Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

 Możliwa dostawa na sobotę kurierierem DPD +20zł

AMORTYZATOR FIAT SEICENTO TYL R3472 MONROE

{{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_new}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_custom1}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_sale}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
  • {{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articledetailOptions.translates.parameters.articledetail_return_info}}
{{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Client.Gross | number: 2 }} {{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Currency }}
Ilość:
{{articledetailOptions.translates.parameters.dangerous_articles_info}}
Ma towary zależne
Kod produktu:

{{articleDetail.WebShopArticleDTO.Code}}

{{articledetailOptions.translates.parameters.print_page_label}}
Rodzaj amortyzatorów: Ciśnienie oleju
Typ amortyzatora: Amortyzator bez sprężyny odbicia
System tłumienia drgań zawieszenia: dwururka
Sposób mocowania amortyzatora: górne oko
Sposób mocowania amortyzatora: dolne oko
Ciężar [kg]: 1,500
maks. długość [mm]: 338
min. długość [mm]: 208
Długość opakowania [cm]: 60
Szerokość opakowania [cm]: 7,2
Wysokość opakowania [cm]: 7,2
Numer taryfy celnej: 87088035
Kod EAN
5412096479519
Producent Kod OE
4U Autoparts 19570FT
ACEMARK 103566
ACEMARK 104250
ACEMARK 104875
ACEMARK 104959
AL-KO 100570
AL-KO 101480
AL-KO 1057
AL-KO 1148
ASHIKA MA-00167
ASHIKA MA-00168
BENDIX 060011HB
BENDIX 060054HB
BENDIX 061467GB
BILSTEIN 19-028576
BILSTEIN 19-103044
BILSTEIN BNE-2857
BILSTEIN BNE-A304
BOGE 27-A91-0
BOGE 27-D54-0
BOGE 27-D54-F
DENCKERMANN DSF004O
ESEN SKV 32SKV146
EUROREPAR 1623303280
FAST FT11043
FEBI BILSTEIN 20009
FEBI BILSTEIN 20053
FIAT 46412035
FIAT 46420463
FIAT 46437781
FIAT 46517320
FIAT 46786488
FIAT 46819367
FIAT 46819368
FIAT 7705508
GABRIEL 42759
GABRIEL 69921
GOLD 8130016
GOLD 8130672
GOLD 9130016
GOLD 9130672
HERTH+BUSS JAKOPARTS J4320817
JAPANPARTS MM-00167
JAPANPARTS MM-00168
JAPKO MJ00167
JAPKO MJ00168
JP GROUP 3352102200
KAGER 81-0150
KAGER 81-0259
KAMOKA 2000968
KAMOKA 20441198
KAVO PARTS SSA-10103
KONI 8050-1093
KRAFT AUTOMOTIVE 4003315
KRAFT AUTOMOTIVE 4013220
KRAFT AUTOMOTIVE 4013229
KYB 341189
KYB 441098
LTM D02441
MAGNETI MARELLI 351732070000
MAGNETI MARELLI 351782080000
Magnum Technology AGF034MT
Magnum Technology AGF047MT
Magnum Technology AHF044MT
Magnum Technology AHF047MT
MANDO MSS015051
MANDO MSS015267
MAPCO 20009
MAPCO 20009/2
MAPCO 20053
MAPCO 20053/2
MASTER-SPORT GERMANY 170495-PCS-MS
MAXGEAR 11-0252
MAXTRAC MCD0115
MDR MSH-700167
MDR MSH-700168
METZGER 2340439
MEYLE 226 715 0007
MGA AM5303H
MONROE E1218
MONROE R3441
MONROE R3472
MONROE-AU R3441
MONROE-AU R3472
OCAP 82119RU
Omnicraft 2166268
OPEN PARTS SAB8019.32
OPEN PARTS SAB8025.12
OPTIMAL A-1057H
OPTIMAL A-1148H
OPTIMAL A-68247G
OPTIMAL A-68331G
PEMEBLA JAPMM-00167
PEMEBLA JAPMM-00168
QH Benelux 127358
QH Benelux 179442
QUINTON HAZELL 127442
SACHS 170 495
SACHS 230 546
SACHS 230 550
SIAAM 115170
STARLINE TL A00035.2
STATIM A.008
STELLOX 4213-0479-SX
TOOR SG10060
TOOR SG50070
TOOR SO50240
TRW JGT388S
TRW JGT388T
TRW JHT202S
TRW JHT202T
VAICO V24-0161
VITAL SUSPENSIONS 101389.0
VITAL SUSPENSIONS 110140.0
VITAL SUSPENSIONS 111382.0
VITAL SUSPENSIONS 201389
VITAL SUSPENSIONS 210140
VITAL SUSPENSIONS 211382
MarkaModelKod silnikaTyp pojazduPojemność [cm3]Moc silnika [kW]Moc silnika [KM]Lata produkcjiInfo
FIATCINQUECENTO (170_)170 A.0000.7 (170AA)70423311991.12 - 1996.01Informacje o FIAT CINQUECENTO (170_) 0.7 (170AA) 1991.12 - 1996.01
FIATCINQUECENTO (170_)170 A.0460.7 i (170AD)70422301994.07 - 1998.01Informacje o FIAT CINQUECENTO (170_) 0.7 i (170AD) 1994.07 - 1998.01
FIATCINQUECENTO (170_)1170 A1.046, 1170 A1.0000.9 i.e. S (170AF, 170CF)89929401991.07 - 1999.07Informacje o FIAT CINQUECENTO (170_) 0.9 i.e. S (170AF, 170CF) 1991.07 - 1999.07
FIATCINQUECENTO (170_)170 A1.0000.9 (170AB)90330411991.07 - 1993.12Informacje o FIAT CINQUECENTO (170_) 0.9 (170AB) 1991.07 - 1993.12
FIATCINQUECENTO (170_)170 A1.0460.9 i.e. (170AC)90330411991.07 - 1994.09Informacje o FIAT CINQUECENTO (170_) 0.9 i.e. (170AC) 1991.07 - 1994.09
FIATCINQUECENTO (170_)176 B2.0001.1 Sporting (170AH)110840541994.10 - 1998.01Informacje o FIAT CINQUECENTO (170_) 1.1 Sporting (170AH) 1994.10 - 1998.01
FIATSEICENTO / 600 (187_)1170 A1.0460.9 (187AXA, 187AXA1A)89929391997.11 - 2008.12Informacje o FIAT SEICENTO / 600 (187_) 0.9 (187AXA, 187AXA1A) 1997.11 - 2008.12
FIATSEICENTO / 600 (187_)176 B2.000, 187 A1.0001.1 (187AXB, 187AXB1A, 187AXC1A02)110840541998.01 - 2010.01Informacje o FIAT SEICENTO / 600 (187_) 1.1 (187AXB, 187AXB1A, 187AXC1A02) 1998.01 - 2010.01
FIATSEICENTO / 600 Nadwozie pełne / liftback (287_)1170 A1.0460.9 (187AXA)89929391998.01 - 2010.01Informacje o FIAT SEICENTO / 600 Nadwozie pełne / liftback (287_) 0.9 (187AXA) 1998.01 - 2010.01
FIATSEICENTO / 600 Nadwozie pełne / liftback (287_)176 B2.0001.1 (187CXB/C)110840541998.01 - 2010.01Informacje o FIAT SEICENTO / 600 Nadwozie pełne / liftback (287_) 1.1 (187CXB/C) 1998.01 - 2010.01
Kod towaru Nazwa towaru Producent Cena brutto Dostępność
AMORTYZATOR FIAT CQN/SEI TYL M.MARELLI 1782H/MMA AMORTYZATOR FIAT CQN/SEI TYL M.MARELLI MAGNETI MARELLI 70,36 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
AMORTYZATOR TYL CQN,SEI A.008/STA AMORTYZATOR TYL CQN,SEI STATIM 51,48 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
AMORTYZATOR TYL L/P FIAT CINQ/SEIC DSF004O/DEC AMORTYZATOR TYL L/P FIAT CINQ/SEIC DENCKERMANN 60,09 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
AMORTYZATOR FIAT CNQ/SEI TYL 441098/KYB AMORTYZATOR FIAT CNQ/SEI TYL KYB 94,87 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
AMORTYZATOR FIAT CNQ/SEI TYL 341189 AMORTYZATOR FIAT CNQ/SEI TYL KYB 100,70 PLN Dostępność: 2 sztuki
AMORTYZATOR CNQ/SEI TYL -> MMA1782H 1782H/5AM AMORTYZATOR CNQ/SEI TYL -> MMA1782H FIAT 58,97 PLN Dostępność: Brak
AMORTYZATOR CNQ TYL OLEJOWY KAMOKA 20441198/5AM AMORTYZATOR CNQ TYL OLEJOWY KAMOKA FIAT 39,20 PLN Dostępność: Brak
AMORTYZATOR TYL FIAT CNQ 20441198/KAO AMORTYZATOR TYL FIAT CNQ KAMOKA 42,18 PLN Dostępność: Brak
AMORTYZATOR FIAT SEICENTO 98- TYL 251005RM/MON AMORTYZATOR FIAT SEICENTO 98- TYL MONROE 76,99 PLN Dostępność: Brak
AMORTYZATOR FIAT CINQUECENTO 92- TYL 251020RM/MON AMORTYZATOR FIAT CINQUECENTO 92- TYL MONROE 76,51 PLN Dostępność: Brak
AMORTYZATOR CNQ/SEI TYL FIAT 46819367/5AM AMORTYZATOR CNQ/SEI TYL FIAT FIAT 49,56 PLN Dostępność: Brak
AMORTYZATOR SEI/CNQ BEZ OPAKOWANIA KROSN 51700258/5AM AMORTYZATOR SEI/CNQ BEZ OPAKOWANIA KROSN FIAT 45,05 PLN Dostępność: Brak
AMORTYZATOR L/P CNQ TYL A-1057H/OPT AMORTYZATOR L/P CNQ TYL OPTIMAL 40,52 PLN Dostępność: Brak
AMORTYZATOR L/P SEI TYL A-1148H/OPT AMORTYZATOR L/P SEI TYL OPTIMAL 61,44 PLN Dostępność: Brak
->STAA.008 AMORTYZATOR CNQ TYL A008/5AM ->STAA.008 AMORTYZATOR CNQ TYL FIAT 42,19 PLN Dostępność: Brak
AMORTYZATOR CNQ/SEI TYL DELPHI D2253505/5AM AMORTYZATOR CNQ/SEI TYL DELPHI FIAT 53,27 PLN Dostępność: Brak
AMORTYZATOR CNQ TYL DUO CONTROL KROSNO D2254271/5AM AMORTYZATOR CNQ TYL DUO CONTROL KROSNO FIAT 94,22 PLN Dostępność: Brak
AMORTYZATOR CNQ TYL OLEJOWY DENCKERMANN DSF0040/5AM AMORTYZATOR CNQ TYL OLEJOWY DENCKERMANN FIAT 42,84 PLN Dostępność: Brak
WYCOFANO DSF0040/DEC WYCOFANO DENCKERMANN 51,20 PLN Dostępność: Brak
AMORTYZATOR TYL FIAT CNQ/SEICENTO 96-> MA-00167/ASH AMORTYZATOR TYL FIAT CNQ/SEICENTO 96-> ASHIKA 67,00 PLN Dostępność: Brak
Strona z 1
Lista opinii

 


Przesyłka Kurier Polska - Za pobraniem

  • Kurier DPD ( czas dostawy 1-2 dni robocze ) - 20 pln - 1 paczka do 30kg

Przesyłka Kurier Polska - Przelew na konto bankowe

  • Kurier INPOST (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 14 pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier INPOST (paczkomat max.wym.38x41x64 1-2 dni robocze)     - 14pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier DPD      (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 17pln - 1 paczka do 30kg
  • Transport bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kG - Kurier Inpost

Płatność

  • Płatność online (przelewy24.pl)
  • Gotówka
  • Przelew tradycyjny na konto: 

Transport Bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kg ( Kurier Inpost ) - Przelew na konto bankowe PKO Bank Polski SA 31 1020 4900 0000 8402 3258 8440


Odbiór osobisty - AUTO-PROFIL Monika Karłaszewska ul. Kwiatowa 4 62-800 Kalisz tel. 518 601 501 NIP: 6181995885 Regon: 251630577 - płatność gotówka, karta platnicza lub przelew bankowy

Amortyzatory w sklepie Motoszef.pl

Amortyzatory należą do grupy najistotniejszych podzespołów montowanych we współczesnych konstrukcjach samochodów. Są jednym z podstawowych elementów układu zawieszenia, a ich głównym zadaniem jest utrzymywanie sprężyn zawieszenia w odpowiedniej pozycji. Efektem ich pracy jest tłumienie drgań podczas prowadzenia oraz stabilizowanie toru jazdy. Podstawowy podział amortyzatorów opiera się o wykorzystane w ich konstrukcji medium tłumiące ruch. Do najczęściej wykorzystywanych amortyzatorów w przemyśle motoryzacyjnym można zaliczyć: amortyzatory olejowe (dwururowe) oraz amortyzatory gazowe (jednorurowe, gazowo-olejowe). Jak sama nazwa wskazuje, w amortyzatorach olejowych medium tłumiącym jest olej hydrauliczny, a do ich głównych zalet należy prosta konstrukcja, duża wytrzymałość i stosunkowo niewysoka cena. Wśród wad amortyzatorów olejowych należy wymienić ich spory ciężar własny oraz liniowy współczynnik tłumienia drgań. Z kolei amortyzatory gazowe to w gruncie rzeczy konstrukcje hybrydowe...


Czytaj więcej o Amortyzatorach

Kilka informacji o Monroe

Monroe to producent elementów układu zawieszenia samochodów. Od niespełna stu lat firma jest nieustannie obecna na rynku części samochodowych. Produktem, z którego marka Monroe jest doskonale znana na całym świecie są amortyzatory Monroe wykorzystywane są w wielu koncernach motoryzacyjnych w seryjnej produkcji samochodów. Wśród producentów korzystających z elementów zawieszenia Monroe warto wymienić między innymi Volkswagena, Forda, Toyotę oraz BMW. Marka Monroe obecnie wchodzi w skład spółki Tenneco, która posiada 14 zaawansowanych centrów inżynierskich na terytorium całego świata. Za początek działalności...


Czytaj więcej o producencie Monroe