Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

 Możliwa dostawa na sobotę kurierierem DPD +20zł

CEWKA ZAPLONOWA BMW 3/5 1.8-2.5 03SKV219/SKV SKV

{{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_new}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_custom1}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_sale}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
  • {{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articledetailOptions.translates.parameters.articledetail_return_info}}
{{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Client.Gross | number: 2 }} {{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Currency }}
Ilość:
{{articledetailOptions.translates.parameters.dangerous_articles_info}}
Ma towary zależne
Kod produktu:

{{articleDetail.WebShopArticleDTO.Code}}

{{articledetailOptions.translates.parameters.print_page_label}}
Ciężar [kg]: 0,48
Napięcie [V]: 12
Cewka zapłonowa: łącznie ze złączem do świecy
Tryb pracy: elektryczny
Producent Kod OE
ABAKUS 12201013
ANGLI 15200
AUTOMOTOR France PIC5100
BBT IC09100
BMW 12131317232
BMW 12131317585
BMW 12131402440
BMW 12131402713
BMW 12131703359
BMW 12131720166
BMW 12131726176
BMW 12131726177
BMW 12131726178
BMW 12131726178B
BMW 12131727108
BMW 12131729842
BMW 12131730502
BMW 12131730765
BMW 12131731134
BMW 12131731134B
BMW 12131731178B
BMW 12131731884
BMW 12131734468
BMW 12131748394
BMW 12131748395
BMW 12131777666
BMW 12137599218
BMW 12137703359
BMW 12139066468
BMW 1317232
BMW 1317585
BMW 1402440
BMW 1402713
BMW 1703359
BMW 1720166
BMW 1726176
BMW 1726177
BMW 1726178
BMW 1726178B
BMW 1727108
BMW 1729842
BMW 1730502
BMW 1730765
BMW 1731134
BMW 1731134B
BMW 1731178B
BMW 1731884
BMW 1734468
BMW 1748394
BMW 1748395
BMW 1777666
BMW 7599218
BMW 7703359
BMW 9066468
BorgWarner (BERU) ZS014
BOSCH 1227030082
BRECAV 104002
BRECAV 104002E
BREMI 11856T
CHAMPION BAEA014
CSV electronic parts CBE5081
DELPHI GN1033512B1
DIAMAX DG2082
DIPASPORT BBA046N
ELTA AUTOMOTIVE EE5367
ELTA AUTOMOTIVE XIG5208
EPS 1970162S
ERA 880046
EUROCABLE DC1008
FACET 96062S
FAE 80215
FEBI BILSTEIN 21109
FISPA 8530081
GEBE 945141
HELLA 5DA193175541
HELLA 5DA749475221
HITACHI 133811
HITACHI 2503811
HOFFER 8010353
JANMOR JM5003
JANMOR JM5023
KW 470162S
LUCAS DMB400
MAGNETI MARELLI 060717122012
MAPCO 80601
MAXGEAR 130001
MEAT & DORIA 10353
METZGER 0880251
MEYLE 3141390000
MINI 12131317232
MINI 12131317585
MINI 12131402440
MINI 12131402713
MINI 12131703359
MINI 12131720166
MINI 12131726176
MINI 12131726177
MINI 12131726178
MINI 12131726178B
MINI 12131727108
MINI 12131729842
MINI 12131730502
MINI 12131730765
MINI 12131731134
MINI 12131731134B
MINI 12131731178B
MINI 12131731884
MINI 12131734468
MINI 12131748394
MINI 12131748395
MINI 12131777666
MINI 12137599218
MINI 12137703359
MINI 12139066468
MINI 1317232
MINI 1317585
MINI 1402440
MINI 1402713
MINI 1703359
MINI 1720166
MINI 1726176
MINI 1726177
MINI 1726178
MINI 1726178B
MINI 1727108
MINI 1729842
MINI 1730502
MINI 1730765
MINI 1731134
MINI 1731134B
MINI 1731178B
MINI 1731884
MINI 1734468
MINI 1748394
MINI 1748395
MINI 1777666
MINI 7599218
MINI 7703359
MINI 9066468
MOBILETRON CE90
NGK 48036
OSSCA 16710
SIDAT 8530081
SWAG 20921109
TESLA CL601
TOPRAN 500961
TRISCAN 886011007
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0817005
VEMO V20700011
VEMO V20700012
WAI CUF026
WALKER PRODUCTS 9212189
WE PARTS 220830076
WILMINK GROUP WG1012184
WILMINK GROUP WG1054362
WILMINK GROUP WG1487284
WILMINK GROUP WG1498873
MarkaModelKod silnikaTyp pojazduPojemność [cm3]Moc silnika [kW]Moc silnika [KM]Lata produkcjiInfo
BMW3 (E36)M42 B18 (184S1)318 is17961031401993.09 - 1995.12Informacje o BMW 3 (E36) 318 is 1993.09 - 1995.12
BMW3 (E36)M50 B20 (206S1), M50 B20 (206S2), M52 B20 (206S3)320 i19901101501991.01 - 1998.02Informacje o BMW 3 (E36) 320 i 1991.01 - 1998.02
BMW3 (E36)M50 B25 (256S1), M50 B25 (256S2)325 i24941411921990.09 - 1995.12Informacje o BMW 3 (E36) 325 i 1990.09 - 1995.12
BMW3 (E36)S50 B30 (306S1)M3 3.029902102861994.10 - 1995.07Informacje o BMW 3 (E36) M3 3.0 1994.10 - 1995.07
BMW3 coupe (E36)M42 B18 (184S1)318 is17961031401992.01 - 1995.12Informacje o BMW 3 coupe (E36) 318 is 1992.01 - 1995.12
BMW3 coupe (E36)M50 B20 (206S1), M50 B20 (206S2), M52 B20 (206S3)320 i19901101501991.12 - 1998.11Informacje o BMW 3 coupe (E36) 320 i 1991.12 - 1998.11
BMW3 coupe (E36)M50 B25 (256S1), M50 B25 (256S2)325 i24941411921991.10 - 1995.02Informacje o BMW 3 coupe (E36) 325 i 1991.10 - 1995.02
BMW3 coupe (E36)S50 B30 (306S1)M3 3.029902102861992.11 - 1995.07Informacje o BMW 3 coupe (E36) M3 3.0 1992.11 - 1995.07
BMW3 coupe (E36)S50 B30 (306S1)M3 3.029902172951993.09 - 1995.05Informacje o BMW 3 coupe (E36) M3 3.0 1993.09 - 1995.05
BMW3 kabriolet (E36)M50 B20 (206S2), M52 B20 (206S3)320 i19901101501993.12 - 1999.11Informacje o BMW 3 kabriolet (E36) 320 i 1993.12 - 1999.11
BMW3 kabriolet (E36)M50 B25 (256S2)325 i24941411921993.03 - 1995.08Informacje o BMW 3 kabriolet (E36) 325 i 1993.03 - 1995.08
BMW3 kabriolet (E36)S50 B30 (306S1)M3 3.029902102861994.04 - 1995.07Informacje o BMW 3 kabriolet (E36) M3 3.0 1994.04 - 1995.07
BMW5 (E34)M50 B20 (206S1), M50 B20 (206S2)520 i 24V19901101501990.04 - 1995.08Informacje o BMW 5 (E34) 520 i 24V 1990.04 - 1995.08
BMW5 (E34)M20 B25 (256K1)525 i24941251701988.02 - 1990.08Informacje o BMW 5 (E34) 525 i 1988.02 - 1990.08
BMW5 (E34)M50 B25 (256S1), M50 B25 (256S2)525 i 24V24941411921990.03 - 1995.08Informacje o BMW 5 (E34) 525 i 24V 1990.03 - 1995.08
BMW5 (E34)M50 B25 (256S1), M50 B25 (256S2)525 iX 24V24941411921991.10 - 1995.08Informacje o BMW 5 (E34) 525 iX 24V 1991.10 - 1995.08
BMW5 (E34)M60 B30 (308S1)530 i V829971602181992.09 - 1995.12Informacje o BMW 5 (E34) 530 i V8 1992.09 - 1995.12
BMW5 (E34)M60 B40 (408S1)540 i V839822102861992.09 - 1995.12Informacje o BMW 5 (E34) 540 i V8 1992.09 - 1995.12
BMW5 Touring (E34)M50 B20 (206S1), M50 B20 (206S2)520 i19901101501991.07 - 1996.07Informacje o BMW 5 Touring (E34) 520 i 1991.07 - 1996.07
BMW5 Touring (E34)M50 B25 (256S1), M50 B25 (256S2)525 i24941411921991.07 - 1996.07Informacje o BMW 5 Touring (E34) 525 i 1991.07 - 1996.07
BMW5 Touring (E34)M50 B25 (256S1), M50 B25 (256S2)525 ix24941411921992.01 - 1996.03Informacje o BMW 5 Touring (E34) 525 ix 1992.01 - 1996.03
BMW5 Touring (E34)M60 B30 (308S1)530 i29971602181992.09 - 1996.07Informacje o BMW 5 Touring (E34) 530 i 1992.09 - 1996.07
BMW5 Touring (E34)M60 B40 (408S1)540 i39822102861993.09 - 1996.07Informacje o BMW 5 Touring (E34) 540 i 1993.09 - 1996.07
BMW7 (E32)M30 B30 (306KA)730 i,iL29861381881987.03 - 1994.03Informacje o BMW 7 (E32) 730 i,iL 1987.03 - 1994.03
BMW7 (E32)M60 B30 (308S1)730 i,iL V829971602181992.04 - 1994.09Informacje o BMW 7 (E32) 730 i,iL V8 1992.04 - 1994.09
BMW7 (E32)M60 B40 (408S1)740 i,iL V839822102861992.05 - 1994.03Informacje o BMW 7 (E32) 740 i,iL V8 1992.05 - 1994.03
BMW7 (E38)M60 B30 (308S1)730 i, iL29971602181994.03 - 1996.02Informacje o BMW 7 (E38) 730 i, iL 1994.03 - 1996.02
BMW7 (E38)M60 B30 (308S1)730 i, iL29971552111994.10 - 2001.11Informacje o BMW 7 (E38) 730 i, iL 1994.10 - 2001.11
BMW7 (E38)M60 B40 (408S1)740 i, iL39822102861994.03 - 1996.02Informacje o BMW 7 (E38) 740 i, iL 1994.03 - 1996.02
BMW8 (E31)M60 B40 (408S1)840 i39822102861993.03 - 1996.02Informacje o BMW 8 (E31) 840 i 1993.03 - 1996.02
Kod towaru Nazwa towaru Producent Cena brutto Dostępność
CEWKA ZAPLONOWA BMW 3/5 1.8-2.5 ZS014/BER CEWKA ZAPLONOWA BMW 3/5 1.8-2.5 BERU 128,49 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
CEWKA ZAPL.BMW 3 E36 320 90- GN10335-12B1/DEL CEWKA ZAPL.BMW 3 E36 320 90- DELPHI 105,71 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
CEWKA ZAPLONOWA NGK 48036 U5012/NGK CEWKA ZAPLONOWA NGK 48036 NGK 141,52 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
CEWKA ZAPL. BMW 3 E36 90-99 2.0 M50B20 SC7044/SEN CEWKA ZAPL. BMW 3 E36 90-99 2.0 M50B20 SENTECH 62,73 PLN Dostępność: Brak
CEWKA ZAPL. BMW 3 E30 M3 94-95 SC7056/SEN CEWKA ZAPL. BMW 3 E30 M3 94-95 SENTECH 227,55 PLN Dostępność: Brak
Strona z 1
Lista opinii

 


Przesyłka Kurier Polska - Za pobraniem

  • Kurier DPD ( czas dostawy 1-2 dni robocze ) - 20 pln - 1 paczka do 30kg

Przesyłka Kurier Polska - Przelew na konto bankowe

  • Kurier INPOST (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 14 pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier INPOST (paczkomat max.wym.38x41x64 1-2 dni robocze)     - 14pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier DPD      (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 17pln - 1 paczka do 30kg
  • Transport bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kG - Kurier Inpost

Płatność

  • Płatność online (przelewy24.pl)
  • Gotówka
  • Przelew tradycyjny na konto: 

Transport Bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kg ( Kurier Inpost ) - Przelew na konto bankowe PKO Bank Polski SA 31 1020 4900 0000 8402 3258 8440


Odbiór osobisty - AUTO-PROFIL Monika Karłaszewska ul. Kwiatowa 4 62-800 Kalisz tel. 518 601 501 NIP: 6181995885 Regon: 251630577 - płatność gotówka, karta platnicza lub przelew bankowy