)BGU, BSE, BSF, CCSA1.61595751022004.09 - 2010.10Informacje o VW JETTA III (1K2) 1.6 2004.09 - 2010.10
VWJETTA III (1K2)CCSA1.6 MultiFuel1595751022008.01 - 2010.10Informacje o VW JETTA III (1K2) 1.6 MultiFuel 2008.01 - 2010.10
VWJETTA III (1K2)BLF1.6 FSI1598851152005.09 - 2010.10Informacje o VW JETTA III (1K2) 1.6 FSI 2005.09 - 2010.10
VWJETTA III (1K2)CAYC1.6 TDI1598771052009.06 - 2010.10Informacje o VW JETTA III (1K2) 1.6 TDI 2009.06 - 2010.10
VWJETTA III (1K2)CAYB1.6 TDI159866902009.12 - 2010.10Informacje o VW JETTA III (1K2) 1.6 TDI 2009.12 - 2010.10
VWJETTA III (1K2)BKC, BLS, BXE1.9 TDI1896771052005.08 - 2010.10Informacje o VW JETTA III (1K2) 1.9 TDI 2005.08 - 2010.10
VWJETTA III (1K2)BKD, CBDB, CBEA, CJAA2.0 TDI 16V19681031402005.08 - 2010.10Informacje o VW JETTA III (1K2) 2.0 TDI 16V 2005.08 - 2010.10
VWJETTA III (1K2)AZV, CBDA2.0 TDI19681001362005.09 - 2010.10Informacje o VW JETTA III (1K2) 2.0 TDI 2005.09 - 2010.10
VWJETTA III (1K2)BMM2.0 TDI19681031402005.10 - 2010.10Informacje o VW JETTA III (1K2) 2.0 TDI 2005.10 - 2010.10
VWJETTA III (1K2)BMN, CEGA2.0 TDI19681251702006.10 - 2010.10Informacje o VW JETTA III (1K2) 2.0 TDI 2006.10 - 2010.10
VWJETTA III (1K2)BLX, BLY, BLR, BVY, BVZ2.0 FSI19841101502005.08 - 2010.10Informacje o VW JETTA III (1K2) 2.0 FSI 2005.08 - 2010.10
VWJETTA III (1K2)AXX, BWA, BPY, CAWB, CCTA, CBFA2.0 TFSI19841472002005.10 - 2010.10Informacje o VW JETTA III (1K2) 2.0 TFSI 2005.10 - 2010.10
VWJETTA III (1K2)BTK, BGP, BGQ2.524801101502006.01 - 2010.10Informacje o VW JETTA III (1K2) 2.5 2006.01 - 2010.10
VWJETTA III (1K2)CBTA, CBUA, CCCA2.524801251702008.07 - 2010.10Informacje o VW JETTA III (1K2) 2.5 2008.07 - 2010.10
VWPASSAT ALLTRACK B7 (365)CDAA1.8 TSI17981181602012.01 - 2014.12Informacje o VW PASSAT ALLTRACK B7 (365) 1.8 TSI 2012.01 - 2014.12
VWPASSAT ALLTRACK B7 (365)CDAB1.8 TSI17981121522012.01 - 2014.12Informacje o VW PASSAT ALLTRACK B7 (365) 1.8 TSI 2012.01 - 2014.12
VWPASSAT ALLTRACK B7 (365)CFFB2.0 TDI19681031402012.01 - 2014.12Informacje o VW PASSAT ALLTRACK B7 (365) 2.0 TDI 2012.01 - 2014.12
VWPASSAT ALLTRACK B7 (365)CFFB2.0 TDI 4motion19681031402012.01 - 2014.12Informacje o VW PASSAT ALLTRACK B7 (365) 2.0 TDI 4motion 2012.01 - 2014.12
VWPASSAT ALLTRACK B7 (365)CFGB2.0 TDI 4motion19681251702012.01 - 2014.12Informacje o VW PASSAT ALLTRACK B7 (365) 2.0 TDI 4motion 2012.01 - 2014.12
VWPASSAT ALLTRACK B7 (365)CFGC2.0 TDI 4motion19681301772013.01 - 2014.12Informacje o VW PASSAT ALLTRACK B7 (365) 2.0 TDI 4motion 2013.01 - 2014.12
VWPASSAT ALLTRACK B7 (365)CCZB2.0 TSI 4motion19841552102012.01 - 2014.12Informacje o VW PASSAT ALLTRACK B7 (365) 2.0 TSI 4motion 2012.01 - 2014.12
VWPASSAT B6 (3C2)CAXA1.4 TSI1390901222007.05 - 2010.07Informacje o VW PASSAT B6 (3C2) 1.4 TSI 2007.05 - 2010.07
VWPASSAT B6 (3C2)CDGA1.4 TSI EcoFuel13901101502009.01 - 2010.07Informacje o VW PASSAT B6 (3C2) 1.4 TSI EcoFuel 2009.01 - 2010.07
VWPASSAT B6 (3C2)BSE, BSF1.61595751022005.05 - 2010.07Informacje o VW PASSAT B6 (3C2) 1.6 2005.05 - 2010.07
VWPASSAT B6 (3C2)BLF1.6 FSI1598851152005.03 - 2008.06Informacje o VW PASSAT B6 (3C2) 1.6 FSI 2005.03 - 2008.06
VWPASSAT B6 (3C2)CAYC1.6 TDI1598771052009.08 - 2010.07Informacje o VW PASSAT B6 (3C2) 1.6 TDI 2009.08 - 2010.07
VWPASSAT B6 (3C2)BZB, CDAA1.8 TSI17981181602007.05 - 2010.07Informacje o VW PASSAT B6 (3C2) 1.8 TSI 2007.05 - 2010.07
VWPASSAT B6 (3C2)CDAB, CGYA1.8 TSI17981121522009.11 - 2010.07Informacje o VW PASSAT B6 (3C2) 1.8 TSI 2009.11 - 2010.07
VWPASSAT B6 (3C2)BKC, BLS, BXE1.9 TDI1896771052005.03 - 2010.07Informacje o VW PASSAT B6 (3C2) 1.9 TDI 2005.03 - 2010.07
VWPASSAT B6 (3C2)BMP2.0 TDI 4motion19681031402005.03 - 2009.05Informacje o VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 4motion 2005.03 - 2009.05
VWPASSAT B6 (3C2)BMP2.0 TDI19681031402005.03 - 2009.05Informacje o VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 2005.03 - 2009.05
VWPASSAT B6 (3C2)BKP, CBAB2.0 TDI 16V19681031402005.03 - 2010.07Informacje o VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 16V 2005.03 - 2010.07
VWPASSAT B6 (3C2)BKP, CBAB2.0 TDI 16V 4motion19681031402005.03 - 2010.08Informacje o VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 16V 4motion 2005.03 - 2010.08
VWPASSAT B6 (3C2)BMA, CBAA2.0 TDI19681001362005.03 - 2010.11Informacje o VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 2005.03 - 2010.11
VWPASSAT B6 (3C2)BVE2.0 TDI1968901222005.08 - 2006.07Informacje o VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 2005.08 - 2006.07
VWPASSAT B6 (3C2)BUZ2.0 TDI19681201632005.08 - 2009.05Informacje o VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 2005.08 - 2009.05
VWPASSAT B6 (3C2)BMR, CBBB2.0 TDI19681251702005.08 - 2010.07Informacje o VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 2005.08 - 2010.07
VWPASSAT B6 (3C2)BWV2.0 TDI1968881202005.11 - 2007.05Informacje o VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 2005.11 - 2007.05
VWPASSAT B6 (3C2)CBDC2.0 TDI1968811102008.11 - 2010.07Informacje o VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 2008.11 - 2010.07
VWPASSAT B6 (3C2)CBAC2.0 BlueTDI19681051432009.01 - 2010.11Informacje o VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 BlueTDI 2009.01 - 2010.11
VWPASSAT B6 (3C2)CBBB2.0 TDI 4motion19681251702009.05 - 2010.07Informacje o VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 4motion 2009.05 - 2010.07
VWPASSAT B6 (3C2)BLY, BLR, BVY, BVZ2.0 FSI19841101502005.03 - 2010.07Informacje o VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 FSI 2005.03 - 2010.07
VWPASSAT B6 (3C2)AXX, BWA, BPY, CAWB, CCTA, CBFA, CCZA2.0 FSI19841472002005.07 - 2010.07Informacje o VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 FSI 2005.07 - 2010.07
VWPASSAT B6 (3C2)BLX, BLY, BVX2.0 FSI 4motion19841101502005.09 - 2010.07Informacje o VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 FSI 4motion 2005.09 - 2010.07
VWPASSAT B6 (3C2)CCTB2.0 FSI19841251702007.08 - 2010.07Informacje o VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 FSI 2007.08 - 2010.07
VWPASSAT B6 (3C2)AXZ3.2 FSI 4motion31681842502005.11 - 2010.07Informacje o VW PASSAT B6 (3C2) 3.2 FSI 4motion 2005.11 - 2010.07
VWPASSAT B6 (3C2)BWS3.6 R36 4motion35972203002007.04 - 2010.07Informacje o VW PASSAT B6 (3C2) 3.6 R36 4motion 2007.04 - 2010.07
VWPASSAT B6 Variant (3C5)CAXA1.4 TSI1390901222007.05 - 2010.11Informacje o VW PASSAT B6 Variant (3C5) 1.4 TSI 2007.05 - 2010.11
VWPASSAT B6 Variant (3C5)CDGA1.4 TSI EcoFuel13901101502009.01 - 2010.11Informacje o VW PASSAT B6 Variant (3C5) 1.4 TSI EcoFuel 2009.01 - 2010.11
VWPASSAT B6 Variant (3C5)BSE, BSF1.61595751022005.08 - 2010.11Informacje o VW PASSAT B6 Variant (3C5) 1.6 2005.08 - 2010.11
VWPASSAT B6 Variant (3C5)BLF1.6 FSI1598851152005.08 - 2008.06Informacje o VW PASSAT B6 Variant (3C5) 1.6 FSI 2005.08 - 2008.06
VWPASSAT B6 Variant (3C5)CAYC1.6 TDI1598771052009.08 - 2010.11Informacje o VW PASSAT B6 Variant (3C5) 1.6 TDI 2009.08 - 2010.11
VWPASSAT B6 Variant (3C5)BZB, CDAA1.8 TSI17981181602007.05 - 2011.10Informacje o VW PASSAT B6 Variant (3C5) 1.8 TSI 2007.05 - 2011.10
VWPASSAT B6 Variant (3C5)CDAB, CGYA1.8 TSI17981121522009.11 - 2010.11Informacje o VW PASSAT B6 Variant (3C5) 1.8 TSI 2009.11 - 2010.11
VWPASSAT B6 Variant (3C5)BKC, BLS, BXE1.9 TDI1896771052005.08 - 2010.11Informacje o VW PASSAT B6 Variant (3C5) 1.9 TDI 2005.08 - 2010.11
VWPASSAT B6 Variant (3C5)BVE2.0 TDI1968901222005.08 - 2006.02Informacje o VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI 2005.08 - 2006.02
VWPASSAT B6 Variant (3C5)BMP2.0 TDI 4motion19681031402005.08 - 2009.05Informacje o VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI 4motion 2005.08 - 2009.05
VWPASSAT B6 Variant (3C5)BUZ2.0 TDI19681201632005.08 - 2009.05Informacje o VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI 2005.08 - 2009.05
VWPASSAT B6 Variant (3C5)BMP2.0 TDI19681031402005.08 - 2009.05Informacje o VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI 2005.08 - 2009.05
VWPASSAT B6 Variant (3C5)BKP, CBAB2.0 TDI 16V 4motion19681031402005.08 - 2010.11Informacje o VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI 16V 4motion 2005.08 - 2010.11
VWPASSAT B6 Variant (3C5)BMR, CBBB2.0 TDI19681251702005.08 - 2010.11Informacje o VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI 2005.08 - 2010.11
VWPASSAT B6 Variant (3C5)BKP, CBAB2.0 TDI 16V19681031402005.08 - 2010.11Informacje o VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI 16V 2005.08 - 2010.11
VWPASSAT B6 Variant (3C5)BMA, CBAA2.0 TDI19681001362005.08 - 2010.11Informacje o VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI 2005.08 - 2010.11
VWPASSAT B6 Variant (3C5)BWV2.0 TDI1968881202005.11 - 2007.05Informacje o VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI 2005.11 - 2007.05
VWPASSAT B6 Variant (3C5)CBDC2.0 TDI1968811102008.11 - 2010.11Informacje o VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI 2008.11 - 2010.11
VWPASSAT B6 Variant (3C5)CBAC2.0 BlueTDI19681051432009.01 - 2010.11Informacje o VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 BlueTDI 2009.01 - 2010.11
VWPASSAT B6 Variant (3C5)CBBB2.0 TDI 4motion19681251702009.05 - 2010.11Informacje o VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI 4motion 2009.05 - 2010.11
VWPASSAT B6 Variant (3C5)BLY, BLR, BVY, BVZ2.0 FSI19841101502005.08 - 2010.11Informacje o VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 FSI 2005.08 - 2010.11
VWPASSAT B6 Variant (3C5)AXX, BWA, BPY, CAWB, CCTA, CBFA, CCZA2.0 FSI19841472002005.08 - 2010.11Informacje o VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 FSI 2005.08 - 2010.11
VWPASSAT B6 Variant (3C5)BLX, BLY, BVX2.0 FSI 4motion19841101502005.09 - 2010.11Informacje o VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 FSI 4motion 2005.09 - 2010.11
VWPASSAT B6 Variant (3C5)AXZ3.2 FSI 4motion31681842502005.11 - 2010.11Informacje o VW PASSAT B6 Variant (3C5) 3.2 FSI 4motion 2005.11 - 2010.11
VWPASSAT B6 Variant (3C5)BWS3.6 R36 4motion35972203002007.04 - 2010.11Informacje o VW PASSAT B6 Variant (3C5) 3.6 R36 4motion 2007.04 - 2010.11
VWPASSAT B7 (362)CAXA1.4 TSI1390901222010.08 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 (362) 1.4 TSI 2010.08 - 2014.12
VWPASSAT B7 (362)CDGA1.4 TSI EcoFuel13901101502010.08 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 (362) 1.4 TSI EcoFuel 2010.08 - 2014.12
VWPASSAT B7 (362)CKMA1.4 TSI MultiFuel13901181602010.11 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 (362) 1.4 TSI MultiFuel 2010.11 - 2014.12
VWPASSAT B7 (362)CTHD1.4 TSI13901181602012.11 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 (362) 1.4 TSI 2012.11 - 2014.12
VWPASSAT B7 (362)CAYC1.6 TDI1598771052010.08 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 (362) 1.6 TDI 2010.08 - 2014.12
VWPASSAT B7 (362)CDAA1.8 TSI17981181602010.08 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 (362) 1.8 TSI 2010.08 - 2014.12
VWPASSAT B7 (362)CDAB1.8 TSI17981121522011.02 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 (362) 1.8 TSI 2011.02 - 2014.12
VWPASSAT B7 (362)CFGB2.0 TDI 4motion19681251702010.08 - 2013.01Informacje o VW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI 4motion 2010.08 - 2013.01
VWPASSAT B7 (362)CFGB, CLLA2.0 TDI19681251702010.08 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI 2010.08 - 2014.12
VWPASSAT B7 (362)CFFB2.0 TDI 4motion19681031402010.08 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI 4motion 2010.08 - 2014.12
VWPASSAT B7 (362)CFFB2.0 TDI19681031402010.08 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI 2010.08 - 2014.12
VWPASSAT B7 (362)CFFA2.0 TDI19681001362010.08 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI 2010.08 - 2014.12
VWPASSAT B7 (362)CFGC2.0 TDI19681301772012.12 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI 2012.12 - 2014.12
VWPASSAT B7 (362)CFGC2.0 TDI 4motion19681301772013.01 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI 4motion 2013.01 - 2014.12
VWPASSAT B7 (362)CCZB2.0 TSI19841552102010.11 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 (362) 2.0 TSI 2010.11 - 2014.12
VWPASSAT B7 (362)BWS3.6 FSI 4motion35972203002011.01 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 (362) 3.6 FSI 4motion 2011.01 - 2014.12
VWPASSAT B7 (A32, A33)CFFB, CKRA2.0 TDI19681031402011.04 - 2015.06Informacje o VW PASSAT B7 (A32, A33) 2.0 TDI 2011.04 - 2015.06
VWPASSAT B7 (A32, A33)CBTA, CBUA, CCCA2.524801251702011.01 - Informacje o VW PASSAT B7 (A32, A33) 2.5 2011.01 -
VWPASSAT B7 nadwozie zamknięte / kombi (365)CAXA1.4 TSi BlueMotion1390901222010.08 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 nadwozie zamknięte / kombi (365) 1.4 TSi BlueMotion 2010.08 - 2014.12
VWPASSAT B7 nadwozie zamknięte / kombi (365)CAYC1.6 TDi BlueMotion1598771052010.08 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 nadwozie zamknięte / kombi (365) 1.6 TDi BlueMotion 2010.08 - 2014.12
VWPASSAT B7 nadwozie zamknięte / kombi (365)CDAA1.8 TFSi17981181602010.08 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 nadwozie zamknięte / kombi (365) 1.8 TFSi 2010.08 - 2014.12
VWPASSAT B7 nadwozie zamknięte / kombi (365)CFGB, CLLA2.0 TDi BlueMotion19681251702010.08 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 nadwozie zamknięte / kombi (365) 2.0 TDi BlueMotion 2010.08 - 2014.12
VWPASSAT B7 nadwozie zamknięte / kombi (365)CFFB2.0 TDi BlueMotion19681031402010.08 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 nadwozie zamknięte / kombi (365) 2.0 TDi BlueMotion 2010.08 - 2014.12
VWPASSAT B7 nadwozie zamknięte / kombi (365)CCZB2.0 TFSI19841552112010.11 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 nadwozie zamknięte / kombi (365) 2.0 TFSI 2010.11 - 2014.12
VWPASSAT B7 nadwozie zamknięte / kombi (365)BWS3.6 FSi 4motion35972202992011.01 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 nadwozie zamknięte / kombi (365) 3.6 FSi 4motion 2011.01 - 2014.12
VWPASSAT B7 Variant (365)CAXA1.4 TSI1390901222010.08 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 Variant (365) 1.4 TSI 2010.08 - 2014.12
VWPASSAT B7 Variant (365)CDGA1.4 TSI EcoFuel13901101502010.08 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 Variant (365) 1.4 TSI EcoFuel 2010.08 - 2014.12
VWPASSAT B7 Variant (365)CKMA1.4 TSI MultiFuel13901181602010.11 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 Variant (365) 1.4 TSI MultiFuel 2010.11 - 2014.12
VWPASSAT B7 Variant (365)CTHD1.4 TSI13901181602012.11 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 Variant (365) 1.4 TSI 2012.11 - 2014.12
VWPASSAT B7 Variant (365)CAYC1.6 TDI1598771052010.08 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 Variant (365) 1.6 TDI 2010.08 - 2014.12
VWPASSAT B7 Variant (365)CDAA1.8 TSI17981181602010.08 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 Variant (365) 1.8 TSI 2010.08 - 2014.12
VWPASSAT B7 Variant (365)CDAB1.8 TSI17981121522011.02 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 Variant (365) 1.8 TSI 2011.02 - 2014.12
VWPASSAT B7 Variant (365)CFGB2.0 TDI 4motion19681251702010.08 - 2013.01Informacje o VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI 4motion 2010.08 - 2013.01
VWPASSAT B7 Variant (365)CFFB2.0 TDI 4motion19681031402010.08 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI 4motion 2010.08 - 2014.12
VWPASSAT B7 Variant (365)CFFB2.0 TDI19681031402010.08 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI 2010.08 - 2014.12
VWPASSAT B7 Variant (365)CFFA2.0 TDI19681001362010.08 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI 2010.08 - 2014.12
VWPASSAT B7 Variant (365)CFGB, CLLA2.0 TDI19681251702010.08 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI 2010.08 - 2014.12
VWPASSAT B7 Variant (365)CFGC2.0 TDI19681301772012.12 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI 2012.12 - 2014.12
VWPASSAT B7 Variant (365)CFGC2.0 TDI 4motion19681301772013.01 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI 4motion 2013.01 - 2014.12
VWPASSAT B7 Variant (365)CCZB2.0 TSI19841552102010.11 - 2015.12Informacje o VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TSI 2010.11 - 2015.12
VWPASSAT B7 Variant (365)BWS3.6 FSI 4motion35972203002011.01 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 Variant (365) 3.6 FSI 4motion 2011.01 - 2014.12
VWPASSAT CC B6 (357)CKMA1.4 TSI MultiFuel13901181602011.01 - 2012.01Informacje o VW PASSAT CC B6 (357) 1.4 TSI MultiFuel 2011.01 - 2012.01
VWPASSAT CC B6 (357)BZB, CDAA1.8 TSI17981181602008.06 - 2012.01Informacje o VW PASSAT CC B6 (357) 1.8 TSI 2008.06 - 2012.01
VWPASSAT CC B6 (357)CDAB, CGYA1.8 TSI17981121522008.11 - 2010.05Informacje o VW PASSAT CC B6 (357) 1.8 TSI 2008.11 - 2010.05
VWPASSAT CC B6 (357)CBBA2.0 TDI19681201632008.05 - 2011.05Informacje o VW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TDI 2008.05 - 2011.05
VWPASSAT CC B6 (357)CBAA, CFFA2.0 TDI19681001362008.06 - 2011.05Informacje o VW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TDI 2008.06 - 2011.05
VWPASSAT CC B6 (357)CBAB, CFFB2.0 TDI19681031402008.06 - 2012.01Informacje o VW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TDI 2008.06 - 2012.01
VWPASSAT CC B6 (357)CBBB, CFGB, CLLA2.0 TDI19681251702008.06 - 2012.01Informacje o VW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TDI 2008.06 - 2012.01
VWPASSAT CC B6 (357)CBAC2.0 BlueTDI19681051432009.05 - 2010.11Informacje o VW PASSAT CC B6 (357) 2.0 BlueTDI 2009.05 - 2010.11
VWPASSAT CC B6 (357)CBAB, CFFB2.0 TDI 4motion19681031402009.08 - 2012.01Informacje o VW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TDI 4motion 2009.08 - 2012.01
VWPASSAT CC B6 (357)CBBB, CFGB2.0 TDI 4motion19681251702009.11 - 2012.01Informacje o VW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TDI 4motion 2009.11 - 2012.01
VWPASSAT CC B6 (357)CAWB, CCTA, CBFA, CCZA2.0 TSI19841472002008.06 - 2012.01Informacje o VW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TSI 2008.06 - 2012.01
VWPASSAT CC B6 (357)CCZB2.0 TSI19841552112010.11 - 2012.01Informacje o VW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TSI 2010.11 - 2012.01
VWPASSAT CC B6 (357)BLV, CNNA3.6 FSI 4motion35802062802008.06 - 2012.01Informacje o VW PASSAT CC B6 (357) 3.6 FSI 4motion 2008.06 - 2012.01
VWPASSAT CC B6 (357)BWS3.6 FSI 4motion35972203002008.02 - 2011.12Informacje o VW PASSAT CC B6 (357) 3.6 FSI 4motion 2008.02 - 2011.12
VWSCIROCCO III (137, 138)CAVD, CNWA, CTHD, CTKA1.4 TSI13901181602008.05 - 2017.11Informacje o VW SCIROCCO III (137, 138) 1.4 TSI 2008.05 - 2017.11
VWSCIROCCO III (137, 138)CAXA, CMSB1.4 TSI1390901222008.08 - 2017.11Informacje o VW SCIROCCO III (137, 138) 1.4 TSI 2008.08 - 2017.11
VWSCIROCCO III (137, 138)CXSB, CZCA1.4 TSI1395921252013.11 - 2017.11Informacje o VW SCIROCCO III (137, 138) 1.4 TSI 2013.11 - 2017.11
VWSCIROCCO III (137, 138)CZDA1.4 TSI13951101502015.07 - 2017.11Informacje o VW SCIROCCO III (137, 138) 1.4 TSI 2015.07 - 2017.11
VWSCIROCCO III (137, 138)CBDB, CFHC2.0 TDI19681031402008.08 - 2017.11Informacje o VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TDI 2008.08 - 2017.11
VWSCIROCCO III (137, 138)CBBB, CFGB2.0 TDI19681251702009.05 - 2017.11Informacje o VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TDI 2009.05 - 2017.11
VWSCIROCCO III (137, 138)CFHB2.0 TDI19681001362010.11 - 2017.11Informacje o VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TDI 2010.11 - 2017.11
VWSCIROCCO III (137, 138)CFGC2.0 TDI19681301772013.01 - 2017.11Informacje o VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TDI 2013.01 - 2017.11
VWSCIROCCO III (137, 138)CUUB2.0 TDI19681101502013.11 - 2017.11Informacje o VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TDI 2013.11 - 2017.11
VWSCIROCCO III (137, 138)CUWA, CUXA2.0 TDI19681351842014.05 - 2017.11Informacje o VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TDI 2014.05 - 2017.11
VWSCIROCCO III (137, 138)CAWB2.0 TSI19841472002008.05 - 2009.11Informacje o VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TSI 2008.05 - 2009.11
VWSCIROCCO III (137, 138)CCZB2.0 TSI19841552102009.11 - 2017.11Informacje o VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TSI 2009.11 - 2017.11
VWSCIROCCO III (137, 138)CDLC2.0 R19841882562009.11 - 2017.11Informacje o VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 R 2009.11 - 2017.11
VWSCIROCCO III (137, 138)CDLA2.0 R19841952652009.11 - 2017.11Informacje o VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 R 2009.11 - 2017.11
VWSCIROCCO III (137, 138)CULC2.0 TSI19841622202013.11 - 2017.11Informacje o VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TSI 2013.11 - 2017.11
VWSCIROCCO III (137, 138)CULA2.0 TSI19841321802013.11 - 2017.11Informacje o VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TSI 2013.11 - 2017.11
VWSCIROCCO III (137, 138)CDLK2.0 R19842062802014.05 - 2017.11Informacje o VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 R 2014.05 - 2017.11
VWSCIROCCO Van (137)CAVD1.4 TSi13901181602008.06 - 2014.05Informacje o VW SCIROCCO Van (137) 1.4 TSi 2008.06 - 2014.05
VWSCIROCCO Van (137)CAXA1.4 TSi1390901222008.08 - 2014.05Informacje o VW SCIROCCO Van (137) 1.4 TSi 2008.08 - 2014.05
VWSCIROCCO Van (137)CBDB, CFHC2.0 TDi19681031402008.08 - 2014.05Informacje o VW SCIROCCO Van (137) 2.0 TDi 2008.08 - 2014.05
VWSCIROCCO Van (137)CBBB, CFGB2.0 TDi19681251702009.05 - 2014.05Informacje o VW SCIROCCO Van (137) 2.0 TDi 2009.05 - 2014.05
VWSCIROCCO Van (137)CCZB2.0 TFSi19841552112009.11 - 2014.05Informacje o VW SCIROCCO Van (137) 2.0 TFSi 2009.11 - 2014.05
VWSHARAN (7N1, 7N2)CAVA, CTHA, CNWB1.4 TSI13901101502010.05 - Informacje o VW SHARAN (7N1, 7N2) 1.4 TSI 2010.05 -
VWSHARAN (7N1, 7N2)CFFB2.0 TDI19681031402010.05 - Informacje o VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI 2010.05 -
VWSHARAN (7N1, 7N2)CFFA2.0 TDI19681001362010.05 - Informacje o VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI 2010.05 -
VWSHARAN (7N1, 7N2)CFGB2.0 TDI19681251702010.08 - Informacje o VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI 2010.08 -
VWSHARAN (7N1, 7N2)CFFB2.0 TDI 4motion19681031402011.05 - 2015.11Informacje o VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI 4motion 2011.05 - 2015.11
VWSHARAN (7N1, 7N2)CFFE, CUVA, DFLD, DLTC2.0 TDI1968851152011.05 - 2019.07Informacje o VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI 2011.05 - 2019.07
VWSHARAN (7N1, 7N2)CFGC, DLUB2.0 TDI19681301772013.01 - 2015.11Informacje o VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI 2013.01 - 2015.11
VWSHARAN (7N1, 7N2)CCZA2.0 TSI19841472002010.12 - Informacje o VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TSI 2010.12 -
VWSHARAN VAN (7N1, 7N2)CAVA, CTHA1.4 TSI13901101502010.05 - 2015.11Informacje o VW SHARAN VAN (7N1, 7N2) 1.4 TSI 2010.05 - 2015.11
VWSHARAN VAN (7N1, 7N2)CFFA2.0 TDI19681001362010.05 - 2011.05Informacje o VW SHARAN VAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI 2010.05 - 2011.05
VWSHARAN VAN (7N1, 7N2)CFFB2.0 TDI19681031402010.05 - 2015.11Informacje o VW SHARAN VAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI 2010.05 - 2015.11
VWSHARAN VAN (7N1, 7N2)CFGB2.0 TDI19681251702010.08 - 2013.01Informacje o VW SHARAN VAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI 2010.08 - 2013.01
VWSHARAN VAN (7N1, 7N2)CFFE2.0 TDI1968851162011.05 - 2015.11Informacje o VW SHARAN VAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI 2011.05 - 2015.11
VWSHARAN VAN (7N1, 7N2)CCZA2.0 TSI19841472002010.12 - 2015.11Informacje o VW SHARAN VAN (7N1, 7N2) 2.0 TSI 2010.12 - 2015.11
VWTIGUAN (5N_)BWK, CAVA, CTHA1.4 TSI 4motion13901101502007.09 - 2018.07Informacje o VW TIGUAN (5N_) 1.4 TSI 4motion 2007.09 - 2018.07
VWTIGUAN (5N_)CAVA, CTHA1.4 TSI13901101502008.05 - 2018.07Informacje o VW TIGUAN (5N_) 1.4 TSI 2008.05 - 2018.07
VWTIGUAN (5N_)CAXA1.4 TSI1390901222010.08 - 2018.07Informacje o VW TIGUAN (5N_) 1.4 TSI 2010.08 - 2018.07
VWTIGUAN (5N_)CAVD, CTHD1.4 TSI 4motion13901181602011.05 - 2018.07Informacje o VW TIGUAN (5N_) 1.4 TSI 4motion 2011.05 - 2018.07
VWTIGUAN (5N_)CAVD, CTHD1.4 TSI13901181602011.05 - 2018.07Informacje o VW TIGUAN (5N_) 1.4 TSI 2011.05 - 2018.07
VWTIGUAN (5N_)CZDB1.4 TSI1395921252015.05 - 2018.07Informacje o VW TIGUAN (5N_) 1.4 TSI 2015.05 - 2018.07
VWTIGUAN (5N_)CZDA1.4 TSI13951101502015.05 - 2018.07Informacje o VW TIGUAN (5N_) 1.4 TSI 2015.05 - 2018.07
VWTIGUAN (5N_)CBBB, CFGB2.0 TDI 4motion19681251702007.09 - 2018.07Informacje o VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 4motion 2007.09 - 2018.07
VWTIGUAN (5N_)CBAB, CFFB, CLJA2.0 TDI 4motion19681031402007.09 - 2018.07Informacje o VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 4motion 2007.09 - 2018.07
VWTIGUAN (5N_)CBAA, CFFA2.0 TDI 4motion19681001362007.11 - 2018.07Informacje o VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 4motion 2007.11 - 2018.07
VWTIGUAN (5N_)CBBA2.0 TDI 4motion19681201632008.02 - 2009.08Informacje o VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 4motion 2008.02 - 2009.08
VWTIGUAN (5N_)CBAB, CFFB2.0 TDI19681031402008.03 - 2018.07Informacje o VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 2008.03 - 2018.07
VWTIGUAN (5N_)CFFD, CUVE2.0 TDI1968811102010.05 - 2018.07Informacje o VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 2010.05 - 2018.07
VWTIGUAN (5N_)CFGC2.0 TDI 4motion19681301772012.11 - 2018.07Informacje o VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 4motion 2012.11 - 2018.07
VWTIGUAN (5N_)CUVC2.0 TDI19681101502015.05 - 2018.07Informacje o VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 2015.05 - 2018.07
VWTIGUAN (5N_)CUWA2.0 TDI 4motion19681351842015.05 - 2018.07Informacje o VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 4motion 2015.05 - 2018.07
VWTIGUAN (5N_)CUVC2.0 TDI 4motion19681101502015.05 - 2018.07Informacje o VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 4motion 2015.05 - 2018.07
VWTIGUAN (5N_)CAWB, CCTA, CCZA2.0 TFSI 4motion19841472002007.09 - 2018.07Informacje o VW TIGUAN (5N_) 2.0 TFSI 4motion 2007.09 - 2018.07
VWTIGUAN (5N_)CAWA, CCTB, CCZC2.0 TFSI 4motion19841251702007.09 - 2018.07Informacje o VW TIGUAN (5N_) 2.0 TFSI 4motion 2007.09 - 2018.07
VWTIGUAN (5N_)CAWB, CCTA2.0 TFSI19841472002007.11 - 2018.07Informacje o VW TIGUAN (5N_) 2.0 TFSI 2007.11 - 2018.07
VWTIGUAN (5N_)CCZD2.0 TSI 4motion19841321802011.05 - 2018.07Informacje o VW TIGUAN (5N_) 2.0 TSI 4motion 2011.05 - 2018.07
VWTIGUAN (5N_)CCZB2.0 TSI 4motion19841552112011.05 - 2018.07Informacje o VW TIGUAN (5N_) 2.0 TSI 4motion 2011.05 - 2018.07
VWTIGUAN VAN (5N_)CAVA1.4 TSI (5N1)13901101502008.05 - 2010.05Informacje o VW TIGUAN VAN (5N_) 1.4 TSI (5N1) 2008.05 - 2010.05
VWTIGUAN VAN (5N_)CAXA1.4 TSI (5N1)1390901222010.08 - 2011.05Informacje o VW TIGUAN VAN (5N_) 1.4 TSI (5N1) 2010.08 - 2011.05
VWTIGUAN VAN (5N_)CTHD1.4 TSI (5N2)13901181602012.09 - 2018.07Informacje o VW TIGUAN VAN (5N_) 1.4 TSI (5N2) 2012.09 - 2018.07
VWTIGUAN VAN (5N_)CTHD1.4 TSI 4motion (5N2)13901181602012.09 - 2018.07Informacje o VW TIGUAN VAN (5N_) 1.4 TSI 4motion (5N2) 2012.09 - 2018.07
VWTIGUAN VAN (5N_)CBAB, CFFB, CLJA2.0 TDI 4motion (5N1, 5N2)19681031402007.11 - 2018.07Informacje o VW TIGUAN VAN (5N_) 2.0 TDI 4motion (5N1, 5N2) 2007.11 - 2018.07
VWTIGUAN VAN (5N_)CFFB2.0 TDI (5N1, 5N2)19681031402009.11 - 2018.07Informacje o VW TIGUAN VAN (5N_) 2.0 TDI (5N1, 5N2) 2009.11 - 2018.07
VWTIGUAN VAN (5N_)CFFD2.0 TDI (5N1)1968811102010.05 - 2011.07Informacje o VW TIGUAN VAN (5N_) 2.0 TDI (5N1) 2010.05 - 2011.07
VWTIGUAN VAN (5N_)CFGB2.0 TDI 4motion (5N1, 5N2)19681251702010.05 - 2013.05Informacje o VW TIGUAN VAN (5N_) 2.0 TDI 4motion (5N1, 5N2) 2010.05 - 2013.05
VWTIGUAN VAN (5N_)CFGC2.0 TDI 4motion (5N2)19681301772012.11 - 2018.07Informacje o VW TIGUAN VAN (5N_) 2.0 TDI 4motion (5N2) 2012.11 - 2018.07
VWTIGUAN VAN (5N_)CCZA2.0 TSI 4motion (5N1)19841472002009.11 - 2011.05Informacje o VW TIGUAN VAN (5N_) 2.0 TSI 4motion (5N1) 2009.11 - 2011.05
VWTIGUAN VAN (5N_)CCZC2.0 TSI 4motion (5N1)19841251702009.11 - 2011.05Informacje o VW TIGUAN VAN (5N_) 2.0 TSI 4motion (5N1) 2009.11 - 2011.05
VWTIGUAN VAN (5N_)CCZB2.0 TSI 4motion (5N2)19841552112011.05 - 2018.07Informacje o VW TIGUAN VAN (5N_) 2.0 TSI 4motion (5N2) 2011.05 - 2018.07
VWTOURAN (1T1, 1T2)BMY, CAVC1.4 TSI13901031402006.02 - 2010.05Informacje o VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.4 TSI 2006.02 - 2010.05
VWTOURAN (1T1, 1T2)BLG, CAVB1.4 TSI13901251702006.11 - 2010.05Informacje o VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.4 TSI 2006.11 - 2010.05
VWTOURAN (1T1, 1T2)CDGA1.4 TSI EcoFuel13901101502009.05 - 2010.05Informacje o VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.4 TSI EcoFuel 2009.05 - 2010.05
VWTOURAN (1T1, 1T2)BGU, BSE, BSF1.61595751022003.07 - 2010.05Informacje o VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.6 2003.07 - 2010.05
VWTOURAN (1T1, 1T2)BSF1.6 BiFuel1595751022006.11 - 2010.05Informacje o VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.6 BiFuel 2006.11 - 2010.05
VWTOURAN (1T1, 1T2)BAG, BLF, BLP1.6 FSI1598851152003.02 - 2007.01Informacje o VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.6 FSI 2003.02 - 2007.01
VWTOURAN (1T1, 1T2)AVQ1.9 TDI1896741002003.02 - 2004.05Informacje o VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.9 TDI 2003.02 - 2004.05
VWTOURAN (1T1, 1T2)BKC, BLS, BXE1.9 TDI1896771052003.08 - 2010.05Informacje o VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.9 TDI 2003.08 - 2010.05
VWTOURAN (1T1, 1T2)BRU, BXF, BXJ1.9 TDI189666902004.11 - 2010.05Informacje o VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.9 TDI 2004.11 - 2010.05
VWTOURAN (1T1, 1T2)AZV2.0 TDI19681001362003.02 - 2010.05Informacje o VW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 TDI 2003.02 - 2010.05
VWTOURAN (1T1, 1T2)BKD2.0 TDI 16V19681031402003.08 - 2010.05Informacje o VW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 TDI 16V 2003.08 - 2010.05
VWTOURAN (1T1, 1T2)BMM2.0 TDI19681031402005.12 - 2010.05Informacje o VW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 TDI 2005.12 - 2010.05
VWTOURAN (1T1, 1T2)BMN, CFJA2.0 TDI19681251702005.12 - 2010.05Informacje o VW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 TDI 2005.12 - 2010.05
VWTOURAN (1T1, 1T2)AXW, BLX, BLY, BLR, BVY, BVZ2.0 FSI19841101502003.10 - 2007.01Informacje o VW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 FSI 2003.10 - 2007.01
VWTOURAN (1T1, 1T2)BSX2.0 EcoFuel1984801092006.02 - 2009.05Informacje o VW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 EcoFuel 2006.02 - 2009.05
VWTOURAN VAN (1T1, 1T2)BAG, BLF, BLPFSI1598851162003.02 - 2006.11Informacje o VW TOURAN VAN (1T1, 1T2) FSI 2003.02 - 2006.11
VWTOURAN VAN (1T1, 1T2)BKC, BXE1.9 TDI1896771052003.08 - 2006.11Informacje o VW TOURAN VAN (1T1, 1T2) 1.9 TDI 2003.08 - 2006.11
VWTOURAN VAN (1T1, 1T2)AVQ1.9 TDI1896741012003.10 - 2005.05Informacje o VW TOURAN VAN (1T1, 1T2) 1.9 TDI 2003.10 - 2005.05
VWTOURAN VAN (1T1, 1T2)AZV2.0 TDI19681001362003.02 - 2010.05Informacje o VW TOURAN VAN (1T1, 1T2) 2.0 TDI 2003.02 - 2010.05
VWTOURAN VAN (1T1, 1T2)BLX, BLY, BLR, BVY, BVZ2.0 FSI19841101502004.05 - 2007.01Informacje o VW TOURAN VAN (1T1, 1T2) 2.0 FSI 2004.05 - 2007.01
VWTOURAN VAN (1T1, 1T2)BSX2.0 EcoFuel1984801092006.02 - 2006.11Informacje o VW TOURAN VAN (1T1, 1T2) 2.0 EcoFuel 2006.02 - 2006.11
Kod towaru Nazwa towaru Producent Cena brutto Dostępność
KLOCKI HAM.TYL 0986494626/BOH KLOCKI HAM.TYL BOSCH 106,24 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.TYL VW PASSAT 05- 13.0460-2880.2 KLOCKI HAM.TYL VW PASSAT 05- ATE 119,01 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. VW GOLF V 03.10- GDB1622/TRW KLOCKI HAM. VW GOLF V 03.10- TRW 98,19 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.TYL + AKCESORIA DO MONTAZU 0986494595/BOH KLOCKI HAM.TYL + AKCESORIA DO MONTAZU BOSCH 105,21 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. VW PASSAT 05- CC SHARAN 08- 2448301/TEX KLOCKI HAM. VW PASSAT 05- CC SHARAN 08- TEXTAR 132,90 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.TYL 0986494731/BOH KLOCKI HAM.TYL BOSCH 108,24 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.ZAMIENNIK 13.0470-2880.2 13.0470-2749.2/ATE KLOCKI HAM.ZAMIENNIK 13.0470-2880.2 ATE 170,53 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.TYL VW TIGUAN 07- 13.0460-2749.2 KLOCKI HAM.TYL VW TIGUAN 07- ATE 119,89 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAMULCOWE FIRST 301752/VAL KLOCKI HAMULCOWE FIRST VALEO 61,41 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. + AKCESORIA DO MONTAZU 0986494649/BOH KLOCKI HAM. + AKCESORIA DO MONTAZU BOSCH 104,87 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. AUDI A3/A6 VW GOLF 2391401/TEX KLOCKI HAM. AUDI A3/A6 VW GOLF TEXTAR 108,62 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.TYL AUDI A6 04- 13.0460-2887.2/ATE KLOCKI HAM.TYL AUDI A6 04- ATE 148,56 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. EPAD AUDI A3/A6 VW GOLF 2391481/TEX KLOCKI HAM. EPAD AUDI A3/A6 VW GOLF TEXTAR 139,92 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. VW TIGUAN  11.07- GDB1763/TRW KLOCKI HAM. VW TIGUAN 11.07- TRW 103,74 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. AUDI A3 VW PASSAT 2391402/TEX KLOCKI HAM. AUDI A3 VW PASSAT TEXTAR 116,30 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. VW PASSAT 05- CC SHARAN 08- 2448302/TEX KLOCKI HAM. VW PASSAT 05- CC SHARAN 08- TEXTAR 120,76 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAMULCOWE 598752/VAL KLOCKI HAMULCOWE VALEO 83,74 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.TYL AUDI A6 04- Q3 11- VW CC B111275/DEC KLOCKI HAM.TYL AUDI A6 04- Q3 11- VW CC DENCKERMANN 57,16 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.VW GOLF V TYL 13-95/TOM KLOCKI HAM.VW GOLF V TYL TOMEX 52,66 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.CERAMIC TYL AUDI A6 04- 13.0470-2887.2/ATE KLOCKI HAM.CERAMIC TYL AUDI A6 04- ATE 193,29 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.AUDI A6 05- TYL 15-83/TOM KLOCKI HAM.AUDI A6 05- TYL TOMEX 53,75 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. 16540/FEB KLOCKI HAM. FEBI BILSTEIN 74,98 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. 16991/FEB KLOCKI HAM. FEBI BILSTEIN 87,26 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.VW PASSAT 05- TYL 22-0553-0 KLOCKI HAM.VW PASSAT 05- TYL METELLI 48,61 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.VW TIGUAN 07- TYL 22-0806-0/MET KLOCKI HAM.VW TIGUAN 07- TYL METELLI 70,63 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.TYL AUDI A3 03- GOLF V 03- B110859/DEC KLOCKI HAM.TYL AUDI A3 03- GOLF V 03- DENCKERMANN 57,90 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAMULCOWE TYL. JQ1013272/KAO KLOCKI HAMULCOWE TYL. KAMOKA 62,58 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAMULCOWE TYL.VW GOLF V/VI JQ1018116/KAO KLOCKI HAMULCOWE TYL.VW GOLF V/VI KAMOKA 65,92 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.VW PASSAT 05- LP1824/DEL KLOCKI HAM.VW PASSAT 05- DELPHI 78,84 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.VW PASSAT TYL MA.0921.0/MAF KLOCKI HAM.VW PASSAT TYL MAFF 55,68 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. VW PASSAT 05- P 85 073/BRE KLOCKI HAM. VW PASSAT 05- BREMBO 93,82 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAMULCOWE XTRA TYL P 85 073X/BRE KLOCKI HAMULCOWE XTRA TYL BREMBO 154,91 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. VW PASSAT 05- P 85 095/BRE KLOCKI HAM. VW PASSAT 05- BREMBO 89,86 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAMULCOWE XTRA TYL P 85 095X/BRE KLOCKI HAMULCOWE XTRA TYL BREMBO 165,45 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. VW PASSAT 05- P 85 108/BRE KLOCKI HAM. VW PASSAT 05- BREMBO 104,77 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. VW TIGUAN  11.07- P 85 109/BRE KLOCKI HAM. VW TIGUAN 11.07- BREMBO 104,77 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. AUDI Q7 15- P 85 161/BRE KLOCKI HAM. AUDI Q7 15- BREMBO 189,44 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. AUDI Q7 15- 2230701/TEX KLOCKI HAM. AUDI Q7 15- TEXTAR 212,77 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. AUDI Q7 15- GDB2131/TRW KLOCKI HAM. AUDI Q7 15- TRW 167,14 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.TYL AUDI Q7 15- LP3274/DEL KLOCKI HAM.TYL AUDI Q7 15- DELPHI 104,23 PLN Dostępność: 3 sztuki
KLOCKI HAM.AUDI Q7 15- TYL 18-24/TOM KLOCKI HAM.AUDI Q7 15- TYL TOMEX 82,57 PLN Dostępność: 2 sztuki
Strona z 2
Lista opinii

 


Przesyłka Kurier Polska - Za pobraniem

  • Kurier DPD ( czas dostawy 1-2 dni robocze ) - 20 pln - 1 paczka do 30kg

Przesyłka Kurier Polska - Przelew na konto bankowe

  • Kurier INPOST (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 14 pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier INPOST (paczkomat max.wym.38x41x64 1-2 dni robocze)     - 14pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier DPD      (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 17pln - 1 paczka do 30kg
  • Transport bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kG - Kurier Inpost

Płatność

  • Płatność online (przelewy24.pl)
  • Gotówka
  • Przelew tradycyjny na konto: 

Transport Bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kg ( Kurier Inpost ) - Przelew na konto bankowe PKO Bank Polski SA 31 1020 4900 0000 8402 3258 8440


Odbiór osobisty - AUTO-PROFIL Monika Karłaszewska ul. Kwiatowa 4 62-800 Kalisz tel. 518 601 501 NIP: 6181995885 Regon: 251630577 - płatność gotówka, karta platnicza lub przelew bankowy

Zestawy Rozrządu w sklepie Motoszef.pl

Układ rozrządu jest jednym z najistotniejszych elementów w konstrukcjach silników spalinowych, zarówno tych współczesnych jak i tych o wiele bardziej wiekowych. Elementarnym zadaniem układu rozrządu jest zapewnienie dopływu mieszanki paliwowo-powietrznej do cylindrów w określonych interwałach oraz późniejsze odprowadzanie z nich zbędnych produktów spalania tej mieszanki. Sprawny układ rozrządu zapewnia stabilną pracę silnika oraz umożliwia takie wykorzystanie potencjału i osiągów każdej jednostki jakie przewidzieli dla niej konstruktorzy. Obecnie stosowane rozwiązania dotyczące konstrukcji poszczególnych elementów rozrządu zamykają się generalnie w ich dwóch podstawowych typach. Główną różnicą pomiędzy współcześnie stosowanymi rozwiązaniami jest sposób przenoszenia napędu z wału korbowego silnika na wałek lub wałki rozrządu odpowiedzialne za prawidłowe działanie zaworów. Z tego powodu wyróżniamy dwa rodzaje rozrządu. Jednym z nich jest układ oparty o pasek rozrządu, który jest najtańszą...


Czytaj więcej o Zestawach Rozrządu

Kilka informacji o ATE

ATE jest niemieckim przedsiębiorstwem znanym głównie z produkcji elementów układu hamulcowego. Hamulce ATE są powszechnie uważane jako jedne z najlepszych części zamiennych dostępnych na rynku motoryzacyjnym. Od wielu lat części samochodowe ATE trafiają także na pierwszy montaż do wielu doskonale znanych producentów samochodowych. W ofercie ATE możemy znaleźć elementy do każdego układu hamulcowego współcześnie projektowanych pojazdów oraz co ciekawe – wiele części do samochodów zabytkowych. Niemiecka firma posiada bogate tradycje oraz ponad stuletnią historię, co pozwoliło jej zostać jednym z liderów produkcji...


Czytaj więcej o producencie ATE