Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

 Możliwa dostawa na sobotę kurierierem DPD +20zł

DRAZEK KIER. OPEL ASTRA G 12780/FEB FEBI BILSTEIN

{{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_new}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_custom1}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_sale}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
  • {{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articledetailOptions.translates.parameters.articledetail_return_info}}
{{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Client.Gross | number: 2 }} {{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Currency }}
Ilość:
{{articledetailOptions.translates.parameters.dangerous_articles_info}}
Ma towary zależne
Kod produktu:

{{articleDetail.WebShopArticleDTO.Code}}

{{articledetailOptions.translates.parameters.print_page_label}}
Długość [mm]: 286
Gwint zewn. [mm]: M14 x 1,5
Gwint zewn. [mm]: M18 x 1,5
Strona zabudowy: Oś przednia po obydwu stronach
Ciężar [kg]: 0,625
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: z nakrętką
Kod EAN
4027816127802
Zastępuje artykuły
Producent Kod OE
3RG 34029
4u OP-E-88261
4U Autoparts E27634
4U Autoparts E88261
A.B.S. 240195
A.B.S. 240427
AIC 54343
AISIN JAJPS-002
APlus 11466AP
APlus 11835AP
APlus 15648AP
ASAM 70500
ASAM 70502
ASHUKI by Palidium PAL5-4038
ASMETAL 20OP0500
ASMETAL 20OP1010
AUTLOG FT1280
AUTO-SPEED PARTS 290RT00032
AUTOMEGA 110185210
AYD 9504537
AYD OE - Excellence 92-00355
AYD OE - Excellence 95-00724
AYD OE - Excellence 95-04537
BBR Automotive 001-10-20413
BENDIX 040911B
BENDIX 041105B
BENDIX 041413B
BGA SR9501
BGA SR9516
BGA SR9521
BIRTH AX1745
BIRTH AX1746
BIRTH AX7004
BORG & BECK BTR4828
BORG & BECK BTR4828K
BORG & BECK BTR5218
BORG & BECK BTR5218K
BSG BSG 65-310-038
CAUTEX 754877
COMLINE CTR3002
COMLINE CTR3092
COMLINE CTR3095
CORTECO 49398813
CTE CRE15002
CTR CRG-45
DAKAtec 140108
DELPHI TA1677
DENCKERMANN D180103
DENCKERMANN D180190
DIEDERICHS 1180503
DITAS A2-3589
DITAS D2-3589
DJ PARTS DR1280
DODA 1130020038
DYS 24-00445
DYS 24-25318
ETS 19.AJ.375
ETS 19.RE.654
ETS 19.RE.671
ETS 19.RE.689
EUROREPAR 1634872880
EUROREPAR 1634904680
FAG 840 0154 10
FAG 840 0296 10
FAI AutoParts SS5398
FAI AutoParts SS6006
FARE SA RA043
FENOX SP40005
FERRON TOP00510016
FIRST LINE FTR4828
FIRST LINE FTR4828K
FIRST LINE FTR5218
FIRST LINE FTR5218K
FLENNOR FL0930-C
FLENNOR FL556-C
FLENNOR FL790-D
FORMPART 2007010
FORMPART 2007011
FORMPART 2007020
FR REDAELLI 5-312
FR REDAELLI 5-312K
FR REDAELLI 5-324
FR REDAELLI 5-324K
FRAP F1967
FRAP F2758
G.U.D. GSP101001
GENERAL MOTORS 009118128
GENERAL MOTORS 026059293
GENERAL MOTORS 09118128
GENERAL MOTORS 093179557
GENERAL MOTORS 093191526
GENERAL MOTORS 26059293
GENERAL MOTORS 9118128
GENERAL MOTORS 93179557
GENERAL MOTORS 93191526
GENERAL MOTORS 93191526 SK
GSP S030208
JP GROUP 1240300700
JP GROUP 1244400900
JP GROUP 1244501000
KAGER 41-0073
KAGER 41-0241
KAGER 41-0858
KAMOKA 9020231
KAMOKA 9020255
KAWE 8500 24216
KEY PARTS KTR4828
KEY PARTS KTR5218
KLAXCAR FRANCE 47080z
KRAFT AUTOMOTIVE 4301548
KRAFT AUTOMOTIVE 4301549
KRAFT AUTOMOTIVE 4301583
LEMFÖRDER 25084 01
LEMFÖRDER 25495 02
LEMFÖRDER 27725 01
LYNXauto C2028LR
LYNXauto C2196LR
LYNXauto C2197LR
MAGNETI MARELLI 301191601950
MANDO MTG045404
MAPCO 49607
MASTER-SPORT GERMANY 25084-PCS-MS
MASTER-SPORT GERMANY 25084-SET-MS
MASTER-SPORT GERMANY 27725-SET-MS
MAXGEAR 69-0321
MAXGEAR 69-0827
Metalcaucho 53059
METZGER 51001618
METZGER 51002518
METZGER 56000808
METZGER 56019708
METZGER 81001618
METZGER 81002518
MEYLE 616 031 0014
MGA DB5695
MGA DB5696
MGA DR5650
MGA DR5651
MILES DC39006
MONROE L24216
MONROE L24222
MOOG OP-AX-1230
MOOG OP-AX-1245
MOOG OP-AX-2816
MOOG OP-RK-15054
MOOG OP-RK-15073
MOTAQUIP LVTR1445
MOTAQUIP VTR967
MOTAQUIP VTR968
NAPA NST6086
NAPA NST6088
NK 5033660
OCAP 0601745
OCAP 0601746-K
OPEL 16 03 213
OPEL 16 03 216
OPEL 16 03 256
OPEL 16 03 302
OPEL 16 03 302 SK
OPEL 16 03 643
OPEL 16 03 643 SK
OPEN PARTS SSJ1025.11
OPTIMAL G2-1041
OPTIMAL G2-667
OSSCA 09514
OSSCA 12559
PATRON PS2077
PROFIT 2303-0079
QH Talbros QDL3194S
QH Talbros QDL3197S
QH Talbros QR3412S
QH Talbros QR5215S
QH Talbros QR5318S
QUARO QS2990/HQ
QUARO QS3870/HQ
QUICK STEER AR7123
QUICK STEER AR7248
QUINTON HAZELL QR3412S
QUINTON HAZELL QR5215S
QUINTON HAZELL QR5318S
REDAELLI RICAMBI 5-312
REINHOCH RH02-5002
RIDEX 51T0004
RTS 92-00334
RTS 92-90358-010
RUVILLE 915359
RUVILLE 915359S
RUVILLE 915360
SASIC 9006855
SIDEM 9012
SIDEM 9710
SIDEM 9711
SKF VKDY 325000
SPIDAN CHASSIS PARTS 40684
SPIDAN CHASSIS PARTS 40694
SPIDAN CHASSIS PARTS 57180
Stark SKRA-0250102
Stark SKTR-0240003
STARLINE 32.15.731
STC T453059
STELLOX 52-00355-SX
STELLOX 55-00517-SX
STELLOX 55-00517A-SX
STELLOX 55-00724-SX
STELLOX 55-00724A-SX
SWAG 40 72 0023
TALOSA 44-02648
TALOSA 44-10600
Technika RS368
Technika RS369
TEKNOROT O-452
TEKNOROT O-468
TOPRAN 205 770
TOPRAN 205 773
TOPRAN 206 898
TRISCAN 8500 24216
TRISCAN 8500 24222
TRW JAR126
TRW JAR957
VAICO V40-0383
VAICO V40-0384
VAICO V40-0546
VAUXHALL 009118128
VAUXHALL 026059293
VAUXHALL 09118128
VAUXHALL 093179557
VAUXHALL 093189450
VAUXHALL 093191526
VAUXHALL 26059293
VAUXHALL 9118128
VAUXHALL 93179557
VAUXHALL 93189450
VAUXHALL 93191526
VAUXHALL 93191526 SK
VEMA 22525
WOLVER SP205280
WOLVER SP226060
WXQP 560133
WXQP 560147
WXQP 561051
ZEKKERT ST-4276
MarkaModelKod silnikaTyp pojazduPojemność [cm3]Moc silnika [kW]Moc silnika [KM]Lata produkcjiInfo
OPELASTRA G CLASSIC Caravan (F35)Z 14 XEP1.4 (F35)136466902007.10 - 2009.07Informacje o OPEL ASTRA G CLASSIC Caravan (F35) 1.4 (F35) 2007.10 - 2009.07
OPELASTRA G CLASSIC Caravan (F35)Z 16 XE1.61598741012004.06 - 2006.02Informacje o OPEL ASTRA G CLASSIC Caravan (F35) 1.6 2004.06 - 2006.02
OPELASTRA G CLASSIC sedan (T98)Z 16 XE1.6 16V (F69)1598741012004.03 - 2008.01Informacje o OPEL ASTRA G CLASSIC sedan (T98) 1.6 16V (F69) 2004.03 - 2008.01
OPELASTRA G coupe (T98)Z 16 XE1.6 16V (F07)1598741012000.03 - 2005.05Informacje o OPEL ASTRA G coupe (T98) 1.6 16V (F07) 2000.03 - 2005.05
OPELASTRA G coupe (T98)Z 16 XEP1.6 16V (F07)1598761032000.03 - 2005.05Informacje o OPEL ASTRA G coupe (T98) 1.6 16V (F07) 2000.03 - 2005.05
OPELASTRA G coupe (T98)X 18 XE11.8 16V (F07)1796851162000.03 - 2000.10Informacje o OPEL ASTRA G coupe (T98) 1.8 16V (F07) 2000.03 - 2000.10
OPELASTRA G coupe (T98)Z 18 XE1.8 16V (F07)1796921252000.09 - 2005.05Informacje o OPEL ASTRA G coupe (T98) 1.8 16V (F07) 2000.09 - 2005.05
OPELASTRA G coupe (T98)Z 20 LET2.0 16V Turbo (F07)19981401902000.09 - 2001.08Informacje o OPEL ASTRA G coupe (T98) 2.0 16V Turbo (F07) 2000.09 - 2001.08
OPELASTRA G coupe (T98)Z 20 LET2.0 16V Turbo (F07)19981411922001.08 - 2005.05Informacje o OPEL ASTRA G coupe (T98) 2.0 16V Turbo (F07) 2001.08 - 2005.05
OPELASTRA G coupe (T98)Z 20 LET2.0 16V Turbo (F07)19981472002002.11 - 2005.05Informacje o OPEL ASTRA G coupe (T98) 2.0 16V Turbo (F07) 2002.11 - 2005.05
OPELASTRA G coupe (T98)Y 22 DTR2.2 DTI (F07)2172921252002.09 - 2005.05Informacje o OPEL ASTRA G coupe (T98) 2.2 DTI (F07) 2002.09 - 2005.05
OPELASTRA G coupe (T98)Z 22 SE2.2 16V (F07)21981081472000.09 - 2005.05Informacje o OPEL ASTRA G coupe (T98) 2.2 16V (F07) 2000.09 - 2005.05
OPELASTRA G Kombi (T98)X 12 XE1.2 16V (F35)119948651998.02 - 2000.09Informacje o OPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.2 16V (F35) 1998.02 - 2000.09
OPELASTRA G Kombi (T98)Z 12 XE1.2 16V (F35)119955752000.09 - 2004.07Informacje o OPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.2 16V (F35) 2000.09 - 2004.07
OPELASTRA G Kombi (T98)X 14 XE, Z 14 XE1.4 LPG (F35)138966901998.03 - 2004.07Informacje o OPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.4 LPG (F35) 1998.03 - 2004.07
OPELASTRA G Kombi (T98)X 14 XE, Z 14 XE1.4 16V (F35)138966901998.06 - 2004.07Informacje o OPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.4 16V (F35) 1998.06 - 2004.07
OPELASTRA G Kombi (T98)X 16 SZR1.6 (F35)159855751998.02 - 2000.09Informacje o OPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.6 (F35) 1998.02 - 2000.09
OPELASTRA G Kombi (T98)X 16 XEL, Z 16 XE1.6 16V (F35)1598741011998.02 - 2004.07Informacje o OPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.6 16V (F35) 1998.02 - 2004.07
OPELASTRA G Kombi (T98)X 16 XEL, Z 16 XE1.6 LPG (F35)1598741011998.03 - 2004.07Informacje o OPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.6 LPG (F35) 1998.03 - 2004.07
OPELASTRA G Kombi (T98)Z 16 SE1.6 (F35)159862842000.09 - 2004.07Informacje o OPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.6 (F35) 2000.09 - 2004.07
OPELASTRA G Kombi (T98)Z 16 XEP1.6 LPG (F35)1598761032002.06 - 2004.07Informacje o OPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.6 LPG (F35) 2002.06 - 2004.07
OPELASTRA G Kombi (T98)Z 16 XEP1.6 (F35)1598761032002.12 - 2004.05Informacje o OPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.6 (F35) 2002.12 - 2004.05
OPELASTRA G Kombi (T98)Z 16 YNG1.6 CNG (F35)159871972003.03 - 2004.07Informacje o OPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.6 CNG (F35) 2003.03 - 2004.07
OPELASTRA G Kombi (T98)Y 17 DT1.7 DTI 16V (F35)168655752000.02 - 2004.07Informacje o OPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.7 DTI 16V (F35) 2000.02 - 2004.07
OPELASTRA G Kombi (T98)Z 17 DTL1.7 CDTI (F35)168659802003.04 - 2004.05Informacje o OPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.7 CDTI (F35) 2003.04 - 2004.05
OPELASTRA G Kombi (T98)X 17 DTL1.7 TD (F35)169950681998.02 - 2000.08Informacje o OPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.7 TD (F35) 1998.02 - 2000.08
OPELASTRA G Kombi (T98)X 18 XE11.8 16V (F35)1796851161998.02 - 2000.09Informacje o OPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.8 16V (F35) 1998.02 - 2000.09
OPELASTRA G Kombi (T98)Z 18 XE1.8 16V (F35)1796921252000.09 - 2004.07Informacje o OPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.8 16V (F35) 2000.09 - 2004.07
OPELASTRA G Kombi (T98)X 20 DTL, Y 20 DTL2.0 DI (F35)199560821998.02 - 2004.07Informacje o OPEL ASTRA G Kombi (T98) 2.0 DI (F35) 1998.02 - 2004.07
OPELASTRA G Kombi (T98)Y 20 DTH2.0 DTI 16V (F35)1995741011999.08 - 2004.07Informacje o OPEL ASTRA G Kombi (T98) 2.0 DTI 16V (F35) 1999.08 - 2004.07
OPELASTRA G Kombi (T98)X 20 XEV2.0 16V (F35)19981001361998.02 - 2004.07Informacje o OPEL ASTRA G Kombi (T98) 2.0 16V (F35) 1998.02 - 2004.07
OPELASTRA G Kombi (T98)Z 20 LET2.0 OPC (F35)19981411922002.09 - 2004.07Informacje o OPEL ASTRA G Kombi (T98) 2.0 OPC (F35) 2002.09 - 2004.07
OPELASTRA G Kombi (T98)Z 20 LET2.0 OPC (F35)19981472002002.11 - 2004.07Informacje o OPEL ASTRA G Kombi (T98) 2.0 OPC (F35) 2002.11 - 2004.07
OPELASTRA G Kombi (T98)Y 22 DTR2.2 DTI (F35)2172921252002.09 - 2004.07Informacje o OPEL ASTRA G Kombi (T98) 2.2 DTI (F35) 2002.09 - 2004.07
OPELASTRA G Kombi (T98)Z 22 SE2.2 16V (F35)21981081472001.03 - 2004.07Informacje o OPEL ASTRA G Kombi (T98) 2.2 16V (F35) 2001.03 - 2004.07
OPELASTRA G liftback (T98)X 12 XE1.2 16V (F08, F48)119948651998.02 - 2000.09Informacje o OPEL ASTRA G liftback (T98) 1.2 16V (F08, F48) 1998.02 - 2000.09
OPELASTRA G liftback (T98)Z 12 XE1.2 16V (F08, F48)119955752000.09 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G liftback (T98) 1.2 16V (F08, F48) 2000.09 - 2005.01
OPELASTRA G liftback (T98)Z 14 XEP1.4 (F08, F48)136466902007.09 - 2009.12Informacje o OPEL ASTRA G liftback (T98) 1.4 (F08, F48) 2007.09 - 2009.12
OPELASTRA G liftback (T98)X 14 XE, Z 14 XE1.4 LPG (F08, F48)138966901998.02 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G liftback (T98) 1.4 LPG (F08, F48) 1998.02 - 2005.01
OPELASTRA G liftback (T98)X 14 XE, Z 14 XE1.4 16V (F08, F48)138966901998.02 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G liftback (T98) 1.4 16V (F08, F48) 1998.02 - 2005.01
OPELASTRA G liftback (T98)X 16 SZR1.6 (F08, F48)159855751998.02 - 2000.09Informacje o OPEL ASTRA G liftback (T98) 1.6 (F08, F48) 1998.02 - 2000.09
OPELASTRA G liftback (T98)X 16 XEL, Z 16 XE, C 16 SEL1.6 16V (F08, F48)1598741011998.02 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G liftback (T98) 1.6 16V (F08, F48) 1998.02 - 2005.01
OPELASTRA G liftback (T98)X 16 XEL, Z 16 XE1.6 LPG (F08, F48)1598741011998.03 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G liftback (T98) 1.6 LPG (F08, F48) 1998.03 - 2005.01
OPELASTRA G liftback (T98)Z 16 SE1.6 (F08, F48)159862842000.09 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G liftback (T98) 1.6 (F08, F48) 2000.09 - 2005.01
OPELASTRA G liftback (T98)Z 16 XEP1.6 (F08, F48)1598761032002.11 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G liftback (T98) 1.6 (F08, F48) 2002.11 - 2005.01
OPELASTRA G liftback (T98)Z 16 XEP1.6 LPG (F08, F48)1598761032002.11 - 2007.06Informacje o OPEL ASTRA G liftback (T98) 1.6 LPG (F08, F48) 2002.11 - 2007.06
OPELASTRA G liftback (T98)Y 17 DT1.7 DTI 16V (F08, F48)168655752000.02 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G liftback (T98) 1.7 DTI 16V (F08, F48) 2000.02 - 2005.01
OPELASTRA G liftback (T98)Z 17 DTL1.7 CDTI (F08, F48)168659802003.04 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G liftback (T98) 1.7 CDTI (F08, F48) 2003.04 - 2005.01
OPELASTRA G liftback (T98)X 17 DTL1.7 TD (F08, F48)169950681998.02 - 2000.08Informacje o OPEL ASTRA G liftback (T98) 1.7 TD (F08, F48) 1998.02 - 2000.08
OPELASTRA G liftback (T98)X 18 XE11.8 16V (F08, F48)1796851161998.02 - 2000.09Informacje o OPEL ASTRA G liftback (T98) 1.8 16V (F08, F48) 1998.02 - 2000.09
OPELASTRA G liftback (T98)Z 18 XE1.8 16V (F08, F48)1796921252000.09 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G liftback (T98) 1.8 16V (F08, F48) 2000.09 - 2005.01
OPELASTRA G liftback (T98)Z 18 XEL1.8 (F08, F48)1796811102003.02 - 2004.01Informacje o OPEL ASTRA G liftback (T98) 1.8 (F08, F48) 2003.02 - 2004.01
OPELASTRA G liftback (T98)X 20 DTL, Y 20 DTL2.0 DI (F08, F48)199560821998.02 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G liftback (T98) 2.0 DI (F08, F48) 1998.02 - 2005.01
OPELASTRA G liftback (T98)Y 20 DTH2.0 DTI 16V (F08, F48)1995741011999.08 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G liftback (T98) 2.0 DTI 16V (F08, F48) 1999.08 - 2005.01
OPELASTRA G liftback (T98)X 20 XEV2.0 16V (F08, F48)19981001361998.02 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G liftback (T98) 2.0 16V (F08, F48) 1998.02 - 2005.01
OPELASTRA G liftback (T98)X 20 XER2.0 16V OPC (F08, F48)19981181601999.11 - 2002.09Informacje o OPEL ASTRA G liftback (T98) 2.0 16V OPC (F08, F48) 1999.11 - 2002.09
OPELASTRA G liftback (T98)Z 20 LET2.0 OPC (F08, F48)19981411922002.09 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G liftback (T98) 2.0 OPC (F08, F48) 2002.09 - 2005.01
OPELASTRA G liftback (T98)Z 20 LET2.0 OPC (F08, F48)19981472002002.11 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G liftback (T98) 2.0 OPC (F08, F48) 2002.11 - 2005.01
OPELASTRA G liftback (T98)Y 22 DTR2.2 DTI (F08, F48)2172921252002.09 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G liftback (T98) 2.2 DTI (F08, F48) 2002.09 - 2005.01
OPELASTRA G liftback (T98)Z 22 SE2.2 16V (F08, F48)21981081472000.06 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G liftback (T98) 2.2 16V (F08, F48) 2000.06 - 2005.01
OPELASTRA G nadwozie zamknięte / kombi (F70)X 12 XE1.2 (F70)119948651998.09 - 2000.08Informacje o OPEL ASTRA G nadwozie zamknięte / kombi (F70) 1.2 (F70) 1998.09 - 2000.08
OPELASTRA G nadwozie zamknięte / kombi (F70)X 14 XE, Z 14 XE1.4 (F70)138966901998.09 - 2005.04Informacje o OPEL ASTRA G nadwozie zamknięte / kombi (F70) 1.4 (F70) 1998.09 - 2005.04
OPELASTRA G nadwozie zamknięte / kombi (F70)Z 16 XE, C 16 SEL1.6 (F70)1598741011998.09 - 2004.01Informacje o OPEL ASTRA G nadwozie zamknięte / kombi (F70) 1.6 (F70) 1998.09 - 2004.01
OPELASTRA G nadwozie zamknięte / kombi (F70)X 16 SZR1.6 (F70)159855751999.01 - 2000.09Informacje o OPEL ASTRA G nadwozie zamknięte / kombi (F70) 1.6 (F70) 1999.01 - 2000.09
OPELASTRA G nadwozie zamknięte / kombi (F70)Z 16 SE1.6 (F70)159862842000.09 - 2005.04Informacje o OPEL ASTRA G nadwozie zamknięte / kombi (F70) 1.6 (F70) 2000.09 - 2005.04
OPELASTRA G nadwozie zamknięte / kombi (F70)Y 17 DT1.7 DTI 16V (F70)168655752000.02 - 2005.04Informacje o OPEL ASTRA G nadwozie zamknięte / kombi (F70) 1.7 DTI 16V (F70) 2000.02 - 2005.04
OPELASTRA G nadwozie zamknięte / kombi (F70)Z 17 DTL1.7 CDTi (F70)168659802003.07 - 2004.11Informacje o OPEL ASTRA G nadwozie zamknięte / kombi (F70) 1.7 CDTi (F70) 2003.07 - 2004.11
OPELASTRA G nadwozie zamknięte / kombi (F70)X 17 DTL1.7 TD (F70)169950681999.01 - 2005.04Informacje o OPEL ASTRA G nadwozie zamknięte / kombi (F70) 1.7 TD (F70) 1999.01 - 2005.04
OPELASTRA G nadwozie zamknięte / kombi (F70)X 20 DTL, Y 20 DTL2.0 DI (F70)199560821999.01 - 2005.04Informacje o OPEL ASTRA G nadwozie zamknięte / kombi (F70) 2.0 DI (F70) 1999.01 - 2005.04
OPELASTRA G nadwozie zamknięte / kombi (F70)Y 20 DTH2.0 DTI (F70)1995741012000.09 - 2005.04Informacje o OPEL ASTRA G nadwozie zamknięte / kombi (F70) 2.0 DTI (F70) 2000.09 - 2005.04
OPELASTRA G sedan (T98)X 12 XE1.2 16V (F69)119948651998.09 - 2000.09Informacje o OPEL ASTRA G sedan (T98) 1.2 16V (F69) 1998.09 - 2000.09
OPELASTRA G sedan (T98)Z 12 XE1.2 16V (F69)119955752000.09 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G sedan (T98) 1.2 16V (F69) 2000.09 - 2005.01
OPELASTRA G sedan (T98)Z 14 XEP1.4 (F69)136466902007.09 - 2009.12Informacje o OPEL ASTRA G sedan (T98) 1.4 (F69) 2007.09 - 2009.12
OPELASTRA G sedan (T98)X 14 XE, Z 14 XE1.4 LPG (F69)138966901998.03 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G sedan (T98) 1.4 LPG (F69) 1998.03 - 2005.01
OPELASTRA G sedan (T98)X 14 XE, Z 14 XE1.4 16V (F69)138966901998.09 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G sedan (T98) 1.4 16V (F69) 1998.09 - 2005.01
OPELASTRA G sedan (T98)X 16 SZR1.6 (F69)159855751998.09 - 2000.09Informacje o OPEL ASTRA G sedan (T98) 1.6 (F69) 1998.09 - 2000.09
OPELASTRA G sedan (T98)X 16 XEL, Z 16 XE1.6 16V (F69)1598741011998.09 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G sedan (T98) 1.6 16V (F69) 1998.09 - 2005.01
OPELASTRA G sedan (T98)Z 16 SE1.6 (F69)159862842000.09 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G sedan (T98) 1.6 (F69) 2000.09 - 2005.01
OPELASTRA G sedan (T98)X 16 XEL, Z 16 XE1.6 LPG (F69)1598741012002.06 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G sedan (T98) 1.6 LPG (F69) 2002.06 - 2005.01
OPELASTRA G sedan (T98)Z 16 XEP1.6 (F69)1598761032002.12 - 2009.12Informacje o OPEL ASTRA G sedan (T98) 1.6 (F69) 2002.12 - 2009.12
OPELASTRA G sedan (T98)Y 17 DT1.7 DTI 16V (F69)168655752000.02 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G sedan (T98) 1.7 DTI 16V (F69) 2000.02 - 2005.01
OPELASTRA G sedan (T98)Z 17 DTL1.7 CDTI (F69)168659802003.04 - 2009.12Informacje o OPEL ASTRA G sedan (T98) 1.7 CDTI (F69) 2003.04 - 2009.12
OPELASTRA G sedan (T98)X 17 DTL1.7 TD (F69)169950681998.09 - 2000.08Informacje o OPEL ASTRA G sedan (T98) 1.7 TD (F69) 1998.09 - 2000.08
OPELASTRA G sedan (T98)X 18 XE11.8 16V (F69)1796851161998.09 - 2000.09Informacje o OPEL ASTRA G sedan (T98) 1.8 16V (F69) 1998.09 - 2000.09
OPELASTRA G sedan (T98)Z 18 XE1.8 16V (F69)1796921252000.06 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G sedan (T98) 1.8 16V (F69) 2000.06 - 2005.01
OPELASTRA G sedan (T98)Z 18 XEL1.8 (F69)1796811102003.02 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G sedan (T98) 1.8 (F69) 2003.02 - 2005.01
OPELASTRA G sedan (T98)X 20 DTL, Y 20 DTL2.0 DI (F69)199560821998.09 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G sedan (T98) 2.0 DI (F69) 1998.09 - 2005.01
OPELASTRA G sedan (T98)Y 20 DTH2.0 DTI 16V (F69)1995741011999.08 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G sedan (T98) 2.0 DTI 16V (F69) 1999.08 - 2005.01
OPELASTRA G sedan (T98)X 20 XEV2.0 16V (F69)19981001361998.09 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G sedan (T98) 2.0 16V (F69) 1998.09 - 2005.01
OPELASTRA G sedan (T98)Y 22 DTR2.2 DTI (F69)2172921252002.09 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G sedan (T98) 2.2 DTI (F69) 2002.09 - 2005.01
OPELASTRA G sedan (T98)Z 22 SE2.2 16V (F69)21981081472001.03 - 2005.01Informacje o OPEL ASTRA G sedan (T98) 2.2 16V (F69) 2001.03 - 2005.01
OPELASTRA H (A04)Z 12 XEP1.2 (L48)122959802005.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.2 (L48) 2005.08 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 13 DTH1.3 CDTI (L48)124866902005.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.3 CDTI (L48) 2005.08 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 14 XEP1.4 (L48)136466902004.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.4 (L48) 2004.03 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 14 XEL1.4 (L48)136455752004.04 - 2004.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.4 (L48) 2004.04 - 2004.10
OPELASTRA H (A04)Z 14 XEL1.4 (L48)136459802004.04 - 2004.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.4 (L48) 2004.04 - 2004.10
OPELASTRA H (A04)Z 16 XEP, Z 16 XE11.6 (L48)1598771052004.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.6 (L48) 2004.03 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 16 XER, A 16 XER1.6 (L48)1598851162006.12 - 2014.05Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.6 (L48) 2006.12 - 2014.05
OPELASTRA H (A04)Z 16 LET, A 16 LET1.6 Turbo (L48)15981321802007.02 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.6 Turbo (L48) 2007.02 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 17 DTH1.7 CDTI (L48)1686741002004.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.7 CDTI (L48) 2004.03 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 17 DTL1.7 CDTI (L48)168659802004.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.7 CDTI (L48) 2004.03 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)A 17 DTJ, Z 17 DTJ1.7 CDTI (L48)1686811102007.02 - 2014.05Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.7 CDTI (L48) 2007.02 - 2014.05
OPELASTRA H (A04)Z 17 DTR, A 17 DTR1.7 CDTI (L48)1686921252007.02 - 2014.05Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.7 CDTI (L48) 2007.02 - 2014.05
OPELASTRA H (A04)Z 18 XE1.8 (L48)1796921252004.01 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.8 (L48) 2004.01 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 18 XER, A 18 XER1.8 (L48)17961031402006.01 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.8 (L48) 2006.01 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 19 DTJ1.9 CDTI 16V (L48)1910881202004.04 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.9 CDTI 16V (L48) 2004.04 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 19 DT1.9 CDTI (L48)1910881202004.06 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.9 CDTI (L48) 2004.06 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 19 DTH1.9 CDTI (L48)19101101502004.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.9 CDTI (L48) 2004.09 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 19 DTL1.9 CDTI (L48)1910741002005.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.9 CDTI (L48) 2005.09 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 20 LEL2.0 Turbo (L48)19981251702004.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 2.0 Turbo (L48) 2004.03 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 20 LER2.0 Turbo (L48)19981472002004.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 2.0 Turbo (L48) 2004.09 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 20 LEH2.0 Turbo (L48)19981772402005.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 2.0 Turbo (L48) 2005.03 - 2010.10
OPELASTRA H CLASSIC Kombi (A04)Z 16 XER1.6 (L35)1598851162006.12 - 2014.05Informacje o OPEL ASTRA H CLASSIC Kombi (A04) 1.6 (L35) 2006.12 - 2014.05
OPELASTRA H CLASSIC liftback (A04)Z 16 XER1.6 (L48)1598851162009.01 - Informacje o OPEL ASTRA H CLASSIC liftback (A04) 1.6 (L48) 2009.01 -
OPELASTRA H GTC (A04)Z 13 DTH1.3 CDTI (L08)124866902005.04 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.3 CDTI (L08) 2005.04 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 14 XEP1.4 (L08)136466902005.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.4 (L08) 2005.03 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 16 XEP, Z 16 XE11.6 (L08)1598771052005.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.6 (L08) 2005.03 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 16 XER1.6 (L08)1598851162006.12 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.6 (L08) 2006.12 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 16 LET, A 16 LET1.6 Turbo (L08)15981321802007.02 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.6 Turbo (L08) 2007.02 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 17 DTH1.7 CDTi (L08)1686741012005.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.7 CDTi (L08) 2005.03 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)A 17 DTJ, Z 17 DTJ1.7 CDTI (L08)1686811102007.02 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.7 CDTI (L08) 2007.02 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 17 DTR, A 17 DTR1.7 CDTI (L08)1686921252007.02 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.7 CDTI (L08) 2007.02 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 18 XE1.8 (L08)1796921252005.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.8 (L08) 2005.03 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 18 XER1.8 (L08)17961031402006.01 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.8 (L08) 2006.01 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 19 DTH1.9 CDTi (L08)19101101502005.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.9 CDTi (L08) 2005.03 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 19 DTJ1.9 CDTi 16V (L08)1910881202005.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.9 CDTi 16V (L08) 2005.03 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 19 DT1.9 CDTI (L08)1910881202005.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.9 CDTI (L08) 2005.09 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 19 DTL1.9 CDTI (L08)1910741012006.01 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.9 CDTI (L08) 2006.01 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 20 LER2.0 Turbo (L08)19981472002005.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 2.0 Turbo (L08) 2005.03 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 20 LEL2.0 Turbo (L08)19981251702005.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 2.0 Turbo (L08) 2005.03 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 20 LEH2.0 Turbo (L08)19981772402005.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 2.0 Turbo (L08) 2005.08 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 13 DTH1.3 CDTI (L35)124866902005.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.3 CDTI (L35) 2005.08 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 14 XEP1.4 (L35)136466902004.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.4 (L35) 2004.08 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 16 XEP, Z 16 XE11.6 (L35)1598771052004.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.6 (L35) 2004.08 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 16 XER, A 16 XER1.6 (L35)1598851162006.12 - 2014.05Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.6 (L35) 2006.12 - 2014.05
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 16 LET, A 16 LET1.6 Turbo (L35)15981321802007.02 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.6 Turbo (L35) 2007.02 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 17 DTH1.7 CDTI (L35)1686741012004.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.7 CDTI (L35) 2004.08 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 17 DTL1.7 CDTI (L35)168659802004.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.7 CDTI (L35) 2004.08 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 17 DTR, A 17 DTR1.7 CDTI (L35)1686921252007.02 - 2014.05Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.7 CDTI (L35) 2007.02 - 2014.05
OPELASTRA H Kombi (A04)A 17 DTJ, Z 17 DTJ1.7 CDTI (L35)1686811102007.02 - 2014.05Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.7 CDTI (L35) 2007.02 - 2014.05
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 18 XE1.8 (L35)1796921252004.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.8 (L35) 2004.08 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 18 XER, A 18 XER1.8 (L35)17961031402005.08 - 2014.05Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.8 (L35) 2005.08 - 2014.05
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 19 DTJ1.9 CDTI 16V (L35)1910881202004.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.9 CDTI 16V (L35) 2004.08 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 19 DTH1.9 CDTI (L35)19101101502004.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.9 CDTI (L35) 2004.09 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 19 DT1.9 CDTI (L35)1910881202005.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.9 CDTI (L35) 2005.09 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 19 DTL1.9 CDTI (L35)1910741002005.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.9 CDTI (L35) 2005.09 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 20 LEL2.0 Turbo (L35)19981251702004.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 2.0 Turbo (L35) 2004.08 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 20 LER2.0 Turbo (L35)19981472002004.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 2.0 Turbo (L35) 2004.09 - 2010.10
OPELASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70)Z 16 XER1.6 EcoTec (L70)1598851162006.10 - 2010.12Informacje o OPEL ASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70) 1.6 EcoTec (L70) 2006.10 - 2010.12
OPELASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70)Z 17 DTH1.7 CDTI (L70)1686741012004.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70) 1.7 CDTI (L70) 2004.03 - 2010.10
OPELASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70)Z 17 DTL1.7 CDTI (L70)168659802004.12 - 2007.07Informacje o OPEL ASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70) 1.7 CDTI (L70) 2004.12 - 2007.07
OPELASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70)A 17 DTJ, Z 17 DTJ1.7 CDTI (L70)1686811102007.02 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70) 1.7 CDTI (L70) 2007.02 - 2010.10
OPELASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70)Z 17 DTR, A 17 DTR1.7 CDTI (L70)1686921252007.02 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70) 1.7 CDTI (L70) 2007.02 - 2010.10
OPELASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70)Z 19 DTL1.9 CDTI (L70)1910741012005.08 - 2012.12Informacje o OPEL ASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70) 1.9 CDTI (L70) 2005.08 - 2012.12
OPELASTRA H sedan (A04)Z 13 DTH1.3 CDTi (L69)124866902007.02 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H sedan (A04) 1.3 CDTi (L69) 2007.02 - 2010.10
OPELASTRA H sedan (A04)Z 14 XEP1.4 (L69)136466902007.02 - 2010.06Informacje o OPEL ASTRA H sedan (A04) 1.4 (L69) 2007.02 - 2010.06
OPELASTRA H sedan (A04)Z 16 XER1.6 (L69)1598851162007.02 - 2014.05Informacje o OPEL ASTRA H sedan (A04) 1.6 (L69) 2007.02 - 2014.05
OPELASTRA H sedan (A04)Z 17 DTJ1.7 CDTi (L69)1686811102007.02 - 2014.05Informacje o OPEL ASTRA H sedan (A04) 1.7 CDTi (L69) 2007.02 - 2014.05
OPELASTRA H sedan (A04)Z 18 XER, A 18 XER1.8 (L69)17961031402007.02 - 2012.09Informacje o OPEL ASTRA H sedan (A04) 1.8 (L69) 2007.02 - 2012.09
OPELASTRA H TwinTop (A04)Z 14 XEP1.4 (L67)136466902005.10 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H TwinTop (A04) 1.4 (L67) 2005.10 - 2010.10
OPELASTRA H TwinTop (A04)Z 16 XEP, Z 16 XE11.6 (L67)1598771052005.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H TwinTop (A04) 1.6 (L67) 2005.09 - 2010.10
OPELASTRA H TwinTop (A04)Z 16 XER1.6 (L67)1598851162006.12 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H TwinTop (A04) 1.6 (L67) 2006.12 - 2010.10
OPELASTRA H TwinTop (A04)Z 16 LET, A 16 LET1.6 Turbo (L67)15981321802007.02 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H TwinTop (A04) 1.6 Turbo (L67) 2007.02 - 2010.10
OPELASTRA H TwinTop (A04)Z 18 XER, A 18 XER1.8 (L67)17961031402005.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H TwinTop (A04) 1.8 (L67) 2005.09 - 2010.10
OPELASTRA H TwinTop (A04)Z 18 XE1.8 (L67)1796921252005.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H TwinTop (A04) 1.8 (L67) 2005.09 - 2010.10
OPELASTRA H TwinTop (A04)Z 19 DTH1.9 CDTi (L67)19101101502005.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H TwinTop (A04) 1.9 CDTi (L67) 2005.09 - 2010.10
OPELASTRA H TwinTop (A04)Z 20 LEL2.0 Turbo (L67)19981251702005.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H TwinTop (A04) 2.0 Turbo (L67) 2005.09 - 2010.10
OPELASTRA H TwinTop (A04)Z 20 LER2.0 Turbo (L67)19981472002005.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H TwinTop (A04) 2.0 Turbo (L67) 2005.09 - 2010.10
OPELZAFIRA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (T98)X 16 XEL, Z 16 XE1.6 LPG (F75)1598741011999.04 - 2005.06Informacje o OPEL ZAFIRA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (T98) 1.6 LPG (F75) 1999.04 - 2005.06
OPELZAFIRA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (T98)X 16 XEL, Z 16 XE1.6 16V (F75)1598741011999.04 - 2005.06Informacje o OPEL ZAFIRA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (T98) 1.6 16V (F75) 1999.04 - 2005.06
OPELZAFIRA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (T98)Z 16 YNG1.6 CNG (F75)159871972001.09 - 2005.06Informacje o OPEL ZAFIRA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (T98) 1.6 CNG (F75) 2001.09 - 2005.06
OPELZAFIRA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (T98)Z 16 XEP1.6 LPG (F75)1598761032003.10 - 2005.06Informacje o OPEL ZAFIRA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (T98) 1.6 LPG (F75) 2003.10 - 2005.06
OPELZAFIRA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (T98)X 18 XE11.8 16V (F75)1796851161999.04 - 2000.09Informacje o OPEL ZAFIRA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (T98) 1.8 16V (F75) 1999.04 - 2000.09
OPELZAFIRA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (T98)Z 18 XE1.8 16V (F75)1796921252000.09 - 2005.06Informacje o OPEL ZAFIRA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (T98) 1.8 16V (F75) 2000.09 - 2005.06
OPELZAFIRA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (T98)X 20 DTL, Y 20 DTL2.0 DI 16V (F75)199560821999.07 - 2005.06Informacje o OPEL ZAFIRA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (T98) 2.0 DI 16V (F75) 1999.07 - 2005.06
OPELZAFIRA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (T98)Y 20 DTH2.0 DTI 16V (F75)1995741012000.09 - 2005.06Informacje o OPEL ZAFIRA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (T98) 2.0 DTI 16V (F75) 2000.09 - 2005.06
OPELZAFIRA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (T98)Y 22 DTR2.2 DTI 16V (F75)2172921252002.01 - 2005.06Informacje o OPEL ZAFIRA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (T98) 2.2 DTI 16V (F75) 2002.01 - 2005.06
OPELZAFIRA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (T98)Y 22 DTR2.2 DTI 16V (F75)2172861172002.01 - 2005.06Informacje o OPEL ZAFIRA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (T98) 2.2 DTI 16V (F75) 2002.01 - 2005.06
OPELZAFIRA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (T98)Z 22 SE2.2 16V (F75)21981081472000.09 - 2005.06Informacje o OPEL ZAFIRA A nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (T98) 2.2 16V (F75) 2000.09 - 2005.06
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) coupe (T98)Z 16 XEP1.6 16V1598761032000.03 - 2005.08Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) coupe (T98) 1.6 16V 2000.03 - 2005.08
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) coupe (T98)X 18 XE11.8 16V1796851152000.03 - 2005.08Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) coupe (T98) 1.8 16V 2000.03 - 2005.08
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) coupe (T98)Z 18 XE1.8 16V1796921252000.09 - 2005.08Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) coupe (T98) 1.8 16V 2000.09 - 2005.08
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) coupe (T98)Z 18 XE1.8 16V Dualfuel1796921252002.07 - 2004.08Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) coupe (T98) 1.8 16V Dualfuel 2002.07 - 2004.08
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) coupe (T98)Z 18 XE1.8 16V Dualfuel1796871182002.09 - 2005.08Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) coupe (T98) 1.8 16V Dualfuel 2002.09 - 2005.08
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) coupe (T98)Z 20 LET2.0 16V Turbo19981401902000.09 - 2005.08Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) coupe (T98) 2.0 16V Turbo 2000.09 - 2005.08
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) coupe (T98)Z 22 SE2.2 16V21981081472000.03 - 2005.08Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) coupe (T98) 2.2 16V 2000.03 - 2005.08
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) kabriolet (T98)Z 16 XE1.6 16V1598741012001.03 - 2005.10Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) kabriolet (T98) 1.6 16V 2001.03 - 2005.10
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) kabriolet (T98)Z 18 XE1.8 16V1796921252001.03 - 2005.10Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) kabriolet (T98) 1.8 16V 2001.03 - 2005.10
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) kabriolet (T98)Z 20 LET2.0 Turbo19981411922002.03 - 2005.10Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) kabriolet (T98) 2.0 Turbo 2002.03 - 2005.10
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) kabriolet (T98)Z 20 LET2.019981472002002.09 - 2005.10Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) kabriolet (T98) 2.0 2002.09 - 2005.10
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) kabriolet (T98)Z 22 SE2.2 16V21981081472001.03 - 2005.10Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) kabriolet (T98) 2.2 16V 2001.03 - 2005.10
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) Kombi (T98)X 14 XE, Z 14 XE1.4 16V138966901998.02 - 2005.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Kombi (T98) 1.4 16V 1998.02 - 2005.05
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) Kombi (T98)X 14 XE, Z 14 XE1.4 16V Dualfuel138966901999.09 - 2003.06Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Kombi (T98) 1.4 16V Dualfuel 1999.09 - 2003.06
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) Kombi (T98)X 16 SZR1.6 Dualfuel159855751998.02 - 2000.12Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Kombi (T98) 1.6 Dualfuel 1998.02 - 2000.12
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) Kombi (T98)Z 16 SE1.6159862841998.03 - 2004.04Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Kombi (T98) 1.6 1998.03 - 2004.04
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) Kombi (T98)X 16 XEL, Z 16 XE1.6 16V1598741011998.03 - 2004.04Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Kombi (T98) 1.6 16V 1998.03 - 2004.04
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) Kombi (T98)X 16 SZR1.6159855751998.03 - 2004.04Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Kombi (T98) 1.6 1998.03 - 2004.04
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) Kombi (T98)X 16 XEL, Z 16 XE1.6 Dualfuel1598741011999.09 - 2004.08Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Kombi (T98) 1.6 Dualfuel 1999.09 - 2004.08
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) Kombi (T98)Z 16 SE1.6 Dualfuel159862862000.07 - 2005.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Kombi (T98) 1.6 Dualfuel 2000.07 - 2005.05
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) Kombi (T98)Z 16 XEP1.61598761032002.12 - 2005.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Kombi (T98) 1.6 2002.12 - 2005.05
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) Kombi (T98)Y 17 DT1.7 DTI 16V168655752000.02 - 2005.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Kombi (T98) 1.7 DTI 16V 2000.02 - 2005.05
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) Kombi (T98)Z 17 DTL1.7 CDTI 16V168659802003.04 - 2005.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Kombi (T98) 1.7 CDTI 16V 2003.04 - 2005.05
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) Kombi (T98)X 17 DTL1.7 TD170050681998.02 - 2000.08Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Kombi (T98) 1.7 TD 1998.02 - 2000.08
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) Kombi (T98)X 18 XE11.8 16V1796851161998.02 - 2000.08Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Kombi (T98) 1.8 16V 1998.02 - 2000.08
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) Kombi (T98)Z 18 XE1.8 16V1796921252000.09 - 2005.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Kombi (T98) 1.8 16V 2000.09 - 2005.05
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) Kombi (T98)Z 18 XE1.8 16V Dualfuel1796921252002.07 - 2003.12Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Kombi (T98) 1.8 16V Dualfuel 2002.07 - 2003.12
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) Kombi (T98)Z 18 XE1.8 16V Dualfuel1796871182002.09 - 2005.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Kombi (T98) 1.8 16V Dualfuel 2002.09 - 2005.05
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) Kombi (T98)X 20 DTL, Y 20 DTL2.0 DI199560821998.03 - 2004.04Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Kombi (T98) 2.0 DI 1998.03 - 2004.04
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) Kombi (T98)Y 20 DTH2.0 DTI 16V1995741011998.03 - 2004.04Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Kombi (T98) 2.0 DTI 16V 1998.03 - 2004.04
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) Kombi (T98)Z 22 SE2.2 16V21981081472001.03 - 2005.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Kombi (T98) 2.2 16V 2001.03 - 2005.05
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) liftback (T98)X 14 XE, Z 14 XE1.4 16V (F08, F48)138966901998.02 - 2005.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) liftback (T98) 1.4 16V (F08, F48) 1998.02 - 2005.05
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) liftback (T98)X 14 XE, Z 14 XE1.4 16V Dualfuel (F08, F48)138966901999.09 - 2003.06Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) liftback (T98) 1.4 16V Dualfuel (F08, F48) 1999.09 - 2003.06
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) liftback (T98)X 16 SZR1.6 (F08, F48)159855751998.02 - 2000.09Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) liftback (T98) 1.6 (F08, F48) 1998.02 - 2000.09
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) liftback (T98)X 16 SZR1.6 Dualfuel (F08, F48)159855751998.02 - 2000.12Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) liftback (T98) 1.6 Dualfuel (F08, F48) 1998.02 - 2000.12
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) liftback (T98)X 16 XEL, Z 16 XE1.6 16V (F08, F48)1598741011998.02 - 2005.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) liftback (T98) 1.6 16V (F08, F48) 1998.02 - 2005.05
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) liftback (T98)Z 16 SE1.6 (F08, F48)159862842000.09 - 2005.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) liftback (T98) 1.6 (F08, F48) 2000.09 - 2005.05
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) liftback (T98)Z 16 XEP1.6 (F08, F48)1598761032002.12 - 2005.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) liftback (T98) 1.6 (F08, F48) 2002.12 - 2005.05
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) liftback (T98)Y 17 DT1.7 DTI 16V (F08, F48)168655752000.02 - 2005.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) liftback (T98) 1.7 DTI 16V (F08, F48) 2000.02 - 2005.05
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) liftback (T98)Z 17 DTL1.7 CDTI 16V (F08, F48)168659802003.04 - 2005.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) liftback (T98) 1.7 CDTI 16V (F08, F48) 2003.04 - 2005.05
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) liftback (T98)X 17 DTL1.7 TD (F08, F48)170050681998.02 - 2000.08Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) liftback (T98) 1.7 TD (F08, F48) 1998.02 - 2000.08
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) liftback (T98)X 18 XE11.8 16V (F08, F48)1796851161998.02 - 2000.09Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) liftback (T98) 1.8 16V (F08, F48) 1998.02 - 2000.09
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) liftback (T98)Z 18 XE1.8 16V (F08, F48)1796921252000.09 - 2005.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) liftback (T98) 1.8 16V (F08, F48) 2000.09 - 2005.05
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) liftback (T98)Z 18 XE1.8 16V Dualfuel (F08, F48)1796921252002.07 - 2003.12Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) liftback (T98) 1.8 16V Dualfuel (F08, F48) 2002.07 - 2003.12
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) liftback (T98)X 20 DTL, Y 20 DTL2.0 DI (F48)199560821998.02 - 2005.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) liftback (T98) 2.0 DI (F48) 1998.02 - 2005.05
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) liftback (T98)Y 20 DTH2.0 DTI 16V (F48)1995741011999.08 - 2005.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) liftback (T98) 2.0 DTI 16V (F48) 1999.08 - 2005.05
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) liftback (T98)X 20 XEV2.0 16V (F08)19981001361998.02 - 2005.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) liftback (T98) 2.0 16V (F08) 1998.02 - 2005.05
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) liftback (T98)Z 20 LET2.0 SRI Turbo (F08)19981411922001.11 - 2005.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) liftback (T98) 2.0 SRI Turbo (F08) 2001.11 - 2005.05
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) liftback (T98)Z 20 LET2.0 (F08)19981471992002.08 - 2005.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) liftback (T98) 2.0 (F08) 2002.08 - 2005.05
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) liftback (T98)Z 22 SE2.2 16V (F08, F48)21981081472001.03 - 2005.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) liftback (T98) 2.2 16V (F08, F48) 2001.03 - 2005.05
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) sedan (T98)X 14 XE, Z 14 XE1.4 16V138966901998.09 - 2005.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) sedan (T98) 1.4 16V 1998.09 - 2005.05
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) sedan (T98) 1.6 Dualfuel159855751998.02 - 2000.12Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) sedan (T98) 1.6 Dualfuel 1998.02 - 2000.12
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) sedan (T98)X 16 SZR1.6159855751998.09 - 2000.09Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) sedan (T98) 1.6 1998.09 - 2000.09
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) sedan (T98)X 16 XEL, Z 16 XE1.6 16V1598741011998.09 - 2005.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) sedan (T98) 1.6 16V 1998.09 - 2005.05
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) sedan (T98)Z 16 SE1.6159862842000.09 - 2005.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) sedan (T98) 1.6 2000.09 - 2005.05
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) sedan (T98)Y 17 DT1.7 DTI 16V168655752000.02 - 2005.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) sedan (T98) 1.7 DTI 16V 2000.02 - 2005.05
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) sedan (T98)Z 17 DTL1.7 CDTI 16V168659802003.04 - 2005.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) sedan (T98) 1.7 CDTI 16V 2003.04 - 2005.05
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) sedan (T98)X 17 DTL1.7 TD170050681998.09 - 2000.08Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) sedan (T98) 1.7 TD 1998.09 - 2000.08
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) sedan (T98)Z 18 XE1.8 16V Dualfuel1796871181998.02 - 2004.07Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) sedan (T98) 1.8 16V Dualfuel 1998.02 - 2004.07
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) sedan (T98)Z 18 XE1.8 16V1796921251998.02 - 2004.07Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) sedan (T98) 1.8 16V 1998.02 - 2004.07
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) sedan (T98)X 18 XE11.8 16V1796851161998.02 - 2004.07Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) sedan (T98) 1.8 16V 1998.02 - 2004.07
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) sedan (T98) 1.8 16V Dualfuel1796921252002.07 - 2003.12Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) sedan (T98) 1.8 16V Dualfuel 2002.07 - 2003.12
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) sedan (T98)X 20 DTL, Y 20 DTL2.0 DI199560821998.02 - 2004.07Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) sedan (T98) 2.0 DI 1998.02 - 2004.07
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) sedan (T98)Y 20 DTH2.0 DTI 16V1995741011998.02 - 2004.07Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) sedan (T98) 2.0 DTI 16V 1998.02 - 2004.07
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) sedan (T98)X 20 XEV2.0 16V19981001361998.09 - 2005.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) sedan (T98) 2.0 16V 1998.09 - 2005.05
VAUXHALLASTRA Mk V (H) (A04)Z 13 DTH1.3 CDTI (L48)124866902004.01 - 2009.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) (A04) 1.3 CDTI (L48) 2004.01 - 2009.05
VAUXHALLASTRA Mk V (H) (A04)Z 14 XEP1.4 (L48)136466902004.01 - 2009.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) (A04) 1.4 (L48) 2004.01 - 2009.05
VAUXHALLASTRA Mk V (H) (A04)Z 16 XER, A 16 XER1.6 (L48)1598851152004.01 - 2009.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) (A04) 1.6 (L48) 2004.01 - 2009.05
VAUXHALLASTRA Mk V (H) (A04)Z 16 XEP, Z 16 XE11.6 (L48)1598771052004.01 - 2009.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) (A04) 1.6 (L48) 2004.01 - 2009.05
VAUXHALLASTRA Mk V (H) (A04)Z 16 LET, A 16 LET1.6 Turbo (L48)15981321802006.09 - 2009.09Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) (A04) 1.6 Turbo (L48) 2006.09 - 2009.09
VAUXHALLASTRA Mk V (H) (A04)Z 17 DTH1.7 CDTI (L48)1686741002004.01 - 2009.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) (A04) 1.7 CDTI (L48) 2004.01 - 2009.05
VAUXHALLASTRA Mk V (H) (A04)Z 17 DTL1.7 CDTI (L48)168659802004.01 - 2009.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) (A04) 1.7 CDTI (L48) 2004.01 - 2009.05
VAUXHALLASTRA Mk V (H) (A04)Z 18 XE1.8 (L48)1796921252004.01 - 2009.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) (A04) 1.8 (L48) 2004.01 - 2009.05
VAUXHALLASTRA Mk V (H) (A04)Z 18 XER, A 18 XER1.8 (L48)17961031402004.01 - 2009.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) (A04) 1.8 (L48) 2004.01 - 2009.05
VAUXHALLASTRA Mk V (H) (A04)Z 19 DT1.9 CDTI (L48)1910881202004.01 - 2009.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) (A04) 1.9 CDTI (L48) 2004.01 - 2009.05
VAUXHALLASTRA Mk V (H) (A04)Z 19 DTH1.9 CDTI (L48)19101101502004.01 - 2009.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) (A04) 1.9 CDTI (L48) 2004.01 - 2009.05
VAUXHALLASTRA Mk V (H) (A04)Z 19 DTJ1.9 CDTI 16V (L48)1910881202004.01 - 2009.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) (A04) 1.9 CDTI 16V (L48) 2004.01 - 2009.05
VAUXHALLASTRA Mk V (H) (A04)Z 20 LER2.0 Turbo (L48)19981472002004.01 - 2009.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) (A04) 2.0 Turbo (L48) 2004.01 - 2009.05
VAUXHALLASTRA Mk V (H) (A04)Z 20 LEH2.0 Turbo (L48)19981772402004.01 - 2009.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) (A04) 2.0 Turbo (L48) 2004.01 - 2009.05
VAUXHALLASTRA Mk V (H) (A04)Z 20 LEL2.0 Turbo (L48)19981251702004.01 - 2009.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) (A04) 2.0 Turbo (L48) 2004.01 - 2009.05
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Kombi (A04)Z 13 DTH1.3 CDTi (L35)124866902004.08 - 2009.03Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Kombi (A04) 1.3 CDTi (L35) 2004.08 - 2009.03
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Kombi (A04)Z 14 XEP1.4 (L35)136466902004.08 - 2009.03Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Kombi (A04) 1.4 (L35) 2004.08 - 2009.03
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Kombi (A04)Z 16 XEP, Z 16 XE11.6 (L35)1598771052004.08 - 2009.03Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Kombi (A04) 1.6 (L35) 2004.08 - 2009.03
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Kombi (A04)Z 16 LET, A 16 LET1.6 (L35)15981321802004.08 - 2009.03Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Kombi (A04) 1.6 (L35) 2004.08 - 2009.03
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Kombi (A04)Z 16 XER1.6 (L35)1598851152004.08 - 2011.03Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Kombi (A04) 1.6 (L35) 2004.08 - 2011.03
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Kombi (A04)Z 17 DTH1.7 CDTi (L35)1686741002004.08 - 2009.03Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Kombi (A04) 1.7 CDTi (L35) 2004.08 - 2009.03
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Kombi (A04)Z 17 DTJ, A 17 DTJ1.7 CDTi (L35)1686811102004.08 - 2012.10Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Kombi (A04) 1.7 CDTi (L35) 2004.08 - 2012.10
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Kombi (A04)Z 18 XE1.8 (L35)1796921252004.10 - 2009.03Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Kombi (A04) 1.8 (L35) 2004.10 - 2009.03
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Kombi (A04)Z 18 XER, A 18 XER1.8 (L35)17961031402005.12 - 2010.10Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Kombi (A04) 1.8 (L35) 2005.12 - 2010.10
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Kombi (A04)Z 19 DTJ1.9 CDTi 16V (L35)1910881202004.08 - 2009.03Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Kombi (A04) 1.9 CDTi 16V (L35) 2004.08 - 2009.03
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Kombi (A04)Z 19 DTH1.9 CDTi (L35)19101101502004.08 - 2009.03Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Kombi (A04) 1.9 CDTi (L35) 2004.08 - 2009.03
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Kombi (A04)Z 19 DT1.9 CDTi (L35)1910881202004.08 - 2009.03Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Kombi (A04) 1.9 CDTi (L35) 2004.08 - 2009.03
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Kombi (A04)Z 20 LER2.0 Turbo (L35)19981472002004.08 - 2010.10Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Kombi (A04) 2.0 Turbo (L35) 2004.08 - 2010.10
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Kombi (A04)Z 20 LEL2.0 Turbo (L35)19981251702004.08 - 2010.10Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Kombi (A04) 2.0 Turbo (L35) 2004.08 - 2010.10
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04)Z 16 XEP1.6 (L08)1598771052005.02 - 2010.11Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04) 1.6 (L08) 2005.02 - 2010.11
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04)Z 17 DTH1.7 CDTi (L08)1686741002005.02 - 2010.11Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04) 1.7 CDTi (L08) 2005.02 - 2010.11
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04)Z 18 XE1.8 (L08)1796921252005.02 - 2010.11Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04) 1.8 (L08) 2005.02 - 2010.11
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04)Z 19 DTH1.9 CDTi (L08)19101101502005.02 - 2010.11Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04) 1.9 CDTi (L08) 2005.02 - 2010.11
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04)Z 19 DTL1.9 CDTi (L08)1910741012005.08 - 2010.11Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04) 1.9 CDTi (L08) 2005.08 - 2010.11
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04)Z 20 LEL2.0 Turbo (L08)19981251702005.02 - 2010.11Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04) 2.0 Turbo (L08) 2005.02 - 2010.11
VAUXHALLASTRA Mk V (H) TwinTop (A04)Z 16 XEP1.6 (L67)1598771052005.09 - 2010.11Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) TwinTop (A04) 1.6 (L67) 2005.09 - 2010.11
VAUXHALLASTRA Mk V (H) TwinTop (A04)Z 16 XER, A 16 XER1.6 i 16V (L67)1598851162006.10 - 2011.08Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) TwinTop (A04) 1.6 i 16V (L67) 2006.10 - 2011.08
VAUXHALLASTRA Mk V (H) TwinTop (A04)Z 18 XER, A 18 XER1.8 (L67)17961031402008.05 - 2010.11Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) TwinTop (A04) 1.8 (L67) 2008.05 - 2010.11
VAUXHALLASTRA Mk V (H) TwinTop (A04)Z 19 DTH1.9 CDTi (L67)19101101502006.01 - 2010.11Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) TwinTop (A04) 1.9 CDTi (L67) 2006.01 - 2010.11
VAUXHALLASTRA Mk V (H) TwinTop (A04)Z 20 LER2.0 Turbo (L67)19981472002006.01 - 2010.11Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) TwinTop (A04) 2.0 Turbo (L67) 2006.01 - 2010.11
VAUXHALLASTRA Mk V (H) TwinTop (A04)Z 20 LEL2.0 (L67)19981251702006.02 - 2010.11Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) TwinTop (A04) 2.0 (L67) 2006.02 - 2010.11
VAUXHALLASTRAVAN Mk IV (G) nadwozie zamknięte / kombi (T98)Z 14 XE1.4 16V138966902000.09 - 2005.05Informacje o VAUXHALL ASTRAVAN Mk IV (G) nadwozie zamknięte / kombi (T98) 1.4 16V 2000.09 - 2005.05
VAUXHALLASTRAVAN Mk IV (G) nadwozie zamknięte / kombi (T98)X 16 SZR1.6 Dualfuel159855751998.02 - 2000.12Informacje o VAUXHALL ASTRAVAN Mk IV (G) nadwozie zamknięte / kombi (T98) 1.6 Dualfuel 1998.02 - 2000.12
VAUXHALLASTRAVAN Mk IV (G) nadwozie zamknięte / kombi (T98)X 16 SZR1.6 i159855751998.08 - 2000.09Informacje o VAUXHALL ASTRAVAN Mk IV (G) nadwozie zamknięte / kombi (T98) 1.6 i 1998.08 - 2000.09
VAUXHALLASTRAVAN Mk IV (G) nadwozie zamknięte / kombi (T98)Z 16 SE1.6 Dualfuel159862842000.09 - 2004.10Informacje o VAUXHALL ASTRAVAN Mk IV (G) nadwozie zamknięte / kombi (T98) 1.6 Dualfuel 2000.09 - 2004.10
VAUXHALLASTRAVAN Mk IV (G) nadwozie zamknięte / kombi (T98)Z 16 SE1.6 i159862842000.09 - 2006.08Informacje o VAUXHALL ASTRAVAN Mk IV (G) nadwozie zamknięte / kombi (T98) 1.6 i 2000.09 - 2006.08
VAUXHALLASTRAVAN Mk IV (G) nadwozie zamknięte / kombi (T98)Y 17 DT1.7 DTI 16V168655752001.04 - 2006.08Informacje o VAUXHALL ASTRAVAN Mk IV (G) nadwozie zamknięte / kombi (T98) 1.7 DTI 16V 2001.04 - 2006.08
VAUXHALLASTRAVAN Mk IV (G) nadwozie zamknięte / kombi (T98)Z 17 DTL1.7 CDTI168659802003.07 - 2006.08Informacje o VAUXHALL ASTRAVAN Mk IV (G) nadwozie zamknięte / kombi (T98) 1.7 CDTI 2003.07 - 2006.08
VAUXHALLASTRAVAN Mk IV (G) nadwozie zamknięte / kombi (T98)X 17 DTL1.7 TD170050681998.08 - 2006.08Informacje o VAUXHALL ASTRAVAN Mk IV (G) nadwozie zamknięte / kombi (T98) 1.7 TD 1998.08 - 2006.08
VAUXHALLASTRAVAN Mk IV (G) nadwozie zamknięte / kombi (T98)X 20 DTL, Y 20 DTL2.0 DI199560821998.08 - 2006.08Informacje o VAUXHALL ASTRAVAN Mk IV (G) nadwozie zamknięte / kombi (T98) 2.0 DI 1998.08 - 2006.08
VAUXHALLASTRAVAN Mk IV (G) nadwozie zamknięte / kombi (T98)Y 20 DTH2.0 DTI1995741002004.04 - 2006.08Informacje o VAUXHALL ASTRAVAN Mk IV (G) nadwozie zamknięte / kombi (T98) 2.0 DTI 2004.04 - 2006.08
VAUXHALLASTRAVAN Mk V (H) nadwozie zamknięte / kombi (A04)Z 16 XEP, Z 16 XE11.61598761032005.03 - Informacje o VAUXHALL ASTRAVAN Mk V (H) nadwozie zamknięte / kombi (A04) 1.6 2005.03 -
VAUXHALLASTRAVAN Mk V (H) nadwozie zamknięte / kombi (A04)Z 17 DTL1.7 CDTi168659802005.03 - 2006.07Informacje o VAUXHALL ASTRAVAN Mk V (H) nadwozie zamknięte / kombi (A04) 1.7 CDTi 2005.03 - 2006.07
VAUXHALLASTRAVAN Mk V (H) nadwozie zamknięte / kombi (A04)A 17 DTR, Z 17 DTR1.7 CDTi1686921252011.11 - Informacje o VAUXHALL ASTRAVAN Mk V (H) nadwozie zamknięte / kombi (A04) 1.7 CDTi 2011.11 -
VAUXHALLZAFIRA A (T98)X 16 XEL1.6 Dualfuel1598741011998.11 - 2005.08Informacje o VAUXHALL ZAFIRA A (T98) 1.6 Dualfuel 1998.11 - 2005.08
VAUXHALLZAFIRA A (T98)X 16 XEL, Z 16 XE1.6 16V1598741011999.04 - 2005.08Informacje o VAUXHALL ZAFIRA A (T98) 1.6 16V 1999.04 - 2005.08
VAUXHALLZAFIRA A (T98)X 18 XE11.8 16V1796851161999.05 - 2000.08Informacje o VAUXHALL ZAFIRA A (T98) 1.8 16V 1999.05 - 2000.08
VAUXHALLZAFIRA A (T98)Z 18 XE1.8 16V1796921252000.09 - 2005.08Informacje o VAUXHALL ZAFIRA A (T98) 1.8 16V 2000.09 - 2005.08
VAUXHALLZAFIRA A (T98)Z 18 XE1.8 Dualfuel1796921252000.09 - 2005.08Informacje o VAUXHALL ZAFIRA A (T98) 1.8 Dualfuel 2000.09 - 2005.08
VAUXHALLZAFIRA A (T98)Y 20 DTH2.0 DTI 16V1995741011999.04 - 2005.08Informacje o VAUXHALL ZAFIRA A (T98) 2.0 DTI 16V 1999.04 - 2005.08
VAUXHALLZAFIRA A (T98)X 20 DTL2.0 DI 16V199560821999.10 - 2005.08Informacje o VAUXHALL ZAFIRA A (T98) 2.0 DI 16V 1999.10 - 2005.08
VAUXHALLZAFIRA A (T98)Z 22 SE2.2 16V21981081471998.11 - 2004.08Informacje o VAUXHALL ZAFIRA A (T98) 2.2 16V 1998.11 - 2004.08
Kod towaru Nazwa towaru Producent Cena brutto Dostępność
DRAZEK KIER. (BEZ KON.) 840015410/FAG DRAZEK KIER. (BEZ KON.) FAG 50,10 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
DRAZEK KIER. (BEZ KON.) OPEL ASTRA H 27725 01/LMI DRAZEK KIER. (BEZ KON.) OPEL ASTRA H LEMF+ľRDER 94,98 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
DRAZEK KIER.OPEL ASTRA G H 14DBO01/MOT DRAZEK KIER.OPEL ASTRA G H MOTOTECHNIKA 21,13 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
DRAZEK KIER. (BEZ KON.) OPEL ASTRA G JAR126/TRW DRAZEK KIER. (BEZ KON.) OPEL ASTRA G TRW 52,88 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
DRAZEK KIER.ZAFIRA/ASTRA G TA1677/DEL DRAZEK KIER.ZAFIRA/ASTRA G DELPHI 35,94 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
DRAZEK KIER. (BEZ KON.) OPEL 25084 01/LMI DRAZEK KIER. (BEZ KON.) OPEL LEMF+ľRDER 71,98 PLN Dostępność: 5 sztuk
DRAZEK KIER. L/P OPEL ASTRA G 110185210/DLL DRAZEK KIER. L/P OPEL ASTRA G AUTOMEGA 21,82 PLN Dostępność: 4 sztuki
ZAWIESZENIE 3016030213/DLL ZAWIESZENIE AUTOMEGA 23,65 PLN Dostępność: Brak
DRAZEK KIEROWNICZY 3016030256/DLL DRAZEK KIEROWNICZY AUTOMEGA 26,97 PLN Dostępność: Brak
DRAZEK KIER. (BEZ KON.) 840029610/FAG DRAZEK KIER. (BEZ KON.) FAG 68,81 PLN Dostępność: Brak
DRAZEK KIER. (BEZ KON.) 915359/RUV DRAZEK KIER. (BEZ KON.) RUVILLE 41,30 PLN Dostępność: Brak
DRAZEK KIER.LE./PR.(BK) 999012/KAO DRAZEK KIER.LE./PR.(BK) KAMOKA 19,95 PLN Dostępność: Brak
DRAZEK KIER.OPEL ASTRA G 999710/KAO DRAZEK KIER.OPEL ASTRA G KAMOKA 21,77 PLN Dostępność: Brak
DRAZEK KIER.L/P OPEL ASTRA G ZAFIRA 99- D180190/DEC DRAZEK KIER.L/P OPEL ASTRA G ZAFIRA 99- DENCKERMANN 19,29 PLN Dostępność: Brak
DR.KIER.L/P OPEL ASTRA H G21041/OPT DR.KIER.L/P OPEL ASTRA H OPTIMAL 17,75 PLN Dostępność: Brak
DR.KIER.L/P OPEL ASTRA G ZAFIRA G2667/OPT DR.KIER.L/P OPEL ASTRA G ZAFIRA OPTIMAL 17,75 PLN Dostępność: Brak
DRAZEK KIER. (BEZ KON.) OPEL ASTRA G JAR957/TRW DRAZEK KIER. (BEZ KON.) OPEL ASTRA G TRW 58,63 PLN Dostępność: Brak
Strona z 1
Lista opinii

 


Przesyłka Kurier Polska - Za pobraniem

  • Kurier DPD ( czas dostawy 1-2 dni robocze ) - 20 pln - 1 paczka do 30kg

Przesyłka Kurier Polska - Przelew na konto bankowe

  • Kurier INPOST (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 14 pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier INPOST (paczkomat max.wym.38x41x64 1-2 dni robocze)     - 14pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier DPD      (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 17pln - 1 paczka do 30kg
  • Transport bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kG - Kurier Inpost

Płatność

  • Płatność online (przelewy24.pl)
  • Gotówka
  • Przelew tradycyjny na konto: 

Transport Bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kg ( Kurier Inpost ) - Przelew na konto bankowe PKO Bank Polski SA 31 1020 4900 0000 8402 3258 8440


Odbiór osobisty - AUTO-PROFIL Monika Karłaszewska ul. Kwiatowa 4 62-800 Kalisz tel. 518 601 501 NIP: 6181995885 Regon: 251630577 - płatność gotówka, karta platnicza lub przelew bankowy

Kilka informacji o Febi Bilstein

Firma Febi została założona w 1844 roku przez Ferdinanda Bilstein. Na początku firma produkowała narzędzia. Wraz z rozwojem transportu towarowego firma zaczyna produkować pierwsze części do samochodów ciężarowych np. resory piórowe, sprężyny. 1956 roku stworzono niezależny oddział co przyczyniło się do rozszerzenia produkcji i nawiązania współpracy z innymi firmami motoryzacyjnymi. Obecnie niemiecka firma Febi jest jednym z największych dostawców części zamiennych do samochodów osobowych i ciężarowych. Części eksportowane są do ponad 130 krajów na całym świece. Asortyment firmy to wysokiej jakości wahacze, sworznie wahacza...


Czytaj więcej o producencie Febi Bilstein