Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

 Możliwa dostawa na sobotę kurierierem DPD +20zł

KLOCKI HAM. DTE GDB1434DTE TRW

{{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_new}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_custom1}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_sale}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
  • {{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articledetailOptions.translates.parameters.articledetail_return_info}}
{{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Client.Gross | number: 2 }} {{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Currency }}
Ilość:
{{articledetailOptions.translates.parameters.dangerous_articles_info}}
Ma towary zależne
Kod produktu:

{{articleDetail.WebShopArticleDTO.Code}}

{{articledetailOptions.translates.parameters.print_page_label}}
Ograniczenia producenta: BOSCH
Długość [mm]: 149,0
Wysokość [mm]: 60,5
Grubość [mm]: 18,0
Styk ostrzegawczy o zużyciu: nieprzygotowany dla wskaźnika zużycia
Układ hamulcowy: Okładziny hamulcowe o zredukowanym pyleniu
Układ hamulcowy: również dla nawiercanych tarcz hamulcowych
Oznaczenie kontrolne: E9 90R-02A1062/0220
Kod EAN
3322938207458
Informacje dodatkowe producenta
pdf
Producent Kod OE
A.B.S. 37215
ACDelco AC684581D
AISIN BPFO-1005
APEC braking PAD1174
ATE 13046039872
ATE 13047039872
BENDIX 573013B
BENDIX 573020
BENDIX 573020B
BENDIX DB1479
BLUE PRINT ADJ134231
BORG & BECK BBP1706
BORG & BECK BBP1707
BOSCH 0 986 424 546
BOSCH 0 986 494 026
BOSCH 0 986 495 050
BOSCH 0 986 495 230
BOSCH 0 986 AB2 919
BOSCH 0 986 AB3 912
BOSCH 0 986 TB2 819
BOSCH 986424546
BOSCH F 03B 150 315
BREMBO P24060
BREMBO P24060N
DELPHI LP1533
E.T.F. 120926
FEBI BILSTEIN 16402
FERODO FDB1425
FERODO FDB1425-D
FERODO FQT1425
FERODO FSL1425
FERODO TAR1425
FIRST LINE FBP3335
FORD 1121894
FORD 1126718
FORD 1204843
FORD 1250688
FORD 1521531
FORD 1522062
FORD 1S71-2K021-AB
FORD ME1S-7J2K021-AC
FRAS-LE PD/586
FTE BL1752A1
GALFER B1G10205622
GIRLING 6114344
HELLA 8DB 355 009-071
HELLA 8DB 355 023-821
HELLA 8DB 355 029-581
HELLA PAGID 8DB 355 009-071
HELLA PAGID 8DB 355 023-821
HELLA PAGID 8DB 355 029-581
HERZOG GERMANY 887215
ICER 181380
ICER 181380701
JAGUAR C2S12638
JAGUAR C2S17129
JAGUAR C2S48022
JAGUAR C2S52079
JURID 573013J
JURID 573020J
KAWE 81436
KAWE 81557
LEMFÖRDER 26463
LPR 05P865
MAGNETI MARELLI 363702161290
MAPCO 6544
METELLI 2203180
METZGER 077600
MEYLE 025 232 7918
MEYLE 025 232 7918/PD
MINTEX MDB2062
MINTEX MDK0187
NECTO FD6931A
NECTO FD6931N
NK 222553
PAGID T1210
PEX 7563
PEX 7563S
QH Benelux 7333
QH Benelux 7488
QUINTON HAZELL BP1264
RAMEDER T0610166
REMSA 077600
REMSA 105210
REMSA 77600
REMY RAP1092
REMY RAP1468
ROULUNDS RUBBER 684581
RUVILLE D00013190
sbs 222553
SPIDAN 32826
SWAG 50916402
TEXTAR 2327904
TEXTAR 2327907
TEXTAR 2327918404
TOPRAN 301958
TRISCAN 811016005
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 1835030
VAICO V258109
VALEO 301433
VALEO 597338
VALEO 598433
VALEO 601108
WAGNER WBP23279A
ZIMMERMANN 232791851
MarkaModelKod silnikaTyp pojazduPojemność [cm3]Moc silnika [kW]Moc silnika [KM]Lata produkcjiInfo
CHANACM8 1.3131060822003.11 - 2008.12Informacje o CHANA CM8 1.3 2003.11 - 2008.12
CHANACM8JL475Q1.6159072982003.11 - 2008.12Informacje o CHANA CM8 1.6 2003.11 - 2008.12
CHANALEIMENGJL465QB1.0101239532004.01 - 2006.12Informacje o CHANA LEIMENG 1.0 2004.01 - 2006.12
CHANALEIMENG 1.3131060822004.02 - 2006.12Informacje o CHANA LEIMENG 1.3 2004.02 - 2006.12
FORDMETROSTARZH20CJBB2.019991071452000.10 - 2007.02Informacje o FORD METROSTAR 2.0 2000.10 - 2007.02
FORDMETROSTARLCBD2.524951251702000.10 - 2007.02Informacje o FORD METROSTAR 2.5 2000.10 - 2007.02
FORDMONDEO III (B5Y)CGBA, CGBB1.8 16V1798811102000.10 - 2007.03Informacje o FORD MONDEO III (B5Y) 1.8 16V 2000.10 - 2007.03
FORDMONDEO III (B5Y)CHBA, CHBB1.8 16V1798921252000.10 - 2007.03Informacje o FORD MONDEO III (B5Y) 1.8 16V 2000.10 - 2007.03
FORDMONDEO III (B5Y)CFBA1.8 SCi1798961302003.06 - 2007.03Informacje o FORD MONDEO III (B5Y) 1.8 SCi 2003.06 - 2007.03
FORDMONDEO III (B5Y)D5BA, SDBA2.0 16V DI / TDDi / TDCi199866902000.10 - 2007.03Informacje o FORD MONDEO III (B5Y) 2.0 16V DI / TDDi / TDCi 2000.10 - 2007.03
FORDMONDEO III (B5Y)D6BA, HJBA, HJBB, HJBC2.0 16V TDDi / TDCi1998851152000.10 - 2007.03Informacje o FORD MONDEO III (B5Y) 2.0 16V TDDi / TDCi 2000.10 - 2007.03
FORDMONDEO III (B5Y)FMBA, N7BA, N7BB2.0 TDCi1998961302001.10 - 2007.03Informacje o FORD MONDEO III (B5Y) 2.0 TDCi 2001.10 - 2007.03
FORDMONDEO III (B5Y)CJBA, CJBB2.0 16V19991071462000.10 - 2007.03Informacje o FORD MONDEO III (B5Y) 2.0 16V 2000.10 - 2007.03
FORDMONDEO III (B5Y)QJBA, QJBB2.2 TDCi21981141552004.09 - 2007.03Informacje o FORD MONDEO III (B5Y) 2.2 TDCi 2004.09 - 2007.03
FORDMONDEO III (B5Y)QJBC, QJBD2.2 TDCi21981101502004.09 - 2007.03Informacje o FORD MONDEO III (B5Y) 2.2 TDCi 2004.09 - 2007.03
FORDMONDEO III (B5Y)LCBD2.5 V6 24V24951251702000.10 - 2007.03Informacje o FORD MONDEO III (B5Y) 2.5 V6 24V 2000.10 - 2007.03
FORDMONDEO III (B5Y)MEBAST22029671662262002.04 - 2007.03Informacje o FORD MONDEO III (B5Y) ST220 2002.04 - 2007.03
FORDMONDEO III (B5Y)REBA3.0 V6 24V29671502042004.09 - 2007.03Informacje o FORD MONDEO III (B5Y) 3.0 V6 24V 2004.09 - 2007.03
FORDMONDEO III sedan (B4Y)CHBA, CHBB1.8 16V1798921252000.10 - 2007.03Informacje o FORD MONDEO III sedan (B4Y) 1.8 16V 2000.10 - 2007.03
FORDMONDEO III sedan (B4Y)CGBA, CGBB1.8 16V1798811102000.10 - 2007.03Informacje o FORD MONDEO III sedan (B4Y) 1.8 16V 2000.10 - 2007.03
FORDMONDEO III sedan (B4Y)CFBA1.8 SCi1798961302003.06 - 2007.03Informacje o FORD MONDEO III sedan (B4Y) 1.8 SCi 2003.06 - 2007.03
FORDMONDEO III sedan (B4Y)D6BA, HJBA, HJBB, HJBC2.0 16V TDDi / TDCi1998851152000.10 - 2007.03Informacje o FORD MONDEO III sedan (B4Y) 2.0 16V TDDi / TDCi 2000.10 - 2007.03
FORDMONDEO III sedan (B4Y)PD20FMCR2.0 DI1998921252000.10 - 2007.03Informacje o FORD MONDEO III sedan (B4Y) 2.0 DI 2000.10 - 2007.03
FORDMONDEO III sedan (B4Y)D5BA, SDBA2.0 16V DI / TDDi / TDCi199866902000.10 - 2007.03Informacje o FORD MONDEO III sedan (B4Y) 2.0 16V DI / TDDi / TDCi 2000.10 - 2007.03
FORDMONDEO III sedan (B4Y)FMBA, N7BA, N7BB2.0 TDCi1998961302001.10 - 2007.03Informacje o FORD MONDEO III sedan (B4Y) 2.0 TDCi 2001.10 - 2007.03
FORDMONDEO III sedan (B4Y)CJBA, CJBB2.0 16V19991071462000.10 - 2007.03Informacje o FORD MONDEO III sedan (B4Y) 2.0 16V 2000.10 - 2007.03
FORDMONDEO III sedan (B4Y)QJBC, QJBD2.2 TDCi21981101502004.09 - 2007.03Informacje o FORD MONDEO III sedan (B4Y) 2.2 TDCi 2004.09 - 2007.03
FORDMONDEO III sedan (B4Y)QJBA, QJBB2.2 TDCi21981141552004.09 - 2007.03Informacje o FORD MONDEO III sedan (B4Y) 2.2 TDCi 2004.09 - 2007.03
FORDMONDEO III sedan (B4Y)LCBD2.5 V624951251702000.10 - 2007.03Informacje o FORD MONDEO III sedan (B4Y) 2.5 V6 2000.10 - 2007.03
FORDMONDEO III sedan (B4Y)LCBD2.5 V6 24V24951251702000.10 - 2007.03Informacje o FORD MONDEO III sedan (B4Y) 2.5 V6 24V 2000.10 - 2007.03
FORDMONDEO III sedan (B4Y)MEBAST22029671662262002.04 - 2007.03Informacje o FORD MONDEO III sedan (B4Y) ST220 2002.04 - 2007.03
FORDMONDEO III sedan (B4Y)REBA3.0 V6 24V29671502042004.09 - 2007.03Informacje o FORD MONDEO III sedan (B4Y) 3.0 V6 24V 2004.09 - 2007.03
FORDMONDEO III Turnier (BWY)CHBA, CHBB1.8 16V1798921252000.10 - 2007.03Informacje o FORD MONDEO III Turnier (BWY) 1.8 16V 2000.10 - 2007.03
FORDMONDEO III Turnier (BWY)CGBA, CGBB1.8 16V1798811102000.10 - 2007.03Informacje o FORD MONDEO III Turnier (BWY) 1.8 16V 2000.10 - 2007.03
FORDMONDEO III Turnier (BWY)CFBA1.8 SCi1798961302003.06 - 2007.03Informacje o FORD MONDEO III Turnier (BWY) 1.8 SCi 2003.06 - 2007.03
FORDMONDEO III Turnier (BWY)D6BA, HJBA, HJBB, HJBC2.0 16V TDDi / TDCi1998851152000.10 - 2007.03Informacje o FORD MONDEO III Turnier (BWY) 2.0 16V TDDi / TDCi 2000.10 - 2007.03
FORDMONDEO III Turnier (BWY)D5BA, SDBA2.0 16V DI / TDDi / TDCi199866902000.10 - 2007.03Informacje o FORD MONDEO III Turnier (BWY) 2.0 16V DI / TDDi / TDCi 2000.10 - 2007.03
FORDMONDEO III Turnier (BWY)FMBA, N7BA, N7BB2.0 TDCi1998961302001.10 - 2007.03Informacje o FORD MONDEO III Turnier (BWY) 2.0 TDCi 2001.10 - 2007.03
FORDMONDEO III Turnier (BWY)CJBA, CJBB2.0 16V19991071462000.10 - 2007.03Informacje o FORD MONDEO III Turnier (BWY) 2.0 16V 2000.10 - 2007.03
FORDMONDEO III Turnier (BWY)QJBA, QJBB2.2 TDCi21981141552004.09 - 2007.03Informacje o FORD MONDEO III Turnier (BWY) 2.2 TDCi 2004.09 - 2007.03
FORDMONDEO III Turnier (BWY)QJBC, QJBD2.2 TDCi21981101502004.09 - 2007.03Informacje o FORD MONDEO III Turnier (BWY) 2.2 TDCi 2004.09 - 2007.03
FORDMONDEO III Turnier (BWY)LCBD2.5 V6 24V24951251702000.10 - 2007.03Informacje o FORD MONDEO III Turnier (BWY) 2.5 V6 24V 2000.10 - 2007.03
FORDMONDEO III Turnier (BWY)MEBAST22029671662262002.04 - 2007.03Informacje o FORD MONDEO III Turnier (BWY) ST220 2002.04 - 2007.03
FORDMONDEO III Turnier (BWY)REBA3.0 V6 24V29671502042004.09 - 2007.03Informacje o FORD MONDEO III Turnier (BWY) 3.0 V6 24V 2004.09 - 2007.03
FORD (CHANGAN)MONDEOLF-DE2.019991051412003.05 - 2007.12Informacje o FORD (CHANGAN) MONDEO 2.0 2003.05 - 2007.12
FORD (CHANGAN)MONDEOMP25LCBD2.524951271732003.05 - 2007.12Informacje o FORD (CHANGAN) MONDEO 2.5 2003.05 - 2007.12
FORD AUSTRALIAMONDEO liftback (HE)NGA2.01988941282000.02 - 2001.04Informacje o FORD AUSTRALIA MONDEO liftback (HE) 2.0 2000.02 - 2001.04
FORD AUSTRALIAMONDEO sedan (HE)NGA2.0 (HE)1988941282000.02 - 2001.04Informacje o FORD AUSTRALIA MONDEO sedan (HE) 2.0 (HE) 2000.02 - 2001.04
JAGUARX-TYPE I (X400)FMBA, FMBB2.0 D1998961302003.07 - 2009.11Informacje o JAGUAR X-TYPE I (X400) 2.0 D 2003.07 - 2009.11
JAGUARX-TYPE I (X400)YB (AJ-V6)2.1 V620991151562002.03 - 2009.11Informacje o JAGUAR X-TYPE I (X400) 2.1 V6 2002.03 - 2009.11
JAGUARX-TYPE I (X400)QJBA2.2 D21981141552005.10 - 2009.11Informacje o JAGUAR X-TYPE I (X400) 2.2 D 2005.10 - 2009.11
JAGUARX-TYPE I (X400)QJBA2.2 D21981101502005.10 - 2009.11Informacje o JAGUAR X-TYPE I (X400) 2.2 D 2005.10 - 2009.11
JAGUARX-TYPE I (X400)QJBA2.2 D21981071462007.01 - 2009.11Informacje o JAGUAR X-TYPE I (X400) 2.2 D 2007.01 - 2009.11
JAGUARX-TYPE I (X400)XB (AJ-V6)2.5 V6 Napęd na wszystkie koła24951441962001.06 - 2009.11Informacje o JAGUAR X-TYPE I (X400) 2.5 V6 Napęd na wszystkie koła 2001.06 - 2009.11
JAGUARX-TYPE I (X400)AJ-V63.0 V6 Napęd na wszystkie koła29671692302001.06 - 2008.12Informacje o JAGUAR X-TYPE I (X400) 3.0 V6 Napęd na wszystkie koła 2001.06 - 2008.12
JAGUARX-TYPE I Kombi (X400)FMBA, FMBB2.0 D1998961302004.02 - 2009.12Informacje o JAGUAR X-TYPE I Kombi (X400) 2.0 D 2004.02 - 2009.12
JAGUARX-TYPE I Kombi (X400)YB (AJ-V6)2.1 V620991151562003.11 - 2009.03Informacje o JAGUAR X-TYPE I Kombi (X400) 2.1 V6 2003.11 - 2009.03
JAGUARX-TYPE I Kombi (X400)QJBA2.2 D21981101502005.10 - 2009.12Informacje o JAGUAR X-TYPE I Kombi (X400) 2.2 D 2005.10 - 2009.12
JAGUARX-TYPE I Kombi (X400)QJBA2.2 D21981141552005.10 - 2009.12Informacje o JAGUAR X-TYPE I Kombi (X400) 2.2 D 2005.10 - 2009.12
JAGUARX-TYPE I Kombi (X400)QJBA2.2 D21981071462007.01 - 2009.12Informacje o JAGUAR X-TYPE I Kombi (X400) 2.2 D 2007.01 - 2009.12
JAGUARX-TYPE I Kombi (X400)XB (AJ-V6)2.524951441962004.02 - 2009.12Informacje o JAGUAR X-TYPE I Kombi (X400) 2.5 2004.02 - 2009.12
JAGUARX-TYPE I Kombi (X400)AJ-V63.029671692302004.02 - 2009.12Informacje o JAGUAR X-TYPE I Kombi (X400) 3.0 2004.02 - 2009.12
Kod towaru Nazwa towaru Producent Cena brutto Dostępność
KLOCKI HAM. FORD MONDEO JAGUAR X-TYPE 2327904/TEX KLOCKI HAM. FORD MONDEO JAGUAR X-TYPE TEXTAR 132,90 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.PRZOD FORD MONDEO III 00-07 13.0460-3987.2/ATE KLOCKI HAM.PRZOD FORD MONDEO III 00-07 ATE 153,09 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. FORD MONDEO III 0986494026 KLOCKI HAM. FORD MONDEO III BOSCH 111,95 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. FORD MONDEO III GDB1434/TRW KLOCKI HAM. FORD MONDEO III TRW 103,92 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.FORD MONDEO 00-07 12-58/TOM KLOCKI HAM.FORD MONDEO 00-07 TOMEX 57,91 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM CERAMIC PRZOD MONDEO III 00- 13.0470-3987.2/ATE KLOCKI HAM CERAMIC PRZOD MONDEO III 00- ATE 212,53 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. 16402/FEB KLOCKI HAM. FEBI BILSTEIN 89,24 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.FORD MONDEO III 00-07 22-0318-0/MET KLOCKI HAM.FORD MONDEO III 00-07 METELLI 80,16 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.PRZOD FORD MONDEO III 00- B110202/DEC KLOCKI HAM.PRZOD FORD MONDEO III 00- DENCKERMANN 70,28 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.MONDEO III LP1533/DEL KLOCKI HAM.MONDEO III DELPHI 91,76 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. FORD MONDEO III P 24 060/BRE KLOCKI HAM. FORD MONDEO III BREMBO 109,30 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAMULCOWE PRZED.FORD MONDEO III JQ1012850/KAO KLOCKI HAMULCOWE PRZED.FORD MONDEO III KAMOKA 77,05 PLN Dostępność: 3 sztuki
KLOCKI HAM.MONDEO III CZUJNIK MA.0711.0/MAF KLOCKI HAM.MONDEO III CZUJNIK MAFF 131,35 PLN Dostępność: 3 sztuki
KLOCKI HAM.FORD MONDEO III MA.0711.1/MAF KLOCKI HAM.FORD MONDEO III MAFF 86,05 PLN Dostępność: 1 sztuka
KLOCKI HAM. FORD MOTORCRAFT 1783849/OEM KLOCKI HAM. FORD MOTORCRAFT OE 165,44 PLN Dostępność: Brak
KLOCKI HAM. 83.711.0/RAI KLOCKI HAM. RAICAM KLOCKI 68,27 PLN Dostępność: Brak
KLOCKI HAM. FORD MONDEO III 00- MDB2062/MIN KLOCKI HAM. FORD MONDEO III 00- MINTEX KLOCKI 90,28 PLN Dostępność: Brak
Strona z 1
Lista opinii

 


Przesyłka Kurier Polska - Za pobraniem

  • Kurier DPD ( czas dostawy 1-2 dni robocze ) - 20 pln - 1 paczka do 30kg

Przesyłka Kurier Polska - Przelew na konto bankowe

  • Kurier INPOST (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 14 pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier INPOST (paczkomat max.wym.38x41x64 1-2 dni robocze)     - 14pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier DPD      (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 17pln - 1 paczka do 30kg
  • Transport bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kG - Kurier Inpost

Płatność

  • Płatność online (przelewy24.pl)
  • Gotówka
  • Przelew tradycyjny na konto: 

Transport Bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kg ( Kurier Inpost ) - Przelew na konto bankowe PKO Bank Polski SA 31 1020 4900 0000 8402 3258 8440


Odbiór osobisty - AUTO-PROFIL Monika Karłaszewska ul. Kwiatowa 4 62-800 Kalisz tel. 518 601 501 NIP: 6181995885 Regon: 251630577 - płatność gotówka, karta platnicza lub przelew bankowy

Zestawy Rozrządu w sklepie Motoszef.pl

Układ rozrządu jest jednym z najistotniejszych elementów w konstrukcjach silników spalinowych, zarówno tych współczesnych jak i tych o wiele bardziej wiekowych. Elementarnym zadaniem układu rozrządu jest zapewnienie dopływu mieszanki paliwowo-powietrznej do cylindrów w określonych interwałach oraz późniejsze odprowadzanie z nich zbędnych produktów spalania tej mieszanki. Sprawny układ rozrządu zapewnia stabilną pracę silnika oraz umożliwia takie wykorzystanie potencjału i osiągów każdej jednostki jakie przewidzieli dla niej konstruktorzy. Obecnie stosowane rozwiązania dotyczące konstrukcji poszczególnych elementów rozrządu zamykają się generalnie w ich dwóch podstawowych typach. Główną różnicą pomiędzy współcześnie stosowanymi rozwiązaniami jest sposób przenoszenia napędu z wału korbowego silnika na wałek lub wałki rozrządu odpowiedzialne za prawidłowe działanie zaworów. Z tego powodu wyróżniamy dwa rodzaje rozrządu. Jednym z nich jest układ oparty o pasek rozrządu, który jest najtańszą...


Czytaj więcej o Zestawach Rozrządu

Kilka informacji o TRW

Firma TRW posiada 110-letni staż pracy i wielkie doświadczenie w branży motoryzacyjnej. Powstała w amerykańskim mieście Cleveland. Na początku firma TRW opracowała szeroką gamę produktów dla nowo powstającej branży motoryzacyjnej. Już w 1904 roku wyprodukowano pierwszy dwu-częściowy zawór silnikowy dla Wint0n Motors Company, a także drewniane koła dla Modelu T, samochodu Henriego Forda w Ameryce Północnej. W ciągu 110 lat jakie upłynęły od powstania firmy TRW jej misją jest projektowanie i rozwijanie gamy systemów bezpieczeństwa, które są dostępne dla każdego kierowcy. Klientami TRW są wszyscy czołowi producenci samochodów...


Czytaj więcej o producencie TRW