Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

 Możliwa dostawa na sobotę kurierierem DPD +20zł

CZUJNIK TEMPERATURY POWIETRZA WLOTOWEGO 30981 FEBI BILSTEIN

{{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_new}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_custom1}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_sale}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
  • {{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articledetailOptions.translates.parameters.articledetail_return_info}}
{{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Client.Gross | number: 2 }} {{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Currency }}
Ilość:
{{articledetailOptions.translates.parameters.dangerous_articles_info}}
Ma towary zależne
Kod produktu:

{{articleDetail.WebShopArticleDTO.Code}}

{{articledetailOptions.translates.parameters.print_page_label}}
Ilość połączeń: 2
Kolor: czarny
Ciężar [kg]: 0,01
Kod EAN
4027816309819
Producent Kod OE
ANGLI 19015
BLUE PRINT ADT37239
BMW 13 62 7 794 982
CALORSTAT by Vernet AS0014
CITROËN 1920.GF
CITROËN 1920.JL
CITROËN 1920.PJ
CITROËN 96 646 125 80
CSV electronic parts CST9451
DELPHI TS10499
EFI AUTOMOTIVE 295105
ELTA AUTOMOTIVE EV0298
ELTA AUTOMOTIVE XTS7749
EPS 1.994.021
ERA 550383
ERA 550383A
ERA 550937
ERA 550937A
ERA 551147
FACET 10.4021
FAE 33509
FIAT 9655432780
FIAT 9664612580
FISPA 82.451
FORD 1 251 249
FORD 1 331 461
FORD 1 333 818
FORD 1 348 613
FORD 1 359 930
FORD 1 423 736
FORD 1 530 145
FORD 1 719 362
FORD 2 006 019
FORD USA 3M5A12A697AB
FORD USA 3M5A12A697AC
FORD USA 3M5A12A697AD
FORD USA 9C1112A697AB
HELLA 6PT 009 109-321
HOFFER 7472288
INTERMOTOR 55734
JAGUAR C2Z 14371
KAVO PARTS EIT-4503
KW 494 021
LANCIA 9655432780
LANCIA 9664612580
LAND ROVER LR 003575
LAND ROVER LR 008852
LAND ROVER LR 032216
LEMARK LAT022
LUCAS SNB1128
MAGNETI MARELLI 215810401601
MAXGEAR 21-0405
MDR EPS-1994 021
MEAT & DORIA 82288
METZGER 0905158
MEYLE 11-14 812 0012
MINI 13 62 7 794 982
MITSUBISHI 1525A018
MITSUBISHI 1525A023
MOTAQUIP LVAT107
OSSCA 43578
PEUGEOT 1920.GF
PEUGEOT 1920.GL
PEUGEOT 1920.JL
PEUGEOT 1920.PJ
QH Talbros XEMS217
QUINTON HAZELL XEMS217
SEIM SS81
SIDAT 82.451
SUZUKI 13650-69K00-000
SUZUKI 13650-69K01-000
SWAG 62 93 0981
TOPRAN 302 695
TOYOTA SU001-00647
TOYOTA SU001-00792
TOYOTA SU001-00839
TRISCAN 8825 16002
VALEO 255601
VAN HECK 494 021
VEMO V22-72-0078
VOLVO 30677868
VOLVO 30777255
VOLVO 31216702
VOLVO 8670293
WE PARTS 410580169
WILMINK GROUP WG1015003
WILMINK GROUP WG1431195
WILMINK GROUP WG1444175
WILMINK GROUP WG1493611
WILMINK GROUP WG2015467
WILMINK GROUP WG2100853
MarkaModelKod silnikaTyp pojazduPojemność [cm3]Moc silnika [kW]Moc silnika [KM]Lata produkcjiInfo
CITROËNBERLINGO / BERLINGO FIRST Nadwozie pełne/minivan (M_)DV6B, 9HW (DV6BTED4)1.6 HDI 75 (MB9HW)156055752005.07 - 2011.12Informacje o CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Nadwozie pełne/minivan (M_) 1.6 HDI 75 (MB9HW) 2005.07 - 2011.12
CITROËNBERLINGO / BERLINGO FIRST Nadwozie pełne/minivan (M_)9HX (DV6ATED4)1.6 HDI 90 (MB9HX, MC9HX)156066902005.07 - 2011.12Informacje o CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Nadwozie pełne/minivan (M_) 1.6 HDI 90 (MB9HX, MC9HX) 2005.07 - 2011.12
CITROËNBERLINGO / BERLINGO FIRST nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV)9HX (DV6ATED4)1.6 HDI 90 (MF9HX)156066902005.07 - 2008.05Informacje o CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) 1.6 HDI 90 (MF9HX) 2005.07 - 2008.05
CITROËNBERLINGO / BERLINGO FIRST nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV)DV6B, 9HW (DV6BTED4)1.6 HDI 75 (MF9HW, GJ9HWC, GF9HWC, GN9HWC)156055752005.07 - 2011.12Informacje o CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) 1.6 HDI 75 (MF9HW, GJ9HWC, GF9HWC, GN9HWC) 2005.07 - 2011.12
CITROËNBERLINGO MULTISPACE (B9)9HZ (DV6TED4)1.6 HDi 1101560801092008.04 - Informacje o CITROËN BERLINGO MULTISPACE (B9) 1.6 HDi 110 2008.04 -
CITROËNBERLINGO MULTISPACE (B9)9HX (DV6ATED4), 9HV (DV6TED4B)1.6 HDi 90156066902008.04 - Informacje o CITROËN BERLINGO MULTISPACE (B9) 1.6 HDi 90 2008.04 -
CITROËNBERLINGO MULTISPACE (B9)9HT (DV6BTED4)1.6 HDi 75 16V156055752008.04 - Informacje o CITROËN BERLINGO MULTISPACE (B9) 1.6 HDi 75 16V 2008.04 -
CITROËNBERLINGO Nadwozie pełne/minivan (B9)9HZ (DV6TED4)1.6 HDi 1101560801092008.04 - Informacje o CITROËN BERLINGO Nadwozie pełne/minivan (B9) 1.6 HDi 110 2008.04 -
CITROËNBERLINGO Nadwozie pełne/minivan (B9)9HX (DV6AUTED4), 9HS (DV6TED4BU)1.6 HDi 90 16V156066902008.04 - Informacje o CITROËN BERLINGO Nadwozie pełne/minivan (B9) 1.6 HDi 90 16V 2008.04 -
CITROËNBERLINGO Nadwozie pełne/minivan (B9)9HT (DV6BTED4), 9HT (DV6BUTED4)1.6 HDi 75156055752008.04 - Informacje o CITROËN BERLINGO Nadwozie pełne/minivan (B9) 1.6 HDi 75 2008.04 -
CITROËNC-CROSSER (VU_, VV_)4HN (DW12MTED4), 4HK (DW12ME5)2.2 HDi21791151562007.02 - Informacje o CITROËN C-CROSSER (VU_, VV_) 2.2 HDi 2007.02 -
CITROËNC1 (PM_, PN_)8HT (DV4TD)1.4 HDi139840542005.06 - 2014.09Informacje o CITROËN C1 (PM_, PN_) 1.4 HDi 2005.06 - 2014.09
CITROËNC2 (JM_)8HX (DV4TD), 8HZ (DV4TD)1.4 HDi139850682003.07 - 2009.12Informacje o CITROËN C2 (JM_) 1.4 HDi 2003.07 - 2009.12
CITROËNC2 (JM_)8HX (DV4TD)1.4 HDi139851692003.09 - 2005.04Informacje o CITROËN C2 (JM_) 1.4 HDi 2003.09 - 2005.04
CITROËNC2 (JM_)9HZ (DV6TED4)1.6 HDi1560801092005.09 - 2009.12Informacje o CITROËN C2 (JM_) 1.6 HDi 2005.09 - 2009.12
CITROËNC2 ENTERPRISE (JG_)8HZ (DV4TD)1.4 HDi139851692003.11 - 2005.04Informacje o CITROËN C2 ENTERPRISE (JG_) 1.4 HDi 2003.11 - 2005.04
CITROËNC2 ENTERPRISE (JG_)8HX (DV4TD)1.4 HDi139850682006.09 - 2009.12Informacje o CITROËN C2 ENTERPRISE (JG_) 1.4 HDi 2006.09 - 2009.12
CITROËNC3 I (FC_, FN_)8HY (DV4TED4)1.4 16V HDi139866902002.02 - Informacje o CITROËN C3 I (FC_, FN_) 1.4 16V HDi 2002.02 -
CITROËNC3 I (FC_, FN_)8HX (DV4TD), 8HZ (DV4TD)1.4 HDi139850682002.02 - Informacje o CITROËN C3 I (FC_, FN_) 1.4 HDi 2002.02 -
CITROËNC3 I (FC_, FN_)8HZ (DV4TD)1.4 HDi139852702003.07 - 2011.02Informacje o CITROËN C3 I (FC_, FN_) 1.4 HDi 2003.07 - 2011.02
CITROËNC3 I (FC_, FN_)9HZ (DV6TED4)1.6 16V HDi1560801092005.09 - Informacje o CITROËN C3 I (FC_, FN_) 1.6 16V HDi 2005.09 -
CITROËNC3 I (FC_, FN_)9HX (DV6ATED4)1.6 16V HDi156066902005.10 - Informacje o CITROËN C3 I (FC_, FN_) 1.6 16V HDi 2005.10 -
CITROËNC3 II (SC_)8HZ (DV4TD), 8HR (DV4C)1.4 HDi 70139850682009.11 - Informacje o CITROËN C3 II (SC_) 1.4 HDi 70 2009.11 -
CITROËNC3 II (SC_)9HX (DV6ATED4)1.6 HDi 90156066902009.11 - Informacje o CITROËN C3 II (SC_) 1.6 HDi 90 2009.11 -
CITROËNC3 II (SC_)9HR (DV6C)1.6 HDi 1101560821122009.11 - Informacje o CITROËN C3 II (SC_) 1.6 HDi 110 2009.11 -
CITROËNC3 II (SC_)9HD (DV6C)1.6 HDi 1151560841142012.09 - Informacje o CITROËN C3 II (SC_) 1.6 HDi 115 2012.09 -
CITROËNC3 PICASSO (SH_)9HZ (DV6TED4)1.6 HDi1560801092009.02 - Informacje o CITROËN C3 PICASSO (SH_) 1.6 HDi 2009.02 -
CITROËNC3 PICASSO (SH_)9HX (DV6ATED4)1.6 HDi156066902009.02 - Informacje o CITROËN C3 PICASSO (SH_) 1.6 HDi 2009.02 -
CITROËNC3 Pluriel (HB_)8HX (DV4TD)1.4 HDi139850682004.04 - Informacje o CITROËN C3 Pluriel (HB_) 1.4 HDi 2004.04 -
CITROËNC4 coupe (LA_)9HZ (DV6TED4), 9HY (DV6TED4)1.6 HDi1560801092004.11 - 2011.07Informacje o CITROËN C4 coupe (LA_) 1.6 HDi 2004.11 - 2011.07
CITROËNC4 coupe (LA_)9HX (DV6ATED4)1.6 HDi156066902004.11 - 2011.07Informacje o CITROËN C4 coupe (LA_) 1.6 HDi 2004.11 - 2011.07
CITROËNC4 coupe (LA_)RHR (DW10BTED4)2.0 HDi19971001362004.11 - 2010.12Informacje o CITROËN C4 coupe (LA_) 2.0 HDi 2004.11 - 2010.12
CITROËNC4 coupe (LA_)RHF (DW10BTED4)2.0 HDi19971031402008.07 - 2011.07Informacje o CITROËN C4 coupe (LA_) 2.0 HDi 2008.07 - 2011.07
CITROËNC4 GRAND PICASSO I (UA_)9HZ (DV6TED4), 9HY (DV6TED4)1.6 HDi1560801092006.10 - 2011.06Informacje o CITROËN C4 GRAND PICASSO I (UA_) 1.6 HDi 2006.10 - 2011.06
CITROËNC4 GRAND PICASSO I (UA_)RHJ (DW10BTED4), RHR (DW10BTED4)2.0 HDi 13819971001362006.10 - 2013.12Informacje o CITROËN C4 GRAND PICASSO I (UA_) 2.0 HDi 138 2006.10 - 2013.12
CITROËNC4 GRAND PICASSO I (UA_)RHE (DW10CTED4)2.0 HDi 15019971101502009.07 - 2013.08Informacje o CITROËN C4 GRAND PICASSO I (UA_) 2.0 HDi 150 2009.07 - 2013.08
CITROËNC4 I (LC_)9HZ (DV6TED4), 9HY (DV6TED4)1.6 HDi1560801092004.11 - 2011.07Informacje o CITROËN C4 I (LC_) 1.6 HDi 2004.11 - 2011.07
CITROËNC4 I (LC_)9HX (DV6ATED4)1.6 HDi156066902004.11 - 2011.07Informacje o CITROËN C4 I (LC_) 1.6 HDi 2004.11 - 2011.07
CITROËNC4 I (LC_)9HY (DV6TED4)1.6 HDi1560851162006.07 - 2011.07Informacje o CITROËN C4 I (LC_) 1.6 HDi 2006.07 - 2011.07
CITROËNC4 I (LC_)RHR (DW10BTED4)2.0 HDi19971001362004.11 - 2011.07Informacje o CITROËN C4 I (LC_) 2.0 HDi 2004.11 - 2011.07
CITROËNC4 I (LC_)RHF (DW10BTED4)2.0 HDi19971031402008.07 - 2011.07Informacje o CITROËN C4 I (LC_) 2.0 HDi 2008.07 - 2011.07
CITROËNC4 I Nadwozie pełne / liftback (LR_)RHR (DW10BTED4)2.0 HDi19971001362005.02 - 2010.12Informacje o CITROËN C4 I Nadwozie pełne / liftback (LR_) 2.0 HDi 2005.02 - 2010.12
CITROËNC4 I sedan9HZ (DV6TED4), 9HY (DV6TED4)1.6 HDi1560801092006.07 - 2011.07Informacje o CITROËN C4 I sedan 1.6 HDi 2006.07 - 2011.07
CITROËNC4 PICASSO I nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (UD_)9HZ (DV6TED4), 9HY (DV6TED4)1.6 HDi1560801092007.02 - 2013.08Informacje o CITROËN C4 PICASSO I nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (UD_) 1.6 HDi 2007.02 - 2013.08
CITROËNC4 PICASSO I nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (UD_)RHJ (DW10BTED4), RHR (DW10BTED4)2.0 HDi 13819971001362006.10 - 2013.08Informacje o CITROËN C4 PICASSO I nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (UD_) 2.0 HDi 138 2006.10 - 2013.08
CITROËNC4 PICASSO I nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (UD_)RHE (DW10CTED4)2.0 HDi 15019971101502009.07 - 2013.08Informacje o CITROËN C4 PICASSO I nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (UD_) 2.0 HDi 150 2009.07 - 2013.08
CITROËNC5 II (RC_)9HZ (DV6TED4), 9HY (DV6TED4)1.6 HDi (RC8HZB)1560801092004.09 - Informacje o CITROËN C5 II (RC_) 1.6 HDi (RC8HZB) 2004.09 -
CITROËNC5 II (RC_)RHR (DW10BTED4)2.0 HDi (RCRHRH)19971001362004.09 - Informacje o CITROËN C5 II (RC_) 2.0 HDi (RCRHRH) 2004.09 -
CITROËNC5 II (RC_)4HT (DW12BTED4)2.2 HDi21791251702006.04 - Informacje o CITROËN C5 II (RC_) 2.2 HDi 2006.04 -
CITROËNC5 II (RC_)4HP (DW12BTED4), 4HR (DW12BTED4)2.2 HDi21791201632006.05 - Informacje o CITROËN C5 II (RC_) 2.2 HDi 2006.05 -
CITROËNC5 II Break (RE_)9HZ (DV6TED4), 9HY (DV6TED4)1.6 HDi (RE8HZB)1560801092004.09 - Informacje o CITROËN C5 II Break (RE_) 1.6 HDi (RE8HZB) 2004.09 -
CITROËNC5 II Break (RE_)RHR (DW10BTED4)2.0 HDi (RERHRH)19971001362004.09 - Informacje o CITROËN C5 II Break (RE_) 2.0 HDi (RERHRH) 2004.09 -
CITROËNC5 II Break (RE_)4HT (DW12BTED4)2.2 HDi21791251702006.04 - Informacje o CITROËN C5 II Break (RE_) 2.2 HDi 2006.04 -
CITROËNC5 II Break (RE_)4HP (DW12BTED4), 4HR (DW12BTED4)2.2 HDi21791201632006.05 - Informacje o CITROËN C5 II Break (RE_) 2.2 HDi 2006.05 -
CITROËNC5 III (RD_)9HZ (DV6TED4)1.6 HDi 1101560801092008.02 - Informacje o CITROËN C5 III (RD_) 1.6 HDi 110 2008.02 -
CITROËNC5 III (RD_)RHR (DW10BTED4), RHF (DW10BTED4)2.0 HDi19971001362008.02 - Informacje o CITROËN C5 III (RD_) 2.0 HDi 2008.02 -
CITROËNC5 III (RD_)RHF (DW10BTED4)2.0 HDi 14019971031402008.11 - Informacje o CITROËN C5 III (RD_) 2.0 HDi 140 2008.11 -
CITROËNC5 III (RD_)4HT (DW12BTED4)2.2 HDi21791251702008.02 - Informacje o CITROËN C5 III (RD_) 2.2 HDi 2008.02 -
CITROËNC5 III (RD_)4HP (DW12BTED4), 4HR (DW12BTED4)2.2 HDi21791201632009.04 - 2011.12Informacje o CITROËN C5 III (RD_) 2.2 HDi 2009.04 - 2011.12
CITROËNC5 III Break (RW_)9HZ (DV6TED4)1.6 HDi 1101560801092008.02 - Informacje o CITROËN C5 III Break (RW_) 1.6 HDi 110 2008.02 -
CITROËNC5 III Break (RW_)RHR (DW10BTED4)2.0 HDi19971001362008.02 - Informacje o CITROËN C5 III Break (RW_) 2.0 HDi 2008.02 -
CITROËNC5 III Break (RW_)RHF (DW10BTED4)2.0 HDi 14019971031402009.04 - Informacje o CITROËN C5 III Break (RW_) 2.0 HDi 140 2009.04 -
CITROËNC5 III Break (RW_)4HP (DW12BTED4)2.2 HDi 16521791201632008.02 - Informacje o CITROËN C5 III Break (RW_) 2.2 HDi 165 2008.02 -
CITROËNC5 III Break (RW_)4HT (DW12BTED4)2.2 HDi21791251702008.02 - Informacje o CITROËN C5 III Break (RW_) 2.2 HDi 2008.02 -
CITROËNC5 nadwozie zamknięte / kombi (DE_, RE_)9HZ (DV6TED4), 9HY (DV6TED4)1.6 HDi1560801092004.09 - 2008.01Informacje o CITROËN C5 nadwozie zamknięte / kombi (DE_, RE_) 1.6 HDi 2004.09 - 2008.01
CITROËNC5 nadwozie zamknięte / kombi (DE_, RE_)RHR (DW10BTED4)2.0 HDi19971001362004.09 - 2008.01Informacje o CITROËN C5 nadwozie zamknięte / kombi (DE_, RE_) 2.0 HDi 2004.09 - 2008.01
CITROËNC8 (EA_, EB_)RHR (DW10BTED4), RHD (DW10CTED4), RHD (DW10CB)2.0 HDi 13519971001362006.03 - Informacje o CITROËN C8 (EA_, EB_) 2.0 HDi 135 2006.03 -
CITROËNC8 (EA_, EB_)RHK (DW10UTED4)2.0 HDi1997881202006.07 - Informacje o CITROËN C8 (EA_, EB_) 2.0 HDi 2006.07 -
CITROËNC8 (EA_, EB_)4HT (DW12BTED4)2.2 HDi21791251702006.06 - Informacje o CITROËN C8 (EA_, EB_) 2.2 HDi 2006.06 -
CITROËNC8 (EA_, EB_)4HP (DW12BTED4), 4HR (DW12BTED4)2.2 HDi21791201632007.06 - Informacje o CITROËN C8 (EA_, EB_) 2.2 HDi 2007.06 -
CITROËNDS38HR (DV4C)1.4 HDi 70139850682010.04 - 2015.07Informacje o CITROËN DS3 1.4 HDi 70 2010.04 - 2015.07
CITROËNJUMPY (VF7)9HU (DV6UTED4)1.6 HDi 90 16V156066902007.01 - Informacje o CITROËN JUMPY (VF7) 1.6 HDi 90 16V 2007.01 -
CITROËNJUMPY (VF7)RHK (DW10UTED4)2.0 HDi 1201997881202007.01 - Informacje o CITROËN JUMPY (VF7) 2.0 HDi 120 2007.01 -
CITROËNJUMPY (VF7)RFJ (EW10A), RFH (EW10A)2.0 i19971031402007.01 - Informacje o CITROËN JUMPY (VF7) 2.0 i 2007.01 -
CITROËNJUMPY (VF7)RHR (DW10BTED4)2.0 HDi 14019971001362007.01 - Informacje o CITROËN JUMPY (VF7) 2.0 HDi 140 2007.01 -
CITROËNJUMPY Platforma / podwozie9HU (DV6UTED4)1.6 HDi 90 16V156066902007.06 - 2016.03Informacje o CITROËN JUMPY Platforma / podwozie 1.6 HDi 90 16V 2007.06 - 2016.03
CITROËNJUMPY Skrzynia9HU (DV6UTED4)1.6 HDi 90 16V156066902007.01 - Informacje o CITROËN JUMPY Skrzynia 1.6 HDi 90 16V 2007.01 -
CITROËNJUMPY SkrzyniaRHK (DW10UTED4)2.0 HDi 1201997881202007.01 - Informacje o CITROËN JUMPY Skrzynia 2.0 HDi 120 2007.01 -
CITROËNJUMPY SkrzyniaRFH (EW10A)2.0 i19971031402007.01 - Informacje o CITROËN JUMPY Skrzynia 2.0 i 2007.01 -
CITROËNJUMPY SkrzyniaRHR (DW10BTED4)2.0 HDi 14019971001362007.01 - Informacje o CITROËN JUMPY Skrzynia 2.0 HDi 140 2007.01 -
CITROËNJUMPY SkrzyniaRHK (DW10UTED4)2.0 HDi 120 4x41997881202010.01 - Informacje o CITROËN JUMPY Skrzynia 2.0 HDi 120 4x4 2010.01 -
CITROËNNEMO Kombi8HS (DV4TED)1.4 HDi139950682009.04 - Informacje o CITROËN NEMO Kombi 1.4 HDi 2009.04 -
CITROËNNEMO Skrzynia (AA_)8HS (DV4TED)1.4 HDi139850682008.02 - Informacje o CITROËN NEMO Skrzynia (AA_) 1.4 HDi 2008.02 -
CITROËNXSARA PICASSO (N68)9HZ (DV6TED4), 9HY (DV6TED4)1.6 HDi1560801092004.05 - 2011.12Informacje o CITROËN XSARA PICASSO (N68) 1.6 HDi 2004.05 - 2011.12
CITROËNXSARA PICASSO (N68)9HX (DV6ATED4)1.6 HDi156066902005.09 - 2011.12Informacje o CITROËN XSARA PICASSO (N68) 1.6 HDi 2005.09 - 2011.12
FIATSCUDO Autobus (270_, 272_)9HU1.6 D Multijet156066902007.01 - Informacje o FIAT SCUDO Autobus (270_, 272_) 1.6 D Multijet 2007.01 -
FIATSCUDO Autobus (270_, 272_)RHK2.0 D Multijet 4x41997881202007.01 - Informacje o FIAT SCUDO Autobus (270_, 272_) 2.0 D Multijet 4x4 2007.01 -
FIATSCUDO Autobus (270_, 272_)RHK2.0 D Multijet1997881202007.01 - Informacje o FIAT SCUDO Autobus (270_, 272_) 2.0 D Multijet 2007.01 -
FIATSCUDO Autobus (270_, 272_)RHR2.0 D Multijet 4x419971001362007.01 - Informacje o FIAT SCUDO Autobus (270_, 272_) 2.0 D Multijet 4x4 2007.01 -
FIATSCUDO Autobus (270_, 272_)RHR2.0 D Multijet19971001362007.01 - Informacje o FIAT SCUDO Autobus (270_, 272_) 2.0 D Multijet 2007.01 -
FIATSCUDO Platforma / podwozie (270_, 272_)9HU1.6 D Multijet156066902007.01 - Informacje o FIAT SCUDO Platforma / podwozie (270_, 272_) 1.6 D Multijet 2007.01 -
FIATSCUDO Platforma / podwozie (270_, 272_)RHR, DW10BTED42.0 D Multijet19971001362007.01 - Informacje o FIAT SCUDO Platforma / podwozie (270_, 272_) 2.0 D Multijet 2007.01 -
FIATSCUDO Platforma / podwozie (270_, 272_)RHK2.0 D Multijet1997881202007.01 - Informacje o FIAT SCUDO Platforma / podwozie (270_, 272_) 2.0 D Multijet 2007.01 -
FIATSCUDO Skrzynia (270_, 272_)9HU1.6 D Multijet156066902007.01 - Informacje o FIAT SCUDO Skrzynia (270_, 272_) 1.6 D Multijet 2007.01 -
FIATSCUDO Skrzynia (270_, 272_)RHR2.0 D Multijet19971001362007.01 - Informacje o FIAT SCUDO Skrzynia (270_, 272_) 2.0 D Multijet 2007.01 -
FIATSCUDO Skrzynia (270_, 272_)RHK2.0 D Multijet1997881202007.01 - Informacje o FIAT SCUDO Skrzynia (270_, 272_) 2.0 D Multijet 2007.01 -
FIATSCUDO Skrzynia (270_, 272_)RHR2.0 D Multijet 4x419971001362007.01 - Informacje o FIAT SCUDO Skrzynia (270_, 272_) 2.0 D Multijet 4x4 2007.01 -
FIATSCUDO Skrzynia (270_, 272_)RHK2.0 D Multijet 4x41997881202007.01 - Informacje o FIAT SCUDO Skrzynia (270_, 272_) 2.0 D Multijet 4x4 2007.01 -
FIATULYSSE (179_)RHW (DW10ATED4)2.0 JTD1997801092002.08 - 2006.08Informacje o FIAT ULYSSE (179_) 2.0 JTD 2002.08 - 2006.08
FIATULYSSE (179_)RHM (DW10ATED4)2.0 JTD1997791072003.05 - 2006.08Informacje o FIAT ULYSSE (179_) 2.0 JTD 2003.05 - 2006.08
FIATULYSSE (179_)RHR2.0 D Multijet19971001362006.05 - 2011.06Informacje o FIAT ULYSSE (179_) 2.0 D Multijet 2006.05 - 2011.06
FIATULYSSE (179_)RHK2.0 D Multijet1997881202006.05 - 2011.06Informacje o FIAT ULYSSE (179_) 2.0 D Multijet 2006.05 - 2011.06
FIATULYSSE (179_)4HW (DW12ATED4)2.2 JTD2179941282002.08 - 2006.08Informacje o FIAT ULYSSE (179_) 2.2 JTD 2002.08 - 2006.08
FIATULYSSE (179_)4HP, 4HR2.2 JTD21791201632008.03 - 2011.06Informacje o FIAT ULYSSE (179_) 2.2 JTD 2008.03 - 2011.06
FORDC-MAX (DM2)G8DA, G8DB, G8DD1.6 TDCi1560801092007.02 - 2010.09Informacje o FORD C-MAX (DM2) 1.6 TDCi 2007.02 - 2010.09
FORDC-MAX (DM2)G8DC, MTDA1.6 TDCi1560741012007.02 - 2010.09Informacje o FORD C-MAX (DM2) 1.6 TDCi 2007.02 - 2010.09
FORDC-MAX (DM2)HHDA, HHDB, GPDA1.6 TDCi156066902007.02 - 2010.09Informacje o FORD C-MAX (DM2) 1.6 TDCi 2007.02 - 2010.09
FORDC-MAX (DM2)KKDA, KKDB1.8 TDCi1753851152007.02 - 2010.09Informacje o FORD C-MAX (DM2) 1.8 TDCi 2007.02 - 2010.09
FORDC-MAX (DM2)G6DA, G6DB, G6DD, G6DG2.0 TDCi19971001362007.02 - 2010.09Informacje o FORD C-MAX (DM2) 2.0 TDCi 2007.02 - 2010.09
FORDC-MAX (DM2)IXDA2.0 TDCi1997811102008.02 - 2010.09Informacje o FORD C-MAX (DM2) 2.0 TDCi 2008.02 - 2010.09
FORDFIESTA V (JH_, JD_)F6JA, F6JB1.4 TDCi139950682001.11 - 2008.06Informacje o FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.4 TDCi 2001.11 - 2008.06
FORDFIESTA V (JH_, JD_)HHJA, HHJB1.6 TDCi156066902004.11 - 2008.06Informacje o FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.6 TDCi 2004.11 - 2008.06
FORDFIESTA V VanF6JA, F6JB1.4 TDCi139950682003.10 - 2010.12Informacje o FORD FIESTA V Van 1.4 TDCi 2003.10 - 2010.12
FORDFIESTA V VanHHJA, HHJB, HHJD1.6 TDCi156066902007.04 - 2009.09Informacje o FORD FIESTA V Van 1.6 TDCi 2007.04 - 2009.09
FORDFOCUS C-MAX (DM2)G8DA, G8DB, G8DD, G8DE, G8DF1.6 TDCi1560801092003.10 - 2007.03Informacje o FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.6 TDCi 2003.10 - 2007.03
FORDFOCUS C-MAX (DM2)HHDA, HHDB1.6 TDCi156066902005.02 - 2007.03Informacje o FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.6 TDCi 2005.02 - 2007.03
FORDFOCUS C-MAX (DM2)KKDA, KKDB1.8 TDCi1753851152005.01 - 2007.03Informacje o FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 TDCi 2005.01 - 2007.03
FORDFOCUS C-MAX (DM2)G6DA, G6DB, G6DD, G6DG2.0 TDCi19971001362003.10 - 2007.03Informacje o FORD FOCUS C-MAX (DM2) 2.0 TDCi 2003.10 - 2007.03
FORDFOCUS II (DA_, HCP, DP)G8DC, MTDA1.6 TDCi1560741002004.07 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 TDCi 2004.07 - 2012.09
FORDFOCUS II (DA_, HCP, DP)G8DA, G8DB, G8DD, G8DE, G8DF1.6 TDCi1560801092004.07 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 TDCi 2004.07 - 2012.09
FORDFOCUS II (DA_, HCP, DP)HHDA, HHDB, GPDA, GPDC, GPDB1.6 TDCi156066902005.01 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 TDCi 2005.01 - 2012.09
FORDFOCUS II (DA_, HCP, DP)KKDA1.8 TDCi1753851152005.01 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.8 TDCi 2005.01 - 2012.09
FORDFOCUS II (DA_, HCP, DP)G6DA, G6DB, G6DD, G6DG2.0 TDCi19971001362004.07 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 TDCi 2004.07 - 2012.09
FORDFOCUS II (DA_, HCP, DP)IXDA2.0 TDCi1997811102008.02 - 2011.07Informacje o FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 TDCi 2008.02 - 2011.07
FORDFOCUS II kabrioletG6DA, G6DB, G6DD, G6DG2.0 TDCi19971001362006.10 - 2010.09Informacje o FORD FOCUS II kabriolet 2.0 TDCi 2006.10 - 2010.09
FORDFOCUS II nadwozie zamknięte / kombiG8DA1.6 TDCi1560801092004.07 - 2011.07Informacje o FORD FOCUS II nadwozie zamknięte / kombi 1.6 TDCi 2004.07 - 2011.07
FORDFOCUS II nadwozie zamknięte / kombiG8DC, MTDA1.6 TDCi1560741012004.11 - 2011.07Informacje o FORD FOCUS II nadwozie zamknięte / kombi 1.6 TDCi 2004.11 - 2011.07
FORDFOCUS II nadwozie zamknięte / kombiHHDA1.6 TDCi156066902005.09 - 2011.07Informacje o FORD FOCUS II nadwozie zamknięte / kombi 1.6 TDCi 2005.09 - 2011.07
FORDFOCUS II nadwozie zamknięte / kombiG6DB2.0 TDCi19971001362005.09 - 2011.07Informacje o FORD FOCUS II nadwozie zamknięte / kombi 2.0 TDCi 2005.09 - 2011.07
FORDFOCUS II nadwozie zamknięte / kombiIXDA2.0 TDCi1997811102009.06 - 2011.07Informacje o FORD FOCUS II nadwozie zamknięte / kombi 2.0 TDCi 2009.06 - 2011.07
FORDFOCUS II sedan (DB_, FCH, DH)G8DC, MTDA1.6 TDCi1560741002005.04 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH) 1.6 TDCi 2005.04 - 2012.09
FORDFOCUS II sedan (DB_, FCH, DH)G8DA, G8DB, G8DD, G8DE, G8DF1.6 TDCi1560801092005.04 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH) 1.6 TDCi 2005.04 - 2012.09
FORDFOCUS II sedan (DB_, FCH, DH)HHDA, HHDB, GPDA, GPDC, GPDB1.6 TDCi156066902005.04 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH) 1.6 TDCi 2005.04 - 2012.09
FORDFOCUS II sedan (DB_, FCH, DH)KKDA1.8 TDCi1753851152005.04 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH) 1.8 TDCi 2005.04 - 2012.09
FORDFOCUS II sedan (DB_, FCH, DH)G6DA, G6DB, G6DD, G6DG2.0 TDCi19971001362005.04 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH) 2.0 TDCi 2005.04 - 2012.09
FORDFOCUS II sedan (DB_, FCH, DH)IXDA2.0 TDCi1997811102008.02 - 2011.07Informacje o FORD FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH) 2.0 TDCi 2008.02 - 2011.07
FORDFOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)HHDA, HHDB, GPDA, GPDC, GPDB1.6 TDCi156066902004.07 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 TDCi 2004.07 - 2012.09
FORDFOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)G8DA, G8DB, G8DD, G8DE, G8DF1.6 TDCi1560801092004.07 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 TDCi 2004.07 - 2012.09
FORDFOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)G8DC, MTDA1.6 TDCi1560741002004.07 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 TDCi 2004.07 - 2012.09
FORDFOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)G8DA1.6 TDCi1560811102007.12 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 TDCi 2007.12 - 2012.09
FORDFOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)KKDA1.8 TDCi1753851152004.07 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.8 TDCi 2004.07 - 2012.09
FORDFOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)G6DA, G6DB, G6DD, G6DG2.0 TDCi19971001362004.07 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 2.0 TDCi 2004.07 - 2012.09
FORDFOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)IXDA2.0 TDCi1997811102008.02 - 2011.07Informacje o FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 2.0 TDCi 2008.02 - 2011.07
FORDFUSION (JU_)F6JA, F6JB1.4 TDCi139950682002.08 - 2012.12Informacje o FORD FUSION (JU_) 1.4 TDCi 2002.08 - 2012.12
FORDFUSION (JU_)HHJA, HHJB1.6 TDCi156066902004.11 - 2012.12Informacje o FORD FUSION (JU_) 1.6 TDCi 2004.11 - 2012.12
FORDGALAXY (WA6)FFWA1.8 TDCi1753741002006.05 - 2015.06Informacje o FORD GALAXY (WA6) 1.8 TDCi 2006.05 - 2015.06
FORDGALAXY (WA6)QYWA1.8 TDCi1753921252006.05 - 2015.06Informacje o FORD GALAXY (WA6) 1.8 TDCi 2006.05 - 2015.06
FORDGALAXY (WA6)AZWA2.0 TDCi1997961302006.05 - 2015.06Informacje o FORD GALAXY (WA6) 2.0 TDCi 2006.05 - 2015.06
FORDGALAXY (WA6)TYWA, KLWA2.0 TDCi1997851152007.11 - 2015.06Informacje o FORD GALAXY (WA6) 2.0 TDCi 2007.11 - 2015.06
FORDMONDEO IV (BA7)FFBA1.8 TDCi1753741002007.03 - 2015.01Informacje o FORD MONDEO IV (BA7) 1.8 TDCi 2007.03 - 2015.01
FORDMONDEO IV (BA7)AZBA2.0 TDCi1997961302007.03 - 2015.01Informacje o FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 TDCi 2007.03 - 2015.01
FORDMONDEO IV (BA7)KLBA, LPBA, TYBA2.0 TDCi1997851152007.11 - 2015.01Informacje o FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 TDCi 2007.11 - 2015.01
FORDMONDEO IV sedan (BA7)FFBA1.8 TDCi1753741002007.03 - 2015.01Informacje o FORD MONDEO IV sedan (BA7) 1.8 TDCi 2007.03 - 2015.01
FORDMONDEO IV sedan (BA7)AZBA2.0 TDCi1997961302007.03 - 2015.01Informacje o FORD MONDEO IV sedan (BA7) 2.0 TDCi 2007.03 - 2015.01
FORDMONDEO IV sedan (BA7)KLBA, LPBA, TYBA2.0 TDCi1997851152007.11 - 2015.01Informacje o FORD MONDEO IV sedan (BA7) 2.0 TDCi 2007.11 - 2015.01
FORDMONDEO IV Turnier (BA7)FFBA1.8 TDCi1753741002007.03 - 2012.12Informacje o FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.8 TDCi 2007.03 - 2012.12
FORDMONDEO IV Turnier (BA7)AZBA2.0 TDCi1997961302007.03 - 2012.12Informacje o FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 TDCi 2007.03 - 2012.12
FORDMONDEO IV Turnier (BA7)KLBA, LPBA, TYBA2.0 TDCi1997851152007.11 - 2015.01Informacje o FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 TDCi 2007.11 - 2015.01
FORDMONDEO IV VanKLBA2.0 TDCi1997851162007.11 - 2014.09Informacje o FORD MONDEO IV Van 2.0 TDCi 2007.11 - 2014.09
FORDRANGER (TKE)GBVAJPF2.2 TDCi2198881202011.04 - Informacje o FORD RANGER (TKE) 2.2 TDCi 2011.04 -
FORDRANGER (TKE)GBVAJQJ2.2 TDCi 4x421981101502011.04 - Informacje o FORD RANGER (TKE) 2.2 TDCi 4x4 2011.04 -
FORDRANGER (TKE)SAFA, SA2R, SA2S, SA2W, ENSA3.2 TDCi 4x431981472002011.04 - Informacje o FORD RANGER (TKE) 3.2 TDCi 4x4 2011.04 -
FORDS-MAX (WA6)QYWA1.8 TDCi1753921252006.05 - 2014.12Informacje o FORD S-MAX (WA6) 1.8 TDCi 2006.05 - 2014.12
FORDS-MAX (WA6)FFWA1.8 TDCi1753741002007.01 - 2010.12Informacje o FORD S-MAX (WA6) 1.8 TDCi 2007.01 - 2010.12
FORDS-MAX (WA6)AZWA2.0 TDCi1997961302006.05 - 2014.12Informacje o FORD S-MAX (WA6) 2.0 TDCi 2006.05 - 2014.12
FORDS-MAX (WA6)TYWA, KLWA2.0 TDCi1997851152007.11 - 2014.12Informacje o FORD S-MAX (WA6) 2.0 TDCi 2007.11 - 2014.12
FORDTRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _)PGFA, PGFB, UHFA, UHFB, UHFC2.2 TDCi21981031402007.10 - 2014.08Informacje o FORD TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.2 TDCi 2007.10 - 2014.08
FORDTRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _)USRA, USRB2.2 TDCi RWD21981001352011.09 - 2014.08Informacje o FORD TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.2 TDCi RWD 2011.09 - 2014.08
FORDTRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _)CYRA2.2 TDCi RWD2198921252011.09 - 2014.12Informacje o FORD TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.2 TDCi RWD 2011.09 - 2014.12
FORDTRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _)CYFA, CYFB, CYFC, CYFD2.2 TDCi2198921252011.10 - 2014.08Informacje o FORD TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.2 TDCi 2011.10 - 2014.08
FORDTRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _)DRFA, DRFB, DRFC, DRFD, DRFE2.2 TDCi2198741002011.10 - 2014.08Informacje o FORD TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.2 TDCi 2011.10 - 2014.08
FORDTRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _)DRRA, DRRB, DRRC2.2 TDCi RWD2198741002011.10 - 2014.08Informacje o FORD TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.2 TDCi RWD 2011.10 - 2014.08
FORDTRANSIT CUSTOM V362 Autobus (F3)CYF4, CYFF2.2 TDCi2198921252012.04 - Informacje o FORD TRANSIT CUSTOM V362 Autobus (F3) 2.2 TDCi 2012.04 -
FORDTRANSIT CUSTOM V362 Autobus (F3)DRFG, DRFF, DRF42.2 TDCi2198741002012.04 - Informacje o FORD TRANSIT CUSTOM V362 Autobus (F3) 2.2 TDCi 2012.04 -
FORDTRANSIT CUSTOM V362 Autobus (F3)CVFF2.2 TDCi21981141552012.04 - Informacje o FORD TRANSIT CUSTOM V362 Autobus (F3) 2.2 TDCi 2012.04 -
FORDTRANSIT CUSTOM V362 Skrzynia (FY, FZ)CVFF2.2 TDCi21981141552012.04 - Informacje o FORD TRANSIT CUSTOM V362 Skrzynia (FY, FZ) 2.2 TDCi 2012.04 -
FORDTRANSIT CUSTOM V362 Skrzynia (FY, FZ)CYF4, CYFF2.2 TDCi2198921252012.04 - Informacje o FORD TRANSIT CUSTOM V362 Skrzynia (FY, FZ) 2.2 TDCi 2012.04 -
FORDTRANSIT CUSTOM V362 Skrzynia (FY, FZ)DRFG, DRFF, DRF42.2 TDCi2198741002012.04 - Informacje o FORD TRANSIT CUSTOM V362 Skrzynia (FY, FZ) 2.2 TDCi 2012.04 -
FORDTRANSIT Platforma / podwozie (FM_ _, FN_ _, FF_ _)PGFA, PGFB, UHFA, UHFB, UHFC2.2 TDCi21981031402007.10 - 2011.09Informacje o FORD TRANSIT Platforma / podwozie (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.2 TDCi 2007.10 - 2011.09
FORDTRANSIT Platforma / podwozie (FM_ _, FN_ _, FF_ _)CYRA2.2 TDCi RWD2198921252011.10 - 2014.08Informacje o FORD TRANSIT Platforma / podwozie (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.2 TDCi RWD 2011.10 - 2014.08
FORDTRANSIT Platforma / podwozie (FM_ _, FN_ _, FF_ _)CYFA, CYFB, CYFC, CYFD2.2 TDCi2198921252011.10 - 2014.08Informacje o FORD TRANSIT Platforma / podwozie (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.2 TDCi 2011.10 - 2014.08
FORDTRANSIT Platforma / podwozie (FM_ _, FN_ _, FF_ _)DRRA, DRRB, DRRC2.2 TDCi RWD2198741002011.10 - 2014.08Informacje o FORD TRANSIT Platforma / podwozie (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.2 TDCi RWD 2011.10 - 2014.08
FORDTRANSIT Platforma / podwozie (FM_ _, FN_ _, FF_ _)CVRA, CVRB, CVRC2.2 TDCi RWD21981141552011.10 - 2014.08Informacje o FORD TRANSIT Platforma / podwozie (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.2 TDCi RWD 2011.10 - 2014.08
FORDTRANSIT Platforma / podwozie (FM_ _, FN_ _, FF_ _)DRFA, DRFB, DRFC, DRFD, DRFE2.2 TDCi2198741002011.10 - 2014.08Informacje o FORD TRANSIT Platforma / podwozie (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.2 TDCi 2011.10 - 2014.08
FORDTRANSIT Platforma / podwozie (FM_ _, FN_ _, FF_ _)CYRB, CYRC2.2 TDCi 4x42198921252011.10 - 2014.08Informacje o FORD TRANSIT Platforma / podwozie (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.2 TDCi 4x4 2011.10 - 2014.08
FORDTRANSIT Skrzynia (FA_ _)PGFA, PGFB, UHFA, UHFB, UHFC2.2 TDCi21981031402007.10 - 2014.08Informacje o FORD TRANSIT Skrzynia (FA_ _) 2.2 TDCi 2007.10 - 2014.08
FORDTRANSIT Skrzynia (FA_ _)CYRA2.2 TDCi RWD2198921252011.09 - 2014.12Informacje o FORD TRANSIT Skrzynia (FA_ _) 2.2 TDCi RWD 2011.09 - 2014.12
FORDTRANSIT Skrzynia (FA_ _)DRRA, DRRB, DRRC2.2 TDCi RWD2198741002011.10 - 2014.08Informacje o FORD TRANSIT Skrzynia (FA_ _) 2.2 TDCi RWD 2011.10 - 2014.08
FORDTRANSIT Skrzynia (FA_ _)CYRB, CYRC2.2 TDCi 4x42198921252011.10 - 2014.08Informacje o FORD TRANSIT Skrzynia (FA_ _) 2.2 TDCi 4x4 2011.10 - 2014.08
FORDTRANSIT Skrzynia (FA_ _)DRFA, DRFB, DRFC, DRFD, DRFE2.2 TDCi2198741002011.10 - 2014.08Informacje o FORD TRANSIT Skrzynia (FA_ _) 2.2 TDCi 2011.10 - 2014.08
FORDTRANSIT Skrzynia (FA_ _)CVRA, CVRB, CVRC2.2 TDCi RWD21981141552011.10 - 2014.08Informacje o FORD TRANSIT Skrzynia (FA_ _) 2.2 TDCi RWD 2011.10 - 2014.08
FORDTRANSIT Skrzynia (FA_ _)USRA, USRB2.2 TDCi RWD21981001362011.10 - 2014.08Informacje o FORD TRANSIT Skrzynia (FA_ _) 2.2 TDCi RWD 2011.10 - 2014.08
FORDTRANSIT Skrzynia (FA_ _)CYFA, CYFB, CYFC, CYFD2.2 TDCi2198921252011.10 - 2014.08Informacje o FORD TRANSIT Skrzynia (FA_ _) 2.2 TDCi 2011.10 - 2014.08
FORDTRANSIT V363 Autobus (FAD, FBD)USR6, CYR52.2 TDCi RWD2198921252013.08 - Informacje o FORD TRANSIT V363 Autobus (FAD, FBD) 2.2 TDCi RWD 2013.08 -
FORDTRANSIT V363 Autobus (FAD, FBD)CYF5, CYFG, CY14, USF62.2 TDCi2198921252013.08 - Informacje o FORD TRANSIT V363 Autobus (FAD, FBD) 2.2 TDCi 2013.08 -
FORDTRANSIT V363 Autobus (FAD, FBD)DRF5, DRFG, DRFF2.2 TDCi2198741002013.08 - Informacje o FORD TRANSIT V363 Autobus (FAD, FBD) 2.2 TDCi 2013.08 -
FORDTRANSIT V363 Autobus (FAD, FBD)DRR52.2 TDCi RWD2198741002013.08 - Informacje o FORD TRANSIT V363 Autobus (FAD, FBD) 2.2 TDCi RWD 2013.08 -
FORDTRANSIT V363 Autobus (FAD, FBD)CVR5, UYR6, CV242.2 TDCi RWD21981141552013.08 - Informacje o FORD TRANSIT V363 Autobus (FAD, FBD) 2.2 TDCi RWD 2013.08 -
FORDTRANSIT V363 Autobus (FAD, FBD)CYR5, CY242.2 TDCi 4x42198921252013.08 - Informacje o FORD TRANSIT V363 Autobus (FAD, FBD) 2.2 TDCi 4x4 2013.08 -
FORDTRANSIT V363 Autobus (FAD, FBD)UHR52.2 TDCi RWD2198991352013.08 - Informacje o FORD TRANSIT V363 Autobus (FAD, FBD) 2.2 TDCi RWD 2013.08 -
FORDTRANSIT V363 Autobus (FAD, FBD)CVF52.2 TDCi21981141552014.12 - Informacje o FORD TRANSIT V363 Autobus (FAD, FBD) 2.2 TDCi 2014.12 -
FORDTRANSIT V363 Platforma / podwozie (FED, FFD)CYF5, CYFG, CY14, USF62.2 TDCi2198921252013.08 - Informacje o FORD TRANSIT V363 Platforma / podwozie (FED, FFD) 2.2 TDCi 2013.08 -
FORDTRANSIT V363 Platforma / podwozie (FED, FFD)CVR5, UYR6, CV242.2 TDCi RWD21981141552013.08 - Informacje o FORD TRANSIT V363 Platforma / podwozie (FED, FFD) 2.2 TDCi RWD 2013.08 -
FORDTRANSIT V363 Platforma / podwozie (FED, FFD)DRR52.2 TDCi RWD2198741002013.08 - Informacje o FORD TRANSIT V363 Platforma / podwozie (FED, FFD) 2.2 TDCi RWD 2013.08 -
FORDTRANSIT V363 Platforma / podwozie (FED, FFD)CVF52.2 TDCi21981141552013.08 - Informacje o FORD TRANSIT V363 Platforma / podwozie (FED, FFD) 2.2 TDCi 2013.08 -
FORDTRANSIT V363 Platforma / podwozie (FED, FFD)DRF5, DRFG, DRFF2.2 TDCi2198741002013.08 - Informacje o FORD TRANSIT V363 Platforma / podwozie (FED, FFD) 2.2 TDCi 2013.08 -
FORDTRANSIT V363 Platforma / podwozie (FED, FFD)CYR5, CY242.2 TDCi 4x42198921252013.08 - Informacje o FORD TRANSIT V363 Platforma / podwozie (FED, FFD) 2.2 TDCi 4x4 2013.08 -
FORDTRANSIT V363 Platforma / podwozie (FED, FFD)UHR52.2 TDCi RWD2198991352013.08 - Informacje o FORD TRANSIT V363 Platforma / podwozie (FED, FFD) 2.2 TDCi RWD 2013.08 -
FORDTRANSIT V363 Platforma / podwozie (FED, FFD)USR6, CYR52.2 TDCi RWD2198921252013.08 - Informacje o FORD TRANSIT V363 Platforma / podwozie (FED, FFD) 2.2 TDCi RWD 2013.08 -
FORDTRANSIT V363 Platforma / podwozie (FED, FFD)CVR5, CV242.2 TDCi 4x421981141552013.08 - Informacje o FORD TRANSIT V363 Platforma / podwozie (FED, FFD) 2.2 TDCi 4x4 2013.08 -
FORDTRANSIT V363 Skrzynia (FCD, FDD)CVF52.2 TDCi21981141552013.08 - Informacje o FORD TRANSIT V363 Skrzynia (FCD, FDD) 2.2 TDCi 2013.08 -
FORDTRANSIT V363 Skrzynia (FCD, FDD)DRF5, DRFG, DRFF2.2 TDCi2198741002013.08 - Informacje o FORD TRANSIT V363 Skrzynia (FCD, FDD) 2.2 TDCi 2013.08 -
FORDTRANSIT V363 Skrzynia (FCD, FDD)CYR5, CY242.2 TDCi 4x42198921252013.08 - Informacje o FORD TRANSIT V363 Skrzynia (FCD, FDD) 2.2 TDCi 4x4 2013.08 -
FORDTRANSIT V363 Skrzynia (FCD, FDD)CVR5, UYR6, CV242.2 TDCi RWD21981141552013.08 - Informacje o FORD TRANSIT V363 Skrzynia (FCD, FDD) 2.2 TDCi RWD 2013.08 -
FORDTRANSIT V363 Skrzynia (FCD, FDD)CYF5, CYFG, CY14, USF62.2 TDCi2198921252013.08 - Informacje o FORD TRANSIT V363 Skrzynia (FCD, FDD) 2.2 TDCi 2013.08 -
FORDTRANSIT V363 Skrzynia (FCD, FDD)USR6, CYR52.2 TDCi RWD2198921252013.08 - Informacje o FORD TRANSIT V363 Skrzynia (FCD, FDD) 2.2 TDCi RWD 2013.08 -
FORDTRANSIT V363 Skrzynia (FCD, FDD)DRR52.2 TDCi RWD2198741002013.08 - Informacje o FORD TRANSIT V363 Skrzynia (FCD, FDD) 2.2 TDCi RWD 2013.08 -
FORDTRANSIT V363 Skrzynia (FCD, FDD)CVR5, CV242.2 TDCi 4x421981141552015.08 - Informacje o FORD TRANSIT V363 Skrzynia (FCD, FDD) 2.2 TDCi 4x4 2015.08 -
JAGUARXF (X250)224DT2.2 D21791201632011.04 - 2015.04Informacje o JAGUAR XF (X250) 2.2 D 2011.04 - 2015.04
JAGUARXF (X250)224DT2.2 D21791401902011.05 - 2015.04Informacje o JAGUAR XF (X250) 2.2 D 2011.05 - 2015.04
JAGUARXF (X250)224DT2.2 D21791472002012.03 - 2015.04Informacje o JAGUAR XF (X250) 2.2 D 2012.03 - 2015.04
JAGUARXF SPORTBRAKE (X250)224DT2.2 D21791472002012.09 - 2014.04Informacje o JAGUAR XF SPORTBRAKE (X250) 2.2 D 2012.09 - 2014.04
JAGUARXF SPORTBRAKE (X250)224DT2.2 D21791201632012.09 - 2014.04Informacje o JAGUAR XF SPORTBRAKE (X250) 2.2 D 2012.09 - 2014.04
LANCIAPHEDRA (179_)RHW (DW10ATED4)2.0 JTD (179AXB1A)1997801092002.09 - 2010.11Informacje o LANCIA PHEDRA (179_) 2.0 JTD (179AXB1A) 2002.09 - 2010.11
LANCIAPHEDRA (179_)RHM (DW10ATED4)2.0 JTD (179.AXE1A)1997791072003.07 - 2010.11Informacje o LANCIA PHEDRA (179_) 2.0 JTD (179.AXE1A) 2003.07 - 2010.11
LANCIAPHEDRA (179_)RHK (DW10UTED4)2.0 JTD (179.AXH1B, 179.BXH1B)1997881202006.06 - 2010.11Informacje o LANCIA PHEDRA (179_) 2.0 JTD (179.AXH1B, 179.BXH1B) 2006.06 - 2010.11
LANCIAPHEDRA (179_)RHR (DW10BTED4)2.0 D Multijet (179.AXL1B, 179.BXL1B)19971001362006.07 - 2010.11Informacje o LANCIA PHEDRA (179_) 2.0 D Multijet (179.AXL1B, 179.BXL1B) 2006.07 - 2010.11
LANCIAPHEDRA (179_)4HW (DW12ATED4)2.2 JTD (179AXC1A)2179941282002.09 - 2010.11Informacje o LANCIA PHEDRA (179_) 2.2 JTD (179AXC1A) 2002.09 - 2010.11
LANCIAPHEDRA (179_)4HP, 4HR2.2 JTD (179.AXN1B, 179.AXQ11, 179.BXN1B, 179.BXQ11)21791201632006.04 - 2010.11Informacje o LANCIA PHEDRA (179_) 2.2 JTD (179.AXN1B, 179.AXQ11, 179.BXN1B, 179.BXQ11) 2006.04 - 2010.11
LAND ROVERFREELANDER 2 (L359)224DT2.2 TD4 4x421791151562006.10 - 2014.10Informacje o LAND ROVER FREELANDER 2 (L359) 2.2 TD4 4x4 2006.10 - 2014.10
LAND ROVERFREELANDER 2 (L359)224DT, DW12BTED42.2 TD4 4x421791181602006.10 - 2014.10Informacje o LAND ROVER FREELANDER 2 (L359) 2.2 TD4 4x4 2006.10 - 2014.10
LAND ROVERFREELANDER 2 (L359)224DT2.2 TD4 4x421791121522007.01 - 2014.10Informacje o LAND ROVER FREELANDER 2 (L359) 2.2 TD4 4x4 2007.01 - 2014.10
MINIMINI (R56)9HZ (DV6TED4), W16 D16 (9HZ)Cooper D1560801092006.11 - 2010.09Informacje o MINI MINI (R56) Cooper D 2006.11 - 2010.09
MINIMINI (R56)9HZ (DV6TED4)One D156066902009.06 - 2010.07Informacje o MINI MINI (R56) One D 2009.06 - 2010.07
MINIMINI CLUBMAN (R55)9HZ (DV6TED4)Cooper D1560801092007.10 - 2010.02Informacje o MINI MINI CLUBMAN (R55) Cooper D 2007.10 - 2010.02
PEUGEOT1007 (KM_)8HX (DV4TD), 8HZ (DV4TD)1.4 HDi139850682005.04 - Informacje o PEUGEOT 1007 (KM_) 1.4 HDi 2005.04 -
PEUGEOT1007 (KM_)9HZ (DV6TED4)1.6 HDi1560801092007.06 - Informacje o PEUGEOT 1007 (KM_) 1.6 HDi 2007.06 -
PEUGEOT107 (PM_, PN_)8HT (DV4TD)1.4 HDi139840542005.06 - 2014.05Informacje o PEUGEOT 107 (PM_, PN_) 1.4 HDi 2005.06 - 2014.05
PEUGEOT206 CC (2D)9HZ (DV6TED4)1.6 HDi 1101560801092005.04 - 2007.02Informacje o PEUGEOT 206 CC (2D) 1.6 HDi 110 2005.04 - 2007.02
PEUGEOT206 liftback (2A/C)8HX (DV4TD), 8HZ (DV4TD)1.4 HDi eco 70139850682001.09 - 2009.04Informacje o PEUGEOT 206 liftback (2A/C) 1.4 HDi eco 70 2001.09 - 2009.04
PEUGEOT206 liftback (2A/C)8HX (DV4TD)1.4 HDi139851692002.09 - 2007.02Informacje o PEUGEOT 206 liftback (2A/C) 1.4 HDi 2002.09 - 2007.02
PEUGEOT206 liftback (2A/C)9HY (DV6TED4), 9HZ (DV6TED4)1.6 HDi 1101560801092004.05 - 2007.02Informacje o PEUGEOT 206 liftback (2A/C) 1.6 HDi 110 2004.05 - 2007.02
PEUGEOT206 SW (2E/K)8HX (DV4TD)1.4 HDi139850682002.07 - Informacje o PEUGEOT 206 SW (2E/K) 1.4 HDi 2002.07 -
PEUGEOT206 SW (2E/K)9HZ (DV6TED4)1.6 HDi 1101560801092004.05 - Informacje o PEUGEOT 206 SW (2E/K) 1.6 HDi 110 2004.05 -
PEUGEOT206 Van8HX (DV4TD), 8HZ (DV4TD)1.4 HDi139850682001.09 - 2009.03Informacje o PEUGEOT 206 Van 1.4 HDi 2001.09 - 2009.03
PEUGEOT206+ (2L_, 2M_)8HZ (DV4TD), 8HR (DV4C)1.4 HDi eco 70139850682009.01 - 2013.06Informacje o PEUGEOT 206+ (2L_, 2M_) 1.4 HDi eco 70 2009.01 - 2013.06
PEUGEOT207 (WA_, WC_)8HZ (DV4TD), 8HR (DV4C)1.4 HDi139850682006.02 - 2015.12Informacje o PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.4 HDi 2006.02 - 2015.12
PEUGEOT207 (WA_, WC_)9HY (DV6TED4), 9HZ (DV6TED4)1.6 HDi1560801092006.02 - 2013.10Informacje o PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.6 HDi 2006.02 - 2013.10
PEUGEOT207 (WA_, WC_)9HX (DV6ATED4), 9HV (DV6TED4B), 9HV (DV6TED4BU)1.6 HDi156066902006.02 - 2013.10Informacje o PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.6 HDi 2006.02 - 2013.10
PEUGEOT207 (WA_, WC_)9HR (DV6C)1.6 HDi 1101560821122009.08 - 2012.12Informacje o PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.6 HDi 110 2009.08 - 2012.12
PEUGEOT207 (WA_, WC_)9HP (DV6DTED)1.6 HDi156068922009.11 - 2012.12Informacje o PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.6 HDi 2009.11 - 2012.12
PEUGEOT207 CC (WD_)9HZ (DV6TED4)1.6 HDi1560801092007.02 - 2015.01Informacje o PEUGEOT 207 CC (WD_) 1.6 HDi 2007.02 - 2015.01
PEUGEOT207 CC (WD_)9HR (DV6C)1.6 HDi1560821122009.08 - 2013.10Informacje o PEUGEOT 207 CC (WD_) 1.6 HDi 2009.08 - 2013.10
PEUGEOT207 Nadwozie pełne / liftback (WA_, WC_)8HZ (DV4TD), 8HR (DV4C)1.4 HDi139850682007.04 - Informacje o PEUGEOT 207 Nadwozie pełne / liftback (WA_, WC_) 1.4 HDi 2007.04 -
PEUGEOT207 Nadwozie pełne / liftback (WA_, WC_)9HZ (DV6TED4)1.6 HDi1560801092006.04 - 2012.12Informacje o PEUGEOT 207 Nadwozie pełne / liftback (WA_, WC_) 1.6 HDi 2006.04 - 2012.12
PEUGEOT207 Nadwozie pełne / liftback (WA_, WC_)9HX (DV6ATED4)1.6 HDi156066902007.04 - 2012.10Informacje o PEUGEOT 207 Nadwozie pełne / liftback (WA_, WC_) 1.6 HDi 2007.04 - 2012.10
PEUGEOT207 Nadwozie pełne / liftback (WA_, WC_)9HP (DV6DTED)1.6 HDi156068922009.11 - Informacje o PEUGEOT 207 Nadwozie pełne / liftback (WA_, WC_) 1.6 HDi 2009.11 -
PEUGEOT207 SW (WK_)9HZ (DV6TED4)1.6 HDi1560801092007.06 - 2012.12Informacje o PEUGEOT 207 SW (WK_) 1.6 HDi 2007.06 - 2012.12
PEUGEOT207 SW (WK_)9HR (DV6C)1.6 HDi1560821122009.08 - 2013.10Informacje o PEUGEOT 207 SW (WK_) 1.6 HDi 2009.08 - 2013.10
PEUGEOT207 SW (WK_)9HP (DV6DTED)1.6 HDi156068922009.11 - 2012.12Informacje o PEUGEOT 207 SW (WK_) 1.6 HDi 2009.11 - 2012.12
PEUGEOT207 SW nadwozie zamknięte / kombi (WK_)9HX (DV6ATED4)1.6 HDi156066902007.08 - 2012.12Informacje o PEUGEOT 207 SW nadwozie zamknięte / kombi (WK_) 1.6 HDi 2007.08 - 2012.12
PEUGEOT3008 nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (0U_)9HZ (DV6TED4)1.6 HDi1560801092009.06 - 2016.08Informacje o PEUGEOT 3008 nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (0U_) 1.6 HDi 2009.06 - 2016.08
PEUGEOT307 (3A/C)9HY (DV6TED4), 9HZ (DV6TED4)1.6 HDi 1101560801092004.02 - 2009.03Informacje o PEUGEOT 307 (3A/C) 1.6 HDi 110 2004.02 - 2009.03
PEUGEOT307 (3A/C)9HX (DV6ATED4), 9HV (DV6TED4B), 9HV (DV6TED4BU)1.6 HDi156066902005.04 - 2009.03Informacje o PEUGEOT 307 (3A/C) 1.6 HDi 2005.04 - 2009.03
PEUGEOT307 (3A/C)RHR (DW10BTED4)2.0 HDi 13519971001362003.10 - 2007.11Informacje o PEUGEOT 307 (3A/C) 2.0 HDi 135 2003.10 - 2007.11
PEUGEOT307 Break (3E)9HY (DV6TED4), 9HZ (DV6TED4)1.6 HDi 1101560801092004.02 - 2008.04Informacje o PEUGEOT 307 Break (3E) 1.6 HDi 110 2004.02 - 2008.04
PEUGEOT307 Break (3E)9HX (DV6ATED4), 9HX (DV6AUTED4), 9HV (DV6TED4B), 9HV (DV6TED4BU)1.6 HDi156066902005.04 - 2008.04Informacje o PEUGEOT 307 Break (3E) 1.6 HDi 2005.04 - 2008.04
PEUGEOT307 Break (3E)RHR (DW10BTED4)2.0 HDi 13519971001362004.02 - 2008.04Informacje o PEUGEOT 307 Break (3E) 2.0 HDi 135 2004.02 - 2008.04
PEUGEOT307 CC (3B)RHR (DW10BTED4)2.0 HDi 13519971001362005.06 - 2009.04Informacje o PEUGEOT 307 CC (3B) 2.0 HDi 135 2005.06 - 2009.04
PEUGEOT307 SW (3H)9HY (DV6TED4), 9HZ (DV6TED4)1.6 HDI 1101560801092003.11 - 2007.12Informacje o PEUGEOT 307 SW (3H) 1.6 HDI 110 2003.11 - 2007.12
PEUGEOT307 SW (3H)9HX (DV6ATED4), 9HX (DV6AUTED4), 9HV (DV6TED4B), 9HV (DV6TED4BU)1.6 HDI 90156066902005.04 - 2008.04Informacje o PEUGEOT 307 SW (3H) 1.6 HDI 90 2005.04 - 2008.04
PEUGEOT307 SW (3H)RHR (DW10BTED4)2.0 HDi 13519971001362004.02 - 2008.04Informacje o PEUGEOT 307 SW (3H) 2.0 HDi 135 2004.02 - 2008.04
PEUGEOT307 SW nadwozie zamknięte / kombi (3E_, 3H_)9HX (DV6ATED4)1.6 HDi156066902006.04 - 2008.10Informacje o PEUGEOT 307 SW nadwozie zamknięte / kombi (3E_, 3H_) 1.6 HDi 2006.04 - 2008.10
PEUGEOT307 SW nadwozie zamknięte / kombi (3E_, 3H_)RHR (DW10BTED4)2.0 HDi19971001362004.04 - 2007.11Informacje o PEUGEOT 307 SW nadwozie zamknięte / kombi (3E_, 3H_) 2.0 HDi 2004.04 - 2007.11
PEUGEOT308 CC (4B_)9HZ (DV6TED4)1.6 HDi1560821112009.02 - 2012.05Informacje o PEUGEOT 308 CC (4B_) 1.6 HDi 2009.02 - 2012.05
PEUGEOT308 CC (4B_)9HR (DV6C)1.6 HDi1560821122009.06 - 2014.12Informacje o PEUGEOT 308 CC (4B_) 1.6 HDi 2009.06 - 2014.12
PEUGEOT308 CC (4B_)RHF (DW10BTED4)2.0 HDi19971031402009.04 - 2012.12Informacje o PEUGEOT 308 CC (4B_) 2.0 HDi 2009.04 - 2012.12
PEUGEOT308 CC (4B_)RHR (DW10BTED4)2.0 HDi19971001362009.04 - 2014.12Informacje o PEUGEOT 308 CC (4B_) 2.0 HDi 2009.04 - 2014.12
PEUGEOT308 CC (4B_)RHH (DW10CTED4)2.0 HDi19971201632009.06 - 2014.12Informacje o PEUGEOT 308 CC (4B_) 2.0 HDi 2009.06 - 2014.12
PEUGEOT308 I (4A_, 4C_)9HX (DV6ATED4), 9HV (DV6TED4B), 9HV (DV6TED4BU)1.6 HDi156066902007.09 - 2014.10Informacje o PEUGEOT 308 I (4A_, 4C_) 1.6 HDi 2007.09 - 2014.10
PEUGEOT308 I (4A_, 4C_)9HZ (DV6TED4)1.6 HDi1560801092007.09 - 2014.10Informacje o PEUGEOT 308 I (4A_, 4C_) 1.6 HDi 2007.09 - 2014.10
PEUGEOT308 I (4A_, 4C_)9HP (DV6DTED), 9HJ (DV6DTEDM)1.6 HDi156068922009.11 - 2014.10Informacje o PEUGEOT 308 I (4A_, 4C_) 1.6 HDi 2009.11 - 2014.10
PEUGEOT308 I (4A_, 4C_)9HR (DV6C)1.6 HDi1560821122009.12 - 2014.10Informacje o PEUGEOT 308 I (4A_, 4C_) 1.6 HDi 2009.12 - 2014.10
PEUGEOT308 I (4A_, 4C_)RHR (DW10BTED4), RHR (DW10CB)2.0 HDi19971001362007.09 - 2014.10Informacje o PEUGEOT 308 I (4A_, 4C_) 2.0 HDi 2007.09 - 2014.10
PEUGEOT308 I (4A_, 4C_)RHR (DW10BTED4)2.0 HDi19971031402010.07 - 2012.12Informacje o PEUGEOT 308 I (4A_, 4C_) 2.0 HDi 2010.07 - 2012.12
PEUGEOT308 I (4A_, 4C_)RHE (DW10CTED4)2.0 HDi19971101502011.10 - 2014.10Informacje o PEUGEOT 308 I (4A_, 4C_) 2.0 HDi 2011.10 - 2014.10
PEUGEOT308 I (4A_, 4C_)RHH (DW10CTED4)2.0 HDi19971201632012.04 - 2014.10Informacje o PEUGEOT 308 I (4A_, 4C_) 2.0 HDi 2012.04 - 2014.10
PEUGEOT308 SW I (4E_, 4H_)9HZ (DV6TED4)1.6 HDi1560801092007.09 - 2014.10Informacje o PEUGEOT 308 SW I (4E_, 4H_) 1.6 HDi 2007.09 - 2014.10
PEUGEOT308 SW I (4E_, 4H_)9HX (DV6ATED4), 9HV (DV6TED4BU)1.6 HDi156066902007.09 - 2014.10Informacje o PEUGEOT 308 SW I (4E_, 4H_) 1.6 HDi 2007.09 - 2014.10
PEUGEOT308 SW I (4E_, 4H_)9HP (DV6DTED)1.6 HDi156068922009.11 - 2014.10Informacje o PEUGEOT 308 SW I (4E_, 4H_) 1.6 HDi 2009.11 - 2014.10
PEUGEOT308 SW I (4E_, 4H_)9HR (DV6C)1.6 HDi1560821122009.12 - 2014.10Informacje o PEUGEOT 308 SW I (4E_, 4H_) 1.6 HDi 2009.12 - 2014.10
PEUGEOT308 SW I (4E_, 4H_)RHR (DW10BTED4)2.0 HDi19971001362007.09 - 2012.12Informacje o PEUGEOT 308 SW I (4E_, 4H_) 2.0 HDi 2007.09 - 2012.12
PEUGEOT308 SW I (4E_, 4H_)RHR (DW10BTED4)2.0 HDi19971031402007.09 - 2014.10Informacje o PEUGEOT 308 SW I (4E_, 4H_) 2.0 HDi 2007.09 - 2014.10
PEUGEOT308 SW I (4E_, 4H_)RHH (DW10CTED4)2.0 HDi19971201632009.06 - 2014.10Informacje o PEUGEOT 308 SW I (4E_, 4H_) 2.0 HDi 2009.06 - 2014.10
PEUGEOT308 SW I (4E_, 4H_)RHE (DW10CTED4)2.0 HDi19971101502011.04 - 2014.10Informacje o PEUGEOT 308 SW I (4E_, 4H_) 2.0 HDi 2011.04 - 2014.10
PEUGEOT308 SW I nadwozie zamknięte / kombi (4E_)9HX (DV6ATED4)1.6 HDi156066902008.01 - 2011.12Informacje o PEUGEOT 308 SW I nadwozie zamknięte / kombi (4E_) 1.6 HDi 2008.01 - 2011.12
PEUGEOT308 SW I nadwozie zamknięte / kombi (4E_)RHR (DW10BTED4)2.0 HDi19971001362008.01 - 2011.12Informacje o PEUGEOT 308 SW I nadwozie zamknięte / kombi (4E_) 2.0 HDi 2008.01 - 2011.12
PEUGEOT4007 (VU_, VV_)4HN (DW12MTED4), 4HK (DW12ME5)2.2 HDi21791151562007.02 - 2013.03Informacje o PEUGEOT 4007 (VU_, VV_) 2.2 HDi 2007.02 - 2013.03
PEUGEOT407 (6D_)9HZ (DV6TED4)1.6 HDi 1101560801092004.05 - 2010.12Informacje o PEUGEOT 407 (6D_) 1.6 HDi 110 2004.05 - 2010.12
PEUGEOT407 (6D_)RHR (DW10BTED4)2.0 HDi 13519971001362004.05 - 2010.10Informacje o PEUGEOT 407 (6D_) 2.0 HDi 135 2004.05 - 2010.10
PEUGEOT407 (6D_)RHR (DW10BTED4)2.0 HDi19971031402009.06 - 2010.12Informacje o PEUGEOT 407 (6D_) 2.0 HDi 2009.06 - 2010.12
PEUGEOT407 (6D_)4HT (DW12BTED4)2.2 HDi 17021791251702006.03 - 2010.12Informacje o PEUGEOT 407 (6D_) 2.2 HDi 170 2006.03 - 2010.12
PEUGEOT407 (6D_)4HP (DW12BTED4)2.2 HDi21791201632006.03 - 2010.12Informacje o PEUGEOT 407 (6D_) 2.2 HDi 2006.03 - 2010.12
PEUGEOT407 coupe (6C_)RHR (DW10BTED4)2.0 HDi19971001362005.10 - Informacje o PEUGEOT 407 coupe (6C_) 2.0 HDi 2005.10 -
PEUGEOT407 SW (6E_)9HZ (DV6TED4)1.6 HDi 1101560801092004.05 - 2010.12Informacje o PEUGEOT 407 SW (6E_) 1.6 HDi 110 2004.05 - 2010.12
PEUGEOT407 SW (6E_)RHR (DW10BTED4)2.0 HDi 13519971001362004.07 - 2010.12Informacje o PEUGEOT 407 SW (6E_) 2.0 HDi 135 2004.07 - 2010.12
PEUGEOT407 SW (6E_)RHR (DW10BTED4)2.0 HDi19971031402008.08 - 2010.12Informacje o PEUGEOT 407 SW (6E_) 2.0 HDi 2008.08 - 2010.12
PEUGEOT407 SW (6E_)4HT (DW12BTED4)2.2 HDi 17021791251702006.03 - 2010.12Informacje o PEUGEOT 407 SW (6E_) 2.2 HDi 170 2006.03 - 2010.12
PEUGEOT407 SW (6E_)4HP (DW12BTED4)2.2 HDi21791201632008.06 - 2010.12Informacje o PEUGEOT 407 SW (6E_) 2.2 HDi 2008.06 - 2010.12
PEUGEOT407 SW nadwozie zamknięte / kombi (6E_)9HZ (DV6TED4)1.6 HDi1560801092004.08 - 2010.12Informacje o PEUGEOT 407 SW nadwozie zamknięte / kombi (6E_) 1.6 HDi 2004.08 - 2010.12
PEUGEOT607 (9D, 9U)RHR (DW10BTED4)2.0 HDI19971001362005.09 - 2011.07Informacje o PEUGEOT 607 (9D, 9U) 2.0 HDI 2005.09 - 2011.07
PEUGEOT607 (9D, 9U)4HT (DW12BTED4)2.2 HDi21791251702006.05 - 2010.06Informacje o PEUGEOT 607 (9D, 9U) 2.2 HDi 2006.05 - 2010.06
PEUGEOT807 (E)RHK (DW10UTED4)2.0 HDi1997881202006.02 - Informacje o PEUGEOT 807 (E) 2.0 HDi 2006.02 -
PEUGEOT807 (E)4HR (DW12BTED4)2.2 HDi21791201632006.06 - Informacje o PEUGEOT 807 (E) 2.2 HDi 2006.06 -
PEUGEOT807 (E)4HT (DW12BTED4)2.2 HDi21791251702006.06 - Informacje o PEUGEOT 807 (E) 2.2 HDi 2006.06 -
PEUGEOTBIPPER (AA_)8HS (DV4TED)1.4 HDi139850682008.02 - Informacje o PEUGEOT BIPPER (AA_) 1.4 HDi 2008.02 -
PEUGEOTBIPPER TEPEE8HS (DV4TED)1.4 HDi139850682008.04 - Informacje o PEUGEOT BIPPER TEPEE 1.4 HDi 2008.04 -
PEUGEOTEXPERT Platforma / podwozie9HU (DV6UTED4)1.6 HDi 90 16V156066902007.01 - Informacje o PEUGEOT EXPERT Platforma / podwozie 1.6 HDi 90 16V 2007.01 -
PEUGEOTEXPERT Platforma / podwozieRHR (DW10BTED4)2.0 HDi 14019971001362007.01 - Informacje o PEUGEOT EXPERT Platforma / podwozie 2.0 HDi 140 2007.01 -
PEUGEOTEXPERT Platforma / podwozieRHK (DW10UTED4)2.0 HDi 1201997881202007.01 - Informacje o PEUGEOT EXPERT Platforma / podwozie 2.0 HDi 120 2007.01 -
PEUGEOTEXPERT Platforma / podwozieRHH (DW10CTED4)2.0 HDi 16519971201632009.09 - Informacje o PEUGEOT EXPERT Platforma / podwozie 2.0 HDi 165 2009.09 -
PEUGEOTEXPERT Platforma / podwozieAHZ (DW10CD)2.0 HDi 1301997941282011.03 - Informacje o PEUGEOT EXPERT Platforma / podwozie 2.0 HDi 130 2011.03 -
PEUGEOTEXPERT Skrzynia (VF3A_, VF3U_, VF3X_)9HU (DV6UTED4)1.6 HDi 90 16V156066902007.01 - Informacje o PEUGEOT EXPERT Skrzynia (VF3A_, VF3U_, VF3X_) 1.6 HDi 90 16V 2007.01 -
PEUGEOTEXPERT Skrzynia (VF3A_, VF3U_, VF3X_)RHR (DW10BTED4)2.0 HDi 14019971001362007.01 - Informacje o PEUGEOT EXPERT Skrzynia (VF3A_, VF3U_, VF3X_) 2.0 HDi 140 2007.01 -
PEUGEOTEXPERT Skrzynia (VF3A_, VF3U_, VF3X_)RHK (DW10UTED4)2.0 HDi 1201997881202007.01 - Informacje o PEUGEOT EXPERT Skrzynia (VF3A_, VF3U_, VF3X_) 2.0 HDi 120 2007.01 -
PEUGEOTEXPERT Skrzynia (VF3A_, VF3U_, VF3X_)RHH (DW10CTED4)2.0 HDi 16519971201632009.09 - Informacje o PEUGEOT EXPERT Skrzynia (VF3A_, VF3U_, VF3X_) 2.0 HDi 165 2009.09 -
PEUGEOTEXPERT Skrzynia (VF3A_, VF3U_, VF3X_)RHK (DW10UTED4)2.0 HDi 120 4x41997881202010.01 - Informacje o PEUGEOT EXPERT Skrzynia (VF3A_, VF3U_, VF3X_) 2.0 HDi 120 4x4 2010.01 -
PEUGEOTEXPERT Skrzynia (VF3A_, VF3U_, VF3X_)AHZ (DW10CD)2.0 HDi 1301997941282011.03 - Informacje o PEUGEOT EXPERT Skrzynia (VF3A_, VF3U_, VF3X_) 2.0 HDi 130 2011.03 -
PEUGEOTEXPERT Skrzynia (VF3A_, VF3U_, VF3X_)AHZ (DW10CD)2.0 HDi 130 4x41997941282012.01 - Informacje o PEUGEOT EXPERT Skrzynia (VF3A_, VF3U_, VF3X_) 2.0 HDi 130 4x4 2012.01 -
PEUGEOTEXPERT TEPEE (VF3X_)9HU (DV6UTED4)1.6 HDi 90 16V156066902007.01 - 2016.03Informacje o PEUGEOT EXPERT TEPEE (VF3X_) 1.6 HDi 90 16V 2007.01 - 2016.03
PEUGEOTEXPERT TEPEE (VF3X_)RHR (DW10BTED4)2.0 HDi 14019971001362007.01 - Informacje o PEUGEOT EXPERT TEPEE (VF3X_) 2.0 HDi 140 2007.01 -
PEUGEOTEXPERT TEPEE (VF3X_)RHK (DW10UTED4)2.0 HDi 120 4x41997881202007.01 - Informacje o PEUGEOT EXPERT TEPEE (VF3X_) 2.0 HDi 120 4x4 2007.01 -
PEUGEOTEXPERT TEPEE (VF3X_)RHK (DW10UTED4)2.0 HDi 1201997881202007.01 - 2016.03Informacje o PEUGEOT EXPERT TEPEE (VF3X_) 2.0 HDi 120 2007.01 - 2016.03
PEUGEOTEXPERT TEPEE (VF3X_)RHH (DW10CTED4)2.0 HDi 16519971201632009.09 - Informacje o PEUGEOT EXPERT TEPEE (VF3X_) 2.0 HDi 165 2009.09 -
PEUGEOTEXPERT TEPEE (VF3X_)AHZ (DW10CD)2.0 HDi 1301997941282011.03 - Informacje o PEUGEOT EXPERT TEPEE (VF3X_) 2.0 HDi 130 2011.03 -
PEUGEOTEXPERT TEPEE (VF3X_)AHY (DW10CE)2.0 HDi 100199772982011.03 - 2016.03Informacje o PEUGEOT EXPERT TEPEE (VF3X_) 2.0 HDi 100 2011.03 - 2016.03
PEUGEOTPARTNER Nadwozie pełne/minivan9HT (DV6BTED4), 9HW (DV6BTED4), 9HT (DV6BUTED4)1.6 HDi156055752008.04 - Informacje o PEUGEOT PARTNER Nadwozie pełne/minivan 1.6 HDi 2008.04 -
PEUGEOTPARTNER Nadwozie pełne/minivan9HZ (DV6TED4)1.6 HDi1560801092008.04 - Informacje o PEUGEOT PARTNER Nadwozie pełne/minivan 1.6 HDi 2008.04 -
PEUGEOTPARTNER Nadwozie pełne/minivan9HS (DV6TED4BU), 9HX (DV6AUTED4)1.6 HDi 16V156066902008.04 - Informacje o PEUGEOT PARTNER Nadwozie pełne/minivan 1.6 HDi 16V 2008.04 -
PEUGEOTPARTNER Nadwozie pełne/minivan9HX (DV6ATED4)1.6 HDi 16V156068922010.04 - Informacje o PEUGEOT PARTNER Nadwozie pełne/minivan 1.6 HDi 16V 2010.04 -
PEUGEOTPARTNER Nadwozie pełne/minivan9HX (DV6ATED4), 9HS (DV6TED4BU), 9HX (DV6AUTED4)1.6 HDi 16V 4x4156066902012.04 - Informacje o PEUGEOT PARTNER Nadwozie pełne/minivan 1.6 HDi 16V 4x4 2012.04 -
PEUGEOTPARTNER Nadwozie pełne/minivan9HL (DV6C)1.6 HDi1560841142013.03 - Informacje o PEUGEOT PARTNER Nadwozie pełne/minivan 1.6 HDi 2013.03 -
PEUGEOTPARTNER Nadwozie pełne/minivan (5_, G_)9HW (DV6BTED4)1.6 HDi 75156055752005.08 - 2008.07Informacje o PEUGEOT PARTNER Nadwozie pełne/minivan (5_, G_) 1.6 HDi 75 2005.08 - 2008.07
PEUGEOTPARTNER Nadwozie pełne/minivan (5_, G_)9HX (DV6ATED4)1.6 HDi 90156066902005.08 - 2015.12Informacje o PEUGEOT PARTNER Nadwozie pełne/minivan (5_, G_) 1.6 HDi 90 2005.08 - 2015.12
PEUGEOTPARTNER nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (5_, G_)9HW (DV6BTED4)1.6 HDi 75156055752005.08 - 2008.07Informacje o PEUGEOT PARTNER nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (5_, G_) 1.6 HDi 75 2005.08 - 2008.07
PEUGEOTPARTNER nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (5_, G_)9HX (DV6ATED4)1.6 HDi 90156066902005.08 - 2015.12Informacje o PEUGEOT PARTNER nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (5_, G_) 1.6 HDi 90 2005.08 - 2015.12
PEUGEOTPARTNER ORIGIN Nadwozie pełne/minivan (G_)9HW (DV6BTED4)1.6 HDi 75156055752008.08 - 2015.12Informacje o PEUGEOT PARTNER ORIGIN Nadwozie pełne/minivan (G_) 1.6 HDi 75 2008.08 - 2015.12
PEUGEOTPARTNER ORIGIN Nadwozie pełne/minivan (G_)9HX (DV6ATED4)1.6 HDi 90156066902008.08 - 2015.12Informacje o PEUGEOT PARTNER ORIGIN Nadwozie pełne/minivan (G_) 1.6 HDi 90 2008.08 - 2015.12
PEUGEOTPARTNER Platforma / podwozie9HX (DV6ATED4), 9HS (DV6TED4BU)1.6 HDi 16V156066902009.01 - Informacje o PEUGEOT PARTNER Platforma / podwozie 1.6 HDi 16V 2009.01 -
PEUGEOTPARTNER Platforma / podwozie9HT (DV6BTED4)1.6 HDi156055752009.01 - Informacje o PEUGEOT PARTNER Platforma / podwozie 1.6 HDi 2009.01 -
PEUGEOTPARTNER Platforma / podwozie (5_, G_) 1.6 HDi 75156055752006.02 - 2008.07Informacje o PEUGEOT PARTNER Platforma / podwozie (5_, G_) 1.6 HDi 75 2006.02 - 2008.07
PEUGEOTPARTNER TEPEE9HZ (DV6TED4)1.6 HDi1560801092008.04 - Informacje o PEUGEOT PARTNER TEPEE 1.6 HDi 2008.04 -
PEUGEOTPARTNER TEPEE9HV (DV6TED4B), 9HV (DV6TED4BU)1.6 HDi 16V156066902008.04 - Informacje o PEUGEOT PARTNER TEPEE 1.6 HDi 16V 2008.04 -
PEUGEOTPARTNER TEPEE9HT (DV6BTED4)1.6 HDi 75 (16V)156055752008.06 - Informacje o PEUGEOT PARTNER TEPEE 1.6 HDi 75 (16V) 2008.06 -
PEUGEOTPARTNER TEPEE9HL (DV6C)1.6 HDi1560821122010.08 - Informacje o PEUGEOT PARTNER TEPEE 1.6 HDi 2010.08 -
PEUGEOTPARTNER TEPEE9HL (DV6C)1.6 HDi1560841142013.03 - Informacje o PEUGEOT PARTNER TEPEE 1.6 HDi 2013.03 -
SUZUKISX4 (EY, GY)9HX1.6 DDIS (RW 416D)156066902007.04 - Informacje o SUZUKI SX4 (EY, GY) 1.6 DDIS (RW 416D) 2007.04 -
TOYOTAAYGO (_B1_)2WZ-TV1.4 HDi (WNB10_)139840542005.07 - 2010.08Informacje o TOYOTA AYGO (_B1_) 1.4 HDi (WNB10_) 2005.07 - 2010.08
VOLVOC30 (533)D 4164 T1.6 D1560801092006.10 - 2012.12Informacje o VOLVO C30 (533) 1.6 D 2006.10 - 2012.12
VOLVOC30 (533)D 4204 T2.0 D19981001362006.10 - 2012.12Informacje o VOLVO C30 (533) 2.0 D 2006.10 - 2012.12
VOLVOS40 II (544)D 4164 T1.6 D1560811102005.01 - 2012.12Informacje o VOLVO S40 II (544) 1.6 D 2005.01 - 2012.12
VOLVOS40 II (544)D 4204 T2.0 D19981001362004.01 - 2010.12Informacje o VOLVO S40 II (544) 2.0 D 2004.01 - 2010.12
VOLVOS40 II (544)D 4204 T22.0 D41998961312005.07 - 2006.12Informacje o VOLVO S40 II (544) 2.0 D4 2005.07 - 2006.12
VOLVOS80 II (124)D 4204 T2.0 TDi19981001362008.02 - 2011.03Informacje o VOLVO S80 II (124) 2.0 TDi 2008.02 - 2011.03
VOLVOV50 (545)D 4164 T1.6 D1560811102005.01 - 2011.12Informacje o VOLVO V50 (545) 1.6 D 2005.01 - 2011.12
VOLVOV50 (545)D 4204 T2.0 D19981001362004.04 - 2010.12Informacje o VOLVO V50 (545) 2.0 D 2004.04 - 2010.12
VOLVOV50 (545)D 4204 T22.0 D41998961312005.07 - 2006.12Informacje o VOLVO V50 (545) 2.0 D4 2005.07 - 2006.12
VOLVOV70 III (135)D 4204 T2.0 D19981001362007.10 - 2015.12Informacje o VOLVO V70 III (135) 2.0 D 2007.10 - 2015.12
Kod towaru Nazwa towaru Producent Cena brutto Dostępność
CZUJNIK TEMP.POW.DOLOTOWEGO AS0014/VER CZUJNIK TEMP.POW.DOLOTOWEGO CALORSTAT BY VERNET 35,84 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
CZUJNIK TEMPERATURY POWIETRZA FORD 33509/FAE CZUJNIK TEMPERATURY POWIETRZA FORD FAE 41,19 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
CZUJNIK TEMPERATURY POWIETRZA 10.4021/FAC CZUJNIK TEMPERATURY POWIETRZA FACET 38,36 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
CZUJNIK TEMP.POW.ZASYSANEGO 255601/VAL CZUJNIK TEMP.POW.ZASYSANEGO VALEO 76,25 PLN Dostępność: 2 sztuki
Strona z 1
Lista opinii

 


Przesyłka Kurier Polska - Za pobraniem

  • Kurier DPD ( czas dostawy 1-2 dni robocze ) - 20 pln - 1 paczka do 30kg

Przesyłka Kurier Polska - Przelew na konto bankowe

  • Kurier INPOST (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 14 pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier INPOST (paczkomat max.wym.38x41x64 1-2 dni robocze)     - 14pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier DPD      (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 17pln - 1 paczka do 30kg
  • Transport bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kG - Kurier Inpost

Płatność

  • Płatność online (przelewy24.pl)
  • Gotówka
  • Przelew tradycyjny na konto: 

Transport Bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kg ( Kurier Inpost ) - Przelew na konto bankowe PKO Bank Polski SA 31 1020 4900 0000 8402 3258 8440


Odbiór osobisty - AUTO-PROFIL Monika Karłaszewska ul. Kwiatowa 4 62-800 Kalisz tel. 518 601 501 NIP: 6181995885 Regon: 251630577 - płatność gotówka, karta platnicza lub przelew bankowy

Kilka informacji o Febi Bilstein

Firma Febi została założona w 1844 roku przez Ferdinanda Bilstein. Na początku firma produkowała narzędzia. Wraz z rozwojem transportu towarowego firma zaczyna produkować pierwsze części do samochodów ciężarowych np. resory piórowe, sprężyny. 1956 roku stworzono niezależny oddział co przyczyniło się do rozszerzenia produkcji i nawiązania współpracy z innymi firmami motoryzacyjnymi. Obecnie niemiecka firma Febi jest jednym z największych dostawców części zamiennych do samochodów osobowych i ciężarowych. Części eksportowane są do ponad 130 krajów na całym świece. Asortyment firmy to wysokiej jakości wahacze, sworznie wahacza...


Czytaj więcej o producencie Febi Bilstein