Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

zamówienia w czwartek do godz.17:00 możliwa dostawa w sobotę kurierem DPD +20zł

FILTR OLEJU 0451203223/BOF BOSCH

{{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_new}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_custom1}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_sale}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
  • {{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articledetailOptions.translates.parameters.articledetail_return_info}}
{{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Client.Gross | number: 2 }} {{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Currency }}
Ilość:
{{articledetailOptions.translates.parameters.dangerous_articles_info}}
Ma towary zależne
Kod produktu:

{{articleDetail.WebShopArticleDTO.Code}}

{{articledetailOptions.translates.parameters.print_page_label}}
Rodzaj filtra: Filtr przykręcany
Wysokość [mm]: 98,7
Wymiar gwintu: 3/4" 16 UNF
średnica zewnętrzna [mm]: 109
Średnica 1 [mm]: 63
Kody handlowe
P 3223
Kod EAN
3165141081237
Zastępuje artykuły
Producent Kod OE
A.L. FILTER AL-101
A.L. FILTER AL-102
ACDelco X 19
ACDelco X 4027 E
ACDelco X 4100 E
ACDelco X 4127 E
ACDelco X 503
ACDelco X 65
ACDelco X 66
ACDelco X4101E
ALCO FILTER MD-089
ALCO FILTER MD-109
ALCO FILTER SP-824
ALCO FILTER SP-906
ALCO FILTER SP-907
ALCO FILTER SP1040
AUDI 069 115 561
AutoPartner FOE 012
BALDWIN BT5
BLUE PRINT ADF 122114
CARELLO 41 356 000
CARELLO 41 357 000
CARELLO 41 415 000
CARELLO 41 417 000
CASE IH 1 966 279 C 1
CHAMP FP190
CHAMP LFP190
CHAMP LFP2258
CHAMP LS126
CHAMPION C 102
CHAMPION C 112
CHAMPION C 118
CHAMPION C 118/606
CHAMPION C 152
CHAMPION FP 190
CHAMPION LS 126
CHAMPION LS 169
CLEAN FILTERS DO 224
CLEAN FILTERS DO 225/C
CLEAN FILTERS DO 228
CLEAN FILTERS DO 255
CLEAN FILTERS DO 321
COMLINE EOF052
COOPERS AZL 007
COOPERS Z 1012
COOPERS Z 570
COOPERS Z 60
COOPERS Z 96
CROSLAND 2040
CROSLAND 2043
CROSLAND 2049
CROSLAND 2197
CROSLAND 484
DELPHI FX0086
DELPHI LK-1140
DELPHI LK-3151 A
DELPHI LK-3618
DONALDSON P 55 0580
FIAT 4434825
FIAT 4712132
FIAT 4719150
FIAT 4777082
FIL FILTER ZP 508
FIL FILTER ZP 508 A
FIL FILTER ZP 508 B
FIL FILTER ZP 568
FILTRON OP 569
FISPA LI 3554
FISPA LI 3928
FISPA LI 3970
FLEETGUARD LF3770
FLEETGUARD LF580
FOMOCO A700 X 6714 MA
FOMOCO A720 X 6714 DA
FOMOCO A760 X 6714 RA
FOMOCO B8NN 6714 A
FOMOCO C3NN 6714 A
FOMOCO C5NN 6714 A
FOMOCO C5NN 6714 B
FOMOCO C7NN 6714 A
FOMOCO C9NN 6714 A
FORD 1526270
FORD 5002798
FORD 5006580
FORD 5007385
FORD 5010962
FORD 5011887
FORD 5012554
FORD 5014056
FORD 5016946
FORD 5018356
FORD A 720 X 6714 DA
FORD A 760 X 6714 RA
FRAM CH2853
FRAM PH2807
FRAM PH28071
FRAM PH2828
FRAM PH2843
FRAM PH2853
FRAM PH2941
FRAM PH4848
FRAM PH7
GMC 5577281
GMC 93892080
GUD FILTERS Z 96
HENGST FILTER H 205 W 01
HENGST FILTER H205W02
HENGST FILTER H40W
HÜRLIMANN 0.4415.540
HÜRLIMANN 0.4415.670
HY-MAC 2707084
INTERNATIONAL HARV. 1 966 279 C 1
IVECO 190 1606
IVECO 471 2132
IVECO 471 9150
JAPANPARTS FO-000
JAPANPARTS JFO-000
KNECHT AW 103
KNECHT AW 108
KNECHT AW 28
KNECHT DW 108
KNECHT OC 133
KNECHT OC 17
KNECHT OC 214
KNECHT OC 86
KOLBENSCHMIDT 358-OS
KOLBENSCHMIDT 50 013 358
KOLBENSCHMIDT 50 013 515
KOLBENSCHMIDT 515-OS
LAMBORGHINI 0.5391.552.0
LAMBORGHINI 044.1554.0
LAMBORGHINI 044.1567.0
LUCAS ELECTRICAL 4608/2
LUCAS ELECTRICAL 4689
MANITOU 1 814 346
MANITOU 106 487
MANITOU 814 346
MANN-FILTER W 1126
MANN-FILTER W 1130
MANN-FILTER W 1130/1
MANN-FILTER W 1130/3
MAPCO 61040
MAPCO 61204
MASSEY FERGUSON 1 015 511
MASSEY FERGUSON 1015 511 M91
MEAT & DORIA 15356
MECAFILTER ELH4069
MECAFILTER ELH4124
MECAFILTER ELH4125
MECAFILTER ELHA4069
METAL LEVE OC 133
METAL LEVE OC 17
METAL LEVE OC 86
METAL LEVE OC214
MEYLE 100 115 0013
MEYLE 714 322 0006
MFILTER MH 325
MFILTER MH 3318
MFILTER MH 345
MFILTER MH 388
MFILTER MH 388 X
MFILTER MH 391
MFILTER MH3354
MISFAT Z124
MISFAT Z128
MISFAT Z167
MISFAT ZM133
MOTAQUIP VFL 122
MOTAQUIP VFL 148
MOTAQUIP VFL 229
MOTAQUIP VFL 418
Motorcraft EFL 057
Motorcraft EFL 078
Motorcraft EFL 122
Motorcraft EFL 153
Motorcraft EFL 282
Motorcraft EFL 302
Motorcraft EFL 371
MOTRIO 86 710 02 055
MOTRIO 8671002055
PBR BC-1299
PBR BC1091
PBR BC1328
PURFLUX LS 553 C
PURFLUX LS299
PURFLUX LS553B
PURFLUX LS775
PUROLATOR L17200
PUROLATOR L18293
PUROLATOR L27022
PUROLATOR L27024
PUROLATOR L27204
PUROLATOR L27928
PUROLATOR L30257
PUROLATOR L37169
PUROLATOR L37196
PUROLATOR LI3554
PUROLATOR LI3928
PUROLATOR PER204
PUROLATOR PIL22
QUINTON HAZELL QOF5463
RENAULT 50 00 041 045
RENAULT 77 01 008 689
RENAULT 77 01 349 151
RENAULT 77 01 349 779
RYCO Z84
SAKURA Automotive C2201
SAME 044.1554.0
SAME 044.1567.01
SAURER 206 0471 915 000
SOFIMA S 4600 R
SOFIMA S 8310 R
SogefiPro FT 5036
STILL 1 000 011
TECNOCAR R138
TECNOCAR R64
TECNOCAR R75
TEHO 4114
TEHO 4121
TEHO OK 114
TEHO OK 121
UFI 22.030.00
UFI 23.124.00
UFI 23.128.00
UFI 2316700
UNIPART GFE 121
UNIPART GFE351
VOLVO 9125224
VOLVO 9180596
VOLVO 91805960
VW 000 443 482 5
VW 069 115 561
VW 074 115 561 B
WIX FILTERS 51189E
WIX FILTERS WL7125
ZETOR 6400-1006
MarkaModelKod silnikaTyp pojazduPojemność [cm3]Moc silnika [kW]Moc silnika [KM]Lata produkcjiInfo
AUDI100 C3 Avant (445, 446)DE2.0 TD198664871983.03 - 1987.10Informacje o AUDI 100 C3 Avant (445, 446) 2.0 TD 1983.03 - 1987.10
AUDI100 C3 Avant (445, 446)NC2.0 TD1986741001988.03 - 1990.11Informacje o AUDI 100 C3 Avant (445, 446) 2.0 TD 1988.03 - 1990.11
AUDI100 C3 Avant (445, 446)3D2.4 D237060821989.08 - 1990.11Informacje o AUDI 100 C3 Avant (445, 446) 2.4 D 1989.08 - 1990.11
AUDI100 C3 sedan (443, 444)DE2.0 D Turbo198664871982.08 - 1988.02Informacje o AUDI 100 C3 sedan (443, 444) 2.0 D Turbo 1982.08 - 1988.02
AUDI100 C3 sedan (443, 444)NC2.0 D Turbo1986741001988.03 - 1990.11Informacje o AUDI 100 C3 sedan (443, 444) 2.0 D Turbo 1988.03 - 1990.11
AUDI100 C3 sedan (443, 444)3D2.4 D237060821989.08 - 1991.07Informacje o AUDI 100 C3 sedan (443, 444) 2.4 D 1989.08 - 1991.07
AUDI100 C4 Avant (4A5)AAS2.4 D237060821990.12 - 1994.07Informacje o AUDI 100 C4 Avant (4A5) 2.4 D 1990.12 - 1994.07
AUDI100 C4 sedan (4A2)AAS2.4 D237060821990.12 - 1994.07Informacje o AUDI 100 C4 sedan (4A2) 2.4 D 1990.12 - 1994.07
AUDIA6 C4 (4A2)AEL2.5 TDI24611031401994.08 - 1997.10Informacje o AUDI A6 C4 (4A2) 2.5 TDI 1994.08 - 1997.10
AUDIA6 C4 (4A2)AEL2.5 TDI quattro24611031401995.10 - 1997.10Informacje o AUDI A6 C4 (4A2) 2.5 TDI quattro 1995.10 - 1997.10
AUDIA6 C4 Avant (4A5)AEL2.5 TDI24611031401994.08 - 1997.12Informacje o AUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.5 TDI 1994.08 - 1997.12
AUDIA6 C4 Avant (4A5)AEL2.5 TDI quattro24611031401995.07 - 1997.12Informacje o AUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.5 TDI quattro 1995.07 - 1997.12
VOLVO850 (854)D 5252 T2.5 TDI24601031401995.08 - 1996.12Informacje o VOLVO 850 (854) 2.5 TDI 1995.08 - 1996.12
VOLVO850 Kombi (855)D 5252 T2.5 TDI24601031401995.08 - 1996.12Informacje o VOLVO 850 Kombi (855) 2.5 TDI 1995.08 - 1996.12
VOLVOS70 (874)D 5252 T2.5 TDI24601031401997.01 - 2000.11Informacje o VOLVO S70 (874) 2.5 TDI 1997.01 - 2000.11
VOLVOS70 (874)D 5252 T2.5 TDi AWD24601031401999.10 - 2000.09Informacje o VOLVO S70 (874) 2.5 TDi AWD 1999.10 - 2000.09
VOLVOS80 I (184)D 5252 T2.5 TDI24601031401999.01 - 2006.07Informacje o VOLVO S80 I (184) 2.5 TDI 1999.01 - 2006.07
VOLVOV70 I (875, 876)D 5252 T2.5 TDI24601031401995.12 - 2000.12Informacje o VOLVO V70 I (875, 876) 2.5 TDI 1995.12 - 2000.12
VOLVOV70 I (875, 876)D 5252 T2.5 TDi AWD24601031401996.11 - 2000.02Informacje o VOLVO V70 I (875, 876) 2.5 TDi AWD 1996.11 - 2000.02
VOLVOV70 II (285)D 5252 T2.5 TDI24601031401999.11 - 2007.08Informacje o VOLVO V70 II (285) 2.5 TDI 1999.11 - 2007.08
VWTRANSPORTER IV Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 71X1.9 D189645611990.09 - 1995.12Informacje o VW TRANSPORTER IV Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 1.9 D 1990.09 - 1995.12
VWTRANSPORTER IV Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 71X1.9 D189644601990.09 - 1995.12Informacje o VW TRANSPORTER IV Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 1.9 D 1990.09 - 1995.12
VWTRANSPORTER IV Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7ABL1.9 TD189650681992.10 - 2003.04Informacje o VW TRANSPORTER IV Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 1.9 TD 1992.10 - 2003.04
VWTRANSPORTER IV Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL1X1.9 D189645611990.07 - 1995.12Informacje o VW TRANSPORTER IV Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL 1.9 D 1990.07 - 1995.12
VWTRANSPORTER IV Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL1X1.9 D189644601990.09 - 1995.12Informacje o VW TRANSPORTER IV Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL 1.9 D 1990.09 - 1995.12
VWTRANSPORTER IV Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DLABL1.9 TD189650681992.10 - 2003.04Informacje o VW TRANSPORTER IV Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL 1.9 TD 1992.10 - 2003.04
VWTRANSPORTER IV Skrzynia (70A, 70H, 7DA, 7DH)1X1.9 D189645611990.07 - 1995.12Informacje o VW TRANSPORTER IV Skrzynia (70A, 70H, 7DA, 7DH) 1.9 D 1990.07 - 1995.12
VWTRANSPORTER IV Skrzynia (70A, 70H, 7DA, 7DH)1X1.9 D189644601990.09 - 1995.12Informacje o VW TRANSPORTER IV Skrzynia (70A, 70H, 7DA, 7DH) 1.9 D 1990.09 - 1995.12
VWTRANSPORTER IV Skrzynia (70A, 70H, 7DA, 7DH)ABL1.9 TD189650681992.10 - 2003.04Informacje o VW TRANSPORTER IV Skrzynia (70A, 70H, 7DA, 7DH) 1.9 TD 1992.10 - 2003.04
Kod towaru Nazwa towaru Producent Cena brutto Dostępność
FILTR OLEJU W1130/3/MAN FILTR OLEJU MANN-FILTER 38,27 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
FILTR OLEJU OP569/FIL FILTR OLEJU FILTRON 24,77 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
FILTR OLEJU W1130/MAN FILTR OLEJU MANN-FILTER 36,48 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
FILTR OLEJU F102401/KAO FILTR OLEJU KAMOKA 22,64 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
FILTR OLEJU IVECO DAILY MASSEY FERGUSON A210016 FILTR OLEJU IVECO DAILY MASSEY FERGUSON DENCKERMANN 23,89 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
FILTR OLEJU 23.167.00/UFI FILTR OLEJU UFI 20,68 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
FILTR OLEJU VW T4 1.9D H205W01/HEN FILTR OLEJU VW T4 1.9D HENGST FILTER 30,58 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
FILTR OLEJU W717/2/MAN FILTR OLEJU MANN-FILTER 33,64 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
FILTR OLEJU 0451103350/BOF FILTR OLEJU BOSCH 24,34 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
FILTR OLEJU CITROEN JUMPER DUCATO 2.8 A210007/DEC FILTR OLEJU CITROEN JUMPER DUCATO 2.8 DENCKERMANN 26,03 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
FILTR OLEJU W1130/1/MAN FILTR OLEJU MANN-FILTER 56,92 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
FILTR OLEJU W1126/MAN FILTR OLEJU MANN-FILTER 35,23 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
FILTR OLEJU PP88/SED FILTR OLEJU SEDZISZOW 27,04 PLN Dostępność: Brak
FILTR OLEJU FIAT BRAWA/URSUS PP882/SED FILTR OLEJU FIAT BRAWA/URSUS SEDZISZOW 28,72 PLN Dostępność: Brak
FILTR OLEJU WIX (FIL569) WL7125/WIX FILTR OLEJU WIX (FIL569) WIX 25,61 PLN Dostępność: Brak
Strona z 1
Lista opinii

 


Przesyłka Kurier Polska - Za pobraniem

  • Kurier DPD ( czas dostawy 1-2 dni robocze ) - 25 pln - 1 paczka do 30kg

Przesyłka Kurier Polska - Przelew na konto bankowe

  • Kurier INPOST        (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 14 pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier INPOST        (paczkomat max.wym.38x41x64 1-2 dni robocze)     - 14pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier DPD             (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 17pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier DPD gabaryt (czas dostawy 1-2 dni robocze) -  55pln przedpłata 1 paczka 30kg
  • Transport bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kG - Kurier Inpost

Płatność

  • Płatność online (przelewy24.pl)
  • Gotówka
  • Przelew tradycyjny na konto: 

Transport Bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kg ( Kurier Inpost, paczkomat ) - Przelew na konto bankowe PKO Bank Polski SA 31 1020 4900 0000 8402 3258 8440


Odbiór osobisty - AUTO-PROFIL Monika Karłaszewska ul. Kwiatowa 4 62-800 Kalisz tel. 518 601 501 NIP: 6181995885 Regon: 251630577 - płatność gotówka, karta platnicza lub przelew bankowy

 

Filtr oleju odpowiedzialny jest za filtrowanie i zachowanie czystości oleju od wszelkich zanieczyszczeń, ciał obcych. Olej jest niezbędnym płynem silnika, który smaruje wewnętrzne elementy silnika m.in. panewki wału korbowego, panewki korbowodowe, tłok czy pierścienie tłokowe. W takim przypadku ciecz smarująca silnik musi być wolna od jakichkolwiek nieczystości. Czystość oleju jest bardzo ważna, ponieważ wyeksploatowany olej jak i filtr oleju może być przyczyną awarii silnika, która najczęściej kończy się remontem generalnym silnika lub jego wymianą. Filtr Oleju należy wymieniać po około 10-20 tys. km od ostatniej wymiany wraz z olejem silnikowym. Przestrzeganie takich norm pozwoli na długie i bezawaryjne użytkowanie pojazdu.

 

Kilka informacji o Bosch

Bosch to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku motoryzacyjnym. Oferta firmy skupia się na produktach przeznaczonych do branży przemysłowej oraz motoryzacyjnej. Koncern Bosch produkuje m.in. części samochodowe, urządzenia i systemy diagnostyczne, urządzenia grzewcze, elektronarzędzia czy sprzęt z zakresu napędu oraz sterowań. Grupa Bosch z uwzględnieniem dystrybutorów oraz spółki Robert Bosch GmbH jest obecna w około 150 krajach na terytorium całego świata, gdzie zatrudnienie znajduje ponad 300 tys. pracowników. Bosch jest obecny również na polskim rynku, gdyż w Mirkowie odbywa się produkcja układów...


Czytaj więcej o producencie Bosch