Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

zamówienia w czwartek do godz.17:00 możliwa dostawa w sobotę kurierem DPD +20zł

Dysze spryskiwaczy, końcówki

Jeśli chcesz wybrać odpowiednie dysze spryskiwaczy lub końcówki do swojego samochodu - wybierz poniżej markę samochodu, potem model i rocznik oraz wersję silnikową.

Dysze spryskiwaczy - jeśli są sprawne, zapewniają czystość szyb i reflektorów w samochodach. W naszej ofercie znajdziesz obszerny katalog zawierający sprawdzone i polecane dysze do spryskiwaczy w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Zobacz, co dokładnie oferuje nasz sklep motoryzacyjny i zamów niezbędne do naprawy elementy. 

Końcówki spryskiwaczy samochodowych - szybka wysyłka, niskie ceny

W naszej obszernej ofercie znajdziesz dysze spryskiwaczy renomowanych producentów elementów zmiennych. Gwarantujemy, że z łatwością dopasujesz końcówki do spryskiwaczy samochodowych do twojego modelu auta i to niezależnie od jego generacji, marki i rocznika. W naszej ofercie znajdziesz końcówki do spryskiwaczy samochodowych reflektorów, elementy takie, jak dysza spryskiwacza na ramię wycieraczki, czy dysze spryskiwaczy uniwersalne - pasujące do większości podzespołów. Poza dużym wyborem gwarantujemy sprawną wysyłkę, fachową pomoc doradczą podczas wyboru odpowiednich elementów, a także możliwość ewentualnej wymiany części, jeżeli okaże się, że te, które znajdują się w naszej ofercie nie pasują jednak do charaktery naprawy.

Dysze spryskiwaczy to nie wszystko, czego szukasz? W innych kategoriach znajdziesz również pasujące do Twojego auta pompki spryskiwacza, solidne pióra wycieraczek, niezawodne silniczki do wycieraczek i wiele innych produktów, które sprawią, że szybko i skutecznie naprawisz swój samochód.