Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

zamówienia w czwartek do godz.17:00 możliwa dostawa w sobotę kurierem DPD +20zł

FILTR PALIWA 0450906508/BOF BOSCH

{{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_new}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_custom1}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_sale}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
  • {{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articledetailOptions.translates.parameters.articledetail_return_info}}
{{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Client.Gross | number: 2 }} {{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Currency }}
Ilość:
{{articledetailOptions.translates.parameters.dangerous_articles_info}}
Ma towary zależne
Kod produktu:

{{articleDetail.WebShopArticleDTO.Code}}

{{articledetailOptions.translates.parameters.print_page_label}}
Rodzaj filtra: Filtr przewodowy
Średnica [mm]: 80,4
Średnica zewnętrzna 1 [mm]: 86
Wysokość [mm]: 186,5
Dolot - Ø [mm]: 10
Wylot - Ø [mm]: 10
Kody handlowe
N 6508
Producent Kod OE
ALCO FILTER SP-1290
BLUE PRINT ADG02362
BOSCH F 026 402 759
CLEAN FILTERS DN 1953
CLEAN FILTERS DN2723
COMLINE EFF299
CORTECO 19018508
DELPHI HDF924
DELPHI HDF927
DELPHI HDF927E
FILTRON PP 838/4
FILTROS TECFIL PSC459
FORD 1 351 227
FORD 1132631
FORD 1137026
FORD 1142601
FORD 1230645
FORD 1250518
FORD 1335710
FORD 1342601
FORD 1480495
FORD 1480561
FORD 1532171
FORD 1709787
FORD 1S41 9155 AC
FORD 2T14 9155 BE
FORD 2T14 9155 CA
FORD 2T14 9B072 BB
FORD 2T14 9B072 BC
FORD 2T14 9B072 CA
FORD 2T14 9B072 CB
FORD 2T149155BC
FORD 2T149155BD
FORD 2T149155CB
FORD 2T149B072BA
FORD 3S419B072CA
FORD 3S71 9155 B1B
FORD 3S71 9155-BA
FORD 4442434
FORD 4454093
FORD 4598591
FORD AT169155AA
FORD LS41 9155 AC
FORD P2M51 B00016-AB
FRAM PS10672
FRAM PS9451
GUD FILTERS MP17
HENGST FILTER H 192 WK
HENGST FILTER H338WK
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1330319
HYUNDAI 0K52A 23570
HYUNDAI 160687
HYUNDAI 160688
HYUNDAI 165049
HYUNDAI 180387
HYUNDAI 31390 H1951
HYUNDAI 31390 H1952
HYUNDAI 31390 H1970
HYUNDAI 31395 H1950
HYUNDAI 31395 H1952
HYUNDAI 589887
JAGUAR C2S 27643
KIA 0K52A 23570A
KIA 160687
KIA 160688
KIA 165049
KIA 180387
KIA 31390 H1951
KIA 31390 H1952
KIA 31390 H1970
KIA 31395 H1950
KIA 31395 H1952
KIA 589887
KNECHT KL 446
KNECHT KL 511
MANN-FILTER WK 829/7
MANN-FILTER WK829/3
MECAFILTER ELG 5290
MECAFILTER ELG5328
MECAFILTER ELG5336
METAL LEVE KL 511
PURFLUX FCS477
PURFLUX FCS771
PUROLATOR F62870
SOFIMA S 4133 NR
SogefiPro FP 5614
SogefiPro FP4592
SogefiPro FP5924
SSANGYONG 665 092 12 01
TECNOCAR RN322
UFI 24.133.00
MarkaModelKod silnikaTyp pojazduPojemność [cm3]Moc silnika [kW]Moc silnika [KM]Lata produkcjiInfo
FORDFOCUS I (DAW, DBW)F9DA, F9DB1.8 TDCi1753851152001.03 - 2004.11Informacje o FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.8 TDCi 2001.03 - 2004.11
FORDFOCUS I (DAW, DBW)FFDA1.8 TDCi1753741002002.08 - 2004.11Informacje o FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.8 TDCi 2002.08 - 2004.11
FORDFOCUS I nadwozie zamknięte / kombi (DNW)F9DA, F9DB1.8 TDCi1753851162001.08 - 2005.03Informacje o FORD FOCUS I nadwozie zamknięte / kombi (DNW) 1.8 TDCi 2001.08 - 2005.03
FORDFOCUS I nadwozie zamknięte / kombi (DNW)FFDA1.8 TDCi1753741012002.08 - 2005.03Informacje o FORD FOCUS I nadwozie zamknięte / kombi (DNW) 1.8 TDCi 2002.08 - 2005.03
FORDFOCUS I sedan (DFW)F9DA, F9DB1.8 TDCi1753851152001.03 - 2004.11Informacje o FORD FOCUS I sedan (DFW) 1.8 TDCi 2001.03 - 2004.11
FORDFOCUS I sedan (DFW)FFDA1.8 TDCi1753741002002.08 - 2004.11Informacje o FORD FOCUS I sedan (DFW) 1.8 TDCi 2002.08 - 2004.11
FORDFOCUS I Turnier (DNW)F9DA, F9DB1.8 TDCi1753851152001.03 - 2004.11Informacje o FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.8 TDCi 2001.03 - 2004.11
FORDFOCUS I Turnier (DNW)FFDA1.8 TDCi1753741002002.08 - 2004.11Informacje o FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.8 TDCi 2002.08 - 2004.11
FORDFOCUS II (DA_, HCP, DP)KKDA1.8 TDCi1753851152005.01 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.8 TDCi 2005.01 - 2012.09
FORDMONDEO III (B5Y)D5BA, SDBA2.0 16V DI / TDDi / TDCi199866902000.10 - 2007.03Informacje o FORD MONDEO III (B5Y) 2.0 16V DI / TDDi / TDCi 2000.10 - 2007.03
FORDMONDEO III (B5Y)D6BA, HJBA, HJBB, HJBC2.0 16V TDDi / TDCi1998851152000.10 - 2007.03Informacje o FORD MONDEO III (B5Y) 2.0 16V TDDi / TDCi 2000.10 - 2007.03
FORDMONDEO III (B5Y)FMBA, N7BA, N7BB2.0 TDCi1998961302001.10 - 2007.03Informacje o FORD MONDEO III (B5Y) 2.0 TDCi 2001.10 - 2007.03
FORDMONDEO III (B5Y)QJBA, QJBB2.2 TDCi21981141552004.09 - 2007.03Informacje o FORD MONDEO III (B5Y) 2.2 TDCi 2004.09 - 2007.03
FORDMONDEO III (B5Y)QJBC, QJBD2.2 TDCi21981101502004.09 - 2007.03Informacje o FORD MONDEO III (B5Y) 2.2 TDCi 2004.09 - 2007.03
FORDMONDEO III sedan (B4Y)D6BA, HJBA, HJBB, HJBC2.0 16V TDDi / TDCi1998851152000.10 - 2007.03Informacje o FORD MONDEO III sedan (B4Y) 2.0 16V TDDi / TDCi 2000.10 - 2007.03
FORDMONDEO III sedan (B4Y)D5BA, SDBA2.0 16V DI / TDDi / TDCi199866902000.10 - 2007.03Informacje o FORD MONDEO III sedan (B4Y) 2.0 16V DI / TDDi / TDCi 2000.10 - 2007.03
FORDMONDEO III sedan (B4Y)PD20FMCR2.0 DI1998921252000.10 - 2007.03Informacje o FORD MONDEO III sedan (B4Y) 2.0 DI 2000.10 - 2007.03
FORDMONDEO III sedan (B4Y)FMBA, N7BA, N7BB2.0 TDCi1998961302001.10 - 2007.03Informacje o FORD MONDEO III sedan (B4Y) 2.0 TDCi 2001.10 - 2007.03
FORDMONDEO III sedan (B4Y)QJBA, QJBB2.2 TDCi21981141552004.09 - 2007.03Informacje o FORD MONDEO III sedan (B4Y) 2.2 TDCi 2004.09 - 2007.03
FORDMONDEO III sedan (B4Y)QJBC, QJBD2.2 TDCi21981101502004.09 - 2007.03Informacje o FORD MONDEO III sedan (B4Y) 2.2 TDCi 2004.09 - 2007.03
FORDMONDEO III Turnier (BWY)D6BA, HJBA, HJBB, HJBC2.0 16V TDDi / TDCi1998851152000.10 - 2007.03Informacje o FORD MONDEO III Turnier (BWY) 2.0 16V TDDi / TDCi 2000.10 - 2007.03
FORDMONDEO III Turnier (BWY)D5BA, SDBA2.0 16V DI / TDDi / TDCi199866902000.10 - 2007.03Informacje o FORD MONDEO III Turnier (BWY) 2.0 16V DI / TDDi / TDCi 2000.10 - 2007.03
FORDMONDEO III Turnier (BWY)FMBA, N7BA, N7BB2.0 TDCi1998961302001.10 - 2007.03Informacje o FORD MONDEO III Turnier (BWY) 2.0 TDCi 2001.10 - 2007.03
FORDMONDEO III Turnier (BWY)QJBA, QJBB2.2 TDCi21981141552004.09 - 2007.03Informacje o FORD MONDEO III Turnier (BWY) 2.2 TDCi 2004.09 - 2007.03
FORDMONDEO III Turnier (BWY)QJBC, QJBD2.2 TDCi21981101502004.09 - 2007.03Informacje o FORD MONDEO III Turnier (BWY) 2.2 TDCi 2004.09 - 2007.03
FORDTOURNEO CONNECTHCPA, HCPB, P9PA, P9PB, P9PC, P9PD, R3PA, RWPE, RWPF, HCPC, HCPD1.8 TDCi175366902002.06 - 2013.12Informacje o FORD TOURNEO CONNECT 1.8 TDCi 2002.06 - 2013.12
FORDTOURNEO CONNECTBHPA, P7PA, P7PB, R2PA1.8 TDCi /TDDi /DI175355752002.06 - 2013.12Informacje o FORD TOURNEO CONNECT 1.8 TDCi /TDDi /DI 2002.06 - 2013.12
FORDTOURNEO CONNECTRWPA, RWPC, RWPD, RWPB1.8 TDCi1753811102006.08 - 2013.12Informacje o FORD TOURNEO CONNECT 1.8 TDCi 2006.08 - 2013.12
FORDTRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_)HCPA, HCPB, P9PA, P9PB, P9PC, P9PD, R3PA, RWPE, RWPF, HCPC, HCPD1.8 TDCi175366902002.06 - 2013.12Informacje o FORD TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 1.8 TDCi 2002.06 - 2013.12
FORDTRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_)BHPA, P7PA, P7PB, R2PA1.8 Di175355752002.06 - 2013.12Informacje o FORD TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 1.8 Di 2002.06 - 2013.12
FORDTRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_)RWPA, RWPC, RWPD, RWPB1.8 TDCi1753811102006.08 - 2013.12Informacje o FORD TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 1.8 TDCi 2006.08 - 2013.12
HYUNDAITERRACAN (HP)J3(CRDi)2.9 CRDi29021101502001.11 - 2003.07Informacje o HYUNDAI TERRACAN (HP) 2.9 CRDi 2001.11 - 2003.07
HYUNDAITERRACAN (HP)J3(CRDi)2.9 CRDi 4WD29021201632003.11 - 2006.12Informacje o HYUNDAI TERRACAN (HP) 2.9 CRDi 4WD 2003.11 - 2006.12
HYUNDAI (HUATAI)TERRACANJ32.9 TD 4WD29021201632005.04 - 2008.12Informacje o HYUNDAI (HUATAI) TERRACAN 2.9 TD 4WD 2005.04 - 2008.12
JAGUARX-TYPE I (X400)FMBA, FMBB2.0 D1998961302003.07 - 2009.11Informacje o JAGUAR X-TYPE I (X400) 2.0 D 2003.07 - 2009.11
JAGUARX-TYPE I (X400)QJBA2.2 D21981141552005.10 - 2009.11Informacje o JAGUAR X-TYPE I (X400) 2.2 D 2005.10 - 2009.11
JAGUARX-TYPE I (X400)QJBA2.2 D21981101502005.10 - 2009.11Informacje o JAGUAR X-TYPE I (X400) 2.2 D 2005.10 - 2009.11
JAGUARX-TYPE I (X400)QJBA2.2 D21981071462007.01 - 2009.11Informacje o JAGUAR X-TYPE I (X400) 2.2 D 2007.01 - 2009.11
JAGUARX-TYPE I Kombi (X400)FMBA, FMBB2.0 D1998961302004.02 - 2009.12Informacje o JAGUAR X-TYPE I Kombi (X400) 2.0 D 2004.02 - 2009.12
JAGUARX-TYPE I Kombi (X400)QJBA2.2 D21981141552005.10 - 2009.12Informacje o JAGUAR X-TYPE I Kombi (X400) 2.2 D 2005.10 - 2009.12
JAGUARX-TYPE I Kombi (X400)QJBA2.2 D21981101502005.10 - 2009.12Informacje o JAGUAR X-TYPE I Kombi (X400) 2.2 D 2005.10 - 2009.12
JAGUARX-TYPE I Kombi (X400)QJBA2.2 D21981071462007.01 - 2009.12Informacje o JAGUAR X-TYPE I Kombi (X400) 2.2 D 2007.01 - 2009.12
KIABONGO AutobusHJ32.9 TDiC2902901222003.10 - Informacje o KIA BONGO Autobus 2.9 TDiC 2003.10 -
KIABONGO AutobusHJ32.9 TDiC 4WD2902901222003.10 - Informacje o KIA BONGO Autobus 2.9 TDiC 4WD 2003.10 -
KIABONGO Platforma / podwozie (PU)D4BH2.4 TDCi247669942003.10 - Informacje o KIA BONGO Platforma / podwozie (PU) 2.4 TDCi 2003.10 -
KIABONGO Platforma / podwozie (PU)HJ32.9 TDiC 4WD2902901222003.10 - Informacje o KIA BONGO Platforma / podwozie (PU) 2.9 TDiC 4WD 2003.10 -
KIABONGO Platforma / podwozie (PU)HJ32.9 TDiC2902901222003.10 - Informacje o KIA BONGO Platforma / podwozie (PU) 2.9 TDiC 2003.10 -
KIABONGO SkrzyniaHJ32.9 TDiC2902901222003.10 - Informacje o KIA BONGO Skrzynia 2.9 TDiC 2003.10 -
KIACARNIVAL / GRAND CARNIVAL III (VQ)D4HB2.2 CRDi21991431942010.01 - Informacje o KIA CARNIVAL / GRAND CARNIVAL III (VQ) 2.2 CRDi 2010.01 -
KIACARNIVAL / GRAND CARNIVAL III (VQ)J3(CRDi)2.9 CRDi29021361852006.04 - Informacje o KIA CARNIVAL / GRAND CARNIVAL III (VQ) 2.9 CRDi 2006.04 -
KIACARNIVAL / GRAND CARNIVAL III (VQ)J3(CRDi)2.9 CRDi LX29021411922006.09 - Informacje o KIA CARNIVAL / GRAND CARNIVAL III (VQ) 2.9 CRDi LX 2006.09 -
KIACARNIVAL II (GQ)J3(CRDi)2.9 CRDi29021061442001.10 - 2006.06Informacje o KIA CARNIVAL II (GQ) 2.9 CRDi 2001.10 - 2006.06
KIAK2900J3(CRDi)2.9 CRDi2902921252008.01 - Informacje o KIA K2900 2.9 CRDi 2008.01 -
SSANGYONGACTYON ID20DT2.0 Xdi19981041412005.11 - Informacje o SSANGYONG ACTYON I 2.0 Xdi 2005.11 -
SSANGYONGACTYON ID20DT200 Xdi 4WD19981041412006.10 - Informacje o SSANGYONG ACTYON I 200 Xdi 4WD 2006.10 -
SSANGYONGACTYON ID20DT2.0 Xdi19981001362007.07 - 2013.06Informacje o SSANGYONG ACTYON I 2.0 Xdi 2007.07 - 2013.06
SSANGYONGACTYON ID20DT200 Xdi 4WD19981001362007.07 - 2013.06Informacje o SSANGYONG ACTYON I 200 Xdi 4WD 2007.07 - 2013.06
SSANGYONGACTYON IID20DTF2.0 XDi 4x419981101502012.08 - Informacje o SSANGYONG ACTYON II 2.0 XDi 4x4 2012.08 -
SSANGYONGACTYON IID20DTF2.0 XDi19981101502012.08 - Informacje o SSANGYONG ACTYON II 2.0 XDi 2012.08 -
SSANGYONGACTYON SPORTS I (QJ)D20DT2.0 Xdi 4WD19981041412007.04 - Informacje o SSANGYONG ACTYON SPORTS I (QJ) 2.0 Xdi 4WD 2007.04 -
SSANGYONGACTYON SPORTS I (QJ)D20DT2.0 Xdi19981041412007.04 - Informacje o SSANGYONG ACTYON SPORTS I (QJ) 2.0 Xdi 2007.04 -
SSANGYONGKYROND20DT2.0 Xdi19981011372005.05 - Informacje o SSANGYONG KYRON 2.0 Xdi 2005.05 -
SSANGYONGKYROND20DT2.0 Xdi19981041412005.05 - Informacje o SSANGYONG KYRON 2.0 Xdi 2005.05 -
SSANGYONGKYROND20DT2.0 Xdi 4x419981041412005.05 - Informacje o SSANGYONG KYRON 2.0 Xdi 4x4 2005.05 -
SSANGYONGKYROND20DT2.0 Xdi 4x419981011382005.05 - Informacje o SSANGYONG KYRON 2.0 Xdi 4x4 2005.05 -
SSANGYONGKYROND20DT2.0 Xdi19981001362010.01 - Informacje o SSANGYONG KYRON 2.0 Xdi 2010.01 -
SSANGYONGKYROND20DT2.0 Xdi 4x419981001362010.01 - Informacje o SSANGYONG KYRON 2.0 Xdi 4x4 2010.01 -
SSANGYONGKYROND27DT2.7 Xdi 4x426961211652005.05 - Informacje o SSANGYONG KYRON 2.7 Xdi 4x4 2005.05 -
SSANGYONGKYROND27DT2.7 Xdi 4x426961201632006.03 - Informacje o SSANGYONG KYRON 2.7 Xdi 4x4 2006.03 -
SSANGYONGREXTON / REXTON II (GAB_)D27DT2.7 Xdi 4x426961211652004.05 - 2012.05Informacje o SSANGYONG REXTON / REXTON II (GAB_) 2.7 Xdi 4x4 2004.05 - 2012.05
SSANGYONGREXTON / REXTON II (GAB_)D27DT2.7 Xdi26961201632004.08 - Informacje o SSANGYONG REXTON / REXTON II (GAB_) 2.7 Xdi 2004.08 -
SSANGYONGREXTON / REXTON II (GAB_)D27DT2.7 Xdi26961211652005.03 - 2006.08Informacje o SSANGYONG REXTON / REXTON II (GAB_) 2.7 Xdi 2005.03 - 2006.08
SSANGYONGREXTON / REXTON II (GAB_)D27DTP2.7 D 4x426961371862006.06 - Informacje o SSANGYONG REXTON / REXTON II (GAB_) 2.7 D 4x4 2006.06 -
SSANGYONGREXTON / REXTON II (GAB_)D27DTP2.7 Xdi Turbo 4x426961321802008.03 - Informacje o SSANGYONG REXTON / REXTON II (GAB_) 2.7 Xdi Turbo 4x4 2008.03 -
SSANGYONGREXTON / REXTON II (GAB_)D27DT2.7 Xdi 4x426961181602011.03 - 2013.04Informacje o SSANGYONG REXTON / REXTON II (GAB_) 2.7 Xdi 4x4 2011.03 - 2013.04
SSANGYONGREXTON / REXTON II VAND27DTPRX270 XDi 4x426961321792011.03 - 2013.04Informacje o SSANGYONG REXTON / REXTON II VAN RX270 XDi 4x4 2011.03 - 2013.04
SSANGYONGREXTON / REXTON II VAND27DTRX270 XDi 4x426961181602011.03 - 2013.04Informacje o SSANGYONG REXTON / REXTON II VAN RX270 XDi 4x4 2011.03 - 2013.04
SSANGYONGRODIUS ID27DT2.7 Xdi 4WD26961211652005.05 - Informacje o SSANGYONG RODIUS I 2.7 Xdi 4WD 2005.05 -
SSANGYONGRODIUS ID27DT2.7 Xdi26961211652005.05 - Informacje o SSANGYONG RODIUS I 2.7 Xdi 2005.05 -
SSANGYONGRODIUS ID27DT2.7 Xdi 4WD26961201632005.05 - Informacje o SSANGYONG RODIUS I 2.7 Xdi 4WD 2005.05 -
SSANGYONGRODIUS ID27DT2.7 Xdi26961201632005.05 - Informacje o SSANGYONG RODIUS I 2.7 Xdi 2005.05 -
Kod towaru Nazwa towaru Producent Cena brutto Dostępność
FILTR PALIWA PP838/4/FIL FILTR PALIWA FILTRON 52,23 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
FILTR PALIWA FORD FOCUS 1.8TDCI 01- A120033/DEC FILTR PALIWA FORD FOCUS 1.8TDCI 01- DENCKERMANN 30,64 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
FILTR PALIWA 33464/FEB FILTR PALIWA FEBI BILSTEIN 33,16 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
FILTR PALIWA F301401/KAO FILTR PALIWA KAMOKA 35,68 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
FILTR PALIWA DIESEL 24.445.00/UFI FILTR PALIWA DIESEL UFI 49,62 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
FILTR PALIWA HYUNDAI TERRACAN HP 2.5TD 30-K0-009/ASH FILTR PALIWA HYUNDAI TERRACAN HP 2.5TD ASHIKA 23,90 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
FILTR PALIWA FORD 1.8TDCI H192WK/HEN FILTR PALIWA FORD 1.8TDCI HENGST FILTER 49,62 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
FILTR PALIWA PDS79/SED FILTR PALIWA SEDZISZOW 50,61 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
FILTR PALIWA WK829/7/MAN FILTR PALIWA MANN-FILTER 195,50 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
FILTR PALIWA HDF924/DEL FILTR PALIWA DELPHI 83,81 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
FILTR PALIWA WK829/3/MAN FILTR PALIWA MANN-FILTER 90,17 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
FILTR PALIWA H338WK/HEN FILTR PALIWA HENGST FILTER 120,20 PLN Dostępność: 4 sztuki
FILTR PALIWA TDCI ! FORD OE ! 2042987/OEM FILTR PALIWA TDCI ! FORD OE ! OE 139,58 PLN Dostępność: 3 sztuki
FILTR PALIWA WIX (FIL838/4) WF8268/WIX FILTR PALIWA WIX (FIL838/4) WIX 17,69 PLN Dostępność: 2 sztuki
FILTR PALIWA 0450906511/BOF FILTR PALIWA BOSCH 79,29 PLN Dostępność: Brak
FILTR PALIWA TDCI ! FORD OE ! 1532171/HPS FILTR PALIWA TDCI ! FORD OE ! HANS 118,47 PLN Dostępność: Brak
FILTR PALIWA NOWY NR 2042987 1709787/HPS FILTR PALIWA NOWY NR 2042987 HANS 117,90 PLN Dostępność: Brak
FILTR PALIWA TDCI ! FORD OE ! 1709787/OEM FILTR PALIWA TDCI ! FORD OE ! ORYGINAL 123,53 PLN Dostępność: Brak
Strona z 1
Lista opinii

 


Przesyłka Kurier Polska - Za pobraniem

  • Kurier DPD ( czas dostawy 1-2 dni robocze ) - 25 pln - 1 paczka do 30kg

Przesyłka Kurier Polska - Przelew na konto bankowe

  • Kurier INPOST        (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 14 pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier INPOST        (paczkomat max.wym.38x41x64 1-2 dni robocze)     - 14pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier DPD             (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 17pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier DPD gabaryt (czas dostawy 1-2 dni robocze) -  55pln przedpłata 1 paczka 30kg
  • Transport bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kG - Kurier Inpost

Płatność

  • Płatność online (przelewy24.pl)
  • Gotówka
  • Przelew tradycyjny na konto: 

Transport Bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kg ( Kurier Inpost, paczkomat ) - Przelew na konto bankowe PKO Bank Polski SA 31 1020 4900 0000 8402 3258 8440


Odbiór osobisty - AUTO-PROFIL Monika Karłaszewska ul. Kwiatowa 4 62-800 Kalisz tel. 518 601 501 NIP: 6181995885 Regon: 251630577 - płatność gotówka, karta platnicza lub przelew bankowy

Kilka informacji o Bosch

Bosch to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku motoryzacyjnym. Oferta firmy skupia się na produktach przeznaczonych do branży przemysłowej oraz motoryzacyjnej. Koncern Bosch produkuje m.in. części samochodowe, urządzenia i systemy diagnostyczne, urządzenia grzewcze, elektronarzędzia czy sprzęt z zakresu napędu oraz sterowań. Grupa Bosch z uwzględnieniem dystrybutorów oraz spółki Robert Bosch GmbH jest obecna w około 150 krajach na terytorium całego świata, gdzie zatrudnienie znajduje ponad 300 tys. pracowników. Bosch jest obecny również na polskim rynku, gdyż w Mirkowie odbywa się produkcja układów...


Czytaj więcej o producencie Bosch