Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

 Możliwa dostawa na sobotę kurierierem DPD +20zł

KLOCKI HAM. BMW 5 E34 GDB1269 TRW

{{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_new}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_custom1}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_sale}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
  • {{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articledetailOptions.translates.parameters.articledetail_return_info}}
{{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Client.Gross | number: 2 }} {{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Currency }}
Ilość:
{{articledetailOptions.translates.parameters.dangerous_articles_info}}
Ma towary zależne
Kod produktu:

{{articleDetail.WebShopArticleDTO.Code}}

{{articledetailOptions.translates.parameters.print_page_label}}
Ograniczenia producenta: BREMBO
Styk ostrzegawczy o zużyciu: przygotowany dla wskaźnika zużycia
Oznaczenie kontrolne: E9 90R 01705/000
Wysokość [mm]: 73,7
Długość [mm]: 120
Grubość [mm]: 17
Kody handlowe
21471
Kod EAN
3322937140084
Informacje dodatkowe producenta
pdf
Producent Kod OE
A.B.S. 36802
A.B.S. 36958
A.B.S. 36958OE
APEC braking PAD836
ATE 13046049652
ATE 13046090372
BENDIX 571842B
BENDIX 571852B
BLUE PRINT ADN14266P
BMW 1 162 175
BMW 1 162 210
BMW 1 162 900
BMW 1 163 921
BMW 1 163 922
BMW 1 163 923
BMW 2 227 331
BMW 2 227 334
BMW 2 227 863
BMW 34 11 1 162 175
BMW 34 11 1 162 210
BMW 34 11 1 162 900
BMW 34 11 1 163 921
BMW 34 11 1 163 922
BMW 34 11 1 163 923
BMW 34 11 2 227 331
BMW 34 11 2 227 334
BMW 34 11 2 227 863
BMW 34 11 6 761 249
BMW 6 761 249
BORG & BECK BBP1340
BORG & BECK BBP1596
BOSCH 0 986 424 032
BOSCH 0 986 424 209
BOSCH 0 986 494 282
BOSCH 0 986 TB2 247
BOSCH 986424032
BOSCH 986424209
Brake ENGINEERING PA1238
BREMBO P06018
BREMBO P06082
DELPHI LP1004
DELPHI LP1584
E.T.F. 120659
E.T.F. 120660
FEBI BILSTEIN 16109
FERODO FDB998
FERODO FDS998
FERODO FQT998
FERODO FSL998
fri.tech. 6610
FTE BL1055A2
FTE BL1326A2
GALFER B1G10203722
GIRLING 6112699
HELLA 8DB 355 008-071
HELLA 8DB 355 018-211
HELLA PAGID 8DB 355 018-211
ICER 181625
JURID 571842J
JURID 571842JAS
JURID 571852J
KAWE 81102
LEMFÖRDER 24822 04
LPR 05P769
MAGNETI MARELLI 363702160372
METELLI 2206450
METZGER 044100
MEYLE 025 214 7118
MGA 497
MINTEX MDB1550
MINTEX MDB1752
NECTO FD6695A
NISSAN 41060-12U87
NISSAN 41060-AA393
NK 221514
PAGID T1115
PAGID T5091
PEX 7657
PEX 7657S
QH Benelux 2926
QUINTON HAZELL BLF902
QUINTON HAZELL BP885
QUINTON HAZELL BP902
RAMEDER T0610698
RAMEDER T0610765
REMSA 044100
REMSA 44100
ROULUNDS RUBBER 838981
sbs 221514
SCT - MANNOL SP272
SWAG 20916109
TEXTAR 2030907
TEXTAR 2147102
TEXTAR 2147103
TEXTAR 2147118005
TEXTAR 2314204
TRISCAN 811011004
TRISCAN 811011899
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0834099
TRUSTING 6610
VAICO V208119
VALEO 597238
VALEO 598260
WAGNER WBP21471A
WOKING P541300
ZIMMERMANN 10181790470
ZIMMERMANN 214711751
ZIMMERMANN 214711752
MarkaModelKod silnikaTyp pojazduPojemność [cm3]Moc silnika [kW]Moc silnika [KM]Lata produkcjiInfo
BMW5 (E34)S38 B38 (386S1)M537952503401992.01 - 1995.07Informacje o BMW 5 (E34) M5 1992.01 - 1995.07
BMW5 Touring (E34)S38 B38 (386S1)M537952503401992.04 - 1995.07Informacje o BMW 5 Touring (E34) M5 1992.04 - 1995.07
BMW7 (E38)M51 D25 (256T1)725 tds24971051431996.04 - 2001.11Informacje o BMW 7 (E38) 725 tds 1996.04 - 2001.11
BMW7 (E38)M52 B28 (286S1), M52 B28 (286S2)728 i, iL27931421931995.08 - 2001.11Informacje o BMW 7 (E38) 728 i, iL 1995.08 - 2001.11
BMW7 (E38)M52 B28 (286S1)728i X27931421931995.11 - 2001.09Informacje o BMW 7 (E38) 728i X 1995.11 - 2001.09
BMW7 (E38)M57 D30 (306D1)730 d29261351841998.08 - 2000.04Informacje o BMW 7 (E38) 730 d 1998.08 - 2000.04
BMW7 (E38)M57 D30 (306D1)730 d29261421932000.04 - 2001.11Informacje o BMW 7 (E38) 730 d 2000.04 - 2001.11
BMW7 (E38)M60 B30 (308S1)730 i, iL29971602181994.03 - 1996.02Informacje o BMW 7 (E38) 730 i, iL 1994.03 - 1996.02
BMW7 (E38)M60 B30 (308S1)730 i, iL29971552111994.10 - 2001.11Informacje o BMW 7 (E38) 730 i, iL 1994.10 - 2001.11
BMW7 (E38)M62 B35 (358S1)735 i, iL34981732351996.03 - 1998.08Informacje o BMW 7 (E38) 735 i, iL 1996.03 - 1998.08
BMW7 (E38)M62 B35 (358S2)735 i, iL34981752381998.09 - 2001.07Informacje o BMW 7 (E38) 735 i, iL 1998.09 - 2001.07
BMW8 (E31)M60 B40 (408S1)840 i39822102861993.03 - 1996.02Informacje o BMW 8 (E31) 840 i 1993.03 - 1996.02
BMW8 (E31)M62 B44 (448S1)840 Ci43982102861996.03 - 1999.06Informacje o BMW 8 (E31) 840 Ci 1996.03 - 1999.06
BMW8 (E31)M70 B50 (5012A)850 i,Ci49882203001990.01 - 1994.08Informacje o BMW 8 (E31) 850 i,Ci 1990.01 - 1994.08
BMW8 (E31)S70 B56 (56121)850 CSi55762803801992.11 - 1996.12Informacje o BMW 8 (E31) 850 CSi 1992.11 - 1996.12
NISSANSKYLINE coupe (R33)RB25DET2.524981842501994.01 - 2000.07Informacje o NISSAN SKYLINE coupe (R33) 2.5 1994.01 - 2000.07
NISSANSKYLINE coupe (R33)RB26DETT2.6 Twin Turbo 4x425692062801994.07 - 1999.09Informacje o NISSAN SKYLINE coupe (R33) 2.6 Twin Turbo 4x4 1994.07 - 1999.09
NISSANSKYLINE coupe (R34)RB26DETT2.6 Turbo 4x425692062801999.10 - 2002.08Informacje o NISSAN SKYLINE coupe (R34) 2.6 Turbo 4x4 1999.10 - 2002.08
Kod towaru Nazwa towaru Producent Cena brutto Dostępność
KLOCKI HAM.PRZOD BMW 7 E38 94-01 13.0460-4965.2/ATE KLOCKI HAM.PRZOD BMW 7 E38 94-01 ATE 167,94 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. 16109/FEB KLOCKI HAM. FEBI BILSTEIN 105,47 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.BMW 7 E38 94-01 22-0645-0/MET KLOCKI HAM.BMW 7 E38 94-01 METELLI 93,76 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.PRZOD BMW 5 E34 92- 7 E38 94- B111094/DEC KLOCKI HAM.PRZOD BMW 5 E34 92- 7 E38 94- DENCKERMANN 66,24 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. BMW 7 E38 8 E31 2147102/TEX KLOCKI HAM. BMW 7 E38 8 E31 TEXTAR 149,52 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. BMW 5 E34 0986494282/BOH KLOCKI HAM. BMW 5 E34 BOSCH 131,07 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.BMW 7 E38 97-01 13-24/TOM KLOCKI HAM.BMW 7 E38 97-01 TOMEX 66,81 PLN Dostępność: 4 sztuki
KLOCKI HAM. PRZOD P 06 018/BRE KLOCKI HAM. PRZOD BREMBO 184,81 PLN Dostępność: 2 sztuki
KLOCKI HAM.BMW 7 E38 LP1584/DEL KLOCKI HAM.BMW 7 E38 DELPHI 103,48 PLN Dostępność: 1 sztuka
KLOCKI HAM. MDB1752/MIN KLOCKI HAM. MINTEX KLOCKI 72,36 PLN Dostępność: Brak
Strona z 1
Lista opinii

 


Przesyłka Kurier Polska - Za pobraniem

  • Kurier DPD ( czas dostawy 1-2 dni robocze ) - 20 pln - 1 paczka do 30kg

Przesyłka Kurier Polska - Przelew na konto bankowe

  • Kurier INPOST (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 14 pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier INPOST (paczkomat max.wym.38x41x64 1-2 dni robocze)     - 14pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier DPD      (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 17pln - 1 paczka do 30kg
  • Transport bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kG - Kurier Inpost

Płatność

  • Płatność online (przelewy24.pl)
  • Gotówka
  • Przelew tradycyjny na konto: 

Transport Bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kg ( Kurier Inpost ) - Przelew na konto bankowe PKO Bank Polski SA 31 1020 4900 0000 8402 3258 8440


Odbiór osobisty - AUTO-PROFIL Monika Karłaszewska ul. Kwiatowa 4 62-800 Kalisz tel. 518 601 501 NIP: 6181995885 Regon: 251630577 - płatność gotówka, karta platnicza lub przelew bankowy

Zestawy Rozrządu w sklepie Motoszef.pl

Układ rozrządu jest jednym z najistotniejszych elementów w konstrukcjach silników spalinowych, zarówno tych współczesnych jak i tych o wiele bardziej wiekowych. Elementarnym zadaniem układu rozrządu jest zapewnienie dopływu mieszanki paliwowo-powietrznej do cylindrów w określonych interwałach oraz późniejsze odprowadzanie z nich zbędnych produktów spalania tej mieszanki. Sprawny układ rozrządu zapewnia stabilną pracę silnika oraz umożliwia takie wykorzystanie potencjału i osiągów każdej jednostki jakie przewidzieli dla niej konstruktorzy. Obecnie stosowane rozwiązania dotyczące konstrukcji poszczególnych elementów rozrządu zamykają się generalnie w ich dwóch podstawowych typach. Główną różnicą pomiędzy współcześnie stosowanymi rozwiązaniami jest sposób przenoszenia napędu z wału korbowego silnika na wałek lub wałki rozrządu odpowiedzialne za prawidłowe działanie zaworów. Z tego powodu wyróżniamy dwa rodzaje rozrządu. Jednym z nich jest układ oparty o pasek rozrządu, który jest najtańszą...


Czytaj więcej o Zestawach Rozrządu

Kilka informacji o TRW

Firma TRW posiada 110-letni staż pracy i wielkie doświadczenie w branży motoryzacyjnej. Powstała w amerykańskim mieście Cleveland. Na początku firma TRW opracowała szeroką gamę produktów dla nowo powstającej branży motoryzacyjnej. Już w 1904 roku wyprodukowano pierwszy dwu-częściowy zawór silnikowy dla Wint0n Motors Company, a także drewniane koła dla Modelu T, samochodu Henriego Forda w Ameryce Północnej. W ciągu 110 lat jakie upłynęły od powstania firmy TRW jej misją jest projektowanie i rozwijanie gamy systemów bezpieczeństwa, które są dostępne dla każdego kierowcy. Klientami TRW są wszyscy czołowi producenci samochodów...


Czytaj więcej o producencie TRW