Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

 Możliwa dostawa na sobotę kurierierem DPD +20zł

AMORTYZATOR OPEL ASTRA H PL G8004 MONROE

{{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_new}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_custom1}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_sale}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
  • {{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articledetailOptions.translates.parameters.articledetail_return_info}}
{{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Client.Gross | number: 2 }} {{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Currency }}
Ilość:
{{articledetailOptions.translates.parameters.dangerous_articles_info}}
Ma towary zależne
Kod produktu:

{{articleDetail.WebShopArticleDTO.Code}}

{{articledetailOptions.translates.parameters.print_page_label}}
Rodzaj amortyzatorów: Ciśnienie gazu
Typ amortyzatora: Amortyzator teleskopowy
System tłumienia drgań zawieszenia: dwururka
Sposób mocowania amortyzatora: górny trzon
Sposób mocowania amortyzatora: dolna opaska zaciskowa
Ciężar [kg]: 4,200
otwór Ø [mm]: 32
maks. długość [mm]: 525
min. długość [mm]: 353
parzyste numery artykułów: G8003
Długość opakowania [cm]: 51,8
Szerokość opakowania [cm]: 18,2
Wysokość opakowania [cm]: 18,3
Numer taryfy celnej: 87088035
Średnica końcówki wału [mm]: 22
Kod EAN
5412096507533
Zastępuje artykuły
Producent Kod OE
ACEMARK 104138
ACEMARK 104139
AD JSAutomotive MLS679405
AL-KO 302335
AL-KO 302564
AL-KO 302565
AL-KO 308493
AL-KO 3256DG
AL-KO 3256IG
AL-KO 3849G
AL-KO 810083
ASAM 70890
ASHIKA MA-00326
ASHIKA MA-00329
ASHIKA MA-00346
AUGER 20726
AUTOMEGA 110171310
AUTOMEGA 110171410
AUTOMOTOR France PSG8484
BENDIX 060900GLB
BILSTEIN 22-141590
BOGE 32-Q72-A
BOGE 32-Q73-A
BSG BSG 65-300-007
DENCKERMANN DSB115G
DIEDERICHS 9970257L
DIEDERICHS 9970257R
DJ PARTS DS1922GS
DJ PARTS DS1923GS
ESEN SKV 32SKV071
EUROREPAR 1623340580
EUROREPAR 1623340680
EUROREPAR 1635547980
FENOX A61246
Forcetech PS9712513
Forcetech PS9712515
GABRIEL G35221
GABRIEL G35489
GABRIEL G35490
GABRIEL G35990
GABRIEL G37847
GABRIEL G37848
GOLD 8260334
GOLD 8260768
GOLD 8261328
GOLD 9131073
GOLD 9150792
GOLD 9150871
GOLD 9260334
GOLD 9260768
GOLD 9261328
HERTH+BUSS JAKOPARTS J4300815
HOLA SH21-091G
HOLA SH22-091G
JAPANPARTS MM-00326
JAPANPARTS MM-00329
JAPANPARTS MM-00346
JAPKO MJ00326
JAPKO MJ00329
JAPKO MJ00346
JP GROUP 1242105070
JP GROUP 1242105080
KAGER 81-1750
KAMOKA 2000601
KAMOKA 20339574
KAVO PARTS SSA-10180
KONI 8741-1485LSPORT
KONI 8741-1489LSPORT
KONI 8750-1085L
KRAFT AUTOMOTIVE 4001518
KRAFT AUTOMOTIVE 4001522
KYB 339703
LTM C58484
LTM C58486
LTM D58484
LTM D58486
LYNXauto G32811L
MAGNETI MARELLI 352114070200
MAGNETI MARELLI 379000273000
Magnum Technology AGX088MT
Magnum Technology AGX089MT
MANDO MSS017265
MANDO MSS020609
MANDO MSS020654
MANDO MSS020700
MANDO MSS020797
MAPCO 20726
MASTER-SPORT GERMANY 313480-PCS-MS
MAXGEAR 11-0343
MAXTRAC MCD0257L
MDR MSH-700326
MDR MSH-700329
MDR MSH-700346
METZGER 2340191
MEYLE 626 623 0014
MGA AM8097
MGA AM8112
MONROE 742101SP
MONROE E7047
MONROE G8004
MONROE-AU G8004
NK 653632561
NK 653632562
OCAP 82177FL
Omnicraft 2165538
Omnicraft 2165540
OPEL 344098
OPEL 344154
OPEL 344165
OPEL 344350
OPEL 344352
OPEL 344668
OPEL 344670
OPEL 344672
OPEL 344674
OPEL 344676
OPEL 93179398
OPEL 93179660
OPEL 93179680
OPEL 93179684
OPEL 93179686
OPEL 93195911
OPEL 93195914
OPEL 93195916
OPEL 93195924
OPEL 93195964
OPEN PARTS SAB8075.31
OPTIMAL A-3246GL
OPTIMAL A-3849G
OSSCA 32778
PATRON PSA339702
PATRON PSA339703
PEMEBLA JAPMM-00326
PEMEBLA JAPMM-00329
PEMEBLA JAPMM-00346
PROFIT 2004-1202
PROFIT 2004-1203
QH Benelux 878010
QUINTON HAZELL QAG878009
QUINTON HAZELL QAG878010
SACHS 313 480
SIAAM 545716G
STATIM A.403
STATIM A.404
STELLOX 4114-0013-SX
STELLOX 4203-9361-SX
STELLOX 4203-9362-SX
TOOR SG11661
TRADEX FRANCE 5000339703
TRIALLI AG 21158
TRISCAN 8705 24105
TRW JGM6378SL
TRW JGM6378SR
TRW JGM6378T
TRW JGM6390T
VAICO V40-0691
VAICO V40-0692
VAUXHALL 344165
VAUXHALL 93179398
VAUXHALL 93179660
VAUXHALL 93179680
VAUXHALL 93179684
VAUXHALL 93179686
VAUXHALL 93195911
VAUXHALL 93195914
VAUXHALL 93195916
VAUXHALL 93195924
VAUXHALL 93195964
VITAL SUSPENSIONS 100555.0
VITAL SUSPENSIONS 110555.0
VITAL SUSPENSIONS 110556.0
VITAL SUSPENSIONS 110569.1
VITAL SUSPENSIONS 110569.2
VITAL SUSPENSIONS 110570.1
VITAL SUSPENSIONS 110570.2
VITAL SUSPENSIONS 200555
VITAL SUSPENSIONS 210555
VITAL SUSPENSIONS 210556
VITAL SUSPENSIONS 210569
VITAL SUSPENSIONS 210570
WXQP 360967
WXQP 361631
WXQP 54928
WXQP 55548
WXQP 560429
WXQP 560431
MarkaModelKod silnikaTyp pojazduPojemność [cm3]Moc silnika [kW]Moc silnika [KM]Lata produkcjiInfo
OPELASTRA H (A04)Z 13 DTH1.3 CDTI (L48)124866902005.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.3 CDTI (L48) 2005.08 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 16 LET, A 16 LET1.6 Turbo (L48)15981321802007.02 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.6 Turbo (L48) 2007.02 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 17 DTH1.7 CDTI (L48)1686741002004.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.7 CDTI (L48) 2004.03 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 17 DTL1.7 CDTI (L48)168659802004.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.7 CDTI (L48) 2004.03 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)A 17 DTJ, Z 17 DTJ1.7 CDTI (L48)1686811102007.02 - 2014.05Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.7 CDTI (L48) 2007.02 - 2014.05
OPELASTRA H (A04)Z 17 DTR, A 17 DTR1.7 CDTI (L48)1686921252007.02 - 2014.05Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.7 CDTI (L48) 2007.02 - 2014.05
OPELASTRA H (A04)Z 18 XE1.8 (L48)1796921252004.01 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.8 (L48) 2004.01 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 18 XER, A 18 XER1.8 (L48)17961031402006.01 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.8 (L48) 2006.01 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 19 DTJ1.9 CDTI 16V (L48)1910881202004.04 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.9 CDTI 16V (L48) 2004.04 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 19 DT1.9 CDTI (L48)1910881202004.06 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.9 CDTI (L48) 2004.06 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 19 DTH1.9 CDTI (L48)19101101502004.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.9 CDTI (L48) 2004.09 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 19 DTL1.9 CDTI (L48)1910741002005.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.9 CDTI (L48) 2005.09 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 20 LEL2.0 Turbo (L48)19981251702004.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 2.0 Turbo (L48) 2004.03 - 2010.10
OPELASTRA H CLASSIC Kombi (A04)Z 17 DTR, A 17 DTR1.7 CDTI (L35)1686921252009.01 - Informacje o OPEL ASTRA H CLASSIC Kombi (A04) 1.7 CDTI (L35) 2009.01 -
OPELASTRA H CLASSIC Kombi (A04)Z 17 DTJ1.7 CDTi (L35)1686811102009.01 - Informacje o OPEL ASTRA H CLASSIC Kombi (A04) 1.7 CDTi (L35) 2009.01 -
OPELASTRA H CLASSIC Kombi (A04)Z 18 XER1.8 (L35)17961031402012.01 - 2014.05Informacje o OPEL ASTRA H CLASSIC Kombi (A04) 1.8 (L35) 2012.01 - 2014.05
OPELASTRA H CLASSIC liftback (A04)Z 13 DTH1.3 CDTI (L48)124866902009.01 - Informacje o OPEL ASTRA H CLASSIC liftback (A04) 1.3 CDTI (L48) 2009.01 -
OPELASTRA H CLASSIC liftback (A04)A 17 DTJ, Z 17 DTJ1.7 CDTI (L48)1686811102009.01 - Informacje o OPEL ASTRA H CLASSIC liftback (A04) 1.7 CDTI (L48) 2009.01 -
OPELASTRA H CLASSIC liftback (A04)Z 17 DTR, A 17 DTR1.7 CDTI (L48)1686921252009.01 - Informacje o OPEL ASTRA H CLASSIC liftback (A04) 1.7 CDTI (L48) 2009.01 -
OPELASTRA H CLASSIC sedan (A04)Z 17 DTJ1.7 CDTi (L69)1686811102009.01 - Informacje o OPEL ASTRA H CLASSIC sedan (A04) 1.7 CDTi (L69) 2009.01 -
OPELASTRA H CLASSIC sedan (A04)Z 18 XER1.8 (L69)17961031402007.02 - 2012.09Informacje o OPEL ASTRA H CLASSIC sedan (A04) 1.8 (L69) 2007.02 - 2012.09
OPELASTRA H GTC (A04)Z 13 DTH1.3 CDTI (L08)124866902005.04 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.3 CDTI (L08) 2005.04 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 16 LET, A 16 LET1.6 Turbo (L08)15981321802007.02 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.6 Turbo (L08) 2007.02 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 17 DTL1.7 CDTI (L08)168659802005.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.7 CDTI (L08) 2005.03 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 17 DTH1.7 CDTi (L08)1686741012005.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.7 CDTi (L08) 2005.03 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)A 17 DTJ, Z 17 DTJ1.7 CDTI (L08)1686811102007.02 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.7 CDTI (L08) 2007.02 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 17 DTR, A 17 DTR1.7 CDTI (L08)1686921252007.02 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.7 CDTI (L08) 2007.02 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 18 XE1.8 (L08)1796921252005.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.8 (L08) 2005.03 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 18 XER1.8 (L08)17961031402006.01 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.8 (L08) 2006.01 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 19 DTJ1.9 CDTi 16V (L08)1910881202005.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.9 CDTi 16V (L08) 2005.03 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 19 DTH1.9 CDTi (L08)19101101502005.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.9 CDTi (L08) 2005.03 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 19 DT1.9 CDTI (L08)1910881202005.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.9 CDTI (L08) 2005.09 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 19 DTL1.9 CDTI (L08)1910741012006.01 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.9 CDTI (L08) 2006.01 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 20 LEL2.0 Turbo (L08)19981251702005.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 2.0 Turbo (L08) 2005.03 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 13 DTH1.3 CDTI (L35)124866902005.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.3 CDTI (L35) 2005.08 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 17 DTH1.7 CDTI (L35)1686741012004.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.7 CDTI (L35) 2004.08 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 17 DTL1.7 CDTI (L35)168659802004.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.7 CDTI (L35) 2004.08 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 17 DTR, A 17 DTR1.7 CDTI (L35)1686921252007.02 - 2014.05Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.7 CDTI (L35) 2007.02 - 2014.05
OPELASTRA H Kombi (A04)A 17 DTJ, Z 17 DTJ1.7 CDTI (L35)1686811102007.02 - 2014.05Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.7 CDTI (L35) 2007.02 - 2014.05
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 18 XE1.8 (L35)1796921252004.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.8 (L35) 2004.08 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 18 XER, A 18 XER1.8 (L35)17961031402005.08 - 2014.05Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.8 (L35) 2005.08 - 2014.05
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 19 DTJ1.9 CDTI 16V (L35)1910881202004.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.9 CDTI 16V (L35) 2004.08 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 19 DTH1.9 CDTI (L35)19101101502004.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.9 CDTI (L35) 2004.09 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 19 DT1.9 CDTI (L35)1910881202005.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.9 CDTI (L35) 2005.09 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 19 DTL1.9 CDTI (L35)1910741002005.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.9 CDTI (L35) 2005.09 - 2010.10
OPELASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70)Z 13 DTH1.3 CDTI (L70)124866902005.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70) 1.3 CDTI (L70) 2005.08 - 2010.10
OPELASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70)Z 17 DTH1.7 CDTI (L70)1686741012004.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70) 1.7 CDTI (L70) 2004.03 - 2010.10
OPELASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70)Z 17 DTL1.7 CDTI (L70)168659802004.12 - 2007.07Informacje o OPEL ASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70) 1.7 CDTI (L70) 2004.12 - 2007.07
OPELASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70)Z 17 DTR, A 17 DTR1.7 CDTI (L70)1686921252007.02 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70) 1.7 CDTI (L70) 2007.02 - 2010.10
OPELASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70)A 17 DTJ, Z 17 DTJ1.7 CDTI (L70)1686811102007.02 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70) 1.7 CDTI (L70) 2007.02 - 2010.10
OPELASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70)Z 19 DTJ1.9 CDTI 16V (L70)1910881202004.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70) 1.9 CDTI 16V (L70) 2004.08 - 2010.10
OPELASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70)Z 19 DTH1.9 CDTI (L70)19101101502004.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70) 1.9 CDTI (L70) 2004.09 - 2010.10
OPELASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70)Z 19 DTL1.9 CDTI (L70)1910741012005.08 - 2012.12Informacje o OPEL ASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70) 1.9 CDTI (L70) 2005.08 - 2012.12
OPELASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70)Z 19 DT1.9 CDTI (L70)1910881202005.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70) 1.9 CDTI (L70) 2005.09 - 2010.10
OPELASTRA H sedan (A04)Z 13 DTH1.3 CDTi (L69)124866902007.02 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H sedan (A04) 1.3 CDTi (L69) 2007.02 - 2010.10
OPELASTRA H sedan (A04)Z 17 DTH1.7 CDTi (L69)1686741012007.02 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H sedan (A04) 1.7 CDTi (L69) 2007.02 - 2010.10
OPELASTRA H sedan (A04)Z 17 DTJ1.7 CDTi (L69)1686811102007.02 - 2014.05Informacje o OPEL ASTRA H sedan (A04) 1.7 CDTi (L69) 2007.02 - 2014.05
OPELASTRA H sedan (A04)Z 18 XER, A 18 XER1.8 (L69)17961031402007.02 - 2012.09Informacje o OPEL ASTRA H sedan (A04) 1.8 (L69) 2007.02 - 2012.09
OPELASTRA H TwinTop (A04)Z 16 XER1.6 (L67)1598851162006.12 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H TwinTop (A04) 1.6 (L67) 2006.12 - 2010.10
OPELASTRA H TwinTop (A04)Z 16 LET, A 16 LET1.6 Turbo (L67)15981321802007.02 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H TwinTop (A04) 1.6 Turbo (L67) 2007.02 - 2010.10
OPELASTRA H TwinTop (A04)Z 18 XE1.8 (L67)1796921252005.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H TwinTop (A04) 1.8 (L67) 2005.09 - 2010.10
OPELASTRA H TwinTop (A04)Z 18 XER, A 18 XER1.8 (L67)17961031402005.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H TwinTop (A04) 1.8 (L67) 2005.09 - 2010.10
OPELASTRA H TwinTop (A04)Z 19 DTH1.9 CDTi (L67)19101101502005.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H TwinTop (A04) 1.9 CDTi (L67) 2005.09 - 2010.10
OPELASTRA H TwinTop (A04)Z 20 LEL2.0 Turbo (L67)19981251702005.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H TwinTop (A04) 2.0 Turbo (L67) 2005.09 - 2010.10
OPELZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05)Z 16 XEP, Z 16 XE11.6 (M75)1598771052005.07 - 2012.09Informacje o OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.6 (M75) 2005.07 - 2012.09
OPELZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05)Z 16 XER, A 16 XER1.6 (M75)1598851152008.01 - 2015.04Informacje o OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.6 (M75) 2008.01 - 2015.04
OPELZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05)Z 16 XER1.6 FlexFuel (M75)1598851162008.08 - 2012.12Informacje o OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.6 FlexFuel (M75) 2008.08 - 2012.12
OPELZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05)A 17 DTR1.7 CDTI (M75)1686921252008.01 - 2015.04Informacje o OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.7 CDTI (M75) 2008.01 - 2015.04
OPELZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05)A 17 DTJ, Z 17 DTJ1.7 CDTI (M75)1686811102008.01 - 2015.04Informacje o OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.7 CDTI (M75) 2008.01 - 2015.04
OPELZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05)Z 18 XER, A 18 XER1.8 (M75)17961031402005.07 - 2015.04Informacje o OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.8 (M75) 2005.07 - 2015.04
OPELZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05)Z 18 XER1.8 LPG (M75)17961031402009.07 - 2015.04Informacje o OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.8 LPG (M75) 2009.07 - 2015.04
OPELZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05)Z 19 DTL1.9 CDTI (M75)1910741002005.07 - 2010.12Informacje o OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.9 CDTI (M75) 2005.07 - 2010.12
OPELZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05)Z 19 DT1.9 CDTI (M75)1910881202005.07 - 2015.04Informacje o OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.9 CDTI (M75) 2005.07 - 2015.04
OPELZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05)Z 19 DTH1.9 CDTI (M75)19101101502005.07 - 2015.04Informacje o OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.9 CDTI (M75) 2005.07 - 2015.04
OPELZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05)Z 20 LER2.0 (M75)19981472002005.07 - 2010.12Informacje o OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 2.0 (M75) 2005.07 - 2010.12
OPELZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05)Z 20 LEH2.0 (M75)19981772412006.01 - 2010.12Informacje o OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 2.0 (M75) 2006.01 - 2010.12
OPELZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05)Z 22 YH2.2 (M75)21981101502005.07 - 2012.12Informacje o OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 2.2 (M75) 2005.07 - 2012.12
OPELZAFIRA B Nadwozie pełne/minivan (A05)Z 16 XNT, A 16 XNT1.6 CNG Turbo VAN (M75)15981101502009.02 - 2015.04Informacje o OPEL ZAFIRA B Nadwozie pełne/minivan (A05) 1.6 CNG Turbo VAN (M75) 2009.02 - 2015.04
OPELZAFIRA B Nadwozie pełne/minivan (A05)A 17 DTR1.7 CDTI VAN (M75)1686921252008.01 - 2015.04Informacje o OPEL ZAFIRA B Nadwozie pełne/minivan (A05) 1.7 CDTI VAN (M75) 2008.01 - 2015.04
OPELZAFIRA B Nadwozie pełne/minivan (A05)A 17 DTJ, Z 17 DTJ1.7 CDTI VAN (M75)1686811102008.01 - 2015.04Informacje o OPEL ZAFIRA B Nadwozie pełne/minivan (A05) 1.7 CDTI VAN (M75) 2008.01 - 2015.04
OPELZAFIRA B Nadwozie pełne/minivan (A05)Z 18 XER, A 18 XER1.8 VAN (M75)17961031402005.07 - 2015.04Informacje o OPEL ZAFIRA B Nadwozie pełne/minivan (A05) 1.8 VAN (M75) 2005.07 - 2015.04
OPELZAFIRA B Nadwozie pełne/minivan (A05)Z 19 DT1.9 CDTI VAN (M75)1910881202005.07 - 2015.04Informacje o OPEL ZAFIRA B Nadwozie pełne/minivan (A05) 1.9 CDTI VAN (M75) 2005.07 - 2015.04
OPELZAFIRA B Nadwozie pełne/minivan (A05)Z 19 DTH1.9 CDTI VAN (M75)19101101502005.07 - 2015.04Informacje o OPEL ZAFIRA B Nadwozie pełne/minivan (A05) 1.9 CDTI VAN (M75) 2005.07 - 2015.04
OPELZAFIRA B Nadwozie pełne/minivan (A05)Z 22 YH2.2 DGi VAN (M75)21981101502005.07 - 2011.12Informacje o OPEL ZAFIRA B Nadwozie pełne/minivan (A05) 2.2 DGi VAN (M75) 2005.07 - 2011.12
VAUXHALLASTRA Mk V (H) (A04)Z 13 DTH1.3 CDTI (L48)124866902004.01 - 2009.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) (A04) 1.3 CDTI (L48) 2004.01 - 2009.05
VAUXHALLASTRA Mk V (H) (A04)Z 16 LET, A 16 LET1.6 Turbo (L48)15981321802006.09 - 2009.09Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) (A04) 1.6 Turbo (L48) 2006.09 - 2009.09
VAUXHALLASTRA Mk V (H) (A04)Z 17 DTL1.7 CDTI (L48)168659802004.01 - 2009.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) (A04) 1.7 CDTI (L48) 2004.01 - 2009.05
VAUXHALLASTRA Mk V (H) (A04)Z 17 DTJ, A 17 DTJ1.7 CDTi (L48)1686811102004.01 - 2009.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) (A04) 1.7 CDTi (L48) 2004.01 - 2009.05
VAUXHALLASTRA Mk V (H) (A04)Z 17 DTH1.7 CDTI (L48)1686741002004.01 - 2009.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) (A04) 1.7 CDTI (L48) 2004.01 - 2009.05
VAUXHALLASTRA Mk V (H) (A04)Z 18 XER, A 18 XER1.8 (L48)17961031402004.01 - 2009.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) (A04) 1.8 (L48) 2004.01 - 2009.05
VAUXHALLASTRA Mk V (H) (A04)Z 18 XE1.8 (L48)1796921252004.01 - 2009.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) (A04) 1.8 (L48) 2004.01 - 2009.05
VAUXHALLASTRA Mk V (H) (A04)Z 19 DT1.9 CDTI (L48)1910881202004.01 - 2009.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) (A04) 1.9 CDTI (L48) 2004.01 - 2009.05
VAUXHALLASTRA Mk V (H) (A04)Z 19 DTH1.9 CDTI (L48)19101101502004.01 - 2009.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) (A04) 1.9 CDTI (L48) 2004.01 - 2009.05
VAUXHALLASTRA Mk V (H) (A04)Z 19 DTJ1.9 CDTI 16V (L48)1910881202004.01 - 2009.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) (A04) 1.9 CDTI 16V (L48) 2004.01 - 2009.05
VAUXHALLASTRA Mk V (H) (A04)Z 20 LEL2.0 Turbo (L48)19981251702004.01 - 2009.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) (A04) 2.0 Turbo (L48) 2004.01 - 2009.05
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Kombi (A04)Z 13 DTH1.3 CDTi (L35)124866902004.08 - 2009.03Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Kombi (A04) 1.3 CDTi (L35) 2004.08 - 2009.03
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Kombi (A04)Z 17 DTH1.7 CDTi (L35)1686741002004.08 - 2009.03Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Kombi (A04) 1.7 CDTi (L35) 2004.08 - 2009.03
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Kombi (A04)Z 17 DTL1.7 CDTI (L35)168659802004.08 - 2009.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Kombi (A04) 1.7 CDTI (L35) 2004.08 - 2009.05
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Kombi (A04)Z 17 DTJ, A 17 DTJ1.7 CDTi (L35)1686811102004.08 - 2012.10Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Kombi (A04) 1.7 CDTi (L35) 2004.08 - 2012.10
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Kombi (A04)Z 18 XE1.8 (L35)1796921252004.10 - 2009.03Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Kombi (A04) 1.8 (L35) 2004.10 - 2009.03
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Kombi (A04)Z 18 XER, A 18 XER1.8 (L35)17961031402005.12 - 2010.10Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Kombi (A04) 1.8 (L35) 2005.12 - 2010.10
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Kombi (A04)Z 19 DTJ1.9 CDTi 16V (L35)1910881202004.08 - 2009.03Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Kombi (A04) 1.9 CDTi 16V (L35) 2004.08 - 2009.03
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Kombi (A04)Z 19 DT1.9 CDTi (L35)1910881202004.08 - 2009.03Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Kombi (A04) 1.9 CDTi (L35) 2004.08 - 2009.03
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Kombi (A04)Z 19 DTH1.9 CDTi (L35)19101101502004.08 - 2009.03Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Kombi (A04) 1.9 CDTi (L35) 2004.08 - 2009.03
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04)Z 13 DTH1.3 CDTi (L08)124866902005.04 - 2010.11Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04) 1.3 CDTi (L08) 2005.04 - 2010.11
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04)Z 16 LET, A 16 LET1.6 (L08)15981321792006.10 - 2010.11Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04) 1.6 (L08) 2006.10 - 2010.11
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04)Z 17 DTH1.7 CDTi (L08)1686741002005.02 - 2010.11Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04) 1.7 CDTi (L08) 2005.02 - 2010.11
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04)Z 17 DTJ, A 17 DTJ1.7 CDTi (L08)1686811102007.02 - 2009.11Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04) 1.7 CDTi (L08) 2007.02 - 2009.11
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04)Z 18 XE1.8 (L08)1796921252005.02 - 2010.11Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04) 1.8 (L08) 2005.02 - 2010.11
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04)Z 18 XER, A 18 XER1.8 i 16V (L08)17961031402007.03 - 2010.11Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04) 1.8 i 16V (L08) 2007.03 - 2010.11
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04)Z 19 DTH1.9 CDTi (L08)19101101502005.02 - 2010.11Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04) 1.9 CDTi (L08) 2005.02 - 2010.11
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04)Z 19 DT1.9 CDTi (L08)1910881202005.02 - 2010.11Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04) 1.9 CDTi (L08) 2005.02 - 2010.11
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04)Z 19 DTL1.9 CDTi (L08)1910741012005.08 - 2010.11Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04) 1.9 CDTi (L08) 2005.08 - 2010.11
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04)Z 20 LEL2.0 Turbo (L08)19981251702005.02 - 2010.11Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04) 2.0 Turbo (L08) 2005.02 - 2010.11
VAUXHALLASTRA Mk V (H) TwinTop (A04)Z 16 XER, A 16 XER1.6 i 16V (L67)1598851162006.10 - 2011.08Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) TwinTop (A04) 1.6 i 16V (L67) 2006.10 - 2011.08
VAUXHALLASTRA Mk V (H) TwinTop (A04)Z 18 XER, A 18 XER1.8 (L67)17961031402008.05 - 2010.11Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) TwinTop (A04) 1.8 (L67) 2008.05 - 2010.11
VAUXHALLASTRA Mk V (H) TwinTop (A04)Z 19 DTH1.9 CDTi (L67)19101101502006.01 - 2010.11Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) TwinTop (A04) 1.9 CDTi (L67) 2006.01 - 2010.11
VAUXHALLASTRAVAN Mk V (H) nadwozie zamknięte / kombi (A04)Z 13 DTH1.3 CDTi124866902005.08 - Informacje o VAUXHALL ASTRAVAN Mk V (H) nadwozie zamknięte / kombi (A04) 1.3 CDTi 2005.08 -
VAUXHALLASTRAVAN Mk V (H) nadwozie zamknięte / kombi (A04)Z 17 DTL1.7 CDTi168659802005.03 - 2006.07Informacje o VAUXHALL ASTRAVAN Mk V (H) nadwozie zamknięte / kombi (A04) 1.7 CDTi 2005.03 - 2006.07
VAUXHALLASTRAVAN Mk V (H) nadwozie zamknięte / kombi (A04)Z 17 DTH1.7 CDTI1686741012005.03 - 2011.11Informacje o VAUXHALL ASTRAVAN Mk V (H) nadwozie zamknięte / kombi (A04) 1.7 CDTI 2005.03 - 2011.11
VAUXHALLASTRAVAN Mk V (H) nadwozie zamknięte / kombi (A04)Z 19 DTH1.9 CDTi19101101502005.03 - 2011.11Informacje o VAUXHALL ASTRAVAN Mk V (H) nadwozie zamknięte / kombi (A04) 1.9 CDTi 2005.03 - 2011.11
VAUXHALLASTRAVAN Mk V (H) nadwozie zamknięte / kombi (A04)Z 19 DT1.9 CDTi1910881202005.03 - 2011.11Informacje o VAUXHALL ASTRAVAN Mk V (H) nadwozie zamknięte / kombi (A04) 1.9 CDTi 2005.03 - 2011.11
VAUXHALLZAFIRA Mk II (B) (A05)Z 16 XEP, Z 16 XE11.61598771052005.07 - 2014.11Informacje o VAUXHALL ZAFIRA Mk II (B) (A05) 1.6 2005.07 - 2014.11
VAUXHALLZAFIRA Mk II (B) (A05)Z 16 XER, A 16 XER1.61598851152007.12 - 2014.11Informacje o VAUXHALL ZAFIRA Mk II (B) (A05) 1.6 2007.12 - 2014.11
VAUXHALLZAFIRA Mk II (B) (A05)A 17 DTR1.7 CDTI1686921252008.01 - 2014.11Informacje o VAUXHALL ZAFIRA Mk II (B) (A05) 1.7 CDTI 2008.01 - 2014.11
VAUXHALLZAFIRA Mk II (B) (A05)Z 17 DTJ, A 17 DTJ1.7 CDTI1686811102009.04 - 2014.11Informacje o VAUXHALL ZAFIRA Mk II (B) (A05) 1.7 CDTI 2009.04 - 2014.11
VAUXHALLZAFIRA Mk II (B) (A05)Z 18 XER, A 18 XER1.817961031402005.04 - 2014.11Informacje o VAUXHALL ZAFIRA Mk II (B) (A05) 1.8 2005.04 - 2014.11
VAUXHALLZAFIRA Mk II (B) (A05)Z 19 DT1.9 CDTI1910881202005.07 - 2014.11Informacje o VAUXHALL ZAFIRA Mk II (B) (A05) 1.9 CDTI 2005.07 - 2014.11
VAUXHALLZAFIRA Mk II (B) (A05)Z 19 DTH1.9 CDTI19101101502005.07 - 2014.11Informacje o VAUXHALL ZAFIRA Mk II (B) (A05) 1.9 CDTI 2005.07 - 2014.11
VAUXHALLZAFIRA Mk II (B) (A05)Z 20 LER2.019981472002005.07 - 2014.11Informacje o VAUXHALL ZAFIRA Mk II (B) (A05) 2.0 2005.07 - 2014.11
VAUXHALLZAFIRA Mk II (B) (A05)Z 20 LEH2.019981762402006.01 - 2014.11Informacje o VAUXHALL ZAFIRA Mk II (B) (A05) 2.0 2006.01 - 2014.11
VAUXHALLZAFIRA Mk II (B) (A05)Z 22 YH2.221981101502005.07 - 2014.11Informacje o VAUXHALL ZAFIRA Mk II (B) (A05) 2.2 2005.07 - 2014.11
Kod towaru Nazwa towaru Producent Cena brutto Dostępność
AMORTYZATOR PRZOD L 313 480/SAC AMORTYZATOR PRZOD L SACHS 197,22 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
AMORTYZATOR OPEL ASTRA H PL 339703/KYB AMORTYZATOR OPEL ASTRA H PL KYB 222,91 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
AMORTYZATOR PRZOD P 313 478/SAC AMORTYZATOR PRZOD P SACHS 197,22 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
AMORTYZATOR OPEL ASTRA H PP 339702/KYB AMORTYZATOR OPEL ASTRA H PP KYB 222,91 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
AMORTYZATOR GAZ.P P OPEL ASTRA H 04- DSB114G/DEC AMORTYZATOR GAZ.P P OPEL ASTRA H 04- DENCKERMANN 136,49 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
AMORTYZATOR OPEL ASTRA H PP G8003/MON AMORTYZATOR OPEL ASTRA H PP MONROE 169,22 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
AMORTYZATOR TYL FORD MAVERICK 2000-> MA-33058/ASH AMORTYZATOR TYL FORD MAVERICK 2000-> ASHIKA 70,82 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
AMORTYZATOR GAZ.P L OPEL ASTRA H 04- DSB115G/DEC AMORTYZATOR GAZ.P L OPEL ASTRA H 04- DENCKERMANN 136,49 PLN Dostępność: 2 sztuki
AMORTYZATOR PRZED.OPEL ASTRA H PR. 20339573/KAO AMORTYZATOR PRZED.OPEL ASTRA H PR. KAMOKA 135,16 PLN Dostępność: Brak
AMORTYZATOR PRZED.OPEL ASTRA H LE. 20339574/KAO AMORTYZATOR PRZED.OPEL ASTRA H LE. KAMOKA 135,16 PLN Dostępność: Brak
AMORTYZATOR OPEL ASTRA 04- PP 742184SP/MON AMORTYZATOR OPEL ASTRA 04- PP MONROE 182,72 PLN Dostępność: Brak
AMORTYZATOR OPEL ASTRA 04- PL 742185SP/MON AMORTYZATOR OPEL ASTRA 04- PL MONROE 182,72 PLN Dostępność: Brak
AMORTYZATOR PRZOD L OPEL ASTRA H A-3246GL/OPT AMORTYZATOR PRZOD L OPEL ASTRA H OPTIMAL 136,95 PLN Dostępność: Brak
AMORTYZATOR PRZOD P OPEL ASTRA H A-3246GR/OPT AMORTYZATOR PRZOD P OPEL ASTRA H OPTIMAL 136,95 PLN Dostępność: Brak
AMORTYZATOR PRZOD LE. OPEL ASTRA H, ZAFI A.403/STA AMORTYZATOR PRZOD LE. OPEL ASTRA H, ZAFI STATIM 124,45 PLN Dostępność: Brak
AMORTYZATOR PRZOD PR. OPEL ASTRA H, ZAFI A.404/STA AMORTYZATOR PRZOD PR. OPEL ASTRA H, ZAFI STATIM 124,45 PLN Dostępność: Brak
Strona z 1
Lista opinii

 


Przesyłka Kurier Polska - Za pobraniem

  • Kurier DPD ( czas dostawy 1-2 dni robocze ) - 20 pln - 1 paczka do 30kg

Przesyłka Kurier Polska - Przelew na konto bankowe

  • Kurier INPOST (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 14 pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier INPOST (paczkomat max.wym.38x41x64 1-2 dni robocze)     - 14pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier DPD      (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 17pln - 1 paczka do 30kg
  • Transport bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kG - Kurier Inpost

Płatność

  • Płatność online (przelewy24.pl)
  • Gotówka
  • Przelew tradycyjny na konto: 

Transport Bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kg ( Kurier Inpost ) - Przelew na konto bankowe PKO Bank Polski SA 31 1020 4900 0000 8402 3258 8440


Odbiór osobisty - AUTO-PROFIL Monika Karłaszewska ul. Kwiatowa 4 62-800 Kalisz tel. 518 601 501 NIP: 6181995885 Regon: 251630577 - płatność gotówka, karta platnicza lub przelew bankowy

Amortyzatory w sklepie Motoszef.pl

Amortyzatory należą do grupy najistotniejszych podzespołów montowanych we współczesnych konstrukcjach samochodów. Są jednym z podstawowych elementów układu zawieszenia, a ich głównym zadaniem jest utrzymywanie sprężyn zawieszenia w odpowiedniej pozycji. Efektem ich pracy jest tłumienie drgań podczas prowadzenia oraz stabilizowanie toru jazdy. Podstawowy podział amortyzatorów opiera się o wykorzystane w ich konstrukcji medium tłumiące ruch. Do najczęściej wykorzystywanych amortyzatorów w przemyśle motoryzacyjnym można zaliczyć: amortyzatory olejowe (dwururowe) oraz amortyzatory gazowe (jednorurowe, gazowo-olejowe). Jak sama nazwa wskazuje, w amortyzatorach olejowych medium tłumiącym jest olej hydrauliczny, a do ich głównych zalet należy prosta konstrukcja, duża wytrzymałość i stosunkowo niewysoka cena. Wśród wad amortyzatorów olejowych należy wymienić ich spory ciężar własny oraz liniowy współczynnik tłumienia drgań. Z kolei amortyzatory gazowe to w gruncie rzeczy konstrukcje hybrydowe...


Czytaj więcej o Amortyzatorach

Kilka informacji o Monroe

Monroe to producent elementów układu zawieszenia samochodów. Od niespełna stu lat firma jest nieustannie obecna na rynku części samochodowych. Produktem, z którego marka Monroe jest doskonale znana na całym świecie są amortyzatory Monroe wykorzystywane są w wielu koncernach motoryzacyjnych w seryjnej produkcji samochodów. Wśród producentów korzystających z elementów zawieszenia Monroe warto wymienić między innymi Volkswagena, Forda, Toyotę oraz BMW. Marka Monroe obecnie wchodzi w skład spółki Tenneco, która posiada 14 zaawansowanych centrów inżynierskich na terytorium całego świata. Za początek działalności...


Czytaj więcej o producencie Monroe