Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

 Możliwa dostawa na sobotę kurierierem DPD +20zł

KLOCKI HAM. AUDI A4 GDB823 TRW

{{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_new}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_custom1}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_sale}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
  • {{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articledetailOptions.translates.parameters.articledetail_return_info}}
{{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Client.Gross | number: 2 }} {{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Currency }}
Ilość:
{{articledetailOptions.translates.parameters.dangerous_articles_info}}
Ma towary zależne
Kod produktu:

{{articleDetail.WebShopArticleDTO.Code}}

{{articledetailOptions.translates.parameters.print_page_label}}
Ograniczenia producenta: TRW
Długość [mm]: 87,0
Wysokość [mm]: 52,9
Grubość [mm]: 15,0
Styk ostrzegawczy o zużyciu: nieprzygotowany dla wskaźnika zużycia
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca: z dodatkami
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: ze śrubami prowadzącymi zacisku hamulcowego
Układ hamulcowy: nie dla tarcz hamulcowych węglowo-ceramicznych
Układ hamulcowy: tylko w połączeniu ze stalowymi tarczami hamulcowymi
Oznaczenie kontrolne: E9 90R 01120/457
Kody handlowe
20960, 20961
Kod EAN
3322936408239
Zastępuje artykuły
Informacje dodatkowe producenta
pdf
Producent Kod OE
A.B.S. 36623
ACDelco AC465381D
APEC braking PAD533
ATE 13046028422
ATE 13046028602
ATE 13046029372
ATE 13047028602
ATE 13047028862
AUDI 191 698 451 A
AUDI 1H0 615 405 C
AUDI 1H0 615 406 C
AUDI 1H0 698 451
AUDI 1H0 698 451 A
AUDI 1H0 698 451 E
AUDI 1H0 698 451 F
AUDI 1H0 698 451 H
AUDI 8E0 698 451 B
AUDI 8E0 698 451 L
AUTOMEGA 3069804511H0F
BENDIX 571361B
BENDIX 571361X
BENDIX 571459B
BENDIX 571513B
BENDIX 571906B
BENDIX 571906X
BENDIX-AU DB1192
BENDIX-AU DB222
BLUE PRINT ADR164201
BORG & BECK BBP1503
BORG & BECK BBP1512
BORG & BECK BBP1542
BORG & BECK BBP1628
BORG & BECK BBP1778
BOSCH 0 986 424 751
BOSCH 0 986 461 769
BOSCH 0 986 466 683
BOSCH 0 986 494 515
BOSCH 0 986 494 519
BOSCH 0 986 494 520
BOSCH 0 986 494 596
BOSCH 0 986 494 597
BOSCH 0 986 495 226
BOSCH 0 986 566 683
BOSCH 0 986 AB1 315
BOSCH 0 986 AB1 373
BOSCH 0 986 AB4 436
BOSCH 0 986 TB2 012
BOSCH 0 986 TB2 013
BOSCH 0 986 TB2 138
BOSCH 0 986 TB2 139
BOSCH 0 986 TB2 140
BOSCH 986461769
BOSCH 986466683
BOSCH 986566683
BOSCH F 026 000 133
BOSCH F 026 000 142
BOSCH F 03B 150 217
BOSCH F 03B 150 218
Brake ENGINEERING PA500
BREMBO P61088
BREMBO P85017
CITROËN 16 118 395 80
DELPHI LP0571
DELPHI LP2255
DELPHI LP565
DELPHI LP571
DITAS DFB2589
DITAS DFB2598
E.T.F. 120366
E.T.F. 120414
FEBI BILSTEIN 16052
FEBI BILSTEIN 16146
FEBI BILSTEIN 16148
FEBI BILSTEIN 16346
FEBI BILSTEIN 16478
FERODO FDB541
FERODO FDS541
FERODO FSL541
FERODO TAR541
FIRST LINE FBP3131
FIRST LINE FBP3162
FIRST LINE FBP3409
fri.tech. 1021
FTE BL1193A3
FTE BL1194A3
FTE BL1246A3
FTE BL1246B3
GALFER B1G10202012
GALFER B1G10203452
GALFER B1G10205592
GIRLING 6108231
HELLA 8DB 355 012-791
HELLA 8DB 355 017-711
HERZOG GERMANY 886623
HERZOG GERMANY 886623/1
ICER 180697
ICER 180697700
ICER 180697703
ICER 180784
ICER 180784700
ICER 180789
ICER 180789700
JP GROUP 698280004ALT
JP GROUP 698370002ALT
JURID 571361D
JURID 571361J
JURID 571361JAS
JURID 571513J
JURID 571513JAS
JURID 571906D
JURID 571906J
JURID 571906JC
JURID 573005JC
KAWE 80887
KAWE 81165
LEMFÖRDER 20553 04
LEMFÖRDER 20615 04
LINCOLN BRF1454
LINCOLN EJ7Z2001A
LPR 05P294
LPR 05P634
MAGNETI MARELLI 363702160201
MAGNETI MARELLI 363702160345
MAGNETI MARELLI 363702160413
MAGNETI MARELLI 363702160433
MAGNETI MARELLI 363702160566
MAGNETI MARELLI 363702160945
MAGNETI MARELLI 363702161256
MAPCO 6302
MAPCO 6492
MAPCO 6579
METELLI 2201000
METELLI 2201001
METELLI 2201002
METZGER 026301
MEYLE 025 209 6115
MEYLE 025 209 6115/PD
MEYLE 025 209 6117
MEYLE 025 209 6117/PD
MEYLE 025 239 1417
MEYLE 025 239 1417/PD
MGA 223
MINTEX MDB1377
MINTEX MDB1382
MINTEX MDK0037
MINTEX MDK0039
MINTEX MDK0110
MINTEX MDK0196
MK Kashiyama D1083
NECTO FD6354A
NECTO FD6354N
NECTO FD6720A
NECTO FD6720N
NK 229970
NK 229986
OPTIMAL 10066
OPTIMAL 10066E
OPTIMAL 9540
OPTIMAL 9540E
OPTIMAL 9548
OPTIMAL 9548E
OPTIMAL 9907
PAGID T5022
PAGID T5022ECO
PAGID T5075
PAGID T5075ECO
PEUGEOT 4250 56
PEUGEOT 4251 08
PEX 7107
PEX 7171
QH Benelux 2568
QH Benelux 7012
QH Benelux 7388
QUINTON HAZELL 826300
QUINTON HAZELL 826301
QUINTON HAZELL 826302
QUINTON HAZELL 826303
QUINTON HAZELL BLF469
QUINTON HAZELL BP1418
QUINTON HAZELL BP318
QUINTON HAZELL BP456
QUINTON HAZELL BP469
QUINTON HAZELL BP685
RAMEDER T0600026
RAMEDER T0600028
RAMEDER T0610468
RAMEDER T0610715
RAMEDER T0610778
RAMEDER T0611234
RAMEDER T0611235
REMSA 026300
REMSA 026303
REMSA 026305
REMSA 026310
REMSA 026315
REMSA 026318
REMSA 26300
REMSA 26303
REMSA 26305
REMSA 26310
REMSA 26315
REMSA 26318
REMSA 826300
REMSA 826301
REMSA 826302
REMSA 826303
ROADHOUSE 826300
ROADHOUSE 826301
ROADHOUSE 826302
ROADHOUSE 826303
ROEWE (SAIC) 10087961
ROULUNDS RUBBER 448181
ROULUNDS RUBBER 465381
RUVILLE D34072340
RUVILLE D34073350
sbs 229970
sbs 229986
SCT - MANNOL SP113
SEAT 191 698 451
SEAT 191 698 451 A
SEAT 191 698 451 C
SEAT 191 698 451 D
SEAT 1H0 615 405 C
SEAT 1H0 615 406 C
SEAT 1H0 698 451
SEAT 1H0 698 451 A
SEAT 1H0 698 451 B
SEAT 1H0 698 451 C
SEAT 1H0 698 451 E
SEAT 1H0 698 451 F
SEAT 1H0 698 451 G
SEAT 1H0 698 451 H
SEAT 1H098451C
SEAT 8E0 698 451 L
SKODA 191 698 451 A
SKODA 1H0 615 405 C
SKODA 1H0 615 406 C
SKODA 1H0 698 451 E
SKODA 1H0 698 451 H
SKODA 8E0 698 451 L
SPIDAN 31298
SPIDAN 31810
SPIDAN 32634
SWAG 30916146
SWAG 30916148
SWAG 32916052
TEXTAR 2096101
TEXTAR 2096102
TEXTAR 2096104
TEXTAR 2096108
TEXTAR 2096115214
TEXTAR 2096115234
TEXTAR 2355401
TEXTAR 2355402
TEXTAR 2355412
TEXTAR 2355423
TEXTAR 2355481
TEXTAR 2355482
TEXTAR 2355491
TOPRAN 103074
TRISCAN 811010512
TRISCAN 811010544
TRISCAN 811010864
TRISCAN 811028723
TRISCAN 811028930
TRISCAN 811029011
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0735105
TRUSTING 1021
VAICO V108104
VAICO V108105
VAICO V1081051
VALEO 301180
VALEO 301474
VALEO 597086
VALEO 597175
VALEO 598180
VALEO 598474
VALEO 598975
VALEO 601073
VALEO 601101
VALEO 601428
VALEO 601474
VW 161 698 451 D
VW 191 698 451
VW 191 698 451 A
VW 191 698 451 B
VW 191 698 451 C
VW 191 698 451 D
VW 1H0 615 405 C
VW 1H0 615 406 C
VW 1H0 690 451
VW 1H0 690 451 A
VW 1H0 698 451
VW 1H0 698 451 A
VW 1H0 698 451 B
VW 1H0 698 451 C
VW 1H0 698 451 E
VW 1H0 698 451 F
VW 1H0 698 451 G
VW 1H0 698 451 H
VW 8E0 698 451 L
WAGNER WBP20961B
WAGNER WBP20961D
WOKING P363300
WOKING P363305
WOKING P363310
WOKING P363315
ZIMMERMANN 209611521
ZIMMERMANN 209611721
ZIMMERMANN 235541501
ZIMMERMANN 235541701
MarkaModelKod silnikaTyp pojazduPojemność [cm3]Moc silnika [kW]Moc silnika [KM]Lata produkcjiInfo
AUDIA4 (8E2, B6)ALZ1.61595751022000.11 - 2004.12Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) 1.6 2000.11 - 2004.12
AUDIA4 (8E2, B6)AVJ1.8 T quattro17811101502000.11 - 2002.07Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) 1.8 T quattro 2000.11 - 2002.07
AUDIA4 (8E2, B6)AVJ1.8 T17811101502000.11 - 2002.07Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) 1.8 T 2000.11 - 2002.07
AUDIA4 (8E2, B6)AMB, AWM1.8 T quattro17811251702001.07 - 2004.12Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) 1.8 T quattro 2001.07 - 2004.12
AUDIA4 (8E2, B6)BFB1.8 T17811201632002.07 - 2004.12Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) 1.8 T 2002.07 - 2004.12
AUDIA4 (8E2, B6)BFB1.8 T quattro17811201632002.07 - 2004.12Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) 1.8 T quattro 2002.07 - 2004.12
AUDIA4 (8E2, B6)BEX1.8 T quattro17811401902002.11 - 2004.12Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) 1.8 T quattro 2002.11 - 2004.12
AUDIA4 (8E2, B6)BEX1.8 T17811401902002.11 - 2004.12Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) 1.8 T 2002.11 - 2004.12
AUDIA4 (8E2, B6)AVF, AWX1.9 TDI1896961302000.11 - 2004.12Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) 1.9 TDI 2000.11 - 2004.12
AUDIA4 (8E2, B6)AVB1.9 TDI1896741012001.05 - 2004.12Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) 1.9 TDI 2001.05 - 2004.12
AUDIA4 (8E2, B6)AVF1.9 TDI quattro1896961302001.11 - 2004.12Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) 1.9 TDI quattro 2001.11 - 2004.12
AUDIA4 (8E2, B6)BKE1.9 TDI1896851162004.06 - 2004.12Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) 1.9 TDI 2004.06 - 2004.12
AUDIA4 (8E2, B6)ALT2.01984961302000.11 - 2004.12Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) 2.0 2000.11 - 2004.12
AUDIA4 (8E2, B6)AWA2.0 FSI19841101502002.07 - 2004.12Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) 2.0 FSI 2002.07 - 2004.12
AUDIA4 (8E2, B6)BDV2.423931251702001.09 - 2004.12Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) 2.4 2001.09 - 2004.12
AUDIA4 (8E2, B6)AMM2.423931201632001.09 - 2004.12Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) 2.4 2001.09 - 2004.12
AUDIA4 (8E2, B6)AKE, BAU, BDH2.5 TDI quattro24961321802000.11 - 2004.12Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) 2.5 TDI quattro 2000.11 - 2004.12
AUDIA4 (8E2, B6)AYM2.5 TDI24961141552001.08 - 2002.07Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) 2.5 TDI 2001.08 - 2002.07
AUDIA4 (8E2, B6)BFC, BCZ, BDG2.5 TDI24961201632002.07 - 2004.12Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) 2.5 TDI 2002.07 - 2004.12
AUDIA4 (8E2, B6)ASN, AVK3.029761622202000.11 - 2004.12Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) 3.0 2000.11 - 2004.12
AUDIA4 (8E2, B6)ASN, AVK3.0 quattro29761622202000.11 - 2004.12Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) 3.0 quattro 2000.11 - 2004.12
AUDIA4 (8E2, B6)BBJ3.0 quattro29761602182001.04 - 2004.12Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) 3.0 quattro 2001.04 - 2004.12
AUDIA4 (8E2, B6)BBJ3.029761602182001.04 - 2004.12Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) 3.0 2001.04 - 2004.12
AUDIA4 (8EC, B7)ALZ1.61595751022004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 (8EC, B7) 1.6 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 (8EC, B7)BFB1.8 T17811201632004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 (8EC, B7) 1.8 T 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 (8EC, B7)BKE, BRB1.9 TDI1896851162004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 (8EC, B7) 1.9 TDI 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 (8EC, B7)BLB, BRE2.0 TDI 16V19681031402004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 (8EC, B7) 2.0 TDI 16V 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 (8EC, B7)BNA, BRF2.0 TDI19681001362004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 (8EC, B7) 2.0 TDI 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 (8EC, B7)BPW2.0 TDI19681031402004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 (8EC, B7) 2.0 TDI 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 (8EC, B7)BVG2.0 TDI1968891212005.09 - 2006.09Informacje o AUDI A4 (8EC, B7) 2.0 TDI 2005.09 - 2006.09
AUDIA4 (8EC, B7)BVF2.0 TDI1968931262005.11 - 2006.11Informacje o AUDI A4 (8EC, B7) 2.0 TDI 2005.11 - 2006.11
AUDIA4 (8EC, B7)BPW2.0 TDI quattro19681031402006.01 - 2008.06Informacje o AUDI A4 (8EC, B7) 2.0 TDI quattro 2006.01 - 2008.06
AUDIA4 (8EC, B7)BRD2.0 TDI19681251702006.06 - 2008.06Informacje o AUDI A4 (8EC, B7) 2.0 TDI 2006.06 - 2008.06
AUDIA4 (8EC, B7)BVA2.0 TDI quattro19681201632006.06 - 2008.06Informacje o AUDI A4 (8EC, B7) 2.0 TDI quattro 2006.06 - 2008.06
AUDIA4 (8EC, B7)ALT2.01984961302004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 (8EC, B7) 2.0 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 Avant (8E5, B6)ALZ1.61595751022001.09 - 2004.12Informacje o AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.6 2001.09 - 2004.12
AUDIA4 Avant (8E5, B6)AVJ1.8 T17811101502001.09 - 2002.07Informacje o AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.8 T 2001.09 - 2002.07
AUDIA4 Avant (8E5, B6)AVJ1.8 T quattro17811101502001.09 - 2002.07Informacje o AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.8 T quattro 2001.09 - 2002.07
AUDIA4 Avant (8E5, B6)BFB1.8 T quattro17811201632002.07 - 2004.12Informacje o AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.8 T quattro 2002.07 - 2004.12
AUDIA4 Avant (8E5, B6)BFB1.8 T17811201632002.07 - 2004.12Informacje o AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.8 T 2002.07 - 2004.12
AUDIA4 Avant (8E5, B6)BEX1.8 T quattro17811401902002.11 - 2004.12Informacje o AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.8 T quattro 2002.11 - 2004.12
AUDIA4 Avant (8E5, B6)BEX1.8 T17811401902002.11 - 2004.12Informacje o AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.8 T 2002.11 - 2004.12
AUDIA4 Avant (8E5, B6)AVF, AWX1.9 TDI1896961302001.09 - 2004.12Informacje o AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.9 TDI 2001.09 - 2004.12
AUDIA4 Avant (8E5, B6)AVF1.9 TDI quattro1896961302001.11 - 2004.12Informacje o AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.9 TDI quattro 2001.11 - 2004.12
AUDIA4 Avant (8E5, B6)AVB1.9 TDI1896741012001.11 - 2004.12Informacje o AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.9 TDI 2001.11 - 2004.12
AUDIA4 Avant (8E5, B6)BKE1.9 TDI1896851162004.06 - 2004.12Informacje o AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.9 TDI 2004.06 - 2004.12
AUDIA4 Avant (8E5, B6)ALT2.01984961302001.09 - 2004.12Informacje o AUDI A4 Avant (8E5, B6) 2.0 2001.09 - 2004.12
AUDIA4 Avant (8E5, B6)AWA2.0 FSI19841101502002.07 - 2004.12Informacje o AUDI A4 Avant (8E5, B6) 2.0 FSI 2002.07 - 2004.12
AUDIA4 Avant (8E5, B6)BDV2.423931251702001.09 - 2004.12Informacje o AUDI A4 Avant (8E5, B6) 2.4 2001.09 - 2004.12
AUDIA4 Avant (8E5, B6)AMM2.423931201632001.09 - 2004.12Informacje o AUDI A4 Avant (8E5, B6) 2.4 2001.09 - 2004.12
AUDIA4 Avant (8E5, B6)AYM2.5 TDI24961141552001.09 - 2002.07Informacje o AUDI A4 Avant (8E5, B6) 2.5 TDI 2001.09 - 2002.07
AUDIA4 Avant (8E5, B6)AKE, BAU, BDH2.5 TDI quattro24961321802001.09 - 2004.12Informacje o AUDI A4 Avant (8E5, B6) 2.5 TDI quattro 2001.09 - 2004.12
AUDIA4 Avant (8E5, B6)BFC, BCZ, BDG2.5 TDI24961201632002.07 - 2004.12Informacje o AUDI A4 Avant (8E5, B6) 2.5 TDI 2002.07 - 2004.12
AUDIA4 Avant (8E5, B6)BBJ3.0 quattro29761602182001.04 - 2004.12Informacje o AUDI A4 Avant (8E5, B6) 3.0 quattro 2001.04 - 2004.12
AUDIA4 Avant (8E5, B6)BBJ3.029761602182001.04 - 2004.12Informacje o AUDI A4 Avant (8E5, B6) 3.0 2001.04 - 2004.12
AUDIA4 Avant (8E5, B6)ASN3.029761622202001.09 - 2004.12Informacje o AUDI A4 Avant (8E5, B6) 3.0 2001.09 - 2004.12
AUDIA4 Avant (8E5, B6)ASN, AVK3.0 quattro29761622202001.09 - 2004.12Informacje o AUDI A4 Avant (8E5, B6) 3.0 quattro 2001.09 - 2004.12
AUDIA4 Avant (8ED, B7)ALZ1.61595751022004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 Avant (8ED, B7) 1.6 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 Avant (8ED, B7)BFB1.8 T quattro17811201632004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 Avant (8ED, B7) 1.8 T quattro 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 Avant (8ED, B7)BFB1.8 T17811201632004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 Avant (8ED, B7) 1.8 T 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 Avant (8ED, B7)BKE, BRB1.9 TDI1896851162004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 Avant (8ED, B7) 1.9 TDI 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 Avant (8ED, B7)BNA, BRF2.0 TDI19681001362004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 Avant (8ED, B7) 2.0 TDI 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 Avant (8ED, B7)BLB, BRE2.0 TDI 16V19681031402004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 Avant (8ED, B7) 2.0 TDI 16V 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 Avant (8ED, B7)BPW2.0 TDI19681031402004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 Avant (8ED, B7) 2.0 TDI 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 Avant (8ED, B7)BVG2.0 TDI1968891212005.09 - 2006.09Informacje o AUDI A4 Avant (8ED, B7) 2.0 TDI 2005.09 - 2006.09
AUDIA4 Avant (8ED, B7)BVF2.0 TDI1968931262005.11 - 2006.11Informacje o AUDI A4 Avant (8ED, B7) 2.0 TDI 2005.11 - 2006.11
AUDIA4 Avant (8ED, B7)BPW2.0 TDI quattro19681031402006.01 - 2008.06Informacje o AUDI A4 Avant (8ED, B7) 2.0 TDI quattro 2006.01 - 2008.06
AUDIA4 Avant (8ED, B7)BVA2.0 TDI quattro19681201632006.06 - 2008.06Informacje o AUDI A4 Avant (8ED, B7) 2.0 TDI quattro 2006.06 - 2008.06
AUDIA4 Avant (8ED, B7)BRD2.0 TDI quattro19681251702006.06 - 2008.06Informacje o AUDI A4 Avant (8ED, B7) 2.0 TDI quattro 2006.06 - 2008.06
AUDIA4 Avant (8ED, B7)BRD2.0 TDI19681251702006.06 - 2008.06Informacje o AUDI A4 Avant (8ED, B7) 2.0 TDI 2006.06 - 2008.06
AUDIA4 Avant (8ED, B7)ALT2.01984961302004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 Avant (8ED, B7) 2.0 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 Avant (8ED, B7)BGB, BWE, BPG2.0 TFSI19841472002004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 Avant (8ED, B7) 2.0 TFSI 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 Avant (8ED, B7)BSG2.7 TDi26981201632005.11 - 2008.03Informacje o AUDI A4 Avant (8ED, B7) 2.7 TDi 2005.11 - 2008.03
AUDIA4 Avant (8ED, B7)BPP2.7 TDI26981321802006.01 - 2008.06Informacje o AUDI A4 Avant (8ED, B7) 2.7 TDI 2006.01 - 2008.06
AUDIA4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7)BFB1.8 T17811201632002.07 - 2009.03Informacje o AUDI A4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) 1.8 T 2002.07 - 2009.03
AUDIA4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7)BFB1.8 T quattro17811201632003.05 - 2009.03Informacje o AUDI A4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) 1.8 T quattro 2003.05 - 2009.03
AUDIA4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7)BRC2.0 TDI19681001362006.01 - 2009.03Informacje o AUDI A4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) 2.0 TDI 2006.01 - 2009.03
AUDIA4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7)BPW2.0 TDI19681031402006.01 - 2009.03Informacje o AUDI A4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) 2.0 TDI 2006.01 - 2009.03
AUDIA4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7)ALT2.01984961302004.09 - 2005.12Informacje o AUDI A4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) 2.0 2004.09 - 2005.12
AUDIA4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7)BWE, BWT2.0 TFSI 16V19841472002006.01 - 2009.03Informacje o AUDI A4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) 2.0 TFSI 16V 2006.01 - 2009.03
AUDIA4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7)BDV2.423931251702002.04 - 2005.12Informacje o AUDI A4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) 2.4 2002.04 - 2005.12
AUDIA4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7)AMM2.423931201632002.04 - 2005.12Informacje o AUDI A4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) 2.4 2002.04 - 2005.12
AUDIA4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7)BFC, BCZ, BDG2.5 TDI24961201632002.08 - 2005.12Informacje o AUDI A4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) 2.5 TDI 2002.08 - 2005.12
AUDIA4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7)BPP2.7 TDI26981321802006.06 - 2009.03Informacje o AUDI A4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) 2.7 TDI 2006.06 - 2009.03
AUDIA4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7)ASN, AVK, BGN3.029761622202002.04 - 2005.12Informacje o AUDI A4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) 3.0 2002.04 - 2005.12
AUDIA4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7)BBJ3.029761602182002.04 - 2005.12Informacje o AUDI A4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) 3.0 2002.04 - 2005.12
AUDIA4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7)ASN, AVK, BGN3.0 quattro29761622202003.05 - 2005.12Informacje o AUDI A4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) 3.0 quattro 2003.05 - 2005.12
AUDIA6 (4B2, C5)AEB, ARK, ANB, APU, AWT1.8 T17811101501997.01 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 1.8 T 1997.01 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)AEB, ARK, ANB, APU, AWT1.8 T quattro17811101501997.02 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 1.8 T quattro 1997.02 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)AJP, AQE, ARH1.81781921251997.07 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 1.8 1997.07 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)AVF, AWX1.9 TDI1896961302001.08 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 1.9 TDI 2001.08 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)ALT2.01984961302001.08 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 2.0 2001.08 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)AJG, APZ, AMM2.423931201631997.02 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 2.4 1997.02 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)AGA, ALF, AML, APS, ARJ2.423931211651997.02 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 2.4 1997.02 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)ALW, ARN, ASM2.423931001361998.07 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 2.4 1998.07 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)BDV2.423931251702001.08 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 2.4 2001.08 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)BDV2.4 quattro23931251702001.08 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 2.4 quattro 2001.08 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)AKE, BAU, BDH2.5 TDI quattro24961321802000.02 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 2.5 TDI quattro 2000.02 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)AKE, BAU, BDH2.5 TDI24961321802000.02 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 2.5 TDI 2000.02 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)AYM2.5 TDI24961141552001.08 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 2.5 TDI 2001.08 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)BFC, BCZ, BDG2.5 TDI24961201632002.07 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 2.5 TDI 2002.07 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)ARE, BES2.7 T quattro26711842502001.08 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 2.7 T quattro 2001.08 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)ACK, ALG, AMX, APR, AQD, ATQ2.827711421931997.02 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 2.8 1997.02 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)BBJ3.0 quattro29761602182001.06 - 2004.07Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 3.0 quattro 2001.06 - 2004.07
AUDIA6 (4B2, C5)BBJ3.029761602182001.06 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 3.0 2001.06 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)ASN3.0 quattro29761622202001.08 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 3.0 quattro 2001.08 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)ASN3.029761622202001.08 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 3.0 2001.08 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)ARS, AWN, ASG, ART4.2 quattro41722202991998.11 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 4.2 quattro 1998.11 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)ANK, AQJS6 quattro41722503401999.09 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) S6 quattro 1999.09 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)AEB, ARK, ANB, APU, AWT1.8 T17811101501997.12 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 1.8 T 1997.12 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)AEB, ARK, ANB, APU, AWT1.8 T quattro17811101501997.12 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 1.8 T quattro 1997.12 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)AVF, AWX1.9 TDI1896961302001.08 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 1.9 TDI 2001.08 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)ALT2.01984961302001.08 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.0 2001.08 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)AJG, APZ, AMM2.423931201631997.12 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.4 1997.12 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)AGA, ALF, AML, APS, ARJ2.423931211651997.12 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.4 1997.12 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)ALW, ARN, ASM2.423931001361998.07 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.4 1998.07 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)BDV2.4 quattro23931251702001.08 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.4 quattro 2001.08 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)BDV2.423931251702001.08 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.4 2001.08 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)AKE, BAU, BDH2.5 TDI quattro24961321802000.02 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.5 TDI quattro 2000.02 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)AKE, BAU, BDH2.5 TDI24961321802000.02 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.5 TDI 2000.02 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)AYM2.5 TDI24961141552001.08 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.5 TDI 2001.08 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)BFC, BCZ, BDG2.5 TDI24961201632002.07 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.5 TDI 2002.07 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)ARE, BES2.7 T quattro26711842502001.08 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.7 T quattro 2001.08 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)ACK, ALG, AMX, APR, AQD2.827711421931997.12 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.8 1997.12 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)BBJ3.0 quattro29761602182001.06 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 3.0 quattro 2001.06 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)BBJ3.029761602182001.06 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 3.0 2001.06 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)ASN3.0 quattro29761622202001.08 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 3.0 quattro 2001.08 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)ASN3.029761622202001.08 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 3.0 2001.08 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)ARS, ASG4.2 quattro41722202991998.11 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 4.2 quattro 1998.11 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)ANK, AQJ, BBDS6 quattro41722503401999.09 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) S6 quattro 1999.09 - 2005.01
AUDIALLROAD (4BH, C5)AKE, BAU2.5 TDI quattro24961321802000.05 - 2005.08Informacje o AUDI ALLROAD (4BH, C5) 2.5 TDI quattro 2000.05 - 2005.08
AUDIALLROAD (4BH, C5)BCZ2.5 TDI quattro24961201632003.05 - 2005.08Informacje o AUDI ALLROAD (4BH, C5) 2.5 TDI quattro 2003.05 - 2005.08
AUDIALLROAD (4BH, C5)ARE, BES2.7 T quattro26711842502000.05 - 2005.08Informacje o AUDI ALLROAD (4BH, C5) 2.7 T quattro 2000.05 - 2005.08
AUDIALLROAD (4BH, C5)BAS4.2 V8 quattro41632202992002.07 - 2005.08Informacje o AUDI ALLROAD (4BH, C5) 4.2 V8 quattro 2002.07 - 2005.08
AUDI (FAW)A4 (B6, 8E2)BDV2.423931251702004.01 - 2005.07Informacje o AUDI (FAW) A4 (B6, 8E2) 2.4 2004.01 - 2005.07
CITROËNC2 (JM_)KFU (ET3J4)1.4 16V136065902005.04 - 2009.12Informacje o CITROËN C2 (JM_) 1.4 16V 2005.04 - 2009.12
CITROËNJUMPY SkrzyniaRFH (EW10A)2.0 i19971031402007.01 - Informacje o CITROËN JUMPY Skrzynia 2.0 i 2007.01 -
PEUGEOT405 I (15B)K5A (TU3)1.4136047641987.01 - 1992.07Informacje o PEUGEOT 405 I (15B) 1.4 1987.01 - 1992.07
PEUGEOT405 I (15B)B2A (XU52C/K)1.6158069941987.01 - 1992.12Informacje o PEUGEOT 405 I (15B) 1.6 1987.01 - 1992.12
PEUGEOT405 I (15B)B1E (XU51C), BAZ (XU5CP)1.6158055751987.07 - 1988.06Informacje o PEUGEOT 405 I (15B) 1.6 1987.07 - 1988.06
PEUGEOT405 I (15B)B1E (XU51C)1.6158053721987.07 - 1992.12Informacje o PEUGEOT 405 I (15B) 1.6 1987.07 - 1992.12
PEUGEOT405 I (15B)BDZ (XU5M), BDY (XU5M2Z)1.6158065881987.07 - 1992.12Informacje o PEUGEOT 405 I (15B) 1.6 1987.07 - 1992.12
PEUGEOT405 I (15B)BDZ (XU5M)1.6158066901989.10 - 1992.12Informacje o PEUGEOT 405 I (15B) 1.6 1989.10 - 1992.12
PEUGEOT405 I (15B)A8A (XUD7TE)1.8 D 4x4176966901987.10 - 1992.07Informacje o PEUGEOT 405 I (15B) 1.8 D 4x4 1987.10 - 1992.07
PEUGEOT405 I (15B)A8A (XUD7TE), AJZ (XUD7TEY)1.8 Turbo Diesel176966901988.03 - 1992.12Informacje o PEUGEOT 405 I (15B) 1.8 Turbo Diesel 1988.03 - 1992.12
PEUGEOT405 I (15B)DKZ (XU9JAZ)1.9 4x41905881201987.06 - 1992.07Informacje o PEUGEOT 405 I (15B) 1.9 4x4 1987.06 - 1992.07
PEUGEOT405 I (15B)DFW (XU9J4Z)1.9 Sport MI-1619051081471987.06 - 1992.07Informacje o PEUGEOT 405 I (15B) 1.9 Sport MI-16 1987.06 - 1992.07
PEUGEOT405 I (15B)DFZ (XU9J1)1.9 Injection 4x41905771051987.06 - 1992.07Informacje o PEUGEOT 405 I (15B) 1.9 Injection 4x4 1987.06 - 1992.07
PEUGEOT405 I (15B)DKZ (XU9JAZ)1.91905881201987.06 - 1992.07Informacje o PEUGEOT 405 I (15B) 1.9 1987.06 - 1992.07
PEUGEOT405 I (15B) 1.9190572981987.06 - 1992.07Informacje o PEUGEOT 405 I (15B) 1.9 1987.06 - 1992.07
PEUGEOT405 I (15B)D6C (XU9J4)1.9 4x419051161581987.06 - 1992.07Informacje o PEUGEOT 405 I (15B) 1.9 4x4 1987.06 - 1992.07
PEUGEOT405 I (15B)DDZ (XU9M)1.91905801091987.06 - 1992.07Informacje o PEUGEOT 405 I (15B) 1.9 1987.06 - 1992.07
PEUGEOT405 I (15B)DFW (XU9J4Z)1.9 SPort MI-16 4x419051081471987.06 - 1992.07Informacje o PEUGEOT 405 I (15B) 1.9 SPort MI-16 4x4 1987.06 - 1992.07
PEUGEOT405 I (15B)D6C (XU9J4)1.9 Sport MI-1619051161581987.07 - 1992.11Informacje o PEUGEOT 405 I (15B) 1.9 Sport MI-16 1987.07 - 1992.11
PEUGEOT405 I (15B)D2C (XU92C)1.9190570951987.07 - 1992.12Informacje o PEUGEOT 405 I (15B) 1.9 1987.07 - 1992.12
PEUGEOT405 I (15B)DFZ (XU9J1)1.9 Injection1905771051987.07 - 1992.12Informacje o PEUGEOT 405 I (15B) 1.9 Injection 1987.07 - 1992.12
PEUGEOT405 I (15B)D6A (XU9J2)1.91905931261987.07 - 1993.12Informacje o PEUGEOT 405 I (15B) 1.9 1987.07 - 1993.12
PEUGEOT405 I (15B)D9B (XUD9A)1.9 Diesel190551691988.03 - 1992.12Informacje o PEUGEOT 405 I (15B) 1.9 Diesel 1988.03 - 1992.12
PEUGEOT405 I (15B)DJZ (XUD9A)1.9 Diesel190547641988.07 - 1992.09Informacje o PEUGEOT 405 I (15B) 1.9 Diesel 1988.07 - 1992.09
PEUGEOT405 I (15B)DDZ (XU9M)1.9 4x41905801091988.07 - 1992.12Informacje o PEUGEOT 405 I (15B) 1.9 4x4 1988.07 - 1992.12
PEUGEOT405 I (15B)D6A (XU9J2)1.91905901221989.01 - 1992.12Informacje o PEUGEOT 405 I (15B) 1.9 1989.01 - 1992.12
PEUGEOT405 I (15B) 1.9 4x41905931261990.07 - 1992.07Informacje o PEUGEOT 405 I (15B) 1.9 4x4 1990.07 - 1992.07
PEUGEOT405 I Break (15E)BDZ (XU5M), BDY (XU5M3Z), BDY (XU5M2Z)1.6158065881988.10 - 1992.08Informacje o PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.6 1988.10 - 1992.08
PEUGEOT405 I Break (15E)BDZ (XU5M)1.6158066901988.10 - 1992.08Informacje o PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.6 1988.10 - 1992.08
PEUGEOT405 I Break (15E)B1E (XU51C)1.6158053721988.10 - 1992.08Informacje o PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.6 1988.10 - 1992.08
PEUGEOT405 I Break (15E)BAZ (XU5CP)1.6158055751988.10 - 1992.08Informacje o PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.6 1988.10 - 1992.08
PEUGEOT405 I Break (15E)A8A (XUD7TE), AJZ (XUD7TEY)1.8 TD176966901988.10 - 1992.08Informacje o PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.8 TD 1988.10 - 1992.08
PEUGEOT405 I Break (15E)A8A (XUD7TE)1.8 DT 4x4176966901990.05 - 1992.07Informacje o PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.8 DT 4x4 1990.05 - 1992.07
PEUGEOT405 I Break (15E)D6C (XU9J4)1.9 Napęd na wszystkie koła19051161581987.06 - 1992.07Informacje o PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.9 Napęd na wszystkie koła 1987.06 - 1992.07
PEUGEOT405 I Break (15E)D6C (XU9J4)1.919051161581987.06 - 1992.07Informacje o PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.9 1987.06 - 1992.07
PEUGEOT405 I Break (15E)DFZ (XU9J1)1.9190572981988.05 - 1992.07Informacje o PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.9 1988.05 - 1992.07
PEUGEOT405 I Break (15E)DFZ (XU9J1)1.9 Napęd na wszystkie koła1905771051988.09 - 1992.07Informacje o PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.9 Napęd na wszystkie koła 1988.09 - 1992.07
PEUGEOT405 I Break (15E)DDZ (XU9M)1.9 4x41905801091988.10 - 1992.08Informacje o PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.9 4x4 1988.10 - 1992.08
PEUGEOT405 I Break (15E)D2C (XU92C)1.9190570951988.10 - 1992.08Informacje o PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.9 1988.10 - 1992.08
PEUGEOT405 I Break (15E)D9B (XUD9A), DJY (XUD9A)1.9 D190551691988.10 - 1992.08Informacje o PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.9 D 1988.10 - 1992.08
PEUGEOT405 I Break (15E)DFZ (XU9J1)1.91905771051988.10 - 1992.08Informacje o PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.9 1988.10 - 1992.08
PEUGEOT405 I Break (15E)DJZ (XUD9A)1.9 D190547641988.10 - 1992.08Informacje o PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.9 D 1988.10 - 1992.08
PEUGEOT405 I Break (15E)DKZ (XU9JAZ)1.91905881201988.10 - 1992.08Informacje o PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.9 1988.10 - 1992.08
PEUGEOT405 I Break (15E)DDZ (XU9M)1.91905801091988.10 - 1992.08Informacje o PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.9 1988.10 - 1992.08
PEUGEOT405 I Break (15E)DKZ (XU9JAZ)1.9 4x41905881201990.07 - 1992.07Informacje o PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.9 4x4 1990.07 - 1992.07
PEUGEOT405 I Break (15E) 1.9 4x419051081471990.07 - 1992.07Informacje o PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.9 4x4 1990.07 - 1992.07
PEUGEOT405 II (4B)KDX (TU3MC)1.4136055751992.08 - 1995.10Informacje o PEUGEOT 405 II (4B) 1.4 1992.08 - 1995.10
PEUGEOT405 II (4B)BDZ (XU5M), BFZ (XU5JP), BDY (XU5M3Z), BDY (XU5M2Z)1.6158065881992.08 - 1995.10Informacje o PEUGEOT 405 II (4B) 1.6 1992.08 - 1995.10
PEUGEOT405 II (4B)LFZ (XU7JP)1.81761741011992.08 - 1995.10Informacje o PEUGEOT 405 II (4B) 1.8 1992.08 - 1995.10
PEUGEOT405 II (4B)DHY (XUD9TE)1.9 TD190566901992.08 - 1995.10Informacje o PEUGEOT 405 II (4B) 1.9 TD 1992.08 - 1995.10
PEUGEOT405 II (4B)DJZ (XUD9)1.9 D190547641992.08 - 1995.10Informacje o PEUGEOT 405 II (4B) 1.9 D 1992.08 - 1995.10
PEUGEOT405 II (4B)XUD9TE1.9 TD190569941992.08 - 1997.05Informacje o PEUGEOT 405 II (4B) 1.9 TD 1992.08 - 1997.05
PEUGEOT405 II (4B)DJY (XUD9A)1.9 D190550681994.06 - 1995.10Informacje o PEUGEOT 405 II (4B) 1.9 D 1994.06 - 1995.10
PEUGEOT405 II (4B)D9B (XUD9A)1.9 D190552711997.08 - 1999.11Informacje o PEUGEOT 405 II (4B) 1.9 D 1997.08 - 1999.11
PEUGEOT405 II (4B)RFY (XU10J4Z)2.0 MI-1619981121521992.08 - 1995.10Informacje o PEUGEOT 405 II (4B) 2.0 MI-16 1992.08 - 1995.10
PEUGEOT405 II (4B)RFX (XU10J2)2.0 X41998891211992.08 - 1995.10Informacje o PEUGEOT 405 II (4B) 2.0 X4 1992.08 - 1995.10
PEUGEOT405 II (4B)RFX (XU10J2)2.01998891211992.08 - 1995.10Informacje o PEUGEOT 405 II (4B) 2.0 1992.08 - 1995.10
PEUGEOT405 II (4B)RGZ (XU10J4TE/Z)2.0 T 16 X419981441961992.08 - 1995.10Informacje o PEUGEOT 405 II (4B) 2.0 T 16 X4 1992.08 - 1995.10
PEUGEOT405 II (4B)RFT (XU10J4)2.0 16V19981101501994.06 - 1995.10Informacje o PEUGEOT 405 II (4B) 2.0 16V 1994.06 - 1995.10
PEUGEOT405 II Break (4E)KDX (TU3MC)1.4136055751992.08 - 1996.10Informacje o PEUGEOT 405 II Break (4E) 1.4 1992.08 - 1996.10
PEUGEOT405 II Break (4E)BDZ (XU5M), BFZ (XU5JP), BDY (XU5M3Z), BDY (XU5M2Z)1.6158065881992.08 - 1996.10Informacje o PEUGEOT 405 II Break (4E) 1.6 1992.08 - 1996.10
PEUGEOT405 II Break (4E)LFZ (XU7JP)1.81761741011992.08 - 1996.10Informacje o PEUGEOT 405 II Break (4E) 1.8 1992.08 - 1996.10
PEUGEOT405 II Break (4E)DHY (XUD9TE)1.9 TD190569931992.08 - 1996.10Informacje o PEUGEOT 405 II Break (4E) 1.9 TD 1992.08 - 1996.10
PEUGEOT405 II Break (4E)DHY (XUD9TE)1.9 TD190566901992.08 - 1996.10Informacje o PEUGEOT 405 II Break (4E) 1.9 TD 1992.08 - 1996.10
PEUGEOT405 II Break (4E)DJZ (XUD9)1.9 D190547641992.08 - 1996.10Informacje o PEUGEOT 405 II Break (4E) 1.9 D 1992.08 - 1996.10
PEUGEOT405 II Break (4E)XUD91.9 D190551691993.09 - 1995.12Informacje o PEUGEOT 405 II Break (4E) 1.9 D 1993.09 - 1995.12
PEUGEOT405 II Break (4E)DJY (XUD9A)1.9 D190550681994.06 - 1996.10Informacje o PEUGEOT 405 II Break (4E) 1.9 D 1994.06 - 1996.10
PEUGEOT405 II Break (4E)RGZ (XU10J4TE/Z)2.0 4x419981441961992.08 - 1995.12Informacje o PEUGEOT 405 II Break (4E) 2.0 4x4 1992.08 - 1995.12
PEUGEOT405 II Break (4E)RFX (XU10J2)2.0 4x41998891211992.08 - 1996.10Informacje o PEUGEOT 405 II Break (4E) 2.0 4x4 1992.08 - 1996.10
PEUGEOT405 II Break (4E)RFX (XU10J2)2.01998891211992.08 - 1996.10Informacje o PEUGEOT 405 II Break (4E) 2.0 1992.08 - 1996.10
PEUGEOT605 (6B)THY (DK5ATE)2.5 Turbo Diesel2446951291994.07 - 1999.09Informacje o PEUGEOT 605 (6B) 2.5 Turbo Diesel 1994.07 - 1999.09
RENAULTMEGANE Scenic (JA0/1_)F3R 750, F3R 7512.0 i (JA0G)1998841141997.01 - 1999.09Informacje o RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 2.0 i (JA0G) 1997.01 - 1999.09
ROEWE (SAIC)36014E4E20 T 1.413991151562015.09 - Informacje o ROEWE (SAIC) 360 20 T 1.4 2015.09 -
ROEWE (SAIC)36015S4U1.51498801092015.09 - Informacje o ROEWE (SAIC) 360 1.5 2015.09 -
SEATCORDOBA (6K1, 6K2)ADL1.8 i 16V1781951291993.10 - 1996.08Informacje o SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.8 i 16V 1993.10 - 1996.08
SEATCORDOBA (6K1, 6K2)AFN, ASV1.9 TDI1896811101997.03 - 2002.10Informacje o SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.9 TDI 1997.03 - 2002.10
SEATCORDOBA (6K1, 6K2)2E, AGG2.0 i1984851151993.02 - 1999.06Informacje o SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 2.0 i 1993.02 - 1999.06
SEATCORDOBA (6K1, 6K2)ABF2.0 i 16V19841101501996.08 - 1999.06Informacje o SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 2.0 i 16V 1996.08 - 1999.06
SEATCORDOBA Vario (6K5)AFN, ASV1.9 TDI1896811101997.07 - 2002.12Informacje o SEAT CORDOBA Vario (6K5) 1.9 TDI 1997.07 - 2002.12
SEATEXEO (3R2)ALZ1.61595751022009.03 - 2010.09Informacje o SEAT EXEO (3R2) 1.6 2009.03 - 2010.09
SEATEXEO (3R2)CFMA1.8 T17811101502008.12 - 2010.05Informacje o SEAT EXEO (3R2) 1.8 T 2008.12 - 2010.05
SEATEXEO (3R2)CDHB1.8 TSI17981181602010.05 - 2013.05Informacje o SEAT EXEO (3R2) 1.8 TSI 2010.05 - 2013.05
SEATEXEO (3R2)CDHA1.8 TSI1798881202010.09 - 2013.05Informacje o SEAT EXEO (3R2) 1.8 TSI 2010.09 - 2013.05
SEATEXEO (3R2)CAGA, CJCA2.0 TDI19681051432008.12 - 2013.05Informacje o SEAT EXEO (3R2) 2.0 TDI 2008.12 - 2013.05
SEATEXEO (3R2)CAGC, CJCC2.0 TDI1968881202008.12 - 2013.05Informacje o SEAT EXEO (3R2) 2.0 TDI 2008.12 - 2013.05
SEATEXEO (3R2)CAHA, CGLB2.0 TDI19681251702009.02 - 2013.05Informacje o SEAT EXEO (3R2) 2.0 TDI 2009.02 - 2013.05
SEATEXEO (3R2)BWE2.0 TFSI19841472002009.03 - 2013.05Informacje o SEAT EXEO (3R2) 2.0 TFSI 2009.03 - 2013.05
SEATEXEO (3R2)CDND2.0 TFSI19841552112010.05 - 2013.05Informacje o SEAT EXEO (3R2) 2.0 TFSI 2010.05 - 2013.05
SEATEXEO ST (3R5)ALZ1.61595751022009.06 - 2010.09Informacje o SEAT EXEO ST (3R5) 1.6 2009.06 - 2010.09
SEATEXEO ST (3R5)CFMA1.8 T17811101502009.06 - 2010.05Informacje o SEAT EXEO ST (3R5) 1.8 T 2009.06 - 2010.05
SEATEXEO ST (3R5)CDHB1.8 TSI17981181602010.05 - 2013.05Informacje o SEAT EXEO ST (3R5) 1.8 TSI 2010.05 - 2013.05
SEATEXEO ST (3R5)CDHA1.8 TSI1798881202010.09 - 2013.05Informacje o SEAT EXEO ST (3R5) 1.8 TSI 2010.09 - 2013.05
SEATEXEO ST (3R5)CAHA, CGLB2.0 TDI19681251702009.05 - 2013.05Informacje o SEAT EXEO ST (3R5) 2.0 TDI 2009.05 - 2013.05
SEATEXEO ST (3R5)CAGA, CJCA2.0 TDI19681051432009.05 - 2013.05Informacje o SEAT EXEO ST (3R5) 2.0 TDI 2009.05 - 2013.05
SEATEXEO ST (3R5)CAGC, CJCC2.0 TDI1968881202009.07 - 2013.05Informacje o SEAT EXEO ST (3R5) 2.0 TDI 2009.07 - 2013.05
SEATEXEO ST (3R5)CDND2.0 TFSI19841552112010.05 - 2013.05Informacje o SEAT EXEO ST (3R5) 2.0 TFSI 2010.05 - 2013.05
SEATIBIZA II (6K1)ADL1.8 i 16V1781951291993.11 - 1996.08Informacje o SEAT IBIZA II (6K1) 1.8 i 16V 1993.11 - 1996.08
SEATIBIZA II (6K1)2E, AGG2.0 i1984851151993.03 - 1999.08Informacje o SEAT IBIZA II (6K1) 2.0 i 1993.03 - 1999.08
SEATIBIZA II (6K1)ABF2.0 i 16V19841101501996.08 - 1999.08Informacje o SEAT IBIZA II (6K1) 2.0 i 16V 1996.08 - 1999.08
SEATTOLEDO I (1L)KR1.8 GT17811021391991.05 - 1992.11Informacje o SEAT TOLEDO I (1L) 1.8 GT 1991.05 - 1992.11
SEATTOLEDO I (1L)KR1.8 16V1781981331991.05 - 1999.03Informacje o SEAT TOLEDO I (1L) 1.8 16V 1991.05 - 1999.03
SEATTOLEDO I (1L)PL1.8 16V1781921251991.05 - 1999.03Informacje o SEAT TOLEDO I (1L) 1.8 16V 1991.05 - 1999.03
SEATTOLEDO I (1L)2E, AGG2.0 i1984851151991.05 - 1999.03Informacje o SEAT TOLEDO I (1L) 2.0 i 1991.05 - 1999.03
SEATTOLEDO I (1L)ABF2.0 i 16V19841101501993.11 - 1999.03Informacje o SEAT TOLEDO I (1L) 2.0 i 16V 1993.11 - 1999.03
VWCORRADO (53I)PG1.8 G6017811181601988.09 - 1993.09Informacje o VW CORRADO (53I) 1.8 G60 1988.09 - 1993.09
VWCORRADO (53I)KR1.8 16V17811001361989.04 - 1992.07Informacje o VW CORRADO (53I) 1.8 16V 1989.04 - 1992.07
VWCORRADO (53I)9A2.0 i 16V19841001361991.08 - 1995.12Informacje o VW CORRADO (53I) 2.0 i 16V 1991.08 - 1995.12
VWCORRADO (53I)2E, ADY2.0 i1984851151993.04 - 1995.12Informacje o VW CORRADO (53I) 2.0 i 1993.04 - 1995.12
VWCORRADO (53I)AAA2.8 VR627921281741991.09 - 1995.12Informacje o VW CORRADO (53I) 2.8 VR6 1991.09 - 1995.12
VWCORRADO (53I)ABV2.9 VR628611401901991.08 - 1995.12Informacje o VW CORRADO (53I) 2.9 VR6 1991.08 - 1995.12
VWGOLF II (19E, 1G1)DX, EV, GZ, PB1.8 GTI1781821121983.08 - 1991.10Informacje o VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI 1983.08 - 1991.10
VWGOLF II (19E, 1G1)GX, HV, GU1.8178166901984.08 - 1991.10Informacje o VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 1984.08 - 1991.10
VWGOLF II (19E, 1G1)HT, RV1.8 GTI1781771051985.01 - 1985.07Informacje o VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI 1985.01 - 1985.07
VWGOLF II (19E, 1G1)RD1.8 GTI1781791071985.08 - 1987.10Informacje o VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI 1985.08 - 1987.10
VWGOLF II (19E, 1G1)KR1.8 GTI 16V17811021391986.02 - 1990.06Informacje o VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI 16V 1986.02 - 1990.06
VWGOLF II (19E, 1G1)PL1.8 GTI 16V1781951291986.02 - 1991.10Informacje o VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI 16V 1986.02 - 1991.10
VWGOLF II (19E, 1G1)KR1.8 GTI 16V17811001361986.08 - 1988.07Informacje o VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI 16V 1986.08 - 1988.07
VWGOLF II (19E, 1G1)RH1.8178162841986.08 - 1990.01Informacje o VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 1986.08 - 1990.01
VWGOLF II (19E, 1G1)PF1.8 GTI Cat1781791071987.01 - 1991.10Informacje o VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI Cat 1987.01 - 1991.10
VWGOLF II (19E, 1G1)GX, RP1.8 i Cat178166901987.08 - 1991.10Informacje o VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 i Cat 1987.08 - 1991.10
VWGOLF II (19E, 1G1)1H, PG1.8 GTI G60 Syncro17811181601988.08 - 1991.12Informacje o VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI G60 Syncro 1988.08 - 1991.12
VWGOLF II (19E, 1G1)PG1.8 GTI G6017811181601990.04 - 1991.07Informacje o VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI G60 1990.04 - 1991.07
VWGOLF III (1H1)AEK, AFT, AKS1.61595741011995.07 - 1997.08Informacje o VW GOLF III (1H1) 1.6 1995.07 - 1997.08
VWGOLF III (1H1)AEA, ABU, AEE1.6159855751992.09 - 1997.08Informacje o VW GOLF III (1H1) 1.6 1992.09 - 1997.08
VWGOLF III (1H1)ACC, ABS, ADZ, ADD1.8178166901991.11 - 1997.08Informacje o VW GOLF III (1H1) 1.8 1991.11 - 1997.08
VWGOLF III (1H1)AAM1.8178155751991.11 - 1997.08Informacje o VW GOLF III (1H1) 1.8 1991.11 - 1997.08
VWGOLF III (1H1)AFN1.9 TDI1896811101996.04 - 1997.08Informacje o VW GOLF III (1H1) 1.9 TDI 1996.04 - 1997.08
VWGOLF III (1H1)2E, ADY, AGG, AKR, ADC, ABA2.01984851151991.11 - 1997.08Informacje o VW GOLF III (1H1) 2.0 1991.11 - 1997.08
VWGOLF III (1H1)ABF2.0 GTI 16V19841101501992.08 - 1997.08Informacje o VW GOLF III (1H1) 2.0 GTI 16V 1992.08 - 1997.08
VWGOLF III (1H1)AGG2.0 Syncro (1HX1)1984851151995.08 - 1997.08Informacje o VW GOLF III (1H1) 2.0 Syncro (1HX1) 1995.08 - 1997.08
VWGOLF III (1H1)AEP2.0 GL1984791071995.08 - 1997.09Informacje o VW GOLF III (1H1) 2.0 GL 1995.08 - 1997.09
VWGOLF III (1H1)AAA2.8 VR627921281741992.01 - 1997.08Informacje o VW GOLF III (1H1) 2.8 VR6 1992.01 - 1997.08
VWGOLF III (1H1)AAA2.8 VR627921201631995.08 - 1997.09Informacje o VW GOLF III (1H1) 2.8 VR6 1995.08 - 1997.09
VWGOLF III Cabriolet (1E7)ABS, ADZ1.8178166901993.07 - 1998.05Informacje o VW GOLF III Cabriolet (1E7) 1.8 1993.07 - 1998.05
VWGOLF III Cabriolet (1E7)AAM1.8178155751993.07 - 1998.05Informacje o VW GOLF III Cabriolet (1E7) 1.8 1993.07 - 1998.05
VWGOLF III Cabriolet (1E7)1Z, AHU, ALE1.9 TDI189666901995.08 - 1998.05Informacje o VW GOLF III Cabriolet (1E7) 1.9 TDI 1995.08 - 1998.05
VWGOLF III Cabriolet (1E7)AFN1.9 TDI1896811101996.07 - 1998.05Informacje o VW GOLF III Cabriolet (1E7) 1.9 TDI 1996.07 - 1998.05
VWGOLF III Cabriolet (1E7)2E, ADY, AGG, AKR, ABA2.01984851151993.07 - 1998.05Informacje o VW GOLF III Cabriolet (1E7) 2.0 1993.07 - 1998.05
VWGOLF III Van (1H1)ABS, ADZ1.8178166901991.08 - 1997.12Informacje o VW GOLF III Van (1H1) 1.8 1991.08 - 1997.12
VWGOLF III Variant (1H5)AEK, AFT, AKS1.61595741011994.07 - 1999.04Informacje o VW GOLF III Variant (1H5) 1.6 1994.07 - 1999.04
VWGOLF III Variant (1H5)ABS, ADZ, ANP1.8178166901993.07 - 1999.04Informacje o VW GOLF III Variant (1H5) 1.8 1993.07 - 1999.04
VWGOLF III Variant (1H5)1Z, AHU, ALE1.9 TDI189666901994.03 - 1999.04Informacje o VW GOLF III Variant (1H5) 1.9 TDI 1994.03 - 1999.04
VWGOLF III Variant (1H5)1Z, AHU, ALE1.9 TDI Syncro189666901995.07 - 1999.04Informacje o VW GOLF III Variant (1H5) 1.9 TDI Syncro 1995.07 - 1999.04
VWGOLF III Variant (1H5)2E, ADY, AGG, AKR2.01984851151993.07 - 1999.04Informacje o VW GOLF III Variant (1H5) 2.0 1993.07 - 1999.04
VWGOLF III Variant (1H5)AEP2.01984791071995.08 - 1996.04Informacje o VW GOLF III Variant (1H5) 2.0 1995.08 - 1996.04
VWGOLF III Variant (1H5)AGG2.0 Syncro1984851151995.08 - 1999.04Informacje o VW GOLF III Variant (1H5) 2.0 Syncro 1995.08 - 1999.04
VWGOLF IV Cabriolet (1E7)AFT, AKS1.61595741001998.06 - 2002.06Informacje o VW GOLF IV Cabriolet (1E7) 1.6 1998.06 - 2002.06
VWGOLF IV Cabriolet (1E7)AAM, ANN1.8178155751998.06 - 2002.06Informacje o VW GOLF IV Cabriolet (1E7) 1.8 1998.06 - 2002.06
VWGOLF IV Cabriolet (1E7)ADZ, ANP1.8178166901998.06 - 2002.06Informacje o VW GOLF IV Cabriolet (1E7) 1.8 1998.06 - 2002.06
VWGOLF IV Cabriolet (1E7)AFN, AVG1.9 TDI1896811101998.06 - 2002.06Informacje o VW GOLF IV Cabriolet (1E7) 1.9 TDI 1998.06 - 2002.06
VWGOLF IV Cabriolet (1E7)AHU, ALE1.9 TDI189666901998.06 - 2002.06Informacje o VW GOLF IV Cabriolet (1E7) 1.9 TDI 1998.06 - 2002.06
VWGOLF IV Cabriolet (1E7)AGG, AKR, AWF, AWG, ATU, ABA2.01984851151998.06 - 2002.06Informacje o VW GOLF IV Cabriolet (1E7) 2.0 1998.06 - 2002.06
VWJETTA II (19E, 1G2, 165)EV, GZ, PB1.81781821121984.01 - 1991.10Informacje o VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.8 1984.01 - 1991.10
VWJETTA II (19E, 1G2, 165) 1.8178170951984.08 - 1988.07Informacje o VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.8 1984.08 - 1988.07
VWJETTA II (19E, 1G2, 165)GX, HV, GU1.8178166901984.08 - 1991.10Informacje o VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.8 1984.08 - 1991.10
VWJETTA II (19E, 1G2, 165)HT, RV1.81781771051985.01 - 1992.12Informacje o VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.8 1985.01 - 1992.12
VWJETTA II (19E, 1G2, 165)RD1.81781791071985.08 - 1987.10Informacje o VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.8 1985.08 - 1987.10
VWJETTA II (19E, 1G2, 165)RH1.8178162841986.08 - 1990.01Informacje o VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.8 1986.08 - 1990.01
VWJETTA II (19E, 1G2, 165)PL1.8 16V1781951291986.08 - 1991.10Informacje o VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.8 16V 1986.08 - 1991.10
VWJETTA II (19E, 1G2, 165)PF1.8 Cat1781791071987.01 - 1991.10Informacje o VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.8 Cat 1987.01 - 1991.10
VWJETTA II (19E, 1G2, 165)KR1.8 16V17811021401987.06 - 1989.12Informacje o VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.8 16V 1987.06 - 1989.12
VWJETTA II (19E, 1G2, 165)GX, RP1.8 Cat178166901987.08 - 1991.10Informacje o VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.8 Cat 1987.08 - 1991.10
VWJETTA II (19E, 1G2, 165)9A2.019841001361989.08 - 1992.07Informacje o VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 2.0 1989.08 - 1992.07
VWPASSAT (32B)KV2.222261001361985.01 - 1988.03Informacje o VW PASSAT (32B) 2.2 1985.01 - 1988.03
VWPASSAT (3A2, 35I)RF1.6159553721988.04 - 1989.07Informacje o VW PASSAT (3A2, 35I) 1.6 1988.04 - 1989.07
VWPASSAT (3A2, 35I)AEK, AFT1.61595741011994.10 - 1996.08Informacje o VW PASSAT (3A2, 35I) 1.6 1994.10 - 1996.08
VWPASSAT (3A2, 35I)ABS, ADZ, RP1.8178166901988.02 - 1996.08Informacje o VW PASSAT (3A2, 35I) 1.8 1988.02 - 1996.08
VWPASSAT (3A2, 35I)KR1.8 16V17811001361988.04 - 1989.12Informacje o VW PASSAT (3A2, 35I) 1.8 16V 1988.04 - 1989.12
VWPASSAT (3A2, 35I)PB1.81781821121988.04 - 1992.07Informacje o VW PASSAT (3A2, 35I) 1.8 1988.04 - 1992.07
VWPASSAT (3A2, 35I)PF1.81781791071988.04 - 1993.07Informacje o VW PASSAT (3A2, 35I) 1.8 1988.04 - 1993.07
VWPASSAT (3A2, 35I)PG1.8 G60 Syncro17811181601988.08 - 1996.08Informacje o VW PASSAT (3A2, 35I) 1.8 G60 Syncro 1988.08 - 1996.08
VWPASSAT (3A2, 35I)AAM1.8178155751990.08 - 1996.08Informacje o VW PASSAT (3A2, 35I) 1.8 1990.08 - 1996.08
VWPASSAT (3A2, 35I)KR1.8 GL17811021391991.08 - 1993.09Informacje o VW PASSAT (3A2, 35I) 1.8 GL 1991.08 - 1993.09
VWPASSAT (3A2, 35I)AAZ1.9 TD189655751991.03 - 1996.08Informacje o VW PASSAT (3A2, 35I) 1.9 TD 1991.03 - 1996.08
VWPASSAT (3A2, 35I)1Z, AHU1.9 TDI189666901993.10 - 1996.08Informacje o VW PASSAT (3A2, 35I) 1.9 TDI 1993.10 - 1996.08
VWPASSAT (3A2, 35I)AFN1.9 TDI1896811101996.03 - 1996.08Informacje o VW PASSAT (3A2, 35I) 1.9 TDI 1996.03 - 1996.08
VWPASSAT (3A2, 35I)9A2.0 16V19841001361988.08 - 1993.09Informacje o VW PASSAT (3A2, 35I) 2.0 16V 1988.08 - 1993.09
VWPASSAT (3A2, 35I) 2.0 Syncro1984811101989.09 - 1992.07Informacje o VW PASSAT (3A2, 35I) 2.0 Syncro 1989.09 - 1992.07
VWPASSAT (3A2, 35I)2E, ADY, AGG, ABA2.01984851151990.02 - 1996.08Informacje o VW PASSAT (3A2, 35I) 2.0 1990.02 - 1996.08
VWPASSAT (3A2, 35I)2E, ADY, AGG2.0 Syncro1984851151990.10 - 1996.08Informacje o VW PASSAT (3A2, 35I) 2.0 Syncro 1990.10 - 1996.08
VWPASSAT (3A2, 35I)ABF2.0 16V19841101501994.01 - 1996.08Informacje o VW PASSAT (3A2, 35I) 2.0 16V 1994.01 - 1996.08
VWPASSAT (3A2, 35I)AEP2.01984791071995.03 - 1996.08Informacje o VW PASSAT (3A2, 35I) 2.0 1995.03 - 1996.08
VWPASSAT (3A2, 35I)AAA2.8 VR627921281741991.06 - 1996.08Informacje o VW PASSAT (3A2, 35I) 2.8 VR6 1991.06 - 1996.08
VWPASSAT (3B2)ADR, APT, ARG1.8 Syncro/4motion1781921251996.12 - 2000.08Informacje o VW PASSAT (3B2) 1.8 Syncro/4motion 1996.12 - 2000.08
VWPASSAT Variant (33B)DS, JN1.8 Syncro178166901986.01 - 1988.03Informacje o VW PASSAT Variant (33B) 1.8 Syncro 1986.01 - 1988.03
VWPASSAT Variant (33B)JS2.0 Syncro1994851161984.05 - 1988.03Informacje o VW PASSAT Variant (33B) 2.0 Syncro 1984.05 - 1988.03
VWPASSAT Variant (33B)HY2.2 Syncro22261001361984.08 - 1988.07Informacje o VW PASSAT Variant (33B) 2.2 Syncro 1984.08 - 1988.07
VWPASSAT Variant (33B)KV2.222261001361985.01 - 1988.03Informacje o VW PASSAT Variant (33B) 2.2 1985.01 - 1988.03
VWPASSAT Variant (33B)JT, KX2.2 Syncro2226881201985.08 - 1988.03Informacje o VW PASSAT Variant (33B) 2.2 Syncro 1985.08 - 1988.03
VWPASSAT Variant (3A5, 35I)AEK, AFT1.61595741011994.07 - 1995.12Informacje o VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.6 1994.07 - 1995.12
VWPASSAT Variant (3A5, 35I)ABS, ADZ, RP1.8178166901988.02 - 1997.05Informacje o VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.8 1988.02 - 1997.05
VWPASSAT Variant (3A5, 35I)KR1.8 16V17811001361988.04 - 1989.12Informacje o VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.8 16V 1988.04 - 1989.12
VWPASSAT Variant (3A5, 35I)PF1.81781791071988.04 - 1990.07Informacje o VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.8 1988.04 - 1990.07
VWPASSAT Variant (3A5, 35I)PB1.81781821121988.04 - 1992.07Informacje o VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.8 1988.04 - 1992.07
VWPASSAT Variant (3A5, 35I)PG1.8 G60 Syncro17811181601988.08 - 1997.05Informacje o VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.8 G60 Syncro 1988.08 - 1997.05
VWPASSAT Variant (3A5, 35I)AAM1.8178155751990.08 - 1997.05Informacje o VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.8 1990.08 - 1997.05
VWPASSAT Variant (3A5, 35I)KR1.817811021391991.08 - 1993.09Informacje o VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.8 1991.08 - 1993.09
VWPASSAT Variant (3A5, 35I)AAZ1.9 TD189655751991.03 - 1997.05Informacje o VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.9 TD 1991.03 - 1997.05
VWPASSAT Variant (3A5, 35I)1Z, AHU1.9 TDI189666901993.10 - 1997.05Informacje o VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.9 TDI 1993.10 - 1997.05
VWPASSAT Variant (3A5, 35I)AFN1.9 TDI1896811101996.03 - 1997.05Informacje o VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.9 TDI 1996.03 - 1997.05
VWPASSAT Variant (3A5, 35I)9A2.0 16V19841001361988.08 - 1993.09Informacje o VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 2.0 16V 1988.08 - 1993.09
VWPASSAT Variant (3A5, 35I)2E, ADY, AGG2.01984851151990.02 - 1997.05Informacje o VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 2.0 1990.02 - 1997.05
VWPASSAT Variant (3A5, 35I)2E, ADY, AGG2.0 Syncro1984851151990.03 - 1996.12Informacje o VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 2.0 Syncro 1990.03 - 1996.12
VWPASSAT Variant (3A5, 35I)2E, ADY, AGG2.01984851161993.10 - 1996.10Informacje o VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 2.0 1993.10 - 1996.10
VWPASSAT Variant (3A5, 35I)ABF2.0 16V19841101501994.01 - 1997.05Informacje o VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 2.0 16V 1994.01 - 1997.05
VWPASSAT Variant (3A5, 35I)AEP2.01984791071995.03 - 1996.08Informacje o VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 2.0 1995.03 - 1996.08
VWPASSAT Variant (3A5, 35I)AAA2.8 VR627921281741991.06 - 1997.05Informacje o VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 2.8 VR6 1991.06 - 1997.05
VWPASSAT Variant (3A5, 35I)ABV2.9 VR6 Syncro28611351841994.01 - 1997.05Informacje o VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 2.9 VR6 Syncro 1994.01 - 1997.05
VWPOLO CLASSIC (6V2)AFT, AEH, AKL, APF, AUR100 1.61595741001995.12 - 2001.09Informacje o VW POLO CLASSIC (6V2) 100 1.6 1995.12 - 2001.09
VWPOLO CLASSIC (6V2) 1.6159565881996.05 - 2001.09Informacje o VW POLO CLASSIC (6V2) 1.6 1996.05 - 2001.09
VWQUANTUMDDR2.01984921251989.08 - 1990.07Informacje o VW QUANTUM 2.0 1989.08 - 1990.07
VWQUANTUM 2.01984761031989.08 - 1990.07Informacje o VW QUANTUM 2.0 1989.08 - 1990.07
VWQUANTUM 2.01984761031990.08 - 1995.07Informacje o VW QUANTUM 2.0 1990.08 - 1995.07
VWQUANTUM 2.01984821111990.08 - 2005.07Informacje o VW QUANTUM 2.0 1990.08 - 2005.07
VWSCIROCCO (53B)KR1.8 16V17811021391985.10 - 1989.07Informacje o VW SCIROCCO (53B) 1.8 16V 1985.10 - 1989.07
VWSCIROCCO (53B)PL1.8 16V1781951291986.03 - 1992.07Informacje o VW SCIROCCO (53B) 1.8 16V 1986.03 - 1992.07
VWVENTO (1H2)AEK, AFT1.61595741011994.10 - 1998.09Informacje o VW VENTO (1H2) 1.6 1994.10 - 1998.09
VWVENTO (1H2)AEA, ABU, AEE1.6159855751992.09 - 1998.09Informacje o VW VENTO (1H2) 1.6 1992.09 - 1998.09
VWVENTO (1H2)AAM1.8178155751991.11 - 1998.09Informacje o VW VENTO (1H2) 1.8 1991.11 - 1998.09
VWVENTO (1H2)ACC, ABS, ADZ, ADD1.8178166901991.11 - 1998.09Informacje o VW VENTO (1H2) 1.8 1991.11 - 1998.09
VWVENTO (1H2)1Y1.9 D189648651991.11 - 1998.09Informacje o VW VENTO (1H2) 1.9 D 1991.11 - 1998.09
VWVENTO (1H2)AAZ1.9 TD189655751991.11 - 1998.09Informacje o VW VENTO (1H2) 1.9 TD 1991.11 - 1998.09
VWVENTO (1H2)1Z, AHU, ALE1.9 TDI189666901993.09 - 1998.09Informacje o VW VENTO (1H2) 1.9 TDI 1993.09 - 1998.09
VWVENTO (1H2)AFN1.9 TDI1896811101996.04 - 1998.09Informacje o VW VENTO (1H2) 1.9 TDI 1996.04 - 1998.09
VWVENTO (1H2)2E, ADY, AGG, AKR, ABA2.01984851151991.11 - 1998.09Informacje o VW VENTO (1H2) 2.0 1991.11 - 1998.09
VWVENTO (1H2)AEP2.0 GL1984791071996.05 - 1997.12Informacje o VW VENTO (1H2) 2.0 GL 1996.05 - 1997.12
VWVENTO (1H2)AAA2.8 VR627921281741992.01 - 1998.09Informacje o VW VENTO (1H2) 2.8 VR6 1992.01 - 1998.09
VWVENTO (1H2)AAA2.8 VR627921201631995.08 - 1996.04Informacje o VW VENTO (1H2) 2.8 VR6 1995.08 - 1996.04
Kod towaru Nazwa towaru Producent Cena brutto Dostępność
KLOCKI HAM. VW GDB1330 KLOCKI HAM. VW TRW 64,40 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.TYL + AKCESORIA DO MONTAZU 0986494596 KLOCKI HAM.TYL + AKCESORIA DO MONTAZU BOSCH 67,19 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.TYL VW PASSAT 96- 13.0460-2820.2/ATE KLOCKI HAM.TYL VW PASSAT 96- ATE 83,17 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.TYL + AKCESORIA DO MONTAZU 0986494600/BOH KLOCKI HAM.TYL + AKCESORIA DO MONTAZU BOSCH 84,94 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.TYL VW PASSAT 85-92 13.0460-2937.2/ATE KLOCKI HAM.TYL VW PASSAT 85-92 ATE 71,20 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. AUDI A4 PEUGEOT 307 2355402/TEX KLOCKI HAM. AUDI A4 PEUGEOT 307 TEXTAR 63,19 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. AUDI A6 GDB1504/TRW KLOCKI HAM. AUDI A6 TRW 70,38 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. RENAULT CLIO/MEGANE 2355406/TEX KLOCKI HAM. RENAULT CLIO/MEGANE TEXTAR 66,99 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. AUDI A4/A6 VW PASSAT 2355401/TEX KLOCKI HAM. AUDI A4/A6 VW PASSAT TEXTAR 63,19 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.  DTE GDB1330DTE KLOCKI HAM. DTE TRW 78,72 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. AUDI A4 A6 0986424751/BOH KLOCKI HAM. AUDI A4 A6 BOSCH 69,63 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. EPAD AUDI A4 PEUGEOT 307 2355481/TEX KLOCKI HAM. EPAD AUDI A4 PEUGEOT 307 TEXTAR 108,68 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.TYL RENAULT SCENIC 98- 13.0460-2845.2/ATE KLOCKI HAM.TYL RENAULT SCENIC 98- ATE 87,91 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.TYL VW GOLF V 03- 13.0460-2894.2 KLOCKI HAM.TYL VW GOLF V 03- ATE 83,79 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.TYL VW PASSAT 92-96 13.0460-2984.2/ATE KLOCKI HAM.TYL VW PASSAT 92-96 ATE 78,31 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. + AKCESORIA DO MONTAZU 0986494621/BOH KLOCKI HAM. + AKCESORIA DO MONTAZU BOSCH 96,09 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.TYL VW POLO 01- 13.0460-2864.2/ATE KLOCKI HAM.TYL VW POLO 01- ATE 88,46 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.CERAMIC TYL VW PASSAT 96- 13.0470-2820.2/ATE KLOCKI HAM.CERAMIC TYL VW PASSAT 96- ATE 122,42 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. 16146/FEB KLOCKI HAM. FEBI BILSTEIN 43,69 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.VW/AUDI/SKODA TYL LP565 KLOCKI HAM.VW/AUDI/SKODA TYL DELPHI 52,95 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. LP571/DEL KLOCKI HAM. DELPHI 46,62 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. + AKCESORIA DO MONTAZU 0986494597/BOH KLOCKI HAM. + AKCESORIA DO MONTAZU BOSCH 68,93 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.TYL VW SHARAN 95-00 13.0460-2819.2/ATE KLOCKI HAM.TYL VW SHARAN 95-00 ATE 101,11 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.TYL AUDI A4 04- 13.0460-2886.2/ATE KLOCKI HAM.TYL AUDI A4 04- ATE 94,35 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.  DTE GDB823DTE/TRW KLOCKI HAM. DTE TRW 68,74 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAMULCOWE 598180/VAL KLOCKI HAMULCOWE VALEO 49,27 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.CERAMIC TYL VW GOLF V 03- 13.0470-2894.2/ATE KLOCKI HAM.CERAMIC TYL VW GOLF V 03- ATE 120,60 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.TYL VW GOLF IV PASSAT B110046/DEC KLOCKI HAM.TYL VW GOLF IV PASSAT DENCKERMANN 45,07 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.CERAMIC TYL AUDI A4 04- 13.0470-2886.2/ATE KLOCKI HAM.CERAMIC TYL AUDI A4 04- ATE 120,91 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. VW BORA GDB1328/TRW KLOCKI HAM. VW BORA TRW 78,17 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAMULCOWE FIRST 301180/VAL KLOCKI HAMULCOWE FIRST VALEO 37,37 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. SEAT LEON GDB1416/TRW KLOCKI HAM. SEAT LEON TRW 70,15 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
-> 0986494597 0986466683/BOH -> 0986494597 BOSCH 70,60 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.AUDI/VW TYL 10-78/TOM KLOCKI HAM.AUDI/VW TYL TOMEX 32,09 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.AUDI/VW TYL 10-781/TOM KLOCKI HAM.AUDI/VW TYL TOMEX 34,49 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.TYL SKODA OCTAVIA 12- 13.0460-2787.2/ATE KLOCKI HAM.TYL SKODA OCTAVIA 12- ATE 94,60 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. 16639/FEB KLOCKI HAM. FEBI BILSTEIN 58,12 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.VW GOLF III TYL -99 22-0100-0/MET KLOCKI HAM.VW GOLF III TYL -99 METELLI 35,41 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. 22-0100-1/MET KLOCKI HAM. METELLI 34,21 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. 22-0100-2/MET KLOCKI HAM. METELLI 40,75 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAMULCOWE FIRST 301463 KLOCKI HAMULCOWE FIRST VALEO 45,18 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
Strona z 3
Lista opinii

 


Przesyłka Kurier Polska - Za pobraniem

  • Kurier DPD ( czas dostawy 1-2 dni robocze ) - 20 pln - 1 paczka do 30kg

Przesyłka Kurier Polska - Przelew na konto bankowe

  • Kurier INPOST (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 14 pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier INPOST (paczkomat max.wym.38x41x64 1-2 dni robocze)     - 14pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier DPD      (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 17pln - 1 paczka do 30kg
  • Transport bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kG - Kurier Inpost

Płatność

  • Płatność online (przelewy24.pl)
  • Gotówka
  • Przelew tradycyjny na konto: 

Transport Bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kg ( Kurier Inpost ) - Przelew na konto bankowe PKO Bank Polski SA 31 1020 4900 0000 8402 3258 8440


Odbiór osobisty - AUTO-PROFIL Monika Karłaszewska ul. Kwiatowa 4 62-800 Kalisz tel. 518 601 501 NIP: 6181995885 Regon: 251630577 - płatność gotówka, karta platnicza lub przelew bankowy

Zestawy Rozrządu w sklepie Motoszef.pl

Układ rozrządu jest jednym z najistotniejszych elementów w konstrukcjach silników spalinowych, zarówno tych współczesnych jak i tych o wiele bardziej wiekowych. Elementarnym zadaniem układu rozrządu jest zapewnienie dopływu mieszanki paliwowo-powietrznej do cylindrów w określonych interwałach oraz późniejsze odprowadzanie z nich zbędnych produktów spalania tej mieszanki. Sprawny układ rozrządu zapewnia stabilną pracę silnika oraz umożliwia takie wykorzystanie potencjału i osiągów każdej jednostki jakie przewidzieli dla niej konstruktorzy. Obecnie stosowane rozwiązania dotyczące konstrukcji poszczególnych elementów rozrządu zamykają się generalnie w ich dwóch podstawowych typach. Główną różnicą pomiędzy współcześnie stosowanymi rozwiązaniami jest sposób przenoszenia napędu z wału korbowego silnika na wałek lub wałki rozrządu odpowiedzialne za prawidłowe działanie zaworów. Z tego powodu wyróżniamy dwa rodzaje rozrządu. Jednym z nich jest układ oparty o pasek rozrządu, który jest najtańszą...


Czytaj więcej o Zestawach Rozrządu

Kilka informacji o TRW

Firma TRW posiada 110-letni staż pracy i wielkie doświadczenie w branży motoryzacyjnej. Powstała w amerykańskim mieście Cleveland. Na początku firma TRW opracowała szeroką gamę produktów dla nowo powstającej branży motoryzacyjnej. Już w 1904 roku wyprodukowano pierwszy dwu-częściowy zawór silnikowy dla Wint0n Motors Company, a także drewniane koła dla Modelu T, samochodu Henriego Forda w Ameryce Północnej. W ciągu 110 lat jakie upłynęły od powstania firmy TRW jej misją jest projektowanie i rozwijanie gamy systemów bezpieczeństwa, które są dostępne dla każdego kierowcy. Klientami TRW są wszyscy czołowi producenci samochodów...


Czytaj więcej o producencie TRW