Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

 Możliwa dostawa na sobotę kurierierem DPD +20zł

KLOCKI HAM. DTE GDB1404DTE TRW

{{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_new}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_custom1}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_sale}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
  • {{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articledetailOptions.translates.parameters.articledetail_return_info}}
{{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Client.Gross | number: 2 }} {{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Currency }}
Ilość:
{{articledetailOptions.translates.parameters.dangerous_articles_info}}
Ma towary zależne
Kod produktu:

{{articleDetail.WebShopArticleDTO.Code}}

{{articledetailOptions.translates.parameters.print_page_label}}
Ograniczenia producenta: ATE
Wysokość [mm]: 63,6
Grubość [mm]: 20
Styk ostrzegawczy o zużyciu: przygotowany dla wskaźnika zużycia
Układ hamulcowy: Okładziny hamulcowe o zredukowanym pyleniu
Układ hamulcowy: również dla nawiercanych tarcz hamulcowych
Oznaczenie kontrolne: E9 90R-02A1062/4221
Długość 1 [mm]: 154,8
Długość 2 [mm]: 155,4
Kody handlowe
21676, 21990, 23183
Kod EAN
3322938283773
Informacje dodatkowe producenta
pdf
Producent Kod OE
A.B.S. 36998OE
A.B.S. 37036
A.B.S. 37036OE
ACDelco AC636981D
APEC braking PAD1065
ATE 13046070892
ATE 13046071552
ATE 13046370892
ATE 13046371552
ATE 13047070892
BENDIX 571994B
BENDIX 573002B
BMW 1 164 627
BMW 1 164 629
BMW 2 157 590
BMW 34 11 1 164 627
BMW 34 11 1 164 629
BMW 34 11 2 157 590
BMW 34 11 6 761 278
BMW 34 11 6 761 280
BMW 6 761 278
BMW 6 761 280
BORG & BECK BBP1590
BOSCH 0 986 424 400
BOSCH 0 986 494 007
BOSCH 0 986 AB4 752
BOSCH 0 986 TB2 153
BOSCH 0 986 TB2 598
BREMBO P06022
BREMBO P06065
DELPHI LP1608
DELPHI LP1843
E.T.F. 120773
FEBI BILSTEIN 16349
FEBI BILSTEIN 16442
FERODO FDB1073
FERODO FDB4753
FERODO FDS1073
FERODO FQT1073
FERODO FSL1073
FIRST LINE FBP3213
fri.tech. 2160
fri.tech. 2163
FTE BL1470A2
FTE BL1738A2
GALFER B1G10204112
HELLA 8DB 355 007-961
HELLA 8DB 355 010-711
HELLA PAGID 8DB 355 010-711
ICER 181296
JURID 571994JAS
JURID 573002J
JURID 573002JAS
JURID 573002JC
KAGER 351040
KAWE 81488
LEMFÖRDER 15881 07
LPR 05P649
MAGNETI MARELLI 363702160411
MAGNETI MARELLI 363702161115
MAGNETI MARELLI 363702161243
MAPCO 6533
METELLI 2202070
METELLI 2202073
METZGER 027025
METZGER 096300
MEYLE 025 216 7720
MEYLE 025 216 7720/PD
MEYLE 025 219 9020
MEYLE 025 219 9020/PD
MINTEX MDB1817
MINTEX MDB2107
MINTEX MDK0204
NECTO FD6738A
NECTO FD6738N
NK 221523
NK 221528
OPTIMAL 10279
PAGID T1103
PAGID T1103EP
PAGID T1387
PAGID T1387EP
PEX 7443
PEX 7443S
PEX 7584
QH Benelux 7284
QH Benelux 7352
QUINTON HAZELL 827000
QUINTON HAZELL BP1423
QUINTON HAZELL BP926
RAMEDER T0600096
RAMEDER T0610038
REMSA 027015
REMSA 027025
REMSA 27015
REMSA 27025
REMSA 827000
ROADHOUSE 827000
ROULUNDS RUBBER 636981
ROULUNDS RUBBER 689481
sbs 221523
sbs 221528
SCT - MANNOL SP138
SPIDAN 32482
SWAG 20916349
SWAG 20916442
TEXTAR 2167703
TEXTAR 2167781
TEXTAR 2167791
TEXTAR 2199003
TEXTAR 2199020305
TEXTAR 2199081
TEXTAR 2199091
TOPRAN 500379
TOPRAN 500792
TRISCAN 811011002
TRISCAN 811011010
TRISCAN 811011015
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0834103
TRUSTING 2160
TRUSTING 2163
VAICO V208100
VAICO V2081001
VALEO 301409
VALEO 597234
VALEO 597330
VALEO 598310
VALEO 598409
VALEO 598811
VALEO 604150
WOKING P370315
WOKING P370325
WOKING P863300
ZIMMERMANN 10262030570
ZIMMERMANN 10302030570
ZIMMERMANN 216771951
ZIMMERMANN 216771952
ZIMMERMANN 231831951
MarkaModelKod silnikaTyp pojazduPojemność [cm3]Moc silnika [kW]Moc silnika [KM]Lata produkcjiInfo
BMW3 coupe (E46)M54 B30 (306S3)330 xi29791702312000.06 - 2006.07Informacje o BMW 3 coupe (E46) 330 xi 2000.06 - 2006.07
BMW5 (E39)M47 D20 (204D1)520 d19511001362000.02 - 2003.06Informacje o BMW 5 (E39) 520 d 2000.02 - 2003.06
BMW5 (E39)M52 B20 (206S3), M52 B20 (206S4)520 i19901101501996.01 - 2003.06Informacje o BMW 5 (E39) 520 i 1996.01 - 2003.06
BMW5 (E39)M52 B20 (206S3), M52 B20 (206S4)520 i19901001361996.01 - 2003.06Informacje o BMW 5 (E39) 520 i 1996.01 - 2003.06
BMW5 (E39)M54 B22 (226S1)520 i21711251702000.09 - 2003.06Informacje o BMW 5 (E39) 520 i 2000.09 - 2003.06
BMW5 (E39)M52 B25 (256S3), M52 B25 (256S4)523 i24941251701995.09 - 2000.08Informacje o BMW 5 (E39) 523 i 1995.09 - 2000.08
BMW5 (E39)M54 B25 (256S5)525 i24941411922000.09 - 2003.06Informacje o BMW 5 (E39) 525 i 2000.09 - 2003.06
BMW5 (E39)M51 D25 (256T1)525 tds24971051431996.01 - 2003.06Informacje o BMW 5 (E39) 525 tds 1996.01 - 2003.06
BMW5 (E39)M51 D25 (256T1)525 td2497851161997.01 - 2003.06Informacje o BMW 5 (E39) 525 td 1997.01 - 2003.06
BMW5 (E39)M57 D25 (256D1)525 d24971201632000.02 - 2003.06Informacje o BMW 5 (E39) 525 d 2000.02 - 2003.06
BMW5 (E39)M52 B28 (286S1), M52 B28 (286S2)528 i27931421931995.09 - 2000.08Informacje o BMW 5 (E39) 528 i 1995.09 - 2000.08
BMW5 (E39)M57 D30 (306D1)530 d29261351841998.08 - 2000.09Informacje o BMW 5 (E39) 530 d 1998.08 - 2000.09
BMW5 (E39)M62 B35 (358S2)535 i34981802451998.09 - 2003.06Informacje o BMW 5 (E39) 535 i 1998.09 - 2003.06
BMW5 Touring (E39)M47 D20 (204D1)520 d19511001362000.02 - 2003.09Informacje o BMW 5 Touring (E39) 520 d 2000.02 - 2003.09
BMW5 Touring (E39)M52 B20 (206S3), M52 B20 (206S4)520 i19901101501997.03 - 2001.08Informacje o BMW 5 Touring (E39) 520 i 1997.03 - 2001.08
BMW5 Touring (E39)M52 B20 (206S3), M52 B20 (206S4)520 i19901001361997.03 - 2001.08Informacje o BMW 5 Touring (E39) 520 i 1997.03 - 2001.08
BMW5 Touring (E39)M54 B22 (226S1)520 i21711251702000.09 - 2003.12Informacje o BMW 5 Touring (E39) 520 i 2000.09 - 2003.12
BMW5 Touring (E39)M52 B25 (256S3), M52 B25 (256S4)523 i24941251701997.03 - 2000.08Informacje o BMW 5 Touring (E39) 523 i 1997.03 - 2000.08
BMW5 Touring (E39)M54 B25 (256S5)525 i24941411922000.09 - 2004.05Informacje o BMW 5 Touring (E39) 525 i 2000.09 - 2004.05
BMW5 Touring (E39)M51 D25 (256T1)525 tds24971051431997.03 - 2004.05Informacje o BMW 5 Touring (E39) 525 tds 1997.03 - 2004.05
BMW5 Touring (E39)M57 D25 (256D1)525 d24971201632000.02 - 2004.05Informacje o BMW 5 Touring (E39) 525 d 2000.02 - 2004.05
BMW5 Touring (E39)M52 B28 (286S1), M52 B28 (286S2)528 i27931421931996.11 - 2000.08Informacje o BMW 5 Touring (E39) 528 i 1996.11 - 2000.08
BMW5 Touring (E39)M57 D30 (306D1)530 d29261351841998.08 - 2000.09Informacje o BMW 5 Touring (E39) 530 d 1998.08 - 2000.09
Lista opinii

 


Przesyłka Kurier Polska - Za pobraniem

  • Kurier DPD ( czas dostawy 1-2 dni robocze ) - 20 pln - 1 paczka do 30kg

Przesyłka Kurier Polska - Przelew na konto bankowe

  • Kurier INPOST (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 14 pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier INPOST (paczkomat max.wym.38x41x64 1-2 dni robocze)     - 14pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier DPD      (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 17pln - 1 paczka do 30kg
  • Transport bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kG - Kurier Inpost

Płatność

  • Płatność online (przelewy24.pl)
  • Gotówka
  • Przelew tradycyjny na konto: 

Transport Bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kg ( Kurier Inpost ) - Przelew na konto bankowe PKO Bank Polski SA 31 1020 4900 0000 8402 3258 8440


Odbiór osobisty - AUTO-PROFIL Monika Karłaszewska ul. Kwiatowa 4 62-800 Kalisz tel. 518 601 501 NIP: 6181995885 Regon: 251630577 - płatność gotówka, karta platnicza lub przelew bankowy

Zestawy Rozrządu w sklepie Motoszef.pl

Układ rozrządu jest jednym z najistotniejszych elementów w konstrukcjach silników spalinowych, zarówno tych współczesnych jak i tych o wiele bardziej wiekowych. Elementarnym zadaniem układu rozrządu jest zapewnienie dopływu mieszanki paliwowo-powietrznej do cylindrów w określonych interwałach oraz późniejsze odprowadzanie z nich zbędnych produktów spalania tej mieszanki. Sprawny układ rozrządu zapewnia stabilną pracę silnika oraz umożliwia takie wykorzystanie potencjału i osiągów każdej jednostki jakie przewidzieli dla niej konstruktorzy. Obecnie stosowane rozwiązania dotyczące konstrukcji poszczególnych elementów rozrządu zamykają się generalnie w ich dwóch podstawowych typach. Główną różnicą pomiędzy współcześnie stosowanymi rozwiązaniami jest sposób przenoszenia napędu z wału korbowego silnika na wałek lub wałki rozrządu odpowiedzialne za prawidłowe działanie zaworów. Z tego powodu wyróżniamy dwa rodzaje rozrządu. Jednym z nich jest układ oparty o pasek rozrządu, który jest najtańszą...


Czytaj więcej o Zestawach Rozrządu

Kilka informacji o TRW

Firma TRW posiada 110-letni staż pracy i wielkie doświadczenie w branży motoryzacyjnej. Powstała w amerykańskim mieście Cleveland. Na początku firma TRW opracowała szeroką gamę produktów dla nowo powstającej branży motoryzacyjnej. Już w 1904 roku wyprodukowano pierwszy dwu-częściowy zawór silnikowy dla Wint0n Motors Company, a także drewniane koła dla Modelu T, samochodu Henriego Forda w Ameryce Północnej. W ciągu 110 lat jakie upłynęły od powstania firmy TRW jej misją jest projektowanie i rozwijanie gamy systemów bezpieczeństwa, które są dostępne dla każdego kierowcy. Klientami TRW są wszyscy czołowi producenci samochodów...


Czytaj więcej o producencie TRW