Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

zamówienia w czwartek do godz.17:00 możliwa dostawa w sobotę kurierem DPD +20zł

Silniczki wycieraczek samochodowych

Jeśli chcesz wybrać odpowiednie silniczki do wycieraczek do swojego samochodu - wybierz poniżej markę samochodu, potem model i rocznik oraz wersję silnikową.

Silniczki wycieraczek z naszej oferty to kompatybilne, wysokiej jakości elementy zamienne, które umożliwiają sprawne poruszanie się wycieraczki po szybie. Silniczki do wycieraczek z tej kategorii pasują do pojazdów osobowych, ciężarowych i dostawczych. Chcesz, aby zamówiony silnik do wycieraczek samochodowych szybko dotarł do Ciebie? U nas możesz liczyć na ekspresową wysyłkę - nawet w ciągu 24 godzin!

Silniczki do wycieraczek samochodowych - niskie ceny i szybka dostawa

Nasz obszerny katalog czesci oferuje silniki wycieraczek samochodowych do wielu marek, modeli i generacji aut.  W ofercie, między innymi - silnik wycieraczki przedniej, silnik wycieraczki tylnej itd. Sklep motoryzacyjny Motoszef to ponad 2 miliony części samochodowych. Dzięki tak dużej ofercie możesz mieć pewność, że błyskawicznie znajdziesz niezbędne silniczki wycieraczek dopasowane do modelu Twojego auta. Masz problem z poruszaniem się po naszej stronie? Nie znalazłeś potrzebnej części? Skontaktuj się z naszą obsługą doradczą - pomoże w wyborze i znalezieniu niezbędnych elementów do trwałej i skutecznej naprawy Twojego auta.

Silniczki do wycieraczek to nie wszystko, czego szukasz? W innych kategoriach znajdziesz również pasujące do Twojego auta pompki spryskiwacza, solidne pióra wycieraczek, niezawodne dysze spryskiwaczy i wiele innych produktów, które sprawią, że szybko i skutecznie naprawisz swój samochód.