Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

 Możliwa dostawa na sobotę kurierierem DPD +20zł

FILTR KABINOWY 32367 FEBI BILSTEIN

{{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_new}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_custom1}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_sale}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
  • {{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articledetailOptions.translates.parameters.articledetail_return_info}}
{{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Client.Gross | number: 2 }} {{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Currency }}
Ilość:
{{articledetailOptions.translates.parameters.dangerous_articles_info}}
Ma towary zależne
Kod produktu:

{{articleDetail.WebShopArticleDTO.Code}}

{{articledetailOptions.translates.parameters.print_page_label}}
Długość [mm]: 297
Szerokość [mm]: 200,0
Wysokość [mm]: 30
Ciężar [kg]: 0,272
Rodzaj filtra: Filtr z węglem aktywnym
Kod EAN
4027816323679
Producent Kod OE
1A FIRST AUTOMOTIVE C30171
3F QUALITY 418/1
AKRON-MALÒ 1530112
AP XENERGY X10221
ASAM 70390
ASHUKI PAL2-4364
AUTOMEGA 180046210
AUTOMEGA 180046211
AUTOMOTOR France LATR27
AVS AUTOPARTS HBA111C
BBR Automotive 006-20-03300
BLUE PRINT ADW192504
BORG & BECK BFC1142
BOSCH 0 986 628 532
BOSCH 1 987 435 514
BSG BSG 65-145-010
CHAMPION CCF0013C
CLEAN FILTERS NC2035CA
COMLINE EKF119A
CONTINENTAL 28.0002-1085.2
CoopersFiaam PCA8047
CoopersFiaam PCK8047
CORTECO 80000021
CWORKS B140R0018
DELPHI TSP0325028C
DELPHI TSP0325189C
DENCKERMANN M110262
DENSO DCF200K
DIAMAX DP4280
DIEDERICHS DCI0032
DIEDERICHS DCI1032
DJ PARTS FC1222C
DYNAMATRIX DCFK75
EUROREPAR 1631810880
FENOX FCC124
FENOX FCS124
FILTRON K 1014A
FISPA 014
FISPA 514
FISPA BL514
FISPA MBX014
FRAM CFA8868
FRAM CFP8868
FRIGAIR 1307.4261
HENGST FILTER E910LC
HIFI FILTER SC 5048 CA
HOFFER 17108
HOFFER 17108K
JC PREMIUM B4X010CPR
JP GROUP 1228101700
JS ASAKASHI AC0128
JS ASAKASHI AC0128B
JS ASAKASHI AC0128B-K
JS ASAKASHI AC0128C
KAGER 09-0241
KAMOKA 6080030
KAMOKA F505001
KLAXCAR FRANCE FC026z
KNECHT LAK 75
KNECHT LAO 75
KOLBENSCHMIDT 50013936
KRAFT AUTOMOTIVE 1731504
KSH EUROPE 1802.0082065
LUCAS FILTERS LFCP127
LYNXauto LAC-1500C
MAGNETI MARELLI 154068885560
MAGNETI MARELLI 154072413803
MAHLE LAK 75
MAHLE LAO 75
MANDO MMF025123
MANN-FILTER CUK 3054
MANN-FILTER FP 3054
MAPCO 67221
MASTER-SPORT GERMANY 3054-IFB-PCS-MS
MASTER-SPORT GERMANY 3054/1-IF-PCS-MS
MASUMA MC-E4044CL
MAXGEAR 26-0806
MAXGEAR 26-1881
MEAT & DORIA 17108
MEAT & DORIA 17108K
MECAFILTER EKR7040
MECAFILTER R27
MEYLE 612 320 0003
MFILTER K 920C
MGA FAH5030
MILES AFC1014
MISFAT HB111C
Mistral Filter AVF0605C
MOBILAND 804001751
MOTAQUIP VCF383
MULLER FILTER FC171
NPS DCF200K
OPEL 17 18 046
OPEL 18 08 553
OPEL 68 08 607
OPEN PARTS CAF2086.11
OPTIMAL FC-01542
OPTIMAL FC-C2011GER
OSSCA 11824
PATRON PF2167
PROFIT 1521-2139
PURFLUX AHA170
PURFLUX AHC170
QH Talbros QFC0079
QH Talbros WP6829
QUINTON HAZELL QFC0079
REVITA FRH00120C
RIDEX 424I0054
SAKURA Automotive CA-6515
SAKURA Automotive CAC-6515
Sakura Filters AU CA-6515
SCT - MANNOL SAK 126
SIDAT 014
SIDAT 514
SIDAT BL514
SIDAT MBX014
SOFIMA S 4143 CA
Stark SKIF-0170053
STELLOX 71-10075-SX
STELLOX 71-10188-SX
STEP FILTERS HA6810
SWAG 40 93 2367
Technika 777114
TECNECO FILTERS CK8868-C
TECNOCAR EA366
TECNOCAR EC366
TOPRAN 207 014
UFI 54.143.00
UNIFLUX FILTERS XC261
UNIFLUX FILTERS XCK261
UNIFLUX FILTERS XCK70
VAICO V40-31-1118-1
VALEO 698709
VALEO 698875
VAUXHALL 009121627
VAUXHALL 013175554
VAUXHALL 032026116
VAUXHALL 091132359
VAUXHALL 09121627
VAUXHALL 13175554
VAUXHALL 32026116
VAUXHALL 91132359
VAUXHALL 9121627
VEMO V40-31-1118-1
VEMO V40-32-0005
WE PARTS 17108
WE PARTS 17108K
WILMINK GROUP WG1018795
WILMINK GROUP WG1215708
WILMINK GROUP WG1233253
WILMINK GROUP WG1429988
WILMINK GROUP WG1724316
WILMINK GROUP WG1735436
WILMINK GROUP WG1746986
WILMINK GROUP WG1746987
WILMINK GROUP WG1774496
WILMINK GROUP WG1774615
WILMINK GROUP WG1793514
WIX FILTERS WP6829
ZAFFO Z385
ZAFFO ZF385
ZEKKERT IF-3028K
ZEKKERT IF-3028P
MarkaModelKod silnikaTyp pojazduPojemność [cm3]Moc silnika [kW]Moc silnika [KM]Lata produkcjiInfo
OPELASTRA G CLASSIC Caravan (F35)Z 14 XEP1.4 (F35)136466902007.10 - 2009.07Informacje o OPEL ASTRA G CLASSIC Caravan (F35) 1.4 (F35) 2007.10 - 2009.07
OPELASTRA G CLASSIC Caravan (F35)Z 16 XE1.61598741012004.06 - 2006.02Informacje o OPEL ASTRA G CLASSIC Caravan (F35) 1.6 2004.06 - 2006.02
OPELASTRA G CLASSIC sedan (T98)Z 16 XE1.6 16V (F69)1598741012004.03 - 2008.01Informacje o OPEL ASTRA G CLASSIC sedan (T98) 1.6 16V (F69) 2004.03 - 2008.01
OPELASTRA G coupe (T98)Z 16 XEP1.6 16V (F07)1598761032000.03 - 2005.05Informacje o OPEL ASTRA G coupe (T98) 1.6 16V (F07) 2000.03 - 2005.05
OPELASTRA G coupe (T98)Z 16 XE1.6 16V (F07)1598741012000.03 - 2005.05Informacje o OPEL ASTRA G coupe (T98) 1.6 16V (F07) 2000.03 - 2005.05
OPELASTRA G coupe (T98)X 18 XE11.8 16V (F07)1796851162000.03 - 2000.10Informacje o OPEL ASTRA G coupe (T98) 1.8 16V (F07) 2000.03 - 2000.10
OPELASTRA G coupe (T98)Z 18 XE1.8 16V (F07)1796921252000.09 - 2005.05Informacje o OPEL ASTRA G coupe (T98) 1.8 16V (F07) 2000.09 - 2005.05
OPELASTRA G coupe (T98)Z 20 LET2.0 16V Turbo (F07)19981401902000.09 - 2001.08Informacje o OPEL ASTRA G coupe (T98) 2.0 16V Turbo (F07) 2000.09 - 2001.08
OPELASTRA G coupe (T98)Z 20 LET2.0 16V Turbo (F07)19981411922001.08 - 2005.05Informacje o OPEL ASTRA G coupe (T98) 2.0 16V Turbo (F07) 2001.08 - 2005.05
OPELASTRA G coupe (T98)Z 20 LET2.0 16V Turbo (F07)19981472002002.11 - 2005.05Informacje o OPEL ASTRA G coupe (T98) 2.0 16V Turbo (F07) 2002.11 - 2005.05
OPELASTRA G coupe (T98)Y 22 DTR2.2 DTI (F07)2172921252002.09 - 2005.05Informacje o OPEL ASTRA G coupe (T98) 2.2 DTI (F07) 2002.09 - 2005.05
OPELASTRA G coupe (T98)Z 22 SE2.2 16V (F07)21981081472000.09 - 2005.05Informacje o OPEL ASTRA G coupe (T98) 2.2 16V (F07) 2000.09 - 2005.05
OPELASTRA G kabriolet (T98)Z 16 XE1.6 16V (F67)1598741012001.03 - 2005.10Informacje o OPEL ASTRA G kabriolet (T98) 1.6 16V (F67) 2001.03 - 2005.10
OPELASTRA G kabriolet (T98)Z 16 XEP1.6 (F67)1598761032003.01 - 2005.10Informacje o OPEL ASTRA G kabriolet (T98) 1.6 (F67) 2003.01 - 2005.10
OPELASTRA G kabriolet (T98)Z 18 XE1.8 16V (F67)1796921252001.03 - 2005.10Informacje o OPEL ASTRA G kabriolet (T98) 1.8 16V (F67) 2001.03 - 2005.10
OPELASTRA G kabriolet (T98)Z 20 LET2.0 OPC (F67)19981411922002.03 - 2005.10Informacje o OPEL ASTRA G kabriolet (T98) 2.0 OPC (F67) 2002.03 - 2005.10
OPELASTRA G kabriolet (T98)Z 20 LET2.0 16V Turbo (F67)19981472002002.11 - 2005.10Informacje o OPEL ASTRA G kabriolet (T98) 2.0 16V Turbo (F67) 2002.11 - 2005.10
OPELASTRA G kabriolet (T98)Y 22 DTR2.2 DTI (F67)2172921252002.09 - 2005.10Informacje o OPEL ASTRA G kabriolet (T98) 2.2 DTI (F67) 2002.09 - 2005.10
OPELASTRA G kabriolet (T98)Z 22 SE2.2 16V (F67)21981081472001.03 - 2005.10Informacje o OPEL ASTRA G kabriolet (T98) 2.2 16V (F67) 2001.03 - 2005.10
OPELASTRA G Kombi (T98)X 12 XE1.2 16V (F35)119948651998.02 - 2000.09Informacje o OPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.2 16V (F35) 1998.02 - 2000.09
OPELASTRA G Kombi (T98)Z 12 XE1.2 16V (F35)119955752000.09 - 2004.07Informacje o OPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.2 16V (F35) 2000.09 - 2004.07
OPELASTRA G Kombi (T98)X 14 XE, Z 14 XE1.4 LPG (F35)138966901998.03 - 2004.07Informacje o OPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.4 LPG (F35) 1998.03 - 2004.07
OPELASTRA G Kombi (T98)X 14 XE, Z 14 XE1.4 16V (F35)138966901998.06 - 2004.07Informacje o OPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.4 16V (F35) 1998.06 - 2004.07
OPELASTRA G Kombi (T98)X 16 SZR1.6 (F35)159855751998.02 - 2000.09Informacje o OPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.6 (F35) 1998.02 - 2000.09
OPELASTRA G Kombi (T98)X 16 XEL, Z 16 XE1.6 16V (F35)1598741011998.02 - 2004.07Informacje o OPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.6 16V (F35) 1998.02 - 2004.07
OPELASTRA G Kombi (T98)X 16 XEL, Z 16 XE1.6 LPG (F35)1598741011998.03 - 2004.07Informacje o OPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.6 LPG (F35) 1998.03 - 2004.07
OPELASTRA G Kombi (T98)Z 16 SE1.6 (F35)159862842000.09 - 2004.07Informacje o OPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.6 (F35) 2000.09 - 2004.07
OPELASTRA G Kombi (T98)Z 16 XEP1.6 LPG (F35)1598761032002.06 - 2004.07Informacje o OPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.6 LPG (F35) 2002.06 - 2004.07
OPELASTRA G Kombi (T98)Z 16 XEP1.6 (F35)1598761032002.12 - 2004.05Informacje o OPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.6 (F35) 2002.12 - 2004.05
OPELASTRA G Kombi (T98)Z 16 YNG1.6 CNG (F35)159871972003.03 - 2004.07Informacje o OPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.6 CNG (F35) 2003.03 - 2004.07
OPELASTRA G Kombi (T98)Y 17 DT1.7 DTI 16V (F35)168655752000.02 - 2004.07Informacje o OPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.7 DTI 16V (F35) 2000.02 - 2004.07
OPELASTRA G Kombi (T98)Z 17 DTL1.7 CDTI (F35)168659802003.04 - 2004.05Informacje o OPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.7 CDTI (F35) 2003.04 - 2004.05
OPELASTRA G Kombi (T98)X 17 DTL1.7 TD (F35)169950681998.02 - 2000.08Informacje o OPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.7 TD (F35) 1998.02 - 2000.08
OPELASTRA G Kombi (T98)X 18 XE11.8 16V (F35)1796851161998.02 - 2000.09Informacje o OPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.8 16V (F35) 1998.02 - 2000.09
OPELASTRA G Kombi (T98)Z 18 XE1.8 16V (F35)1796921252000.09 - 2004.07Informacje o OPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.8 16V (F35) 2000.09 - 2004.07
OPELASTRA G Kombi (T98)X 20 DTL, Y 20 DTL2.0 DI (F35)199560821998.02 - 2004.07Informacje o OPEL ASTRA G Kombi (T98) 2.0 DI (F35) 1998.02 - 2004.07
OPELASTRA G Kombi (T98)Y 20 DTH2.0 DTI 16V (F35)1995741011999.08 - 2004.07Informacje o OPEL ASTRA G Kombi (T98) 2.0 DTI 16V (F35) 1999.08 - 2004.07
OPELASTRA G Kombi (T98)X 20 XEV2.0 16V (F35)19981001361998.02 - 2004.07Informacje o OPEL ASTRA G Kombi (T98) 2.0 16V (F35) 1998.02 - 2004.07
OPELASTRA G Kombi (T98)Z 20 LET2.0 OPC (F35)19981411922002.09 - 2004.07Informacje o OPEL ASTRA G Kombi (T98) 2.0 OPC (F35) 2002.09 - 2004.07
OPELASTRA G Kombi (T98)Z 20 LET2.0 OPC (F35)19981472002002.11 - 2004.07Informacje o OPEL ASTRA G Kombi (T98) 2.0 OPC (F35) 2002.11 - 2004.07
OPELASTRA G Kombi (T98)Y 22 DTR2.2 DTI (F35)2172921252002.09 - 2004.07Informacje o OPEL ASTRA G Kombi (T98) 2.2 DTI (F35) 2002.09 - 2004.07
OPELASTRA G Kombi (T98)Z 22 SE2.2 16V (F35)21981081472001.03 - 2004.07Informacje o OPEL ASTRA G Kombi (T98) 2.2 16V (F35) 2001.03 - 2004.07
OPELASTRA G liftback (T98)X 12 XE1.2 16V (F08, F48)119948651998.02 - 2000.09Informacje o OPEL ASTRA G liftback (T98) 1.2 16V (F08, F48) 1998.02 - 2000.09
OPELASTRA G liftback (T98)Z 12 XE1.2 16V (F08, F48)119955752000.09 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G liftback (T98) 1.2 16V (F08, F48) 2000.09 - 2005.01
OPELASTRA G liftback (T98)Z 14 XEP1.4 (F08, F48)136466902007.09 - 2009.12Informacje o OPEL ASTRA G liftback (T98) 1.4 (F08, F48) 2007.09 - 2009.12
OPELASTRA G liftback (T98)X 14 XE, Z 14 XE1.4 16V (F08, F48)138966901998.02 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G liftback (T98) 1.4 16V (F08, F48) 1998.02 - 2005.01
OPELASTRA G liftback (T98)X 14 XE, Z 14 XE1.4 LPG (F08, F48)138966901998.02 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G liftback (T98) 1.4 LPG (F08, F48) 1998.02 - 2005.01
OPELASTRA G liftback (T98)X 16 SZR1.6 (F08, F48)159855751998.02 - 2000.09Informacje o OPEL ASTRA G liftback (T98) 1.6 (F08, F48) 1998.02 - 2000.09
OPELASTRA G liftback (T98)X 16 XEL, Z 16 XE, C 16 SEL1.6 16V (F08, F48)1598741011998.02 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G liftback (T98) 1.6 16V (F08, F48) 1998.02 - 2005.01
OPELASTRA G liftback (T98)X 16 XEL, Z 16 XE1.6 LPG (F08, F48)1598741011998.03 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G liftback (T98) 1.6 LPG (F08, F48) 1998.03 - 2005.01
OPELASTRA G liftback (T98)Z 16 SE1.6 (F08, F48)159862842000.09 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G liftback (T98) 1.6 (F08, F48) 2000.09 - 2005.01
OPELASTRA G liftback (T98)Z 16 XEP1.6 (F08, F48)1598761032002.11 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G liftback (T98) 1.6 (F08, F48) 2002.11 - 2005.01
OPELASTRA G liftback (T98)Z 16 XEP1.6 LPG (F08, F48)1598761032002.11 - 2007.06Informacje o OPEL ASTRA G liftback (T98) 1.6 LPG (F08, F48) 2002.11 - 2007.06
OPELASTRA G liftback (T98)Y 17 DT1.7 DTI 16V (F08, F48)168655752000.02 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G liftback (T98) 1.7 DTI 16V (F08, F48) 2000.02 - 2005.01
OPELASTRA G liftback (T98)Z 17 DTL1.7 CDTI (F08, F48)168659802003.04 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G liftback (T98) 1.7 CDTI (F08, F48) 2003.04 - 2005.01
OPELASTRA G liftback (T98)X 17 DTL1.7 TD (F08, F48)169950681998.02 - 2000.08Informacje o OPEL ASTRA G liftback (T98) 1.7 TD (F08, F48) 1998.02 - 2000.08
OPELASTRA G liftback (T98)X 18 XE11.8 16V (F08, F48)1796851161998.02 - 2000.09Informacje o OPEL ASTRA G liftback (T98) 1.8 16V (F08, F48) 1998.02 - 2000.09
OPELASTRA G liftback (T98)Z 18 XE1.8 16V (F08, F48)1796921252000.09 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G liftback (T98) 1.8 16V (F08, F48) 2000.09 - 2005.01
OPELASTRA G liftback (T98)Z 18 XEL1.8 (F08, F48)1796811102003.02 - 2004.01Informacje o OPEL ASTRA G liftback (T98) 1.8 (F08, F48) 2003.02 - 2004.01
OPELASTRA G liftback (T98)X 20 DTL, Y 20 DTL2.0 DI (F08, F48)199560821998.02 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G liftback (T98) 2.0 DI (F08, F48) 1998.02 - 2005.01
OPELASTRA G liftback (T98)Y 20 DTH2.0 DTI 16V (F08, F48)1995741011999.08 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G liftback (T98) 2.0 DTI 16V (F08, F48) 1999.08 - 2005.01
OPELASTRA G liftback (T98)X 20 XEV2.0 16V (F08, F48)19981001361998.02 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G liftback (T98) 2.0 16V (F08, F48) 1998.02 - 2005.01
OPELASTRA G liftback (T98)X 20 XER2.0 16V OPC (F08, F48)19981181601999.11 - 2002.09Informacje o OPEL ASTRA G liftback (T98) 2.0 16V OPC (F08, F48) 1999.11 - 2002.09
OPELASTRA G liftback (T98)Z 20 LET2.0 OPC (F08, F48)19981411922002.09 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G liftback (T98) 2.0 OPC (F08, F48) 2002.09 - 2005.01
OPELASTRA G liftback (T98)Z 20 LET2.0 OPC (F08, F48)19981472002002.11 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G liftback (T98) 2.0 OPC (F08, F48) 2002.11 - 2005.01
OPELASTRA G liftback (T98)Y 22 DTR2.2 DTI (F08, F48)2172921252002.09 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G liftback (T98) 2.2 DTI (F08, F48) 2002.09 - 2005.01
OPELASTRA G liftback (T98)Z 22 SE2.2 16V (F08, F48)21981081472000.06 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G liftback (T98) 2.2 16V (F08, F48) 2000.06 - 2005.01
OPELASTRA G nadwozie zamknięte / kombi (F70)X 12 XE1.2 (F70)119948651998.09 - 2000.08Informacje o OPEL ASTRA G nadwozie zamknięte / kombi (F70) 1.2 (F70) 1998.09 - 2000.08
OPELASTRA G nadwozie zamknięte / kombi (F70)X 14 XE, Z 14 XE1.4 (F70)138966901998.09 - 2005.04Informacje o OPEL ASTRA G nadwozie zamknięte / kombi (F70) 1.4 (F70) 1998.09 - 2005.04
OPELASTRA G nadwozie zamknięte / kombi (F70)Z 16 XE, C 16 SEL1.6 (F70)1598741011998.09 - 2004.01Informacje o OPEL ASTRA G nadwozie zamknięte / kombi (F70) 1.6 (F70) 1998.09 - 2004.01
OPELASTRA G nadwozie zamknięte / kombi (F70)X 16 SZR1.6 (F70)159855751999.01 - 2000.09Informacje o OPEL ASTRA G nadwozie zamknięte / kombi (F70) 1.6 (F70) 1999.01 - 2000.09
OPELASTRA G nadwozie zamknięte / kombi (F70)Z 16 SE1.6 (F70)159862842000.09 - 2005.04Informacje o OPEL ASTRA G nadwozie zamknięte / kombi (F70) 1.6 (F70) 2000.09 - 2005.04
OPELASTRA G nadwozie zamknięte / kombi (F70)Y 17 DT1.7 DTI 16V (F70)168655752000.02 - 2005.04Informacje o OPEL ASTRA G nadwozie zamknięte / kombi (F70) 1.7 DTI 16V (F70) 2000.02 - 2005.04
OPELASTRA G nadwozie zamknięte / kombi (F70)Z 17 DTL1.7 CDTi (F70)168659802003.07 - 2004.11Informacje o OPEL ASTRA G nadwozie zamknięte / kombi (F70) 1.7 CDTi (F70) 2003.07 - 2004.11
OPELASTRA G nadwozie zamknięte / kombi (F70)X 17 DTL1.7 TD (F70)169950681999.01 - 2005.04Informacje o OPEL ASTRA G nadwozie zamknięte / kombi (F70) 1.7 TD (F70) 1999.01 - 2005.04
OPELASTRA G nadwozie zamknięte / kombi (F70)X 20 DTL, Y 20 DTL2.0 DI (F70)199560821999.01 - 2005.04Informacje o OPEL ASTRA G nadwozie zamknięte / kombi (F70) 2.0 DI (F70) 1999.01 - 2005.04
OPELASTRA G nadwozie zamknięte / kombi (F70)Y 20 DTH2.0 DTI (F70)1995741012000.09 - 2005.04Informacje o OPEL ASTRA G nadwozie zamknięte / kombi (F70) 2.0 DTI (F70) 2000.09 - 2005.04
OPELASTRA G sedan (T98)X 12 XE1.2 16V (F69)119948651998.09 - 2000.09Informacje o OPEL ASTRA G sedan (T98) 1.2 16V (F69) 1998.09 - 2000.09
OPELASTRA G sedan (T98)Z 12 XE1.2 16V (F69)119955752000.09 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G sedan (T98) 1.2 16V (F69) 2000.09 - 2005.01
OPELASTRA G sedan (T98)Z 14 XEP1.4 (F69)136466902007.09 - 2009.12Informacje o OPEL ASTRA G sedan (T98) 1.4 (F69) 2007.09 - 2009.12
OPELASTRA G sedan (T98)X 14 XE, Z 14 XE1.4 LPG (F69)138966901998.03 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G sedan (T98) 1.4 LPG (F69) 1998.03 - 2005.01
OPELASTRA G sedan (T98)X 14 XE, Z 14 XE1.4 16V (F69)138966901998.09 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G sedan (T98) 1.4 16V (F69) 1998.09 - 2005.01
OPELASTRA G sedan (T98)X 16 SZR1.6 (F69)159855751998.09 - 2000.09Informacje o OPEL ASTRA G sedan (T98) 1.6 (F69) 1998.09 - 2000.09
OPELASTRA G sedan (T98)X 16 XEL, Z 16 XE1.6 16V (F69)1598741011998.09 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G sedan (T98) 1.6 16V (F69) 1998.09 - 2005.01
OPELASTRA G sedan (T98)Z 16 SE1.6 (F69)159862842000.09 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G sedan (T98) 1.6 (F69) 2000.09 - 2005.01
OPELASTRA G sedan (T98)X 16 XEL, Z 16 XE1.6 LPG (F69)1598741012002.06 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G sedan (T98) 1.6 LPG (F69) 2002.06 - 2005.01
OPELASTRA G sedan (T98)Z 16 XEP1.6 (F69)1598761032002.12 - 2009.12Informacje o OPEL ASTRA G sedan (T98) 1.6 (F69) 2002.12 - 2009.12
OPELASTRA G sedan (T98)Y 17 DT1.7 DTI 16V (F69)168655752000.02 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G sedan (T98) 1.7 DTI 16V (F69) 2000.02 - 2005.01
OPELASTRA G sedan (T98)Z 17 DTL1.7 CDTI (F69)168659802003.04 - 2009.12Informacje o OPEL ASTRA G sedan (T98) 1.7 CDTI (F69) 2003.04 - 2009.12
OPELASTRA G sedan (T98)X 17 DTL1.7 TD (F69)169950681998.09 - 2000.08Informacje o OPEL ASTRA G sedan (T98) 1.7 TD (F69) 1998.09 - 2000.08
OPELASTRA G sedan (T98)X 18 XE11.8 16V (F69)1796851161998.09 - 2000.09Informacje o OPEL ASTRA G sedan (T98) 1.8 16V (F69) 1998.09 - 2000.09
OPELASTRA G sedan (T98)Z 18 XE1.8 16V (F69)1796921252000.06 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G sedan (T98) 1.8 16V (F69) 2000.06 - 2005.01
OPELASTRA G sedan (T98)Z 18 XEL1.8 (F69)1796811102003.02 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G sedan (T98) 1.8 (F69) 2003.02 - 2005.01
OPELASTRA G sedan (T98)X 20 DTL, Y 20 DTL2.0 DI (F69)199560821998.09 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G sedan (T98) 2.0 DI (F69) 1998.09 - 2005.01
OPELASTRA G sedan (T98)Y 20 DTH2.0 DTI 16V (F69)1995741011999.08 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G sedan (T98) 2.0 DTI 16V (F69) 1999.08 - 2005.01
OPELASTRA G sedan (T98)X 20 XEV2.0 16V (F69)19981001361998.09 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G sedan (T98) 2.0 16V (F69) 1998.09 - 2005.01
OPELASTRA G sedan (T98)Y 22 DTR2.2 DTI (F69)2172921252002.09 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G sedan (T98) 2.2 DTI (F69) 2002.09 - 2005.01
OPELASTRA G sedan (T98)Z 22 SE2.2 16V (F69)21981081472001.03 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G sedan (T98) 2.2 16V (F69) 2001.03 - 2005.01
OPELASTRA H (A04)Z 12 XEP1.2 (L48)122959802005.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.2 (L48) 2005.08 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 13 DTH1.3 CDTI (L48)124866902005.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.3 CDTI (L48) 2005.08 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 14 XEP1.4 (L48)136466902004.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.4 (L48) 2004.03 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 14 XEL1.4 (L48)136455752004.04 - 2004.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.4 (L48) 2004.04 - 2004.10
OPELASTRA H (A04)Z 14 XEL1.4 (L48)136459802004.04 - 2004.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.4 (L48) 2004.04 - 2004.10
OPELASTRA H (A04)Z 14 XEP1.4 LPG (L48)136466902009.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.4 LPG (L48) 2009.08 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 16 XEP, Z 16 XE11.6 (L48)1598771052004.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.6 (L48) 2004.03 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 16 XER, A 16 XER1.6 (L48)1598851162006.12 - 2014.05Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.6 (L48) 2006.12 - 2014.05
OPELASTRA H (A04)Z 16 LET, A 16 LET1.6 Turbo (L48)15981321802007.02 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.6 Turbo (L48) 2007.02 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 17 DTL1.7 CDTI (L48)168659802004.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.7 CDTI (L48) 2004.03 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 17 DTH1.7 CDTI (L48)1686741002004.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.7 CDTI (L48) 2004.03 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)A 17 DTJ, Z 17 DTJ1.7 CDTI (L48)1686811102007.02 - 2014.05Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.7 CDTI (L48) 2007.02 - 2014.05
OPELASTRA H (A04)Z 17 DTR, A 17 DTR1.7 CDTI (L48)1686921252007.02 - 2014.05Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.7 CDTI (L48) 2007.02 - 2014.05
OPELASTRA H (A04)Z 18 XE1.8 (L48)1796921252004.01 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.8 (L48) 2004.01 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 18 XER, A 18 XER1.8 (L48)17961031402006.01 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.8 (L48) 2006.01 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 19 DTJ1.9 CDTI 16V (L48)1910881202004.04 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.9 CDTI 16V (L48) 2004.04 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 19 DT1.9 CDTI (L48)1910881202004.06 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.9 CDTI (L48) 2004.06 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 19 DTH1.9 CDTI (L48)19101101502004.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.9 CDTI (L48) 2004.09 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 19 DTL1.9 CDTI (L48)1910741002005.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.9 CDTI (L48) 2005.09 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 20 LEL2.0 Turbo (L48)19981251702004.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 2.0 Turbo (L48) 2004.03 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 20 LER2.0 Turbo (L48)19981472002004.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 2.0 Turbo (L48) 2004.09 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 20 LEH2.0 Turbo (L48)19981772402005.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 2.0 Turbo (L48) 2005.03 - 2010.10
OPELASTRA H CLASSIC Kombi (A04)Z 16 XER1.6 (L35)1598851162006.12 - 2014.05Informacje o OPEL ASTRA H CLASSIC Kombi (A04) 1.6 (L35) 2006.12 - 2014.05
OPELASTRA H CLASSIC Kombi (A04)Z 17 DTR, A 17 DTR1.7 CDTI (L35)1686921252009.01 - Informacje o OPEL ASTRA H CLASSIC Kombi (A04) 1.7 CDTI (L35) 2009.01 -
OPELASTRA H CLASSIC Kombi (A04)Z 18 XER1.8 (L35)17961031402012.01 - 2014.05Informacje o OPEL ASTRA H CLASSIC Kombi (A04) 1.8 (L35) 2012.01 - 2014.05
OPELASTRA H CLASSIC liftback (A04)Z 16 XER1.6 (L48)1598851162009.01 - Informacje o OPEL ASTRA H CLASSIC liftback (A04) 1.6 (L48) 2009.01 -
OPELASTRA H CLASSIC liftback (A04)Z 18 XER1.8 (L48)17961031402013.02 - Informacje o OPEL ASTRA H CLASSIC liftback (A04) 1.8 (L48) 2013.02 -
OPELASTRA H CLASSIC sedan (A04)Z 16 XER1.6 (L69)1598851162009.01 - 2014.05Informacje o OPEL ASTRA H CLASSIC sedan (A04) 1.6 (L69) 2009.01 - 2014.05
OPELASTRA H CLASSIC sedan (A04)Z 18 XER1.8 (L69)17961031402007.02 - 2012.09Informacje o OPEL ASTRA H CLASSIC sedan (A04) 1.8 (L69) 2007.02 - 2012.09
OPELASTRA H GTC (A04)Z 13 DTH1.3 CDTI (L08)124866902005.04 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.3 CDTI (L08) 2005.04 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 14 XEL1.4 (L08)136455752005.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.4 (L08) 2005.03 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 14 XEP1.4 (L08)136466902005.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.4 (L08) 2005.03 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 16 XEP, Z 16 XE11.6 (L08)1598771052005.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.6 (L08) 2005.03 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 16 XER1.6 (L08)1598851162006.12 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.6 (L08) 2006.12 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 16 LET, A 16 LET1.6 Turbo (L08)15981321802007.02 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.6 Turbo (L08) 2007.02 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 17 DTL1.7 CDTI (L08)168659802005.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.7 CDTI (L08) 2005.03 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 17 DTH1.7 CDTi (L08)1686741012005.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.7 CDTi (L08) 2005.03 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)A 17 DTJ, Z 17 DTJ1.7 CDTI (L08)1686811102007.02 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.7 CDTI (L08) 2007.02 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 17 DTR, A 17 DTR1.7 CDTI (L08)1686921252007.02 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.7 CDTI (L08) 2007.02 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 18 XE1.8 (L08)1796921252005.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.8 (L08) 2005.03 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 18 XER1.8 (L08)17961031402006.01 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.8 (L08) 2006.01 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 19 DTH1.9 CDTi (L08)19101101502005.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.9 CDTi (L08) 2005.03 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 19 DTJ1.9 CDTi 16V (L08)1910881202005.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.9 CDTi 16V (L08) 2005.03 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 19 DT1.9 CDTI (L08)1910881202005.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.9 CDTI (L08) 2005.09 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 19 DTL1.9 CDTI (L08)1910741012006.01 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.9 CDTI (L08) 2006.01 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 20 LER2.0 Turbo (L08)19981472002005.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 2.0 Turbo (L08) 2005.03 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 20 LEL2.0 Turbo (L08)19981251702005.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 2.0 Turbo (L08) 2005.03 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 20 LEH2.0 Turbo (L08)19981772402005.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 2.0 Turbo (L08) 2005.08 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 13 DTH1.3 CDTI (L35)124866902005.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.3 CDTI (L35) 2005.08 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 14 XEL1.4 (L35)136455752004.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.4 (L35) 2004.08 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 14 XEP1.4 (L35)136466902004.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.4 (L35) 2004.08 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 14 XEP1.4 LPG (L35)136466902009.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.4 LPG (L35) 2009.08 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 16 XEP, Z 16 XE11.6 (L35)1598771052004.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.6 (L35) 2004.08 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 16 XER, A 16 XER1.6 (L35)1598851162006.12 - 2014.05Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.6 (L35) 2006.12 - 2014.05
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 16 LET, A 16 LET1.6 Turbo (L35)15981321802007.02 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.6 Turbo (L35) 2007.02 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 16 XER1.6 LPG (L35)1598851162009.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.6 LPG (L35) 2009.08 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 17 DTH1.7 CDTI (L35)1686741012004.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.7 CDTI (L35) 2004.08 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 17 DTL1.7 CDTI (L35)168659802004.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.7 CDTI (L35) 2004.08 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)A 17 DTJ, Z 17 DTJ1.7 CDTI (L35)1686811102007.02 - 2014.05Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.7 CDTI (L35) 2007.02 - 2014.05
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 17 DTR, A 17 DTR1.7 CDTI (L35)1686921252007.02 - 2014.05Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.7 CDTI (L35) 2007.02 - 2014.05
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 18 XE1.8 (L35)1796921252004.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.8 (L35) 2004.08 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 18 XER, A 18 XER1.8 (L35)17961031402005.08 - 2014.05Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.8 (L35) 2005.08 - 2014.05
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 19 DTJ1.9 CDTI 16V (L35)1910881202004.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.9 CDTI 16V (L35) 2004.08 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 19 DTH1.9 CDTI (L35)19101101502004.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.9 CDTI (L35) 2004.09 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 19 DT1.9 CDTI (L35)1910881202005.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.9 CDTI (L35) 2005.09 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 19 DTL1.9 CDTI (L35)1910741002005.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.9 CDTI (L35) 2005.09 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 20 LEL2.0 Turbo (L35)19981251702004.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 2.0 Turbo (L35) 2004.08 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 20 LER2.0 Turbo (L35)19981472002004.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 2.0 Turbo (L35) 2004.09 - 2010.10
OPELASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70)Z 13 DTH1.3 CDTI (L70)124866902005.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70) 1.3 CDTI (L70) 2005.08 - 2010.10
OPELASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70)Z 14 XEP1.4 EcoTec (L70)136466902004.12 - 2012.12Informacje o OPEL ASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70) 1.4 EcoTec (L70) 2004.12 - 2012.12
OPELASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70)Z 16 XEP1.6 EcoTec (L70)1598761032004.02 - 2004.11Informacje o OPEL ASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70) 1.6 EcoTec (L70) 2004.02 - 2004.11
OPELASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70)Z 16 XER1.6 EcoTec (L70)1598851162006.10 - 2010.12Informacje o OPEL ASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70) 1.6 EcoTec (L70) 2006.10 - 2010.12
OPELASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70)Z 17 DTH1.7 CDTI (L70)1686741012004.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70) 1.7 CDTI (L70) 2004.03 - 2010.10
OPELASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70)Z 17 DTL1.7 CDTI (L70)168659802004.12 - 2007.07Informacje o OPEL ASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70) 1.7 CDTI (L70) 2004.12 - 2007.07
OPELASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70)Z 17 DTR, A 17 DTR1.7 CDTI (L70)1686921252007.02 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70) 1.7 CDTI (L70) 2007.02 - 2010.10
OPELASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70)A 17 DTJ, Z 17 DTJ1.7 CDTI (L70)1686811102007.02 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70) 1.7 CDTI (L70) 2007.02 - 2010.10
OPELASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70)Z 19 DTJ1.9 CDTI 16V (L70)1910881202004.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70) 1.9 CDTI 16V (L70) 2004.08 - 2010.10
OPELASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70)Z 19 DTH1.9 CDTI (L70)19101101502004.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70) 1.9 CDTI (L70) 2004.09 - 2010.10
OPELASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70)Z 19 DTL1.9 CDTI (L70)1910741012005.08 - 2012.12Informacje o OPEL ASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70) 1.9 CDTI (L70) 2005.08 - 2012.12
OPELASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70)Z 19 DT1.9 CDTI (L70)1910881202005.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70) 1.9 CDTI (L70) 2005.09 - 2010.10
OPELASTRA H sedan (A04)Z 13 DTH1.3 CDTi (L69)124866902007.02 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H sedan (A04) 1.3 CDTi (L69) 2007.02 - 2010.10
OPELASTRA H sedan (A04)Z 14 XEP1.4 (L69)136466902007.02 - 2010.06Informacje o OPEL ASTRA H sedan (A04) 1.4 (L69) 2007.02 - 2010.06
OPELASTRA H sedan (A04)Z 16 XEP1.6 (L69)1598771052007.02 - 2010.06Informacje o OPEL ASTRA H sedan (A04) 1.6 (L69) 2007.02 - 2010.06
OPELASTRA H sedan (A04)Z 16 XER1.6 (L69)1598851162007.02 - 2014.05Informacje o OPEL ASTRA H sedan (A04) 1.6 (L69) 2007.02 - 2014.05
OPELASTRA H sedan (A04)Z 17 DTH1.7 CDTi (L69)1686741012007.02 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H sedan (A04) 1.7 CDTi (L69) 2007.02 - 2010.10
OPELASTRA H sedan (A04)Z 17 DTJ1.7 CDTi (L69)1686811102007.02 - 2014.05Informacje o OPEL ASTRA H sedan (A04) 1.7 CDTi (L69) 2007.02 - 2014.05
OPELASTRA H sedan (A04)Z 18 XER, A 18 XER1.8 (L69)17961031402007.02 - 2012.09Informacje o OPEL ASTRA H sedan (A04) 1.8 (L69) 2007.02 - 2012.09
OPELASTRA H TwinTop (A04)Z 14 XEP1.4 (L67)136466902005.10 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H TwinTop (A04) 1.4 (L67) 2005.10 - 2010.10
OPELASTRA H TwinTop (A04)Z 16 XEP, Z 16 XE11.6 (L67)1598771052005.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H TwinTop (A04) 1.6 (L67) 2005.09 - 2010.10
OPELASTRA H TwinTop (A04)Z 16 XER1.6 (L67)1598851162006.12 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H TwinTop (A04) 1.6 (L67) 2006.12 - 2010.10
OPELASTRA H TwinTop (A04)Z 16 LET, A 16 LET1.6 Turbo (L67)15981321802007.02 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H TwinTop (A04) 1.6 Turbo (L67) 2007.02 - 2010.10
OPELASTRA H TwinTop (A04)Z 18 XE1.8 (L67)1796921252005.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H TwinTop (A04) 1.8 (L67) 2005.09 - 2010.10
OPELASTRA H TwinTop (A04)Z 18 XER, A 18 XER1.8 (L67)17961031402005.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H TwinTop (A04) 1.8 (L67) 2005.09 - 2010.10
OPELASTRA H TwinTop (A04)Z 19 DTH1.9 CDTi (L67)19101101502005.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H TwinTop (A04) 1.9 CDTi (L67) 2005.09 - 2010.10
OPELASTRA H TwinTop (A04)Z 20 LER2.0 Turbo (L67)19981472002005.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H TwinTop (A04) 2.0 Turbo (L67) 2005.09 - 2010.10
OPELASTRA H TwinTop (A04)Z 20 LEL2.0 Turbo (L67)19981251702005.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H TwinTop (A04) 2.0 Turbo (L67) 2005.09 - 2010.10
OPELZAFIRA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (T98)X 16 XEL, Z 16 XE1.6 16V (F75)1598741011999.04 - 2005.06Informacje o OPEL ZAFIRA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (T98) 1.6 16V (F75) 1999.04 - 2005.06
OPELZAFIRA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (T98)Z 16 YNG1.6 CNG (F75)159871972001.09 - 2005.06Informacje o OPEL ZAFIRA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (T98) 1.6 CNG (F75) 2001.09 - 2005.06
OPELZAFIRA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (T98)X 18 XE11.8 16V (F75)1796851161999.04 - 2000.09Informacje o OPEL ZAFIRA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (T98) 1.8 16V (F75) 1999.04 - 2000.09
OPELZAFIRA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (T98)Z 18 XE1.8 16V (F75)1796921252000.09 - 2005.06Informacje o OPEL ZAFIRA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (T98) 1.8 16V (F75) 2000.09 - 2005.06
OPELZAFIRA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (T98)X 20 DTL, Y 20 DTL2.0 DI 16V (F75)199560821999.07 - 2005.06Informacje o OPEL ZAFIRA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (T98) 2.0 DI 16V (F75) 1999.07 - 2005.06
OPELZAFIRA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (T98)Y 20 DTH2.0 DTI 16V (F75)1995741012000.09 - 2005.06Informacje o OPEL ZAFIRA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (T98) 2.0 DTI 16V (F75) 2000.09 - 2005.06
OPELZAFIRA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (T98)Z 20 LET2.0 OPC (F75)19981411922001.09 - 2005.06Informacje o OPEL ZAFIRA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (T98) 2.0 OPC (F75) 2001.09 - 2005.06
OPELZAFIRA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (T98)Z 20 LET2.0 OPC (F75)19981472002002.11 - 2005.06Informacje o OPEL ZAFIRA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (T98) 2.0 OPC (F75) 2002.11 - 2005.06
OPELZAFIRA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (T98)Y 22 DTR2.2 DTI 16V (F75)2172921252002.01 - 2005.06Informacje o OPEL ZAFIRA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (T98) 2.2 DTI 16V (F75) 2002.01 - 2005.06
OPELZAFIRA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (T98)Y 22 DTR2.2 DTI 16V (F75)2172861172002.01 - 2005.06Informacje o OPEL ZAFIRA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (T98) 2.2 DTI 16V (F75) 2002.01 - 2005.06
OPELZAFIRA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (T98)Z 22 SE2.2 16V (F75)21981081472000.09 - 2005.06Informacje o OPEL ZAFIRA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (T98) 2.2 16V (F75) 2000.09 - 2005.06
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) coupe (T98)Z 16 XEP1.6 16V1598761032000.03 - 2005.08Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) coupe (T98) 1.6 16V 2000.03 - 2005.08
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) coupe (T98)X 18 XE11.8 16V1796851152000.03 - 2005.08Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) coupe (T98) 1.8 16V 2000.03 - 2005.08
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) coupe (T98)Z 18 XE1.8 16V1796921252000.09 - 2005.08Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) coupe (T98) 1.8 16V 2000.09 - 2005.08
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) coupe (T98)Z 18 XE1.8 16V Dualfuel1796921252002.07 - 2004.08Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) coupe (T98) 1.8 16V Dualfuel 2002.07 - 2004.08
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) coupe (T98)Z 18 XE1.8 16V Dualfuel1796871182002.09 - 2005.08Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) coupe (T98) 1.8 16V Dualfuel 2002.09 - 2005.08
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) coupe (T98)Z 20 LET2.0 16V Turbo19981401902000.09 - 2005.08Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) coupe (T98) 2.0 16V Turbo 2000.09 - 2005.08
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) coupe (T98)Z 22 SE2.2 16V21981081472000.03 - 2005.08Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) coupe (T98) 2.2 16V 2000.03 - 2005.08
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) kabriolet (T98)Z 16 XE1.6 16V1598741012001.03 - 2005.10Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) kabriolet (T98) 1.6 16V 2001.03 - 2005.10
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) kabriolet (T98)Z 18 XE1.8 16V1796921252001.03 - 2005.10Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) kabriolet (T98) 1.8 16V 2001.03 - 2005.10
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) kabriolet (T98)Z 20 LET2.0 Turbo19981411922002.03 - 2005.10Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) kabriolet (T98) 2.0 Turbo 2002.03 - 2005.10
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) kabriolet (T98)Z 20 LET2.019981472002002.09 - 2005.10Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) kabriolet (T98) 2.0 2002.09 - 2005.10
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) kabriolet (T98)Z 22 SE2.2 16V21981081472001.03 - 2005.10Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) kabriolet (T98) 2.2 16V 2001.03 - 2005.10
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) Kombi (T98)X 14 XE, Z 14 XE1.4 16V138966901998.02 - 2005.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Kombi (T98) 1.4 16V 1998.02 - 2005.05
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) Kombi (T98)X 14 XE, Z 14 XE1.4 16V Dualfuel138966901999.09 - 2003.06Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Kombi (T98) 1.4 16V Dualfuel 1999.09 - 2003.06
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) Kombi (T98)X 16 SZR1.6 Dualfuel159855751998.02 - 2000.12Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Kombi (T98) 1.6 Dualfuel 1998.02 - 2000.12
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) Kombi (T98)Z 16 SE1.6159862841998.03 - 2004.04Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Kombi (T98) 1.6 1998.03 - 2004.04
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) Kombi (T98)X 16 XEL, Z 16 XE1.6 16V1598741011998.03 - 2004.04Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Kombi (T98) 1.6 16V 1998.03 - 2004.04
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) Kombi (T98)X 16 SZR1.6159855751998.03 - 2004.04Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Kombi (T98) 1.6 1998.03 - 2004.04
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) Kombi (T98)X 16 XEL, Z 16 XE1.6 Dualfuel1598741011999.09 - 2004.08Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Kombi (T98) 1.6 Dualfuel 1999.09 - 2004.08
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) Kombi (T98)Z 16 SE1.6 Dualfuel159862862000.07 - 2005.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Kombi (T98) 1.6 Dualfuel 2000.07 - 2005.05
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) Kombi (T98)Z 16 XEP1.61598761032002.12 - 2005.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Kombi (T98) 1.6 2002.12 - 2005.05
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) Kombi (T98)Y 17 DT1.7 DTI 16V168655752000.02 - 2005.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Kombi (T98) 1.7 DTI 16V 2000.02 - 2005.05
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) Kombi (T98)Z 17 DTL1.7 CDTI 16V168659802003.04 - 2005.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Kombi (T98) 1.7 CDTI 16V 2003.04 - 2005.05
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) Kombi (T98)X 17 DTL1.7 TD170050681998.02 - 2000.08Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Kombi (T98) 1.7 TD 1998.02 - 2000.08
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) Kombi (T98)X 18 XE11.8 16V1796851161998.02 - 2000.08Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Kombi (T98) 1.8 16V 1998.02 - 2000.08
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) Kombi (T98)Z 18 XE1.8 16V1796921252000.09 - 2005.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Kombi (T98) 1.8 16V 2000.09 - 2005.05
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) Kombi (T98)Z 18 XE1.8 16V Dualfuel1796921252002.07 - 2003.12Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Kombi (T98) 1.8 16V Dualfuel 2002.07 - 2003.12
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) Kombi (T98)Z 18 XE1.8 16V Dualfuel1796871182002.09 - 2005.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Kombi (T98) 1.8 16V Dualfuel 2002.09 - 2005.05
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) Kombi (T98)X 20 DTL, Y 20 DTL2.0 DI199560821998.03 - 2004.04Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Kombi (T98) 2.0 DI 1998.03 - 2004.04
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) Kombi (T98)Y 20 DTH2.0 DTI 16V1995741011998.03 - 2004.04Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Kombi (T98) 2.0 DTI 16V 1998.03 - 2004.04
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) Kombi (T98)Z 22 SE2.2 16V21981081472001.03 - 2005.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Kombi (T98) 2.2 16V 2001.03 - 2005.05
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) liftback (T98)X 14 XE, Z 14 XE1.4 16V (F08, F48)138966901998.02 - 2005.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) liftback (T98) 1.4 16V (F08, F48) 1998.02 - 2005.05
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) liftback (T98)X 14 XE, Z 14 XE1.4 16V Dualfuel (F08, F48)138966901999.09 - 2003.06Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) liftback (T98) 1.4 16V Dualfuel (F08, F48) 1999.09 - 2003.06
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) liftback (T98)X 16 SZR1.6 (F08, F48)159855751998.02 - 2000.09Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) liftback (T98) 1.6 (F08, F48) 1998.02 - 2000.09
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) liftback (T98)X 16 SZR1.6 Dualfuel (F08, F48)159855751998.02 - 2000.12Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) liftback (T98) 1.6 Dualfuel (F08, F48) 1998.02 - 2000.12
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) liftback (T98)X 16 XEL, Z 16 XE1.6 16V (F08, F48)1598741011998.02 - 2005.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) liftback (T98) 1.6 16V (F08, F48) 1998.02 - 2005.05
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) liftback (T98)Z 16 SE1.6 Dualfuel (F08)159862862000.07 - 2005.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) liftback (T98) 1.6 Dualfuel (F08) 2000.07 - 2005.05
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) liftback (T98)Z 16 SE1.6 (F08, F48)159862842000.09 - 2005.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) liftback (T98) 1.6 (F08, F48) 2000.09 - 2005.05
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) liftback (T98)Z 16 XEP1.6 (F08, F48)1598761032002.12 - 2005.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) liftback (T98) 1.6 (F08, F48) 2002.12 - 2005.05
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) liftback (T98)Y 17 DT1.7 DTI 16V (F08, F48)168655752000.02 - 2005.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) liftback (T98) 1.7 DTI 16V (F08, F48) 2000.02 - 2005.05
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) liftback (T98)Z 17 DTL1.7 CDTI 16V (F08, F48)168659802003.04 - 2005.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) liftback (T98) 1.7 CDTI 16V (F08, F48) 2003.04 - 2005.05
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) liftback (T98)X 17 DTL1.7 TD (F08, F48)170050681998.02 - 2000.08Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) liftback (T98) 1.7 TD (F08, F48) 1998.02 - 2000.08
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) liftback (T98)X 18 XE11.8 16V (F08, F48)1796851161998.02 - 2000.09Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) liftback (T98) 1.8 16V (F08, F48) 1998.02 - 2000.09
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) liftback (T98)Z 18 XE1.8 16V (F08, F48)1796921252000.09 - 2005.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) liftback (T98) 1.8 16V (F08, F48) 2000.09 - 2005.05
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) liftback (T98)Z 18 XE1.8 16V Dualfuel (F08, F48)1796921252002.07 - 2003.12Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) liftback (T98) 1.8 16V Dualfuel (F08, F48) 2002.07 - 2003.12
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) liftback (T98)X 20 DTL, Y 20 DTL2.0 DI (F48)199560821998.02 - 2005.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) liftback (T98) 2.0 DI (F48) 1998.02 - 2005.05
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) liftback (T98)Y 20 DTH2.0 DTI 16V (F48)1995741011999.08 - 2005.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) liftback (T98) 2.0 DTI 16V (F48) 1999.08 - 2005.05
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) liftback (T98)X 20 XEV2.0 16V (F08)19981001361998.02 - 2005.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) liftback (T98) 2.0 16V (F08) 1998.02 - 2005.05
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) liftback (T98)Z 20 LET2.0 SRI Turbo (F08)19981411922001.11 - 2005.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) liftback (T98) 2.0 SRI Turbo (F08) 2001.11 - 2005.05
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) liftback (T98)Z 20 LET2.0 (F08)19981471992002.08 - 2005.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) liftback (T98) 2.0 (F08) 2002.08 - 2005.05
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) liftback (T98)Z 22 SE2.2 16V (F08, F48)21981081472001.03 - 2005.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) liftback (T98) 2.2 16V (F08, F48) 2001.03 - 2005.05
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) sedan (T98)X 14 XE, Z 14 XE1.4 16V138966901998.09 - 2005.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) sedan (T98) 1.4 16V 1998.09 - 2005.05
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) sedan (T98) 1.6 Dualfuel159855751998.02 - 2000.12Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) sedan (T98) 1.6 Dualfuel 1998.02 - 2000.12
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) sedan (T98)X 16 SZR1.6159855751998.09 - 2000.09Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) sedan (T98) 1.6 1998.09 - 2000.09
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) sedan (T98)X 16 XEL, Z 16 XE1.6 16V1598741011998.09 - 2005.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) sedan (T98) 1.6 16V 1998.09 - 2005.05
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) sedan (T98)Z 16 SE1.6 Dualfuel159862862000.07 - 2005.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) sedan (T98) 1.6 Dualfuel 2000.07 - 2005.05
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) sedan (T98)Z 16 SE1.6159862842000.09 - 2005.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) sedan (T98) 1.6 2000.09 - 2005.05
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) sedan (T98)Y 17 DT1.7 DTI 16V168655752000.02 - 2005.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) sedan (T98) 1.7 DTI 16V 2000.02 - 2005.05
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) sedan (T98)Z 17 DTL1.7 CDTI 16V168659802003.04 - 2005.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) sedan (T98) 1.7 CDTI 16V 2003.04 - 2005.05
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) sedan (T98)X 17 DTL1.7 TD170050681998.09 - 2000.08Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) sedan (T98) 1.7 TD 1998.09 - 2000.08
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) sedan (T98)Z 18 XE1.8 16V1796921251998.02 - 2004.07Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) sedan (T98) 1.8 16V 1998.02 - 2004.07
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) sedan (T98)X 18 XE11.8 16V1796851161998.02 - 2004.07Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) sedan (T98) 1.8 16V 1998.02 - 2004.07
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) sedan (T98)Z 18 XE1.8 16V Dualfuel1796871181998.02 - 2004.07Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) sedan (T98) 1.8 16V Dualfuel 1998.02 - 2004.07
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) sedan (T98) 1.8 16V Dualfuel1796921252002.07 - 2003.12Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) sedan (T98) 1.8 16V Dualfuel 2002.07 - 2003.12
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) sedan (T98)Y 20 DTH2.0 DTI 16V1995741011998.02 - 2004.07Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) sedan (T98) 2.0 DTI 16V 1998.02 - 2004.07
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) sedan (T98)X 20 DTL, Y 20 DTL2.0 DI199560821998.02 - 2004.07Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) sedan (T98) 2.0 DI 1998.02 - 2004.07
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) sedan (T98)X 20 XEV2.0 16V19981001361998.09 - 2005.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) sedan (T98) 2.0 16V 1998.09 - 2005.05
VAUXHALLASTRA Mk V (H) (A04)Z 13 DTH1.3 CDTI (L48)124866902004.01 - 2009.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) (A04) 1.3 CDTI (L48) 2004.01 - 2009.05
VAUXHALLASTRA Mk V (H) (A04)Z 14 XEP1.4 (L48)136466902004.01 - 2009.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) (A04) 1.4 (L48) 2004.01 - 2009.05
VAUXHALLASTRA Mk V (H) (A04)Z 16 XER, A 16 XER1.6 (L48)1598851152004.01 - 2009.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) (A04) 1.6 (L48) 2004.01 - 2009.05
VAUXHALLASTRA Mk V (H) (A04)Z 16 XEP, Z 16 XE11.6 (L48)1598771052004.01 - 2009.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) (A04) 1.6 (L48) 2004.01 - 2009.05
VAUXHALLASTRA Mk V (H) (A04)Z 16 LET, A 16 LET1.6 Turbo (L48)15981321802006.09 - 2009.09Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) (A04) 1.6 Turbo (L48) 2006.09 - 2009.09
VAUXHALLASTRA Mk V (H) (A04)Z 17 DTH1.7 CDTI (L48)1686741002004.01 - 2009.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) (A04) 1.7 CDTI (L48) 2004.01 - 2009.05
VAUXHALLASTRA Mk V (H) (A04)Z 17 DTL1.7 CDTI (L48)168659802004.01 - 2009.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) (A04) 1.7 CDTI (L48) 2004.01 - 2009.05
VAUXHALLASTRA Mk V (H) (A04)Z 18 XE1.8 (L48)1796921252004.01 - 2009.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) (A04) 1.8 (L48) 2004.01 - 2009.05
VAUXHALLASTRA Mk V (H) (A04)Z 18 XER, A 18 XER1.8 (L48)17961031402004.01 - 2009.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) (A04) 1.8 (L48) 2004.01 - 2009.05
VAUXHALLASTRA Mk V (H) (A04)Z 19 DTH1.9 CDTI (L48)19101101502004.01 - 2009.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) (A04) 1.9 CDTI (L48) 2004.01 - 2009.05
VAUXHALLASTRA Mk V (H) (A04)Z 19 DT1.9 CDTI (L48)1910881202004.01 - 2009.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) (A04) 1.9 CDTI (L48) 2004.01 - 2009.05
VAUXHALLASTRA Mk V (H) (A04)Z 19 DTJ1.9 CDTI 16V (L48)1910881202004.01 - 2009.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) (A04) 1.9 CDTI 16V (L48) 2004.01 - 2009.05
VAUXHALLASTRA Mk V (H) (A04)Z 20 LEL2.0 Turbo (L48)19981251702004.01 - 2009.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) (A04) 2.0 Turbo (L48) 2004.01 - 2009.05
VAUXHALLASTRA Mk V (H) (A04)Z 20 LER2.0 Turbo (L48)19981472002004.01 - 2009.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) (A04) 2.0 Turbo (L48) 2004.01 - 2009.05
VAUXHALLASTRA Mk V (H) (A04)Z 20 LEH2.0 Turbo (L48)19981772402004.01 - 2009.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) (A04) 2.0 Turbo (L48) 2004.01 - 2009.05
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Kombi (A04)Z 13 DTH1.3 CDTi (L35)124866902004.08 - 2009.03Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Kombi (A04) 1.3 CDTi (L35) 2004.08 - 2009.03
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Kombi (A04)Z 14 XEP1.4 (L35)136466902004.08 - 2009.03Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Kombi (A04) 1.4 (L35) 2004.08 - 2009.03
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Kombi (A04)Z 16 XEP, Z 16 XE11.6 (L35)1598771052004.08 - 2009.03Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Kombi (A04) 1.6 (L35) 2004.08 - 2009.03
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Kombi (A04)Z 16 LET, A 16 LET1.6 (L35)15981321802004.08 - 2009.03Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Kombi (A04) 1.6 (L35) 2004.08 - 2009.03
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Kombi (A04)Z 16 XER1.6 (L35)1598851152004.08 - 2011.03Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Kombi (A04) 1.6 (L35) 2004.08 - 2011.03
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Kombi (A04)Z 17 DTH1.7 CDTi (L35)1686741002004.08 - 2009.03Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Kombi (A04) 1.7 CDTi (L35) 2004.08 - 2009.03
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Kombi (A04)Z 17 DTJ, A 17 DTJ1.7 CDTi (L35)1686811102004.08 - 2012.10Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Kombi (A04) 1.7 CDTi (L35) 2004.08 - 2012.10
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Kombi (A04)Z 18 XE1.8 (L35)1796921252004.10 - 2009.03Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Kombi (A04) 1.8 (L35) 2004.10 - 2009.03
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Kombi (A04)Z 18 XER, A 18 XER1.8 (L35)17961031402005.12 - 2010.10Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Kombi (A04) 1.8 (L35) 2005.12 - 2010.10
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Kombi (A04)Z 19 DT1.9 CDTi (L35)1910881202004.08 - 2009.03Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Kombi (A04) 1.9 CDTi (L35) 2004.08 - 2009.03
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Kombi (A04)Z 19 DTJ1.9 CDTi 16V (L35)1910881202004.08 - 2009.03Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Kombi (A04) 1.9 CDTi 16V (L35) 2004.08 - 2009.03
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Kombi (A04)Z 19 DTH1.9 CDTi (L35)19101101502004.08 - 2009.03Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Kombi (A04) 1.9 CDTi (L35) 2004.08 - 2009.03
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Kombi (A04)Z 20 LER2.0 Turbo (L35)19981472002004.08 - 2010.10Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Kombi (A04) 2.0 Turbo (L35) 2004.08 - 2010.10
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Kombi (A04)Z 20 LEL2.0 Turbo (L35)19981251702004.08 - 2010.10Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Kombi (A04) 2.0 Turbo (L35) 2004.08 - 2010.10
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04)Z 16 XEP1.6 (L08)1598771052005.02 - 2010.11Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04) 1.6 (L08) 2005.02 - 2010.11
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04)Z 17 DTH1.7 CDTi (L08)1686741002005.02 - 2010.11Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04) 1.7 CDTi (L08) 2005.02 - 2010.11
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04)Z 18 XE1.8 (L08)1796921252005.02 - 2010.11Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04) 1.8 (L08) 2005.02 - 2010.11
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04)Z 19 DTH1.9 CDTi (L08)19101101502005.02 - 2010.11Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04) 1.9 CDTi (L08) 2005.02 - 2010.11
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04)Z 19 DTL1.9 CDTi (L08)1910741012005.08 - 2010.11Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04) 1.9 CDTi (L08) 2005.08 - 2010.11
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04)Z 20 LEL2.0 Turbo (L08)19981251702005.02 - 2010.11Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04) 2.0 Turbo (L08) 2005.02 - 2010.11
VAUXHALLASTRA Mk V (H) TwinTop (A04)Z 16 XEP1.6 (L67)1598771052005.09 - 2010.11Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) TwinTop (A04) 1.6 (L67) 2005.09 - 2010.11
VAUXHALLASTRA Mk V (H) TwinTop (A04)Z 16 XER, A 16 XER1.6 i 16V (L67)1598851162006.10 - 2011.08Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) TwinTop (A04) 1.6 i 16V (L67) 2006.10 - 2011.08
VAUXHALLASTRA Mk V (H) TwinTop (A04)Z 18 XER, A 18 XER1.8 (L67)17961031402008.05 - 2010.11Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) TwinTop (A04) 1.8 (L67) 2008.05 - 2010.11
VAUXHALLASTRA Mk V (H) TwinTop (A04)Z 19 DTH1.9 CDTi (L67)19101101502006.01 - 2010.11Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) TwinTop (A04) 1.9 CDTi (L67) 2006.01 - 2010.11
VAUXHALLASTRA Mk V (H) TwinTop (A04)Z 20 LER2.0 Turbo (L67)19981472002006.01 - 2010.11Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) TwinTop (A04) 2.0 Turbo (L67) 2006.01 - 2010.11
VAUXHALLASTRA Mk V (H) TwinTop (A04)Z 20 LEL2.0 (L67)19981251702006.02 - 2010.11Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) TwinTop (A04) 2.0 (L67) 2006.02 - 2010.11
VAUXHALLASTRAVAN Mk IV (G) nadwozie zamknięte / kombi (T98)Z 14 XE1.4 16V138966902000.09 - 2005.05Informacje o VAUXHALL ASTRAVAN Mk IV (G) nadwozie zamknięte / kombi (T98) 1.4 16V 2000.09 - 2005.05
VAUXHALLASTRAVAN Mk IV (G) nadwozie zamknięte / kombi (T98)X 16 SZR1.6 Dualfuel159855751998.02 - 2000.12Informacje o VAUXHALL ASTRAVAN Mk IV (G) nadwozie zamknięte / kombi (T98) 1.6 Dualfuel 1998.02 - 2000.12
VAUXHALLASTRAVAN Mk IV (G) nadwozie zamknięte / kombi (T98)X 16 SZR1.6 i159855751998.08 - 2000.09Informacje o VAUXHALL ASTRAVAN Mk IV (G) nadwozie zamknięte / kombi (T98) 1.6 i 1998.08 - 2000.09
VAUXHALLASTRAVAN Mk IV (G) nadwozie zamknięte / kombi (T98)Z 16 SE1.6 Dualfuel159862842000.09 - 2004.10Informacje o VAUXHALL ASTRAVAN Mk IV (G) nadwozie zamknięte / kombi (T98) 1.6 Dualfuel 2000.09 - 2004.10
VAUXHALLASTRAVAN Mk IV (G) nadwozie zamknięte / kombi (T98)Z 16 SE1.6 i159862842000.09 - 2006.08Informacje o VAUXHALL ASTRAVAN Mk IV (G) nadwozie zamknięte / kombi (T98) 1.6 i 2000.09 - 2006.08
VAUXHALLASTRAVAN Mk IV (G) nadwozie zamknięte / kombi (T98)Z 16 XEP1.6 Dualfuel 16V1598771052004.10 - 2005.12Informacje o VAUXHALL ASTRAVAN Mk IV (G) nadwozie zamknięte / kombi (T98) 1.6 Dualfuel 16V 2004.10 - 2005.12
VAUXHALLASTRAVAN Mk IV (G) nadwozie zamknięte / kombi (T98)Y 17 DT1.7 DTI 16V168655752001.04 - 2006.08Informacje o VAUXHALL ASTRAVAN Mk IV (G) nadwozie zamknięte / kombi (T98) 1.7 DTI 16V 2001.04 - 2006.08
VAUXHALLASTRAVAN Mk IV (G) nadwozie zamknięte / kombi (T98)Z 17 DTL1.7 CDTI168659802003.07 - 2006.08Informacje o VAUXHALL ASTRAVAN Mk IV (G) nadwozie zamknięte / kombi (T98) 1.7 CDTI 2003.07 - 2006.08
VAUXHALLASTRAVAN Mk IV (G) nadwozie zamknięte / kombi (T98)X 17 DTL1.7 TD170050681998.08 - 2006.08Informacje o VAUXHALL ASTRAVAN Mk IV (G) nadwozie zamknięte / kombi (T98) 1.7 TD 1998.08 - 2006.08
VAUXHALLASTRAVAN Mk IV (G) nadwozie zamknięte / kombi (T98)X 20 DTL, Y 20 DTL2.0 DI199560821998.08 - 2006.08Informacje o VAUXHALL ASTRAVAN Mk IV (G) nadwozie zamknięte / kombi (T98) 2.0 DI 1998.08 - 2006.08
VAUXHALLASTRAVAN Mk IV (G) nadwozie zamknięte / kombi (T98)Y 20 DTH2.0 DTI1995741002004.04 - 2006.08Informacje o VAUXHALL ASTRAVAN Mk IV (G) nadwozie zamknięte / kombi (T98) 2.0 DTI 2004.04 - 2006.08
VAUXHALLASTRAVAN Mk V (H) nadwozie zamknięte / kombi (A04)Z 16 XEP, Z 16 XE11.61598761032005.03 - Informacje o VAUXHALL ASTRAVAN Mk V (H) nadwozie zamknięte / kombi (A04) 1.6 2005.03 -
VAUXHALLASTRAVAN Mk V (H) nadwozie zamknięte / kombi (A04)Z 17 DTL1.7 CDTi168659802005.03 - 2006.07Informacje o VAUXHALL ASTRAVAN Mk V (H) nadwozie zamknięte / kombi (A04) 1.7 CDTi 2005.03 - 2006.07
VAUXHALLASTRAVAN Mk V (H) nadwozie zamknięte / kombi (A04)A 17 DTR, Z 17 DTR1.7 CDTi1686921252011.11 - Informacje o VAUXHALL ASTRAVAN Mk V (H) nadwozie zamknięte / kombi (A04) 1.7 CDTi 2011.11 -
VAUXHALLASTRAVAN Mk V (H) nadwozie zamknięte / kombi (A04)Z 19 DT1.9 CDTi1910881202005.03 - 2011.11Informacje o VAUXHALL ASTRAVAN Mk V (H) nadwozie zamknięte / kombi (A04) 1.9 CDTi 2005.03 - 2011.11
VAUXHALLASTRAVAN Mk V (H) nadwozie zamknięte / kombi (A04)Z 19 DTH1.9 CDTi19101101502005.03 - 2011.11Informacje o VAUXHALL ASTRAVAN Mk V (H) nadwozie zamknięte / kombi (A04) 1.9 CDTi 2005.03 - 2011.11
VAUXHALLZAFIRA Mk I (A) (T98)X 16 XEL, Z 16 XE1.6 16V1598741011999.04 - 2005.08Informacje o VAUXHALL ZAFIRA Mk I (A) (T98) 1.6 16V 1999.04 - 2005.08
VAUXHALLZAFIRA Mk I (A) (T98)X 18 XE11.8 16V1796851161999.05 - 2000.08Informacje o VAUXHALL ZAFIRA Mk I (A) (T98) 1.8 16V 1999.05 - 2000.08
VAUXHALLZAFIRA Mk I (A) (T98)Z 18 XE1.8 16V1796921252000.09 - 2005.08Informacje o VAUXHALL ZAFIRA Mk I (A) (T98) 1.8 16V 2000.09 - 2005.08
VAUXHALLZAFIRA Mk I (A) (T98)Z 18 XE1.8 Dualfuel1796921252000.09 - 2005.08Informacje o VAUXHALL ZAFIRA Mk I (A) (T98) 1.8 Dualfuel 2000.09 - 2005.08
VAUXHALLZAFIRA Mk I (A) (T98)Y 20 DTH2.0 DTI 16V1995741011999.04 - 2005.08Informacje o VAUXHALL ZAFIRA Mk I (A) (T98) 2.0 DTI 16V 1999.04 - 2005.08
VAUXHALLZAFIRA Mk I (A) (T98)X 20 DTL2.0 DI 16V199560821999.10 - 2005.08Informacje o VAUXHALL ZAFIRA Mk I (A) (T98) 2.0 DI 16V 1999.10 - 2005.08
VAUXHALLZAFIRA Mk I (A) (T98)Z 20 LET2.0 GSI Turbo19981411922001.09 - 2005.06Informacje o VAUXHALL ZAFIRA Mk I (A) (T98) 2.0 GSI Turbo 2001.09 - 2005.06
VAUXHALLZAFIRA Mk I (A) (T98)Z 20 LET2.019981471992002.06 - 2005.06Informacje o VAUXHALL ZAFIRA Mk I (A) (T98) 2.0 2002.06 - 2005.06
VAUXHALLZAFIRA Mk I (A) (T98)Z 22 SE2.2 16V21981081471998.11 - 2004.08Informacje o VAUXHALL ZAFIRA Mk I (A) (T98) 2.2 16V 1998.11 - 2004.08
Kod towaru Nazwa towaru Producent Cena brutto Dostępność
FILTR KABINY 1987432040/BOF FILTR KABINY BOSCH 30,28 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
FILTR KABINOWY 11233/FEB FILTR KABINOWY FEBI BILSTEIN 19,02 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
FILTR KABINY WEGLOWY CUK3054/MAN FILTR KABINY WEGLOWY MANN-FILTER 69,68 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
FILTR KABINY CU3054/MAN FILTR KABINY MANN-FILTER 43,90 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
FILTR KABINOWY OPEL ASTRA G TYP DELPHI 180046110/DLL FILTR KABINOWY OPEL ASTRA G TYP DELPHI AUTOMEGA 13,17 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
FILTR KABINOWY WEGL. OPEL ASTRA G DELPHI 180046210/DLL FILTR KABINOWY WEGL. OPEL ASTRA G DELPHI AUTOMEGA 22,37 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
FILTR KABINOWY F400601/KAO FILTR KABINOWY KAMOKA 14,64 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
FILTR KABINY K1014 FILTR KABINY FILTRON 23,73 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
FILTR KABINY WEGLOWY K1014A/FIL FILTR KABINY WEGLOWY FILTRON 50,13 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
FILTR KABINOWY OPEL ASTRA G TYP DELPHI M110015/DEC FILTR KABINOWY OPEL ASTRA G TYP DELPHI DENCKERMANN 15,97 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
FILTR KAB.WEGL.OPEL ASTRA G TYP DELPHI M110262 FILTR KAB.WEGL.OPEL ASTRA G TYP DELPHI DENCKERMANN 20,54 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
FILTR KABINOWY WEGLOWY DCF200K/DEN FILTR KABINOWY WEGLOWY DENSO 44,87 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
FILTR KABINOWY WEGLOWY 54.143.00/UFI FILTR KABINOWY WEGLOWY UFI 48,11 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
FILTR KABINOWY DCF476P/DEN FILTR KABINOWY DENSO 21,16 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
FILTR KABINOWY OPEL ASTRA G E910LI/HEN FILTR KABINOWY OPEL ASTRA G HENGST FILTER 27,74 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
FILTR KABINY WEGLOWY Z POLIFENOLEM FP3054/MAN FILTR KABINY WEGLOWY Z POLIFENOLEM MANN-FILTER 78,94 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
FILTR KABINOWY WA60305/SED FILTR KABINOWY SEDZISZOW 19,20 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
FILTR KABINY WEGLOWY 1987435514/BOF FILTR KABINY WEGLOWY BOSCH 81,19 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
FILTR KABINY ANTYBAKTERYJNY FILTER+ 0986628532/BOF FILTR KABINY ANTYBAKTERYJNY FILTER+ BOSCH 103,79 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
FILTR KABINOWY E910LC/HEN FILTR KABINOWY HENGST FILTER 73,90 PLN Dostępność: 5 sztuk
FILTR KABINOWY Z WKLADEM WEGLOWYM F505001/KAO FILTR KABINOWY Z WKLADEM WEGLOWYM KAMOKA 20,65 PLN Dostępność: 4 sztuki
FILTR KABINOWY WEGLOWY CC1046 80000021/COR FILTR KABINOWY WEGLOWY CC1046 CORTECO 56,81 PLN Dostępność: 3 sztuki
FILTR KABINOWY CP1046 21651979/COR FILTR KABINOWY CP1046 CORTECO 33,43 PLN Dostępność: 2 sztuki
FILTR KABINOWY 53.047.00/UFI FILTR KABINOWY UFI 22,68 PLN Dostępność: Brak
FILTR KABINOWY WEGLOWY 698875/VAL FILTR KABINOWY WEGLOWY VALEO 38,83 PLN Dostępność: Brak
FILTR KABINOWY DCF011P/DEN FILTR KABINOWY DENSO 36,67 PLN Dostępność: Brak
FILTR KABINOWY WIX (FIL1014) WP6828/WIX FILTR KABINOWY WIX (FIL1014) WIX 24,34 PLN Dostępność: Brak
FILTR KABINOWY WIX (FIL1014A)WEGLOWY WP6829/WIX FILTR KABINOWY WIX (FIL1014A)WEGLOWY WIX 50,20 PLN Dostępność: Brak
Strona z 1
Lista opinii

 


Przesyłka Kurier Polska - Za pobraniem

  • Kurier DPD ( czas dostawy 1-2 dni robocze ) - 20 pln - 1 paczka do 30kg

Przesyłka Kurier Polska - Przelew na konto bankowe

  • Kurier INPOST (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 14 pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier INPOST (paczkomat max.wym.38x41x64 1-2 dni robocze)     - 14pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier DPD      (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 17pln - 1 paczka do 30kg
  • Transport bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kG - Kurier Inpost

Płatność

  • Płatność online (przelewy24.pl)
  • Gotówka
  • Przelew tradycyjny na konto: 

Transport Bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kg ( Kurier Inpost ) - Przelew na konto bankowe PKO Bank Polski SA 31 1020 4900 0000 8402 3258 8440


Odbiór osobisty - AUTO-PROFIL Monika Karłaszewska ul. Kwiatowa 4 62-800 Kalisz tel. 518 601 501 NIP: 6181995885 Regon: 251630577 - płatność gotówka, karta platnicza lub przelew bankowy

Kilka informacji o Febi Bilstein

Firma Febi została założona w 1844 roku przez Ferdinanda Bilstein. Na początku firma produkowała narzędzia. Wraz z rozwojem transportu towarowego firma zaczyna produkować pierwsze części do samochodów ciężarowych np. resory piórowe, sprężyny. 1956 roku stworzono niezależny oddział co przyczyniło się do rozszerzenia produkcji i nawiązania współpracy z innymi firmami motoryzacyjnymi. Obecnie niemiecka firma Febi jest jednym z największych dostawców części zamiennych do samochodów osobowych i ciężarowych. Części eksportowane są do ponad 130 krajów na całym świece. Asortyment firmy to wysokiej jakości wahacze, sworznie wahacza...


Czytaj więcej o producencie Febi Bilstein