Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

zamówienia w czwartek do godz.17:00 możliwa dostawa w sobotę kurierem DPD +20zł

Klocki hamulcowe

Jeśli chcesz wybrać odpowiednie Klocki hamulcowe do swojego samochodu - wybierz poniżej markę samochodu, potem model i rocznik oraz wersję silnikową.

Klocki hamulcowe w sklepie Motoszef.pl

Układ hamulcowy w naszym samochodzie to jeden z najważniejszych podzespołów, który bezpośrednio odpowiada za nasze bezpieczeństwo. Zasada działania klocków hamulcowych jest zawsze taka sama i opiera się na rozpraszaniu energii mechanicznej pojazdu poprzez oddziaływanie nieruchomych klocków hamulcowych z wirującymi tarczami hamulcowymi. Charakterystyka pracy tych elementów oraz wykorzystane materiały determinują stopień ich zużycia. Dlatego dla zapewnienia bezawaryjnej i przede wszystkim bezpiecznej jazdy, konieczna jest okresowa kontrola zużycia klocków hamulcowych i w odpowiednim czasie profesjonalna wymiana tych elementów.

Najwyższej jakości klocki hamulcowe

W ofercie naszego sklepu znajdują się klocki hamulcowe renomowanych producentów, takich jak: BOSCH, ATE czy TRW. W zależności od modelu samochodu, rodzaju układu hamulcowego oraz przeznaczenia pojazdu, na rynku dostępne są klocki hamulcowe w różnych wielkościach i kształtach oraz zawierające różne typy mieszanki ściernej.

Należą do nich najpopularniejsze klocki hamulcowe, które są wykonane z materiałów półmetalicznych, klocki hamulcowe z materiałów NAO (Non Asbestos Organic) oraz o niskiej zawartości stali. Dostępne są równie klocki hamulcowe ceramiczne, które są zaliczane do najbardziej zaawansowanych technologicznie produktów w swojej kategorii.

Nasze produkty charakteryzują się długim okresem trwałości oraz przez cały okres użytkowania zachowują wysokie właściwości cierne i mechaniczne. Dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów w naszych produktach, cały okres eksploatacji klocków hamulcowych cechuje wysoki komfort użytkowania i bezpieczeństwo działania.

Skontaktuj się z nami!

Nie wiesz jakie klocki hamulcowe będą odpowiednie do Twojego samochodu? Skontaktuj się z nami mailowo na adres biuro@motoszef.pl, zadzwoń na +48 605 496 665 lub +48 728 906 583 albo zostaw nam wiadomość na Chacie - nasz zespół znajdzie i dobierze odpowiednie części do układu hamulcowego Twojego samochodu. Korzyści? - 100% trafne dopasowanie części, oszczędność czasu, kosztów oraz pewność, że zakupione części będą pasować do Twojego auta.